Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Навіщо потрібна заява-приєднання до договору розподілу
31.03.2016

ПАТ «Житомиргаз» разом з рахунками за лютий надіслало побутовим споживачам заяви-приєднання до договору розподілу. Підписати цей документ потрібно для того, щоб підтвердити таким чином свою згоду на укладення договору з оператором ГРМ (газорозподільною компанією «Житомиргаз»).

Це передбачено нормативними актами у зв'язку з реформою газового ринку. Сам договір публічний (ознайомитися з ним можна на сайті ПАТ «Житомиргаз» zt.104.ua та на сайті регулятора НКРЕКП www.nerc.gov.ua, а також у друкованому вигляді у обласній газеті «Житомирщина» від 29.12.2015 № 137-138). Договір затверджений Постановою НКРЕКП №2498 від 30 вересня 2015 року.

При цьому регулятор максимально спростив процедуру його укладення –не потрібно вистоювати в чергах. Досить підписати заяву-приєднання (вона теж стандартна) та передати до районного управління ПАТ «Житомиргаз».

На підставі договору розподілу споживачеві будуть надаватися відповідні послуги. Зокрема газова компанія транспортуватиме газ і підтримувати газопроводи під тиском.

Крім того, на газорозподільну компанію покладено обов’язок визначати фактичний обсяг споживання газу за розрахунковий період і передавати цю інформацію іншим учасникам ринку, зокрема постачальникам газу.

Як розуміти заяву-приєднання до договору розподілу природного газу


Заява-приєднання містить автоматично сформовані базою ПАТ «Житомиргаз» персоніфіковані дані кожного споживача.

1.
Персональний EIC-код: персоніфікований ідентифікаційний код, який присвоюється не фізичній особі, а домоволодінню, і використовується для електронного обміну даними між суб’єктами ринку природного газу (рекомендовано Європейською мережею Операторів ГРМ);

2.  
Назва та опис об’єкта

3.  
Адресу об’єкта

4.  
Величину приєднаної потужності об’єкта:

-  за наявності лічильника газу: розраховується індивідуально для кожного споживача в залежності від типорозміру лічильника, встановленого в його помешканні (G-1.6, G-2.5, G-4, G-6, G-10) та відповідно до спеціальної формули (Кодекс ГРМ, п.6 «Порядок розрахунків за Договором розподілу природного газу»);

-  за відсутності лічильника газу: для газової плити – за максимальною потужністю лічильника типорозміру G-2.5; для газової плити та водонагрівача – за потужністю лічильника газу типорозміру G-6; для газового котла – за потужністю лічильника газу типорозміру G-10.

5.  
Параметри лічильника газу: вказується типорозмір лічильника

6.  
Група споживання: визначається приналежність абонента до однієї із 17 груп споживання (див. нижче), відповідно до наявних газових приладів, опалювальної площі та річного об’єму споживання газу.

7.  
Перелік газових приладів:

плита, колонка, гаряча вода – наявність централізованого гарячого водопостачання, ін.

8.  
Опалювальна площа, кв. м

9.  
Кількість зареєстрованих осіб

10.  
Планові об’єми споживання газу у розрізі календарних місяців:

-   за наявності лічильника: відповідно до показань лічильника та середньомісячного споживання за аналогічний період минулих років, наявних газових приладів;

-  за відсутності лічильника: відповідно до норм споживання природного газу для споживачів без лічильника (затверджених Постановою КМУ від 23.03.2016 №203).

Планові обсяги споживання газова компанія застосовує в разі, якщо вчасно не отримала від споживача фактичні показання лічильника за розрахунковий період. Визначаються вони шляхом множення вашого фактичного обсягу споживання за останні 12 місяців на відповідний групі споживання коефіцієнт для конкретного місяця (алгоритм обчислення затверджено регулятором НКРЕКП).

Інформація щодо типорозміру лічильника, величини приєднаної потужності та ЕІС-код заповнюються автоматично базою підприємства.

Що робити із заявою-приєднанням до договору розподілу природного газу


1. Перевірити правильність внесених персоніфікованих даних: як-от, назва, опис та адреса об’єкта, перелік наявних газових приладів, розмір опалювальної площі, кількість зареєстрованих осіб тощо.

2.  Підписати заяву у вказаних місцях.

Повернути газорозподільній компанії: надіслати поштою на адресу м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35 (або на адресу районного управління з експлуатації газового господарства); повернути особисто контролеру або вкинути у спеціальну скриньку в районному управлінні.

3. У разі виявлення неправильних даних у заяві-приєднанні, споживачу потрібно звернутися до районного управління ПАТ «Житомиргаз» у відповідному місті або районі з відповідними документами про внесення змін до персоніфікованих даних.

Також щодо будь-яких незначних розбіжностей у персоніфікованій інформації споживач може повідомити електронною поштою контакт-центру contact@zt.104.ua. Якщо споживач є користувачем Особистого кабінету на сайті 104.ua, він може написати про це з кабінету.
 
 
Регіональна газова компанія «ЖИТОМИРГАЗ»
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa