Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.07.2019

Результати хімічних та фізико-хімічних показників поверхневої води Новоград-Волинського водосховища на р. Случ

Докладніше...
16.07.2019

Позовна заява про скасування свідоцтв про право власності, записів про державну реєстрацію права власності та визнання права спільної сумісної власності на нерухоме майно

Докладніше...
16.07.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 15.07.2019 року

Докладніше...
09.07.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 08.07.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Про роботу Новоград-Волинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
15.12.2016

У нашому місті функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що знаходиться за адресою: вул. Леваневського, 14. В установі діє три підрозділи: відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги та відділення денного перебування.

Відділення соціальної допомоги обслуговує  вдома на безоплатній основі громадян похилого віку, інвалідів, які досягли 18-річного віку, хворих, які не здатні до самообслуговування за умови, що вони не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Громадяни похилого віку, які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, обслуговуються відділенням на платній основі.

Відділення соціальної допомоги вдома надає наступні соціальні послуги: допомога в самообслуговуванні, ведення домашнього господарства, надання допомоги в оплаті комунальних послуг, оформленні документів, тощо. Для взяття на обслуговування громадян міста потрібні наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, письмова заява, медичний висновок, довідка про склад сім’ї, ксерокопія довідки МСЕК при наявності.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує на безоплатній основі: громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку, інших громадян похилого віку, інвалідів, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчій ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім’ї. Громадяни можуть отримати благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування та вживаного одягу, дрібного ремонту житла, рубання та порізка дров.

Для отримання допомоги потрібно подати письмову заяву, довідку про склад сім’ї, довідки про доходи всіх членів сім’ї.

Відділення денного перебування приймає на обслуговування пенсіонерів та громадян з обмеженими фізичними можливостями, які досягли 18-річного віку незалежно від їх сімейного стану. У відділенні надаються безкоштовні послуги: лікувально-профілактичний масаж, заняття лікувально-профілактичної фізичної культури, фізіотерапевтичні процедури, заняття на тренажерах. Також функціонують гуртки за інтересами (бісероплетіння, в’язання) та інше. Організовуються заходи, святкові концерти. У відділенні безкоштовно діє факультет інформаційних технологій «Університету III віку», у якому проводяться трьохмісячні курси з комп’ютерної грамотності та існує факультет мистецтв.

Для оформлення у відділення потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, медичний висновок, пенсійне посвідчення, довідку про склад сім’ї, довідку МСЕК за наявності.

Запрошуємо громадян міста скористатися послугами територіального центру. Для надання детальної інформації звертатися за тел.: (04141) 2-10-10; (04141) 3-83-43.
 

Територіальний центр

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
18.07.2019

Триває прийом проектних пропозицій до Бюджету участі – 2019!

Докладніше...
16.07.2019

Відбудуться громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акту

Докладніше...
Запрошуємо відвідати персональну виставку народної творчості
15.07.2019

У НАС НОВА ВИСТАВКА! Запрошуємо відвідати персональну виставку народної творчості лауреата премії ім. Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури Юрія Михайловича Дебича та його доньки Наталії!

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa