Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Наказ «Про призов військовозобов'язаних на військову службу під час мобілізації, в особливий період»
14.07.2015

НАКАЗ військового комісара Новоград-Волинсько-Червоноармійського об'єднаного міського військового комісаріату № 73 від 3.07.15 «Про призов військовозобов'язаних на військову службу під час мобілізації, в особливий період»

На виконання Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», розпорядження військоврго комісара Житомирського обласного військового комісаріату, відповідно до Законів України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», НАКАЗУЮ:

1. У період з 19 червня по 17 серпня 2015 року протягом 60 діб провести на території міста Новограда-Волинського, Новоград-Волинського та Червоноармійського районів призов військовозобов'язаних на військову службу під час мобілізації, в особливий період, в обсягах, визначених мобілізаційним планом.

2. Призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період, підлягають військовозобов'язані громадяни України віком від 20 до 60 років, які не мають права звільнення від призову на військову службу під час мобілізації у випадках, передбачених статтею 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

В Першу чергу призивати військовозобов'язаних, які виявили бажання в добровільному порядку проходити військову службу під час мобілізації, в особливий період.

3. Усі громадяни, які перебувають на військовому обліку в Новоград-Волинсько-Червоноармійському ОМВК та підлягають призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період, зобов'язані прибути за викликом до військового комісаріату у час і терміни, що визначені в повістках, мобілізаційних розпорядженнях та розпорядженнях військового комісаріату.

Військовозобов'язані, які не отримали повісток щодо їх виклику до військового комісаріату, зобов'язані прибути до 17 липня 2015 року за наступними адресами:

- для військовозобов'язаних, які проживають у м. Новограді-Волинському та Новоград-Волинському районі: Новоград-Волинсько-Червоноармійський ОМВК, м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 74;

- для військовозобов'язаних, які проживають у Червоноармійському районі: Червоноармійська селищна рада, смт. Червоноармійськ, вул. Незалежності,13.

При собі мати військовий квиток, обліково-послужну картку, мобілізаційне розпорядження та документи, які посвідчують особу.

4. Військовозобов'язані, які перебувають на військовому обліку в інших районних (міських) військових комісаріатах та тимчасово перебувають на території міста Новограда Волинського, Новоград-Волинського та Червоноармійського районів у зв'язку з роботою або іншими обставинами, зобов'язані прибути до військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку. Якщо це неможливо з будь-яких причин, прибути до Новоград-Волинсько-Червоноармійського ОМВК за адресами, вказаними в п.З даного наказу.

5. Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу військового комісара.

6. Керівникам органів державної влади, виконавчих комітетів сільських, селищних, міської рад підприємств, установ, організацій, навчальних закладів усіх форм власності, незалежно від їх підпорядкування, житлово-експлуатаційним оріанізаціям та домовласникам організувати і забезпечити в установленому порядку: відклик військовозобов'язаних з відряджень для забезпечення їх своєчасного прибуття за викликом до військового комісаріату; вручення заброньованим військовозобов'язаним посвідчення про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період; надання до військового комісаріату відомостей про вручення заброньованим військовозобов'язаним посвідчень про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період та посвідчень, які не вручені; своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу під час мобілізації, в особливий період, до військового комісаріату для їх перевезення та прибуття на збірні пункти та у військові частини; контроль за виконанням правил військового обліку - -'Військовозобов'язаними та проходженням ними медичного огляду;

роботу системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів; охорону громадського порядку під час проведення оповіщення, збору і поставки мобілізаційних ресурсів до збірних пунктів та військових частин; дотримання законодавства з питань соціального та правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей щодо осіб, які призиваються на військову службу під час мобілізації, в особливий період; розшук громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку; постійне інформування населення про хід призову громадян на військову службу під час мобілізації, в особливий період залучення громадських та волонтерських організацій щодо

надання допомоги у проведенні призову громадян на військову службу під час мобілізації, в особливий період.

7. Громадяни, які ухиляються від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період, і не з'являються за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

8. Керівники підприємств, установ і організацій незалежно від підпорядкування та форм власності за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію несуть відповідальність згідно із законодавством.

С.В.КАНЮКА,
військовий комісар Новоград-Волинсько-Червоноармійського ОМВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa