Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський міський голова розповів про свої плани у зв’язку з наближенням місцевих виборів та про очікування від наступників
20.08.2015

— Які Ваші плани, наміри у зв’язку з наближенням виборчої кампанії?

— Звичайно ж, домогтися нормально-терпимого життєзабезпечення міської громади. Це сьогодні є і буде. У країні все змінюється, хай повільно, але йдуть непрості реформи. І тут лише конкретні дії, кроки, прагматичні заходи дадуть результат. Наше місто не краще, але й не гірше інших. За 5 останніх років зроблено у 2 рази більше як за 20 попередніх, досягнуто багато конкретних позитивів («Жако», дороги, перехідний міст, стабільна промисловість, розпочато будівництво трьох багатоповерхівок, навіть буде відроджено виробництво пива на невеликій броварні). Це треба продовжувати.

Мені, діючим депутатам не байдуже, як буде надалі. Зупинка, загальмування поступу, не дай Боже, застій — не влаштує нікого. Не для того ми задавали нормальний темп: навіть при загальнодержавному падінні у всіх галузях місто Новоград-Волинський залишається з позитивною динамікою в промисловості, будівництві, утриманні і розвитку житлово-комунальних підприємств, усієї розгалуженої мережі бюджетних закладів.

Це не просто так звідкись взялося, а завдяки землякові Литвину В. М. і нашим старанням. І цього ніхто не зможе заперечити, бо це – правда!

Тому ми не збираємося зі сторони спостерігати за передвиборчою кампанією, будемо не лише говорити своє слово, але й брати активну участь. Без нашої практичної участі, сприяння, допомоги, зрозуміло, перехідного періоду, а то й зупинки, не оминути, ніхто гарантувати цього не може.

Звичайно, якщо новообрані наші колеги будуть потребувати цього! Бо тут іноді людський фактор, характер, на жаль, відкидають усе як негоже.

Але це буде потім, а наразі, несучи відповідальність за долю міської громади, як головна посадова особа місцевого самоврядування закликаю: усім конструктивним, патріотичним, відданим Україні і міській громаді громадсько-політичним організаціям, об’єднанням, активістам — визначитися зі своїми можливостями, долучатися до участі у виборах.

Нагадую всім тим, хто дуже вболіває за місто, з ким ми протягом останніх років спілкувалися, у тому числі з ким на високих нотах, з ким спокійно та зацікавлено за міські проблеми, про те, що обов’язково маєте висуватися, переконувати виборців, обиратися чи то міським головою, чи депутатом міської ради і при довірі, обранні показати зразки виконання обіцянок, реалізації наказів людей та продемонструвати самовіддану працю на благо міської громади.

Це з мого боку щиро, абсолютно відповідально, без будь-якого сарказму чи злорадства. Хто, якщо не ми, шановні патріоти?

Але дуже раджу, йдучи до виборців, перш за все (про що я уже не раз говорив), розповідати: хто ви такий, звідки, ким працювали, що зробили, що зробите, звідки кошти візьмете і яку відповідальність понесете у випадку невдачі, провалу? Окрім того, яку Україну ви бачите і будете будувати, як будете формувати відносини з державою та її інституціями в центрі і на місцях, у тому числі з місцевим військовим гарнізоном, а це третина міської громади тощо. Але якщо це буде популізм, шельмування всього, знайте, що адекватна відповідь вам буде.

— Скажіть, будь ласка, і за проколи, недоліки поки що діючої команди, міського голови?

— Сьогодні наразі йде напружений процес поточного і перспективного життєзабезпечення міста. Нам прогнозували скептики, що зупиняться комунальні підприємства, що все пропало, усе не так. А з наближенням виборів уже так «поливають» брудом, що важко спокійно сприймати. Але ми витерпимо і це. І я, недоброзичливці, не опущуся до вашого рівня в стосунках, висловах, бо це проста низість.

Усе буде гаразд, нічого не зникне, усе буде і надалі, але в тій частині, яка безпосередньо залежить від міської влади – голови, депутатів та міськвиконкому. Те, що має забезпечувати держава, – нам не під силу. Наскільки можливо будемо забезпечувати, допомагати людям. Бо за ці роки ми відновили, відродили те (підприємства, служби), що зникло до нас, створили нові комунальні підприємства, без яких немислимо працювати: це медичні амбулаторії в мікрорайонах, школа мистецтв, дорожньо-ремонтне, по збору і утилізації твердих побутових відходів, утриманню бездоглядних тварин та інші.

Оце і є основні складові благополуччя.

Ми вивели із стану «порохова діжка» водоканалізаційне господарство, зробили зразковим теплове підприємство, витягнули з «глибоких ям» приміщення Палацу культури, колишнього кінотеатру, лікарні, освіти та інших.

Усього не можна і немає потреби перераховувати, бо все всім відомо. У цілому, місто Новоград-Волинський сьогодні вже «лакомка», нормальне, компактне, абсолютно кероване, з гарною перспективою містечко. Але потребує подальших напружених зусиль усіх наступних владних команд (бо лише на 2 роки буде обрана в жовтні цього року).

Так, дуже багато ще треба зробити, але є об’єктивні і суб’єктивні обставини, які були і завжди будуть.

На жаль, багато не змогли, не встигли, не зуміли. Усе впиралося в кошти, яких завжди не вистачає; у кадри, які мають свої (хто які) можливості, здібності, бажання тощо. Разом з тим, я по максимуму, що зміг, від них домагався, всіляко стимулював, закликав, заохочував, заставляв. І все ж – результат позитивний.

Скромно чи ні, але як міський голова практично всі свої обіцянки, які давав на виборах п’ять років тому, я не лише виконав, але й суттєво доповнив додатковими добрими справами. Наприклад, усі в’їзні дороги до міста – вічно потрощені, а сьогодні приємно дивитися і їхати (це 24 млн. грн. державних коштів); у мене не було в планах реконструювати все зовнішнє освітлення вулиць міста (бо це величезні кошти, це три тисячі ліхтарів), але завдяки народному депутату України Юрію Благодиру ми зуміли ввійти до державної програми по так званому Кіотському протоколу і модернізувати всі електромережі (це 25 млн. грн. державних коштів).

— Які ж Ваші очікування від наступників? Особисті плани?

— Тут усе просто: я відслужив сповна і, нарешті, збираюсь, як кажуть, на заслужений відпочинок. Звичайно, це умовно, бо прийдеться ще працювати на громадських засадах, допомагати, служити людям.

Усього найкращого, доброго, про що говорив вище, я щиро бажаю своєму наступнику – новообраному меру та його команді. І в цьому їм, безсумнівно, сприятиме наш Політичний заповіт та конкретні заходи до нього, які ми передамо на сесії нової міської ради. Ось це і є принцип спадкоємності на реальній практиці. Поцікавтесь, таке є ще десь в Україні? Не шукайте, бо немає.

Більше того, особисто буду всіляко допомагати своєму наступнику практично, хто б не був обраний міським головою. Бо, по собі знаю, як нелегко адаптуватися в новій ролі, скільки звалиться одночасно проблем, поточних завдань, перспективних намірів. Для мене нова робота завжди була стресовим моментом, бо треба оперативно оволодіти посадою, обов’язками, забезпечити, не упустити, не згубити щось у величезному масиві питань.

Тобто, разом з іншими попередніми міськими головами, а нас семеро, будемо і сприяти, і радити, і якщо прийдеться, то й захищати свого молодого колегу-мера від необґрунтованих нападок, звинувачень тощо. Бо ніхто, крім самого голови, не знає, як приходиться все одночасно робити, забезпечувати.

А хто ж захистить, підтримає, поспівчуває, підкаже? Бо мастаків вибити з колії, обговорити, зганьбити – немало, і вони також потребують на свою адресу якогось слова, оцінки дій тощо. Ось і буде це їм також. Аякже, оце і буде народження громадянського суспільства в нашому місті. Та й у принципі я, мої колеги-мери маємо повне моральне і життєве право для цього, бо пройшли, мабуть, найтяжчі роки Незалежної України на чолі громади і знаємо ціну всьому.

Чому б не бути такій структурі як рада міських голів – противагою чи так званим балансом у системі «влада-громада», у тому числі якимсь умовним добровільним арбітром, посередником, якщо хочете мировим суддею, не заангажованим, неупередженим до тієї чи іншої сторони, зацікавленим у максимально конструктивному вирішенні того чи іншого питання. Оце і буде новою архітектурою місцевого самоврядування, алгоритмом спокійного внутрішньоміського розгляду принципово важливих проблем громади. А якщо до цього долучаться лідери громадсько-політичних об’єднань громадян, то ціни не буде такому конструктиву.

Я вдоволений тим, що в наших послідовників будуть уже інші можливості, які, нарешті, надають місцевому самоврядуванню набагато потужніші бюджетні грошові доходи, передані державою на місця, які дадуть можливість зробити багато добрих справ. А це – і дороги, і розгалужена система бюджетних закладів, соціальне забезпечення, медицина, освіта, культура, спорт.
Ну, ось, якщо лаконічно, така моя позиція, думка. Загалом, місто має залишатися спокійним, ніхто і ніщо не повинен «трясти» кадри, колективи, їх керівників, підприємців! Тільки зважено, толерантно, додержуючись балансу інтересів, потреб держави Україна та міської громади, цивілізовано, відкинувши дикунські прийоми, способи, терпеливо, взаєморозуміючи одні одних, – треба і будемо будувати життя.

А для цього потрібно обрати потужного міського голову і міську раду!

Хай щастить вам, добрі люди!

Особливу вдячність адресую міським депутатам, усім працівникам міської ради та всім місцевим і державним закладам; місцевим засобам масової інформації – міськрайонній офіційній громадсько-політичній газеті «Лесин край», щотижневій газеті «Звягель», інформаційно-аналітичному виданню «Поліські новини», інформаційно-громадській газеті Житомирщини «Час Полісся», телестудії «Калина», радіомовленню, усім міським громадсько-політичним організаціям та їх лідерам.

Дякую всім за багаторічні труди, за співпрацю, розуміння і підтримку.

Пробачайте за щось не так зроблене, сказане, недосягнуте.

Хай Бог нас усіх береже!

З вдячністю і любов’ю, міський голова В.І. Загривий.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa