Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський міський голова підвів підсумки роботи позачергової 29-ї та 30-ї сесій міської ради
16.07.2015

14 липня відбулося третє, заключне, пленарне засідання 30-ї сесії міської ради. Із підсумками роботи напружених засідань 29-ї та 30-ї сесій, очільник міста Володимир Загривий звертається до депутатів міської ради та громади міста:

«Шановні депутати, новоград-волинці! Хочеться, відчувається, сприймається нами чи ні, але ми підходимо до фінішу 5-річної діяльності в 6-й каденції. Отож, готуємось до останніх акордів. А тому міськвиконком, всі структури готують підсумки (аналітику по сесіях, пленарних засіданнях, міськвиконкому, прийнятих рішеннях та їх виконанню і т.д.). Уже підготовлено проект Політичного заповіту (текст), практично усіма підрозділами подано пропозиції до заходів по кожній галузі, сфері господарства, прошу депутатів також долучитися до цього процесу.  Ці матеріали уже внесені до порядку денного 31-ї сесії міської ради. Також буде підготовлена динаміка (в таблиці) нашої роботи за всіма основними показниками. Дуже важливо не розслаблятися всім нам і кожному зокрема. Тим більше, що наближається турбулентна смуга – вибори, яка перетрясе нас усіх, якщо не проявимо кращих людських якостей. Можна і пересваритися, якщо здоровий глузд не матиме застосування.

На третьому пленарному засіданні 30-ї сесії відбувся дебют ряду претендентів на посаду міського голови, з чим я і вітаю громаду. Нам подали повчальний урок щодо господарювання. Будемо враховувати.

В надзвичайно складній економічно-господарській, суспільно-політичній ситуації, яка складається в Україні, міська влада, її керівництво, міськвиконком, більшість депутатів докладають всіх можливих зусиль для пом’якшення вкрай непопулярних урядових реформ і жорсткої кризи, страшних наслідків війни – прямої агресії Російської Федерації.

Звичайно, одним із найбільш резонансних питань став різко підвищений тариф на водовідведення. Практично із безвихідного положення більшість депутатів, на жаль, не зуміли знайти вихід, прийняти безальтернативне і адекватне рішення – ціною коштів міського бюджету 7,5 млн. грн. виконати принципову вимогу НКРЕ,КП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), що було передумовою суттєвого зниження ціни водо-каналізаційного обслуговування (з 23,11 грн. до 16-17 грн. за м. куб.). Як надалі було б у 2016 і подальших роках – показав би час.

Разом з тим, в силу надуманих причин, не принципових, не конструктивних, вузько корпоративних, партійних інтересів ряду депутатів, які не підтримали внесеного проекту рішення, тим самим поставши міську громаду на межу значного тягаря для сімейних бюджетів. І це дійсно наша зрілість чи обміління. Ганьба. Ось ті до десятка депутатів самі це зробили, самі і використовують зараз, щоб перевести стрілки на міського голову. Я тоді брав на себе відповідальність (за 7,5 млн. грн.), бо не досить правомірно це було робити. Зараз – визнаю це. Але ж, вони і завалили. Так, колеги, люди не роблять, не треба. Бог все бачить.

Враховуючи особливість ситуації, явну деструктивну позицію зазначених представників партій, шоковий стан, який охопив відповідальних присутніх на сесії, категорично засуджую безвідповідальність своїх колег, їх деструктивні дії та закликаю всю міську раду згуртуватися, проникнутися особливою відповідальністю за життєзабезпечення міста. Раджу колегам набратися мужності і визнати свою помилку.

Так, я розумію, що не все так сьогодні є, як потрібно. Світ недосконалий, а тим більше міське водоканалізаційне господарство та його кадри й поготів. Але, не такою ціною, не кривдою, а повсякденними трудами кожного маємо досягати потрібне.

Були б кадри, законодавчі права, я давно все поставив би на місця. Але, є те, що є. І «шило на мило» міняти, «трясти» кадри спеціалістів – не вихід. Міжнародний кредит віддавати хто буде?

І дуже цікаво, що ті, хто у 2008-2009 роках  його (кредит) залучив, проголосував – сьогодні плюють в обличчя нам, переводячи стрілки. Не тут треба трясти як грушу, а буде набагато дієвіше звертатися до суду, до парламентської робочої комісії, до НКРЕ,КП – подання ліцензіата, до аудиту.

Ще раз і вкотре підтверджую свою тверду позицію щодо безкомпромісного і жорсткого розцінювання кожного факту перешкоджання міській виконавчій владі у забезпеченні міста всім необхідним. Сьогодні є все: всі житлово-комунальні послуги, які в цілому і загалом для середньо статистичної сім’ї  є одним з найдешевших в Україні.

Наразі, з наближенням виборів, особливо  створенням нових громадсько-політичних організацій, влада терпить масовані атаки, нападки, звинувачення; ми – «затерзані» запитами, вимогами, погрозами тощо.

Заявляю:

- Передвиборча кампанія, до якої ще далеко, має бути прозорою, кожний претендент повинен відповідати людям на запитання: хто? звідки? що зробив? що корисного зробиш? звідки кошти? яку відповідальність будеш нести у випадку бездіяльності, провалу? Це стосується і політичних партій. Не пудріть людям мізки, доповідайте свої програми, переконуйте, здобувайте голоси. А прийдете до керма, отоді і побачимо ( як це було уже не раз).

Не сумніваюсь, що нинішня міська рада більшістю підтримає такі вимоги до учасників виборів.

-  Ще раз підтверджую свою безпартійність і відсутність будь-яких зобов’язань, боргів перед будь-ким, крім Господа Бога.

- В зв’язку з наближенням виборів у жовтні цього року та відповідними процесами, які все більше проявляються, оголошую мораторій на корисливі, нахабні, підкупні, звабливі звернення, вимоги, дії щодо приватних, корпоративних, інших проблем. Ніхто не використає момент і не урве недозволене. 4,5 роки для цього не було і останніх 4 місяці не буде будь-яких можливостей. Хто із команди піддасться спокусі – буде викинутий як «кошеня».

- Прошу і вимагаю не пробувати мене схилити до якихось домовленостей (сепаратистських, партійно-штабних, корпоративних, блокових) ні політикам, ні кандидатам, спровокувати на якісь негативні дії: я не опущуся до низості, я говорив і буду говорити правду, якою б гіркою вона не була.

- І хай ніхто не тисне, не шантажує, не лякає. Далі, ніж на вибори, і мене і усіх нас – ніхто не пошле.

- Ніякі партії і їх мітинги не змусять міського голову, міськвиконком діяти протизаконно. Навпаки, до суду будуть спрямовані подання на незаконні дії тих, хто зловживає довірою людей, провокує їх на стихійні дії. І пам’ятайте: я також людина, громадянин, посадовець – свою честь буду захищати.

Ось так мене, шановні громадяни, провокують говорити, реагувати, захищатися, не мовчати. І так буде. А після виборів – переросте в потужний аналіз дій і словоблуддя персон.

А ще послухайте Олеся Гончара: «Найбільшим лихом для України – є національне самоїдство. Нема ненависті лютішої, ніж та, що виникає між самими українцями!»

- Особисті подальші дії Загривого В.І. - будуть адекватні життю, суспільно-політичним процесам. А це – нечувані і небачені зміни, реформи.

- Допоки є на чолі громади, шановні колеги, громадяни, місто буде мати все, для більш-менш     нормально-терпимого у  цій ситуації буття. А панікерів прошу залишатися на узбіччі і не лякати, не смішити людей.

- Ніхто не зупинить і не завалить роботу всіх міських комунальних підприємств, бюджетних закладів. Всю відповідальність за це ніс, несе і буде нести чинний голова.

І знайте, тарифи, як і ціни на продукти, товари в торгівлі, як і курс гривні до долара і євро – міськвиконком не формує.

Треба всім враховувати, що чим ближче до виборів:

-          тим більший буде градус суспільства і нашої громади;

-          тим безглуздішими у багатьох випадках будуть вислови, в тому числі на адресу влади;

-          але, тим твердішою будете відчувати руку управління.

Місто Новоград-Волинський – це сьогодні уже лакомка, більш-менш добре складене, забезпечене усім необхідним. І міська громада заслуговує на високо відповідальну владу і наших послідовників, яким  сам особисто та міська рада шостого скликання передамо свій Політичний заповіт для продовження добрих справ і позитивних змін.

Слава Україні!»

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa