Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» здійснює благодійну діяльність та відкрила благодійну програму «Заміна систем опалення».
14.12.2016

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах фізичних осіб, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та які проживають на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, а також в інтересах юридичних осіб з числа сільських, селищних, районних та міських рад, державних або комунальних медичних установ, загальноосвітніх шкіл, дитячих садків та вищих навчальних закладів, які розташовані на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, здійснює благодійну діяльність та відкрила благодійну програму «Заміна систем опалення».

Створивши умови мінімізації загальних витрат за рахунок благодійності, оцінивши необхідні інвестиційні та операційні витрати, основною метою та цілями цієї Програми, є задоволення енергетичних потреб споживачів, які розташовані та мешкають на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

Разом зі своїми партнерами з числа міжнародних благодійних фондів, а також підприємств, які мають величезний досвіт в будуванні під ключ та подальшої експлуатації котельних та теплоелектростанцій, Організація працює над вибором моделі щодо виду палива, типу генеруючого обладнання або приладів кінцевого споживання.

Потенціал вітряної, сонячної та геотермальної енергії під час використання в житлових та нежитлових приміщеннях постійно зростає. Встановлена потужність теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей на біомасі може динамічно зростати до 30 МВт.. В секторах кінцевого енергоспоживання біомаса має значний потенціал для нагріву води та опалення житлових і нежитлових приміщень. Централізоване виробництво теплової енергії великими котельнями буде на сучасному рівні і може забезпечувати в повному обсязі енергетичні потреби кінцевих споживачів, які розташовані та мешкають на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

Найбільшим внеском буде модернізація систем опалення приміщень, у тому числі санація, заміна котлів, встановлення теплових насосів, збільшення частки централізованого теплопостачання, а також водонагрівального обладнання з можливим використанням сонячних колекторів. Запровадження на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях України нових підходів до реалізації державної політики щодо фінансування енергоефективності є принциповою умовою для залучення коштів міжнародних благодійних фондів.

На цей час вже ведуться перемовини щодо залучення в Україну опалювальних систем у вигляді благодійної допомоги, безкоштовно. В разі підтримки діяльності Організації, в Україну може надійти велика кількість якісного опалювального обладнання, що значно зменшить навантаження на державний та місцеві бюджети.

Для участі в цій Програмі фізичній особі, необхідно надіслати на поштову адресу Організації копії своїх особистих документів, а саме: роздруковану та заповнену заяву про вступ в Громадську організацію «Всеукраїнський союз чорнобильців»; роздруковану та заповнену заяву про включення до благодійної програми «Заміна систем опалення»; копію усіх сторінок паспорту громадянина України; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичній особі, платнику податків; копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (з вкладкою до посвідчення за її наявністю), та довідку про реєстрацію міста проживання на території Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької або Черкаської області.

Для участі в цій Програмі юридичній особі, необхідно надіслати на поштову адресу Організації, обов’язково засвідчені особистим підписом керівника та печаткою державної або комунальної установи копій документів, а саме: роздруковану та заповнену заяву про включення до Благодійної програми «Заміна систем опалення»; копію витягу (виписка) з ЄДРЮОФОП; копію витягу (виписка) органу статистики.

З метою найбільш ґрунтовного та прискореного доведення інформації стосовно заміни або установлення систем опалення споживачам, пропонуємо Вам поширити цей лист серед головних лікарів державних або комунальних медичних установ, директорів загальноосвітніх шкіл, дитячих садків та вищих навчальних закладів, які розташовані на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

З УРАХУВАННЯМ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ, УЧАСНИКИ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНИМИ ТЕПЛОВОЮ ТА ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ ЗА МІНІМАЛЬНИМИ ВИТРАТАМИ.

З більш детальнішою інформацією про діяльність можна ознайомитись на Інтернет сайті www.chernobyl-people.org

 

Котій А.П.

голова Правління

БО «Чорнобильський фонд здоров’я»                                                  

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста
16.10.2019

Комунальне підприємство міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що з 19 по 21 жовтня буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста: 

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
16.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa