Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо видатків на погашення заборгованості держави з різниці в тарифах
15.08.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Е.Кругляк у відповідь на звернення Новоград-Волинської міської ради до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо видатків на погашення заборгованості держави з різниці в тарифах, наступного змісту:

Докладніше...
Щодо погашення заборгованості держави з різниці в тарифах
15.08.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Е.Кругляк у відповідь на звернення Новоград-Волинської міської ради до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо погашення заборгованості держави з різниці в тарифах, наступного змісту:

Докладніше...
14.08.2018

Розглянута петиція «Про звільнення керівника Новоград-Волинського водоканалу» 

Докладніше...
Щодо позову Демидчука Володимира Степановича до виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
14.08.2018

У провадженні Житомирського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа №806/1519/18 за позовом Демидчука Володимира Степановича до виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Серпень 2018 року
 / Муніципальне життя
20.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 серпня 2018 року 

Докладніше...
Святкуємо День Державного Прапора та 27-річницю незалежності України! / Муніципальне життя
20.08.2018

З нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня 2018 року в місті відбудуться заходи: 

Докладніше...
Розподіл лікарських засобів та виробів медичного призначення серед закладів охорони здоров’я області / Муніципальне життя
20.08.2018

На офіційному сайті «УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» розміщено інформацію щодо розподілу лікарських засобів та виробів медичного призначення серед закладів охорони здоров’я області.

 
Докладніше...
Відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
20.08.2018

20 серпня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. У ході оперативної наради міський голова Віктор Весельський разом із заступником міського голови Оксаною Гвозденко, заступником міського голови Анатолієм Легенчуком, заступником міського голови – начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким та начальником відділу кадрів та архівної роботи Жанною Колесник обговорили ряд суспільно важливих питань, що потребують першочергового вирішення.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
17.08.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 20 серпня по 26 серпня 2018 року

Докладніше...
Зі святом Преображення Господнього (Яблучного Спаса) та Днем пасічника! / Муніципальне життя
17.08.2018

19 серпня всі православні християни відзначають одне з 12-ти найважливіших річних свят християнського календарного циклу, встановлене на честь явлення божественної сили Ісуса Христа його учням. Цього дня прийнято святити перші плоди, серед яких – яблука, груші, колосся пшениці та жита. Також святять мед, недарма у цей день своє професійне свято відзначають пасічники, які ще з давніх-давен опанували ремесло виготовлення меду, частували ним гостей та лікували різні недуги. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
17.08.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 серпня по 19 серпня 2018 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (13-17 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
17.08.2018

У понеділок, 13 серпня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах, що відбулися під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко. У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів нараду з керівниками підпорядкованих керуючому справами виконавчого комітету міської ради структурних підрозділів.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (13-17 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
17.08.2018

13 серпня, у понеділок, заступник міського голови - начальник фінансового управління Ірина Ящук взяла участь у  щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко. 14 серпня, у вівторок, заступник міського голови - начальник фінансового управління Ірина Ящук провела особистий прийом громадян.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В.Легенчука впродовж тижня (13-17 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
17.08.2018

У понеділок, 13 серпня , заступник міського голови А.В.Легенчук провів галузеву нараду, а також взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням в.о. міського голови  О.В.Гвозденко. У другій половині дня заступник міського голови Анатолій Легенчук опрацьовував та візував проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (13-17 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
17.08.2018

Впродовж тижня заступник міського голови Оксана Гвозденко, у зв’язку із відпусткою очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського, з 9 по 19 серпня виконувала обов’язки міського голови. Тому, розпочала робочий тиждень Оксана Василівна із проведення  щотижневих оперативної та апаратної нарад.

Докладніше...
Прес-конференція за результатами поїздки до м.Опочно (Польща) / Муніципальне життя
17.08.2018

17 серпня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулася прес-конференція за результатами поїздки до м.Опочно (Польща). Делегація з Новограда-Волинського у складі начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності економічного аналізу та планування міської ради Тетяни Забродіної,  голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігоря Юшманова та представника від бізнесу Володимира Геруса були запрошені бурмістром міста Опочно Рафалом Кудзіелем на Фестиваль керамічної плитки. 

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань контролю за станом пасажирських перевезень / Муніципальне життя
17.08.2018

17 серпня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання комісії з питань контролю за станом пасажирських перевезень. Засідання пройшло за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, депутата міської ради Олени Пономаренко, членів комісії та директорів підприємств, що здійснюють міські пасажирські перевезення.

 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 серпня 2018 року.

Докладніше...
Нарада з питань визначення місць стоянок транспортних засобів та майданчиків для паркування транспортних засобів / Муніципальне життя
16.08.2018

16 серпня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулась нарада з питань визначення місць стоянок транспортних засобів та майданчиків для паркування транспортних засобів. Участь у нараді взяли керівники виконавчих органів міської ради та представники поліції. 

Докладніше...
Засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13 / Муніципальне життя
16.08.2018

16 серпня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулося засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13. Головуюча на засіданні в.о. міського голови Оксана Гвозденко озвучила мету зібрання - це підготовка до підписання угоди з проектантом з капітального будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13.  

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузі охорони здоров’я міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
16.08.2018

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями. Станом на 10.08.2018 року підписано – 29080 декларацій. По державній програмі «Доступні ліки»  станом на 10.08.2018 року звернулося та отримали рецепти 11998 пацієнтів. Виписано 24537 рецептів,  отоварено  -  на суму 792 055 грн., що становить 66,6%  від загальної суми. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузі освіти міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
16.08.2018

Згідно з наказом управління освіти і науки міської ради «Про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 м. Новограда-Волинського» відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 м. Новограда-Волинського. Перемогу в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 здобула Табакова Аліна Олександрівна. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 серпня 2018 року.

Докладніше...
15 серпня – День археолога / Муніципальне життя
15.08.2018

Шановні археологи! Щиро вітаю вас із професійним святом. В реаліях сьогодення ваша професія набуває все більш актуального значення. Наразі вивчення історико-культурної спадщини нашої країни не тільки визначає шляхи до майбутнього, але затверджує Україну як невід’ємну частку європейської та світової історії. 

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
15.08.2018

15 серпня 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь в засіданні взяли: в.о. міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, депутати міської ради та члени комісії.

Докладніше...
Засідання комісії з призначення стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста / Муніципальне життя
15.08.2018

15 серпня 2018 року за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з призначення стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста. Причина зібрання – звернення одного з тренерів, чия вихованка отримує протягом поточного року стипендію Новоград-Волинської міської ради за спортивні досягнення у 2017 році. Тренер повідомив комісію про переїзд спортсменки до Києва, тому члени комісії згідно процедури повинні були переглянути призначення їй стипендії.   

Докладніше...
Навчання працівників виконавчих органів міської ради з питань пожежної безпеки / Муніципальне життя
15.08.2018

15 серпня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулися навчання працівників виконавчих органів міської ради, в тому числі відповідальних осіб з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки та дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 серпня 2018 року

Докладніше...
14 серпня – Перший (Медовий) Спас (Маковій або Спас на воді) / Муніципальне життя
14.08.2018

14 серпня, у перший день Успінського посту, православні християни відзначають свято Маковія. В народі його ще називають Першим Спасом або Спасом на воді. Вважається, що до середини серпня вулики наповнюються медом і в цей час пасічники починають медозбір. За традицією, цього дня освячують воду, квіти, мак та мед нового збору. 

Докладніше...
В Новограді-Волинському з 13 по 17 серпня 2018 року проходить перевірка готовності закладів освіти міста до 2018-2019 навчального року / Гуманітарна сфера
14.08.2018

Про готовність закладу освіти до нового навчального року вказує документальне підтвердження відповідності його приміщень та території нормам охорони праці й безпеки життєдіяльності. Таким документальним підтвердженням є акт, який складає комісія з перевірки готовності закладів освіти міста. В Новограді-Волинському за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко з 13 по 17 серпня 2018 року проходить перевірка готовності закладів освіти міста до 2018-2019 навчального року. 

Докладніше...
З 1 вересня 2018 року Новоград-Волинський перейде на цифрове телевізійне мовлення / Муніципальне життя
14.08.2018

В Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2 згідно міжнародних зобов’язань. 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припинеться по всій Україні, в тому числі у Новограді-Волинському, перехід до цифрового телебачення має відбутися з 1 вересня 2018 року.

Докладніше...
В Новограді-Волинському проходить благодійна акція «Кошик доброти» / Гуманітарна сфера
14.08.2018

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради організував соціальну благодійну акцію «Кошик доброти», метою якої є збір продуктів харчування для потребуючих верств населення та людей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 серпня 2018 року

Докладніше...
Закликаємо невідкладно підписати декларацію з сімейними лікарями! / Муніципальне життя
13.08.2018

Шановні новоград-волинці! Закликаємо невідкладно підписати декларацію з сімейними лікарями! Від Вашої активності залежатиме розмір державної медичної субвенції на охорону здоров’я в нашому місті.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
13.08.2018

13 серпня 2018 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулись щотижневі оперативна та апаратні наради, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Футбольний матч ФК «Полісся» - ФК «Нива-В» закінчився з рахунком 0:2 / Спорт
13.08.2018

12 серпня 2018 року відбувся футбольний мачт другої ліги групи «А» сезону 2018/2019рр. між командами ФК «Полісся»(м. Житомир) – ФК «Нива-В» (м. Вінниця). Вінничани у нелегкому двобої здобули перемогу з рахунком 2:0.

 
Докладніше...
Благодійний молодіжний музичний фестиваль "Zvyahel'MusicFest" / Гуманітарна сфера
13.08.2018

11 серпня 2018 року на території Фортеці відбувся Благодійний молодіжний музичний фестиваль. Zvyahel'MusicFest". За словами організаторів, основна мета фестивалю – донести до молоді якісну сучасну українську музику, яку не завжди можна почути по радіо чи побачити по телебаченню, поєднати історію, сучасність та об'єднати молодь Новоград-Волинщини в один цілісний потік дивовижної нестримної енергії за допомогою музики. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.08.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 13 серпня по 19 серпня 2018 року

Докладніше...
12 серпня – Міжнародний день молоді / Муніципальне життя
10.08.2018

Шановні новоград-волинці! Молодість – найкраща пора в житті кожної людини. Це час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе і навколишнього світу, що споконвіку вирізняється оптимізмом, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями. Впевнений, що молодь Новограда-Волинського своїми принциповими позиціями та конкретними діями розбудовуватиме наше місто й державу в цілому.

Докладніше...
12 серпня – День будівельника / Муніципальне життя
10.08.2018

Шановні працівники будівельної галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Ваша професія – нелегка, творча та дуже відповідальна, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу працю. Ваше покликання – творити, дарувати людям радість, комфорт та затишок.

Докладніше...
12 серпня – День працівників ветеринарної медицини / Муніципальне життя
10.08.2018

Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиро вітаю вас з професійним святом! Ваша щоденна праця є суспільно необхідною. Адже на ваших плечах лежить відповідальність за збереження епізоотичного благополуччя, забезпечення якості і безпеки продуктів, а, отже, й здоров’я людей, які їх споживають. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (06 - 10 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
10.08.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 06 серпня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході нарад було акцентовано увагу на виконанні запланованих заходів за минулий тиждень та плануванні подальшої роботи у галузях.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (06 – 10 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
10.08.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 06 серпня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах. У ході нарад міський голова Віктор Весельський акцентував увагу на виконанні посадовцями своїх повноважень відповідно до чинного законодавства та за результатами нарад надав ряд протокольних доручень. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В.Легенчука впродовж тижня (06-10 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
10.08.2018

У понеділок, 6 серпня, заступник міського голови А.В.Легенчук провів галузеву нараду, а також взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням очільника Новограда-Волинського В.Л.Весельського. У другій половині дня заступник міського голови Анатолій Легенчук був присутнім під часпредставлення міським головою новопризначеного директора комунального підприємства „Шляхрембуд“ А.О.Рассадіна.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (06-10 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
10.08.2018

Розпочала робочий тиждень заступник міського голови Оксана Гвозденко у понеділок, 6 серпня, із участі у  щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови Віктора Весельського. У другій половині дня  заступник міського голови Оксана Гвозденко в якості  голови конкурсної комісії взяла участь в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11.

Докладніше...
Реагуючи на звернення громадян щодо стану водопровідного колодязя по вул. Чехова направлено три вимоги-приписи / Муніципальне життя
10.08.2018

9 серпня 2018 року на офіційній сторінці міської ради у соціальний мережі Facebook було залишене повідомлення про стан водопровідного колодязя по вул. Чехова. Фотографія та текст повідомлення було направлено відділом інформації та зв’язків з громадськістю міської ради до відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. 

Докладніше...
Про закупівлю бензину у 2017 році виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
10.08.2018

У 2017 році виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради провів закупівлю бензину А-95 відповідно до статті 2, частини першої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» через електронну систему публічних закупівель «Прозоро» з використанням електронного майданчику «Держзакупівлі Онлайн». 

Докладніше...
Оголошено результати конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру / Муніципальне життя
10.08.2018

Завершено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради. Конкурс складався з кваліфікаційного іспиту на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами та основ спеціальної педагогіки, а також співбесіди щодо оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей конкурсантів посадовим обов’язкам. 

Докладніше...
101 ЗАСТЕРІГАЄ! ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ / Муніципальне життя
10.08.2018

Перед тим, як зайти у воду переконайтеся: Що під водою немає зайвих предметів; Що місце для купання віддалене від маршруту руху плавзасобів та холодних джерел підземних вод.

Докладніше...
Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулось підведення підсумків за результатами проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
10.08.2018

9 серпня 2018 року відбулось засідання організаційного комітету щодо підведення підсумків за результатами проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». В.о. міського голови, голова організаційного комітету Оксана Гвозденко спершу подякувала кожному члену організаційного комітету та вручила пам’ятні фото і солодкі презенти.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
09.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 10 серпня 2018 року.

Докладніше...
Розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради / Муніципальне життя
09.08.2018

9 серпня 2018 року відбулося друге засідання розширеної міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з визначення виконавця робіт проектної документації на реалізацію проекту з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру (Молодіжний центр) на вул. Шевченка, 5/1 під головуванням начальника управління – головного архітектора міста Новоград-Волинський Дмитра Гудзя та за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко і першого заступника міського голови Сергія Колотова, а також депутатів міської ради.

Докладніше...
Найбільшою людською цінністю є здоров'я / Муніципальне життя
09.08.2018

8 серпня 2018 року, ознайомившись із проведеним капітальним ремонтом дороги на вул. Юрія Ковальського і здійснивши на об’єкті виїзну нараду з питань ліквідації наслідків пожежі та реставрації приміщення Молодіжного центру, міський голова Віктор Весельський, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, головні розпорядники коштів, члени виконавчого комітету міської ради, голови постійних комісій і депутатських фракцій міської ради звернули увагу на розташований у центрі міста, поблизу ПАТ «Укртелеком», кіоск з продажу фаст-фуду, в т.ч. шаурми. 

Докладніше...
Заступник міського голови А.В. Легенчук ознайомився з протоколом засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин / Муніципальне життя
09.08.2018

9 серпня 2018 року в приміщенні відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради за адресою вул. Житомирська, 31 відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова комісії Олександр Остапчук). У засіданні постійної комісії взяли участь 5 членів комісії із 7-ми. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшов інформаційно-консультативний семінар / Муніципальне життя
09.08.2018

9 серпня 2018 року у великій залі Будинку рад відбувся інформаційно-консультативний семінар для суб’єктів підприємництва та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, керівників підприємств і організацій всіх форм власності, об’єднаних територіальних громад. 

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології / Муніципальне життя
09.08.2018

8 серпня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням Світлани Крапівницької відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука та секретаря постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олександра Палецького.

Докладніше...
Відбулась виїзна нарада з питань ліквідації наслідків пожежі та реставрації приміщення Молодіжного центру / Муніципальне життя
09.08.2018

8 серпня 2018 року відбулась виїзна нарада з питань ліквідації наслідків пожежі та реставрації приміщення Молодіжного центру на вул. Шевченка 5/1. Участь у нараді взяли міський голова Віктор Весельський, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, головні розпорядники коштів, члени виконавчого комітету міської ради, голови постійних комісій та депутатських фракцій міської ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 09 серпня 2018 року.

Докладніше...
8 серпня – День військ зв’язку / Муніципальне життя
08.08.2018

Шановні воїни-зв’язківці Новограда-Волинського! У сучасних умовах ваша робота – забезпечення якісного та захищеного зв’язку – є надзвичайно важливою. Адже саме від зв’язківців залежить ефективність ведення військових операцій. 

Докладніше...
Розпочато проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру / Муніципальне життя
08.08.2018

Згідно наказу по управлінню освіти і науки міської ради від 27 червня 2018 року № 343 було оголошено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради. Оголошення про проведення конкурсного відбору оприлюднено в місцевих ЗМІ. Наказом по управлінню освіти і науки міської ради від 03 серпня 2018 року № 370 затверджено білети на письмовий кваліфікаційний екзамен, встановлено час для проведення іспиту, дата і час для проведення кваліфікаційного іспиту, співбесіди та оголошення результатів конкурсного відбору, затверджено персональний склад конкурсної комісії.

Докладніше...
Проведено капітальний ремонт дороги на вул. Юрія Ковальського / Муніципальне життя
08.08.2018

8 серпня 2018 року міський голова Віктор Весельський за участі заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, головних розпорядників коштів, членів виконавчого комітету, голів постійних комісій та депутатських фракцій міської ради ознайомився із проведеним капітальним ремонтом дороги на вул. Юрія Ковальського. Під час обстеження увагу було акцентовано як на перевагах, так і на недоліках в реалізації зазначеного проекту.

Докладніше...
Під час другого засідання конкурсної комісії відбулося оголошення результатів конкурсу на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
08.08.2018

8 серпня 2018 року відбулося оголошення результатів конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з комп’ютерної техніки відділу з питань контролю та дотриманням пенсійного законодавства управління соціального захисту, праці та фінансового забезпечення департаменту праці та соціального захисту населення. 

Докладніше...
Відбулось 57 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
08.08.2018

8 серпня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося 57 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, окрім членів виконавчого комітету взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, навчальних закладів, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ. 

Докладніше...
Відбулося засідання адміністративної комісії / Муніципальне життя
08.08.2018

7 серпня 2018 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії, варто зазначити, що відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.09.16 №220 відповідальним секретарем адмінкомісії призначено начальника архівного відділу міської ради Місюру Л.А. 

Докладніше...
Відбулась нарада з питань підготовки та проведення заходів до Дня державного прапора України та Дня Незалежності України / Муніципальне життя
08.08.2018

7 серпня 2018 року в конференц-залі міської ради під головування заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада з питань підготовки та проведення заходів до Дня державного прапора України та Дня Незалежності України. Участь у нараді взяли: начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць та директор Палацу культури ім. Лесі Українки Ірина Антипчук. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.08.2018

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним та близьким Тарасюка Юрія Івановича, депутата Житомирської обласної ради шостого скликання, нагородженого відзнакою міста Новограда-Волинського – орденом “Звягель”, з приводу тяжкої втрати – його смерті. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.08.2018
Докладніше...
У Новоград-Волинському міськрайТМО відбулось відкриття після ремонту кардіологічного відділення / Муніципальне життя
07.08.2018

7 серпня 2018 року відбулось відкриття після ремонту кардіологічного відділення Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного відділення. На початку заходу слово для виступу було надано міському голові Віктору Весельському, який привітав головного лікаря міськрайТМО Василя Бориса та колектив кардіологічного відділення на чолі з завідуючою Раїсою Овсійчук з цією важливою для медичної спільноти та жителів міста подією.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
07.08.2018

Охорона здоров’я: В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями. Станом на 06.08.2018 року підписано – 28289 декларацій. По державній програмі «Доступні ліки» станом на 01.08.2018 року звернулося та отримали рецепти 11577 пацієнтів. Виписано 23694 рецептів, отоварено - на суму 792055грн., що становить 66,6% від загальної суми.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
07.08.2018

7 серпня 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, за участі міського голови Віктора Весельського, провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Докладніше...
Конкурсна комісія визначила переможця на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 / Муніципальне життя
07.08.2018

7 серпня 2018 року відбулося оголошення результатів конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 м. Новограда-Волинського. Заступник міського голови Оксана Гвозденко у присутності членів конкурсної комісії та претендентів на посаду директора Ліцею №11, як голова конкурсної комісії озвучила рішення конкурсної комісії згідно результатів чотирьох етапів конкурсу. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 серпня 2018 року

Докладніше...
Конкурс на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
06.08.2018

Згідно наказу «Про проведення конкурсного  відбору на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 м. Новограда-Волинського» 3 серпня 2018 року три претенденти на посаду директора Ліцею №11 пройшли тестування зі знання законодавства, за результатами якого були допущені до фінального етапу конкурсу - відкритої публічної презентації проекту плану перспективного розвитку  закладу освіти, мотиваційного листа та співбесіди. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський представив нового директора комунального підприємства міської ради «Шляхрембуд» / Муніципальне життя
06.08.2018

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, міський голова Віктор Весельський представив працівникам комунального підприємства нового директора КП міської ради «Шляхрембуд» — Рассадіна Андрія Олексійовича. Відповідне розпорядження міського голови очільник міста підписав 3 серпня 2018 року. 

Докладніше...
Щотижневі оперативна та апаратна наради під головуванням міського голови Віктора Весельського / Муніципальне життя
06.08.2018

6 серпня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась щотижнева оперативна нарада з заступниками міського голови Оксаною Гвозденко та Анатолієм Легенчуком, заступником міського голови -начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким, начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.08.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 06 серпня по 12 серпня 2018 року

Докладніше...
Матч між командами ФК "Полісся" (м. Житомир) - ФК "Поділля" (м. Хмельницький) / Спорт
06.08.2018

04 серпня 2018 року о 17.00 на міському стадіоні "Авангард" відбувся матч між командами ФК "Полісся" (м. Житомир) - ФК "Поділля" (м. Хмельницький). На матчі були присутні голова Житомирської обласної державної адміністрації Гундич І.П. та міський голова Новограда-Волинського Весельский В.Л.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (30 липня - 03 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
06.08.2018

У понеділок, 30 липня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній нараді, а також у розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області та начальником Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (30 липня - 03 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
06.08.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 30 липня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови Віктора Весельського. На нарадах були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (30 липня – 03 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
06.08.2018

Робочий тиждень заступника міського голови А.В. Легенчука, у понеділок 30 липня, розпочався з проведення галузевої наради з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій. Затим Анатолій Легенчук взяв участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах. За результатами нарад, після опрацювання пріоритетних напрямків роботи у галузях впродовж поточного тижня, міський голова Віктор Весельський дав ряд доручень.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (30 липня – 03 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
06.08.2018

У понеділок, 30 липня, заступник міського голови Гвозденко О.В. взяла участь в оперативній та розширеній апаратній нарадах, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. У другій половині дня Оксана Василівна була присутня під час другого засідання погоджувальної ради з питань порядку денного двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (30 липня – 03 серпня 2018 року) / Муніципальне життя
06.08.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 30 липня, у понеділок, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь в оперативній та розширеній апаратній нарадах.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
06.08.2018

3 серпня 2018 року в громадській приймальні №1 міської ради міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Загалом цього дня до очільника міста звернулось 14 громадян, 5-ро з них з колективним зверненням. Узагальнюючи прохання людей, звернення стосувались допомоги у лікуванні, вирішення питань в житлово-комунальній галузі, майнові питання та вирішення спорів з сусідами.

Докладніше...
5 серпня – День Повітряних Сил Збройних Сил України / Муніципальне життя
03.08.2018

Шановні військовослужбовці, ветерани і працівники Повітряних Сил Збройних Сил України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Захист повітряних кордонів держави є почесним, важливим і одним із найвідповідальніших обов’язків. Переконаний, що своєю наполегливою службою та успіхами у професійній підготовці ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції попередніх поколінь захисників неба. 

Докладніше...
Розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради / Муніципальне життя
03.08.2018

3 серпня 2018 року відбулося розширене засіданняміської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з визначення виконавця робіт проектної документації на реалізацію проекту з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру (Молодіжний центр) на вул. Шевченка, 5/1 під головуванням начальника управління – головного архітектора міста Новоград-Волинський Дмитра Гудзя та за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова і заступника міського голови Оксани Гвозденко, а також депутатів міської ради.   

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новогра䬬-Волинського за січень-червень 2018 року / Економіка
03.08.2018

На 1 червня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56195 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-травень  2018р. становить  93  особи. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  68 осіб.

Докладніше...
Відбулося пленарне засідання 24-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
03.08.2018

2 серпня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 24-ї сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації на пленарному засіданні зареєструвалось 30 депутатів міської ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 03 серпня 2018 року.

Докладніше...
Пенсійний фонд інформує / Муніципальне життя
02.08.2018

Шановні громадяни міста та району  Новоград-Волинське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє, що відтепер, через Веб-портал електронних послуг Пенсійного Фонду України можна отримувати онлайн-довідки не відвідуючи територіальні органи Фонду. Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом.  

Докладніше...
Інформація щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 м. Новограда-Волинського Житомирської області / Муніципальне життя
02.08.2018

Кількість претендентів на посаду: Документи на участь в конкурсі подали 3 особи.

Докладніше...
Вулична акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми / Муніципальне життя
02.08.2018

30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.   

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.08.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 серпня 2018 року.

Докладніше...
Робоча група опрацьовує механізм контролю якості питної води / Муніципальне життя
01.08.2018

1 серпня 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося засідання комісії з питань обстеження підприємств питного водопостачання, пунктів розливу питної води, громадських джерел децентралізованого водопостачання, очисних споруд каналізації, місць видалення та утилізації твердих побутових відходів. Мета зустрічі: опрацювати механізм контролю якості питної води у місті, в тому числі у бюветах, громадських та безгосподарських криницях та джерелах. 

Докладніше...
Зустріч-спогад з нагоди 55-ти річчя відкриття літературно-меморіального музею Лесі Українки та літургія до Дня пам’яті Лесі Українки / Муніципальне життя
01.08.2018

1 серпня 2018 року – дата водночас з присмаком смутку та радості для усіх культурних діячів країни та нашого міста зокрема. 1 серпня 1913 року на грузинському курорті Сурамі у віці 42 роки пішла з життя українська письменниця Леся Українка. Причиною її ранньої смерті був кістковий туберкульоз і невиліковна хвороба нирок. Незважаючи на важку хворобу, поетеса не переставала творити. 

Докладніше...
Грудне вигодовування для сучасної мами / Муніципальне життя
01.08.2018

Щорічно з 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Грудне вигодовування – це чудовий процес пізнання один одного матері та дитини, розвитку безпечної прив’язаності і піклування, процес насичення та спілкування, тісного емоційного зв’язку.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Святкуємо День Державного Прапора та 27-річницю незалежності України!
20.08.2018

З нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня 2018 року в місті відбудуться заходи:  

Докладніше...
Перелік вільних нежитлових приміщень, що можуть бути надані в оренду
17.08.2018

Об’єкт №1: частина нежитлового приміщення на вул. Соборності, 54 (ЗОШ №3) загальною площею 20,91 кв.м.

Докладніше...
16.08.2018

Перелік вільних нежитлових приміщень, що можуть бути надані в оренду

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa