Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Лист житомирського обласного управління водних ресурсів державного агентства водних ресурсів України
15.01.2018

На адресу міського голови В.Л.Весельського надійшов лист від начальника житомирського обласного управління водних ресурсів державного агентства водних ресурсів України В.Азима наступного змісту:

Докладніше...
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Фінансового управління міської ради
15.01.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Фінансового управління міської ради. 

Докладніше...
Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року
15.01.2018

Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року.

Докладніше...
План роботи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року
15.01.2018

План роботи управління освіти  і науки Новоград-Волинської міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Представники Новоград-Волинської міської ради прийняли участь у заході щодо важливості та переваг енергоменеджменту для підвищення енергоефективності, який пройшов у місті Житомирі
03.03.2017

З 27  по 28 лютого поточного року представники відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради взяли участь у заході, що відбувся у  м. Житомирі  щодо важливості та переваг енергоменеджменту для підвищення енергоефективності шляхом поширення досвіду, отриманого містами-партнерами проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується  Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні.  Сред пристуніх - керівництво, експерти проекту «Енергоефективність в громадах»,  що виконується GIZ,  експерти ТОВ «ФІАТУ», представники Асоціації міст України, представники міст Житомирського та Дніпропетровського консорціумів, представники Барашівської, Баранівської та Олевської обєднаних територіальних громад.

Захід відкрив Микола Костриця – директор Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради та окреслив основні напрямки роботи та подякував керівництву та експертам проекту «Енергоефективність в громадах»,  що виконується  GIZ за неоціненний вклад з реалізації проектів з енергоефективності.  Крім того, презентував візію м. Житомира – перспективні шляхи розвитку. Сергій Гаращук – директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради та Тетяна Зятікова – начальник відділу інфраструктурних проектів та енергоефективності управління розвитку Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради  перезентували  досвід міста Житомира щодо залучення кредитних коштів Північної Екологічної Фінансової Корпарації НЕФКО щодо термореновації будівель бюджетної сфери (22 об’єкти) та Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля E5P (5 об’єктів). Відзначили, що основним аспектом енергоменеджменту є формування бази даних та навчання персоналу якісній роботі із системою енергомоніторингу. В місті затверджено міську  цільову програму «Муніципальний енергетичний план міста Житомира на 2017-2020 роки». Метою програми є повне заміщення традиційних видів палива альтернативними джерелами енергії, залучення мешканців міста до енергозбереження.  В планах стати другим містом в Україні після Вінниці, яке отримало  Європейську енергетичну  відзнаку. Іма Хренова-Шимкіна – заступник директора проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ  відзначила успіхи  м. Житомира у напрацюванні ряду нових інноваційних знань у сфері енергоефективності та енергоменеджменту. Ознайомила присутніх з перспективними напрямками роботи GIZ, зокрема компоненту з децентралізації, Програма U-LEAD, проект «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» в рамках «Ініціативи інфраструктурної програми для України».  Поділилася планами на майбутнє щодо поширення діяльності проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ на всі області України.

Крім того, учасники відвідали термомодернізований у 2015 році ДНЗ №63 в рамках технічної підтримки проекту «Енергоефективністьу громадах», що виконується  GIZ  та ДНЗ №6, термомодернізацію будівлі здійснено в рамках проекту НЕФКО «Підвищення енергоефективніості бюджетної сфери міста Житомира».  Клаус Хаарс – консультант проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, ознайомив з цілями та перевагами енергетичного менеджменту. Зазначив, що енергоменеджмент це систематичний процес з невід’ємними складовими: менеджментом, контролем та моніторингом  використання енергетичних ресурсів.  Наголосив на важливості регулярного коректного внесення даних у систему енергомоніторингу  та  проведенні аналізу данних споживання енергетичних ресурсів задля зменшення втрат. Навів приклад міста Франкфурт,  Німеччина,  яке запровадило систему енергоменеджменту у 1990 році. Завдяки впровадженню енергоменеджменту та енергоефективних заходів відбулося скорочення споживання води на 60%, теплової енергії на 50 %  та  електричної енергії на 10%. Наголосив на необхідності інвестування у систему енергоменеджменту. Так у  Франкфурті з 1990 року фінансування системи енергоменеджменту склало 60 млн Євро завдяки чому вдалося досягти економії коштів на суму 250 млн Євро. Зазначив, що завдяки комплексній термомодернізації будівель можиливо досягти економії споживання енергетичних ресурсів від 30 до 60 відсотків. Наталія Криштопа – аналітик інформаційних систем ТОВ «ФІАТУ» ознайомила присутніх із структурою Єдиної системи енергетичного моніторингу та практичними аспектами використання ІСЕ. Інна Семенча – спеціаліст ТОВ «ФІАТУ» представила аналіз споживання енергоресурсів у бюджетних закладах м. Житомира у 2015-2016 роках. Олена Котлярська – фінансовий директор ТОВ «ФІАТУ» зазначила, що ІСЕ  постійно вдосконалюється та адаптується до потреб користувачів. Одним із таких нововведень є можливість надання доступу до системи постачальникам ресурсів для злагодженої  роботи з закладами бюджетної сфери. Дмитро Загуменний – експерт ТОВ «ФІАТУ» розповів про ЕТ-лінію, як засіб щоденного моніторингу економії теплової енергії для бюджетної установи.

Учасники відвідали музей «Космонавтики» та  екскурсію колишнім маєтком Філіпова - приміщення «Дім української культури».

В рамках заходу  присутні мали нагоду поспілкуватися з актуальних питань щодо енергозбереження, ефективного використання енергетичних ресурсів з експертами проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, обмінятися думками та досвідом щодо проведення заходів з термомодернізації закладів бюджетної сфери, практичного використання Єдиної системи енергетичного моніторингу.

Хотілося б подякувати керівництву та експертам проекту «Енергоефективність у громадах»,  що виконується  GIZ за активну всебічну підтримку усіх починань та ініціатив щодо реалізації енергоефективних заходів у місті Новограді-Волинському та висловити побажання подальшої співпраці задля створення умов сталого енергетичного розвитку громади міста.
 


 Відділ підтримки муніципальних

ініціатив та інвестицій міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться виїзний прийом громадян
17.01.2018

До уваги новоград-волинців! У п’ятницю, 19 січня з 10:00 до 15:00 год. міський голова В.Л. Весельський проведе виїзний прийом громадян у приміщенні ЗОШ №10 (вул. Гетьмана Сагайдачного, 215).

Докладніше...
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2018 році
17.01.2018

Управління ДСНС України у Житомирській  області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу  на денне відділення  у вищі навчальні заклади ДСНС України. Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України...

Докладніше...
Відбудеться виїзний прийом громадян
16.01.2018

До уваги новоград-волинців! У п’ятницю, 19 січня з 10:00 до 15:00 години міський голова В.Л. Весельський проведе виїзний прийом громадян в приміщенні ЗОШ №10 (вул. Гетьмана Сагайдачного, 215)

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa