Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулася підсумкова нарада житлово-комунальної галузі (презентації виступів та звітів)
16.03.2016

15 березня 2016 року відбулася підсумкова нарада житлово-комунальної галузі. У нараді приймали участь міський голова Весельський В.Л., секретар міської ради Пономаренко О.А., начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської радиБогданчук О.В., голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Легенчук А.В.,  депутати міської ради, керівники комунальних підприємств житлово-комунальної галузі, керівники ОСББ міста та інші зацікавлені особи.

З вступним, вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Леонідович Весельський, який зазначив, що буде підписано розпорядження щодо розподілу обов’язків, зокрема внесення змін у підпорядкування житлово-комунальної галузі. Також очільник міста проаналізував фінансово-господарську діяльність житлово-комунальної галузі у  2015  році. У минулому році за рахунок коштів загального фонду міського бюджету та субвенції з державного бюджету на видатки галузі „Житлово-комунальне господарство“ спрямовано 12958,2 тис. грн. в тому числі на: благоустрій міста – 3596,3 тис.грн.; теплові мережі – 47,2 тис.грн.; погашення заборгованості з різниці в тарифах – 7249,6 тис.грн.; проведення робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 1408,9 тис.грн.; інші заходи пов’язані з економічною діяльністю – 6,5 тис.грн.; запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха – 124,4 тис.грн.; заходи з організації рятування на водах – 365,3 тис.грн., інші видатки -160 тис.грн.. за рахунок коштів спеціального фонду здійснено видатки на суму 12918,6 тис.грн, з них на: проведення капітальних видатків з благоустрою міста – 1184,1 тис.грн.; капітальний ремонт житлового фонду – 1434,3 тис.грн.; погашення заборгованості з різниці в тарифах – 2296,2 тис.грн.; проведення робіт з будівництва реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг – 5698,1 тис.грн. та ін.

У 2016 році на видатки галузі за рахунок загального фонду міського бюджету передбачено кошти у сумі 12162,7 тис.грн., з них: благоустрій міста - 6665,4 тис.грн; відшкодування КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ за опалення приміщень неприбуткових організацій - 69,8 тис.грн.; проведення робіт пов’язаних поточним ремонтом та утриманням автомобільних доріг у сумі 4000,0 тис.грн. та ін. За рахунок коштів спеціального фонду на співфінансування об’єктів ПРООН на утеплення та термомодернізацію житлового фонду ОСББ заплановано 3451,0 тис.грн.

Про підсумки роботи галузі житлово-комунального господарства міста Новограда-Волинського у 2015 році та перспективи її розвитку доповів присутнім начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук. Голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Анатолій Легенчук поінформував про перспективи розвитку житлово-комунальної галузі на 2016-2020 роки. Голова ради голів правлінь об’єднань багатоквартирних будинків м. Новоград – Волинський Олександр  Савчук детально розповів про діяльність ОСББ міста. Також під час підсумкової наради керівники комунальних підприємств прозвітували про фінансово-господарську діяльність 2015 році та перспективи розвитку.

Підсумовуючи зібрання міський голова Віктор Весельський наголосив присутнім, що кожна копійка, яка виділена з місцевого бюджету на житлово-комунальну галузь буде під постійним контролем міського голови, голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності та голови постійної комісії міської ради з питань  житлово-комунального господарства та екології. Подякував керівникам та працівникам галузі за роботу та запросив на урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального і побутового обслуговування населення, які  відбудуться 18 березня у малій залі міського Палацу культури імені Л.Українки.

До уваги новоград-волинців презентації виступів та звітів на підсумковій нараді житлово-комунальної галузі:

Виступ начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчука О.В. - про підсумки роботи галузі житлово-комунального господарства міста Новограда-Волинського у 2015 році та перспективи її розвитку доповів присутнім на підсумковій нараді житлово-комунальної галузі (ПРЕЗЕНТАЦІЯ 1)

Виступ голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Легенчука А.В. - про перспективи розвитку житлово-комунальної галузі на 2016-2020 роки. на підсумковій нараді житлово-комунальної галузі. (ПРЕЗЕНТАЦІЯ 2)

Виступ голови ради голів правлінь об’єднань багатоквартирних будинків м. Новоград – Волинський Савчука О.М. - про діяльність ОСББ міста на підсумковій нараді житлово-комунальної галузі. (ПРЕЗЕНТАЦІЯ 3)

Звіт начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Левицької А.П. - про фінансово-господарську діяльність підприємства на підсумковій нараді житлово-комунальної галузі. (ПРЕЗЕНТАЦІЯ 4)

Звіт начальника комунального підприємства “Новоград-Волинськтеплокомуненерго” Тодорович Л.М.- про результати діяльності за 2015 рік та планові заходи на 2016 рік на підсумковій нараді житлово-комунальної галузі. (ПРЕЗЕНТАЦІЯ 5)

Звіт начальника комунального підприємства міської ради “Шляхрембуд” Тарнавського Ю.П. - про результати роботи підприємства у 2015 році та перспективи розвитку на підсумковій нараді житлово-комунальної галузі. (ПРЕЗЕНТАЦІЯ 6)
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa