Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.07.2019

Результати хімічних та фізико-хімічних показників поверхневої води Новоград-Волинського водосховища на р. Случ

Докладніше...
16.07.2019

Позовна заява про скасування свідоцтв про право власності, записів про державну реєстрацію права власності та визнання права спільної сумісної власності на нерухоме майно

Докладніше...
16.07.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 15.07.2019 року

Докладніше...
09.07.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 08.07.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація про роботу архівного відділу міської ради за грудень 2015 року
28.12.2015

Вся історія розвитку людства нерозривно пов'язана з архівами. Їх називають документальною пам'яттю народу, скарбницею людських знань і досвіду. Саме завдяки архівам люди отримують можливість оцінювати важливі події, які відбувалися в минулому України.

Архівний відділ міської ради протягом місяця постійно здійснював прийом громадян з метою надання їм архівних довідок, копій, витягів документів для  вирішення ними соціально-побутових проблем, захисту їх законних прав та інтересів, доступу до публічної інформації. Це питання є пріоритетним для відділу.

16 грудня архівним відділом успішно були здані річні звіти за 2015 рік Державному архіву Житомирської області, а саме : звіт про виконання плану розвитку архівної справи, звіт про стан і обсяг документів Національного архівного фонду, що зберігаються в архівних підрозділах підприємств, установ і організацій, звіт про створення та організацію роботи трудового архіву міста, відомості про стан приймання та описування документів з місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, звіт щодо забезпечення пожежної безпеки,контрольний список працівників архівів, інформація про стан впорядкування документів в архівних установах міста, текстовий звіт, паспорт архівної установи, а також погоджено план роботи архівного відділу міської ради на 2016 рік.

24 грудня архівісти України відзначили своє професійне свято –День працівників архівних установ. З нагоди свята відбулись урочистості в обласному архіві. Завдяки щоденній самовідданій праці архівістів інтелектуальна скарбниця нашої нації зберігається та примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок минулих і майбутніх поколінь.

Працівники архівних підрозділів, кадрових служб, служб діловодства установ, організацій та підприємств міста отримували належну методичну і практичну допомогу в питаннях експертизи цінності їх документів, впорядкування та описування, складання номенклатур справ установ, ведення діловодства тощо. Надавались необхідні нормативні і інструктивні матеріали також Міжвідомчому архіву документів по особовому складу.

У відповідності до Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009-2019 роки, продовжувались роботи по перевірці наявності, стану і руху документів в архівному відділі, складались відповідні акти.

Начальник відділу взяла участь в роботі колегіальних органів – колегії державного архіву Житомирської області та пленарних засіданнях міської ради.


Л.М.Котова 

Начальник відділу                                                                                     
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
18.07.2019

Триває прийом проектних пропозицій до Бюджету участі – 2019!

Докладніше...
16.07.2019

Відбудуться громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акту

Докладніше...
Запрошуємо відвідати персональну виставку народної творчості
15.07.2019

У НАС НОВА ВИСТАВКА! Запрошуємо відвідати персональну виставку народної творчості лауреата премії ім. Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури Юрія Михайловича Дебича та його доньки Наталії!

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa