Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
08.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха)

Докладніше...
08.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Внески до статутного капіталу субєктів господарювання)

Докладніше...
08.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Утримання та розвиток інфраструктури автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури)

Докладніше...
08.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Листопад 2018 року
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
12.11.2018

12 листопада 2018 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. В ході обговорення питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності міста, керівники виконавчих органів міської ради зосередили особливу увагу на питаннях галузі житлово-комунального господарства. 

Докладніше...
Визначено п’ять проектів бюджету участі, що будуть реалізовані у 2019 році / Муніципальне життя
12.11.2018

10 листопада 2018 року завершилося загальноміське голосування за проекти бюджету участі, що відбувалося з 6 по 10 листопада.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 5 листопада, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова та у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень і відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

У понеділок, 5 листопада, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

Розпочався робочий тиждень заступника міського голови А.В. Легенчука, у понеділок, 5 листопада, із проведення галузевої наради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (05 - 09 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

5 листопада, у понеділок, заступник міського голови Оксана Гвозденко розпочала робочий тиждень із участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, що відбулись під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

5 листопада, в понеділок, секретар міської ради В.І. Остапчук взяв участь в оперативній нараді з заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради, начальником відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, яка відбулась під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (05 - 09 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

Відповідно до розпорядження міського голови (№424(к) від 01.11.2018 року та №431(к) від 06.11.2018 року) протягом тижня перший заступник міського голови Сергій Колотов виконував обов’язки міського голови.

Докладніше...
Відбулось засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу / Муніципальне життя
12.11.2018

9 листопада 2018 року за участі в.о. міського голови С.Ю. Колотова та заступника міського голови О.В. Гвозденко відбулось засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. І.Мамайчука, 13.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
09.11.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 12 листопада по 18 листопада 2018 року

Докладніше...
9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва / Муніципальне життя
09.11.2018

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідне місто, примножуєте його успіхи і досягнення. Адже споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Докладніше...
9 листопада – День української писемності та мови / Муніципальне життя
09.11.2018

Мова – це важливий чинник самовизнання нації, духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Докладніше...
Засідання тендерного комітету з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності комунального підприємства / Муніципальне життя
09.11.2018

9 листопада 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання тендерного комітету з відбору надавача послуг з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Участь у засіданні взяли заступник міського голови Анатолій Легенчук, депутати міської ради, а також громадські активісти.

Докладніше...
Креативні індустрії - основа конкурентоспроможності країни, підвищення її позицій в глобальних рейтингах та отримання конкретного економічного ефекту / Муніципальне життя
09.11.2018

У Києві відбувся другий щорічний Міжнародний форум «Креативна Україна», організований Міністерством культури України. Його організатори переконані: у час науково-технічного прогресу креативні індустрії є одними з найбільш динамічних секторів світової економіки.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 09 листопада по 11 листопада 2018 року.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців взяти участь у голосуванні за проект бюджету участі / Муніципальне життя
08.11.2018

Бюджет міських ініціатив дозволяє кожному мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Задля цього впродовж серпня-жовтня відбувався прийом проектних пропозицій у рамках реалізації бюджету участі у місті Новограді-Волинському.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців взяти участь у голосуванні за проект бюджету участі / Муніципальне життя
08.11.2018

Бюджет міських ініціатив дозволяє кожному мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Задля цього впродовж серпня-жовтня відбувався прийом проектних пропозицій у рамках реалізації бюджету участі у місті Новограді-Волинському.

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру / Муніципальне життя
08.11.2018

7 листопада 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука та за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту міської ради. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському своє професійне свято відзначили працівники культури та майстри народної творчості / Гуманітарна сфера
07.11.2018

9 листопада 2018 року відзначається Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народної творчості. З цієї нагоди у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки напередодні, у середу, 7 листопада відбулися урочистості.

Докладніше...
Засідання круглого столу „Можливості реалізації проекту гідроенергетики в м. Новограді-Волинському Житомирської області“ / Муніципальне життя
07.11.2018

7 листопада 2018 року  у конференц-залі міської ради відбулось засідання круглого столу „Можливості реалізації проекту гідроенергетики в м. Новограді-Волинському Житомирської області“. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради до чиєї компетенції відноситься дане питання та заступник начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації Сергій  Сіренький.

Докладніше...
 / Економіка
07.11.2018
На 1 вересня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56193 особи. Загальне скорочення по місту за січень-серпень  2018р. становить  95 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  165 осіб.
Докладніше...
Відбулося пленарне засідання позачергової 27-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
07.11.2018

6 листопада 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання позачергової 27-ї сесії міської ради сьомого скликання, у ході якої міський голова Віктор Весельський прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради у 2018 році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
06.11.2018

5 листопада 2018 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. На ключових питаннях, що стосуються забезпечення діяльності галузей міста, наголосили керівники виконавчих органів міської ради.

Докладніше...
Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
05.11.2018

5 листопада 2018 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі в.о. міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів / Гуманітарна сфера
05.11.2018

2 листопада 2018 року у місті Новограді-Волинському олімпіадою з біології стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Наразі назріла нагальна потреба оновлення процедури проведення учнівських предметних олімпіад. Управління освіти і науки та інформаційно-методичний центр виступили ініціаторами модернізації змісту, структури та організації проведення ІІ етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р. Адже організація проведення предметних олімпіад повинна викликати головне – довіру її учасників.

Докладніше...
Міський турнір зі спортивної стрільби з пневматичної гвинтівки / Спорт
05.11.2018

2 листопада 2018 року міський Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у стрілецькому тирі ліцею № 11 міста Новограда-Волинського Житомирської області провели міський турнір зі спортивної стрільби з пневматичної гвинтівки. 

Докладніше...
ФК "Полісся" здобув перемогу у матчі над ФК "Минай" / Спорт
05.11.2018

4 листопада 2018 року на міському стадіоні «Авангард» в місті Новограді-Волинському в рамках 16-го туру Другої ліги чемпіонату України з футболу футбольний клуб «Полісся» у заключному домашньому матчі здолав лідера групи закарпатський «Минай» - 1:0.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.11.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 05 листопада по 11 листопада 2018 року.

Докладніше...
4 листопада – День залізничника / Муніципальне життя
05.11.2018

Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Залізниця – важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Завдяки вашій кропіткій щоденній праці ми маємо змогу дістатися до всіх куточків не лише України, а й інших країн. Адже від вашого професіоналізму та компетенції, від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.

Докладніше...
Урочистості з нагоди прибуття з зони ООС 54-го окремого розвідувального батальйону / Муніципальне життя
05.11.2018

З нагоди прибуття з зони ООС 54-го окремого розвідувального батальйону, для особового складу військової частини А 2076 у Гарнізонному Будинку офіцерів Збройних Сил України 3 листопада 2018 року відбулись урочистості. Участь у заході взяли в.о. міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та начальник відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанна Колесник.

Докладніше...
3 листопада – День інженерних військ. День ракетних військ і артилерії / Муніципальне життя
05.11.2018

Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани 12 окремого полку оперативного забезпечення та ракетно-артилерійських підрозділів 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького! Сердечно вітаю вас з професійними святами. 

Докладніше...
4 листопада – День працівників соціальної сфери / Муніципальне життя
05.11.2018

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом. На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка новоград-волинців. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Докладніше...
Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери / Муніципальне життя
05.11.2018

До дня працівника соціальної сфери, який щороку відзначається у державному календарі свят, у першу неділю листопада, у великій залі Будинку рад 2 листопада 2018 року відбулися урочистості. Тут, всі, хто має відношення до соціальної сфери, приймали привітання від посадовців, колег та працівників культури, які всі разом передали подяку від 26 тисяч мешканців міста, котрі щороку звертаються в різні структури соціальної сфери Новограда-Волинського.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ / Муніципальне життя
05.11.2018

2 листопада 2018 року в Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький привітав від імені міської влади командира 12 окремого полку оперативного забезпечення Миколу Борісова та особовий склад військової частини, побажав вагомих здобутків у їх шляхетній справі та ефективного виконання військового обов’язку, висловив щиру подяку за самовіддану службу та відданість військовій справі. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ / Муніципальне життя
05.11.2018

2 листопада 2018 року в Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький привітав від імені міської влади командира 12 окремого полку оперативного забезпечення Миколу Борісова та особовий склад військової частини, побажав вагомих здобутків у їх шляхетній справі та ефективного виконання військового обов’язку, висловив щиру подяку за самовіддану службу та відданість військовій справі. 

Докладніше...
Відбулось пленарне засідання двадцять шостої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
02.11.2018

1 листопада 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось пленарне засідання двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання, на початку якого зареєструвався 31 депутат.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 листопада 2018 року

Докладніше...
Засідання спостережної комісії / Муніципальне життя
01.11.2018

31 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. На порядку денному розглядалися питання про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, про надану допомогу і потреби умовно-достроково звільнених осіб, про осіб, що звільнилися з Державних установ   Ізяславської виправної колонії (№31) та «Сокирянської виправної колонії (№ 67)», а також сплановано роботу щодо особи, яка має звільнитисязі Збаразької виправної колонії (№ 63).

Докладніше...
Про роботу Новоград-Волинського відділення управління Фонду соціального страхування України у Житомирській області / Муніципальне життя
01.11.2018

Новоград-Волинське відділення  управління Фонду соціального страхування України у Житомирській області здійснює виконання своїх статутних функцій на території міста Новограда-Волинського, Новоград-Волинського та Баранівського районів в реалізації права на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованих  осіб.

Докладніше...
Соціальні та освітні послуги – допомога особливим дітям та підтримка їх батьків / Муніципальне життя
01.11.2018

В рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Інклюзія. Формуємо нову філософію громади», яку проводить новостворена міська комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр», на базі даного центру відбулася зустріч за участю працівників міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
12.11.2018

16 листопада з 14:00 до 15:00 год. на території міста відбудеться комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту шляхом подання звукового сигналу «УВАГА ВСІМ».

Докладніше...
Запрошуємо мешканців міста до обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради
09.11.2018

Запрошуємо мешканців міста до  обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження регламенту та умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (регуляторний акт), яке відбудеться 13 листопада 2018 року о 14:00 год у великій залі Будинку рад.

Докладніше...
Порядок денний 60 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
09.11.2018

Про внесення змін у Регламент роботи виконавчих органів та виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa