Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.11.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.11.2019 року

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання
19.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 14.11.2019 по 19.11.2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів  за адресою м. Новоград-Волинський, вул. Н. Оржевської, 8, встановлено:

Докладніше...
14.11.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
Результати вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання на території Новограда-Волинського
14.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ  України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новоград-Волинському відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також проведення спільного штабного тренування для міської ланки територіальної підсистеми цивільного захисту Житомирської області
01.07.2016

29 червня 2016 року, під головуванням першого заступника міського голови С.Ю. Колотова, у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також проведення спільного штабного тренування.

- На початку засідання усім було надано роздатковий матеріал, згідно з яким присутніми було опрацьовано перелік учбових сигналів, які надійшли від керівництва спільного штабного тренування.

Серед питань,  які розглядалися на засіданні міської комісії були наступні:

І.Про проведення 29-30 червня 2016 року, згідно листа першого заступника голови Житомирської ОДА від 02.06.16  за № 2677/48/2-12, спільного штабного тренування  (далі - СШТ) за темою: «Дії органів управління та сил міської ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Житомирської області при переведенні у режим функціонування в умовах особливого періоду».


Вирішили:

1. Начальнику відділу з питань ЦЗ міської ради О.А.Мельнику:

- визначити перелік індивідуальних завдань згідно надісланого, листом першого заступника голови Житомирської ОДА від 02.06.16 за №2677/48/2-12, переліку питань, висновків і пропозицій за результатами тренування;

- провести аналіз індивідуального опрацювання роздаткового матеріалу.

2. Членам міської комісії ТЕБ та НС і керівникам (представникам) суб’єктів господарювання:

- опрацювати із підлеглими працівниками роздатковий матеріал та перелік індивідуальних завдань;

- результати опрацювання надати у кабінет №17 (1-й поверх «Будинку рад») для визначення рівня опрацювання питань, які виносились на розгляд.

ІІ. Про розгляд питання «Про стан накопичення регіонального та місцевих резервів в області для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», згідно підпункту №1 пункту №4 рішення прийнятого по питанню № 2 на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №5 від 25 травня 2016 року) в розрізі суб’єктів господарювання міста Новоград-Волинський.


Вирішили:

1. Членам міської комісії ТЕБ та НС і керівникам (представникам) суб’єктів господарювання забезпечити:

- наявність, подальше накопичення та використання за призначенням резервів  для запобігання та ліквідації надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру на території міста Новоград-Волинський;

- виконання №1-6 пункту №4 рішення прийнятого по питанню №2 на засіданні обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №5 від 25 травня 2016 року).

ІІІ. Про розгляд питання «Про організацію забезпечення санітарного та епідемічного  благополуччя населення у літній період 2016 року», згідно підпунктів № 1-7 пункту № 1 рішення прийнятого по питанню № 4 на засіданні обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій (протокол № 5 від 25 травня 2016 року) в розрізі суб’єктів господарювання міста Новоград-Волинський.


Вирішили:

1. Членам міської комісії ТЕБ та НС і керівникам (представникам) суб’єктів господарювання забезпечити виконання №1-7 пункту № 1 рішення прийняв-того по питанню №4  на засіданні обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій (протокол №5 від 25 травня 2016 року)

2. Керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити виконання підпунктів №1-2 пункту №6 та підпунктів №1-2 пункту №7 рішення прийнятого по питанню №4  на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №5 від 25 травня 2016 року)

IV
. Про розгляд питання «Про стан дотримання пожежних, санітарних норм на об’єктах літнього відпочинку та оздоровлення людей, у тому числі дітей, в оздоровчий період 2016 року», згідно підпунктів №1-7 пункту №2 питання №5 рішення прийнятого на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №5 від 25 травня 2016 року) в розрізі суб’єктів господарювання міста Новоград-Волинський.

Вирішили:

1. Членам міської комісії ТЕБ та НС і керівникам (представникам) суб’єктів господарювання забезпечити виконання №1-7 пунктів №1 та 2 рішення прийнятого по питанню № 5  на засіданні обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій (протокол №5 від 25 травня 2016 року)

2. Керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити виконання № 1-6 пункту № 5 рішення прийнятого по питанню №5 на засіданні обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №5 від 25 травня 2016 року)

V
. Про розгляд питання «Про стан протипожежного водопостачання міста» за інформацією  Новоград-Волинського МРВ У ДСНС України в Житомирській області №515 від 07.06.16.

Вирішили:

1. Працівникам ВУВКГ продовжити роботу по відновленню 17 несправних пожежних гідрантів на мережах протипожежного водопостачання міста, та зняти з балансу 7 не підлягаючих ремонту гідрантів.

2. Працівникам ВУВКГ та Новоград-Волинського МРВ У ДСНС України в Житомирській області продовжити спільне щоквартальне обстеження пожежних гідрантів на мережах протипожежного водопостачання міста.

3. Працівникам технагляду управління ЖКГЕ та КВ міської ради при прийомці об’єктів, після проведення поточних чи капітальних робіт, не допускати демонтажу пожежних гідрантів.

У обговоренні усіх питань члени комісії брали активну участь.
 
Відділ інформації та зав’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт внутрішньоквартального проїзду на вул. Декабристів, буд. №17, вул. Чехова, буд.№10»
22.11.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 25.11.2019 року о 09:50 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту:

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Коцюбинського від буд.№12 до буд.№40»
22.11.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 25.11.2019 року о 09:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту:

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Будівництво вуличної мережі водопостачання на вул. Пилипа Орлика та пров. Пилипа Орлика»
22.11.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 25.11.2019 року о 09:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa