Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.04.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за І половину квітня 2018 року.

Докладніше...
Щодо сприяння у виділенні коштів з державного бюджету м.Новоград-Волинському на розвиток молодіжної політики, фізичної культури і спорту
20.04.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Лагути у відповідь на звернення очільника Новограда-Волинського стосовно сприяння у виділенні коштів з державного бюджету м.Новоград-Волинському на розвиток молодіжної політики, фізичної культури і спорту, наступного змісту: 

Докладніше...
Лист Міністерства соціальної політики України
20.04.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Віктора Весельського до Міністра соціальної політики України Андрія Реви щодо включення міста Новоград-Волинський до пілотного проекту з питань виконання функцій соціального захисту Департаментом праці та соціального захисту населення для мешканців міста, наступного змісту: 

Докладніше...
Міністерство охорони здоров’я України присвоїло почесне звання «Заслужений лікар України» двом лікарям з Новограда-Волинського
19.04.2018

На адресу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лис з Міністерства охорони здоров’я України про присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України», наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.








Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Квітень 2018 року
13-й щорічний відкритий міський дитячо-юнацький фестиваль ансамблевої та хорової творчості / Гуманітарна сфера
24.04.2018

Вже стало доброю традицією щороку у квітневі дні збирати на сцені міського Палацу культури ім. Лесі Українки талановитих синів і дочок української землі, які сплітають пісенний вінок під фестивальним рушником. Так, 18 квітня 2018 року відбувся  13-й щорічний відкритий міський дитячо-юнацький фестиваль ансамблевої та хорової творчості. До участі у фестивалі подали заявки 16 колективів.

Докладніше...
Фізкультурно-оздоровчі змагання з легкої атлетики на дистанціях 30, 60, 100 м присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні / Спорт
24.04.2018

23 квітня 2018 року на міському стадіоні «Авангард» за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відбулися фізкультурно-оздоровчі змагання з легкої атлетики на дистанціях 30, 60, 100 м присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Змагання відбувалися серед вихованців Універсала Олександра Яковича. 

Докладніше...
Підготовка до відкриття новоствореного дитячого будинку сімейного типу / Муніципальне життя
24.04.2018

23 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів виїзну нараду щодо відкриття дитячого будинку сімейного типу по вул. Переяславська. Участь у нараді взяли: секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Віктор Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, а також начальники управлінь та відділів міської ради. 

Докладніше...
23 квітня - Всеукраїнський день психолога / Муніципальне життя
23.04.2018

Шановні психологи! Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята! Всеукраїнський день психолога – це гарний привід сказати «дякую» людям, які розділяють чужі проблеми, горе і радості, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті. Психологія має важливе значен­ня для усіх галузей, де доводиться мати спра­ву з людьми, враховувати їх психічні особливості, розвивати в них нові якості. 

Докладніше...
23 квітня - Всесвітній день книги і авторського права / Муніципальне життя
23.04.2018

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі. 

Докладніше...
Відбулося чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
23.04.2018

23 квітня 2018 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету міської ради. На порядку денному було розглянуто питання про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, про надану допомогу та потреби умовно-достроково звільнених осіб, а також ряд питань щодо проведеної роботи з особами позбавленими волі, звільненими від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі наради / Муніципальне життя
23.04.2018

23 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів оперативну та розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. 

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного! / Спорт
23.04.2018

В місті Житомирі 21 квітня 2018 року пройшов чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших. В змаганнях взяло участь 11 команд. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у складі Орлової Дарії (гімназія), Коханівської Юлії (гімназія), Біліченко Дарини (ЗОШ №10) зайняли третє командне місце. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (16-20 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
23.04.2018

Згідно із тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради 16 квітня, у понеділок, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також поінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (16-20 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
23.04.2018

16 квітня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради у яких взяла участь заступник міського голови - начальник фінансового управління І.К. Ящук. На нарадах обговорювали актуальні питання життєзабезпечення. У ході апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області відбулось обговорення виконаних доручень та планів на поточний тиждень. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (16-20 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
23.04.2018

У понеділок, 16 квітня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням очільника Новограда-Волинського В.Л. Весельського. Під час нарад очільник міста мав конструктивну розмову з заступником міського голови Віктором Шалухіним, що курує галузь житлово-комунального господарства щодо стану кладовищ та робіт з їх прибирання. Активно обговорювали ситуацію з кладовищами і на апаратній нараді. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (16-20 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
23.04.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради 16 квітня, у понеділок, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяла заступник міського голови О.В. Гвозденко. У ході нарад учасники зібрань обговорили основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також поінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (16-20 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
23.04.2018

Перший заступник міського голови Сергій Колотов, у понеділок, 16 квітня взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході нарад було підведено підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено заходи на поточний тиждень. Зокрема, очільник міста Віктор Весельський наголосив на необхідності досконалого вивчення економічного становища кожної громади перед можливим приєднанням. Прозвучала також пропозиція від першого заступника міського голови Сергія Колотова, в першу чергу розглянути можливість приєднання Майстрова, адже ця громада першою виявила бажання об’єднатись з Новоград-Волинським задовго до прийняття Закону щодо добровільного приєднання територіальних громад. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А. Пономаренко впродовж тижня (16-20 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
23.04.2018

16 квітня, в понеділок, міський голова Весельський В.Л. провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у яких взяла участь секретар міської ради Пономаренко О.А. На нарадах посадовці обговорювали актуальні питання організації життєзабезпечення міста. У другій половині дня секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у другому засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання, що відбулося під головуванням міського голови Віктора Весельського. 

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян міським головою / Муніципальне життя
23.04.2018

20 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко провели виїзний прийом громадян у приміщенні загальноосвітньої школи №8за адресою вул. Дружби, 50. Цього дня до очільника міста надійшло 7 звернень, одне з яких колективне. В цілому усі питання, з якими містяни звертались до міського голови можна узагальнити як ті, що стосуються житлово-комунальної, медичної та соціальної галузей.

Докладніше...
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018» / Гуманітарна сфера
23.04.2018

19 квітня 2018 року у м. Житомирі відбувся 3-й тур Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія - 2018», який проходив  в  Обласній бібліотеці  для дітей. Великою приємністю стала перемога учня 7-А класу ЗОШ №4 Опанасюка Вадима,  якому знання, начитаність, кмітливість та   ерудиція допомогли  вибороти  2  місце у конкурсі.

Докладніше...
«Найкраща від усіх земель» міський конкурс в центральній міській бібліотеці до 80-річчя від дня народження поета-земляка Юрія Ковальського / Гуманітарна сфера
23.04.2018

Напередодні 80-річчя від дня народження  відомого поета-земляка,  журналіста, автора слів гімну Новограда-Волинського, справжнього патріота нашого міста  -  Юрія Івановича  Ковальського  центральна  міська  бібліотека, яка носить його ім’я,  провела конкурс на кращий вірш серед поетів-початківців Звягельщини «Найкраща від усіх земель». Про  участь  у  конкурсі заявили  22  учасники  віком  від 10 до 75 років. Професійне журі очолила талановита місцева поетеса-піснярка, лауреат літературної премії ім. Лесі Українки  Валентина Ксендзук. На свято поезії почесним гостем була запрошена  вдова поета - Галина Василівна Ковальська, яку всі радо вітали в бібліотечній світлиці. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.04.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 23 квітня по 29 квітня 2018 року.

Докладніше...
Працівники виконавчих органів міської ради прибрали територію парку ,,Перемоги" / Муніципальне життя
20.04.2018

Озброївшись віниками, щітками, граблями і лопатами, працівники виконавчих органів міської ради 20 квітня 2018 року наводили порядок на території парку ,,Перемоги" (вул. Леваневського). Захід організовано з нагоди загальноміського дня благоустрою згідно розпорядження міського голови. 

Докладніше...
Двадцять перша сесія міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
20.04.2018

19 квітня 2018 року у великій залі Будинку Рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось пленарне засідання двадцять першої сесії міської ради. За результатами попередньої реєстрації на пленарне засідання прибуло 27 депутатів міської ради із 34 обраних. Розпочалася сесія з урочистого й зворушливого моменту: з оголошення про нагородження, відповідно до Указу Президента України, військовослужбовця 30-ї ОМБр, учасника АТО Сергія Григоровича Тимощука, 1972 р. н., орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Орден вручили матері загиблого Валентині Миколаївні Тимощук. 

Докладніше...
КП НВМР "ВУВКГ" повідомляє про необхідність запобігання будівництва міні-ГЕС з греблею в селищі Гульськ / Муніципальне життя
20.04.2018

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє про необхідність запобігання будівництва міні-ГЕС з греблею в селищі Гульськ Новоград-Волинського району Житомирської області, так як його наслідки призведуть до виникнення надзвичайної ситуації з питання забезпечення м.Новограда-Волинського питною водою.

Докладніше...
4 га лісу працівники органів місцевого самоврядування засадили сіянцями сосни та модрини / Муніципальне життя
19.04.2018

18 квітня 2018 року працівники виконавчих органів міської ради на чолі з керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відгукнувшись на запрошення депутата обласної ради, директора державного підприємства «Городницьке лісове господарство»  Віктора Мельника. 

Докладніше...
Чемпіонат України з важкої атлетики серед дівчат! / Спорт
19.04.2018

Чотири вихованки дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у складі збірної команди Житомирської області взяли участь в чемпіонаті України з важкої атлетики серед дівчат до 13 років. Змагання відбулися у м. Славутич з 14 по 18 квітня 2018 року. Шості місця в особистому заліку зайняли Шуляківська Олена та Чернолуцька Дарина (ЗОШ №8), десяте місце Симчук Інна (СШ №4), одинадцяте Комиш Ірина (ЗОШ №7).

Докладніше...
В рамках підготовки до двадцять першої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання відбулося друге засідання погоджувальної ради / Муніципальне життя
19.04.2018

16 квітня 2018 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів друге засідання погоджувальної ради з питань порядку денного двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня 2018 року о 9:00 годині в приміщенні великої зали Будинку рад. 

Докладніше...
Відбулась зустріч із батьками вихованців Палацу дітей та молоді / Муніципальне життя
18.04.2018

17 квітня 2018 року в будівлі управління Державної служби статистики у місті Новоград-Волинському відбулась зустріч із батьками вихованців Палацу дітей та молоді, які в майбутньому розмістяться в цьому приміщенні. Цього дня на зустріч з батьками завітали: заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та директор палацу дітей та молоді Ольга Добровольна.

Докладніше...
Відбудеться виїзний прийом громадян міським головою / Муніципальне життя
18.04.2018

До уваги новоград-волинців! 20 квітня 2018 року з 10:00 до 15:00 год. міський голова В.Л. Весельський проведе виїзний прийом громадян у приміщенні загальноосвітньої школи №8 (вул. Дружби, 50). 

Докладніше...
Інформація щодо обсягу виконаних робіт на території місцевих кладовищ у квітні 2018 року / Муніципальне життя
18.04.2018

На прохання відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності надало інформацію щодо обсягу виконаних робіт на території місцевих кладовищ у квітні 2018 року. На території міста знаходиться 5 кладовищ, а саме: вул. Чехова – 9,68 га; вул. Коростенська – 4,3 га; вул. Лугова – 5,03 га; вул. Чижовецька – 7,4 га; вул. Макаренка – 1,59 га. 

Докладніше...
Відбулась робоча зустріч міського голови Віктора Весельського з головою Майстрівської сільської ради / Муніципальне життя
18.04.2018

18 квітня 2018 року Відбулась робоча зустріч міського голови Віктора Весельського з головою Майстрівської сільської ради Олексієм Борисюком за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова та заступника начальника фінансового управління - начальника відділу доходів Наталії Кузнєцової.

Докладніше...
18 квітня - День пам'яток історії та культури / Муніципальне життя
17.04.2018

Шановні працівники сфери охорони культурної спадщини, науковці та краєзнавці! Щиро дякуємо вам за величезну роботу з вивчення, захисту і популяризації культурної спадщини Новограда-Волинського. Це надзвичайно важлива місія, яку ви з честю виконуєте! 

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань вивчення добровільного приєднання суміжних територіальних громад / Муніципальне життя
17.04.2018

17 квітня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова та за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання робочої групи з питань вивчення добровільного приєднання суміжних територіальних громад. Президент України Петро Порошенко підписав 17 березня 2018 року Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо добровільного приєднання територіальних громад». Закон значно спрощує процедуру добровільного об’єднання громад. 

Докладніше...
26 квітня – 32 річниця Чорнобильської трагедії / Муніципальне життя
17.04.2018

Більше трьох десятиліть тому слово  «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота,  печаль,  біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом. Чорнобильська катастрофа набула планетарного масштабу і створила на значній території України радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров’я людей і довкілля. 

Докладніше...
Чемпіонат України з армспорту 2018 року / Спорт
17.04.2018

Команда відділення дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради (далі ДЮСШ) осіб з обмеженими фізичними можливостями опорно-рухового апарату та вадами зору з 12 по 15 квітня 2018 року взяла участь у чемпіонаті України в м. Одеса з армспорту у складі  шести чоловік. Відділення цього виду спорту в ДЮСШ відкрито і працює відносно недавно, з грудня 2017 року. Але певні успіхи вже є. Призерами змагань стали Півовар Ганна, Прокоф’єва Тетяна, Попелюк Ігор, Деркач Дмитро, Олійник Іван. На жаль, ніхто не став чемпіоном, але перемоги ще попереду. 

Докладніше...
Унікальна пропозиція від Житомирського Державного Технологічного Університету для учасників бойових дій у 2018 році / Муніципальне життя
17.04.2018

Унікальна пропозиція від Житомирського Державного Технологічного Університету для учасників бойових дій у 2018 році

Докладніше...
Завершується підготовка до проведення акції з морально-психологічної підтримки новоград-волинських військовослужбовців в зоні проведення АТО / Муніципальне життя
17.04.2018

17 квітня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання робочої групи щодо підтримки військовослужбовців на Сході України. Нагадаємо, що 25-28 квітня 2018 року  відбудеться поїздка в зону проведення АТО працівників культури з концертною програмою для військовослужбовців Новоград-Волинського військового гарнізону задля їх морально-психологічної підтримки. Також у  складі делегації разом із працівниками культури до наших військових вирушать начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, директор 31-го Гарнізонного будинку офіцерів, майор Юрій Краснобокий та депутати міської ради Андрій Рассадін і Василь Юрків. 

Докладніше...
Щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
17.04.2018

Під керівництвом міського голови Віктора Весельського у понеділок 16 квітня 2018 року, відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся місячник «Спорт для всіх - спільна турбота» / Муніципальне життя
17.04.2018

16 квітня 2018 року міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради залучили молодь міста та студентів Вищого професійного училища до прибирання та облаштування спортивного тренажерного майданчика на міському стадіоні «Авангард»: прибрали сміття та сухе листя, змастили рухомі деталі тренажерів, для більш комфортного заняття облаштували ізоляційною стрічкою ручки тренажерів та підфарбували тренажери. 

 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.04.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 квітня 2018 року.

Докладніше...
17 квітня – День пожежної охорони / Муніципальне життя
16.04.2018

Шановні працівники пожежної охорони! Від щирого серця вітаємо вас з нагоди професійного свята. Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей, які у боротьбі з однією із найнебезпечніших стихій – вогнем, у будь-яку хвилину готові прийти на допомогу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському на фронт урочисто провели бійців 54-го окремого гвардійського розвідувального батальйону / Муніципальне життя
16.04.2018

14 квітня 2018 року на пероні залізничного вокзалу Новоград-Волинського з військовим оркестром керівництво міста, працівники державних установ, небайдужі жителі, рідні, друзі та діти зібрались аби провести наших розвідників в зону проведення АТО. Виконувати святий обов'язок перед державою відправилися кілька десятків захисників. Участь в урочистому мітингу взяв міський голова Віктор Весельський, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Віктор Шалухін та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
16.04.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 10 квітня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Аркадійович Ружицький здійснював підготовку матеріалів до п’ятдесят третього засідання виконавчого комітету міської ради. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
16.04.2018

10 квітня, у вівторок, в рамках підготовки до двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання, заступник міського голови - начальник фінансового управління І.К. Ящук взяла участь в засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.) та засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова Табалюк В.С.) з обговорення порядку денного чергового засідання сесії міської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
16.04.2018

Заступник міського голови Віктор Шалухін розпочав робочий тиждень із засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом за участі постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології та інших представників постійних комісій міської ради щодо питання надання в оренду частини приміщення котельні на вул.Рокосовського, 26.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
16.04.2018

У вівторок, 10 квітня, заступник міського голови Оксана Гвозденко, згідно тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради була присутня на засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.) з розгляду порядку денного двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
16.04.2018

Перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов розпочав робочий тиждень із участі у розгляді порядку денного двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання, що відбувся під час засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.), де Сергій Юрійович виступив одним із основних доповідачів.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А. Пономаренко впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
16.04.2018

Протягом тижня в ході підготовки до двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, відбувались засідання постійних комісій міської ради.

Докладніше...
Очільник міста Віктор Весельський провів позапланову нараду з працівниками управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради / Муніципальне життя
16.04.2018

13 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів позапланову нараду з керівництвом та працівниками управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради та керівниками комунальних підприємств.

Докладніше...
Що-п'ятничний особистий прийом громадян міським головою Віктором Весельським / Муніципальне життя
16.04.2018

13 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко провели черговий прийом громадян. Цього дня до очільника міста надійшло вісім звернень, одне з яких від багатодітної матері . В цілому усі питання, з якими містяни звертались до міського голови можна узагальнити як ті, що стосуються житлово-комунальної, медичної та соціальної галузей.

Докладніше...
В Новограді-Волинському організували заходи приурочені Всесвітньому дню здоров'я / Спорт
16.04.2018

12 квітня 2018 року управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, міський Молодіжний центр та міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували заходи приурочені Всесвітньому дню здоров'я.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.04.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 16 квітня по 22 квітня 2018 року.

Докладніше...
15 квітня - День працівників карного розшуку / Муніципальне життя
13.04.2018

Шановні працівники карного розшуку! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Карний розшук – завжди був і є ударною силою поліції. Саме на його плечі покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих.

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
13.04.2018

13 квітня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Ігор Юшманов). Засідання комісії відбулося за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови Віктора Шалухіна, заступника міського голови – начальника фінансового управління Ірини Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького та головних розпорядників коштів.

Докладніше...
Міський голова відвідав комунальний навчальний заклад "Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
13.04.2018

12 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом із заступником начальника управління освіти і науки міської ради Аліною Табаковою та головою постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимиром Федорчуком відвідав комунальний навчальний заклад "Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Житомирської обласної ради.

 

Докладніше...
Очільник міста перевірив хід підготовчих робіт на будівельному майданчику хірургічного корпусу / Муніципальне життя
13.04.2018

12 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський перевірив хід підготовчих робіт до продовження будівництва хірургічного корпусу. Очільник міста разом з головним лікарем міськрай ТМО Василем Борисом на місці обговорили подальше будівництво хірургічного корпусу. Нагадаємо, що цей об’єкт може отримати фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку за умови спів фінансування з місцевим бюджетом. Депутати Новоград-Волинської міської ради вже прийняли рішення щодо спів фінансування будівництва, також кошти виділили з бюджетів Городницької та Піщівської ОТГ.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.04.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 квітня 2018 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин / Муніципальне життя
12.04.2018

12 квітня 2018 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова Олександр Остапчук). Участь у засіданні комісії взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Віктор Шалухін, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицького, головні розпорядники коштів, члени постійної комісії.

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку / Муніципальне життя
12.04.2018

У четвер, 12 квітня 2018 року, у конференц-залі міської ради під головуванням голови комісії Сергія Хапчука та за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку з розгляду питань порядку денного двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
До уваги нотаріусів: затверджена форма звітів про укладені договори купівлі-продажу нерухомості / Муніципальне життя
12.04.2018

Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 р. №212 затверджено форму та порядок подання звітів нотаріусами про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр №65 від 04.04.2018 р.)

Докладніше...
Атестація педагогічних кадрів – важлива складова реалізації основних напрямів модернізації освіти / Муніципальне життя
12.04.2018

4, 6, 10 квітня 2018 року на базі інформаційно-методичного центру відбулися засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Відбулось п'ятдесят третє засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
12.04.2018

11 квітня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося 53 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, окрім членів виконавчого комітету взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, навчальних закладів, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.04.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 12 квітня 2018 року.

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту / Муніципальне життя
11.04.2018

Протягом поточного тижня у міській раді проходить підготовка до двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання. Включені до порядку денного чергової сесії проекти рішень наразі обговорюються на постійних комісіях. Таким чином, 11 квітня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова Федорчук В.Г.). 

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології / Муніципальне життя
11.04.2018

10 квітня 2018 року за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова Табалюк В.С.), на якому розглянуто проекти рішень, що включені до порядку денного двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.04.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 квітня 2018 року.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з керівництвом та колективом комунального підприємства «Шляхрембуд» / Муніципальне життя
10.04.2018

10 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з керівництвом та колективом комунального підприємства «Шляхрембуд». Основною метою зустрічі було вирішення актуальних питань суспільного життя, зокрема, прибирання вулиць та тротуарів міста, проведення поточного та капітального ремонту доріг тощо.

Докладніше...
Постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян опрацювала порядок денний 21-ї сесії міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
10.04.2018

10 квітня 2018 року за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.). Озвучували питання порядку денного двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Віктор Шалухін, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів.

Докладніше...
«Відлуння Другої світової війни…» / Муніципальне життя
10.04.2018

З початку року на території Новограда-Волинського та району було виявлено 102 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни. Всі знайдені вибухонебезпечні предмети були вивезені на полігон та знищенні групою піротехнічних робіт. Новоград-Волинський міськрайонний відділ УДСНС України у Житомирській області нагадує: 

Докладніше...
Особистий прийом громадян міським головою / Муніципальне життя
10.04.2018

6 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко провели черговий прийом громадян. Під час прийому, мешканці Новограда-Волинського зверталися до керівництва міста у пошуках допомоги та підтримки. Цього дня до очільника міста надійшло шість звернень, одне з яких колективне. В цілому усі питання, з якими містяни звертались до міського голови можна узагальнити як ті, що стосуються житлово-комунальної, медичної та соціальної галузей. 

Докладніше...
Секретар міської ради ознайомила з роботою Новоград-Волинської міської ради учнів вищого професійного училища / Муніципальне життя
10.04.2018

Успішними не народжуються ― ними стають! Учні мають бути свідомими й активними громадянами, обізнаними у політичних процесах та розумітися у роботі органів місцевого самоврядування ще з юних років. Саме такої думки притримуюється секретар Новоград-Волинської міської ради Олена Пономаренко.

Докладніше...
До Всесвітнього дня здоров’я відбулась інформаційно-консультативна виставка / Муніципальне життя
10.04.2018

Все актуальнішим серед широких верств населення стає ведення здорового способу життя, а насамперед серед молоді нашого міста. З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у міському Молодіжному центрі відбулась інформаційно-консультативна виставка «Здоров’я». 

Докладніше...
В переддень Всесвітнього дня здоров’я в місті відбулася вулична акція «Здоров’я – мудрих гонорар!» / Муніципальне життя
10.04.2018

З метою інформування жителів міста щодо наслідків шкідливих звичок, профілактики соціально-небезпечних хвороб, популяризації здорового способу життя 06 квітня 2018 року Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ГО «АСЕТ» було  проведено вуличну акцію «Здоров’я – мудрих гонорар!». Працівники центру розповсюджували інформаційні буклети, розповідали про важливість обізнаності кожного із даними проблемами. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.04.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради

Докладніше...
8 квітня – Світле Христове Воскресіння / Муніципальне життя
06.04.2018

Шановні новоград-волинці! Щиро вітаємо вас із найсвітлішим весняним святом – Великоднем! Цей день спонукає кожного із нас іще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою. 

Докладніше...
7 квітня - Благовіщення Пресвятої Богородиці / Муніципальне життя
06.04.2018

Шановні новоград-волинці! Сердечно вітаємо вас зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке приходить в Україну з першими променями весняного сонечка та пахощами зораної землі. Саме цього дня вісник Божий, Архангел Гавриїл приніс чудову, благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (2-6 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
06.04.2018

Протягом тижня Дмитро Аркадійович Ружицький здійснював підготовку матеріалів до чергового 53-го засідання виконавчого комітету міської ради. Між тим, відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради 2 квітня, у понеділок, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (2-6 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
06.04.2018

2 квітня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради у яких взяла участь заступник міського голови - начальник фінансового управління І.К. Ящук. На нарадах обговорювали актуальні питання життєзабезпечення. У ході апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області відбулось обговорення виконаних доручень та планів на поточний тиждень.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (2-6 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
06.04.2018

У понеділок, 2 квітня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням очільника Новограда-Волинського В.Л. Весельського. Під час нарад Віктор Андрійович наголосив на запланованих зустрічах та нарадах впродовж робочого тижня, а також проінформував міського голову щодо ходу переобладнання котельні в мікрорайоні «Залені». 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (2-6 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
06.04.2018

Заступник міського голови О.В. Гвозденко, у понеділок, 2 квітня взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л. Весельського. У ході нарад було підведено підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено заходи на поточний тиждень. Серед питань, на яких зосередили увагу стало обговорення офіційного відкриття дитячого будинку сімейного типу, яке планується на 26 квітня.

 
Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (2-6 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
06.04.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради 2 квітня, у понеділок, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв перший заступник міського голови С.Ю. Колотов. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А. Пономаренко впродовж тижня (2-6 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
06.04.2018

2 квітня, в понеділок, міський голова Весельський В.Л. провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у яких взяла участь секретар міської ради Пономаренко О.А. На нарадах обговорювали актуальні питання  життєзабезпечення. Зокрема, увагу було акцентовано на суспільно значимих питаннях: затвердженому Урядом розподілі субвенції з державного бюджету Новоград-Волинському міському бюджету на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, недофінансуванні фонду оплати праці медпрацівників та офіційному відкритті дитячого будинку сімейного типу, яке планується на 26 квітня.

Докладніше...
Перемога авіамоделістів / Гуманітарна сфера
06.04.2018

28–29 березня 2018 року в м. Житомир був проведений 3-й етап Всеукраїнського відкритого заходу з авіамодельного спорту в класах електрольотів для закритих приміщень. Наше місто представляла команда вихованців авіамодельного гуртка Новоград-Волинського ЦНТТУМ під керівництвом Замули О.М. Першим етапом змагань була стендова оцінка літакі-копій згідно оригіналу та креслень.

Докладніше...
На засіданні міської архітектурно-містобудівної ради погодили ескізний проект пам’ятника полковнику Звягельського полку Михайлу Тиші / Муніципальне життя
06.04.2018

6 квітня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради

Докладніше...
7 квітня – Всесвітній день здоров’я / Муніципальне життя
06.04.2018

Всі з давних-давен знають ще від наших дідусів і бабусь, що сон дуже важливий для організму. Саме під час сну наш організм активно відновлюється. Сон допомагає нам не тільки відчувати себе краще, але і добре виглядати. Отже, сон – невід’ємний компонент нашої краси. Сон – природній фізіологічний процес, необхідний кожному.

Докладніше...
Підписання декларації з лікарями пмсд в місті / Муніципальне життя
06.04.2018

В процесі  медичної реформи КНП «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» підключений до системи «Електронне здоров’я». Розпочинається національна кампанія з вибору лікаря. З квітня по липень 2018 року (протягом трьох місяців) мешканці нашого міста  зможуть обрати лікарів-педіатрів та сімейних лікарів, підписавши з конкретним лікарем декларацію. 

Докладніше...
6 квітня - Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку / Муніципальне життя
06.04.2018

23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила резолюцію, якою зазначалося, що «здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність — запорука загального процвітання й добробуту». Із розвитком суспільства змінювалися форми й різновиди спортивних змагань. Встановлюються нові й нові рекорди у спорті вищих досягнень. Разом з олімпійцями впевнено змагаються за перемогу паралімпійці.


 
Докладніше...
В рамках підготовки до двадцять першої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання відбулося перше засідання погоджувальної ради / Муніципальне життя
06.04.2018

5 квітня 2018 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня 2018 року о 9:00 годині в приміщенні великої зали Будинку рад.

Докладніше...
Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозабезпечення та комунальної власності прокоментував ситуацію щодо пошкодження дороги берегової лінії р. Случ в мікрорайоні «Лубчиця» / Муніципальне життя
06.04.2018

Минулого тижня в соціальних мережах була поширена інформація щодо зрізання дерев та пошкодження дороги берегової лінії р. Случ в мікрорайоні «Лубчиця». З метою надати роз’яснення жителям міста, заступник міського голови Віктор Шалухін доручив підлеглим розібратися з ситуацією. Так, Олександр Богданчук - начальник управління житлово-комунального господарства, енергозабезпечення та комунальної власності надав роз’яснення стосовно цього інциденту.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.04.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 06 квітня 2018 року.

Докладніше...
Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2018 року / Муніципальне життя
05.04.2018

З 1 квітня поточного року, органами Пенсійного фонду України в областіпроведено  перерахунки пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію. Даний перерахунок стосується виключно тих пенсіонерів, які після виходу на пенсію продовжували працювати, набули страхового стажу, але свого часу не звернулися  до Пенсійного фонду.

Докладніше...
Спалювання листя та сміття на території міста категорично забороняється! / Муніципальне життя
05.04.2018

Куди подіти опале листя, суху рослинність та гілля? Більшість продовжує вирішувати питання традиційним методом – спалюванням, не знаючи, які наслідки це може понести за собою. Спалюючи рослинність, її залишки або тверді побутові відходи, ви погіршуєте стан атмосферного повітря. Під час горіння вивільняються небезпечні, а часом і канцерогенні речовини, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, оскільки дим містить у своєму складі оксид азоту, чадний газ, важкі метали та одну  з найотрутніших для організму речовин – діоксин. Із тліючого листя і бадилля виділяється бензопірен, що здатен викликати у людей ракові захворювання. Спалюючи суху рослинність, ви погіршуєте своє здоров’я та довкілля. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський поінформував громаду про деталі замаху на вбивство депутата міської ради Олега Ващенко / Муніципальне життя
05.04.2018

5 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський скликав термінову прес-конференцію з приводу шокуючої події, яка сталася напередодні ввечері. Вчора, 4 квітня, близько 20 год 10 хв біля міського Палацу культури ім. Лесі Українки був вчинений замах на вбивство депутата Новоград-Волинської міської ради, керівника фракції БПП «Солідарність» Олега Ващенко. Невідомий злочинець впритул розстріляв депутата міської ради з вогнепальної зброї, здійснивши п’ять пострілів, три з яких влучили в грудну клітину потерпілого. Після чого злочинець зник на автомобілі без номерних знаків.

Докладніше...
«Наша громада: вчора, сьогодні, завтра» / Гуманітарна сфера
05.04.2018

Підвищення якості життя людей нашого міста  можливе лише за умови системного діалогу влади та громади. 4 квітня 2018 року в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відбулася панельна дискусія «Наша громада: вчора, сьогодні, завтра». Присутні експерти - Киреєва Людмила Віталіївна, заступник директора  департаменту праці та соціального захисту населення міськрї ради та Дутчак Любомир Романович, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради з різних аспектів висвітлили роботу відповідної державної структури.

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новогра䬬-Волинського за січень-лютий 2018 року / Економіка
05.04.2018

На 1 лютого 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56294 особи. Загальний приріст по місту за січень  2018р. становить  9  осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  6 осіб. Кількість зареєстрованих народжень за січень 2018р. – 36 осіб, що на 21 особу менше від минулорічного показника. Смертей зареєстровано 65 випадків, що на 5 менше  від минулорічного показника (92,9%).

Докладніше...
Очільник міста підписав розпорядження щодо утримання території міста у чистоті й належному стані / Муніципальне життя
05.04.2018

З метою забезпечення утримання території міста у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян та поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів, 4 квітня 2018 року міський голова Віктор Весельський підписав розпорядження «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою території міста» за номером № 75 (о).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.04.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 квітня 2018 року.

Докладніше...
4 квітня - Міжнародний день просвіти щодо мінної небезпеки / Муніципальне життя
04.04.2018

Щороку 4-го квітня відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаній з розмінуванням. Останні дані з 2013 року підтверджують три тисячі смертельних жертв, третина яких – це діти, повідомляє організація ЮНІСЕФ. 

Докладніше...
Комісія з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення міста / Муніципальне життя
04.04.2018

4 квітня 2018 року під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення Лілії Хрущ відбулось засідання комісії з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення міста. Членами комісії цього дня опрацьовано ряд важливих питань, зокрема: інформацію щодо стану невиробничого травматизму в місті за останні 2 роки; нещасні випадки на виробництві їх причини та шляхи запобігання, а також повноваження Держпродспоживслужби міста Новограда-Волинського у сфері проведення заходів з державного нагляду і контролю у сфері господарської діяльності відповідно до постанови Кабінету міністрів України №1104 від 18 грудня 2017 року.

Докладніше...
Робочий візит секретаря Житомирської обласної міської координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення Шабінської О.Д. / Муніципальне життя
04.04.2018

4 квітня 2018 року у Новограді-Волинському з робочим візитом перебувала секретар Житомирської обласної міської координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення Олена Шабінська. На виконання рекомендацій Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення з питання щодо проведення моніторингу діяльності міських координаційно-методичних рад з правової освіти населення у 2018 році, Житомирською обласною міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення у поточному році, відповідно до плану, вивчається діяльність міських координаційно-методичних рад з правової освіти населення в області.  

Докладніше...
Всесвітній день здоров’я в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб / Муніципальне життя
04.04.2018

До Всесвітнього дня здоров’я в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб відбулася зустріч з умовно-засудженою молоддю міста. На початку зустрічі з привітальним словом звернулася директор МЦСССДМ Антоніна Лапинська, яка коротко розповіла про важливість мудро використовувати свій людський потенціал, в тому числі власне здоров’я та подякувала соціальним партнерам за присутність. 

Докладніше...
Урочисті проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України / Гуманітарна сфера
04.04.2018

4 квітня 2018 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь в урочистих проводах призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України, що відбулися в приміщенні Новоград-Волинського об’єднаного військового комісаріату. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проводиться процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації
24.04.2018

З 27 квітня по 27 травня 2018 року проводиться процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вулиці Житомирській, 2 під багатоповерхову житлову забудову“. 

Докладніше...
Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду
24.04.2018

Перелік вільних нежитлових приміщень, що можуть бути надані в оренду.

Докладніше...
Запрошуємо вболівальників на футбольний матч між командами ФК “Полісся” та ФК “Буковина”
23.04.2018

В рамках чемпіонату України з футболу серед команд II ліги “А” сезону 2017/2018 о16 год. 00 хвилин 27 квітня 2018 між командами ФК “Полісся” (м. Житомир) та ФК “Буковина” (м. Чернівці), на території Новоград-Волинського міського Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” (вул. Івана Мамайчука, 13), відбудеться футбольний матч. 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa