Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Зміни у законодавстві України з 1 січня 2016 року
06.01.2016

У 2016 році в Україні набувають чинності ряд законів, а також зміни до деяких законодавчих актів.

1) Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»

Доходи цього держбюджету перевищують доходи держбюджету-2015 на 15,1% і складають 595,1 млрд грн. Також, згідно з документом, мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум будуть зростати з 1 травня на 5% та з 1 грудня на 7%, всього 12% на рівні із закладеною інфляцією.

2) Скасовано імпортний збір

З 1 січня 2016 року в Україні скасували додатковий імпортний збір. Так, набув чинності закон №912-VIII від 24.12.2015 року «Про заходи стимулювання зовнішньоекономічної діяльності», який скасовує цей збір, що був запроваджений в Україні тимчасово строком на 12 місяців.

3) Закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації»

З 1 січня 2016 року набирає чинності Закон України про реформування друкованих ЗМІ. Метою є створення економічно незалежних друкованих засобів масової інформації, належних умов їх діяльності, що сприятиме удосконаленню інформаційного забезпечення громадян України. Детальніше тут.

4) Нові електронні паспорти

З початку року в Україні розпочинається видача електронних паспортів. До паспорта «прив’яжуть» соцстрахування, медпослуги і інформацію про наявність водійського посвідчення.

Відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів України №302 від «Про затвердження зразка, технічного опису порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України» внесено постановою КМУ №1132 від 23 грудня.

5) Нові повноваження органам місцевого самоврядування

Набуває чинності Закон України від 26.11.2015 р. №834-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Людина зможете самостійно обирати, до кого звертатися за вчиненням реєстраційних дій: до нотаріуса, виконавчого органу місцевої ради чи до місцевої державної адміністрації. Передбачається, що державні реєстратори працюватимуть на рівні районів та міст обласного значення. Проте в селах, селищах та невеликих містах такі послуги, окрім нотаріусів, зможуть надавати спеціалісти сільських і селищних рад.

6) Реєстрація бізнесу – за зміненими правилами

Набрав чинності Закон від 26.11.2015 р.  №835-VIII, яким викладено в новій редакції Закон «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Відтепер Закон регулює також відносини, що виникають у сфері державної реєстрації громадських формувань, які не мають статусу юридичної особи.

7) Встановлено соціальні гарантії трудових мігрантів

Набирає чинності Закон від 05.11.2015 № 761-VIII «Про зовнішню трудову міграцію», яким зокрема визначено права трудових мігрантів на належні умови праці, соціальний захист і возз’єднання сім’ї.

8) Скасовано ввізне мито на електромобілі

Законом України від 25.11.2015 № 822-VIII  «Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо ввізного мита на електромобілі» визначається нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами (одним або кількома). Створюються передумови для зниження ціни на електромобілі і збільшення їх питомої ваги на українському автомобільному ринку.

10) Спрощено процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно

Набирає чинності Закон від 20.10.2014 р. № 1709-VII про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо питань спадкування. Скасовується обов’язкове проведення оцінки майна і встановлюється нульова ставка оподаткування у випадках спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги.

11) Внесено зміни до Податкового кодексу

Змінений Податковий кодекс удосконалить порядок відшкодування ПДВ з бюджету і введе два види реєстрів. При цьому для платників третьої групи збільшать ставки, а річний обсяг доходу зменшать з 20 до 5 мільйонів гривень. Крім того, на доходи фізичних осіб встановлять єдину базову ставку в розмірі 18% замість 15% і 20%. Розмір єдиного соціального внеску складатиме 22%.

12) Перерахунок пенсій військовослужбовцям

З 1 січня 2016 року вступив в силу закон №614-VIII "Щодо внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення", який захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій.

Це передбачено у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення. Також перерахунок проводиться у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій.

13) Касові апарати – з електронними копіями

Припиняється дія деяких положень Закону № 569-VIII від 01.07.2015 року про застосування реєстраторів розрахункових операцій. Таким чином, заборонено використання РРО, які не передають контрольну стрічку в електронному вигляді. З 1 січня закінчився перехідний період для доопрацювання або заміни існуючої касової техніки на таку, що забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

14) Закон про державну службу

З січня Президент, народні депутати і міністри в Україні позбавляються статусу держслужбовців. Вступає в силу Закон «Про державну службу», яким розділяються адміністративні та політичні посади чиновників.

15) Зона вільної торгівлі з ЄС

1 січня 2016 року починає діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Передбачається лібералізація торгівлі України з ЄС товарами / послугами, поступова інтеграція економіки України у внутрішній ринок ЄС. ЄС змінить свій тарифний план (зменшить або скасує мита), в України є 10 років перехідного періоду, протягом якого потрібно змінити свій тарифний план. Для найбільш чутливих товарів, якими торгують Україна та ЄС, встановлені тарифні квоти.

Разом з тим, призупиняє свою дію угода про зону вільної торгівлі між Україною і РФ.


http://oda.zt.gov.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь в Україно-польському бізнес-форумі для отримання можливості реалізації власної бізнес ідеї
15.10.2019

18 жовтня 2019 року в Житомирському агроекологічному національному університеті (м.Житомир, вул. Старий бульвар, 7) відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Докладніше...
З 15 по 19 жовтня (включно) проходитиме голосування за проекти бюджету участі
15.10.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, серед яких буде обрано 5, що у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa