Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
План роботи управління освіти і науки новоград-волинської міської ради з 21 серпня по 01 вересня 2017 року
18.08.2017

План роботи управління освіти і науки новоград-волинської міської ради з 21 серпня по 01 вересня 2017 року.

Докладніше...
Список перерахування в банк заробітної плати за серпень 2017р
17.08.2017

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради за 1-у половину серпня 2017року, відпускні, матеріальна допомога на оздоровлення за 2017 рік.

Докладніше...
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 року (Управління освіти і науки міської ради)
17.08.2017

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 року (Управління освіти і науки міської ради)

Докладніше...
"Відомість виплати заробітної плати начальнику управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради за ІІ половину липня 2017 року"
17.08.2017

"Відомість виплати заробітної плати начальнику управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради за ІІ половину  липня 2017 року".

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Серпень 2017 року
19 серпня - Преображення Господнє (Яблучний Спас) / Муніципальне життя
18.08.2017

Традиційно, в серпні православні віруючі святкують велике релігійне свято – Преображення Господнє або Спас, яке ще називають святом врожаю. Цього дня традиційно освячують перші плоди, серед яких – яблука, груші та мед. За народними віруваннями свято Спасу символізує добрий врожай, прибуток та затишок в домівках, а благословення принесених плодів – життєве благополуччя.


 
Докладніше...
Танцювальна терапія для молодих жінок / Спорт
18.08.2017

Нещодавно на базі спортивного залу Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відбувся тренінг-практикум «Танцювальна імпровізація». Організатором тренінгу виступив міський Молодіжний центр, тренером стала ініціативна та  неординарна Катерина Гордійчук – тілесний-орієнтований практик, коуч, яка за запрошенням спеціально приїхала з м. Києва безоплатно провести тренінг. Учасницями тренінгу стали молоді жінки, серед яких в тому числі і дружини загиблих учасників АТО.

Докладніше...
ПРОГРАМА заходів до Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України та 760- річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський / Муніципальне життя
18.08.2017

23 серпня 2017 року. 9.00 − урочистості до Дня Державного Прапора України (площа Лесі Українки). 11.00 – захід з нагоди увічнення пам′яті загиблих героїв-учасників АТО (біля меморіалу загиблим учасникам АТО, вул. Житомирська). 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 18 серпня по 20 серпня 2017 року / Муніципальне життя
17.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 18 серпня по 20 серпня 2017 року.

Докладніше...
Оглянуто хід проведення робіт щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО / Муніципальне життя
17.08.2017

17 серпня 2017 року начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Романович Дутчак оглянув хід проведення робіт щодо будівництва хірургічного корпусу.

Докладніше...
Інформація про роботу відділу державної реєстрації міської ради / Муніципальне життя
17.08.2017

У зв’яку із прийняттям Закону України "Про державний бюджет на 2017" та на підставі Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" внесено зміни до статті 36 Закону України"Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" в частині сплати адміністративного збору за державну реєстрацію. Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Докладніше...
Відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради / Муніципальне життя
17.08.2017

16 серпня 2017 року під головуванням начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, головного архітектора міста Дмитра Гудзя відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

Докладніше...
Міський голова провів робочу нараду / Муніципальне життя
17.08.2017

16 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу нараду із начальником КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» А.П. Левицькою з приводу погашення кредиту, взятого підприємством у Міжнародному банку реконструкції та розвитку в 2008 році на проведення реконструкції водопровідно-каналізаційних мереж та устаткування.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 17 серпня 2017 року / Муніципальне життя
16.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 серпня 2017 року.

Докладніше...
Про діяльність центру надання адміністративних послуг / Муніципальне життя
16.08.2017

Діяльність центру надання адміністративних послуг спрямована на забезпечення прозорості, відкритості  розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг,  що запобігає корупційним діям, забезпечує оперативність у вирішенні питань та рівність прав  усіх суб’єктів звернень. Тож запровадження надання адміністративних послуг через ЦНАП значно спростило мешканцям міста отримання  різноманітних адміністративних послуг та мінімізувало вплив особистого фактору на прийняття рішень, що є цивілізованою формою співпраці влади і громадян.

Докладніше...
Сутність сучасного тероризму і його основні характеристики / Муніципальне життя
16.08.2017

Тероризм - суспільне небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоп­лення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров'я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

Докладніше...
Про діяльність промислових підприємств основного звітного кола за І півріччя 2017 року / Економіка
16.08.2017

За попередніми даними промисловими підприємствами міста за І півріччя 2017 року реалізовано продукції на суму 505,2 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація збільшилася на 8%, що в сумі становить 37,5 млн.грн. Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудування – 28,6% до загального обсягу, або 144,7 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація продукції по галузі зросла на 0,8%.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 16 серпня 2017 року / Муніципальне життя
15.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 серпня 2017 року.

Докладніше...
Міський голова провів робочу зустріч з генеральним директором ізраїльської компанії «Agudat Nashchotrim Group» / Муніципальне життя
15.08.2017

15 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу зустріч з генеральним директором ізраїльської компанії «Agudat Nashchotrim Group» Романом Ратнером. Участь у нараді взяли заступники міського голови О.В. Гвозденко та В.А. Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради О.В. Богданчук, начальник управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук, начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Л.Р. Дутчак, т.в.о. начальника відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради І.В. Потопальська.

Докладніше...
Відбувся тренінг-презентація «Ризикована поведінка» / Муніципальне життя
15.08.2017

Нещодавно у міському Молодіжному центрі з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді відбувся тренінг-презентація на тему: «Ризикована поведінка».

Докладніше...
Відбулися земельні торги / Муніципальне життя
15.08.2017

14 серпня 2017 року у приміщенні великої зали Будинку рад було проведено земельні торги у формі аукціону, за результатами яких було передано в оренду земельну ділянку. Організатор земельних торгів – Новоград-Волинська міська рада. Виконавець земельних торгів – ПП «Фірма «СОМГІЗ».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини / Муніципальне життя
15.08.2017

14 серпня 2017 року під головуванням заступника міського голови О.В. Гвозденко у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини. Першим розглядалося питання щодо встановлення пам’ятного знаку загиблим воїнам танкового батальйону 30-ї ОМБр. Ескіз проекту від ініціативної групи представив приватний підприємець В.В. Скринник. Присутні на засіданні члени комісії висловили свої думки та внесли певні зауваження з даного приводу.

Докладніше...
Про роботу відділу ведення реєстру територіальної громади міської ради / Муніципальне життя
15.08.2017

Починаючи з квітня 2016 року, з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 повноваження з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян від Державної міграційної служби України перейшли до виконавчих органів сільських, селищних або міських рад. Вже більше року ці функції виконують органи реєстрації відповідних адміністративно-територіальних одиниць. 

Докладніше...
101 інформує! / Муніципальне життя
15.08.2017

З початку року до теперішнього часу на території міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району сталося 82 пожежи, на яких загинула 2 особи та 1 особа травмована через необережне поводження з вогнем.

Докладніше...
Новоград-волинці переглянули кіно під відкритим небом / Гуманітарна сфера
15.08.2017

З нагоди відзначення Міжнародного дня молоді, 12 серпня на території скверу «Фортеця» жителі Новограда-Волинського мали змогу переглянути український художній фільм «Іван Сила».  Фільм оповідав незвичайну історію життя закарпатського юнака, котрого світова спільнота  називала найсильнішою людиною XX століття. Чесний, відкритий, благородний, Іван не раз потрапляв у халепи, але завжди знаходив достойний вихід із найскладніших ситуацій. Автори фільму не змінили закону жанру, адже добро і благородство завжди перемагають.

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
15.08.2017

14 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови О.В. Гвозденко та В.А. Шалухіним, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук, т.в.о. начальника відділу кадрів та т.в.о. начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, під час якої було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 15 серпня 2017 року / Муніципальне життя
14.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 серпня 2017 року.

Докладніше...
14 серпня – Перший (Медовий) Спас (Маковій або Спас на воді) / Муніципальне життя
14.08.2017

Шановні краяни! Щороку, у перший день Успінського посту, православні християни відзначають свято Маковія, який в народі називають Першим Спасом або Спасом на воді. Вважається, що до середини серпня вулики наповнюються медом і в цей час пасічники починають медозбір. За традицією, цього дня освячують воду, квіти, мак та мед нового збору.

Докладніше...
Міський голова під час особистого прийому розглянув проблемні питання жителів міста та району / Муніципальне життя
14.08.2017

11 серпня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів виїзний прийом громадян у приміщенні ПАТ «Новоград-Волинське ремонтно-транспортне підприємство». Участь у прийомі взяли заступники міського голови Оксана Василівна Гвозденко та Віктор Андрійович Шалухін, а також депутат міської ради Олександр Васильович Кармазін.

Докладніше...
Новоград-волинці вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях під Степанівкою / Муніципальне життя
14.08.2017

11 серпня 2014 року вогнем ворожих «Градів» було зруйновано село Степанівка Донецької області. Цей день назавжди викарбувався страшною міткою на серці чи не у кожного новоград-волинця. Під час жорстоких боїв значних втрат зазнали підрозділи Новоград-Волинського місцевого військового гарнізону.


 
Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (07 – 11 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
14.08.2017

У понеділок, 7 серпня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради разом з секретарем міської ради, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради взяв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Дмитро Аркадійович взяв участь у розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (07 - 11 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
14.08.2017

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 7 серпня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та у  розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (07 – 11 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
14.08.2017

Варто зазначити, що з 2 серпня перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов перебуває у щорічній основній відпустці, виконання обов’язків першого заступника міського голови на період відпуски покладено на заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (7 – 11 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
14.08.2017

Протягом тижня заступник міського голови О.В. Гвозденко провела ряд робочих зустрічей та нарад, а також взяла участь у заходах відповідно до тижневого плану виконавчих органів міської ради. До того ж, так як з 7 серпня у щорічній основній відпустці перебуває заступник міського голови Л.В. Шутова, виконання обов’язків покладено на заступника міського голови О.В. Гвозденко.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (07 – 11 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
14.08.2017

У понеділок, 7 серпня, секретар міської ради разом з заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради прийняла участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Пономаренко О. А. взяла участь у розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 14 серпня 2017 року / Муніципальне життя
11.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 серпня 2017 року.

Докладніше...
13 серпня – День працівників ветеринарної медицини / Муніципальне життя
11.08.2017

Шановні працівники ветеринарної медицини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії. Адже для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.


 
Докладніше...
13 серпня – День будівельника / Муніципальне життя
11.08.2017

Шановні працівники будівельної галузі! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника! У всі часи людина прагнула до однієї з головних цілей – мати свій будинок та дбати про родинне тепло. А завдяки вам все це стає реальністю, а відтак – мрія про комфорт та затишок власного дому здійснюється. Саме ви даруєте нове життя архітектурним шедеврам, а наші вулиці і площі стають кращими і ошатнішими.

Докладніше...
12 серпня – Міжнародний день молоді / Муніципальне життя
11.08.2017

Шановні новоград-волинці! Молодість – найкраща пора в житті кожної людини. Це час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе і навколишнього світу, що споконвіку вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Докладніше...
Відбувся конкурс з відбору виконавців робіт / Муніципальне життя
11.08.2017

11 серпня 2017 року відбувся конкурс з відбору виконавців робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Комплексна реконструкція парку культури та відпочинку в місті Новограді-Волинському Житомирської області» за участі міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради - розпорядника коштів, членів тендерного комітету, а також депутата міської ради.

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
11.08.2017

11 серпня 2017 року відбулося пленарне засідання позачергової п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Віктора Леонідовича Весельського. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибуло 24 депутати міської ради та міський голова. У такому складі пленарне засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний пленарного засідання позачергової п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
В Новограді-Волинському відзначили День працівників ветеринарної медицини / Муніципальне життя
11.08.2017

11 серпня 2017 року напередодні Дня працівників ветеринарної медицини, яке в Україні відзначається у другу неділю серпня, в Новоград-Волинському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулися урочистості та відзначення кращих представників ветеринарної медицини міста та району.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 14серпня по 20 серпня 2017 року / Муніципальне життя
11.08.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 14серпня по 20 серпня 2017 року.

Докладніше...
Відзначаємо День Державного Прапора України / Муніципальне життя
11.08.2017

Щорічно,  напередодні Дня Незалежності, ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. Однак, наш прапор не завжди мав такий вигляд. Його еволюція відображає багатовікові процеси розвитку України як держави, а українців – нації, що відбулася. В добу Київської Русі прапори були здебільшого червоного кольору – найбільш зручного для передачі сигналу під час бою. Ці стяги були трикутно-клинової форми, на яких зображувалися князівські знаки. Відомостей про них мало, проте точно відомо, що князь Володимир Великий мав власний герб – золотий тризуб на синьому фоні.

Докладніше...
Секретар міської ради провела робочу зустріч із позафракційними депутатами / Муніципальне життя
11.08.2017

10 серпня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна та начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука провела робочу зустріч із позафракційними депутатами міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Про літнє оздоровлення та відпочинок дітей / Гуманітарна сфера
11.08.2017

Управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради протягом літнього періоду 2017 року оздоровлено 81 дитину пільгової категорії. Зокрема, діти, які потребують соціальної уваги та підтримки мали змогу оздоровлюватись в таких закладах «Український дитячий центр «Молода Гвардія» (м. Одеса), дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Лісова казка» (смт. Кам’яний Брід, Баранівський район, Житомирська область), «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ), КП ДСОК «Електронік-Рівне»(с. Кустин Рівненського району Рівненської області).

Докладніше...
Відбулося 43 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
11.08.2017

10 серпня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулося 43 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 19 членів виконкому міськради, керівники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 11 серпня по 13 серпня 2017 року / Муніципальне життя
10.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 11 серпня по 13 серпня 2017 року.

Докладніше...
Делегація з міста Новограда-Волинського з робочим візитом відвідала місто Рівне / Муніципальне життя
10.08.2017

9 серпня 2017 року за дорученням міського голови Віктора Весельського заступник міського голови Віктор Шалухін разом з начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком та депутатом міської ради Олегом Ващенком з робочим візитом відвідали місто Рівне.

Докладніше...
Розглянуто питання щодо управління комунальним майном / Муніципальне життя
10.08.2017

9 серпня 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом територіальної громади міста, у ході якої були розглянуті питання щодо вивчення попиту з половинною орендною платою для проведення занять з дітьми в школах; щодо внесення змін до діючих договорів та розірвання одного з них; тощо. 

Докладніше...
Дотримання правил пожежної безпеки під час відзначення 26-ї річниці Незалежності України / Муніципальне життя
10.08.2017

З початку місяця спостерігалось значне підвищення температури навколишнього середовища, що сприяло різкому збільшенню кількості пожеж.


 
Докладніше...
Креативна платформа «Ідея змінює країну» / Муніципальне життя
10.08.2017

Нещодавно у Новоград-Волинському міському Молодіжному центрі,  з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді, відбулася зустріч громадсько-активної молоді з військовослужбовцями строкової служби 30 окремої механізованої бригади під назвою «Креативна платформа «Ідея змінює країну». Платформа була умовно поділена на блоки. У першому блоці до уваги гостей члени молодіжного патріотичного клубу представили історії успіхів всесвітньо відомих людей, що починали будувати своє життя у зневірі та осуді оточуючих. 

Докладніше...
Про першу назву міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
10.08.2017

Новоград-Волинський - одне із стародавніх міст України, в цьому році відзначає 760-річчя від першої літописної згадки. В певні періоди своєї багатовікової історії - місто мало різні найменування (Возвягль, Звяголь, Звягель, Новоград-Волинський). Сучасну назву носить вже понад два століття. Чому в 1795 році імператриця Катерина ІІ змінила давню назву міста - невідомо, і це залишиться для нас загадкою. Але те, що давня милозвучна назва Звягель живе у пам’яті мешканців нашого краю - дійсно правда. Ім’я «Звягель» озивається у назвах вулиці, міської газети, футбольної команди, десятка місцевих товариств і приватних підприємств …

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 10 серпня 2017 року / Муніципальне життя
09.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 10 серпня 2017 року.

Докладніше...
12 серпня – Міжнародний день молоді / Муніципальне життя
09.08.2017

20 років томумолоді люди, якізібралася у Відні на І-ій сесії Світового молодіжного форуму ООН, ініціювали відзначення Міжнародного дня молоді. 17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН установила щорічне відзначення Міжнародного дня молоді, підтримавши офіційну пропозицію Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року.  І вже в 2000 році вперше світова спільнота відзначала свято молодих. Головною метою свята вважається вирішення проблем сучасних молодих людей. У той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 09 серпня 2017 року / Муніципальне життя
08.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 09 серпня 2017 року.

Докладніше...
В Новограді-Волинському діють Правила додержання тиші / Муніципальне життя
08.08.2017

Шум – один з найпоширеніших дратівливих факторів у місті, який надає негативний вплив на здоров’я і працездатність людей. Кожна людина сприймає шум по-різному. Багато чого залежить від віку, темпераменту, стану здоров’я, оточуючих умов та іншого.

Докладніше...
У Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулось засідання призовної комісії / Муніципальне життя
08.08.2017

На виконання Указу Президента України «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України», 8 серпня 2017 року у Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті, за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, відбулось засідання призовної комісії.

Докладніше...
Міський голова провів робочу нараду / Муніципальне життя
08.08.2017

8 серпня 2017 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду щодо питання прискорення початку  будівництва біогазової установки на базі очисних споруд міста Новограда-Волинського. Участь у нараді взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник юридичного відділу цього ж управління Наталія Стоцька, т.в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Зінаїда Альяних, начальник юридичного відділу міської ради Павло Антонюк, начальник Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Алла Левицька.

Докладніше...
8 серпня – День військ зв’язку / Муніципальне життя
08.08.2017

Шановні воїни-зв’язківці Новограда-Волинського! У сучасних умовах ваша робота – забезпечення якісного та захищеного зв’язку – є надзвичайно важливою. Адже саме від зв’язківців залежить ефективність ведення військових операцій.

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради / Муніципальне життя
08.08.2017

7 серпня 2017 року під керівництвом міського голови В.Л. Весельського відбулася оперативна нарада з секретарем міської ради, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 08 серпня 2017 року / Муніципальне життя
07.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 08 серпня 2017 року.

Докладніше...
Міський голова провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
07.08.2017

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням, яка проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій та скарг. З метою оперативного вирішення проблемних питань жителів міста, щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський проводить особисті прийоми громадян, під час яких кожен може звернутися за підтримкою, допомогою чи кваліфікованою порадою.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (31 липня – 04 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
07.08.2017

У понеділок, 31 липня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради разом з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради прийняв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Дмитро Аркадійович прийняв участь у розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради. За результатами наради Віктор Леонідович надав ряд протокольних доручень.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (31 липня – 04 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
07.08.2017

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 31 липня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та у розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, які провів міський голова В.Л. Весельський. Під час нарад заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К.Ящук доповіла про освоєння коштів з міського бюджету за минулий тиждень.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (31 липня – 04 серпня2017 року) / Муніципальне життя
07.08.2017

У понеділок, 31 липня, заступник міського голови Л.В. Шутова взяла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови – начальником фінансового управління міськ ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та у розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, які провів міський голова В.Л. Весельський. В ході оперативн наради заступник міського голови наголосила, що на будівельному майданчику хірургічного корпусу вже вдавлені усі палі, проплачено 731 тис.грн. Також Лариса Валентинівна закцентувала увагу на проведенні 10 серпня 2017 року госпітальної ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (31липня – 04 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
07.08.2017

У понеділок, 31 липня, заступник міського голови В.А. Шалухін  разом з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради   взяв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Віктор Андрійович прийняв участь у розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, під час якої очільник міста вручив Шалухіну Віктору Андрійовичу – заступнику міського голови Почесну грамоту Новоград-Волинської міської ради за сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків, підготовку міста до проведення свята та з нагоди Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (31 липня – 4 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
07.08.2017

У понеділок, 31 липня, заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах, які проходили під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Потому заступник міського голови прийняла участь у підведенні підсумків проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (31 липня – 01 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
07.08.2017

У понеділок, 31 липня, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов взяв участь разом з секретарем міської ради, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради  взяв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Сергій Юрійович прийняв участь у розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради. Під час нарад С.Ю. Колотов поінформував, що у вівторок, 1 серпня відбудеться розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради під час якої визначатиметься переможець по наданню ескізних пропозицій на реконструкцію будівлі під центр надання соціальних послуг „Прозорий офіс“.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (31 липня – 4 серпня 2017 року) / Муніципальне життя
07.08.2017

У понеділок, 31 липня, секретар міської ради разом з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради прийняла участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Пономаренко О. А. взяла участь у розширеній апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. У другій половині дня прийняла участь у підведенні підсумків проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 07 серпня 2017 року / Муніципальне життя
04.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 серпня 2017 року.

Докладніше...
6 серпня – День Повітряних Сил Збройних Сил України / Муніципальне життя
04.08.2017

Шановні військовослужбовці, ветерани і працівники Повітряних Сил Збройних Сил України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Захист повітряних кордонів держави є почесним, важливим і одним із найвідповідальніших обов’язків. Переконані, що своєю наполегливою службою та успіхами у професійній підготовці ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції попередніх поколінь захисників неба.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 04 серпня по 06 серпня 2017 року / Муніципальне життя
03.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 04 серпня по 06 серпня 2017 року.

Докладніше...
4 серпня – День національної поліції України / Муніципальне життя
03.08.2017

Шановні працівники національної поліції України! Сердечно вітаємо вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.

Докладніше...
Надійшла пропозиція щодо встановлення меморіалу загиблим воїнам танкового батальйону 30-ї ОМБр / Муніципальне життя
03.08.2017

3 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступників міського голови В.А. Шалухіна та Л.В. Шутової, т.в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради З.С. Альяних провів робочу зустріч з військовим комісаром Хорошівського РВК, колишнім командиром танкового батальйону 30-ї ОМБр О.І. Зіневичем, директором ТОВ «Експотранс-Граніт» А.А. Сидоренком та приватним підприємцем В.В. Скринником, які звернулись із пропозицією щодо встановлення у сквері Слави меморіалу загиблим воїнам танкового батальйону 30-ї окремої механізованої бригади.

Докладніше...
В Новограді-Волинському рятувальники врятували козу, яка впала в колектор / Муніципальне життя
03.08.2017

2 серпня 2017 року о 11 годині 15 хвилин до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Новоград-Волинський Житомирської області до каналізаційного колектора потрапила коза. Про це рятувальників сповістила власниця тварини.


 
Докладніше...
Міський голова провів нараду з керівниками ЗОШ щодо освоєння бюджетних коштів / Муніципальне життя
03.08.2017

3 серпня 2017 року міський голова Весельський В. Л. провів робочу нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів міста щодо освоєння бюджетних коштів за 7 місяців поточного року. Нарада відбулася за участі секретаря міської ради Пономаренко О. А., заступника міського голови Гвозденко О.В., заступника начальника управління освіти і науки міської ради Табакової А.О., головного спеціаліста відділу бюджетних видатків фінансового управління міської ради Ковальчук О. М.


 
Докладніше...
Міський голова акцентує увагу на активізації освоєння бюджетних коштів у житлово-комунальній галузі / Муніципальне життя
03.08.2017

3 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів нараду щодо освоєння бюджетних коштів управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Нарада відбулась за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника міського голови В.А. Шалухіна, працівників управління ЖКГ,Е та КВ міської ради, фінансового управління і відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради, керівників комунальних підприємств та ОСББ міста, представників Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області.

Докладніше...
Міський голова провів нараду з керівниками ДНЗ / Муніципальне життя
03.08.2017

3 серпня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів робочу нараду з завідувачами дошкільних навчальних закладів міста щодо освоєння бюджетних коштів. Участь у нараді взяли секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко, заступник начальника управління освіти і науки міської ради Аліна Олександрівна Табакова, головний спеціаліст відділу бюджетних видатків фінансового управління міської ради Оксана Михайлівна Ковальчук. 

Докладніше...
Міський голова провів робочу нараду з питання будівництва біогазового заводу / Муніципальне життя
03.08.2017

3 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу нараду з фінансовим директором компанії „Транстандарт-2002“ О.О. Поляшовим, фінансовим директором ТОВ «Зорг Біогаз Україна» Д.С. Костюком та завідувачем сектору кредитування МСБ Н.М. Грицай щодо питання будівництва біогазової установки на базі очисних споруд міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відбулося засідання оргкомітету щодо організації та проведення заходів до 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський / Муніципальне життя
03.08.2017

Цього року, 24 серпня, Новоград-Волинський відзначатиме знаменну історичну дату - 760-річчя першої літописної згадки про місто. 3 серпня під головуванням голови організаційного комітету, заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко відбулося чергове засідання робочої групи. У ході засідання детально розглядалися та обговорювалися пропозиції членів оргкомітету.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 03 серпня 2017 року / Муніципальне життя
02.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 03 серпня 2017 року.

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новогра䬬-Волинського за січень-червень 2017 року / Економіка
02.08.2017
За  січень-травень 2017р. промисловими підприємствами міста  реалізовано споживачам продукції на 426,2 млн.грн., або 2,9% обласного рівня. Зокрема 45,2%, або 192,8 млн.грн. її було реалізовано за межі України, решта – 54,8% (233,4 млн.грн.) внутрішній оборот. Поставки продукції переробної промисловості склали 89,2% загального обсягу реалізації, підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 8,9%, підприємств із водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,9%.
Докладніше...
Делегація міста Новограда-Волинського вшанувала пам’ять видатної землячки Лесі Українки / Муніципальне життя
02.08.2017
Ці рядки відомої поезії Лесі Українки «CONTRA SPEM SPERO!» стали маніфестом її боротьби із недугою, яка фізично та духовно виснажувала поетесу, однак не змогла зламати сили Лесиного духу, адже вона встигла залишити по собі літературні шедеври справді світового значення.

 
Докладніше...
Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє: / Муніципальне життя
02.08.2017

Згідно Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, погодженого Житомирською обласною адміністрацією та Міністерством охорони здоров’я України, Новоград-Волинським міжрайвідділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» протягом червня -липня здійснені лабораторні дослідження проб води з джерел та громадських криниць міста.


 
Докладніше...
Про запобігання проявів ботулізму в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
02.08.2017

1 серпня 2017 року під головуванням заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової та за участі міського голови Віктора Леонідовича Весельського відбулася нарада щодо запобігання проявів ботулізму в місті. В нараді взяли участь представники Комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“, Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, Новоград-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Новоград-Волинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», а також відділу підприємницької діяльності міської ради.

 

 

Докладніше...
Відбулося розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради / Муніципальне життя
02.08.2017

1 серпня 2017 року відбулося розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради за участі міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, директора департаменту праці та соціального захисту населення, розпорядника коштів, членів ради,  депутатів міської ради, членів виконавчого комітету міської ради.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 02 серпня 2017 року / Муніципальне життя
01.08.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 серпня 2017 року.

Докладніше...
Як уникнути теплового та сонячного удару / Муніципальне життя
01.08.2017

Літня пора триває, і значне підвищення температури повітря несе за собою небезпеку теплового та сонячного удару,  що негативно впливає на здоров’я людини особливо це стосується дітей, людей похилого віку, онкохворих,  осіб з  серцево – судинною, ендокринною патологією тощо. Тепловий удар це тяжке порушення життєдіяльності організму, пов'язане з його перегрівом. Тепловий удар може статися через: високу температуру навколишнього середовища, в приміщеннях  та на виробництві, теплий одяг, інтенсивне виснажливе фізичне навантаження на організм.

Докладніше...
СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ ДО +35º / Муніципальне життя
01.08.2017

За повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології очікуються спекотні дні. Так, завтра, 2 серпня температура повітря сягатиме місцями 35 градусів тепла. Спека утримуватиметься й 3 та 4 серпня. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася нарада щодо запобігання ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків / Муніципальне життя
01.08.2017

31 липня 2017 року відбулася робоча нарада щодо запобігання  ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, ініціатором якої став Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На нараду були запрошені соціальні партнери Центру, а саме: служба у справах дітей (Бучинська Т.М), управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту (Борис Н.П.), управління освіти і науки  (Табакова А.О.), відділ охорони здоров’я (Дутчак Л.Р.).

Докладніше...
В Новограді-Волинському вшанували пам'ять славетної землячки Лесі Українки / Муніципальне життя
01.08.2017

Сьогодні, 1 серпня 2017 року  минає 104 роки з дня, коли закінчився земний шлях видатної української поетеси, драматурга, громадського діяча Лесі Українки. У Новограді-Волинському, аби віддати данину шани славетній землячці, до літературно-меморіального музею Лесі Українки прийшли представники міської влади, працівники культури та шанувальники її творчості. 

Докладніше...
Грудне вигодовування для сучасної мами / Муніципальне життя
01.08.2017

Щорічно з 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Грудне вигодовування– це чудовий процес пізнання один одного матері та дитини, розвитку безпечної прив’язаності і піклування, процес насичення та спілкування, тісного емоційного зв’язку. Глибока прихильність до матері допомагає малюкові освоїти її погляди на життя, що зіграє свою позитивну роль в подальшому житті дитини.

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради / Муніципальне життя
01.08.2017

31 липня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. Зокрема, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов поінформував, що у вівторок, 1 серпня відбудеться розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради під час якої визначатиметься переможець по наданню ескізних пропозицій на реконструкцію будівлі під центр надання соціальних послуг „Прозорий офіс“. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться прийом громадян
17.08.2017

До уваги новоград-волинців! У п’ятницю, 18 серпня з 10:00 до 15:00 год. міський голова В.Л. Весельський проведе особистий прийом громадян у громадській приймальні № 1 Будинку рад.

Докладніше...
Увага! Оголошено закупівлю квартир на конкурсній основі
16.08.2017

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради оголошує на конкурсній основі закупівлю однокімнатних квартир для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Докладніше...
Спортивна афіша
15.08.2017

24 серпня о 16:00 біля приміщення Молодіжного центру відбудеться «Свято сили» - кубок зі стронгмену « ZVYAGEL STRONGMAN CUP».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Як Ви вважаєте, чи потрібно підтримувати та розвиватиу Новограді-Волинськомусучасний молодіжний спортивний напрямок – заняття екстремальними видами спорту: скейтборд, стрітборд, ролики, велосипеди ВМХ, самокати, тощо?
   Так, звичайно
   Ні, не впевнена (-ий)
Результати
Архів опитувань
Пошук

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa