Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському презентовано „Книгу пам’яті України. Переможці. Житомирська область“.
19.01.2016

15 січня у міському палаці культури імені Лесі Українки відбулася презентація шостого тому „Книги пам’яті України. Переможці. Житомирська область“.  Це - історико-меморіальне видання, мета якого зберегти для нинішнього і майбутніх поколінь імена ветеранів Другої світової війни, чий бойовий і трудовий подвиг став безцінним надбанням історії, містить поіменні списки фронтовиків, партизанів, підпільників.

Випуск здійснено відповідно до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років“, відповідних указів Президента України, рішень уряду, якими передбачено проведення роботи з пошуку імен учасників бойових дій Другої світової війни, які повернулися до мирної праці, нині проживають або померли на території області, та обласної Програми з видання серії „Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область“ на 2014–2015 роки.

Видання обласної Книги Пам’яті налічує сьогодні 23 книги. З них у 12 томах проекту „Книга Пам’яті України. Житомирська область“ увічнені імена 145 тисяч військовослужбовців – наших земляків, які загинули в бою, померли від ран або пропали безвісти.

У шести томах проекту „Переможці“ увічнені імена понад 70 тисяч фронтовиків, які повернулися з війни і піднімали з руїн рідне Полісся, живуть нині або померли. Шостий том „Книги Пам’яті України. Переможці. Житомирська область“, який побачив світ у обласному книжково-газетному видавництві „Полісся“, складається з передмови, коротких історико-публіцистичних коментарів, а також в ньому видруковані імена учасників бойових дій у Другій світовій війні міст Бердичева, Житомира, Коростеня, Новоград-Волинського, Малина – усього понад 7,8 тисяч персоналій.

Присутня на презентації Раїса Володимирівна Барало керівник обласного відділення пошуково-видавничого агентства „Книга Пам’яті України“ розповіла присутнім про кропітку роботу над створенням книги, зазначивши, що пошукові роботи і надалі продовжуватимуться. Подякувала Новоград-Волинській міській комісії очолюваною на початку роботи над томом В. С. Титяневич, згодом  В. А. Костюком, С. В. Чачиною, членами комісії Маловим К. М., Парфьоновим В. О., Загривою К.О. та ін.. Завдяки напрацюванням членів міської комісії було впорядковано короткі біографічні дані на 832 фронтовика, зібрана інформація про їх бойовий шлях, нагороди, місце роботи у повоєнний час, місце проживання або поховання. Також Раїса Барало звернулася до молоді з проханням вивчати історію свого роду та продовжувати пошук матеріалів про події тих років.

Олександр Миколайович Защітніков- учасник бойових дій в Афганістані, ветеран ЗСУ, полковник запасу, який з грудня 2015 року очолює обласну організацію ветеранів України у своєму виступі подякував Барало Р.В. за пророблену роботу. Від імені обласної організації ветеранів України вручив голові міської організації ветеранів Василю Олександровичу Парфьонову книгу. Василь Олександрович у свою чергу висловив слова вдячності всім хто доклав зусиль для виходу у світ 6 тому „Книги Пам’яті України. Переможці. Житомирська область“.

Під час презентації перед присутнім зібранням  виступили: учасник бойових дій, партизан, капітан 1 рангу у відставці - Пашковський Микола Андрійович,ветеран військової служби, Почесний ветеран України, полковник у відставці, син фронтовика, дитина війни - Малов Костянтин Миколайович, син Почесного громадянина міста Войтка Івана Олександровича, який в свій час був головою Новоград-Волинського виконкому міської ради народних депутатів - Войтко Володимир Іванович, заступник міського голови - Оксана Василівна Гвозденко.

Вихід „Книги Пам’яті...“ - це ніби підсумок тієї роботи за 2015 рік, що була проведена по святкуванню 70-річчя Перемоги у Другій Світовій війні, а також до 72-ої річниці з Дня визволення м. Новограда-Волинського від фашистських загарбників. Пройдуть роки, зміняться покоління, а «Книга пам’яті...» залишиться свідченням пам’яті про тих, хто стояв на захисті своєї Батьківщини, здобував Перемогу своїм життям, потом, кров’ю, вірою.

Новоград-волинці знають і пам’ятають усіх, хто здобував для них Велику Перемогу, гордяться своїми земляками, які прославилися героїчними подвигами на фронтах, у партизанах, у підпіллі, щиро, сердечно вдячні воїнам, командирам частин і з’єднань, які визволили місто від загарбників.

Світлою пам’яттю про полеглих, вшануванням живих творців Перемоги стали зведені в місті Пам’ятний знак „Обеліск Слави“, Пам’ятний знак на честь партизан і підпільників, які загинули від рук окупантів. Не заростають стежки-дороги до військового меморіального кладовища, до братських могил. Завжди людно на Алеї ветеранів Великої Вітчизняної війни, і дорослі, й діти приходять вклонитися, покласти квіти до Пам’ятного знаку на честь екіпажу танка „Безпощадний“, танкістів 23-ої гвардійської танкової дивізії, які загинули під час війни. На багатьох будинках, у яких народилися чи проживали героїчні захисники рідної землі, а також на тих будинках, де збиралися таємно підпільники, партизани, вирішуючи важливі питання, привертають увагу меморіально-інформаційні дошки, відкриті на честь прославлених земляків. Кожна вулиця, кожна площа міста нагадують, не дають забути про події того часу, про людей, які вибороли Перемогу, захистили Вітчизну, місто від коричневої чуми – фашизму.
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста
16.10.2019

Комунальне підприємство міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що з 19 по 21 жовтня буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста: 

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
16.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa