Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інтерв’ю Новоград-Волинського міського голови щодо перейменування держави Україна назвою „Україна-Русь“
14.08.2015
- Володимире Івановичу, скажіть будь ласка чому саме Ви ініціюєте перейменувати назву Україна в „Україна-Русь“?

- Це безспірна істина! Це-безсумнівно! Це – природно!

Маємо мати – гордість! Згадати – чиї ми діти!

Без минулого – не буде ніякого майбутнього!

Згадаймо, воскресімо свою гірку Історію! І повертаймо її українському народу!

Ми древній народ, одні із перших заснували державність – були Богом охрещені!

– 998 року; повстала наша поляно-руська держава!

Ми – Київська Русь (Київ – мать городов руських), 1147 р., а можливо ще й пізніше через 150 років - з’явилася Москва (Кучки), Юрій Долгорукий наш князь заснував!

Московія!!! (її ще не було і в гадці, коли великий князь Володимир Великий – творив нашу державність, і славу, звитягу  цього нашого героя, засновника! – Московія присвоює! Після посвячення України - в християнство, далі, як  похідні, окраїнні, цю віру прийняли – Суздаль, Москва, Володимир…

У 1721 році – спеціальним царським указом Московію перейменовано у Росію, вкравши це ймення в України, яку гнобили – мучили – нищили сотні років.

Етнонім „Русский“ Катерина ІІ „высочайшим повелением “ наказала московському народу повсемісно вживати і називатися „русским“,  заборонивши вживати назву „московитяне“. Все – і тоді, і зараз - на брехні!!!

Богдан Хмельницький важливі державні документи підписував „Держатель землі Руської“

- Ми обкрадені, нищені, ображені, принижені, але ми є !!!   

Нам продовжувати життя, будувати Нову Україну, про що лише говоримо уже 24 роки!!!

- на Вашу думку коли найбільш доречно перейменувати назву нашої держави?

- у 1991 р. все мало починатися з цього, треба було це зробити! З визначення того, що будемо будувати. Або ж хоча у 1996 році – з прийняттям першої Конституції – мали дати назву „Україна-Русь“!! (були заангажовані, із запудреними комуністичною ідеологією, радянською імперією – мізками; бездіяли, повертались – назад – до щасливого майбутнього!)

- Дрімали, вичікували! – тодішні державні інституції, наука (академії, університети, історики, політики), парламенти, Президенти, Уряди, і народ!!!

Куди нас вели тодішні романтики новітні державотворці, що – яку країну, яку державу ми будували ?! Навіть коли розпочинають будівництво будинку, якогось іншого об’єкту – в його проекті вказується чітка назва!!!

А сусідні народи – в цей час йшли вперед, ламали більшовицькі стереотипи, режими, державно-суспільні устрої, економічну, політичну, господарську, духовну – бази і основи.

- терпіли, перетерпіли, мучилися;

Між собою – різношерсті політичні об’єднання, але – зійшлися, визначилися

Але, знали що і до чого, куди йти!

Сьогодні бачимо результат!

- отже Ви вважаєте, що саме зараз український народ має замислитись над своєю історією, походженням?

- Маймо мужність, волю – проявімо їх!

Душу й тіло – не лише на фронті! Але, й тут – по всій Україні!

- В листі – пропозиції – Президенту я лаконічно все обґрунтував! (додаток)

- Треба:

– все осмислити, визначитися і державі, і науці – історикам , політикам, політологам, і парламенту;

- повернути свою історію, ісконне ймення „Україна-Русь“;

- це окрилить українську націю, український народ;

- це Божа пошана мільйонам патріотів, які поклали своє життя за Україну.

І запам’ятайте: - хай скептики, зубоскали, зневіри, 5-та московська колона, малознаючі свою історію, бажаючі жити просто без турбот, змін, без натуги… не продовжують свою чорну роботу! Бо все – ж, рано чи пізніше назву „Україна-Русь“ (Київська Русь) – наша багатостраждальна, боголюбива країна – буде мати!

Це наш шанс! (можливо, і останній!)

Рано чи пізно – це буде!

Але, чому пізніше? Коли наступить мир, тоді знову не захочемо дратувати, гнівати нинішнього агресора, чи будемо його старатись всіляко умиротворяти?! А тому саме зараз і вирішувати!  Та й восени Парламент має вносити зміни до чинної Конституції України! Чому б не розглянути і це питання?

А я – витерплю, стерплю – нападки, язвенні вислови, зубоскальство, злорадство, злість і таке інше. Я нічого поганого не зробив! Патріотична позиція – коштує дорого і сьогодні! Якби я переслідував якийсь шкурний інтерес, то воно б давно про це всіма зналося. А в принципі – маю моральне право на таку свою суб’єктивну пропозицію, бо пройшов немале життя.

Галілео Галілей (1663 рік): „А все-ж Земля крутиться“!!!

А все-ж – ми русини! Спадкоємці Київської Русі. Ми – Русь – Україна, „Україна-Русь“!!!

Цього - ніхто уже неспроможний відкинути, забрати, абсолютно безсилий – відібрати!

- Останнє: думаймо самі всі не про себе!, а про наших дітей, онуків і правнуків – про нащадків. Що ми їм збудуємо, передамо! Що вони про нас скажуть – там у віках!

Наші предки (пращури) – створили страшними зусиллями Київську Русь, історію, яку в нас відібрали нахабно, цинічно, агресивно сотнями років нас гнобили, винищили мільйони українських поколінь! А ми – ще мовчимо?!

А ми - жуйку жуємо, змирилися, і як хохли, - сопемо в хустинку!

Звичайно – ж, треба напнутися , вивчити історію, просвітити - переконати людей, народ і вирішувати! Раджу хоча б щонеділі – о 11:40 годині послухати толкові виступи Володимира Яворівського по „Українському радіо“! Будьмо гордими, ми велика нація!

Шукаймо Істину всі разом, на яку не претендує будь-хто.

Інакше, бездіяльність і на цьому фронті, байдужість, лінощі, „моя хата скраю“, самоїдство – подібні до національної безпорадності, якщо не гірше.


 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa