Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація
20.07.2017

про будівництво багатоквартирних житлових будинків у місті Новограді-Волинському за період з 1997 по 2017 роки

Докладніше...
Показники якості води за 18.07.17 р.
20.07.2017

 Показники якості води за 18.07.17р.

Докладніше...
Показники якості води за 17.07.17 р.
19.07.2017

Показники якості води за 17.07.17 р.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 17 липня по 23липня 2017 року
14.07.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 17 липня по 23липня 2017 року.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Доповідь головного лікар стоматологічного медичного об’єднання Красічкової Галини Володимирівни під час проведення медичної ради
16.03.2017

Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання - це спеціалізований медичний заклад по наданню кваліфікованої стоматологічної допомоги населенню м. Новограда-Волинського 1-шої акредитаційної категорії.

У стоматологічному медичному об’єднанні надаються всі види стоматологічної допомоги: терапевтичної, хірургічної, ортопедичної, ортодонтичної; стоматологічні кабінети функціонують у дев’яти загальноосвітніх школах міста. Постійно працює лікар-стоматолог у військкоматі, обслуговуються виклики на дому (нетранспортабельних хворих), у вихідні, святкові дні та у нічний час надають допомогу ургентні лікарі-стоматологи.

Укомплектованість штатів складає 93%. В місті працює 27 лікарів-стоматологів (разом із лікарями-стоматологами-ортопедами зубопротезного відділення) та 12 зубних лікарів.

Система удосконалення кваліфікації та атестація медичних працівників знаходиться під постійною увагою керівників структурних підрозділів. На кінець 2016 року проатестовано 88% лікарів, молодших спеціалістів з медичною освітою - 82%. Основна причина відсутності кваліфікаційної категорії - недостатній стаж роботи за спеціальністю.

Потужність стоматологічного відділення становить 200 відвідувань за зміну. Робота лікарів спрямована на максимальне збереження зубів у дорослого населення та профілактику карієсу у дитячого населення.

Стоматологічна допомога населенню надається на належному рівні. Основні планові показники є стабільними, виконуються і відповідають вимогам медико-економічного стандарту надання стоматологічної допомоги.

Професійна діяльність лікарів спрямована на максимальне надання допомоги в одне відвідування при повному знеболенні. Щороку впроваджуються в практику найсучасніші технології та нові методи лікування і діагностики зубів та слизової оболонки порожнини рота. Найважливішою умовою підвищення якості роботи лікаря-стоматолога є складнень гнійно-запальних процесів щелепно-лицевої локалізації шляхом виступів лікарів стоматологічного профілю в місцевих засобах масової інформації (преса, телебачення) з питань зазначеної тематики. Завдяки профілактичній та санітарно-просвітній роботі у 2016 році виявлено 4 онкохворих щелепно-лицевої локалізації, а у 2015 році виявлено 1 онкохворих щелепно-лицевої локалізації.
Що стосується зубного протезування, то число осіб, які протезовані за 2016 рік становить 452 чоловіки, в тому числі ветеранів 66 осіб, на суму - 98851,00 грн., а число осіб пільгових категорій, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС становить 27 осіб на суму 36 000,00 грн. Зроблено 349 одиниці металокераміки.(2015р. - 124). Проліковано 216 учасників АТО, протезовано - 49 учасників АТО на суму 167 118,00 грн.

Згідно кошторису видатків у 2016 році було виділено - 5 148 200 грн. Сума надходжень по благодійних коштах становила 85 095 грн., з них використано 80 720 грн. (на медикаменти - 46 593 грн.).

За 2016 рік в стоматологічному відділенні відбулася модернізація матеріально-технічної бази - закуплено: стоматологічне крісло; камеру для зберігання стерильного медичного інструментарію «Пан-мед»; стоматологічна установка «Сатвакомбі». Згідно кошторису видатків у 2017 році виділено - 6 393 140,00 грн.

Основний напрямок стоматологічної служби - це профілактика стоматологічних захворювань, особливо у дітей. Складено та затверджено графік проведення оглядів та санацій дітей в школах та дошкільних закладах. Станом на 01.01.2017 року функціонує 9 стоматологічних кабінетів. Ендогенна профілактика проводиться за кошти батьків. На екзогенну профілактику виділялись кошти з міського бюджету вартість одного флакону препарату 740грн. Число дітей оглянутих у порядку планової санації (профілактичні огляди) до чисельності дитячого населення становить 84,1% (обласний показник 75,0%). Питома вага санованих дітей від потребуючих санації виявлених під час планового огляду становить 85,2% (обласний показник 85,0%).
Серед дорослого населення проводиться санітарно-просвітня робота з питань профілактики та виявлення пухлинної, передпухлинної патологій, чітке ведення обліково-звітної документації, уміння аналізувати статистичні дані.

Аналізуючи лікувально-профілактичну роботу об’єднання слід зазначити, що лікарі працюють з достатньою завантаженістю за відвідуванням хворих та інтенсивністю роботи. Сучасні пломбувальні матеріали, які застосовуються лікарями дозволяють реставрувати зуб будь-якої складності. Незважаючи на недостатній рівень фінансування, використання склоіномерних цементів, хімічних композитів та світлополімерних матеріалів помітно покращилося в порівнянні з 2015 роком та складає в середньому по місту 69,0%.

Незважаючи на інтенсивний ріст приватних стоматологічних кабінетів, кількість відвідувань пацієнтів до лікарів стоматологічного відділення не зменшилась. Це свідчить про високий професійний рівень надання стоматологічної допомоги. Показники роботи стоматологічного відділення, як кількісні так і якісні, є на рівні середньо-обласних. 

Робота хірургічного стоматологічного кабінету є пріоритетною ланкою в роботі стоматологічного об’єднання. Об’єм надання хірургічної стоматологічної допомоги в стоматологічному відділенні включає в себе: видалення зубів, видалення дистонованих, півретинованих, ретинованих зубів, хірургічна обробка при гнійному періоститі, остеомієліті, абсцесах, лімфаденітах, накладання швів на рани м’яких тканин.

План соціально-економічного розвитку об’єднання на 2017 рік передбачає:

1. Капітальний ремонт побутової кімнати, східців та пандуса центрального входу, туалетів, стерилізаційної стоматологічного відділення (вартість - 195 000,00 грн.)

2. Придбання стоматологічної установки з кріслом та компресором для стоматологічного кабінету при Новоград-Волинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів "Школи сприяння здоров'ю" Житомирської області - 1 шт. (вартість - 95 000,00 грн.)

3. Придбання приставки турбінної в хірургічний стоматологічний кабінет стоматологічного відділення (вартість - 35 000,00 грн.)

4. Придбання камери для зберігання стерильних матеріалів «Нанмед» в стерилізаційну стоматологічного відділення (вартість - 22 000,00 грн.)

5. Придбання бактерицидних ламп для стоматологічних кабінетів стоматологічного відділення (вартість - 16 000,00 грн.)

6. Придбання меблів для стерилізаційної та побутової кімнат.

Як зазначила головний лікар стоматологічного медичного об’єднання Красічкова Галина Володимирівна: „труднощів у нас багато, але я думаю, що при певному старанні все вирішиться і, звичайно, а це основне, при фінансовій підтримці.“

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців! Повідомлення
14.07.2017

Організаційний комітет з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, повідомляє про проведення процедури громадського обговорення питання.

Докладніше...
Відбудеться прийом громадян
13.07.2017

До уваги новоград-волинців! У п’ятницю, 14 липня з 10:00 до 15:30 год. міський голова В.Л. Весельський проведе прийом громадян у міському Палаці культури ім. Лесі Українки.

Докладніше...
Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки
12.07.2017

Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Як Ви вважаєте, чи потрібно підтримувати та розвиватиу Новограді-Волинськомусучасний молодіжний спортивний напрямок – заняття екстремальними видами спорту: скейтборд, стрітборд, ролики, велосипеди ВМХ, самокати, тощо?
   Так, звичайно
   Ні, не впевнена (-ий)
Результати
Архів опитувань
Пошук

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa