Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
14.11.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
Результати вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання на території Новограда-Волинського
14.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ  України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, 

Докладніше...
До уваги! Нагадуємо номери телефонів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради
12.11.2019

Телефонний код – 04141.

Докладніше...
Заходи щодо повернення військовослужбовців до військових частин
11.11.2019

Військовослужбовці Збройних Сил України з честю і достоїнством виконують завдання по захисту цілісності та суверенітету України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, сумлінно несуть службу в пунктах постійної дислокації. Багато з них нагороджені державними нагородами відомчими нагородами Міністерства оборони України та Збройних сил України.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському проведено Місячник з охорони дитинства
04.01.2016

На виконання Закону України Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, указу Президента України від 22.10.2012 № 609/2012 „Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.08 № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини, п. 3.11 обласної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки, наказу  служби у справах дітей Житомирської  ОДА від  20.11.15 №69-ОД,  з  1 по 31 грудня 2015 року в місті Новограді-Волинському проведено Місячник з охорони дитинства відповідно  до затвердженого плану заходів.

Станом на 31.12.15 на первинному обліку служби у справах дітей Новоград – Волинської міської ради перебуває 107 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них:  90 дітей виховується в сімейних формах виховання, що становить 81,3% від загальної кількості дітей - сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, із 20 дітей, які виховуються в закладах,  7   перебуває в закладах Міністерства праці та соціальної політики, так як мають складні ураження нервової системи та опорно–рухового апарату, 1 – в спеціалізованому будинку дитини,  6 – у ПТНЗ та 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в закладах Міністерства освіти і науки України, в тому числі   3 дітей -  в Гришковецькій спеціальній школі – інтернаті.

В місті  проживає 81 дитина в 66-х сім’ях опікунів/піклувальників, в 9 прийомних сім’ях виховується 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і 1 особа з їх числа. 71 дитина проживає в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей міської ради спільно  з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  18 грудня за участю творчого колективу Палацу дітей та молоді організувала та провела новорічні ранки для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які проживають у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.  Всі діти вищезазначеної категорії отримали новорічні подарунки від міської влади.

Із залученням спеціалістів Новоград – Волинського МЦ СССДМ,  педіатрів дитячої поліклініки КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда - Волинського“ та спеціалістів управління освіти і науки міської ради службою у справах дітей  обстежено умови проживання та виховання  34-х дітей в   сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, 30-х дітей, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників. Перевірено стан їхнього забезпечення та складено відповідні  акти.  

За результатами рейдів до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП у грудні 2015 року  притягнуто  3-х батьків. З  22 батьками дітей, які  перебувають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах,  проведено профілактично – роз’яснювальні бесіди.

У грудні поточного року службою у справах дітей  на основі інформацій класних керівників, дільничних педіатрів, працівників МЦ СССДМ, інспекторів Новоград – Волинського відділу поліції Головного управління національної поліції складено  15 висновків про стан утримання, навчання та виховання  в сім’ях опікунів, піклувальників.

На засіданнях комісії з питань захисту прав дитини 09.12. та 28.12.2015 року заслухано підготовлені службою висновки про стан утримання, навчання та виховання   дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях  опікунів, піклувальників. Опікунам, піклувальникам надано відповідні рекомендації.  Наголошено на обов’язковому щорічному зверненні опікунів, піклувальників  до управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради   із заявами про оздоровлення своїх підопічних.

16.12.15 за участю начальника служби у справах дітей Місюри Л.А. та директора Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено гарячу телефонну лінію „Правовий захист дітей“.

2 та 3 грудня проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди з учнями НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів „Школа сприяння здоров’ю“ на тему: «Попередження насильства і жорстокого поводження в учнівському середовищі“. 

2 грудня 2015 року проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди з опікунами, піклувальниками та їхніми підопічними із числа учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів „Школа сприяння здоров’ю“  на тему  «Права, обов’язки та відповідальність».

18.12.15 проведено зустріч заступника міського голови Шутової Л.В. з прийомними батьками щодо виконання умов договору про діяльність прийомної сім'ї.

Впродовж грудня службою у справах дітей проведено інвентаризацію особових справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та доповнено  відповідними оновленими документами (індивідуальними планами, висновками про стан здоров'я та фізичний розвиток дітей тощо).

На виконання регіональної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 12.06.13 № 896 та Міської цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2017 роки, виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради 24.12.15 придбано однокімнатну впорядковану  квартиру з метою забезпечення права користування даним житлом особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підсумки проведення Місячника з охорони дитинства в місті Новограді – Волинському буде заслухано на засіданні комісії з питань захисту  прав дитини в січні 2016 року.


Завідувач сектору опіки, піклування

та усиновлення служби у справах дітей 
Світлана Шевчук 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Увага, вакансія!
14.11.2019

Увага, вільна вакансія на заміщення посади директора дитячо юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Увага, вакансія!
14.11.2019

Увага, вільна вакансія на заміщення посади директора дитячо юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
ДПСЗН міської ради оголошує про закупівлю на конкурсній основі однокімнатної квартири
14.11.2019

Департамент праці та соціального захисту населення міської ради оголошує про закупівлю на конкурсній основі однокімнатної квартири для забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa