Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Грудень 2012 року
Дорогі новоград-волинці, ветерани Великої Вітчизняної війни! / Муніципальне життя
29.12.2011

68 років тому в ході зимового наступу радянських військ Новоград-Волинський було визволено від фашистських загарбників. 

Докладніше...
Олімпійський спортивний дитячий фестиваль у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
29.12.2011

Щороку, напередодні новорічно-різдвяних свят, у нашому місті проходить Олімпійський спортивний дитячий фестиваль.
Цього дня вшановують всіх юних спортсменів міста, які протягом року досягали гарних спортивних результатів. А цьогорічні спортивні результати є досить вагомими. Звичайно ж левова частка заслуги в цьому досвідчених тренерів та батьків.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися майстер-класи педагогів-«дошкільників» / Муніципальне життя
29.12.2011

Одним із завданням міської методичної служби є підвищення компетентності педагогів та удосконалення рівня методичної і фахової майстерності педагогічних працівників ДНЗ, створення сприятливих умов для їх самоосвіти і професійного вдосконалення.

Докладніше...
У Новограді-Волинському перебував Голова Верховної Ради України Володимир Литвин / Муніципальне життя
29.12.2011

27 грудня із черговим візитом до нашого міста завітав Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Докладніше...
Нагородами Національної Академії педагогічних наук України відзначено представників міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
29.12.2011

Головним завданням міського інформаційно-методичного центру у Новограді-Волинському є науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу, організація та удосконалення відповідної фахової кваліфікації працівників навчальних закладів, забезпечення професійною інформацією, виявлення, вивчення та розповсюдження передового управлінського та педагогічного досвіду, допомога в розробці та проведенні експертизи інноваційних програм, методик, навчальних планів. Серед

Докладніше...
Новоград-Волинський: До уваги осіб, які бажають вступати до ВНЗ в 2012 році! / Гуманітарна сфера
28.12.2011

Розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року 31 грудня, як годинник проб’є дванадцяту й почнеться 2012, розпочнеться реєстрація на ЗНО 2012. З цього часу можна подавати документи на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Докладніше...
Новоград-Волинський: відкриття консультпункту з питань інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку / Гуманітарна сфера
27.12.2011

Однією з дієвих та ефективних форм удосконалення фахового рівня та поширення передового педагогічного досвіду є діяльність консультативних пунктів. Саме тому інформаційно-методичним центром міського управління освіти і науки ініціюється відкриття нових та здійснюється постійна робота з підтримки і удосконалення роботи вже існуючих консультпунктів при дошкільних навчальних закладах.

Докладніше...
Портфоліо шкіл Новограда-Волинського визнано найкращими на Всеукраїнському конкурсі / Гуманітарна сфера
27.12.2011

Інформаційно-методичний центр активно співпрацює з науковими установами, видавництвами, освітніми громадськими організаціями нашої країни. Вже декілька років при ІМЦ працює філія представництва Всеукраїнського видавництва «Шкільний світ». Методисти поширюють фахові видання, методичні матеріали, інформацію про заходи, які проводить видавництво.

Докладніше...
У школах Новограда-Волинського розпочалися зимові канікули / Гуманітарна сфера
27.12.2011

Від сьогодні, 26 грудня, у школах Новограда-Волинського оголошені зимові канікули. Триватимуть канікули до 10 січня 2012 року включно. 11 січня у школах відновиться навчання. Традиційно на канікулах усі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади будуть відкриті для дітей. У режимі канікулярного часу працюватимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами, бібліотеки та спортивні зали шкіл.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися збори співзасновників економіко-гуманітарного коледжу / Муніципальне життя
27.12.2011

Минулого тижня секретар міської ради Василь Михальчук взяв участь у зборах співзасновників економіко-гуманітарного коледжу, де обговорювалося питання щодо керівника. Більшістю голосів засновників претендентом на посаду директора рекомендовано Миколу Горбатюка.

Докладніше...
Новоград-Волинський: нащадки Шевченкового слова / Гуманітарна сфера
26.12.2011

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку їх творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня загальної мовної культури і в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в навчальних закладах міста у листопаді цього року проходив І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Докладніше...
Новоград-Волинський: прививати критичне мислення з дитинства / Гуманітарна сфера
26.12.2011

У сучасному світі для молоді особливо важливим є вміння розв’язувати складні проблеми, критично оцінювати обставини, порівнювати альтернативні точки зору та приймати виважені рішення. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є активна робота вчителів над розвитком критичного мислення, ідею розвитку якого висловлював ще Сократ. Тисячі шляхів ведуть до помилкових думок, до істини – лише один – відмічав Ж.Ж.Руссо.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
26.12.2011

На минулому тижні міський голова, об’їжджаючи місто, відвідав деякі об’єкти комунальної власності, де ведуться ремонтні роботи. Загривий В.І. побував у міському молодіжному центрі (колишній кінотеатр), на каналізаційному колекторі на вул.. Радянській, у мікрорайоні «морське», де прокладаються мережі для газифікації нового житлового масиву, на виробничій базі ВАТ «Міськкомунсервіс». За словами керівника міста роботи на всіх об’єктах наближаються до завершення.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
23.12.2011

Дуже приємно мати честь і нагоду привітати значну частину жителів міста – віруючих-католиків з Різдвом Христовим.

Докладніше...
Шановні працівники архівних установ! / Муніципальне життя
23.12.2011

Щиро вітаю вас із професійним святом! Ще з часів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького наші предки розуміли вагу і значення слова, плекаючи безцінні документовані свідоцтва життя народу. Сьогодні ви допомагаєте відновити правду, згадати забуті імена, неупереджено оцінити важливі події, що відбувалися у минулому.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Названо лауреатів спортивного року / Спорт
23.12.2011

21 грудня в обласному центрі були урочисто підведені підсумки розвитку в області спортивної галузі. Відзначено кращих спортсменів, тренерів області у рамках щорічного підсумкового заходу „Лауреати спортивного року”. Кращих спортсменів привітали голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, начальник головного управління у справах сім’ї.Вітаючи спортивну еліту області, Сергій Рижук висловив свою радість і гордість від того, що в загальному спортивному успіху нашої країни є невід'ємна частка перемог житомирських спортсменів: „У 2011 році Житомирщина закріпилася на позиції лідера в олімпійському триатлоні.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання дев’ятої сесії міської ради / Муніципальне життя
23.12.2011

Під час дев’ятої сесії міської ради прийнято ряд міських програм. 22 грудня за участі 41 депутата міської та 2-х – обласної ради, керівників правоохоронних органів міста, представників ЗМІ та громадськості відбулося перше пленарне засідання 9 сесії міської ради.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Кооперативне навчання на уроках інформатики / Гуманітарна сфера
23.12.2011

Розвиток системи освіти вимагає від педагогічної науки і практики вивчення та впровадження нових методів навчання й виховання дітей. Інноваційні системні технології здатні вдосконалювати весь педагогічний процес в освітньому закладі.

Докладніше...
Військовослужбовець українського миротворчого контингенту у Косовому присвятив свою восьму перемогу у спортивних змаганнях серед військових колективів КФОР 20-й річниці Збройних Сил України / Муніципальне життя
22.12.2011

20 грудня на американській базі “Bondsteel” у Косовому відбувся чемпіонат з настільного тенісу, організований спортивною організацією MWR (Morale, WelfareandRecreation), яка відповідає за моральний стан, добробут і відновлення сил особовим складом сил КФОР.
Участь у цих змаганнях взяли представники від різних військових колективів та приватних компаній, що дислокуються на військовій базі.

Докладніше...
Новоград-Волинська міська влада привітала своїх підопічних малят із Новим роком / Муніципальне життя
22.12.2011

Службою у справах дітей Новоград – Волинської міської ради на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21 грудня 2011 року організовано проведення Новорічного ранку для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

Докладніше...
Шановні енергетики Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
21.12.2011

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика. Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільна робота економіки та соціальної сфери нашого краю. Новоград-волинці вдячні енергетикам за сумлінну та наполегливу працю задля забезпечення повсякденних потреб. Упевнений, що люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито пам’ятний знак маршалу Рокоссовському / Муніципальне життя
21.12.2011

21 грудня 2011 року у день 115 річниці від народження видатного військового діяча Костянтина Костянтиновича Рокоссовського на території 30-ої окремої механізованої бригади відкрито пам’ятний знак.

Докладніше...
Новоград-Волинський: запрошуємо на різдвяну педагогічну виставку-ярмарок / Гуманітарна сфера
21.12.2011

Традиційними у Новограді-Волинському стали міські різдвяні виставки-ярмарки педагогічної творчості. Тема цьогорічної виставки «Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2012». Інформаційно-методичний центр намагається розширювати «географію» проведення міської виставки ППД - цього разу вона відбудеться 4 січня у ЗОШ №5.

Докладніше...
Новоград-Волинський: педагогіка співробітництва / Гуманітарна сфера
21.12.2011

За своїм покликанням, педагог повинен прагнути до постійного професійного росту. Система методичної роботи, яка створена у місті Новограді-Волинському управлінням освіти і науки, інформаційно-методичним центром дозволяє це реалізувати кожному вчителю, вихователю, керівнику навчального закладу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському на площі Лесі Українки засяяла новорічна ялинка / Муніципальне життя
20.12.2011

Вже стало доброю традицією у нашому місті, на день Святого Миколая дарувати жителям та гостям міста казкове відкриття новорічної ялинки. Заразом це говорить і про початок новорічно-різдвяних свят. Декілька сотень новоград-волинців прийшли подивитись на театралізоване дійство з нагоди свята Миколая та запалення вогників на головній ялинці міста.

Докладніше...
У Новограді-Волинському за сприяння Міжнародного фонду "Відродження" запроваджуватиметься проект щодо покращення адміністративних послуг / Муніципальне життя
20.12.2011

Виконавчим комітетом міської ради відповідно до угоди, укладеної з Міжнародним фондом "Відродження", реалізовується проект "Покращення надання адміністративних послуг шляхом впровадження електронного урядування у виконавчих органах Новоград-Волинської міської ради". Для реалізації даного проекту фондом "Відродження" виділені кошти в сумі 19 500 гривень, за які закуплене для потреб міської ради відповідне програмне забезпечення та планується проведення навчання працівників виконавчого комітету технологіям е-урядування.

Докладніше...
Новоград-волинські тенісисти здобули чергову перемогу / Спорт
20.12.2011

В місті Івано-Франківську відбувся другий тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків сезону 2011-2012рр. вища ліга з 8 грудня 2011 по 11 грудня 2011 У нелегкій боротьбі Новоград-Волинська команда „Юнік Фарма“ посіла перше місце. За результатами двох турів наші тенісисти перемогли у кожній зустрічі здобувши максимальну кількість очок з 44 можливих і лідирує у вищій лізі з відривом у 5 очок.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Миколай мандрує світом / Гуманітарна сфера
20.12.2011

Такими, повними радості словами, звернулася бібліотекар до маленьких першокласників (ЗОШ №2,1-а кл, кл. керівник Лугина А.О.), що завітали до центральної дитячої бібліотеки в день пам’яті Святителя Миколая Мир Лікійських чудотворця на гостину «Ой хто, хто Миколая любить…». Весь православний християнський світ, від малого до старого, вважає його великим угодником Божим, якому Господь дозволив двічі на рік спускатися на землю – 22 травня( літній Миколай) та 19 грудня(зимній Миколай). І саме сьогодні слухняні, чемні, добрі дітки, серденька яких наповнені любові, отримали від Святого Миколая подарунки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Зустріч дітей зі Святим Миколаєм / Гуманітарна сфера
20.12.2011

Традиційно, в день Святого Миколая, Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує новорічно-різдвяні ранки для дітей з функціональними обмеженнями, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей з кризових сімей. Ось і в цьому році, Святий Чудотворець разом з янголятами та казковими героями зійшов з небес і завітав в Центр з гостинцями.

Докладніше...
Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
19.12.2011

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем міліції. Органи внутрішніх справ, які завжди були на передньому краї боротьби зі злочинністю, покликані забезпечити створення й ефективне функціонування надійного механізму захисту інтересів держави, життя, честі і гідності особи.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Військово-патріотичне виховання школярів / Муніципальне життя
19.12.2011

15 грудня 2011 року на базі колегіуму з метою узагальнення та поширення педагогічного досвіду вчителів навчального предмету «Захисту Вітчизни» відбувся з семінар-практикум з теми «Організація військово-патріотичного виховання у навчальному закладі». Програма семінару складалася з загальнометодичної та практичної частини, які органічно поєднувалися.

Докладніше...
Святий Миколай завітав до дітей Новограда-Волинського / Муніципальне життя
19.12.2011

День Святого Миколая – це свято, яке приносить віру в чудо не лише дітям, але й дорослим. З кожним роком воно все глибше й глибше укорінюється в наших українських традиціях. Дітки знають, що святий Миколай обов’язково прийде вночі і покладе для них під подушку бажані подарунки. Але є категорії діток, які в силу життєвих обставин вимушені зустрічати це свято не в рідній домівці.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
16.12.2011

Вітаю Вас із Днем Святого Миколая - святом, в яке здійснюються найзаповітніші мрії, святом яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

Докладніше...
У Новоград-Волинському площу Лесі Українки вже прикрасила красуня-ялинка / Муніципальне життя
16.12.2011

15 грудня новорічну окрасу встановили у центральній частині міста. Нині її одягають у святковий наряд наші комунальники. Знайти дерево допоміг щасливий збіг обставин. Ялинка, яка росла на території інженерного полку за багато років вже почала закривати світло у будівлю.

Докладніше...
Цінова ситуація на продукти харчування у Новограді-Волинському / Економіка
16.12.2011

Відділ підприємницької діяльності міської ради регулярно проводить моніторинг цін на основні продовольчі товари на ринках міста, порівнює їх із цінами в подібних містах області. Зокрема: 1 кг свинини у Новограді 39-55 грн., у Житомирі та Бердичеві в межах 45-50 -ти грн., 1кг вершкового масла у Коростені купують за 35-65 грн., у Бердичеві за 60 грн., а в нашому місті –понад 70 грн.

Докладніше...
Новоград-Волинський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян відкриває двері для всіх бажаючих / Муніципальне життя
16.12.2011

14 грудня у територіальному центрі відбулася презентація оновленого приміщення та відкриття нового тренажерного залу. На гостину цього дня керівництво центру запросили своїх підопічних аби розповісти про нові, покращені послуги.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Вітаю всіх працівників адвокатури з нагоди професійного свята / Муніципальне життя
16.12.2011

За своєю природою адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу цивільну функцію - захист прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб. Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права.

Докладніше...
Новоград-Волинський: плекаємо мову... / Гуманітарна сфера
16.12.2011

Новоград-Волинські педагоги-філологи у постійній увазі тримають питання удосконалення викладання рідної мови. З раннього дитинства і до глибокої старості людина невіддільна від мови. Це єдине знаряддя, що робить людину високодуховною в пошуках істини. Здається, ми знаємо вивчене нами слово, ніби розуміємо його.

Докладніше...
У Новограді-Волинському зупинятиметься поїзд № 67/68 сполученням Київ-Варшава «Київ Експрес» / Муніципальне життя
15.12.2011

На станції Новоград-Волинський з грудня місяця встановлено зупинку поїзду № 67/68 сполученням Київ-Варшава «Київ Експрес». Поїзд № 67/68 відправляється з Києва щодня о 15:04. Слідує з зупинками через станції Коростень, Новоград-Волинський, Шепетівка, Здолбунів, Рівне, Ківерці, Ковель, Ягодин, Дорохуськ, Хелм, Хелм-Място, Свидник-Всходній, Свидник-Място, Люблін, Налєнчув, Пуляви, Деблін та Пілава.

Докладніше...
Новоград-Волинський: пошук освітян нових підходів до виховної роботи / Гуманітарна сфера
15.12.2011

7 грудня 2011 року на базі Новоград-Волинського колегіуму було проведено міжрегіональний методичний семінар-практикум психологів та соціальних педагогів «Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку учня: перспективи, практика, досвід…». Участь у семінарі взяли заступник начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Ващук Т.В., завідувач інформаційно-методичним центром Ліневич П.К., заступники директорів з виховної роботи, психологи та соціальні педагоги усіх навчальних закладів міста, а також представники навчальних закладів м.Житомира.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
15.12.2011

Про санітарно-епідемічне благополуччя, житлово-комунальне господарство та передплату періодики йшлося на черговому засіданні виконкому. 14 грудня під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому після обговорення було затверджено 19 рішень.

Докладніше...
Шановні судді та працівники апарату суду! Щиро вітаю вас з Днем працівників суду! / Муніципальне життя
14.12.2011

Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості. Саме від вашої самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Докладніше...
У Новограді-Волинському на шкільних канікулах працюватиме дитяча «МАЙСТЕРНЯ УСПІХУ» / Муніципальне життя
14.12.2011

Інформаційно-методичний центр повідомляє, що у школярів міста Новограда-Волинського на зимових канікулах з’явиться чудова можливість активно відпочити та отримати навички самостійного створювання відеофільму. Київський проектний табір «Знімаємо кіно» запрошує підлітків 11-17 років з 3 по 8 січня взяти участь в інтенсивному психологічному тренінгу «Майстерня успіху: знімаємо кіно».

Докладніше...
Новоград-Волинські вихованці Палацу дітей та молоді стали переможцями фестивалю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу „Космічні фантазії“ / Гуманітарна сфера
14.12.2011

9-10 грудня 2011 року вихованці Палацу дітей та молоді гуртків „Колаж“ (керівник гуртка – методист Желєзнова Олена Костянтинівна), „Фітодизайн“ (керівник гуртка, народний майстер України Дмитрук Тетяна Миколаївна). Копчук Богдан та Хрущ Анастасія учні ЗОШ № 7 стали переможцями фестивалю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу „Космічні фантазії“.

Докладніше...
Новоград-волинці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС / Муніципальне життя
14.12.2011

У відповідності до Указу Президента України з 2006 року 14 грудня є Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У такій спосіб держава відзначила закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної станції. У цей день керівники міської та районної влади, активісти міськрайонного добровільного незалежного громадського об’єднання Спілки «Чорнобиль» поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильцям, вшанували пам'ять загиблих та померлих однополчан хвилиною мовчання.

Докладніше...
Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції! / Муніципальне життя
13.12.2011

14 грудня український народ відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме 14 грудня 1986 року було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відведено підсумки минулого футбольного сезону / Спорт
13.12.2011

Минулого тижня представники міської та районної влади під час зустрічі із гравцями футбольної команди «Авангард» підвели підсумки минулого футбольного сезону. Нагадаємо, що в результаті участі в обласному чемпіонаті наші спортсмени зайняли 4 командне місце. Четверо – директор футбольного клубу Віталій Гриценко, тренер команди Андрій Лось, капітан Дмитро Горбаченко та вратар Максим Дубров отримали подяки від міського голови та керівництва району.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося урочисте нагородження жінок почесним званням „Мати-героїня“ / Муніципальне життя
13.12.2011

9 грудня відбулася довгоочікувана для багатьох сімей міста подія. В приміщенні міської ради відбулося урочисте нагородження жінок почесним званням „Мати-героїня“. Згідно з Указом Президента України „Про почесні звання України“ жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, мають право на отримання Почесного звання України „Мати-героїня“.

Докладніше...
В рамках Тижня правових знань новоград-волинські юнаки побували на екскурсії у Житомирській установі виконання покарань № 8 / Муніципальне життя
13.12.2011

Підлітковий вік – досить складний період на життєвому шляху кожної людини, час самоствердження та зростання. Втім, дехто намагається, шукаючи «легких» доріг у житті, стверджуватись за рахунок інших, стаючи на слизьку стежку порушення Закону. Зазвичай з підлітками, які скоїли злочин, оступились, службою у справах дітей, ВКМСД МВ УМВС, КВІ проводиться постійно наполеглива й різнопланова робота, щоб вони стали на шлях виправлення.

Докладніше...
Звернення Молодіжної ради міста / Муніципальне життя
13.12.2011

Позитивна оцінка громадою результатів діяльності, яка виконувалась протягом певного періоду часу і здавалась непомітною на перший погляд, переконує в правильності ідеї, яку поширюєш. На 2-му обласному конгресі молоді, що пройшов 6 грудня в Житомирі, молодіжну громадську діяльність міст Новограда-Волинського та Коростеня було відзначено серед кращих на Житомирщині. Одна із головних причин - це сприяння міської влади молодіжному рухові.

Докладніше...
Українські миротворці у Косовому взяли участь у церемонії передачі повноважень командування багатонаціональної бойової групи “Eаst” сил КФОР / Муніципальне життя
13.12.2011

На американській військовій базі “Bondsteel” у Косовому відбулася церемонія передачі повноважень командування багатонаціональної бойової групи “Eаst” сил КФОР. Український миротворчий контингент на заході представляли військовослужбовці спеціального взводу на чолі із заступником командира національного контингенту з виховної роботи гвардії майором Василем Стасієвим.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходить конкурс „Учитель року – 2012“ / Муніципальне життя
12.12.2011

У нашому місті стартував конкурс на пошук найкращих вчителів – професійний конкурс «Учитель року - 2012». Відповідно до наказу МОН у 2011 – 2012 навчальному році Всеукраїнський конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Українська мова та література», «Біологія», «Іноземна мова» (англійська), «Етика», «Фізична культура».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся конкурс юних знавців української мови імені Петра Яцика / Гуманітарна сфера
12.12.2011

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу та на виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.11.2011 року № 1/9-813 “Про проведення ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика” в навчальних закладах міста дев’ятого листопада цього року розпочався І етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів. В ньому взяло участь 1295 школярів.

Докладніше...
Новоград-Волинська загальноосвітня школа №2 – царство книги / Гуманітарна сфера
12.12.2011

Виховати активного читача з високим рівнем інформаційно-бібліографічної культури – одне із складних завдань, що стоять перед вчителем, працівниками бібліотеки, сім’єю. Як починати вчити читати книги самостійно, привити любов до книги та читання, зберегти наступність у розвитку читацького інтересу учнів початкових класів? На ці питання намагались відповісти учні та вчителі початкових класів ЗОШ № 2 під час проведення семінару-практикуму для вчителів 4-их класів міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Дякуємо за благодійництво / Муніципальне життя
09.12.2011

11 грудня в Україні відзначається День благодійника. Діяти на благо, вчиняти добро, благодійність – ці слова означають найкраще, що є в людині, оскільки всі вони походять від слів «благо» та «добро». А саме уміння приходити на допомогу у скрутний час, матеріально підтримувати розвиток освіти, охорони здоров’я, культури, спорту - це одна з головних рис заможних людей - меценатів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: особливі діти – особливі умови / Муніципальне життя
09.12.2011

У дошкільному навчальному закладі №14 «Золотий ключик» функціонує група спеціального призначення – офтальмологічна, єдина в м. Новограді-Волинському, яка діє для дітей, що мають порушення зору.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
09.12.2011

В ході перебування в нашому місті Голови Верховної Ради України Володимира Литвина міський голова завжди використовує як сприятливу нагоду обговорити сьогоднішнє життя міста та його майбутнє. При цьому зазвичай знаходить порозуміння та підтримку будь яких соціальних проектів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: обласний семінар з питань інклюзивної освіти / Муніципальне життя
08.12.2011

В м. Новограді-Волинському відбувся обласний семінар спеціалістів відділів (управлінь) освіти загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів з теми «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами: проблеми, перспективи». Супервізором стала завідуюча лабораторії інклюзивної освіти Житомирського ОІППО О.С. Конопацька

Докладніше...
Молодь Новограда-Волинського взяла участь в обласному конгресі молоді / Муніципальне життя
08.12.2011

6 грудня 2011 року у приміщенні обласної державної телерадіокомпанії проведено обласний конгрес молоді “Будуємо нову Житомирщину”. Він спрямований на висвітлення проблем молоді, шляхів їхнього вирішення, на залучення молодих людей до процесу прийняття рішень влади. Захід організовано головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Докладніше...
Українських миротворців у Косовому з нагоди 20-ї річниці Збройних Сил України привітали колеги від інших національних контингентів багатонаціональної бойової групи “Eаst” сил КФОР / Муніципальне життя
08.12.2011

З нагоди 20-ї річниці Збройних Сил України на американській військовій базі “Bondsteel” у Косовому відбулося урочисте зібрання за участю офіцерського складу від різних національних контингентів багатонаціональної бойової групи “Eаst” сил КФОР.

Докладніше...
Місто Новоград-Волинський займає четверте місце за результатами оцінки аналізу динаміки показників за напрямками розвитку районів і міст області / Муніципальне життя
08.12.2011

За результатами оцінки аналізу динаміки показників за напрямками розвитку районів і міст області за 9 місяців 2011 року місто Новоград-Волинський займає четверте місце (одне з найкращих місць серед міст області). На першій позиції заходиться Новоград-Волинський район, на другій – місто Коростень, на третій – Володар-Волинський район.

Докладніше...
Новоград-волинські військові - найкращі за наслідками підсумкової перевірки та контрольних занять за 2011 навчальний рік / Муніципальне життя
07.12.2011

Як повідомив командир 8-го армійського корпусу, генерал-майор Віктор Муженко під час інтерв’ю кореспонденту обласної офіційної громадсько-політичної газети „Житомирщина“, що за наслідками підсумкової перевірки та контрольних занять за 2011 навчальний рік кращих результатів досягли: серед бригад –механізована бригада (м. Новоград-Волинський), під командуванням полковника Олександра Нестеренко.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці, депутати міської ради, посадові особи та працівники органів місцевого самоврядування / Муніципальне життя
06.12.2011

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування. 20 років, які минули з часу проголошення незалежності довели, а Конституція України законодавчо закріпила, що самодостатня територіальна громада стає одним із провідних інститутів демократичного конституційного ладу, громадянського суспільства. Місцеве самоврядування відіграє провідну роль у суспільному житті, гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань.

Докладніше...
Новоград-волинські посадовці відзначили своє професійне свято / Муніципальне життя
06.12.2011

5 грудня у великій залі Будинку рад відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування. Міський голова Володимир Загривий, звертаючись до присутніх у залі депутатів, посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників державних установ та організацій та представників громадськості, наголосив що цей день став: „загальнонародним святом та стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відроджується свято національних культур / Муніципальне життя
06.12.2011

Гарною традицією для новоград-волинців є свято національних культур „Нас єднає ця земля“. Новоград-Волинський – невеличке місто, але привітне, затишне та дружнє. Тут окрім українців у дружбі та взаєморозумінні проживає багато людей різних національностей, зокрема росіяни, поляки, євреї, білоруси, грузини, тощо. Мета свята, яке відбулося у неділю, 4 грудня прагне об’єднувати всіх, незалежно від національності та пропагувати культуру, мову, традиції інших народів, для яких Батьківщиною стала Україна.

Докладніше...
З початку грудня відновлюється пасажирське залізничне сполучення через Новоград-Волинський / Муніципальне життя
06.12.2011

Як повідомили в адміністрації вокзалу, через наше місто курсуватимуть усі поїзди дальнього слідування, передбачені графіком руху 2011-2012, що вступив у дію 29 травня цього року. Більше того, із зупинкою по Новограду-Волинському слідуватиме міждержавний поїзд №67/68 «Київ-Варшава». Щоправда, квитки за кордон на цей поїзд можна буде придбати тільки в тих містах, де діють каси «Інтуристу». Найближчі до нас — це Житомир і Коростень. Однак, про все по черзі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Колискова для осені / Гуманітарна сфера
06.12.2011

Осінь… У ній завжди є щось від вічності, простої і в той же час незрозумілої. Восени завжди легко думається, і вічність, забувши час і простір, втрачає напруженість думки, і щось тихе і сумне ллється в душу… Колискова для осені… Під такою поетичною назвою в по-осінньому прибраній актовій залі ЗОШ №9 в рамках літературного салону відбулась літературно-музична композиція за творчістю Володимира Шинкарука, поета, композитора, члена Національної спілки письменників України, Заслуженого діяча мистецтв України, Почесного громадянина Житомира.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Формування здорового способу життя / Муніципальне життя
06.12.2011

Нещодавно на базі ЗОШ №3 відповідно до плану методичної роботи міського інформаційно-методичного центру відбувся міський семінар-практикум вчителів біології та основ здоров’я з теми «Розвиток пізнавальної діяльності учнів на уроках біології та основ здоров’я. Формування санітарно-гігієнічних навичок школярів». За програмою семінару вчителі біології та основ здоров’я ЗОШ №3 провели відкриті уроки та позакласний захід.

Докладніше...
Добробут людей – це сильна держава / Муніципальне життя
06.12.2011

В Україні, в кожній територіальній громаді, стало доброю традицією щорічно 7 грудня відзначати День місцевого самоврядування. Це свято по праву пов’язують із державними святами доби незалежності і приймають як дату, що є знаковою віхою у становленні Української держави.

Докладніше...
Новоград-Волинський спортсмен - Геннадій Данюк здобув перемогу на чемпіонаті світу з армспорту / Спорт
06.12.2011

З давніх часів боротьба на руках була одним з найпопулярніших видів єдиноборств у різних народів світу. Упродовж 23 листопада – 4 грудня 2011 року в алматинському Палаці спорту «Балуан Шолак» (Казахстан) проходив 33-й чемпіонат світу з армспорту, в якому змагалися атлети з 48-ми країн. Загальна кількість учасників турнірів серед дорослих, юніорів, ветеранів і спортсменів з обмеженими можливостями перевищувала тисячу, збірну України представляли 54 учасника.

Докладніше...
Новоград-волинець Микола Данилович Калмиков відзначив своє 90-річчя / Муніципальне життя
06.12.2011

Не часто в наш час можна почути що хтось відзначає своє 90-річчя. Люди, які мають такий поважний вік є живою легендою із багатющим досвідом, знаннями, історією. 6 грудня такий ювілей відзначив житель нашого міста Микола Данилович Калмиков.

Докладніше...
Шановні працівники статистики! / Муніципальне життя
05.12.2011

Сердечно вітаю з професійним святом – Днем працівників статистики. Відзначення сьогоднішнього свята - це ще одне свідчення тієї надзвичайно важливої ролі, яку відіграє ваша робота у впорядкуванні важливої об’єктивної статистичної інформації в галузі економіки, народонаселення, даних щодо соціального розвитку.

Докладніше...
Щиро вітаю воїнів місцевого гарнізону з Днем Збройних сил України! / Муніципальне життя
05.12.2011

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни. Своєю щоденною службо ви забезпечуєте своєму народові мирне життя, підтримуєте бойовою виучкою стабільність в нашому великому українському домі.

Докладніше...
У місті до Міжнародного дня інвалідів урочисто відкрито реконструйоване приміщення міського територіального центру соціального обслуговування / Муніципальне життя
05.12.2011

У суботу у Міжнародний день інвалідів Голова Верховної Ради України Володимир Литвин із робочим візитом відвідав Новоград-Волинський. Володимир Михайлович взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття після реконструкції міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) одиноких непрацездатних громадян на вул.Леваневського, 14.

Докладніше...
Військовослужбовці українського миротворчого контингенту у Косовому взяли участь у занятті з відпрацювання дій з контролю над вуличним безладдям / Муніципальне життя
05.12.2011

У Косовому, на території американської військової бази “Bondsteel”, відбулося спільне заняття українських та американських військовослужбовців з щодо припинення масових заворушень. За сценарієм тренування, рота військовослужбовців нової 15-ї ротації американського контингенту мала взяти під контроль вуличні заворушення, в ході яких було заблоковано одну із доріг.

Докладніше...
В місті відкрито третю амбулаторію загальної практики сімейної медицини / Муніципальне життя
05.12.2011

У суботу на подвір’ї багатоповерхівок на вул.. Житомирській було велелюдно. Адже на цю подію мешканці одного із най густонаселених районів міста чекали давно. За участі Голови Верховної Ради України Володимира Литвина на 1 поверсі житлового будинку було відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини – вже третю у нашому місті.

Докладніше...
Дорогі новоград-волинці! / Муніципальне життя
02.12.2011

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня інвалідів! Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Докладніше...
У Новограді-Волинському активізувалося виконання заходів міської програми «Околиці» / Муніципальне життя
02.12.2011

Протягом останнього часу завершено капітальний ремонт освітлення на вул. Головка, Академіка Лисіна, Бориса Тена Червоноармійській, Калініна, Західній, Спортивній, частині вул. Лубчицької, провулках Ціолковського, Олейнікова.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Спікер Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко побувала на батьківщині Лесі Українки / Муніципальне життя
02.12.2011

За програмою офіційного візиту та на запрошення Голови Верховної Ради України Володимира Литвина в нашому місті побувала Голова Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Валентина Матвієнко у супроводі Михайла Зурабова - Посла Російської Федерації в Україні, спеціального представника Президента Російської Федерації з розвитку торгово-економічних відносин з Україною.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся прийом депутата обласної ради / Муніципальне життя
02.12.2011

26 листопада проходив черговий прийом громадян депутатом обласної ради Петром Литвиним. Все більше й більше новоград-волинців намагаються вирішити свої питання за допомогою земляка.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася міська рада протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу / Муніципальне життя
01.12.2011

Першого грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, відбулася міська рада протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу. Було розглянуто ряд питань щодо виконання заходів забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування та догляду ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, профілактичної роботи з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу серед дітей та молоді міста в рамках роботи « Клініки, дружньої до молоді », досвід роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо протидії поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському стартувала національна кампанія «16 днів проти насильства» / Муніципальне життя
01.12.2011

В ці дні в Україні, також і в нашому місті Новограді-Волинському, 20 рік поспіль проходить національна кампанія проти насильства в сім’ї «16 днів проти насильства». Вона була започаткована у 1991-му році жіночими громадськими європейськими організаціями. У 2001 році до цієї акції доєдналася Україна, і на сьогодні сотні країн офіційно визнали насильство соціальною проблемою.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa