Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради розглянув важливі питання життєзабезпечення міста
12.08.2015
1.    12 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого було обговорено та прийнято 12 рішень. Зокрема: про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік; початок навчального 2015-2016 року у школі мистецтв міста; заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в загальноосвітніх навчальних закладах міста в 2015-2016 навчальному році; встановлення тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для Новоград-Волинської міської Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія»; квартирні питання; внесення змін до реєстру майна комунальної власності територіальної громади міста; інформація про здійснення організаційно-господарської, фінансово-економічної та кадрової роботи КП „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“; поточне будівництво у місті; встановлення тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; захист прав та законних інтересів дитини; затвердження висновку органу опіки та піклування; затвердження суми коштів для проведення безоплатних капітальних ремонтів; розгляд заяв громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статей 152 КУпАП.

Про початок навчального 2015-2016 року у школі мистецтв міста

Виконавчим комітетом міської ради ухвалено рішення №171 «Про початок навчального 2015-2016 року у школі мистецтв міста», згідно якого заклад розпочне свою роботу з 1 вересня цього року.

Крім того, затверджено розмір батьківської оплати за навчання дітей в школі мистецтв міста та додаткової оплати на 2015-2016 навчальний рік (грн./місяць). Так, плата за навчання на образотворчому відділенні становить 80 грн., додаткова плата за навчання на додатковому предметі «живопис» (1 год. на тиждень) – 50 грн. Плата за навчання на музичному відділенні: фортепіано, гітара – по 130 грн.; вокал, скрипка – по 110 грн.; бандура, віолончель, духові та ударні інструменти – по 70 грн.; баян та акордеон – 90 грн.; синтезатор – 150 грн.; додаткова плата за навчання на додатковому інструменті та відділі вокалу (1 година на тиждень) – 70 грн. Навчання у підготовчих групах – 100 грн.

Також встановлено розмір батьківської плати за навчання дітей у філіях    школи мистецтв міста в селах району та додаткової оплати на 2015-2016 навчальний рік (грн./місяць). А саме:плата за навчання на образотворчому   відділенні – 40 грн.. Плата за навчання на музичному відділенні: фортепіано, естрадний вокал та синтезатор – 70 грн.; гітара, скрипка - по 60 грн.; баян та акордеон, бандура, домра, віолончель, ударні і духові інструменти – по 50 грн. Додаткова плата за навчання по предмету за вибором (1 година) – 35 грн. Навчання у підготовчих групах - 70 грн.

Крім того даним рішенням звільнено від оплати за навчання на 100 %: дітей-сиріт; дітей, які перебувають під опікою; дітей – інвалідів дитинства; дітей з багатодітних сімей; дітей з малозабезпечених сімей; дітей загиблих учасників АТО; обдарованих учнів: переможців обласних конкурсів та учасників Всеукраїнських і міжнародних конкурсів загальною кількістю 6 осіб (4 особи – учні музичного   відділення, 2 особи – учні образотворчого відділення). Також надано дозвіл адміністрації школи вирішувати питання розподілу цієї пільги порівну між обдарованими дітьми, які протягом року показували однакові    результати на конкурсах. Звільнено від оплати за навчання на   50%: дітей, у яких один з   батьків є інвалідом першої або другої групи, діти учасників АТО. Пільги по оплаті за навчання надаються з дня подачі заяви та відповідних документів, що підтверджують пільги.

Про заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в загальноосвітніх навчальних закладах міста в 2015-2016 навчальному році

З метою забезпечення виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу“ та покращення допризовної підготовки юнаків, військово-патріотичного виховання молоді в загальноосвітніх навчальних закладах міста виконавчий комітет міської ради відповідним рішенням затвердив заходи по допризовній підготовці юнаків загальноосвітніх навчальних закладів міста на 2015-2016 навчальний рік. Управління освіти і науки та управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з Новоград-Волинсько-Червоноармійським об’єднаним міським військовим комісаріатом мають забезпечити максимальне охоплення молоді допризовною підготовкою, належну якість її проведення, високий рівень військово-патріотичного виховання; організувати і провести протягом 2015-2016 навчального року комплексні перевірки стану допризовної підготовки юнаків в загальноосвітніх навчальних закладах міста; після закінчення навчання за програмою «Основи захисту Вітчизни» провести військово-спортивні заходи та спартакіади.

Про встановлення   тарифу з утримання будинків і споруд та прибудинкової території для Новоград-Волинської міської Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків “Вікторія”

Враховуючи звернення керівництва Новоград-Волинської міської Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків “Вікторія” виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про встановлення   тарифу з утримання будинків і споруд та прибудинкової території для цієї установи.

ОСББ «Марія +»: вул. Івана Франка, 21, вул. Лесі Українки, 26 – 1,79 грн.; вул. Шевченка, 26 – 1,81 грн.; вул. Шевченка, 26а – 1,82 грн.; вул. Шевченка, 28/2 – 1,80 грн.

ОСББ «Затишок +»: вул. Пушкіна, 9, 11, вул. Академіка Лисіна, 10 – 1,77 грн.

ОСББ «Перлина»: вул. Ніколаєва, 18 – 1,78 грн.; вул. Шевченка, 60 – 1,79 грн.; вул. Шевченка, 64 – 1,81 грн.; вул. Шевченка, 68 – 1,80 грн.

ОСББ «Супутник»: вул. Шевченка, 53 – 1,74 грн.; вул. Шевченка, 55, 57 – 1,75 грн.; вул. Шевченка, 69 – 1,81 грн.; вул.. Шевченка, 71 – 1,80 грн.

ОСББ «Відродження»: вул. Вокзальна, 19а, 38, 40, 40б – 1,79 грн.; вул. Вокзальна, 38а, 40а, 40в, 42а – 1,78 грн.

ОСББ «Оберіг»: вул. Житомирська, 44 – 1,81 грн.; вул. Червоноармійська, 16,а – 1,79 грн.; вул. Червоноармійська, 24 – 1,77 грн.; вул. Шаумяна, 24 – 1,64 грн.

ОСББ «Єдина сім’я»: вул. Юрія Глухова, 2б, вул. Пушкіна, 32 – 1,80 грн.; вул. Декабристів, 17, вул. Пушкіна, 30, вул. Шевченка, 11, 25 – 1,78 грн.; вул. Ільїна, 3 – 1,62 грн.; вул. Лесі Українки, 2г, вул. Чехова, 10а – 1,63 грн.; вул. Шевченка, 10 – 1,81 грн.; вул. Чехова, 5б, 5в, вул. Шевченка, 44 – 1,79 грн.

Утримання орендованого комунального майна – 1,80 грн.

Також затверджено перелік послуг з утримання будинків і споруд (нежитлових приміщень) та прибудинкових територій, періодичність та строки виконання послуг для ОСББ “Вікторія”, зокрема щоденне прибирання, щоденне підмітання сходових кліток та 2-х разове миття під’їздів на місяць, вивезення за графіком побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, утилізація, знешкодження та захоронення), обов’язкові планові огляди (2 рази на рік) технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем та ін.

З повними текстами прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa