Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося чотирнадцяте засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання
15.07.2016

14 липня 2016 року у великій залі Будинку рад відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні були присутні 20 членів виконавчого комітету міської ради, керівники виконавчих органів влади, радники міського голови, представники громадськості, місцевих ЗМІ. На порядку денному було розглянуто 18 рішень та прийнято до уваги 2 інформації. Проекти рішень „Про затвердження Положення про користування послугами лазні на пільгових умовах  для окремих категорій громадян“ та „Про встановлення тарифів на послуги (миття населення) дільниці „Лазня“ комунального підприємства міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ були перенесені на наступне засідання виконавчого комітету на доопрацювання та проведення круглого столу, а також проект рішення „Про капітальний ремонт доріг у 2016 році“ було зняте з порядку денного.

З текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 27 липня 2016 року.

Про поточне будівництво у місті.


Рішенням виконавчого комітету погоджено наміри на проведення будівництва, реконструкції будівель та споруд, житлових квартир, приміщень та інших об’єктів будівництва, зокрема обслуговуючому кооперативу „Житлово-будівельний кооператив „Новоградський“ на будівництво дев’ятиповерхового житлового будинку з мансардним поверхом із вбудованими та прибудованими нежитловими приміщеннями на вулиці Пушкіна, 45.

Про перереєстрацію та встановлення тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності.


Керуючись чинним законодавством, враховуючи подані замовниками заяви та документи, виконавчий комітет міської ради вирішив дозволити управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради перереєструвати для подальшої експлуатації тимчасові торгівельні споруди для провадження підприємницької діяльності терміном на один рік за умови виконання зобов’язань замовників, а саме: отримати паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та підтримувати належний експлуатаційний стан тимчасової споруди, проводити роботи з впорядкування прилеглої території (згідно схеми) та забезпечувати освітлення в нічний час.

Інформація
щодо заборгованості по пільгах та субсидіях, яка обліковується в управлінні праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської міської ради станом на 01.07.2016р.

Кошторисом на 2016 рік передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-,водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій),вивезення побутового сміття та рідких нечистот в сумі 81 953 200,00 грн.

Станом на 01.07.2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради, обліковується загальна заборгованість по пільгах та субсидіях на житлово-комунальні послуги в сумі -74 018 385,59грн., а саме ;

- Новоград-Волинському територіальному відділу реалізації ТОВ ‘’Житомиргаз ЗБУТ’’  в сумі -71 013 821,39грн.,

- Комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради Виробничому  управлінню водопровідно-каналізаційного господарства в сумі – 1 486 603,28грн., (яка була профінансована в повному обсязі 13.07.2016р.);

- Новоград-Волинському району електричних мереж в сумі – 665 219,27грн.,

- об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків станом на 01.07.2016р заборгованості немає, фактичні нарахування за червень місяць поточного року будуть зареєстровані в органах державного казначейства в липні місяці 2016 року.

Профінансовано на житлово–комунальні послуги надавачам послуг за І півріччя 2016 року - 37 392 515,12 грн.

Інформація щодо виплати разової грошової допомогиз міського бюджету станом на 01.07.2016

Рішенням міської ради від 04.02.2016 №30 “Про міський бюджет на 2016 рік” для надання громадянам міста разової грошової допомоги, передбаченої Положенням про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженим рішенням міської ради від 20.10.2015 №799 (зі змінами), затверджено 2 млн. грн. кошторисних призначень.

Станом на 01.07.2016 згідно рішень виконавчого комітету міської ради надано разової грошової допомоги 1 652 громадянам міста на суму 934,6 тис. грн., в тому числі:

-          допомога учасникам АТО та членам їх сімей – 554 особам на суму 395,4 тис. грн.;

-          допомога громадянам на лікування – 894 особам на суму 447,5 тис. грн.;

-          допомога громадянам з інших питань – 204 особам на суму 91,7 тис. грн.

Станом на 01.07.2016 в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради на розгляді перебувало 829 заяв від громадян міста про надання разової грошової допомоги за рахунок коштів міського бюджету.

Про надання разової грошової допомоги.

Рішеннями виконавчого комітету міської ради надано матеріальну допомогу 6 учасникам АТО та членам їх сімей на загальну суму у розмірі 16700 гривень; надано матеріальну допомогу на лікування 362 особам на загальну суму 142900 гривень; в зв’язку з обставинами 16 особам – 6300 гривень,  а також 2 громадянам затверджено суму коштів для проведення безоплатних капітальних ремонтів.
 

Про захист житлових і майнових прав дітей

Відповідним рішенням згідно чинного законодавства, розглянувши подання служби у справах дітей міської ради надано дозвіл на укладення договору купівлі продажу батькам малолітніх дітей, при цьому права дітей не порушені.

Про припинення функціонування прийомної сім’ї та виведення з неї особи з числа дітей-сиріт.

Рішенням виконавчого комітету міської ради припинено функціонування прийомної сім’ї, вивевши особу з числа дітей-сиріт у зв’язку із досягненням повноліття.

Про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня“.

Під час засідання виконавчого комітету було прийнято рішення про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня“ за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Качурі Світлані Миколаївні, матері шести дітей та Боровській Ганні Антонівні, матері п’яти дітей.

Про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті.

Рішенням виконавчого комітету встановлено за погодженням з власникам зручний для населення режим роботи таких об’єктів:

-     перукарні „Економ“, що знаходиться за адресою:  вулиця Житомирська,116, початок: 9.00, закінчення: 18.00, у неділю: з 9.00 до 16.00, без перерви на обід та вихідних днів.

-     магазину „Житомирські ласощі“ з реалізації продовольчої групи товарів, який знаходиться за адресою: вулиця Замкова,7,  початок: 8.00, закінчення: 19.00, у неділю: з 9.00 до 14.00, без перерви на обід та вихідних днів.

-     дискотеки, яка знаходиться за адресою: вулиця Шевченка,22, початок: 21.00, закінчення: 01.00, вихідні дні: з понеділка по четвер.
Власники об’єктів зобов’язані укласти угоди на вивезення сміття з відповідними комунальними службами, а також встановити вуличне освітлення прилеглої території.

 

Про внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.11 №136 „Про затвердження регламенту проведення конкурсу та умов конкурсу на визначення  перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування“.
З  метою організації проведення відкритого конкурсу на визначення перевізника для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування, виконавчий комітет міської ради вирішив: внести зміни до розділу „Вимоги до автомобільного перевізника“ додатку 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.11 №136 „Про затвердження регламенту проведення конкурсу та умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування“ доповнивши пункт 4 новою таблицею такого змісту: 
Об’єкт конкурсу
№ маршруту
Назва маршруту
Кількість ТЗ на маршруті
Кіль-
кість рейсів
Відстань від початкової до кінцевої зупинки
Інтенсивність 
руху
Режим 
руху
Періодичність
1
№9
“Дружба – РСС - Автовокзал”
(додатковий графік)
1
16
14,8
з 7:00 до 21:00 з інтервалом руху не більше 1 години
Звичайний
Щоденно
2
№16
„РСС – Залізничний вокзал“
(вул.Гетьмана Сагайдачного-вул.Ціолковського-вул.Пушкіна-вул. Лесі Українки-вул.Героїв Майдана-вул.Вокзальна-
Залізничний вокзал-вул.Шевченка-
ринок „Урожай“-Автовокзал)
1
23
9,0
з 7:00 до 21:00 з інтервалом руху не більше 1 години
Звичайний
Щоденно
3
№7
“Будинок Офіцерів – Залізничний вокзал”
(Центр, „Морське“)
1
23
8,0
з 7:00 до 21:00 з інтервалом руху не більше 1 години
Звичайний
Щоденно.
Виконання двох рейсів двічі на тиждень до кладовища в районі „Ржатківка“

Доповнити новими пунктами такого змісту: „7.іДо конкурсу допускаються транспортні засоби не старше 2005 року виробництва“;„8.іЗабезпечити встановлення на автобусах GPS-трекерів для on-line відстеження автобусів на маршрутах.“ Пункти 7-11 вважати пунктами 9-13 відповідно.

Про приватизацію кімнат гуртожитку на вул. Шевченка, 62.

Даним рішення надано дозвіл на передачу жилого приміщення – кімнати у гуртожитку на вул. Шевченка, 62 у спільну сумісну власність сім’ї у складі 2 осіб.

Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста.

Рішення виконавчого комітету міської ради укладено 3 договори оренди на нежитлові приміщення, розірвано за згодою двох сторін 4 договори оренди нежитлових приміщень, 1 договір продовжено та 1 договір переукладено.
Про встановлення питомої норми споживання теплової енергії на централізоване опалення житлових будинків без приладів обліку.

З метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих, враховуючи лист директора комунального підприємства „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ Тодорович Л.М., виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити питому норму витрати теплової енергії на опалення житлових будинків без приладів обліку у розмірі 0,149 Гкал на 1 кв.м загальної площі за опалювальний період, розрахунок якої виконано з урахуванням нормативної тривалості опалювального періоду 186 діб, нормативної середньої температури зовнішнього повітря за опалювальний період для м.Новоград-Волинський +1,410С, питомих норм споживання теплової енергії для забезпечення температури в помешканні +18 , залежно від поверховості житлових будинків та їх загальної площі.

Про квартирні питання.

Відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради 3 громадян взято на квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради, на підставі посвідчення інваліда війни ІІ групи мешканця міста включено до позачергового списку на отримання житла, а також знято 1 громадянина з квартирного обліку на підставі особистої заяви.

Про житловий фонд соціального призначення.

Даним рішення виконавчого комітету міської ради надано статус соціального житла квартирі на вул.Гетьмана Сагайдачного, 24, жилою площею 28,6 кв.м., загальною площею 42,7 кв.м.

Про розгляд заяв громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП.

Керуючись чинним законодавством України, Правилами благоустрою території міста Новограда-Волинського, затвердженими рішенням міської ради від 05.11.08 №39, виконавчий комітет міської ради вирішив враховуючи фактичне виконання  вимог статті 152 КУпАП, заяви 2 громадян задовольнити, та скасувати постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради про необхідність дотримання правил благоустрою території міста, в той же час враховуючи не виконання вимог статті 152 КУпАП, заяви 3 мешканців міста залишено без задоволення.

Про захист прав та законних інтересів дітей.

Під час засідання виконкому, розглянувши подання служби у справах дітей міської ради, було прийнято рішення  підняти клопотання перед управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації про виділення путівки для влаштування малолітньої дитини 2016 року народження, в заклад охорони здоров’я, яка була покинута в пологовому будинку.Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь в Україно-польському бізнес-форумі для отримання можливості реалізації власної бізнес ідеї
15.10.2019

18 жовтня 2019 року в Житомирському агроекологічному національному університеті (м.Житомир, вул. Старий бульвар, 7) відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Докладніше...
З 15 по 19 жовтня (включно) проходитиме голосування за проекти бюджету участі
15.10.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, серед яких буде обрано 5, що у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa