Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Грудень 2015 року
Привітання з Новим роком, громадянам, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення АТО / Муніципальне життя
30.12.2014
В складних умовах на сході нашої держави, у 2014 році, жителі східного регіону України зазнали чимало життєвих труднощів та перешкод. Багато сімей, покинувши свої домівки, залишивши роботу, друзів, деякі сім’ї, змушені були шукати притулку в незнайомих містах, зокрема у Новограді-Волинському. Багатьом вимушеним переселенцям, тим, для кого події на сході України стали справжнім життєвим випробуванням, прийшлося починати своє життя з чистого аркуша.
Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова висловлює подяку місцевим ЗМІ за співпрацю / Муніципальне життя
30.12.2014
Міський голова Володимир Загривий висловлює вдячність редакціям газет: міськрайонній громадсько-політичній газеті „Лесин край”, щотижневій газеті „Звягель“, інформаційно-аналітичному виданню „Поліські новини“, інформаційно-громадській газеті Житомирщини „Час Полісся“, за висвітлення відкриття єдиного в Україні музею-кабінету міських голів.
Докладніше...
Інформаційні матеріали щодо неприйнятності ідей федералізації України Визначення та законодавча база / Муніципальне життя
30.12.2014
Унітарна держава (від лат. унітас, унус - єдність, один) - це форма державного устрою, у якій частини держави є адміністративно-територіальними одиницями і не мають статусу державного утворення. В унітарній державі функціонують єдині для всієї країни вищі органи державної влади, правова система, конституція, збройні сили.
Докладніше...
Дні сталої енергії в Новограді-Волинському / Муніципальне життя
30.12.2014

10-12 грудня в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста Новограда-Волинського пройшли Дні сталої енергії. Даний захід щорічно проходить у всіх містах України, які підписали Угоду мерів та зобов’язалися скоротити викиди СО2 на 20 % до 2020 року. Учні навчальних закладів міста провели заняття-семінари з метою повторення основних правил енергозбереження та поділилися власними заходами енергозаощадження.

Докладніше...
3 січня – День визволення міста від фашистських загарбників / Муніципальне життя
30.12.2014

Дорогі земляки! Шановні ветерани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 71-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників. Цей світлий і водночас сумний день, який має особливе значення як для тих, хто ціною власного життя та здоров’я переміг ворога у боротьбі за мирне небо для українського народу, так і для прийдешнього покоління.

 

Докладніше...
Повідомлення про введення нового тарифу / Муніципальне життя
29.12.2014

Рішенням виконавчого комітету від 25.12. 2014 р. № 318 затверджено тарифи на миття населення в розмірі 30,00 грн. за одне відвідування (з ПДВ) дільниці „Лазня“ комунального підприємства міської ради „Новоград–Волинськтеплокомуненерго“. Новий тариф вводяться в дію через 15 днів з моменту оприлюднення рішення в засобах масової інформації.

Докладніше...
Триває громадське обговорення на тему перейменування вулиці Воровського на вулицю Наталії Оржевської / Муніципальне життя
29.12.2014

До відома новоград-волинців, триває громадське обговорення щодо перейменування вулиці Воровського на вулицю Наталії Оржевської на честь Оржевської Наталії Іванівни (1859-1939), яка була відомою благодійницею, фундаторкою повітової організації Червоного Хреста та багато зробила для розвитку охорони здоров’я і освіти Новограда-Волинського в кінці ХІХ – на початку ХХ ст.

 

Докладніше...
Скарбниця перлин в океані книг / Муніципальне життя
29.12.2014
17 грудня у бібліотеці-філії №1 (мікр.Дружба) відбувся звіт перед громадою «Скарбниця перлин в океані книг». За запрошенням працівників бібліотеки на звіт завітали: благочиний Новоград-Волинського Троїцького округу прот.Валентин Мороз; диякон Свято-Троїцького кафедрального собору Олег Миронюк; Онищук Людмила Вікторівна, директор МЦБС; Валентина Володимирівна Соломончук, провідний бібліотекар організаційно-методичного відділу ЦМБ; Валентина Іванівна Іванчук, представник від Новоград-Волинської філії Житомирського обласного центру крові; бібліотекарі МЦБС; користувачі бібліотеки.

 

 

Докладніше...
Новоград-Волинська бібліотека – філія №5 для юнацтва відзвітувала про свою роботу за 2014 рік / Муніципальне життя
29.12.2014

Користувачі бібліотеки мають право знати, чим сьогодні живе бібліотека, які можливості вона надає своїм читачам. Саме тому, 24 грудня, бібліотека – філія №5 для юнацтва відзвітувала про свою роботу за 2014 рік. Як зазначила у виступі провідний бібліотекар Лариса Захарчук, діяльність закладу спрямована на створення привітного простору та на збагачення читачів новими знаннями, враженнями та емоціями.                                                    

 

Докладніше...
Новоград-Волинська центральна дитяча бібліотека прозвітувала про роботу за 2014 рік перед громадою міста / Муніципальне життя
29.12.2014
25 грудня 2014 року Центральна дитяча бібліотека гостинно відкрила свої двері перед громадою міста Новограда-Волинського. На звіт про роботу за 2014 рік до закладу завітали партнери бібліотеки, ті люди, з якими тісно співпрацюють працівники «царини книги» – це начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць, директор МЦБС Людмила Онищук та працівники даного закладу, працівники закладів освіти міста і соціальних служб, а також батьки, діти яких є постійними читачами бібліотеки.

 

 

Докладніше...
Співпрацюємо з кримінально-виконавчою інспекцією / Муніципальне життя
26.12.2014

Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з міськрайонною кримінально-виконавчою інспекцією були організовані дві зустрічі для дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися громадські слухання щодо впорядкування тарифів на послуги миття населення дільниці “Лазня” / Муніципальне життя
26.12.2014

22 грудня відбулися громадські слухання з питання впорядкування тарифів на послуги миття населення дільниці “Лазня” КП “Новоград-Волинськтеплокомуненерго”. Рішенням  виконавчого комітету міської ради №132 від 27.05.14  тариф на миття населення встановлено у розмірі 25,00 грн. (з ПДВ) за одне відвідування лазні. За словами директора КП „Новоград – Волинськтеплокомуненерго“ Людмили Тодорович щомісяця 1200-1300 відвідувачів користуються послугами закладу, проте на сьогодні лазня є збитковою.

Докладніше...
Вихованці Новоград-Волинського Палацу дітей та молоді не будуть мерзнути у зимові холоди / Муніципальне життя
26.12.2014
В умовах зростаючого дефіциту енергоносіїв, все більш гостро постає потреба у пошуку нових альтернативних джерел енергопалива. Тому, готуючись до зими, як і пересічні громадяни України, так і підприємства, організації та установи поруч з газовими котлами почали практикувати встановлення твердопаливних. Так, 24 грудня 2014 року на території міського Палацу дітей та молоді відбулося урочисте відкриття котельні, яка відтепер буде працювати на альтернативному опаленні – дровах. Газові ж котли закладу наразі вимкнено, так як нове автоматизоване чудо техніки впродовж зими цілком може забезпечити теплом дане приміщення.
Докладніше...
Учні Новоград-Волинської ЗОШ №6 прикрасили свої класи / Гуманітарна сфера
26.12.2014

Проявити свої творчі здібності учні ЗОШ № 6 змогли під час конкурсу «Найкраще прибраний клас». Свої класи діти  прикрасили до новорічних свят. У конкурсі прийняли участь усі класи школи, проявивши свою оригінальність. Перемогу здобули учні 7-Б класу під керівництвом класовода Юлії Бернадівни Рибчинської.

 

Докладніше...
У Новоград-Волинській ЗОШ № 6 відбулися вистави для учнів молодшої ланки школи «Миколай, до нас завітай…» / Гуманітарна сфера
26.12.2014

Виставу підготували старшокласники. Школярі мали можливість поринути у святкову атмосферу дня Святого Миколая. Для вистави підготували оригінальні, яскраві декорації, які залишили дітям незабутні враження. Після святкового дійства малюків чекали солодкі подарунки від Миколая. Для учнів 5-7 класів пройшов «Новорічний квест», де школярі яскраво проявили себе у різноманітних конкурсах .

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися звітні збори членів ОСББ «Звягель» / Муніципальне життя
26.12.2014
20 грудня В ОСББ ,,Звягель“ відбулися звітні збори на яких власники житла визначили оцінку роботи голови та членів правління об’єднання, керуючому будинками за 2014 рік. Була заслухана доповідь ревізійної комісії. В цілому за проведену роботу виставили загальну оцінку – добре. Власники квартир будинків в своїх виступах давали оцінку роботі керівництва, критикували за недоліки та дякували за виконані роботи з утримання будинків та прибудинкової території.
Докладніше...
Добро сторицею повернеться / Муніципальне життя
26.12.2014
З року в рік в Україні дотримується традиція дарування солодощів, іграшок та інших подарунків дітлахам у День святого Миколая. Цей день є додатковим шансом для дорослих продемонструвати  свою турботу і любов, а також навчити дітей вірити в дива, добро і милосердя. Усе, що дітям потрібно для щастя, – це увага, любов і почуття захищеності. Саме такої думки дотримуються працівники соціальних служб Новограда-Волинського.

 

 

Докладніше...
Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
26.12.2014

25 грудня 2014 року під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося останнє у році, що минає, засідання виконавчого комітету на якому було прийнято 18 рішень. Серед них традиційні -  квартирні питання, поточне будівництво, встановлення та перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності, захист прав та законних інтересів дітей, затвердження висновку органу опіки і піклування, розгляд заяв громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статей 152 КУпАП  та інші.

Докладніше...
У Новограді-Волинському радо зустріли бійців 10-го окремого мотопіхотного батальйону 30-ї окремої механізованої бригади / Муніципальне життя
26.12.2014

День 25 грудня 2014 року у Новограді-Волинському видався переповненим очікуванням повернення на рідну Поліську землю бійців 10-го окремого мотопіхотного батальйону 30-ї окремої механізованої бригади. З самого ранку на пероні залізничного вокзалу міста почали збиратися рідні і близькі захисників нашої Батьківщини та пересічні громадяни, щоб привітати з поверненням своїх героїв.

 

Докладніше...
25 грудня – Католицьке Різдво / Муніципальне життя
24.12.2014

Дорогі новоград-волинці! Сердечно вітаю всіх віруючих-католиків з Різдвом Христовим! Щороку яскраві промені різдвяної зірки несуть радість у кожну оселю, наповнюють душу любов'ю і теплом. Це день-спогад про диво народження у Віфлеємі Сина Божого Ісуса Христа.

Докладніше...
Подяка за спонсорську допомогу для придбання новорічних подарунків / Муніципальне життя
24.12.2014

Міська влада висловлює щиру подяку керівнику ТОВ «Виробниче об’єднання «Техна» Володимиру Івановичу Рибінському за надання спонсорської допомоги, на загальну суму – близько 20 тис. грн., для придбання солодких новорічних подарунків для найуразливіших пільгових категорій.

Докладніше...
В бібліотеці-філії №3 відбувся звіт перед громадою «Бібліотека – храм добра і знань» / Муніципальне життя
24.12.2014
До бібліотеки завітали директор МЦБС - Л.В. Онищук; наші колеги; фольклорний гурт «Мальва» Палацу дітей та молоді (керівник Галина Кучинська), бібліотекар ЗОШ №10 Бриковець В.С; учні ЗОШ №10, учасники клубу «ШАРМ». Бібліотекар 1 категорії Л.С. Роговська висвітлила роботу бібліотеки за 2014 рік, розповіла про напрацювання і проблеми. Бібліотека-філія №3 є єдиним центром культури, інформаційним центром мікрорайону Смолка.

 

Докладніше...
Відбулося перше пленарне засідання 27 сесії Новоград-Волинської міської ради VI скликання / Муніципальне життя
23.12.2014

18 грудня за участю 35 депутатів під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося перше пленарне засідання 27 сесіїміської ради. Після попереднього обговорення на засіданнях координаційної ради голів постійних комісій та засіданнях галузевих постійних комісій міської ради було ухвалено 19 рішень щодо питань життєзабезпечення міста.

Докладніше...
Свято Миколая у Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / Муніципальне життя
23.12.2014

В день Святого Миколая, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей міської ради організували новорічно-різдвяні ранки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дітей, які виховуються в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах та інших категорій. Ось і в цьому році, Святий Чудотворець разом з янголятами та казковими героями зійшов з небес і завітав в Центр з гостинцями.

Докладніше...
На зустріч 71-ій річниці визволення Новограда-Волинського / Муніципальне життя
23.12.2014
Наближається пам’ятна дата в історії Новограда-Волинського – 71-а річниця від дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди у ЗОШ № 7 проводяться заходи, присвячені цій події. У школі проходять екскурсії у музеї, багатому на експонати та важливі документи, створеному колишнім викладачем школи, Почесним громадянином Новограда-Волинського Дідковським Володимиром Леонідовичем.
Докладніше...
У Новограді-Волинському яскраво засяяли вогники головної новорічної ялинки міста / Муніципальне життя
22.12.2014
19 грудня 2014 року, у День Святого Миколая, не зважаючи на дощову погоду, новоград-волинці разом з дітлахами прийшли на центральну площу Новограда-Волинського – площу Лесі Українки, щоб урочисто «запалити» вогники головної новорічної ялинки міста. На захід завітали усі персонажі новорічно-різдвяних свят, це і Дід Морозі зі Снігуронькою, і колядники – народний дитячий фольклорний ансамбль «Ордана» (керівник – заслужений працівник культури України Віра Матвійчук).
Докладніше...
Новорічний мюзикл у Новоград-Волинському колегіумі / Гуманітарна сфера
22.12.2014

19 грудня у колегіумі панувала святкова атмосфера. Педагогічний, учнівський колективи з нетерпінням чекали початку Новорічного свята під назвою "Іде, іде Святий Миколай". Цей новорічний мюзикл справив на глядачів незабутнє враження, адже в цій виставі грали учні 2-10 класів та вчителі.

 

Докладніше...
У Новоград-Волинській СШ №4 тривають новорічно-різдвяні заходи! / Гуманітарна сфера
22.12.2014

Хоча до  приходу Нового 2015 року залишилося понад два тижні передсвятковий настрій в нашій школі відчувається усюди. Учні 1-4, 7-8, 6-Б класів гарно прикрасили фойє та коридори навчального закладу, вклавши у цю творчу справу свою креативність та фантазію, адже більшість виробів зроблені власними руками школярів. На вхідних дверях кожного класу дітей та вчителів зустрічають яскраво оформлені газети із щирими привітаннями та усілякими побажаннями миру, добра і щастя у прийдешньому році.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося відкриття кабінету-музею міських голів (відеосюжет) / Муніципальне життя
22.12.2014

18 грудня 2014 року у м. Новоград-Волинський відбулося урочисте відкриття кабінету-музею міських голів, у якому розміщені портрети та пам’ятні особисті речі усіх 14-ти керівників міста і працівників патронатної служби, з якими вони працювали, починаючи з моменту визволення міста від фашистських окупантів. 

Докладніше...
22 грудня – День енергетика / Муніципальне життя
19.12.2014

Шановні працівники енергетичної галузі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Від вашої організованої, чіткої роботи залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів нашого краю, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя  всього суспільства. Ваша нелегка праця приносить тепло і затишок у кожен будинок жителів новоград-волинського краю, запалює ліхтарі на вулицях міста та району.

Докладніше...
20 грудня - День міліції / Муніципальне життя
19.12.2014

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ! Щиросердечно вітаю вас з нагоди професійного свята. На вас покладена почесна та відповідальна місія – захист життя людини, прав та свобод громадянина, боротьба із злочинністю, охорона громадського порядку. Ви гідно виконуєте свій службовий обов’язок, проявляєте справжню мужність, високий професіоналізм і відданість справі.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: семінар медичних сестер закладів освіти / Муніципальне життя
19.12.2014

Єдина мета стоїть перед кожним закладом освіти – навчання, виховання здорової дитини. Тому тільки тісна співпраця в закладі педагога і медичного працівника – один з пріоритетів у досягненні цієї мети. Тому 17 грудня 2014 року вперше в нашому місті відбувся семінар для медичних працівників закладів освіти, який проходив на базі ДНЗ №16 «Веселка» компенсуючого типу, центру реабілітації .

 

Докладніше...
Поховали трьох загиблих під Степанівкою / Муніципальне життя
19.12.2014
  Бої під с. Степанівкою Шахтарського району були одними з найскладніших за весь період війни 2014 року. Щоденні репортажі новин розпочиналися з розповіді про хід бою та про кількість жертв. Проте і донині трагедія Степанівки нагадує про себе – десятки родин отримують сумні звістки про загибель чоловіків, братів, синів, батьків. Долі багатьох зниклих безвісти солдатів та офіцерів залишаються невідомими й досі.    
Докладніше...
Новоград-Волинський: благодійна акція до дня Святого Миколая / Муніципальне життя
19.12.2014

В переддень початку новорічно-різдвяних свят, дня Святого Миколая, в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшла благодійна акція, організаторами якої стали міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міська громадська організація «Гармонія +», німецька асоціація «Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Nekar fиr Novoqrad-Volynskij» (перекл. допомога дітям України, для Новограда-Волинського), асоціація «Internationaler Bauorden».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося відкриття кабінету-музею міських голів / Муніципальне життя
19.12.2014
18 грудня за участю колишніх керівників міста та нинішнього мера Володимира Загривого відбулася урочисте відкриття кабінету-музею голів міської ради Новограда-Волинського. Створили музей, до відкриття якого готувалися близько півтора року, у кабінеті першого заступника міського голови, для історичної спадщини та вшанування роботи очільників міста усіх попередніх років.
Докладніше...
19 грудня – День Святого Миколая / Муніципальне життя
18.12.2014
Дорогі земляки! Любі діти, шановні дорослі! Від усієї душі вітаю вас із Днем Святого Миколая – захисника, наставника і покровителя дітей. Цей день першим із новорічних і різдвяних свят приходить в наші оселі та приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

 

 

Докладніше...
19 грудня – День адвокатури / Муніципальне життя
18.12.2014
Шановні адвокати! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем адвокатури! Важко переоцінити значимість та відповідальність вашої роботи, від якої безпосередньо залежать життя і долі людей. Діяльність адвокатури є важливим показником гуманності, демократії і прогресу в державі. Адже адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорювали актуальні питання забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб / Муніципальне життя
18.12.2014
16 грудня 2014 року відбулося чергове засідання координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, та заходи щодо вирішення їх соціально-побутових питань.

 

 

Докладніше...
Вітаємо учнів школи мистецтв м. Новоград-Волинського, переможців всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Різдвяний Житомир 2014", який відбувся в м. Житомирі 13 грудня 2014 р." / Муніципальне життя
18.12.2014
Учні отримали грамоти та сертифікат на 30% знижку на відпочинок у літньому таборі в м. Сонячний берег (Болгарія). Викладачі отримали грамоти.

 

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців до участі у новорічно-різдвяних заходах / Муніципальне життя
18.12.2014
До вашої уваги програма новорічно-різдвяних заходів. Протягом грудня 2014 - січня 2015 року в Молодіжному центрі проходить міська акція «Військова новорічна пошта».
Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжує діяти заборона на використання піротехнічних засобів (феєрверків) та нічний продаж алкогольних напоїв / Муніципальне життя
17.12.2014

Наближаються новорічно-різдвяні свята, у домівках починають з’являтися новорічні ялинки, в магазинах – різдвяні подарунки для малечі, а також ялинкові прикраси, феєрверки та салюти. Проте багатьом не до святкування, адже в цей час їх рідні та близькі захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави на сході України. Тому у цю новорічну ніч як дорослі, так і діти, мабуть, найбільше очікують єдиного чуда – миру і злагоди у нашому суспільстві.

 

Докладніше...
17 грудня - День працівника державної виконавчої служби / Муніципальне життя
16.12.2014

Шановні працівники виконавчої служби Новоград-Волинщини! Щиро вітаю вас з професійним святом! Виконавча служба відіграє значну роль у суспільному житті країни. Адже завдяки своїй клопіткій праці та високій професійній відповідальності державні виконавці стоять на сторожі захисту конституційних прав і свобод громадян, забезпечують утвердження в Україні верховенства права, принципів законності і справедливості.

Докладніше...
Новоград-Волинський: З Україною в серці / Муніципальне життя
16.12.2014

Події сьогодення змушують нас переосмислити підходи щодо організації та здійснення виховання, яке передбачає вироблення стійких переконань та патріотичних почуттів у підростаючого покоління, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім'я процвітання Української держави, прагнення бачити її незалежною. Кожну дитину з самого малечку треба навчити жити з Україною в серці.

Докладніше...
Новоград-Волинський: в наших серцях не згасне пам’ять про героя – Олександра Марчука / Муніципальне життя
16.12.2014
Вже не одне життя відданих захисників своєї Батьківщини, борців за цілісність, мир та спокій рідної землі трагічно обірвали криваві події на сході України. Кожне втрачене життя – це велика трагедія як для рідних та близьких загиблих героїв, так і для всієї Української землі. Більше трьох місяців пройшло з того часу як загинув справжній патріот своєї країни, борець за вільну, незалежну та цілісну Україну командир 3-го механізованого взводу 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади, лейтенант Марчук Олександр Григорович.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: про встановлення новорічної ялинки / Муніципальне життя
15.12.2014

Наближаються новорічні свята, а разом з тим жителі міста розпочинають прикрашати свої домівки, новорічна ілюмінація з’являється на фасадах будинків та вулицях, а в центрі міста, на площі Лесі Українки, традиційно, встановлюється головна ялинка міста, яку з нетерпінням, насамперед, очікує дітвора.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС / Муніципальне життя
15.12.2014

12 грудня міська та районна влада, представники міськрайонного громадського об’єднання спілки „Чорнобиль“ та громада міста зібралися біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля, щоб покладанням квітів вшанувати учасників ліквідації наслідків однієї з найбільших техногенних катастроф на планеті – аварії на Чорнобильській АЕС.

Докладніше...
15 грудня - День працівників суду України / Муніципальне життя
12.12.2014

Шановні судді та працівники судових установ новоград-волинського краю! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята! Головна місія працівників судової гілки влади – служіння народу в ім’я законності, справедливості та гуманізму, що вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей.

Докладніше...
14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС / Муніципальне життя
12.12.2014

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки! Одну з найбільших техногенних катастроф на планеті – аварію на ЧАЕС знає і пам'ятає увесь світ. Чорнобиль практично торкнувся кожного – хвороби, скалічені долі тих, хто ліквідовував наслідки аварії.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: робоча зустріч міського голови з питань надання допомоги учасникам АТО та охорони міста / Муніципальне життя
12.12.2014

Нещодавно відбулася робоча зустріч міського голови Володимира Загривого з командиром 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Петром Литвином, в ході якої були розглянуті питання щодо взаємодії міської влади та місцевого військового гарнізону, надання допомоги нашим землякам – учасникам АТО.

Докладніше...
В рамках проведення в Новограді-Волинському Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для молоді проведено бесіду щодо попередження торгівлі людьми / Муніципальне життя
12.12.2014

Проблема торгівлі людьми – одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з'явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми.

 

Докладніше...
12 грудня - День сухопутних військ України / Муніципальне життя
11.12.2014
Шановні військовослужбовці та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України! Щиросердно вітаю вас з професійним святом! Сьогодні Сухопутні війська, як і всі Збройні сили України, переживають непростий період свого існування. Однак попри всі негаразди воїни у повсякденній службі демонструють зразки вірності військовій присязі, гідно продовжують славні традиції мужніх захисників і визволителів Української землі.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: година милосердя «З любов’ю до людей» / Муніципальне життя
11.12.2014

До Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходила з 25 листопада по 10 грудня, працівники центральної міської бібліотеки ім. Ю. Ковальського завітали до територіального центру соціального обслуговування на годину милосердя «З любов'ю до людей». Акція ініційована у 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства. Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково.

Докладніше...
Новоград-Волинський – місто поетичної краси (відео) / Муніципальне життя
11.12.2014

Новоград-Волинський – невеличке містечко, що розташоване на Житомирщині на мальовничих берегах річки Случ. Саме в цьому місті народилася видатна українська поетеса Леся Українка, яка завдяки своїй геніальності та таланту знана у всьому світі. Передати словами усю красу краєвидів міста просто неможливо. Місцевий житель Ілля Стецюк з 6917 фото створив відео, яке відображає неповторні пейзажі Зягеля (назва міста до 1795 року).

Докладніше...
Новоград-Волинський: Педагогічні читання з питань рефлексії для вихователів ДНЗ / Муніципальне життя
10.12.2014

Надання реальної, дієвої допомоги у реалізації актуальних завдань професійного розвитку, вдосконалення і підвищення фахової майстерності та рівня психологічної підготовки педагогічних кадрів, а також активізація творчого потенціалу кожного працівника – є одним із головних завдань методичної служби. Палітра заходів, що сприяють цьому, містить як практичні, так і теоретичні вектори професійного методичного навчання.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: від творчого вчителя до творчого учня / Гуманітарна сфера
10.12.2014

У листопаді 2014р. на базі Новоград-Волинського колегіуму відбувся міський семінар-практикум вчителів технічної праці з теми: «Формування художньо-конструктивних навичок учнів через призму технологічних процесів». Свій досвід роботи з даного питання вчителям міста презентував Лук'янчук Юрій Олександрович, вчитель технічної праці колегіуму.Учасники семінару відвідали урок у 5 класі, тема: «Технологічні процеси виготовлення знарядь праці, які використовують у побуті».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Cемінар-практикум класних керівників 10-11 класів / Гуманітарна сфера
10.12.2014

Сім’я – це частинка суспільства, школа – дзеркало суспільства, місцева громада – це суспільство в мініатюрі, а разом вони є невід'ємними та нероздільними.  Сім’я, громада та школа мають спільну мету – виховати всебічно розвинену гармонійну особистість, здатну реалізувати себе в професійному, громадянському і сімейному аспектах. Саме такі проблеми розглядалися на міському семінарі класних керівників 10-11 класів у ЗОШ №2 з теми "Ефективна взаємодія класного керівника з батьками-пріоритетне завдання успішного функціонування школи-родини".

Докладніше...
Шановні жителі Новоград-Волинщини! Просимо надати відомості для створення 3-ої книги з історії міста / Муніципальне життя
10.12.2014
«Ніщо на землі не проходить безслідно…». Так співається в одній з пісень. І дійсно, кожна людина, яка приходить у цей світ, залишає свій, особистий слід у пам’яті людей. Вона продовжує жити тут, з нами, стільки, скільки її пам’ятають. Саме цим керується група ентузіастів-дослідників, котра зараз працює над створенням 3-ої книги з історії міста – 1-ої частини енциклопедії Новоград-Волинського краю. Це будуть короткі розповіді про видатних чи відомих людей, починаючи з давніх-давен.
Докладніше...
З нагоди Дня Збройних Сил України у Новоград-Волинському НВК «Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступеня» пройшов місячник оборонно-масової роботи / Гуманітарна сфера
10.12.2014

У нашу велику українську родину прийшло страшне горе, яке не запитує: як тебе звати, якої віри, хто по національності, якого кольору шкіра? Це наша, одна на всіх, спільна трагедія! Ми сплачуємо дуже велику ціну за свободу, за краще майбутнє, за ЖИТТЯ! Хтось не дочекався друга, брата, чоловіка, батька, сина... Ті тяжкі безглузді втрати, біль та материнські сльози не передати словами. Ми - українці, ми - мирна нація і ми переможемо, завдяки нашим героям, які стоять на кордоні, захищаючи нас та свою країну. Українські Збройні Сили покликані охороняти незалежність рідної землі. Служити в Збройних силах України - справа честі та обов'язку кожного …

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, окрім поточних питань, обговорювалось питання енергоспоживання / Муніципальне життя
10.12.2014

9 грудня 2014 року під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, на якому було прийнято 5 рішень, а також заслухана інформація про погашення кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Питання, які були розглянуті на засіданні, стосувалися поточної ситуації в місті, а саме: щодо будівництва, перереєстрації тимчасових торгівельних споруд для впровадження підприємницької діяльності, надання разової грошової допомоги, затвердження висновку органу опіки і піклування, розгляд заяв громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП.

Докладніше...
Новоград-Волинський: учнівська молодь завітала на урок права в бібліотеку-філію №5 для юнацтва / Гуманітарна сфера
09.12.2014

До щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, в рамках школи правових знань «Сучасник» був проведений урок права «Право і відповідальність: гармонія єдності». На захід були запрошені завідуючий сектором міськрайюстиції Нагорнюк Ю.В. та учні 10-б класу ЗОШ №3 (кл. керівник Чала О.І.). Під час заходу старшокласники познайомились з такими поняттями, як «громадянин», «людина», «особа», права людини.

Докладніше...
Постанова НКРЕКП від 28.11.14 №584 / Економіка
09.12.2014
З 1 грудня 2014 року набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.11.14 №584 „Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) КП Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго““.
Докладніше...
Новоград-Волинський не забуває про своїх захисників – військовослужбовців 30-ї окремої механізованої бригади / Муніципальне життя
09.12.2014

Новоград-Волинські волонтери продовжують збір допомоги для військових, які перебувають в зоні ведення бойових дій. В зимовий час наші земляки, які несуть службу на сході України, особливо потребують засобів заисту та теплих речей для забезпечення гідного виконання своїх обов’язків.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: бібліотека-філія №2 для дітей прозвітувала про проведену цьогорічну роботу перед громадою міста / Муніципальне життя
09.12.2014

«Наша бібліотека – основа духовного здоров’я» – під такою назвою уже традиційно в кінці року пройшов звіт бібліотеки-філії №2 для дітей перед громадою міста. На звіт були запрошені соціальні партнери з якими співпрацює бібліотека. Це представники ЗОШ №6, ДНЗ №8, міськрайонної організації Червоного Хреста, міськрайТМО, священник української православної церкви Петра і Павла, вчителі, батьки та діти – користувачі бібліотеки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та відбулося відзначення волонтерів-патріотів Подяками від імені керівництва 10-го окремого мотопіхотного батальйону / Муніципальне життя
08.12.2014
5 грудня 2014 року, напередодні Дня місцевого самоврядування, у великій залі Будинку рад відбулися урочистості, на які завітали секретар міської ради Сергій Лавренюк, голова районної ради Франц Весельський, перший заступник голови районної державної адміністрації Руслан Кирилюк, а також депутати, апарат та виконавчі органи міської ради. На початку заходу до присутніх з вітальним словом від імені міської влади звернувся секретар міської ради Сергій Лавренюк, який вручив кращим працівникам органів місцевого самоврядування Почесні грамоти міської ради та Подяки міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових повноважень, активну участь у житті територіальної громади міста.
Докладніше...
Новоград-Волинський: у бібліотеці-філії №1 відбулося засідання членів сімейного клубу «Берегиня» / Гуманітарна сфера
08.12.2014
Українська кухня створювалася протягом багатьох століть. Вона відбиває не тільки історичний розвиток українського народу, його звичаї і смаки, а й соціальні, природні та кліматичні умови. Ми з вами сьогодні можемо ласувати снікерсами, бананами, зразами по-шотландськи, біфштексами по-угорськи та великою кількістю інших страв і продуктів, навіть не замислюючись, що вони чужинські, заморські, не українські.

 

Докладніше...
6 грудня – День Збройних Сил України / Муніципальне життя
05.12.2014
Дорогі захисники Української держави! На вас покладена священна місія - захищати суверенітет та незалежність нашої держави від зазіхань зовнішніх агресорів, забезпечувати мирне життя свого народу. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.
Докладніше...
7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні / Муніципальне життя
05.12.2014

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Щиро вітаю вас з нагоди державного свята! Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців міста та району.

Докладніше...
Доброчинна акція «Подаруй шоколадку українському військовому» / Муніципальне життя
05.12.2014

27 листопада 2014 р. в ДНЗ №14 «Золотий ключик»на підтримку військовослужбовців була проведена акція «Шоколадний лист для військового». Щоб висловити свою підтримку новоградських військовослужбовців смачним шоколадом і щирими листами до акції долучився майже увесь трудовий колектив.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся захід присвячений міжнародному дню волонтера «Янголи Добра» / Муніципальне життя
05.12.2014

Напередодні відзначення міжнародного дня волонтера в затишному кафе «Фан-кава», відбулася зустріч під назвою «Янголи Добра» з представниками волонтерського руху, громадських і благодійних організацій, міської влади, військовими Новоград-Волинського гарнізону. На захід також був запрошений журналіст, військовий кореспондент каналу «Інтер» Роман Бочкала, який активно займається волонтерством, практично постійно знаходиться в зоні активних бойових дій.

Докладніше...
5 грудня – Міжнародний день волонтерів / Муніципальне життя
04.12.2014
5 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтерів – свято кожного, хто хоча б раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород чи визнання. З кожним роком в нашому місті з більшою активністю поширюється волонтерський рух, розширюється розуміння цінності та значення волонтерської діяльності, завдяки якій, адресну підтримку отримують малозабезпечені громадяни, інваліди, діти-сироти, самотні люди похилого віку тощо.

 

 

Докладніше...
Відключення електроенергії залежить від її споживання новоград-волинцями у часи «пік» / Муніципальне життя
04.12.2014

Сьогодні наша держава переживає непрості часи, особливо у сфері енергозабезпечення. В першу чергу, це пов’язано з тим, що на даний час в об’єднаній енергетичній системі України, внаслідок аварійного відключення енергоблоку №3 Запорізької АЕС та проведення на даному об’єкті ремонтних робіт, склався дефіцитний баланс виробництва та споживання електричної енергії. Саме через це у деяких областях нашої країни були введені у дію графіки аварійного відключення електроенергії.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Профілактика ВІЛ/СНІДу серед засуджених / Муніципальне життя
04.12.2014

В рамках проведення обласної профілактичної акції „ЕХО”, на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч представників Християнського центру реабілітації молоді від алко/наркозалежності „Вифезда, на чолі з керівником Шевцовим Валентином, з молоддю, яка засуджена до покарання без позбавлення волі.

Докладніше...
День Милосердя у Новоград-Волинському ДНЗ №16 / Гуманітарна сфера
04.12.2014

3 грудня відзначається міжнародний день інвалідів. Цей день має велике значення для людей з вадами у здоров’ї. Вони ж найбільше потребують нашої допомоги, взаєморозуміння та підтримки, а цього дня очікують особливої уваги до свого не простого життя. Тому і ми, колектив ДНЗ №16 «Веселка» компенсуючого типу, центр реабілітації, як завжди, долучились до цієї благородної справи, провівши тематичний захід - День Милосердя.

Докладніше...
Новоград-Волинська ЗОШ №8 має таланти / Гуманітарна сфера
04.12.2014

28 листопада у загальноосвітній школі №8 відбувся захоплюючий творчий конкурс із гучною назвою « Школа має таланти! ». Учні дарували рідній школі пісні, поезію, запальні танці, та з гордістю демонстрували нагороди зі спорту. Була організована виставка української вишивки, скульптурних робіт, малюнків та бісероплетіння.

 

Докладніше...
Тематичний день “Бережи все, що нас оточує!” в Новоград-Волинському ДНЗ №4 “Сонечко” / Гуманітарна сфера
04.12.2014

Цікавим і корисним для вихованців ДНЗ №4 “Сонечко” був тематичний день “Бережи все, що нас оточує”. Ця тема особливо актуальна на сучасному етапі розвитку економічних відносин України. У всіх вікових групах проводилися бесіди: “Корисні звички”, “Наше домашнє господарство”, “Як приходять речі додому”. Діти з задоволенням грали в дидактичні ігри: “Бережи все, що нас оточує”, “Маленькі покупці”, “Придумай рекламу”.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Веб-квест для філологів / Гуманітарна сфера
03.12.2014

У сучасній освіті дедалі більшої популярності набуває технологія веб-квест. Це одна з найбільш ефективних моделей використання Інтернету в навчально-виховному процесі. Квест – пригодницька гра, яка вимагає від гравця вирішення розумових завдань для проходження за її сюжетом; часто такі завдання пов’язані з пошуком інформації, предмета тощо.

Докладніше...
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст.№8 допомагає армії / Гуманітарна сфера
03.12.2014

На підтримку та допомогу українським воїнам, землякам, які захищають нашу незалежність та територіальну цілісність країни на Сході України, протягом листопада учні та працівники ЗОШ № 8 активно брали участь в акції «Допоможемо разом». Волонтерам у школі було передано продукти харчування, теплий одяг, ковдри, спальні мішки та зібрані кошти.

 

Докладніше...
Військовослужбовці 10-го окремого мотопіхотного батальйону вдячні волонтерам за допомогу та підтримку / Муніципальне життя
02.12.2014
Згідно спільної директиви Міністра оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України в Житомирській області, м. Новоград-Волинський було сформовано військову частину - польова пошта В2254. На даний час військова частина в якій проходить службу багато жителів міста Новоград-Волинського та району успішно виконує бойові завдання по прикриттю ділянки адміністративного кордону, охороні важливих об’єктів у визначеному районі відповідальності, тісно співпрацює з органами державної влади, громадськими організаціями і є гарантом захисту територіальної цілісності України.
Докладніше...
3 грудня – Міжнародний день інвалідів / Муніципальне життя
02.12.2014

3 грудня – це день, який покликаний привернути увагу громадськості до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, які потребують особливої уваги та турботи. Щоденна щира підтримка та допомога тих, хто опікується людьми, які не можуть самостійно подбати про себе є показником моральності, духовності і цивілізованості нашого суспільства. Тільки спільними зусиллями можливо подолати труднощі людей, які мають проблеми зі здоров’ям.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день інвалідів / Муніципальне життя
02.12.2014

Щороку, у грудні, вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. День – покликаний привернути увагу громадськості до проблем людей, які потребують особливої уваги та турботи. Першого грудня у м. Новоград-Волинський для осіб з обмеженими фізичними можливостями було проведено загальноміський захід ,,Повір у себе“. Цього дня, з концертною програмою, до міського Палацу культури ім. Лесі Українки завітали вихованці Житомирського вищого професійного училища-інтернату.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Формування загальнокультурної компетентності учнів у процесі викладання хімії / Гуманітарна сфера
01.12.2014

Чи може урок хімії бути цікавим? Як захопити учня, спростувати думку багатьох школярів, що хімія – важкий і незрозумілий предмет… Вирішити цю проблему може той вчитель, який любить предмет, постійно перебуває у творчому пошуку, використовує інноваційні педагогічні технології, форми і методи навчання, залучає учнів до активного процесу пізнання. Творчо підходить до планування навчально-виховного процесу з хімії, залучає учнів до різних форм практичної і дослідницької діяльності Скок Ганна Вікторівна, вчитель хімії ЗОШ №2.

Докладніше...
На домашній чемпіонат — у доброму гуморі / Спорт
01.12.2014

Доки у Новограді-Волинському готуються до проведення чемпіонату області з кікбоксингу, офіційно затвердженого у плані обласного спорткомітету, провідні спортсмени СК «Євробокс» і СК «Вулф» регулярно беруть участь у всеукраїнських турнірах. Цього разу вони побували у Києві на відкритому фестивалі майстерності з кікбоксингу «Україна для всіх» (20-23 листопада). Шестеро спортсменів взяли участь у поєдинках у розділах «лоу-кік» і «фулконтакт».

Докладніше...
Зустріч з краєзнавцями в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського / Гуманітарна сфера
01.12.2014

Нашому місту невимовно пощастило не тільки на талановитих людей, цікаві події, а й на не байдужих до історії міста краєзнавців, які своїми дослідженнями та кропіткою роботою зробили великий внесок у збереження історичної пам’яті про наш край для прийдешніх поколінь.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Золоті ключі здоров’я / Гуманітарна сфера
01.12.2014

Саме таку назву має консультативний пункт, що нещодавно відкрився у дошкільному навчальному закладі №14 «Золотий ключик», який працює над збереженням та зміцненням здоров’я вихованців. Усім відомо, що міцність дерева залежить від сили і здоров’я його коріння, а міцність будівлі – від фундаменту.

 

Докладніше...
Зустріч з волонтерами Новоград-Волинського медичного коледжу / Гуманітарна сфера
01.12.2014

1 грудня 2014 року у Міжнародний день боротьби із СНІДом у нашій школі проходила інформаційна хвилина на тему «СНІД стосується кожного». Перед учнями 8-11 класів виступили студенти-першокурсники місцевого медичного коледжу – Марія Грецюк, Яна Саксіна,Ольга Брежнєва, Тетяна Войненко, Саша Салтикова та Ольга Литвинчук.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa