Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Листопад 2019 року
1 грудня – День працівників прокуратури / Муніципальне життя
29.11.2019

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята! Інститут прокуратури відіграє значущу роль у розбудові правової та демократичної держави, адже ви стоїте на сторожі інтересів країни і громадянина, дотриманні вимог українського законодавства, захисті прав і свобод людини. 

Докладніше...
Оперативна інформація про ускладнення погодних умов на Житомирщині вдень 2 та протягом доби 3 грудня / Муніципальне життя
29.11.2019

У зв’язку з переміщенням на Україну активного атмосферного фронту, вдень 2 та протягом доби 3 грудня на території Житомирської області очікуються складні погодні умови:

Докладніше...
В.о міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України / Муніципальне життя
29.11.2019

Протягом двох днів 28 та 29 листопада 2019 року у Волинській області проходило виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему: «Про функціонування закладів культури в умовах децентралізації». Засідання відбулось за участі голови комітету, народного депутата України Олександра Ткаченка та заступника міністра культури, молоді і спорту Ірини Подоляк. Окрім того, серед присутніх на засіданні були народні депутати України, керівники департаментів Міністерства культури, молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України. 

Докладніше...
Всесвітній день порозуміння з ВІЛ-інфікованими / Муніципальне життя
29.11.2019

Всесвітній день порозуміння з ВІЛ-інфікованими щорічно відмічається 1 грудня з 1988 року. Його метою є підвищення глобальної обізнаності про ВІЛ/СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією.

Докладніше...
12-й окремий полк оперативного забезпечення відзначив 25-у річницю створення / Муніципальне життя
29.11.2019

Напередодні 25-ї річниці створення військової частини А3814, 29 листопада, у залі клубу 12-го окремого полку оперативного забезпечення відбулися урочистості. Привітати командування та особовий склад військової частини завітав заступник міського голови Анатолій Легенчук. 

Докладніше...
Щиро вітаю командування та особовий склад 12-го окремого полку оперативного забезпечення з нагоди 25-ї річниці створення військової частини! / Муніципальне життя
29.11.2019

Ваша військова частина робить вагомий вклад у підтримку належного рівня безпеки нашої держави. Ви несете самовіддану службу, проявляючи високий професіоналізм у протидії загрозам та викликам національній безпеці, забезпечуючи мирне життя громадян. 

Докладніше...
Підведено підсумки інформаційно-просвітницького проекту «Інклюзія. Формуємо нову філософію громади» / Муніципальне життя
29.11.2019

Протягом 2019 року інклюзивно-ресурсний центр Новоград-Волинської міської ради та медіахаб «Лесин край» реалізовувався інформаційно-просвітницький проєкт «Інклюзія. Формуємо нову філософію громади», який ставив за мету  підвищити рівень обізнаності громадськості про інклюзію, інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами, поширенню позитивного досвіду впровадження інклюзії в закладах освіти. Проєкт є прикладом інноваційних підходів до інформаційно-просвітницької роботи. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
28.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 листопада 2019 року

Докладніше...
На засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності обговорили проект бюджету міської ОТГ на 2020 рік / Муніципальне життя
28.11.2019

Засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Ігор Юшманов) щодо формування проекту бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ на 2020 рік відбулось 28 листопада 2019 року у конференц-залі Будинку рад. Участь у засіданні взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко, секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Анатолій Легенчук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький. 

Докладніше...
Відбулася нарада щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера / Муніципальне життя
28.11.2019

28 листопада 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела нараду щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера. В ході засідання учасники зібрання мали нагоду висловили свої пропозиції, думки та бачення щодо програми та формату проведення урочистого заходу.

Докладніше...
Опрацювали питання надання разової грошової допомоги громадянам / Муніципальне життя
28.11.2019

27 листопада у конференц-залі міської ради за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко, заступника голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юрія Новиченка та членів комісії з питань надання соціальних допомог і виплат відбулася робоча нарада щодо внесення змін до Положення про надання разової грошової допомоги громадянам.

Докладніше...
Міський турнір з баскетболу серед юнаків 2001 р.н. та молодше присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту Єрмакова В.П. / Спорт
28.11.2019

27 листопада 2019 року в приміщені дитячо-юнацької спортивної школи міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді,фізичної культури та спорту міської ради та дитячо-юнацька спортивна школа провели міський турнір з баскетболу серед юнаків 2001 р.н. та молодше присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту Єрмакова В.П. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
27.11.2019

Тлан роботи виконавчих органів міської ради на 28 листопада 2019 року

Докладніше...
Співбесіда в.о. міського голови з директором Школи мистецтв міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
27.11.2019

В.о. міського голови Оксана Гвозденко провела 27 листопада 2019 року співбесіду з директором Школи мистецтв міста Новограда-Волинського Лілією Полтавченко у зв’язку із закінченням терміну дії контракту керівника закладу. Участь у зустрічі взяли начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць та начальник відділу кадрів міської ради Жанна Колесник.

Докладніше...
Відбулася чергова нарада з питань організації та проведення новорічно-різдвяних заходів / Муніципальне життя
27.11.2019

Із нетерпінням та радістю новоград-волинці очікують новорічних та різдвяних свят. Це – хороша нагода відпочити, побути з рідним і друзям та, звичайно, відвідати культурно-мистецькі заходи, які не лише урізноманітнять дозвілля, а й додадуть хорошого настрою і малечі, і дорослим. 

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом / Муніципальне життя
27.11.2019

27 листопада 2019 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука, за участю в.о. міського голови Оксани Гвозденко, секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за конкурсом.

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища / Муніципальне життя
27.11.2019

Вночі та вранці 28 листопада очікується туман, видимість 200-500м, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). 

Докладніше...
Проведено семінари для молоді та жінок, які перебувають на обліку центру зайнятості, на тему «Попередження вчинення насильства» / Муніципальне життя
27.11.2019

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 26.11.2019 року та 27.11.2019 року на базі Новоград-Волинського міського центру зайнятості Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Новоград-Волинським місцевим центром надання безоплатної правової допомоги проведено семінари для молоді та жінок, які перебувають на обліку центру зайнятості, на тему «Попередження вчинення насильства».

Докладніше...
У рамках Місячника ОБЖ новоград-волинські рятувальники проводять пізнавальні зустрічі з підростаючим поколінням / Гуманітарна сфера
27.11.2019

Рятувальники завжди із задоволенням проводять для дітей різного віку цікаві пізнавальні заходи. Досить цікаво для дітей, – візити до пожежних частин, де дозволяють не тільки подивитися на техніку вогнеборців, а й посидіти за кермом. Також рятувальники і самостійно відвідують навчальні заклади, де зустрічаються з дітлахами. Користуючись нагодою, під час таких візитів надзвичайники нагадують найменшим про основні правила безпеки.

Докладніше...
Правила безпеки при користуванні пічним опаленням / Муніципальне життя
27.11.2019

Пониження температури повітря та дощова погода супроводжуються початком опалювального сезону і, часом, для обігріву оселі та приготування їжі, населення використовує пічне опалення, плиту на твердому паливі. Щороку з настанням холодів кожна третя пожежа в області виникає саме від несправності та неправильного влаштування пристроїв пічного опалення.

Докладніше...
Навчимо, щоб мати професію, працевлаштуємо, щоб стати професіоналом / Муніципальне життя
27.11.2019

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Одним із етапів профорієнтаційної роботи є ярмарок професій. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 27 листопада 2019 року

Докладніше...
На пленарному засіданні позачергової 37-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
26.11.2019

26 листопада відбулось пленарне засідання позачергової 37-ї сесії міської ради сьомого скликання, на початку якого зареєструвалися 19 із 34 обраних депутатів міської ради.

Докладніше...
Нарада з питань організації заходів щодо проведення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС / Муніципальне життя
26.11.2019

Щорічно 14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків однієї з найбільших аварій на атомних електростанціях – аварії на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль, більшою чи меншою мірою, торкнувся кожного з нас. Наслідки техногенної аварії, були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність тих людей, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

Докладніше...
Обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні» / Гуманітарна сфера
26.11.2019

За сприяння Благодійного фонду «Надія Є» та підтримки служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації відбувся обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні». Фестиваль став традиційним, основною метою якого було через пісню, музику, художнє слово, образотворче мистецтво, народну творчість допомогти обдарованим від природи дітям-сиротам, дітям-позбавленим батьківського піклування, розвинути і показати свій талант, посприяти їх патріотичному вихованню та залучити до життя в у культурному соціумі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
26.11.2019

25 листопада в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела щотижневі оперативну та апаратну наради. На початку апаратної наради Оксана Василівна вручила привітальний лист директору департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ з нагоди її дня народження, яке вона відсвяткувала напередодні.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 26 листопада 2019 року

Докладніше...
Інклюзивна Україна 2019 / Муніципальне життя
25.11.2019

Заступник начальника управління освіти і науки міської ради Гончарук Т.В. і директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради Борис Н.П. з 21 по 22 листопада 2019 року взяли участь у Всеукраїнській конференції «Побудова інклюзивного простору», яка пройшла в м.Києві в рамках спеціалізованої виставки інклюзивного обладнання, технологій та устаткування для людей з інвалідністю «Інклюзивна Україна 2019». Серед запрошених учасників були представники місцевих органів влади та громадських організацій, які працюють в сфері надання послуг особам з особливими потребами. 

Докладніше...
Дмитра Пісоцького призначено директором ДЮСШ / Муніципальне життя
25.11.2019

Фізична культура і спорт – невід’ємна частина виховного процесу дітей, молоді та повноцінного життя дорослого населення. Її основне призначення – зміцнення здоров’я, підвищення фізичних можливостей людини, забезпечення здорового способу життя.

Докладніше...
Напередодні позачергової сесії міської ради відбулось засідання погоджувальної ради / Муніципальне життя
25.11.2019

25 листопада 2019 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного позачергової сесії міської ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, Анатолій Легенчук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, керівники виконавчих органів міської ради. 

 

Докладніше...
Святковий концерт, лотерея та караоке: як відзначили День села Маковиці / Гуманітарна сфера
25.11.2019

Яскраво і незабутньо відсвяткувало день свого народження село Маковиці, яке віднедавна входить до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. На свято, яке проходило 24 листопада у сільському клубі, завітали ті, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди, гості громади. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася загальноміська акція «Запалимо свічку пам’яті» з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів / Гуманітарна сфера
25.11.2019

23 листопада 2019 року поруч з Фортецею за міським Палацом культури імені Лесі Українки відбулася загальноміська акція «Запалимо свічку пам’яті» з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. У заході взяли участь керівництво Новограда-Волинського та небайдужі містяни, щоб в знак вшанування пам’яті жертв голодоморів, як і уся Україна,  завмерти на хвилину в мовчанні та запалити вогник пам’яті.  

Докладніше...
24 листопада - День пам’яті жертв голодоморів / Муніципальне життя
22.11.2019

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів - день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією.

Докладніше...
Привітали військовослужбовців 54-го окремого розвідувального батальйону з нагоди повернення із зони ООС / Муніципальне життя
22.11.2019

З нагоди прибуття 54-го окремого розвідувального батальйону із зони Операції об’єднаних сил, для особового складу військової частини у Гарнізонному Будинку офіцерів 22 листопада відбулись урочистості та святковий концерт. Участь у заходах взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко та начальник відділу кадрів міської ради Жанна Колесник.

Докладніше...
Засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
22.11.2019

Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко 22 листопада 2019 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.  В рамках чергового засідання члени комісії розглянули заяви про затвердження висновку служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради про підтвердження місця проживання неповнолітніх дітей для їх тимчасового виїзду за межі України.

Докладніше...
Біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору відбулася скорботна акція присвячена роковинам Голодомору / Гуманітарна сфера
22.11.2019

22 листопада 2019 року, пам’ять про тих, кого в Україні вбив голод та репресії у 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 роках, привела новоград-волинців на військово-меморіальне кладовище для участі у жалобному заході присвяченому роковинам Голодомору. Тут біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій відбулася організована учнями ліцею №4 та Вищого професійного училища скорботна акція. Із колосками пшениці в руках керівництво міста, громадські активісти, школярі стали учасниками панахиди за загиблими. 

Докладніше...
Тематичні заходи із вшанування учасників Революції Гідності провели у закладах освіти / Гуманітарна сфера
22.11.2019

У День Гідності та Свободи, 21 листопада, тематичні заходи із вшанування учасників Революції Гідності провели у закладах освіти Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні / Муніципальне життя
22.11.2019

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 листопада 2019 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.11.2019

21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Докладніше...
В.о. міського голови Оксана Гвозденко провела співбесіду з директором Новоград-Волинського краєзнавчого музею / Муніципальне життя
21.11.2019

В 2019 році закінчується контракт директора Новоград-Волинського краєзнавчого музею. 20 листопада 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко за участі начальника відділу культури і туризму міської ради Лариси Заєць, начальника відділу кадрів міської ради Жанни Колесник провела співбесіду з директором краєзнавчого музею Оленою Жовтюк щодо подальшої співпраці. 

Докладніше...
Відбулась співбесіда в.о. міського голови Оксани Гвозденко з директором міського Палацу культури імені Лесі Українки / Муніципальне життя
21.11.2019

20 листопада, у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела співбесіду з Іриною Антипчук – директором міського Палацу культури імені Лесі Українки, що належить до комунальної власності територіальної громади міста. 

Докладніше...
Відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів / Муніципальне життя
21.11.2019

21 листопада 2019 року у великій залі Будинку рад відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів . Серед 150 делегатів – ветерани праці, війни, Збройних сил та активісти ветеранського руху. 

Докладніше...
Оглянули хід виконання робіт з асфальтування вул. Житомирська, Пушкіна та Шевченка / Муніципальне життя
21.11.2019

20 листопада в.о. міського голови Оксана Гвозденко разом із заступником начальника управління-начальником відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Андрієм Павленком та головним інженером проекту Володимиром Благодирем оглянули хід виконання робіт з асфальтування центральних вулиць міста: 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 листопада 2019 року

Докладніше...
Про проведення капітальних та поточних робіт / Муніципальне життя
20.11.2019

У Майстрівському старостинському окрузі Новоград-Волинської міської ОТГ у 2019 році. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», в частині добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення, 1-го листопада 2018 року на засіданні 26-ї сесії міської ради сьомого скликання було прийнято рішення №562 «Про добровільне приєднання територіальних громад сіл Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади».

Докладніше...
Уроки толерантності в «Інклюзивній школі» / Муніципальне життя
20.11.2019

«Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради провів чергові заняття в «Інклюзивній школі» для педагогічних працівників закладів освіти, які працюють в інклюзивних класах/групах. Для вчителів початкової школи та класних керівників заняття пройшло на тему «Інклюзивне навчання. Рівні можливості для кожного». 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день студента / Муніципальне життя
20.11.2019

З нагоди Міжнародного дня студента 19 листопада у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбулися урочистості та студентська вечірка.

Докладніше...
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
20.11.2019

19 листопада 2019 в конференц-залі міської ради під головуванням голови постійної комісії Ігоря Юшманова відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності щодо формування проекту бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ на 2020 рік. 

Докладніше...
Відповіді на запитання про нову систему виплати пільг на ЖКП / Муніципальне життя
20.11.2019

У листопаді мені прийшла платіжка із повним розміром платежу, хоча я пільговик. Раніше в мене була прописана лише частина платежу, відповідно до розміру пільги. Чому так?

Докладніше...
19 листопада – День працівників гідрометеорологічної служби / Муніципальне життя
19.11.2019

Шановні працівники гідрометеорологічної служби! Вітаю вас із нагоди професійного свята! Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об’єктивної гідрометеорологічної інформації, достовірності прогнозів. Часто ваша робота допомагає відвернути загрозу життю людей та запобігти матеріальним збиткам від небезпечних природних явищ.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській ОТГ утворено ГО «Новоград-Волинська міська асоціація футболу» / Муніципальне життя
19.11.2019

У великій залі Будинку рад 18 листопада 2019 року відбулись установчі збори ГО «Новоград-Волинська міська асоціація футболу». Участь у зборах взяли депутат обласної ради Степан Нусбаум, депутат міської ради Ігор Юшманов, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк та голова Житомирської обласної асоціації футзалу Віктор Таран.

Докладніше...
Відкрита першість ДЮСШ з важкої атлетики / Спорт
19.11.2019

15-16 листопада 2019 року в спеціалізованому спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за адресою вулиця Пушкіна 44-а, відбулась відкрита першість ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, до 15 років, до 17 років. В змаганнях прийняли участь 5 команд із загальною чисельністю 90 спортсменів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
18.11.2019

Основні питання життєдіяльності міської об’єднаної територіальної громади опрацювали у понеділок, 18 листопада, під час щотижневих оперативної та апаратної нарад, які відбулися під керівництвом в.о. міського голови Оксани Гвозденко. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний, а також про по-галузеве освоєння коштів на капітальні та поточні видатки.

Докладніше...
На Міжнародному фестивалі "Energy Fest" учениця Школи мистецтв зайняла 1 місце в номінації інструментальний жанр / Муніципальне життя
18.11.2019

16 листопада 2019 року в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера проходив Міжнародний фестиваль "Energy Fest". Фестиваль проводився з метою розкриття дару, таланту, індивідуальності кожного учасника, даючи шанс кожному показати свої можливості та здібності.

Докладніше...
Новоград-Волинська ЗОШ №3 відсвяткувала 150-річчя з дня заснування / Гуманітарна сфера
18.11.2019

Ювілей школи – це не лише історична віха, але і своєрідна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя та педагогічний талант рідній школі і, звичайно, накреслити плани на майбутнє. 15 листопада 2019 року у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди 150-річчя з дня заснування Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.Привітати школу із важливою датою приїхали її випускники, ветерани-педагоги, учні та поважні гості.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.11.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 листопада по 24 листопада 2019 року

Докладніше...
17 листопада – День студента. Міжнародний день студента / Муніципальне життя
15.11.2019

Шановне студенство! Від щирого серця вітаю вас зі святом молодості, творчості, пошуку та нових відкриттів! Студентська пора – це найцікавіший і водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів. 

Докладніше...
17 листопада – День працівників сільського господарства / Муніципальне життя
15.11.2019

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

Докладніше...
16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку / Муніципальне життя
15.11.2019

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. 

Докладніше...
Шановні Наталіє Петрівно та колектив ЗОШ №3! / Муніципальне життя
15.11.2019

Прийміть щирі вітання з нагоди 150-річчя від дня заснування закладу! Школа завжди живе у спогадах дорослих і в буднях дітей. Вона вчить, наставляє, дає мудрість та виводить з дитинства у світ реалізації власних сил і знань. Ювілей - час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи та окреслення планів на майбутнє. За ці роки ЗОШ №3 пройшла довгий шлях становлення та накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази. 

Докладніше...
Робоча зустріч із заступником Міністра соціальної політики України / Муніципальне життя
15.11.2019

На засіданні 14 листопада Верховна Рада підтримала у другому читанні та в цілому законопроєкт №2000 «Про Державний бюджет України на 2020 рік». За це рішення проголосували 280 народних депутатів. 

Докладніше...
У ЗОШ №5 після капітального ремонту відкрито спортивну залу / Гуманітарна сфера
15.11.2019

15 листопада 2019 року відбулось відкриття сучасної спортивної зали в ЗОШ №5 після капітального ремонту. Привітати учнів та вчителів закладу з цією подією до школи завітали перший заступник міського голови Сергій Колотов та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук.

Докладніше...
На засіданні робочої групи з питань реалізації проекту «Безпечне місто» / Муніципальне життя
15.11.2019

15 листопада під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Безпечне місто». До участі у детальному обговоренні основних етапів проекту було запрошено керівництво районної ради, навколишніх об’єднаних територіальних громад та сільських рад, які беруть участь в проекті. 

Докладніше...
Відкрите тренування з вихованцями кіокушинкай карате та вручення спортивного інвентарю / Спорт
15.11.2019

14 листопада 2019 року в Гарннізоному будинку Офіцерів в приміщені спортивного залу відбулося відкрите тренування з вихованцями кіокушинкай карате та вручення спортивного інвентарю від депутата Новоград-Волинської міської ради Рассадіна Андрія Олексійовича за сприяням управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради!

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення / Муніципальне життя
15.11.2019

14 листопада 2019 року відбулось засідання комісії з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення міста за участю заступника голови комісії, директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ та членів комісії.

Докладніше...
Як відзначатимуть День Гідності та Свободи у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
15.11.2019

Шосту річницю Дня Гідності та Свободи в Україні відзначатимуть 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Програму заходів, які цього дня пройдуть у Новограді-Волинському обговорили 13 листопада під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 листопада 2019 року

Докладніше...
Засідання ради з питань туристичної діяльності / Муніципальне життя
14.11.2019

14 листопада 2019 року за участю в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання ради з питань туристичної діяльності. Нагадаємо, що розпорядженням міського голови № 30 від 14.02.2019 з метою вдосконалення реалізації державної політики в галузі туристичної діяльності у Новоград-Волинській міській ОТГ створено раду з питань розвитку туристичної діяльності. Робоча група в дорадчо-консультативній формі займається розв'язанням проблем розвитку місцевого туризму та підтримки туристичних ресурсів. 

Докладніше...
В.о. міського голови Оксана Гвозденко взяла участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства / Муніципальне життя
14.11.2019

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Напередодні цього свята, 14 листопада 2019 року, у великій залі Будинку рад відбулись урочисті заходи. На свято завітали в.о. міського голови Оксана Гвозденко та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
На перехресті вул. Героїв Майдану – Шевченка – Соборності проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття / Муніципальне життя
14.11.2019

На фінальній стадії перебуває капітальний ремонт дорожнього покриття центральних вулиць Новограда-Волинського. 14 листопада 2019 року розпочато асфальтування дороги на перехресті вул. Героїв Майдану – Шевченка – Соборності.

Докладніше...
У Новограді-Волинському триває підготовка до відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера / Муніципальне життя
14.11.2019

14 листопада в.о. міського голови Оксана Гвозденко за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко провела нараду щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. Свята не випадково стоять поруч у календарі, в житті ці два покликання тісно пов’язані. Адже сьогодні волонтери і військовослужбовці працюють заради спільної мети – захисту Батьківщини.

Докладніше...
Підопічні відділення денного перебування терцентру провели захід до Дня студента / Муніципальне життя
14.11.2019

13 листопада 2019 року напередодні свята Дня студента підопічні відділення денного перебування провели захід, бо і в нашій установі є студенти Університету третього віку факультетів: «Інформаційних технологій», «Іноземних мов», «Здоров'я» та «Основи медичних знань».

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 листопада 2019 року

Докладніше...
Важлива інформація для одержувачів пільг на житлово-комунальні послуги / Муніципальне життя
13.11.2019

З листопада 2019 року отримувачі пільг будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг. Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на житлово-комунальні послуги, який вступив в силу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня 2019 року.

Докладніше...
Керівництво Новограда-Волинського відвідало с.Гульск з робочою поїздкою / Гуманітарна сфера
13.11.2019

Відповідно до чинного українського законодавства наразі проходить процес добровільного приєднання Гульської сільської ради до Новоград-Волинської міської ОТГ. З метою ознайомлення керівництво Новограда-Волинського 13 листопада 2019 року відвідало с.Гульск з робочим візитом. Поїздка відбулась за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко, секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького.

Докладніше...
На 84 засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
13.11.2019

13 листопада у великій залі Будинку рад під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко (розпорядження міського голови від 04.09.2019 №422(к)) відбулося 84 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 18 членів виконавчого комітету із 22, які затверджені рішенням міської ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 листопада 2019 року

Докладніше...
Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
12.11.2019

12 листопада 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов та депутат міської ради Ігор Юшманов.

Докладніше...
В.о. міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у 28-й сесії Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
12.11.2019

12 листопада в.о. міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у двадцять восьмій сесії Житомирської обласної ради сьомого скликання, під час якої депутатами було розглянуто 79 питань, серед яких – внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік та до регіональних галузевих програм, звернення до центральних органів влади, комунальні та кадрові питання тощо. 

Докладніше...
Про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб / Муніципальне життя
12.11.2019

Одним із важливих напрямів політики держави в даний час є вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

Докладніше...
Дві особи з числа дітей-сиріт отримають грошову компенсацію на придбання житла / Муніципальне життя
11.11.2019

Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко 11 листопада 2019 року відбулось засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, та визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
11.11.2019

11 листопада під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, галузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму, фізичної культури та спорту та ін. 

Докладніше...
Співчуття родині Атаманенків з приводу тяжкої втрати - загибелі сина Олександра Атаманенка / Муніципальне життя
11.11.2019

Міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття родині Атаманенків з приводу тяжкої втрати - загибелі сина Олександра Атаманенка, бійця 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького та 54-го окремого розвідувального батальйону. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 101 річницю Незалежності Польщі / Гуманітарна сфера
11.11.2019

Спільне виконання патріотичних пісень, декламування віршів, флешмоби, відкриття виставки «Здобуття Незалежності», польська кухня та незабутні враження. Так, у неділю, 10 листопада на площі перед міським Палацом культури ім. Лесі Українки відзначили національне свято братнього польського народу – 101 річницю Незалежності Польщі.

Докладніше...
Проведено відкритий міський турнір з боксу з нагоди презентації професійного боксерського рингу / Спорт
11.11.2019

09 листопада 2019 року відбувся відкритий міський турнір з боксу з нагоди презентації боксерського рингу. У турнірі взяли участь 56 учасників та було проведено 28 поєдинків.

Докладніше...
Відбувся 19-й Всеукраїнський диктант національної єдності на Українському радіо / Гуманітарна сфера
11.11.2019

Ось і відбувся традиційний 19-й Всеукраїнський диктант національної єдності на Українському радіо, що проводиться до До Дня української писемності та мови під назвою «Від бересту - до «цифри».

Докладніше...
Відбулися урочисті заходи та концертна програма з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва / Муніципальне життя
11.11.2019

07 листопада 2019 року у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки приймали вітання з нагоди професійного свята представники однієї з найбільш творчих галузей – працівники культури та майстри народного мистецтва. Володарі слова і пісні, чарівники танцю та хранителі багатої мистецької спадщини.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.11.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 11 листопада по 17 листопада 2019 року

Докладніше...
9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва / Муніципальне життя
08.11.2019

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки вам, працівникам закладів культури та майстрам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Докладніше...
9 листопада - День української писемності та мови / Муніципальне життя
08.11.2019

Щиросердечно вітаю всіх з Днем української писемності та мови – одним з найбільш важливих свят України. Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. 

Докладніше...
Розглянуто пропозиції до проекту Програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік в галузі освіти і науки міської ради / Муніципальне життя
08.11.2019

Під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова 8 листопада 2019 року відбулась співбесіда щодо розгляду пропозицій до Проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі освіти і науки міської ради. У нараді взяли участь в.о. міського голови Оксана Гвозденко, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Докладніше...
Розширена колегія управління освіти і науки міської ради / Муніципальне життя
08.11.2019

07 листопада 2019 року на базі КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» відбулася розширена колегія управління освіти і науки міської ради. Ключовим питанням для обговорення була інформація інженера з охорони праці ЦГО Ковальчук Н.А. щодо стану охорони праці та пожежної безпеки в закладах освіти Новоград-Волинської міської ОТГ.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 08 листопада 2019 року

Докладніше...
Засідання міської архітектурно-містобудівної ради / Муніципальне життя
07.11.2019

Під час засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради 7 листопада 2019 року під головуванням начальника управління – головного архітектора міста Новоград-Волинський Дмитра Гудзя розглянули доопрацьовану ескізну пропозицію щодо реконструкції Арки пам’яті на вул. Шевченка, 9А.

Докладніше...
Співбесіда по розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі в галузі фізичної культури та спорту міської ради / Муніципальне життя
07.11.2019

07 листопада 2019 року перший заступник міського голови Сергій Колотов провів співбесіду по розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі фізичної культури та спорту міської ради.

Докладніше...
Члени ради старійшин при виконавчому комітеті міської ради провели чергове засідання / Муніципальне життя
07.11.2019

7 листопада 2019 року за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко, секретаря міської ради Олени Пономаренко та заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання ради старійшин при виконавчому комітеті міської ради. До складу ради старійшин входять представники старшого покоління, які мають досвід керівної роботи, високий авторитет серед населення міста та цікавляться найбільш болючими питаннями територіальної громади. Очолює раду старійшин при виконавчому комітеті міської ради Григорій Грінченко. 

Докладніше...
Дослідження у формі лекції для групи викладачів мистецьких шкіл по класу фортепіано, концертмейстерів / Муніципальне життя
07.11.2019

На базі обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради 01 листопада 2019 року  відбулось дослідження у формі лекції для групи викладачів мистецьких шкіл по класу фортепіано, концертмейстерів, яке підготовили і провели викладачі Школи мистецтв м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
На спільному засіданні постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
07.11.2019

6 листопада у конференц-залі міської ради відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань міського бюджету та комунальної власності.

Докладніше...
Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
07.11.2019

06 листопада 2019 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова, за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої обговорили реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб та вжиття заходів щодо недопущення розповсюдження інфекційного захворювання – дифтерії.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 листопада 2019 року

Докладніше...
Про зрізання чотирьох аварійних дерев породи «липа» по вул. Житомирська / Муніципальне життя
06.11.2019

Як повідомляє директор КП міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» Сергій Моісеєв, працівниками комунального підприємства проводяться роботи із зрізання чотирьох аварійних дерев породи «липа» по вул. Житомирська (біля перехрестя вул. Сагайдачного- Житомирська та перехрестя вул. Волі-Житомирська). 

Докладніше...
Введена в обіг банкнота номіналом 1 000 гривень / Муніципальне життя
06.11.2019

Введена в обіг банкнота номіналом 1 000 гривень

Докладніше...
Нарада щодо організації та проведення новорічно-різдвяних заходів / Муніципальне життя
06.11.2019

6 листопада 2019 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада щодо організації та проведення новорічно-різдвяних заходів.

Докладніше...
Про краєзнавчий музей / Гуманітарна сфера
06.11.2019

Однією з візитних карток міста Новограда-Волинського є краєзнавчий музей. Експозиція музею базується на матеріалах, зібраних краєзнавцями Житомирщини. Окремий розділ розповідає про історію древнього Звягеля (1257 – 1795). У музеї зберігається багата колекція фотодокументів, письмових документів, серед них стародруки. Однією з цікавинок є нумізматична колекція римських монет, монети царського періоду, гроші доби козаччини та періоду німецької окупації. 

Докладніше...
Нарада з питань організації та проведення заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів / Муніципальне життя
06.11.2019

6 листопада 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань організації та проведення заходів до Дня пам’яті жертв  голодоморів. У ході наради йшлося про організацію у місті комплексу заходів інформаційно-просвітницького та національно-патріотичного спрямування.Зокрема, в процесі обговорення учасники наради зійшлися на думці, що загальноміські заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів проходитимуть впродовж двох днів.

Докладніше...
Співбесіда по розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі культури і туризму / Муніципальне життя
05.11.2019

05 листопада 2019 року перший заступник міського голови Сергій Колотов, за участю в.о. міського голови Оксани Гвозденко, секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника відділу культури і туризму міської ради Лариси Заєць, т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олександра Мельника, головного спеціаліста цього ж відділу Олени Тімофєєвої провів співбесіду по розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі культури і туризму.

Докладніше...
Розглянуто пропозиції до проекту Програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік в галузі ЖКГ / Муніципальне життя
05.11.2019

5 листопада 2019 року під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулась співбесіда щодо розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Участь у нараді взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Анатолій Легенчук та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Докладніше...
Опрацювали пропозиції до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської ОТГ на 2020 рік в галузі охорони здоров’я / Муніципальне життя
05.11.2019

5 листопада у конференц-залі міської ради перший заступник міського голови, куратор галузі охорони здоров’я Сергій Колотов провів співбесіду з розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі охорони здоров’я.

 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.11.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 листопада 2019 року

Докладніше...
4 листопада – День залізничника / Муніципальне життя
04.11.2019

Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

Докладніше...
Зустріч представників молодіжної ради з волонтером Корпусу Миру / Муніципальне життя
04.11.2019

У Міністерстві розвитку громад та територій України інформують, що 16 жовтня 2019 року 110 американських громадян склали присягу і офіційно стали волонтерами Корпусу миру США в Україні. Впродовж двох наступних років вони працюватимуть в об’єднаних громадах. Волонтери допомагатимуть органам місцевого самоврядування підвищити організаційну спроможність, розвинути проектний менеджмент та налагодити взаємодію з партнерами.

Докладніше...
4-й Міжнародний багатожанровий конкурс «Autum Super-Star 2019» / Муніципальне життя
04.11.2019

І знову зібрав талановиту молодь 4-й Міжнародний  багатожанровий конкурс «Autum Super-Star 2019», який відбувся 02 листопада 2019 року у місті Яремче Івано-Франківської області.

Докладніше...
Відбулось двадцяте (83) позачергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
04.11.2019

Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко 04 листопада 2019 року у великій залі Будинку рад відбулось двадцяте (83) позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 17 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради. 

Докладніше...
В.о. міського голови Оксана Гвозденко провела щотижневу оперативну нараду / Муніципальне життя
04.11.2019

4 листопада під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко у каб. 1 відбулася щотижнева оперативна нарада, у ході якої було обговорено ряд поточних питань щодо життєзабезпечення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, щодо галузі житлово-комунального господарства дано відповідні доручення заступнику міського голови Анатолію Легенчуку.

Докладніше...
Ветерани-залізничники відзначили професійне свято / Муніципальне життя
04.11.2019

3 листопада 2019 року ветерани і пенсіонери, які працювали на залізничному транспорті та присвятили залізничному транспорту свій кар’єрний шлях, відзначили професійне свято – День залізничника. Для  залізничників поважного віку організувала відпочинок у кафе первинна ветеранська організація станції Новоград-Волинський Коростенської дирекції (голова Галина Здрилюк).

Докладніше...
У Новограді-Волинському працівників соціальної сфери привітали з професійним святом / Гуманітарна сфера
04.11.2019

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Напередодні, 1 листопада, професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі, відзначили у Новограді-Волинському.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.11.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 04 листопада по 10 листопада 2019 року

Докладніше...
3 листопада – День працівників соціальної сфери / Муніципальне життя
01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом! Завдяки вашим знанням, професіоналізму, багатому досвіду роботи щоденно отримують кваліфіковану допомогу ті громадяни нашого міста, які найбільше її потребують.

Докладніше...
3 листопада – День інженерних військ. День ракетних військ і артилерії / Муніципальне життя
01.11.2019

Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани 12 окремого полку оперативного забезпечення та ракетно-артилерійських підрозділів 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького! Сердечно вітаю вас з професійними святами.

Докладніше...
Представник Корпусу Миру відвідав інклюзивно-ресурсний центр / Муніципальне життя
01.11.2019

22 жовтня 2019 року до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради з дружнім візитом завітав волонтер Корпусу Миру США в Україні Патрік Джентрі. В ході зустрічі директор Борис Н.П. розповіла про мету та завдання діяльності ІРЦ,  ознайомила з матеріально-технічною базою установи та познайомила з фахівцями ІРЦ.

Докладніше...
Директора ДПСЗН міської ради ЛІЛІЮ ХРУЩ занесено до КНИГИ ПОШАНИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ЖИТОМИРЩИНИ / Муніципальне життя
01.11.2019

ВІТАЄМО директора департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради ЛІЛІЮ ХРУЩ із занесенням до КНИГИ ПОШАНИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ЖИТОМИРЩИНИ – за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту населення міста Новоград-Волинського

Докладніше...
Відбулося пленарне засідання 36-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
01.11.2019

31 жовтня відбулось пленарне засідання 36-ї сесії міської ради сьомого скликання, на початку якого зареєструвалися 25 із 34 обраних депутатів міської ради.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa