Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Грудень 2016 року
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
30.12.2015

Ось і завершується 2015 рік. З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Для нашого краю він був сповнений новими здобутками і звершеннями, цікавими знайомствами та зустрічами. Визначною особливістю цього року стали вибори до місцевих рад. Тож насамперед, я хочу подякувати громаді міста, виборцям, які 25 жовтня виявили мені високу довіру і більшістю обрали мене міським головою. Я розумію міру відповідальності, яка покладена на мої плечі. Чесна робота та щире ставлення до людей – це для мене дуже важливо! 

Докладніше...
Дмитро Ружицький: плани і напрацювання / Муніципальне життя
30.12.2015

Як і обіцяв міський голова Віктор Весельський, свою команду він обирав разом із громадою. Після  прове­дення громадських обговорень кан­дидатів на посади першого заступ­ника, заступників міського голови і керівника апарату міської ради, на другому пленарному засіданні пер­шої сесії міської ради сьомого скли­кання Віктор Леонідович оприлюд­нив своє бажання, кого б він волів бачити у числі заступників і помічни­ків протягом каденції, а депутати таке рішення підтримали.

Докладніше...
Жіноча рада Новограда-Волинського – невтомні активісти! / Муніципальне життя
30.12.2015

Саме така думка складається після зустрічі з активістами міської жіночої ради, на котру завітав міський голова В. Л. Весельський. Має ця громадська організація немалий як для загального періоду, але такий квітучий вік: вже тридцять перший рік існує як одна й найактивніших у місті. Втім, недивно: адже жіноцтво нашого краю в усі часи не стояло осторонь суспільно-громадського життя. Тож і сьогодні активом жіночої ради є «прекрасна половина» Новограда-Волинського, котра охоплює всі галузі життя: приватні підприємці, працівники культури, освіти, охорони здоров’я, культури, соціальних структур, службовці тощо. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Освітяни підводять підсумки 2015 року / Муніципальне життя
30.12.2015

29 грудня 2015 року в інформаційно-методичному центрі відбулось чергове засідання  колегії управління освіти і науки міської ради, яке було підсумковим у 2015 році. На порядку денному засідання стояли питання планування роботи управління освіти і науки та інформаційно-методичного центру на 2016 рік (доповідач  Ващук Т.В.), роботи з контрольними документами органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями міського голови (доповідач Самойленко І.Р.), роботи зі зверненнями громадян у 2015 році (доповідач Сиротюк І.В.).

Докладніше...
Міністерство соціальної політики України запланувало виготовлення пільгових посвідчень для багатодітних сімей / Муніципальне життя
30.12.2015

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист-відповідь від Міністерства соціальної політики України щодо забезпечення багатодітних родин бланками «Посвідчення батьків багатодітної сім’ї» та «Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї», які не надходили впродовж більш ніж півтора року. Чекаємо на надходження таких довгоочікуваних посвідчень нашим багатодітним родинам!

Докладніше...
«Житомиргаз» рекомендує передавати показання лічильника через Особистий кабінет на сайті 104.ua / Муніципальне життя
30.12.2015

Найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є Особистий кабінет на сайті 104.ua. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок. Споживач газу також може звернутися до контакт-центру за тел: (0412) 55-80-04 або 55-94-04 або надіслати листа на електронну адресу: contact@zt.104.ua (у листі вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника і дату їх фіксації).

Докладніше...
У Новоград-Волинському палаці дітей та молоді відбулося яскраве шоу "Х-фактор" / Гуманітарна сфера
29.12.2015

28 грудня 2015 року у святково прикрашеній залі Палацу дітей та молоді відбулося яскраве шоу "Х-фактор", на яке були запрошені учнівська та студентська молодь міста, батьки, бажаючі. До юних вихованців "Школи лідера" приєдналися і "ветерани" - випускники, які з'їхалися не тільки з різних куточків України, але й з інших країн світу: Польщі, Румунії, Канади. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському підвели підсумки спортивного року / Спорт
29.12.2015

28 грудня у спортивному залі ДЮСШ, який знаходиться у міському Палаці культури імені Лесі Українки, відбулося урочисте підведення підсумків спортивного року. Бурхливими оплесками під звуки спортивного маршу присутні зустріли учасників «Олімпійського спортивного фестивалю». Відкрив захід начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Володимир Гамма, який висловив слова вдячності тренерам,  ветеранам сфери та спортсменам. Також участь у заході взяли заслужені працівники фізичної культури і спорту України Володимир Єрмаков, Олександр Дідовець, Михайло Олендер, Сергій Мельник, Олександр Стопичев, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віталій Гриценко, депутат міської ради Юра Мірзабікян, спортивні тренери, спортсмени, представники громадськості та ЗМІ.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулась благодійна новорічна вистава молодіжного театру „Чарівна паличка“ / Гуманітарна сфера
29.12.2015

29 грудня 2015 року під патронатом міського голови Віктора Весельського для дітей пільгових категорії  у міському палаці культури імені Лесі Українки відбулась благодійна новорічна вистава молодіжного театру „Чарівна паличка“. На початку вистави міський голова Віктор Леонідович привітав усіх присутніх у залі з наступаючим Новим роком та побажав міцного здоров’я, щастя,  достатку у родинах, щоб прийдешній рік став для кожного символом нових перемог і здобутків. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Повідомлення / Муніципальне життя
29.12.2015

Відповідно до рішення міської ради від  23.12.15  № 22  затверджено план діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних   актів  на  2016  рік.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Лесин край» відзначив 95-річчя від дня заснування газети / Муніципальне життя
29.12.2015

24 грудня Новоград-Волинська міськрайонна офіційна громадсько-політична газета «Лесин край» відзначила свій 95-річний ювілей. Цього дня у міський Палац культури імені Лесі Українки привітати колектив газети зі святом прийшло багато охочих. Програма заходу була насиченою і різноманітною та проходила у невимушеній і доброзичливій атмосфері. Звучало багато пісень, привітань і побажань.

Докладніше...
Новоград-Волинська бібліотека – філія №2 для дітей – основа духовного здоров’я. Звіт перед громадою / Гуманітарна сфера
29.12.2015

Бібліотека – філія №2 для дітей традиційно в кінці року провела  звіт перед громадою міста. На звіт були запрошені соціальні партнери з якими співпрацює бібліотека. Це представники ЗОШ №6, ДНЗ №8, КЗ ЦПМСД (Комунальний заклад центр первинної медико - санітарної допомоги), священик української православної церкви Петра і Павла, місцеві депутати, вчителі, батьки та діти – користувачі бібліотеки. На звіті також були присутні директор, методист, колеги МЦБС. 

Докладніше...
Діти військовослужбовців з Новограда-Волинського відвідали благодійне новорічне свято під патронатом голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського / Муніципальне життя
29.12.2015

Діти з сучасних родин військовослужбовців – особливі діти, яким протягом останніх двох років довелося завчасно подорослішати, дізнатися страшні слова «антитерористична операція», «війна», «безвісти зниклий», «загиблий», «важкопоранений». І не з екранів телевізорів чи шпальт газет, а безпосередньо. На жаль, це стало реальністю життя їх родин. Саме вони проводжали і зустрічали своїх батьків із зони АТО, а дехто став дитиною загиблого Героя… Саме їм доводилося втішати своїх матерів в безсонні ночі очікування, разом переживати, молитися і з завмиранням серця очікувати щонайменшої звістки з передової.  

Докладніше...
Впорядковано нумерації будівель на вулицях м.Новоград-Волинський / Муніципальне життя
29.12.2015

Відповідно до рішення виконавчого комітету  від   09.12.15   № 13 „Про впорядкування нумерації будівель на вулицях міста“, згідно чинного законодавства, рішення міської ради від 20.10.15 №808 „Про перейменування вулиць та провулків міста“ впорядковано нумерацію будівель на вул. Гетьмана Сагайдачного та вул.Садової. Нумерація будівель на колишній вулиці Червоноармійській залишено без змін. З повним текстом прийнятого рішення ви можете ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база-Рішення виконавчого комітету“.

Докладніше...
«Пісенний фестиваль» у Новоград-Волинській ЗОШ №2 / Гуманітарна сфера
28.12.2015

Музика – це мистецтво особливої емоційної сили, що займає значне місце в нашому житті і є надихаючою силою для кожного з нас. Вона виховує, змінює нашу душу, наші звички та лікує наше серце. Тому в загальноосвітній школі № 2 приділяється велика увага  роботі шкільного вокального гуртка.  Основною його метою  є формування  в дітей естетичних  музичних смаків, любові до рідного краю, патріотичного настрою при виконанні музичних творів. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській ЗОШ №2 відбулася акція «Ой хто, хто Миколая любить / Гуманітарна сфера
28.12.2015

День святого Миколая – це найбажаніше і найочікуваніше свято для дітей, адже цей почесний охоронець завжди приходить з подарунками. 18 грудня завітав Святий Миколай зі своїми помічниками Ангелом та Чортикомдо учнів початкових класів Новоград – Волинської ЗОШ№2.


 
Докладніше...
Президент підписав Закон щодо оптимізації надання адміністративних послуг / Муніципальне життя
28.12.2015

Президент України підписав Закон України №888-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", який був проголосований Верховною Радою України 10 грудня цього року. Відповідно до цього закону органи виконавчої влади та місцевого самоврядування наділяються додатковими повноваженнями, що суттєво змінює та оптимізує процедуру надання адміністративних послуг. 

Докладніше...
«Чотири лікарні на Сході України отримають 12 тонн дорогого медичного обладнання вже сьогодні» / Муніципальне життя
28.12.2015

28 грудня 2015 року, у понеділок, у чотирьох місцях призначеннях, а саме – у міських лікарнях Дзержинська, Селидова, Курахове, а також  у Лисичанській обласній дитячій лікарні, яка переїхала з Луганська, отримають  дороге медичне обладнання. Завдяки співпраці  між  Благодійним фондом «Міжнародна асоціація підтримки України» та французькою Асоціацією “Медичної та Благодійної допомоги Франція-Україна” («Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе»)  у суботу, 26 грудня 2015 року було отримано гуманітарний вантаж вкрай необхідного дорогого медичного обладнання. 

Докладніше...
Акція "Подаруй солдату новорічну іграшку" / Гуманітарна сфера
28.12.2015

У рамках міської акції «Подаруй новорічну іграшку захиснику!» у п’ятницю, 18 грудня, учні ЗОШ №2 передали іграшки, виготовлені своїми руками, нашим воїнам з 30-тої окремої механізованої бригади. Приємно відмітити, що в суботу на новорічному вернісажі в молодіжному центрі, колектив школи одержав подяку за пророблену роботу.


 

 

Докладніше...
Представники Благодійного Фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» завітали до Новограда-Волинського, щоб передати планшети, книги та солодощі дітям-сиротам воїнів АТО / Муніципальне життя
25.12.2015

24 грудня 2015 року у Новоград-Волинський завітав Благодійний фонд «Міжнародна асоціація підтримки України». Діяльність Фонду почалася з медичного Майдану. Голова Фонду Ольга Чуйко організувала функціонування асоціації у п’яти країнах світу: Німеччині, Франції, Австрії, Словаччині та США. Асоціація відправила на безкоштовне лікування понад сотню постраждалих «майданівців» і військовослужбовців зони АТО до провідних клінік Франції, Австрії та Німеччини. Крім того, Міжнародна асоціація підтримки України постійно забезпечує постраждалих гуманітарною допомогою, медичним обладнанням, засобами медичного призначення, медикаментами, а також усім необхідним для тимчасово переміщених осіб.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Плата за тепло залежатиме від погоди / Муніципальне життя
25.12.2015

30 жовтня 2015 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову за №1037 «Про запровадження перерахунків вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря» (далі – Постанова 1037), якою було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (далі – Правила).

Докладніше...
Оперативна інформація про характер погодних умов на Житомирщині в період з 28 грудня 2015 р. по 3 січня 2016 р. / Муніципальне життя
25.12.2015
Після аномально теплої погоди, яка відмічалась протягом більшості днів грудня, внаслідок вторгнення на Україну арктичного повітря, характер погоди зміниться починаючи з 28 грудня 2015 р.: 28 грудня 2015 р. дощ перейде в мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.  Вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура знизиться вночі та вдень від 4º тепла до 1º морозу.
Докладніше...
Новоград-Волинська бібліотека-філія №5 для юнацтва звітувала перед громадою / Гуманітарна сфера
25.12.2015

Бібліотека - це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Адже недаремно у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». Що цікавого вона пропонувала читачам? Які важливі  події проходили в її стінах впродовж року? Громада міста повинна про це знати. Тож 22 грудня на звіт перед громадою за 2015 рік були запрошені представники міської влади, громадських організацій з якими співпрацює бібліотека, колеги і звичайно кращі читачі, які по-справжньому люблять читання і в століття комп'ютерних технологій  зберігають вірність книзі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: День учасника АТО в центрі соціальних служб / Муніципальне життя
25.12.2015

Під такою назвою, в переддень новорічно-різдвяних свят, в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч  з членами спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій. Прийшло понад сорок захисників, які, переважно, мають І, ІІ, ІІІ групи інвалідності. Перед присутніми виступила директор центру соціальних служб Борис Н.П., яка розповіла про свій патріотичний колектив та  діяльність МЦСССДМ щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, в яких є загиблі військові, поранені, пропалі безвісти, полонені, мобілізовані та демобілізовані учасники АТО. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Творчий вечір майстра народної творчості Ірини Олександрівни Пінкусевич з нагоди ювілейної дати - 80 років від дня народження / Муніципальне життя
25.12.2015

Ірина Олександрівна Пінкусевич відома у місті як автор створення   творів  мистецтва  за допомогою  використання різноманітних технік і матеріалів, в авторській колекції  представлені моделі одягу, в’язані речі, вишивка, мережка, аплікації, бісероплетіння,  панно  з пуху тополі, стиснутого паперу, соломки, флористики. Мешканці Новограда-Волинського неодноразово мали  можливість ознайомитися з її творчими здобутками під час проведення персональних виставок приурочених до міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» в «Містечку майстрів» та  в   музеї родини Косачів. Авторські роботи були представлені на обласних та республіканських виставках.

Докладніше...
Бібліотека – територія єдності. Звіт Новоград-Волинської центральної міської бібліотеки / Гуманітарна сфера
25.12.2015

Сьогодні працювати в бібліотеці важче, ніж раніше, але й набагато цікавіше. Бібліотекарі вільні у виборі змісту своєї діяльності. Вони постійно налагоджують зворотній зв'язок з дійсними та потенційними користувачами, виходячи з власних ресурсів і навичок: влаштовують зустрічі, онлайнові обговорення, письмові анкетування. 

Докладніше...
25 грудня – Католицьке Різдво / Муніципальне життя
24.12.2015

Дорогі земляки – віряни римо-католицької церкви! У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом приходить радісне вселенське свято – Різдво Христове. Це одне з найбільш шанованих християнських свят, присвячене народженню Ісуса Христа у Віфлеємі. Цього дня люди просять у Господа благословення та дякують Йому за те, що Він з своєї великої любові та милості послав на землю Спасителя світу.

 

 
Докладніше...
Вихованці «Школи лідера» Новоград-Волинського Палацу дітей та молоді провели щорічну міську акцію «Подаруй своє тепло» / Гуманітарна сфера
24.12.2015

В рамках реалізації проекту «Миколай крокує планетою» проводиться щорічна міська акція «Подаруй своє тепло», ініційована вихованцями «Школи лідера» Палацу дітей та молоді. 22 грудня на них чекали в школі-інтернаті учні 2-ого класу та їх вихователі. Була проведена цікава конкурсно-розважальна програма, лунали щирі слова вітання з наступаючим Новим роком, діти співали пісні, водили хороводи, показували фрагменти улюблених казок. Всім було весело, затишно і тепло. 

 
Докладніше...
Відбулося пленарне засідання другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
24.12.2015

23 грудня під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося  пленарне засідання другої сесії міської ради сьомого скликання. У засіданні  взяли участь 33 депутати міської ради, також були присутні депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький, керівники правоохоронних органів, керівники виконавчих органів міської ради,  представники політичних організацій,  громадськості міста, місцевих засобів масової інформації, інші зацікавлені особи. Користуючись нагодою міський голова повідомив про призначення нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галини Пилипчук.


 
Докладніше...
Семінар директорів позашкільних та загальноосвітніх закладів м.Новоград-Волинський / Муніципальне життя
24.12.2015

17 грудня 2015 року в Палаці дітей та молоді (вперше в історії міста) відбувся семінар директорів позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Вперше в роботі семінару взяла участь школа-інтернат. програма семінару була надзвичайно насичена. Це і: представлення Музею льону (єдиного в Україні), керівник Антошевська Людмила Антонівна. керівник гуртка - методист; фольклорний гурт "Мальва" (номінований на зразковий колектив), керівник Кучинська Галина Оксанівна, акомпаніатор Айдибалов Михайло Костянтинович; ансамбль бандуристів "Срібні струни" (єдиний в Житомирській області), керівник Мартинюк Валентина Іванівна. 

Докладніше...
Правила безпечної поведінки під час святкування новорічних та різдвяних свят / Муніципальне життя
24.12.2015

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко  зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил  пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та  при користуванні піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести новорічні та  різдвяні свята.

                                        
Докладніше...
Новоград-Волинська школа мистецтв провела зональний конкурс юних вокалістів «На гостини до Миколая». / Гуманітарна сфера
24.12.2015

18 грудня  2015 року в школі мистецтв м. Новограда-Волинського відбувся зональний конкурс юних вокалістів «На гостини до Миколая». У конкурсі взяли участь 36 юних талантів з Ємільчинської та Червоноармійської музичних  шкіл, шкіл мистецтв м. Баранівки та м. Новограда – Волинського. В конкурсі прозвучали чаруючі пісні на Новорічно–Різдвяну тематику.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся звіт перед громадою Центральної дитячої бібліотеки «БІБЛІОТЕКА +ДИТИНА = ЗНАНЬ І ПЕРСПЕКТИВ ЛАВИНА» / Гуманітарна сфера
24.12.2015

Добігає кінця ще один рік нашого життя. Для кожного він був свій: приємний і не дуже, щасливий чи безрадісний, приніс чимало смутку або досягнень… В кожного своє… Але життя йде далі і зовсім скоро відчинить двері у Новий рік, а працівники ЦДБ свої двері відчинили для звітування перед громадою міста. Присутні з цікавістю переглянули презентацію про роботу колективу на протязі року. Активні читачі бібліотеки показали кращі моменти з масових заходів, що проводилися, віршами та піснями привітали гостей.

Докладніше...
Відбулося друге засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
24.12.2015

23 грудня під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося друге засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні також були присутні керівники виконавчих органів влади, комунальних підприємств, представники громадськості, місцевих ЗМІ. Засідання виконкому  транслювалося у прямому ефірі по місцевому телеканалі телерадіокомпанії „Мальта". Під час засідання виконкому було обговорено та прийнято 21 рішення. 

Докладніше...
Результати виборів директора Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу / Муніципальне життя
24.12.2015

У відповідності до ст. 42 Закону України «Про вищу освіту», 23 грудня 2015 року у Новоград-Волинському економіко-гуманітарному  коледжі відбулися вибори директора коледжу. У список виборців було внесено  педагогічні працівники (75%), представники від студентів (15%), які були вибрані таємним голосуванням, та працівники, які не відносяться до числа педагогічних працівників (10%), що також були вибрані шляхом таємного голосування. Зборами засновників коледжу було внесено для голосування кандидатуру Божка Якова Миколайовича як претендента на посаду директора Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу.

Докладніше...
Вітання колективу редакції газети „Лесин край“ із 95-річним ювілеєм! / Муніципальне життя
23.12.2015

Шановна Олено Михайлівно та колектив газети „Лесин край“! Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаємо вас із поважним ювілеєм – 95-річчям від дня заснування газети, який ви відзначаєте 24 грудня. 95 років для історії – значний термін, який можна назвали цілою епохою! Великий шлях пройшла газета „Лесин край“ з тих пір як колись в далекому 1920 році вперше з’явилась перед читачами. Впродовж  цих років у творчій майстерні „Лесиного краю” писалась яскрава історія  нашого краю і його мешканців, газета професійно і ефективно інформувала своїх читачів з широкого кола питань, що мають актуальне значення для суспільства.


 
Докладніше...
24 грудня – День працівників архівних установ / Муніципальне життя
23.12.2015

Шановні працівники архівних установ Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Вашою самовідданою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу. Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно-значущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям.


 
Докладніше...
У Новоград-Волинській СШ №4 готуються до новорічних свят / Гуманітарна сфера
23.12.2015

Настала найулюбленіша пора української дітвори – новорічно-різдвяні свята. І попри те, що зима цього року не балує ані морозами, ані снігом і доводиться готуватися до підсумкових контрольних та заліків настрій у школярів піднесено-святковий. Так, 19 грудня у молодших школярів нашої школи побував Святий Миколай. Класні кімнати, вестибюлі, коридори, актова зала, учительська і, навіть, вікна школи зі смаком та гумором прикрашені ялинками, тематичними малюнками, витинанками під гаслом «З Новим роком, Україно!»


 
Докладніше...
Звягельчани виграли медалі на турнірі з важкої атлетики в Луцьку / Спорт
23.12.2015

Вихованці відділення важкої атлетики новоград-волинської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті України ВФСТ «Колос» із важкої атлетики серед учнів ДЮСШ на призи А.Л.Хвесика, який на початку грудня відбувся в Луцьку. Переможцем турніру в категорії 53 кг стала Лада Швець. У цій же ваговій категорії третє місце посіла Тетяна Фіщук.

 

 
Докладніше...
На новорічні свята через Новоград-Волинський курсуватимуть поїзди на Львів та Ужгород / Муніципальне життя
23.12.2015

На період новорічно-різдвяних свят «Укрзалізниця» призначила низку додаткових потягів у найбільш популярних напрямках, зокрема, на міста Західної України через місто Новоград-Волинський Житомирської області. Про це повідомляє офіційний інтернет-сайт «Укрзалізниці».


 
Докладніше...
Споживачі централізованого опалення сплачуватимуть за фактично використані послуги / Муніципальне життя
23.12.2015

Змінено порядок нарахування (визначення) плати за послуги з централізованого опалення у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії. Новоприйняті зміни передбачають механізм нарахування споживачам (у яких відсутні прилади обліку теплової енергії) щомісячної плати за послуги з централізованого опалення, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від нормативних показників, які взято для розрахунків тарифів на послуги з централізованого опалення. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся новорічний казковий мультконцерт «Пригоди Дюймовочки» / Муніципальне життя
23.12.2015

20 грудня в міському Палаці культури імені Лесі Українки відбувся  новорічний казковий мультконцерт «Пригоди Дюймовочки». Ведучі концерту – чудові і винахідливі актори народного молодіжного театру Ірина Красєва, Маша Качерук та Олександр Гальський запропонували глядачам захоплюючу подорож у країну казок та мультфільмів за участю вихованців навчальних закладів нашого міста. Цікавий театралізований номер підготували учні ЗОШ №2, вихованці міської Школи мистецтв, перевтілювались в персонажі казкових та мультяшних героїв Наталочка Мінгалеєва, Олена Нагорна, Світлана Висоцька, Віка та Катя Лукашеви.

Докладніше...
Новоград-Волинський – місто перспективне, місто молоді / Муніципальне життя
23.12.2015

Впродовж моєї роботи в галузі молодіжної політики, опротестовую або не погоджуюсь з твердженням, що молодь пасивна, не знає чого хоче, має купу шкідливих звичок. Звичайно, серед молодіжної громади міста є і такі, але нам є ким гордитися, є гарні приклади для наслідування. Сьогодні новоград-волинська молодь –серед керівників підприємств, організацій, засобів масової інформації, є талановитими вчителями, лікарями, ІТ-шниками, спортсменами, рекордсменами, чемпіонами різного рівня. Сьогодні ми пишаємося нашими молодими захисниками – героями АТО. 

Докладніше...
101 інформує! / Муніципальне життя
23.12.2015

В період з 17-го по 23 грудня на території міста Новограда-Волинського та району сталося 3 пожежі, на яких загинуло 3 особи через необережне поводження з вогнем.

Докладніше...
Заступник Новоград-Волинського міського голови Оксана Гвозденко буде працювати в робочій групі Міністерства освіти і науки України по впровадженню профільної освіти в старшій школі / Муніципальне життя
23.12.2015

На минулому тижні міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Оксана Гвозденко та начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова перебували з робочим візитом у столиці України – місті Київ. 15 грудня на базі КНЕУ ім. Вадима Гетьмана відбувся семінар для міських голів «Сучасне управління містом», організований «Клубом мерів». У заході взяли участь 38 учасників, серед яких – міські голови, які вперше обрані на посаду та не мають досвіду роботи в органах місцевого самоврядування. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський та його команда / Муніципальне життя
22.12.2015

Зазвичай, коли людину хочуть позитивно охарактеризу­вати, виділяють якусь основну рису: «добрий господарник» або «досвідчений керівник», чи «громадський активіст». Про В.Л. Весельського так однозначно не скажеш. Він — неор­динарна яскрава особистість. Його життєвий шлях увібрав чимало досягнень, але були й розчарування. Він крокував пліч-о-пліч із мудрими друзями й колегами, та нерідко зустрічалися й ті, котрі намагалися підставити не плече, а підніжку. Але Віктор Весельський вміє тримати удар.

Докладніше...
Новоград-Волинський: семінар для працівників освіти та батьків за участю психолога-волонтера / Муніципальне життя
22.12.2015

Нещодавно у Новограді-Волинському на запрошення управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру відбувся візит керівника Тренінгового Центру «Гармонійне зростання», психолога-волонтера, учасника Психологічної Кризисної Служби Андрія Полтавцева (м.Київ). Уперше пан Андрій був у нашому місті у складі модераторів, запрошених Сергієм Твардовським (керівник ГО «Екомір» (м.Житомир) на Фестиваль практичної психології  «Оранжерея душі»  у червні 2015 р. Тоді він запам’ятався усім присутнім цікавими і неординарними майстер-класами «Медитативний самогіпноз: пробудження усвідомленості», «Медитативний безконтактний масаж».

Докладніше...
Новоград-Волинський: майстер-клас від науковця / Муніципальне життя
22.12.2015

Педагоги-«дошкільники» міста опановують мистецтво читацької компетентності, зокрема, удосконалюють власну готовність і здатність читати,  розвивають уміння уявляти прочитане, бачити і чути внутрішнім зором, співпереживати героям, знаходити в тексті художні засоби, розуміти авторський смисл та творити свої смисли. Наставником у цій справі став запрошений інформаційно-методичним центром управління освіти і науки провідний науковий співробітник відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук Анатолій Миколайович Фасоля.


 
Докладніше...
В бібліотеці-філії №3 відбувся звіт перед громадою «Бібліотека – шлях до знань» / Гуманітарна сфера
22.12.2015

На вулиці зима, холодно. А на душі тепло, гаряче від читацьких сердець, наших друзів, жителів нашої громади, гостей, які 18 груднязавітали до бібліотеки-філії №3 на звіт перед громадою. На заході були присутні: директор ЗОШ №10, депутат міської ради Володимир Федорчук, наші колеги, фольклорний гурт «Мальва» Палацу дітей та молоді (керівник Галина Кучинська), бібліотекар ЗОШ №10 В.С. Бриковець, учасники клубу «ШАРМ» та всі ті, кому не байдуже життя бібліотеки. Бібліотекар 1 категорії Г.А. Лівашевська ознайомила та презентувала  роботу бібліотеки за 2015 рік, а також розповіла про напрацювання і проблеми.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася виставка-конкурс «Новорічний вернісаж» / Гуманітарна сфера
22.12.2015

В день Святого Миколая 19 грудня 2015 року в Молодіжному центрі пройшла четверта міська виставка–конкурс «Новорічний вернісаж», яку організував Новоград–Волинський центр науково–технічної творчості учнівської молоді. На виставку було подано більше 300 дитячих творчих робіт в різних вікових категоріях та номінаціях: «Ялинкова іграшка та прикраса», «Новорічна композиція, сувенір», «Новорічна листівка», «Декоративні ялинки».


 
Докладніше...
Новоград-Волинський: Акція «Новорічне вітання захиснику» / Муніципальне життя
22.12.2015

З метою підтримки бойового духу та вітання  з новорічно – різдвяними святами наших захисників, що перебувають в складних умовах в зоні АТО, в лікувальних закладах, Новоград–Волинський центр науково–технічної творчості учнівської молоді спільно з командуванням 30 окремої  механізованої бригади з 1 грудня до 15 грудня 2015 року організував міську акцію «Новорічне вітання захиснику». В ній активно взяли участь колективи дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. 

Докладніше...
22 грудня – День енергетика / Муніципальне життя
21.12.2015

Шановні працівники енергетичної галузі! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Це свято для тих, хто присвятив своє життя нелегкій, але дуже важливій справі – забезпеченню людей теплом і світлом. Працівники енергетичної галузі самовіддано працюючи у складних умовах, виявляють щоденну турботу про громадян країни, дбаючи про якісне енергопостачання та безпеку енергосистем.

Докладніше...
У Новограді-Волинському засяяла головна новорічна ялинка / Гуманітарна сфера
21.12.2015

19 грудня у День Святого Миколая багато веселих святкових заходів відбулося в нашому місті. Цього дня яскравими вогнями засвітилася головна ялинка на площі Лесі Українки. Пухнаста зелена красуня цього року „завітала“ до нас з лісництва с.Пилиповичі, за сприяння Державного підприємства „Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство“. Ця подія зібрала чималу кількість малечі та дорослих новоград-волинців та гостей нашого міста. 

Докладніше...
Повідомлення про намір зміни тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення / Муніципальне життя
21.12.2015

У відповідності до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Мінрегіонбуду України № 390 від 30.07.2012 року, КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надає інформацію про намір зміни тарифів на комунальні послуги, які надаються підприємством.

Докладніше...
Новоград-Волинський: новорічне свято для дітей, які потребують особливої уваги і підтримки / Гуманітарна сфера
21.12.2015

З-поміж щорічних свят і урочистих дат є день, якого з нетерпінням і сподіваннями на диво чекають  і малі, і дорослі українці. Це Новий рік,  який  приносить в кожну оселю казковий дарунок, дарунок любові і надії на краще майбуття. Особливо жаданим це свято є для тих дітей, які з тих чи інших причин не завжди відчувають тепло материнської любові та щирі обійми міцних батьківських рук.    

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян мікрорайону „Дружба“ м.Новоград-Волинський / Муніципальне життя
21.12.2015

У п’ятницю, 18 грудня, міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, депутатом Олександром Остапчуком, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками відділів та управлінь міської ради, а також представниками ЗМІ здійснив об’їзд підприємств і організацій мікрорайону „Дружба“. Зокрема, ознайомився з діяльністю ТОВ „Новоградтранссервіс“. 

Докладніше...
Відбулося підсумкове засідання Громадського комітету з попереднього визначення проектів на підтримку ОСББ міста для участі у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» / Муніципальне життя
21.12.2015

17 грудня у приміщенні міської ради відбулося підсумкове засідання Громадського комітету з попереднього визначення проектів на підтримку ОСББ міста для участі у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) за участі обласного координатора Оксани Краплич, муніципального координатора, начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Тетяни Левківської, а також начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної  власності  міської ради Богданчука О.В., заступника начальника управління Пенькова Ю.В., членів Громадського комітету та представників ОСББ міста.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
21.12.2015

На минулому тижні, під головуваннямзаступника міського голови Юрія Юсипця, у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засідання взяли заступник міського голови Юлія Бондаренко, начальник відділу з питань цивільного захисту населення міської ради Олександр Мельник, члени міської комісії ТЕБ та НС, керівники та представники спеціалізованих служб.

Докладніше...
У Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці відбувся чудовий захід «Коли здійснюються мрії» / Гуманітарна сфера
21.12.2015

Дійсно справжнім чудом став День Святого Миколая для працівників та відвідувачів Центральної дитячої бібліотеки. Для членів літературного об’єднання за інтересами «Натхнення» відбувся гарний, душевний  захід «Коли здійснюються мрії», на якому були присутні настоятель храму Царських мучеників-страстотерпців протоієрей  Петро Зінчук, директор медичного коледжу Солодовник О.В.  разом  зі студентами, діти недільної школи з обмеженими можливостями із своїми батьками та читачі ЦДБ.

Докладніше...
У День Святого Миколая вихованці будинку дитини Житомирської обласної ради отримали подарунки / Гуманітарна сфера
21.12.2015

Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови Лариса Шутова та Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та депутат міської ради Костянтин Шнайдер у день Святого Миколая відвідали будинок дитини Житомирської обласної ради і вручили його вихованцям подарунки. Діти та працівники закладу підготували для гостей святковий концерт. Вони декламували вірші, співали пісні та танцювали. Також до закладу завітали студенти медичного коледжу, які підготували цікаву святкову програму для малечі.

Докладніше...
19 грудня – День Святого Миколая / Муніципальне життя
18.12.2015

Дорогі земляки! Щиро та сердечно вітаю вас з Днем Святого Миколая – одного з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що осяює наші оселі добрими сподіваннями. Здавна це свято – символ родинного добробуту, любові та тепла! На нього чекають як діти, так і дорослі: малеча – аби отримати подарунка від Миколая, дорослі – аби здійснилися усі мрії та задуми.


 
Докладніше...
19 грудня – День адвокатури / Муніципальне життя
18.12.2015

Шановні правозахисники Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Саме від вашої складної, але благородної місії залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Його величність Закон вашими устами повинен сказати рішуче слово, захистити права громадян, забезпечити їм використання свобод, гарантованих Конституцією.


 
Докладніше...
Професійний житловик і комунальник / Муніципальне життя
18.12.2015

На другому поверсі у Будинку рад відвідувачі просто атакують кабінет заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Юрія Григоровича Юсипця. Це не означає, що він не переймається своїми обов’язками, просто обов’язків забагато, і всі, як на підбір. Ми добре знаємо скільки проблем накопичилося у житлово-комунальному господарстві, та в якому стані міські дороги, тротуари, зупинки громадського транспорту. Живемо ми тут... Новообрана влада обіцяє, що тепер проблеми будуть не лише нашими, а й депутатів міської ради, складу виконкому, заступників міського голови. Ми поцікавилися, з яким настроєм взявся за роботу Юрій Григорович, адже йому доведеться працювати на одній із найпроблемніших ділянок.

Докладніше...
Новоград-Волинський ДНЗ №6 відзначив своє 50-річчя / Гуманітарна сфера
18.12.2015

17 грудня 2015 року свій 50-річний ювілей відзначив дошкільний навчальний заклад №6 «Дзвіночок». Цього дня дитячий садочок гостинно відчинив свої двері для цілої плеяди вихователів, колишніх і нинішніх працівників та вихованців закладу. Також участь у заході взяли почесні гості: міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко.


 
Докладніше...
Генеральний прокурор України призначив нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури / Муніципальне життя
18.12.2015

Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський привітав з призначенням нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галину Пилипчук, яка до призначення працювала на посаді прокурора Баранівського району. У привітальному листі зазначено: „У цей складний час Вашим головним завданням є системна та безапеляційна боротьба з корупцією і організованою злочинністю, збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою. 

Докладніше...
Графік особистого прийому громадян у Новоград-Волинській міській раді / Муніципальне життя
18.12.2015

Відповідно до вимог чинного законодавства та з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, міським головою Віктором Весельським підписано розпорядження від 10.12.15 №247(о), яким затверджено графік особистого прийому громадян у міській раді міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками управлінь та відділів міської ради. Також цим розпорядженням затверджено графік проведення прямих телефонних ліній з громадянами міста.

Докладніше...
Дотримання правил пожежної безпеки у житлі – запорука збереження вашого здоров’я та життя / Муніципальне життя
18.12.2015

17 грудня 2015 року о 12 годині 18 хвилин на пульт чергової части пожежної охорони міста Новоград-Волинський надійшло повідомлення про пожежу за адресою: провулок Східний, 11 (мікрорайон «Лубчиця»). Всі служби зреагували оперативно і прибули на місце події. Після локалізації пожежі у житловому будинку було виявлено тіла двох осіб, які там проживали. А саме: Лазарчук Р.П. 1930 року народження та Лазарчук Н.М. 1941 року народження. Попередній висновок – загибель від отруення чадними сумішами. Кінцевий висновок буде зроблено слідчо-оперативною групою.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася нарада з питання надання населенню субсидій на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг / Муніципальне життя
18.12.2015

15 грудня 2015 року заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова провела нараду з питання надання населенню субсидій на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг. На нараді були присутні в.о. начальника УПСЗН Хрущ Л.В., завідувач сектору прийому громадян УПСЗН Подейко І.Г., завідувач сектору прийняття рішень УПСЗН Мовчан Т.С. та представники організацій-надавачів житлово-комунальних послуг.

Докладніше...
У Новограді-Волинському жителя міста забезпечено інвалідною коляскою / Муніципальне життя
18.12.2015

Нещодавно до міського голови Віктора Весельського звернулася жителька міста з приводу забезпечення інвалідною коляскою її батька – Анатолія Михайлова, 1937 року народження, який має статус «дитина війни». Групу інвалідності чоловік отримав з 2009 року, на даний час має І Б групу.


 
Докладніше...
Новоград-Волинський: «Дорослі діти» в дитячому садку / Гуманітарна сфера
18.12.2015

16 грудня в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко» уже вдруге був проведений тематичний день «Велика перерва». Тема цьогорічного заходу – «Розвиток творчих здібностей дошкільників через використання нетрадиційних форм роботи».

 
 
Докладніше...
Примірний тижневий графік роботи Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського / Муніципальне життя
18.12.2015

З метою впорядкування роботи та особистого прийому громадян міським головою, Віктор Весельський підписав розпорядження від 11.12.15 № 251(о), яким затверджено примірний тижневий графік його роботи. Отож, до уваги новоград-волинців подаємо примірний тижневий графік роботи Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського.

Докладніше...
У Новоград-Волинському НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбулися заходи під гаслом «Права людини в сучасному суспільстві» / Гуманітарна сфера
18.12.2015

«Права людини в сучасному суспільстві», під таким гаслом у період з 7 по 11 грудня 2015р. у рамках Всеукраїнського тижня права в НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» були проведені різноманітні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру. Учитель правознавства Жура М.М. підготував і провів «Правовий брейн-ринг» для учнів 9-х класів. Тематичне інформування «Права людини в сучасному суспільстві» було проведено учнями 10-х класів.

Докладніше...
Річний звіт перед громадою у бібліотеці-філії №1 «Скарбниця перлин в океані книг» / Гуманітарна сфера
18.12.2015

16 грудня, у бібліотеці-філії №1 (мікрорайон Дружба) відбувся річний звіт перед громадою «Скарбниця перлин в океані книг». До бібліотеки завітали: депутат міської ради Остапчук Олесандр Леонідович; директор МЦБС Онищук Людмила Вікторівна; вихователь дитячого садка №13 Іванчук Ірини Валентинівна, представники бібліотек МЦБС; користувачі бібліотеки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському на площі Лесі України встановлено головну ялинку… / Муніципальне життя
17.12.2015

Наближаються новорічні свята і разом з тим на деревах, фасадах будинків, магазинів, підприємств, установ, організацій з’являється новорічна  ілюмінація, а в центрі міста, на площі Лесі Ураїнки, традиційно, встановлена головна ялинка міста, яку з нетерпінням, насамперед, очікувала дітвора, яка не уявляє Новий рік без ялинки, Діда Мороза та Снігуроньки. Цього року головна красуня „приїхала“ до нас з лісництва с.Пилиповичі, за сприяння Державного підприємства „Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство“ (Нусбаум С.А.).

Докладніше...
У Новограді-Волинському родини загиблих в АТО військовослужбовців та безпосередній учасник антитерористичної операції отримали нове житло / Муніципальне життя
17.12.2015

17 грудня у конференц-залі Молодіжного центру міста Новоград-Волинський відбулося вручення ордерів на квартири членам сімей загиблих учасників АТО. Захід проходив під патронатом голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Машковського. У заході прийняли участь Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови, голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк, голова районної ради Дмитро Рудницький та родини загиблих героїв.

Докладніше...
Дорогі, діти, батьки та мешканці Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
17.12.2015
Новоград-Волинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді запрошує завітати Вас на міську виставку-конкурс «Новорічний вернісаж», яка відбудеться 19 грудня з 14:00 до 18:00 в приміщенні Молодіжного центру. У конкурсі будуть представлені творчі роботи дітей за номінаціями: ялинкова іграшка та прикраса; новорічна композиція сувенір; новорічна листівка; декоративні ялинки.
Докладніше...
Проставити апостиль на офіційних документах віднедавна можна онлайн / Муніципальне життя
17.12.2015

Міністерство юстиції України запровадило електронний сервіс з  проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, призначених для використання на території інших держав. У Житомирській області є 11 уповноважених на проставлення апостиля органів. Це відділи державної реєстрації актів цивільного стану: Головного територіального управління юстиції, Бердичівського (по місту), Коростенського (по місту), Новоград-Волинського (по місту) міськрайонних, Володарсько-Волинського, Народицького, Овруцького, Олевського, Попільнянського, Радомишльського, Романівського районних управлінь юстиції.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Ялинки без чипів вважаються незаконними! / Муніципальне життя
16.12.2015

У магазинах і на ринках міста Новоград-Волинського уже продається новорічна атрибутика. Незабаром почнеться торгівля і головним символом свята ялинками. Всі новорічні ялинки оснащуватимуться спеціальними електронними чипами, на яких буде інформація про походження цього дерева. Якщо ялинка без такого чипа-бирки, то, значить вона була зрубана і продається незаконно! Для законного продажу ялинок приватний підприємець повинен мати відповідний пакет документів і дозвіл на торгівлю. В разі виявлення порушення, винні особи будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

Докладніше...
Андріївські вечорниці в Новоград-Волинській ЗОШ №2 / Гуманітарна сфера
16.12.2015

Традиційно, уже багато років поспіль, напередодні дня Андрія Первозванного у школі-родині №2 відбувається довгоочікуване свято старшокласників - Андріївські вечорниці. Кожного року оргкомітет свята намагається вигадати новий цікавий сюжет. Одного року на вечорниці в Україну приїжджала Роксолана з Султаном, в минулому, 2014 році, батьки Роксолани подорожували навколо світу. Цього разу за основу свята було взято сюжет серіалу «Одного разу під Полтавою». Головні герої свята, господарі, не порозумілися, і Яринка прогнала Юрчика з дому якраз перед вечорницями. 

Докладніше...
Андріївські вечорниці в Новоград-Волинській ЗОШ №2 / Гуманітарна сфера
16.12.2015

Традиційно, уже багато років поспіль, напередодні дня Андрія Первозванного у школі-родині №2 відбувається довгоочікуване свято старшокласників - Андріївські вечорниці. Кожного року оргкомітет свята намагається вигадати новий цікавий сюжет. Одного року на вечорниці в Україну приїжджала Роксолана з Султаном, в минулому, 2014 році, батьки Роксолани подорожували навколо світу. Цього разу за основу свята було взято сюжет серіалу «Одного разу під Полтавою». Головні герої свята, господарі, не порозумілися, і Яринка прогнала Юрчика з дому якраз перед вечорницями. 

Докладніше...
Андріївські вечорниці в Новоград-Волинському Палаці дітей та молоді / Муніципальне життя
16.12.2015

12 грудня 2015 року в Палаці дітей та молоді відсвяткували свято Андрія Первозванного. Минулого року  свята не проводили, зрозуміло чому – події на Сході. А сьогодні переконалися, наскільки це важливо – повернення до духовного коріння, до традицій наших пращурів дітям та молоді. Завдяки таким людям, як керівник фольклорного ансамблю «Мальва» Кучинська Галина Оксенівна, акомпаніатор Айдибалов Михайло Костянтинович  традиції українського народу не відходять в забуття. Вони живуть у піснях, обрядах, які разом із своїми вихованцями та керівником Музею льону Антошевською Людмилою Антонівною  під час етнографічних експедицій по селам нашого району – Житомирського Полісся - збирають по крупицях від бабусь та дідусів.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшов обласний форум молодіжного активу / Муніципальне життя
16.12.2015

16 грудня 2015 року у Новограді-Волинському на базі Молодіжного центру відбувся обласний форум молодіжного активу. Участь у заході взяли міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Оксана Гвозденко, представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, представники управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, а також представники молодіжних громадських об’єднань міста і області.


 
Докладніше...
Порошенко скасував свято – Дня міліції, 20 грудня більше не буде / Муніципальне життя
16.12.2015

Петро Порошенко скасував свято – День міліції, яке відзначалося щорічно 20 грудня, замість нього 4 серпня будуть відзначати День Національної поліції України. Указ «Про День Національної поліції України», який Порошенко підписав 9 грудня, опублікований на сайті Президента.


 
Докладніше...
Андріївські вечорниці у Новоград-Волинській СШ№4 / Муніципальне життя
16.12.2015

Справжнє свято для старшокласників нашої школи влаштували учні 9-Б класу під керівництвом свого класного керівника Ірини Валеріївни Мороз. Організатори літературно-музичного дійства розповіли присутнім про Святого Андрія, його роль в українській історії, продемонстрували найкращі народні традиції у переддень свята Андрія.

Докладніше...
Учні НВК провели акцію «Новорічні подарунки нашим захисникам» / Муніципальне життя
16.12.2015
Гімназисти вміють і люблять робити подарунки. Ось і напередодні новорічних свят, учні НВК оголосили акцію «Новорічні подарунки нашим захисникам». Прапори-обереги, теплі речі, рукавиці, шапки, шкарпетки, іграшки, солодощі та чай були зібрані і передані волонтерам Ігорю та Тетяні, щоб все це до нового року потрапило за призначенням. Щиро дякуємо вам, шановні волонтери, за співпрацю і таку важливу справу, яку ви робите задля підтримки наших захисників.
Докладніше...
Інформація про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради у грудні 2015 року / Муніципальне життя
16.12.2015

15 грудня відбулося останнє в цьому році засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради. На початку засідання голова адмінкомісії Дмитро Ружицький відзначив Подяками найактивніших членів комісії, а саме Дибу В.Я., Мухатаєву  Г.І., Корякову Т.П., Цибулько О.І., Правила В.В., від членів комісії Дмитру Аркадійовичу також було вручено Подяку. Варто зазначити, що з нового року склад адміністративної комісії буде змінено.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Для воїнів-земляків – із любов’ю! / Муніципальне життя
15.12.2015

З початку грудня у четвертій школі  проходила загальношкільна акція «Новорічна прикраса для бійця». З почуттями поваги, вдячності і любові учні, їх батьки та вчителі готували новорічні подарунки, листівки та прикраси для воїнів 30-ої механізованої бригади. Серед власноруч виготовлених дітьми подарунків було чимало креативного - навіть записнички із молитвою «Отче, наш», синьо-жовті браслети, підвіски в машини, а також традиційні ялиночки, сніговички, яскраві кульки. 

Докладніше...
Виступ Новоград-Волинського міського голови під час Форуму депутатів місцевих рад партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“ / Муніципальне життя
15.12.2015

12 грудня 2015 року у м. Київ відбувся Форум депутатів місцевих рад партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“. Захід відбувся під головуванням Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Київського  міського голови Віталія Кличка, лідера парламентської коаліції від фракції партії „БПП „Солідарність“ Юрія Луценка та за участі представників місцевих рад з усіх регіонів України. Від міста Новоград-Волинський участь у Форумі взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко та члени міської та районної партії „БПП „Солідарність“.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський оглянув приміщення дільниці №1 РЦТ №212 Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» / Муніципальне життя
15.12.2015

14 грудня 2015 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради, 1-м заступником та заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету, начальниками управлінь і відділів міської ради оглянули приміщення дільниці №1 РЦТ №212 Житомирської філії ПАТ «Укртелеком». В подальшому в стінах цієї установи планується розміщення міського Центру надання адміністративних послуг, управління містобудування, архітектури та земельних відносин, управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, а також, за погодженням, районного Центру надання адміністративних послуг. 

Докладніше...
Для працівників Новоград-Волинської міської ради було проведено протипожежне тренування / Муніципальне життя
15.12.2015

15 грудня 2015 року о 8 годині 15 хвилин під звуки попереджувальних сирен, які прозвучали у коридорах і кабінетах,  начальником  відділу з  питань  цивільного захисту міської ради Мельником О.А. із працівниками апарату  виконавчого комітету, управлінь і відділів Новоград-Волинської міської ради  було проведено  протипожежне тренування.

Докладніше...
У Новоград-Волинській бібліотеці відбулася зустріч з письменниками / Гуманітарна сфера
15.12.2015

Нещодавно в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відбулася зустріч з письменниками Володимиром Лисом та Надією Гуменюк. Володимира Савовича називають справжнім феноменом сучасності. Журналіст, драматург, прозаїк, володар премій конкурсу «Коронація слова», майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, з кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. Персональна муза автора – його дружина – відома українська поетеса, прозаїк, публіцист Надія Гуменюк. Також Надія Павлівна є членом Національної спілки журналістів України, членом Національної спілки письменників України.

  
Докладніше...
Благодійність німецької асоціації «Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Nekar fиr Novoqrad-Volynskij» / Гуманітарна сфера
15.12.2015

Знову з любов’ю до України і  дітей м. Новограда-Волинського, завітала благодійниця, голова німецької асоціації «Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Neсkar fur Novograd-Volynskij» (Допомога дітям України, для Новограда-Волинського) фрау Валентина Собецька, яка спільно з Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та міською громадською організацією «Гармонія +» провела ряд благодійних заходів. Зокрема, в кафе «Залізничник»,  в день благодійності в Україні та Первозванного Апостола Андрія,  проведено українські вечорниці, в яких прийняли участь 34 дитини: обдаровані діти, діти з функціональними обмеженнями, діти з сімей учасників проведення АТО, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Благодійна акція «Підтримай родину захисника України» / Гуманітарна сфера
15.12.2015

Саме під такою назвою Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів міську патріотичну акцію, присвячену Дню Збройних Сил України. В рамках акції були залучені студенти вищих навчальних закладів міста – промислово-економічного технікуму, медичного коледжу, економіко-гуманітарного коледжу, вищого професійного училища, які відвідали за місцем проживання і привітали зі святом 24 військових, які є учасниками проведення антитерористичної операції, внаслідок чого отримали І, ІІ, ІІІ групи інвалідності. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС / Муніципальне життя
14.12.2015

Минуло 29 років від дня великого і незгасаючого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці її народу. Ця біда торкнулася сотень тисяч українців – ліквідаторів, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші.

Докладніше...
15 грудня – День працівників суду / Муніципальне життя
14.12.2015

Шановні судді та працівники судових установ м.Новоград-Волинський! Від усього серця вітаю вас з професійним святом. На ваших плечах лежить велика відповідальність. Адже від ефективного функціонування судової гілки влади значною мірою залежить стабільність у державі й довіра громадян до всіх її інститутів. Впевнені, що ви на своєму місці робите все для того, щоб забезпечити ефективний захист прав, свобод і законних інтересів кожного громадянина.


 
Докладніше...
Новоград-Волинський: З державного бюджету збільшено обсяг на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян / Муніципальне життя
14.12.2015

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від Міністерства соціальної політики України, за підписом директора Департаменту В.Музиченко.

Докладніше...
У Новоград-Волинській СШ №4 завершився тиждень права / Муніципальне життя
14.12.2015

У рамках місячника охорони дитинства у четвертій школі з 7 по 11 грудня проходив Всеукраїнський тиждень права та продовжувалися заходи Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Організатори намагалися охопити участю щонайбільше школярів, щоби привернути увагу дітей до важливості правомірної поведінки у суспільстві, необхідності знання своїх прав та виконання всіляких обов’язків. 3 грудня учні 3-10 класів стали учасниками загальношкільної акції «Ця долоня більше не вдарить дівчинку». Залишаючи відбиток своєї долоні на плакаті, діти, насамперед хлопчики, давали обіцянку більше не застосовувати сили у вирішенні конфліктів з дівчатами, не ображати і принижувати, а захищати представниць прекрасної статі. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: про забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи / Муніципальне життя
14.12.2015

На жаль Україну в світі знають як країну, в якій сталася жахлива техногенна катастрофа – вибух на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року. Ця біда торкнулася сотень тисяч українців – ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші. І невідомо, чи багато хто з вас, хто читає ці строки, зміг би сьогодні мати таке щастя – бути живим і насолоджуватися життям.

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили питання життєзабезпечення мікрорайону «Смолка» / Муніципальне життя
14.12.2015

10 грудня на базі ТОВ „Труд“ під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулася виїзна нарада з питань життєзабезпечення мікрорайону «Смолка». У заході взяли участь секретар міської ради, перший заступник та заступники міського голови, керівники управлінь та відділів, депутати міської ради, представники райдержадміністрації і районної ради, Суслівський сільський голова, а також представники ЗМІ.

Докладніше...
«Андріївські вечорниці у 5-Б» / Гуманітарна сфера
14.12.2015

Одне із зимових свят – День святого Андрія Первозванного, або в народі кажуть Андрія. Воно улюблене серед молоді. Це свято відзначають 13 грудня.. Андрій був першим з апостолів, хто пішов слідом за Ісусом Христом. Згодом він привів до Спасителя свого рідного брата святого апостола Петра. Із братом раніше Андрій займався рибальством. Вирушив святий Андрій із проповіддю святого слова у східні країни, до Дніпра. Давня легенда говорить, що апостол Андрій Первозванний проповідував християнську віру на побережжі Чорного моря й у Києві. Літопис, який датується XIII століттям, містить переказ про заснування Києва Андрієм Первозванним: «На цих горах засяє ласка Божа, буде велике місто...» 

Докладніше...
Новоград-Волинський: усе в житті піде чудово, якщо будеш ти здоровим / Гуманітарна сфера
14.12.2015

Серед найболючіших питань нашої держави – здоров'я дітей. Адже тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, займає гідне становище у класному колективі, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан. Тим часом, здоров'я маленьких громадян України різко погіршало в останні роки. Крім об'єктивних причин цього явища, існують і суб'єктивні – неувага до власного здоров'я, невміння його зберегти. 

Докладніше...
12 грудня – День Cухопутних військ України / Муніципальне життя
11.12.2015

Шановні офіцери, прапорщики, сержанти і солдати, працівники та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Сьогодні, у ході виконання завдань антитерористичної операції на сході країни, особовий склад Сухопутних військ разом з іншими видами Збройних Сил України та патріотами-добровольцями з честю забезпечують обороноздатність нашої держави, захист територіальної цілісності і недоторканності її кордонів.


 
Докладніше...
День позашкільника у Ногвограді-Волинському! / Гуманітарна сфера
11.12.2015

10  грудня 2015 року відбувся День позашкільника. Вперше! Свято яскраве, насичене на думку всіх присутніх. В черговий раз вразили неперевершені роботи народного майстра України Тетяни Миколаївни Дмитрук з фітодизайну та виступи вихованців Галини Оксенівни Кучинської, гурт «Мальва», ансамблю бандуристів «Срібні струни», керівник Валентина Іванівна Мартинюк, наймолодші вихованці Палацу – ЦРТРД «Першоцвіт», керівники Антонова Мирослава Василівна та Михайлова Анжела Миколаївна та «Студії естрадного співу» Маркович Олени Едуардівни. Приголомшливий  ефект   викликали  ляльки – персонажі Театру мініатюр «Фрейя», зроблені талановитими руками завідуючої художньо-естетичним відділом Палацу дітей та молоді Олени Едуардівни Маркович.


 
Докладніше...
До Міністерства екології та природних ресурсів України надано пропозицію щодо реалізації проекту «Капітальний ремонт ліфтів житлового фонду міста Новоград-Волинський» / Муніципальне життя
11.12.2015

Заступником міського голови Юрієм Юсипцем підготовлено матеріали щодо проведення у місті заходів, спрямованих на скорочення викидів парникових газів. За підписом міського голови Віктора Весельського пропозиції та проект «Капітальний ремонт ліфтів житлового фонду міста Новоград-Волинський» надіслано до Міністерства екології та природних ресурсів України для розгляду та схвалення з метою здійснення цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу. У наданому пакеті документів йдеться про проведення заміни обладнання ліфтів на сучасне, яке в три рази менше споживає електричної енергії.

Докладніше...
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС / Муніципальне життя
11.12.2015

Дорогі земляки! Минуло 29 років від дня великого і незгасаючого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці її народу. Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Низький вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії.


 
Докладніше...
Новоград-Волинський: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
10.12.2015

9 грудня 2015 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград – Волинської міської ради під головуванням заступника міського голови Шутової Лариси Валентинівни. На розгляд Комісії були винесено ряд питань, серед яких: про надання висновків щодо доцільності позбавлення батьківських прав,   про порядок участі у вихованні дитини одного із батьків, що проживає окремо, про захист майнових прав дітей-сиріт, про стан виконання батьківських обов’язків тощо.

Докладніше...
Новоград-Волинська міська централізована бібліотечна система запрошує на звіт перед громадою / Муніципальне життя
10.12.2015

Вже стало традицією для бібліотек міста в кінці року звітувати перед владою та громадою міста про визначні події, які відбулись впродовж року, здобутки, перемоги, проблеми та плани на майбутнє міських книгозбірень. Проект „Бібліотека звітує перед громадою ” підкреслює, що книгозбірні Новоград-Волинської міської централізованої бібліотечної системи працюють прозоро та відкрито, гостинно зустрічають всіх відвідувачів . Кожна бібліотека є центром культурного і духовного спілкування жителів мікрорайону, посередником між органами місцевого самоврядування і населенням, інформаційним центром з різних питань.  

Докладніше...
Відбулося перше засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
10.12.2015

9 грудня під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося перше засідання виконавчого комітету міської ради у новому складі. На засіданні також були присутні керівники виконавчих органів влади, комунальних підприємств, представники громадськості, місцевих ЗМІ, до речі, по місцевому телеканалі телерадіокомпанії „Мальта" засідання транслювалося у прямому ефірі. Під час виконкому було обговорено 21 рішення, рішення „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.03.12 №86 „Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради“ було знято з розгляду для доопрацювання та перенесено на наступне засідання виконавчого комітету міської ради. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському міський голова провів зустріч з керівним складом МВК та ДВК з підведення підсумків місцевих виборів / Муніципальне життя
10.12.2015
25 жовтня 2015 року відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», в місті Новограді-Волинському відбулися вибори міського голови,  депутатів обласної  та міської рад. 9 грудня у великій залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів урочисту зустріч з керівним складом міської та дільничних виборчих комісій. Багато гарних слів цього дня було сказано на адресу людей, які безпосередньо були учасниками підготовки та проведення виборів в нашому місті.
Докладніше...
У Новоград-Волинському Молодіжному центрі розміщено фрагменти арт-інсталяції «НЕВИДИМІ» / Муніципальне життя
10.12.2015

В приміщенні Молодіжного Центру в рамках акції «16 днів проти насильства» та Міжнародного дня боротьби за скасування рабства розміщено фрагменти арт-інсталяції «НЕВИДИМІ», які створені для того щоб привернути увагу громадськості до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих осіб , які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими.

Докладніше...
В Житомирі відбувся іі Шведсько-український форум з енергоефективності та чистих технологій / Муніципальне життя
09.12.2015
1 грудня 2015 року у сесійній залі Житомирської міської ради пройшов IIШведсько-український форум з енергоефективності та чистих технологій за підтримки Посольства Швеції в Україні. У форумі взяли участь Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Міністр з питань міжнародного співробітництва з метою розвитку Швеції Ізабелла Льовін, посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, Регіональний менеджер Business Sweden в Україні Деніел Ларссон, представники шведських компаній, міжнародних фінансових організацій, що надають фінансування на реалізацію проектів з енергоефективності й охорони довкілля (ЄБРР, Е5Р, UKEEP, NEFCO), а також представники органів місцевого самоврядування і комунальних підприємств з усієї України.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Звучали знову «Кришталеві нотки» / Гуманітарна сфера
09.12.2015

Солов’їними переспівами звучали  народні пісні з вуст нашого молодого покоління – учасників 6-го обласного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Кришталеві нотки» в напрямку «Народний спів», що  проходив 19 листопада 2015 року на базі позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості». В конкурсі взяли участь 166 учнів з 11 районів та 4-х міст області, а саме  16 дитячих фольклорних  колективів області.

Докладніше...
У Києві відбулася міжнародна конференція «Забезпечення реформи децентралізації влади: можливості та інновації для розвитку місцевого самоврядування» / Муніципальне життя
09.12.2015

2-3 грудня у Києві відбулася Міжнародна конференція «Забезпечення реформи децентралізації влади: можливості та інновації для розвитку місцевого самоврядування», організована спільно Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представництвом ПРООН в Україні та Регіональним центром ПРООН по Європі та країнах СНД. Участь в заході взяв міський голова Віктор Леонідович Весельський.

Докладніше...
У Києві відбулася міжнародна конференція «Забезпечення реформи децентралізації влади: можливості та інновації для розвитку місцевого самоврядування» / Муніципальне життя
09.12.2015

2-3 грудня у Києві відбулася Міжнародна конференція «Забезпечення реформи децентралізації влади: можливості та інновації для розвитку місцевого самоврядування», організована спільно Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представництвом ПРООН в Україні та Регіональним центром ПРООН по Європі та країнах СНД. Участь в заході взяв міський голова Віктор Леонідович Весельський.

Докладніше...
Новоград-Волинський: зустріч з жінками, засудженими до покарання, не ов’язаного з позбавленням волі / Муніципальне життя
09.12.2015

В рамках проведення акції «16 днів проти насильства», на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася зустріч з жінками, засудженими до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі,  за участю представників благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється та Новоград-Волинського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Житомирській області.

Докладніше...
Юлія Бондаренко: «Особливу увагу – безпеці громадян!» / Муніципальне життя
09.12.2015

Справжньою несподіванкою для територіальної громади міста стало введення у міській раді нової посади заступника міського голови – з питань взаємодії та координації роботи із правовими, силовими структурами і судовою гілкою влади. Ще на громадських слуханнях, що відбулись 13 листопада у Палаці культури імені Лесі Українки, перед присутніми постала струнка чарівна молода жінка, котра виклала своє бачення і програму майбутньої роботи. Не дивлячись на досить молодий вік, Юлія Олександрівна Бондаренко має загальної вислуги у Службі безпеки України 17 років, 12 із яких – у зовнішній розвідці, нагороджена медаллю «15 років сумлінної служби», військове звання – капітан.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова з робочим візитом відвідав міськрайТМО та оглянув територію і приміщення, де буде створено нову військову частину на вулиці Червоноармійській / Муніципальне життя
09.12.2015

8 грудня міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко та заступником міського голови Ларисою Шутовою провів зустріч у міськрайТМО з керівниками медичних установ міста, дав доручення підготувати листи до Посла Австрійської республіки в Україні Герміне Поппеллер та до Президента України Петра Порошенка з проханнями сприяти у забезпеченні установ медицини необхідним, а також відвідав хворих та поспілкувалися з ними.

Докладніше...
На базі Новоград-Волинського Молодіжного центру відбулося виїзне засідання круглого столу «Права людини: недискримінаційний аспект» / Муніципальне життя
08.12.2015

8 грудня 2015 рокув Молодіжному центрі відбулося засіданнякруглого столу «Права людини: недискримінаційний аспект».У заході взяли участьначальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь, заступник міського голови Лариса Шутова,  директор Житомирського обласного гендерного ресурсного центру Валентина Склонна,  регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко, начальник відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Тетяна Шмаюн...

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День місцевого самоврядування / Муніципальне життя
08.12.2015

7 грудня у великій залі Будинку рад відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні. В цей день, з нагоди свята представників територіальних громад, депутатів міської ради, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування вітали голова міської ради Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, голова районної ради Дмитро Рудницький, голова районної адміністрації Володимир Михнюк, голова міської ради ветеранів Василь Парфьонов та головний редактор міськрайонної офіційної громадсько-політичної газети «Лесин край» Олена Чех.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова здійснив об’їзд підприємств та організацій, а також провів особистий прийом громадян в мікрорайоні «Смолка» / Муніципальне життя
08.12.2015

У п’ятницю, 4 грудня, міський голова Віктор Весельський  разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками відділів та управлінь міської ради, а також представниками ЗМІ здійснив об’їзд підприємств і організацій мікрорайону „Смолка“. Зокрема, ознайомився з діяльністю ТОВ «Труд» та райспоживспілки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Проїзні» Для студентів за 80 грн. – це можливо! / Муніципальне життя
08.12.2015

Нещодавно відбулася нарада міського голови Віктора Весельського з перевізниками міста і представниками Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції. Про її хід розповіла  керівник відділу економічного аналізу і планування Світлана  Карпінська.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Успіху досягає той, хто постійно вчиться / Муніципальне життя
08.12.2015

Незмінною щорічною традицією школи-родини №2 є декадник педагогічної майстерності, що має на меті підвищення фахового та методичного рівня учителів школи. Цього року декадник розпочався з методичною нарадою «Якість освіти: формування в учнів умінь і навичок роботи з підручником, додатковою літературою», пройшли панорама відкритих уроків молодих колег та новоприбулих учителів, інтелектуально-пізнавальний марафон «Я люблю Україну». Однак, про все по черзі.

Докладніше...
Учні Новоград-Волинської ЗОШ №2 – проти насильства / Гуманітарна сфера
08.12.2015

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека. З метою подолання проблеми насильства в сім'ї та учнівському середовищі, формування правової свідомості підростаючого покоління у всіх школах міста щороку проводиться акція «16 днів проти насильства».

Докладніше...
У рамках місячника з життєзабезпечення підведено підсумки конкурсу малюнків / Муніципальне життя
08.12.2015

У Палаці дітей та молоді підведені підсумки конкурсу малюнків "Вогонь - друг, вогонь - ворог" на протипожежну тематику, який проходив в рамках місячника з життєзабезпечення. Найкращим визнано гурток "Ужитково-прикладне мистецтво", керівник гуртка Уварова Валентина Георгіївна. Переможці  були нагороджені цінним подарунком.

Докладніше...
Люди з великим серцем / Муніципальне життя
07.12.2015

Торік у Новограді-Волинському з’явилася грана традиція — збирати всіх волонтерів у спільному колі. Цього річ на честь Міжнародного дня волонтера усі, хто за покликом серця допомагає іншим, знову зустрілися. На захід, що відбувався в громадській приймальні Будинку рад, були запрошені найактивніші волонтери району та міста, основним напрямком діяльності яких – допомога воїнам ЗСУ в зоні АТО, демобілізованим, їх сім'ям, а також сім'ям тих, хто загинув на цій війні. Наймолодший з них — учень 4-го класу ЗОШ № 3 піаніст Артур Крутяков, який влаштовував концерти, кошти від яких віддавав на потреби АТО.

Докладніше...
Місія нездійсненна. Чи комфортно в місті людям з обмеженими можливостями? / Муніципальне життя
07.12.2015

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у Новограді-Волинському влаштували соціальний експеримент, щоб зрозуміти, з якими складнощами стикаються люди з інвалідністю. Демобілізований Дмитро сів у інвалідний візок, щоб перевірити, наскільки Новоград-Волинський пристосований для людей з особливими потребами. Акцію назвали «Світ без меж». 

Докладніше...
Інформація про результати співпраці міста Новоград-Волинський з Українсько-Німецьким Технічним Співробітництвом GIZ / Муніципальне життя
07.12.2015

За період участі міста в проекті “Енергоефективність у будівлях» 2009-2013 рр. було реалізовано такі заходи: - проведено заміну 140 віконних блоків у ДЗН №16 «Веселка» (внесок GIZ – 456 583, 80 грн.); - проведено заміну 40 віконних блоків у ЗОШ №5 (внесок  GIZ – 75 635, 00 грн.).=

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО воїнів та поклали квіти до пам’ятника «Героям України» / Муніципальне життя
07.12.2015

6 грудня, у День Збройних Сил України, міський голова Віктор Весельський, разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальником відділу культури міської ради, командиром 12-го окремого полку оперативного забезпечення та військовослужбовцями вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО. Цього дня квіти лягли до пам’ятного знаку «Героям України», встановленого на в’їзді в місто зі сторони міста Житомир на честь загиблих бійців місцевого військового гарнізону – учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День Збройних Сил України / Муніципальне життя
07.12.2015

24 роки тому Верховною Радою України був прийнятий Закон «Про Збройні Сили України», і 6-те грудня став офіційним святом – Днем Збройних Сил України. З того часу для  військових частин Новоград-Волинського гарнізону з року в рік справою честі стало відзначення цього свята як досягненнями в бойовому навчанні  так і захистом нашої держави.

Докладніше...
Початкове технічне моделювання в Новоград-Волинському ЦНТТУМ / Гуманітарна сфера
04.12.2015

Ми живемо у вік технічного прогресу. Техніка все більше впроваджується в життя людини, її побут. Заняття технічним моделюванням розвивають технічне мислення, конструкторські здібності, збагачують світогляд, активізують пізнавальну діяльність.

Докладніше...
У Новоград-Волинській спеціалізованій школі №4 триває Місячник охорони дитинства / Гуманітарна сфера
04.12.2015

З 25 листопада 2015 року у нашій школі розпочалися тематичні заходи Місячника охорони дитинства. Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в  закладі  також, проходить Міжнародна акція “16 днів проти насильства”, в рамках якої проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Майже кожен день із 25 листопада до 10 грудня привертає нашу увагу до тих негативних наслідків, які несуть різноманітні форми насильства,  адже вони порушують права людини.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: дошкільні навчальні заклади міста тепер мають свої сайти / Муніципальне життя
04.12.2015

У Новограді-Волинському, за ініціативою управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру, відбувся огляд-конкурс веб-сайтів ДНЗ. Метою огляду-конкурсу стало удосконалення Інтернет-простору і створення умов для висвітлення досвіду та популяризації діяльності ДНЗ.

Докладніше...
7 грудня – День місцевого самоврядування / Муніципальне життя
03.12.2015

Шановна громадо, депутати та працівники органів місцевого самоврядування Новограда-Волинського! Щиросердечно вітаю вас з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування! Самоврядні органи завжди були і лишаються інститутом народовладдя. Вони відіграють важливу роль у суспільному житті, складаючи невід’ємну частину державного устрою. Впевнений, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Докладніше...
6 грудня – День Збройних Сил України / Муніципальне життя
03.12.2015

Шанoвні військoвoслужбoвці, працівники та ветерани Збройних Сил України! Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Адже сильна держава починається із сильної армії. Сьогодні, у нелегкий для нашої держави час, ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов’язку.

Докладніше...
5 грудня – Міжнародний день волонтерів / Муніципальне життя
03.12.2015

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів. Сьогодні завдяки волонтерській діяльності адресну підтримку отримують малозабезпечені громадяни, інваліди, діти-сироти, самотні люди похилого віку, тощо. В умовах бойових дій на сході України, саме завдяки роботі волонтерів, українці, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. А українська армія отримала необхідне їм для захисту територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

Докладніше...
5 грудня - День працівників статистики / Муніципальне життя
03.12.2015

Шановні працівники статистики Новограда-Волинського!Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Адже на основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення.

Докладніше...
Новонрад-Волинський: роль бібліотеки в культурній інтеграції внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади в умовах військового конфлікту / Муніципальне життя
03.12.2015

Тривалий збройний конфлікт на сході України привчив українців до життя в новій реальності. Ми вже не плутаємо поняття «біженець» і «переселенець». Не залишилася осторонь цієї складної ситуації, що сталася в країні, центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського. Після участі в проекті «Бібліотека як міст культурної інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади», який проводився в рамках проекту «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини,  бібліотека стала центром з надання допомоги для вимушено переселених осіб із зони АТО. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: свято для душі у ЗОШ №2 / Муніципальне життя
03.12.2015

У нашій школі з 16 по 20 листопада проходив тиждень толерантності, присвячений Міжнародному дню толерантності, який   весь  світ відзначає 16 листопада. Розпочався тиждень з акції «Емблема толерантності», яку дарували усім, хто заходив до школи. Цікаво пройшла акція «Потяг толерантності», під час якої учні 5-11 класів мали змогу проаналізувати, чого не вистачає їхньому класу для того, щоб стати більш толерантним колективом. З’ясувалося, що необхідно виробити в собі доброту, ввічливість, повагу до інших, уміння бути терплячими до недоліків інших.

Докладніше...
В м. Новоград – Волинський створено міський учнівський патріотичний клуб «Звягель - Патріот» / Гуманітарна сфера
03.12.2015

Відповідно до річного плану роботи інформаційно-методичного центру управління освіти Новоград-Волинської міської ради на 2015-2016 н.р.  та з метою посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді, набуття навичок громадської діяльності, використання потенціалу та тісної співпраці з молодіжними громадськими організаціями було створено міський учнівський патріотичний клуб «Звягель – Патріот».

Докладніше...
Школярів Житомирщини закликають взяти участь в Учнівському Кінофестивалі «ЖУК» / Гуманітарна сфера
03.12.2015

22 листопада в актовій залі НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня» відбулася зустріч Богдана Яремчука – керівника проекту з учнями ЗНЗ м. Новограда-Волинська для реєстрації команди своєї школи в Учнівському Кінофестивалі «ЖУК». Проект «ЖУК» був започаткований громадською організацією «Творча студія ДрімСтеп» у 2014-2015 н.р. в обласному центрі. Першого «ЖУКа» підтримав тоді ще перший заступник, а нині міський голова Житомира Сергій Сухомлин. 

Докладніше...
Історична правда про Голодомор 1932-1933 років в Україні / Муніципальне життя
03.12.2015

На виконання Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», Указу Президента України від 13 листопада 2015 року №635 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» Український інститут національної пам’яті розробив соціальну рекламу «Люди правди», що містить 15 плакатів про осіб, які розповідали світу правду про Голодомор, та загальний плакат. Вони виконані у форм-факторах сіті-лайтів та метро-лайтів, загальний плакат – також у вигляді біл-борда.

Докладніше...
Новоград-Волинські рятівники пожежно-рятувального підрозділу 10-ої ДПРЧ врятували життя трьом малюкам / Муніципальне життя
02.12.2015

23 листопада, о 10:08, до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в трикімнатній квартирі чотирьохповерхового  житлового будинку по вул. Рокосовського у Новограді-Волинському. На місце події негайно прибув пожежно-рятувальний підрозділ 10-ої ДПРЧ. Було встановлено, що в оселі сильне задимлення. Під час проведення розвідки рятувальники виявили в одній із кімнат помешкання трьох дітей – 2009, 2010 та 2013 років народження. Діти ледве дихали. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Місто, в якому я живу» / Гуманітарна сфера
02.12.2015

Під такою назвою міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів благодійну акцію для сімей з дітьми, які вимушено переселені зі сходу та півдня України та проживають в м.Новоград-Волинський. Мета благодійної акції – соціально підтримати їх, ознайомити з культурно-просвітницьким і туристичним осередком міста і країни – літературно-меморіальним музеєм ім. Л.Українки, життям і творчістю видатної поетеси.

Докладніше...
З грудня Міжнародний день інвалідів / Муніципальне життя
02.12.2015

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Сьогодні наша держава взяла на себе  і виконує конкретні зобов'язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Бесіди з безробітною молоддю / Муніципальне життя
02.12.2015

Щороку Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках проведення Всеукраїнської  акції «16 днів проти  насильства» та на виконання обласної комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини» розділу Х «Забезпечення гендерної рівності», спільно з міським центром зайнятості проводить низку профілактичних заходів. Зокрема, нещодавно із залученням студентів ІY курсу відділення «Правознавство» економіко-гуманітарного коледжу було проведено бесіди з безробітною молоддю щодо тлумачення поняття «Гендерна рівність. Попередження насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми».

Докладніше...
1 грудня День працівників прокуратури України / Муніципальне життя
01.12.2015

Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу - такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Веселкова перемога» / Гуманітарна сфера
01.12.2015

29 листопада 2015 року у обласному телецентрі м. Житомира відбувся 4-й міжнародний фестиваль - конкурс  «Перлина Полісся – 2015» за підтримки ВГО «Талановиті діти України» м.Київ, ВГО «Перлина відродження» м. Дніпропетровськ, благодійного фонду «Сім’Я» м.Житомир та управління культури Житомирської ОДА. У даному конкурсі брали участь аматорські колективи України серед яких народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» (керівник Катерина Рудакова),що працює при міському Палаці культури імені Лесі Українки. Колектив показав хореографічну композицію «Мир який потрібен нам», «Привітальну», білоруський народний танець «Трясуха» та хореографічну картинку «Чічері».

Докладніше...
Об’єднання громадян польського культурно-освітнього товариства ім. Юліана Люблінського та польської суботньо-недільної школи ім. Ядвіги Якубовської у місті Новограді-Волинському відзначили свій ювілей / Муніципальне життя
01.12.2015

21 листопада  відбувся урочистий  вечір-концерт з нагоди 25-ї річниці створення Об’єднання громадян польського  культурно-освітнього товариства ім. Юліана Люблінського та польської суботньо-недільної школи ім. Ядвіги Якубовської у місті Новограді-Волинському. У приміщенні Музею родини Косачів зібралися члени товариства,  гості, численні друзі. Почесним гостем на святі був іконограф, волонтер «Elios-Ukraine», волонтер І батальйону ЗО-ОМБР – пан Хуберт Кампа. Відкрила зустріч голова об’єднання Вікторія Шевченко. Від імені міської влади  членів товариства привітала начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць. З привітальними словами до присутніх звернулися представники польських громадських об’єднань міст  Житомира та Новограда-Волинського. Непересічну подію для міста висвітлювала знімальна група Житомирського державного обласного телебачення, журналіст Л. Натикач. 


 
Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa