Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація про роботу архівного відділу у 2015 році
13.01.2016

Архівний відділ міської ради організовує свою роботу відповідно до повноважень, наданих ст.29 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» та Положення про архівний відділ міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 04.06.2015р. № 755.

У своїй діяльності архівний відділ також керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, декретами, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Державним стандартом України ISO 9001:2008, наказами Державної архівної служби України, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, іншими нормативними актами.

Основним завданням архівного відділу міської ради є створення належних умов зберігання, поповнення та активного використання документів Національного архівного фонду, забезпечення належного збереження документів з особового складу для  захисту законних інтересів та прав громадян, яким необхідні довідки соціально-правового характеру з даних документів, суттєве покращення стану архівної справи на території міста, контроль за якістю формування справ в установах та задоволення соціально-правових потреб громадян.

У 2015 році було організовано проведення перевірокорганізації діловодства, роботи архівного підрозділу та експертної комісії у 19 установах, організаціях міста, незалежно від форми власності, з метою методичної допомоги, встановлення єдиного для всіх установ порядку роботи з документами від їх створення в діловодстві до передання на зберігання. Під час перевірок контролюється якість формування справ в установах та надаються рекомендації, спрямовані на поліпшення умов збереженості документів постійного, тривалого зберігання та з особового складу. В результаті перевірок значно покращилися умови зберігання архівних документів та ведення діловодства загалом, вчасно проводиться впорядкування документів, працівники, відповідальні за діловодство та архів установ, організацій міста частіше звертаються за консультаціями та методичною допомогою щодо ведення архівної справи.

Архівним відділом міської ради постійно надається методична і практична допомога в організації роботи архівних підрозділів установ, підприємств, організацій міста, незалежно від форм власності (надано більше 100 консультацій) для встановлення єдиного для всіх установ порядку роботи з документами від їх створення в діловодстві до передання на постійне зберігання до державних установ або архівних підрозділів установи, підвищення ефективності організації архівної справи в установах, суворого дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань архівної справи та діловодства.

Забезпечено повноцінний захист усіх архівних документів, що є надбанням територіальної громади міста. Задовольняється у необхідних обсягах потреба громадян в інформації, забезпечується поповнення Національного архівного фонду документами культурної спадщини, що стосується історії міста. На сьогоднішній день ми зберігаємо документи 115 фондів 13486  справ на паперовій основі.

Архівним відділом постійно готуються листи, звернення, інформації, проекти рішень, доручення за підписом  керуючого справами виконкому для активізації роботи з архівної справи, зміцнення матеріально-технічної бази, яка забезпечує умови для гарантованого збереження документів.

Так, на виконання листа Міністерства праці та соціальної політики України від 03.07.2009 № 2192/0/10-9/039, листа Державного комітету архівів України від 31.03.2010 № 649/07-2 та на виконання доручень Державного архіву Житомирської області архівний відділ міської ради постійно проводить пошук місцезнаходження  документів з особового складу збанкрутілих установ, підприємств міста, або тих, які перебувають у стадії банкрутства, для захисту законних інтересів та прав громадян, яким необхідні довідки соціально-правового характеру з вищезгаданих документів.

Працює Міжвідомчий архів документів з особового складу, який забезпечує збереження архівних документів підприємств, установ і організацій міста, які ліквідовані та не мають правонаступників : 231 фондоутворювач та 14111 справ . Архів надає довідки, необхідні для соціального захисту громадян. Також тут зберігаються всі виборчі документи - бюлетені., списки виборців, інші матеріали по виборам народних депутатів України, Президента України, місцевих виборів. Установа оснащена комп'ютером, працює охоронно-пожежна сигналізація, архівосховище має площу 189 кв.м, дві робочих кімнати, телефонний зв'язок.

Всього станом на 01.01.2016 року архівні установи міста зберігають 346 фондів і 27597 одиниць зберігання.


Фонди архіву щороку поповнюються документами Національного архівного фонду, що мають місцеве значення. Здійснюється постійний прийом громадян, яким надаються архівні довідки, виписки, копії документів.

У 2015 році  архівний відділ взяв участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в архівних установах і в Житомирській області зайняв перше місце.

Протягом минулого року організовано 3 виставки архівних документів до Дня Конституції України, до Дня  Соборності України, до Дня пам’яті жертв голодомору в Україні.

Виконувались заходи, передбачені Державною цільовою Програмою забезпечення пожежної безпеки на 2012-2015 роки ( розроблено новий план евакуації документів на випадок пожежі, погоджений з відділом з питань надзвичайних ситуацій, перезаряджено вогнегасники, розроблена інструкція з пожежної безпеки);за  Програмою здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009-2019 роки щорічно проводяться роботи по перевірянню фактичної кількості справ відповідності обліковим документам, складаються акти перевірок.

Для вжиття заходів щодо охоронної безпеки архівних приміщень у сховищі встановлена охоронна сигналізація з виводом на пульт чергового міської ради. Двері оббиті металом, опечатуються.

Є топографічний покажчик документів.

Начальник відділу брала участь у написанні книг з історії міста (за матеріалами архіву), є членом редколегії.  Зараз працюємо над книгою видатних особистостей міста. Також співпрацюємо з дослідниками, краєзнавцями, істориками, які пишуть статті,творчі роботи з історії рідного краю, звертаються до архіву і користуються його документами. Брошура про міських голів написана за матеріалами архіву. Також допомагали документальними матеріалами архіву при створенні шкільних музеїв міста, музею лікарні. Проводились екскурсії для студентів-діловодів коледжу. Студенти також проходили практику в архівах міста.

В квітні 2015 року державний архів області здійснив комплексну перевірку роботи архівного відділу. Підсумки перевірки розглядались на засіданні колегії облархіву, де був присутній  керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький.

В січні 2015 року начальник відділу пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації в Житомирському Центрі.

Робота архівного відділу міської ради висвітлюється через засоби масової інформації та оперативно розміщується на сайті міської ради: про планування і звітність, про проведення відділом виставок архівних документів та інших заходівНачальник архівного відділу

Л.М.Котова  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь в Україно-польському бізнес-форумі для отримання можливості реалізації власної бізнес ідеї
15.10.2019

18 жовтня 2019 року в Житомирському агроекологічному національному університеті (м.Житомир, вул. Старий бульвар, 7) відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Докладніше...
З 15 по 19 жовтня (включно) проходитиме голосування за проекти бюджету участі
15.10.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, серед яких буде обрано 5, що у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa