Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
28.08.2015
26 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, на якому було розглянуто та прийнято 12 рішень, а також заслухано ряд інформацій з питань життєзабезпечення міста. На початку засідання перший заступник міського голови Микола Усенко проінформував членів виконкому про поточну ситуацію в місті. Зокрема, висловив подяку всім організаторам заходів приурочених до Дня незалежності України, особливо автору проекту будівництва меморіалу загиблим воїнам під час проведення АТО Анатолію Боровику і виконавцям робіт – Андрію Андрущенку, Миколі Борісову з його особовим складом та Володимиру Герусу. Також зазначив про заходи з надання допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, виконання бюджету, підготовки до осінньо-зимового періоду, капітального ремонту доріг, будівництва у місті та якісний стан води.

Про заходи щодо забезпечення призову на строкову службу громадян України 1988-1997 років народження у жовтні та листопаді 2015 року

Відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради вирішено у жовтні та листопаді 2015 року організувати та провести призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Крім того, затверджено склад міської призовної та медичної комісій, які будуть функціонувати на базі призовної дільниці міськвійськкомату (вул. Соборності 74).

Про окремі питання передвиборчої агітації у місті Новограді-Волинському на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року

Згідно чинного законодавства та у зв’язку з проведенням 25 жовтня 2015 року місцевих виборів, виконавчий комітет відповідним рішенням вирішив дозволити суб’єктам виборчого процесу з дня, наступного за днем прийняття: міською виборчою комісією рішень про реєстрацію кандидатів у депутати місцевих організацій партій в територіальних виборчих округах, кандидатів на посаду міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі; обласною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати обласної ради у територіальних виборчих округах (на території міста), розміщувати на носіях зовнішньої реклами (стендах, дошках) матеріали передвиборної агітації, розташовувати у пішохідних зонах міста пересувні засоби агітації (стенди, столи, намети площею не більше 4кв.м і висотою не більше 2,5 м) у місцях за визначеними рішенням виконавчого комітету № 183 від 26.08.15 «Про окремі питання передвиборної агітації у місті Новограді-Волинському на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року» адресами.

Про матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій на місцевих виборах

Відповідним рішенням виконавчого комітету визначено відповідальних посадових осіб виконавчих органів міської ради, які закріплені за дільничними виборчими дільницями. Крім того, уповноваженим особам доручено сприяти міській та дільничним виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, а керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктам підприємницької діяльності, фізичним особам на договірній основі – надавати у користування міській та відповідним дільничним виборчим комісіям необхідні приміщення, транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар, оргтехніку, забезпечувати охорону приміщень та виборчої документації і бюлетенів. Як зауважив Микола Усенко: «Дільничні виборчі комісії (26 звичайних і 1 спеціальна), які, зазвичай, були у нас, залишаються, лише збільшується кількість округів, з 23-х до 34-х. Тобто частина дільниць буде поділена на декілька округів».

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.11 № 136 «Про затвердження регламенту проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування»

Згідно чинного законодавства та з метою організації проведення відкритого конкурсу на визначення перевізника для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування внесено зміни до попереднього рішення міської ради, відповідно до якого у новій редакції викладено регламент і умови проведення конкурсу.

Про надання разової грошової допомоги

Відповідним рішенням виконкому, у зв’язку із життєвими обставинами надано матеріальну допомогу 11-м жителям міста, в тому числі 5-м громадянам виділено кошти, у розмірі по 5 тис. грн., на встановлення індивідуального опалення.

Говорили і про здійснення діяльності КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Про що прозвітувала начальник підприємства Алла Левицька. Зокрема, Алла Петрівна зазначила, що ситуація з вартістю тарифу, який з 1 травня цього руку було встановлено постановою НКРЕ,КП у розмірі 23,11 грн., на сьогодні не змінилася. Що ж до показників якості води, то основна проблема полягає у зменшенні кількості кисню та продовженні зниження рівня води в річці.

Також члени виконкому заслухали інформацію про правові підстави на початок ведення будівельних робіт на земельній ділянці в мікрорайоні Будинку офіцерів. За повідомленням начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитра Гудзя,у 2012 році міською радою було затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці Леваневського 23-А та передачі її в постійне користування парафії Святого Іоанна Руського Української православної церкви для будівництва храму. На сьогодні в управління надано акт користування земельною ділянкою, церква сплачує податки, громаді храму надано містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки. Проте саме будівництво храму має розпочатися тільки після отримання дозвільних документів, виданих інспекцією державного архітектурного будівельного контролю.

Наприкінці засідання про забезпечення пожежної безпеки закладів освіти та їх готовність до нового навчального року членів виконкому проінформувала начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, яка зазначила, що в навчальні заклади міста закуплені вогнегасники, замінено технологічне обладнання, викладачі та учні пройшли навчання з правил пожежної безпеки. Проте є певні недоліки, які поступово будуть усуватися. Як зауважив голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та туризму Віктор Мельник: «В порівнянні з минулим роком стан готовності навчальних закладів до нового навчального року на порядок вищий».

З повними текстами прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa