Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Тепловий лічильник – не засіб економії
13.01.2016

Зважаючи на постійне зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, питання економії енергоносіїв стає все більш актуальним. Впродовж останнього часу серед населення побутує думка, що прилади обліку теплової енергії (далі – теплові лічильники) встановлюються на системи опалення будинків з метою економії тепла. КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» хоче розвіяти вказаний «міф» та роз’яснити своїм споживачам, чим же насправді є теплові лічильники та з якою метою вони встановлюються.   

Відповідно до ст.1 Закону України «Про теплопостачання» прилад комерційного обліку теплової енергії -  засіб вимірювальної техніки, що має  нормовані метрологічні характеристики і тип якого занесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, на основі показань якого визначається обсяг спожитої теплової енергії. Тобто, головним завданням цих приладів є фіксування  величини теплової енергії, використаної за певний проміжок часу, внаслідок чого споживач буде сплачувати лише за фактично спожите тепло. Для споживача установка приладу обліку теплової енергії лише замінює систему оплати за нормативом на систему оплати за фактично спожите тепло.  Як правило, в підсумку  сума платежів виходить менша.

Реальними ж заходами, які допомагають знизити споживання теплової енергії, є заходи з утеплення житлових будинків, такі як: утеплення дахів, підлоги, стін, заміна вікон та дверей тощо. Перевіряючи обґрунтованість скарг споживачів на якість послуг з централізованого опалення, спеціалісти КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» крім заміру температури повітря у помешканні, проводять вимірювання температури зовнішніх стін (для споживачів, що проживають у наріжних квартирах), стелі (для мешканців останніх поверхів), підлоги (для жителів перших поверхів). І результати цих вимірювань є невтішними. У переважній більшості випадків фіксуються досить низькі показники: температура стелі +6С˚, температура підлоги +11С˚, температура зовнішніх стін квартири +12С˚. За таких умов просто неможливо забезпечити належний температурний режим у житлових приміщеннях. Порядок проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання  не в повному обсязі, зниження якості, затверджений постановою КМУ №151 від 17.02.2010 року, передбачає, що температура в житлових приміщеннях (за умови їх утеплення) має становити +18 С˚,  (у наріжних кімнатах +20 С˚). Таким чином, досягти комфортної температури у власних оселях споживачі можуть лише попередньо потурбувавшись про їх утеплення.

Для прикладу: у грудні 2015 року  найнижчий тариф за послуги з централізованого опалення склав  9,03 грн./кв.м (житловий будинок по вул.Толубка,16, утеплений за новітніми технологіями),  а найвищий – 14,73 грн./кв.м (житловий будинок по вул.Вокзальній,19а). Різниця становить 5,70 грн. за опалення кожного квадратного метра житла. Як кажуть, коментарі тут зайві.

Ще раз хочеться повернутися до теми проведення нарахування щомісячної плати за послуги з централізованого опалення (у разі відсутності приладів обліку) відповідно до постанови КМУ №1037 від 30.10.2015 року, якою розмір плати за послуги з централізованого опалення було прив’язано до температури зовнішнього повітря (набрала чинності 19.12.2015 року). У відповідності до КТМ 204 України 244-94 середня розрахункова температура зовнішнього повітря грудня місяця, яка врахована в тарифах, становить -3,2С˚ (тариф 14,73 грн./кв.м), проте середня фактична температура грудня 2015 року становила +1,75С˚. У зв’язку з цим КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» здійснило перерахунок плати за послуги, спожиті в грудні 2015 року, внаслідок чого споживачам були виставлені рахунки, менші від встановленого тарифу на 3,44 грн. за опалення кожного квадратного метра житла, тобто по 11,29 грн./кв.м. ( 14,73 грн. – 3,44 грн. = 11,29 грн.).

Проте, хочемо наголосити, що проведення перерахунку розміру плати можливе не лише в сторону зменшення, а й в сторону збільшення, якщо фактична температура місяця буде нижчою від середньої розрахункової. Так, середня розрахункова температура січня встановлена на рівні -5,7 С˚. Вже в першій декаді січня 2016 року ми спостерігаємо температуру, значну нижчу від нормативної, тому споживачам слід бути готовими до того, що розмір місячної плати за послуги, спожиті в січні 2016 року, може бути вищим за 14,73 грн./ кв.м.

КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» закликає своїх споживачів сумлінно дотримуватись платіжної дисципліни, звертатися за призначенням субсидій, не допускати утворення заборгованості, а також раціонально використовувати тепло з метою енергоефективності процесу опалення.


КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»

 

      

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь в Україно-польському бізнес-форумі для отримання можливості реалізації власної бізнес ідеї
15.10.2019

18 жовтня 2019 року в Житомирському агроекологічному національному університеті (м.Житомир, вул. Старий бульвар, 7) відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Докладніше...
З 15 по 19 жовтня (включно) проходитиме голосування за проекти бюджету участі
15.10.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, серед яких буде обрано 5, що у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa