Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Листопад 2018 року
Розглянули питання організації роботи пунктів обігріву в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади / Муніципальне життя
30.11.2018

30 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови, керівника штабу Анатолія Легенчука, відбулась робоча нарада, на якій розглянули питання організації роботи пунктів обігріву затверджених розпорядженням міського голови від 29.11.2018 №288(о), а також обговорили головні вимоги до їх функціонування у випадку низьких температур у місті Новограді-Волинському.

Докладніше...
Відбулось чергове засідання спостережної комісії / Муніципальне життя
30.11.2018

30 листопада 2018 року під головуванням голови спостережної комісії виконавчого комітету міської ради Василя Остапчука за участі членів комісії відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. На порядку денному розглядалися питання про здійснену роботу з особами, звільненими у звязку із закінченням терміну відбування покарання, що звільнилися з Державних установ Ізяславської виправної колонії (№31), «Сокирянської виправної колонії (№67)», «Збаразької виправної колонії (№63)».

Докладніше...
В Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю міської ради відбувся захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю / Гуманітарна сфера
30.11.2018

30 листопада 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко у супроводі директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ та заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Олени Пономаренко відвідали захід в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю міської ради, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. 

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
30.11.2018

30 листопада 2018 року у великій залі Будинку рад під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого було внесено 2 питання:

Докладніше...
Фізкультурно-оздоровчий захід до Міжнародного дню осіб з інвалідністю / Муніципальне життя
30.11.2018

29 листопада 2018 року в Гарнізонному будинку офіцерів відбувся фізкультурно-оздоровчий захід до Міжнародного дню осіб з інвалідністю. Організатором заходу виступило управління у справах сім’ї молоді фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Докладніше...
 / Муніципальне життя
30.11.2018

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
 / Муніципальне життя
29.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 30 листопада по 02 грудня 2018 року.

Докладніше...
«Олімпійське лелеченя» у місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
29.11.2018

27 листопада 2018 року у м. Новограді-Волинському на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки відбувся міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Цей захід присвячений Олімпійському руху та історії розвитку Олімпійських ігор. Відповідно до Положення учасниками змагань стали учні 6-8 класів закладів загальної середньої освіти. Урочисте відкриття заходу створило відповідну емоційну атмосферу та надало впевненості у власних силах усім учасникам змагань. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
28.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 листопада 2018 року

Докладніше...
Засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
28.11.2018

28 листопада 2018 року року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради, на якому розглянуто заяву громадянки щодо надання висновку до Новоград-Волинського міськрайонного суду про доцільність призначення її опікуном над недієздатною особою, а також ще одну заяву щодо реєстрації помічника дієздатної особи за взаємною згодою.  

Докладніше...
 / Муніципальне життя
27.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 28 листопада 2018 року

Докладніше...
Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
27.11.2018

27 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли в.о. міського голови Сергій Колотов, секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов та члени комісії. 

Докладніше...
Відпрацювали питання Статуту і Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» / Муніципальне життя
27.11.2018

З початку 2018 року в Україні офіційно розпочалася медична реформа. Місто Новоград-Волинський активно включилося до процесу реформування галузі охорони здоров’я.

Докладніше...
Опрацьовано питання співпраці в організації та проведенні музичного фестивалю «Lesia Grand Fest» / Муніципальне життя
27.11.2018

27 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада з питань співпраці в організації та проведенні музичного фестивалю «Lesia Grand Fest», який в кінці червня 2019 року знову стартуватиме у місті Новограді-Волинському. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
27.11.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 27 листопада 2018 року

Докладніше...
Підписано договір з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності КП НВМР «ВУВКГ» / Муніципальне життя
26.11.2018

26 листопада 2018 року начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук та директор Приватного акціонерного товариства Аудиторська фірма «Перспектива – К» Андрій Комаров підписали договір з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності комунального підприємства міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
26.11.2018

26 листопада 2018 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневу оперативну нараду. Затим у конференц-залі міської ради відбулась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, в.о. старости Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської об’єднаної ОТГ, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України у Житомирській області, першим заступником голови комісії з припинення діяльності Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! / Муніципальне життя
26.11.2018

Ввечері, 25 листопада 2018 року, з утриманням вночі та вранці 26 листопада в Житомирі та місцями по області очікується туман, видимість 200-500 метрів, слабка ожеледь, місцями по області налипання мокрого снігу, на дорогах - ожеледиця. 

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
26.11.2018

У зв’язку з погіршенням погодних умов, а саме - утворення ожеледиці, 25 листопада 2018 року в.о. міського голови Сергій Колотов скликав позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були розглянуті питання щодо проведеної роботи комунальними підприємствами та відповідними службами міста з метою усунення негативних погодніх наслідків, готовності до роботи техніки комунальних підприємств та наявності соляно-піщаної суміші.

Докладніше...
Увага! На дорогах ожеледиця! Працюють комунальні служби / Муніципальне життя
26.11.2018

У зв’язку з утворенням ожеледиці, 25 листопада 2018 року на вулицях міста працюють комунальні служби. Як повідомляє директор КП «Шляхрембуд» Андрій Рассадін, з 03:30 години ранку до роботи залучено дві одиниці наявної техніки комунального підприємства. В першу чергу соляно-піщаною сумішшю посипаються вулиці, де здійснюється рух міських автобусних маршрутів загального користування. Станом на 10:00 годину використано 50 тонн соляно-піщаної суміші, роботи продовжуються.

Докладніше...
До Дня пам'яті жертв голодоморів у Новограді-Волинському відбулась загальноміська акція "Запалимо свічку пам'яті" / Муніципальне життя
26.11.2018

Щороку, у четверту суботу листопада, українці всього світу у скорботі згадують своїх предків – безневинно страчених жертв Голодомору. Цього дня о 16:00 годині на хвилину в країні затихають міста та села. Мовчанням люди вшановують замучених голодом земляків та запалюють свічки у вікнах своїх домівок на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
23.11.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 26 листопада по 02 грудня 2018 року

Докладніше...
24 листопада - День пам’яті жертв голодоморів / Муніципальне життя
23.11.2018

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам`ять жертв Голодомору, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом у 1932-1933 роках, а також голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні. Трагізм цього найсумнішого та найскорботнішого періоду в долі українців полягає в тому, що шляхом створення штучного голодомору керівництво тодішньої тоталітарної країни намагалося вбити жагу до свободи та незалежності у нашого волелюбного народу. 

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Голодоморів в Україні / Муніципальне життя
23.11.2018

23 листопада 2018 року в Новограді-Волинському за участі керівництва міста відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Голодоморів в Україні. До Пам’ятного знаку жертвам Голодоморів на території центрального кладовища учасники мітингу-реквієму поклали квіти. Із запаленими свічками в руках, представники міської влади, громадські активісти, школярі стали учасниками панахиди за загиблими.

Докладніше...
Відбулась зустріч з активною молоддю щодо перспективи розвитку дитячих майданчиків в місті / Муніципальне життя
23.11.2018

23 листопада 2018 року у конференц-залі міської ради директор міського Молодіжного центру Олександра Радчук провела зустріч з активною молоддю міста щодо перспективи розвитку дитячих майданчиків в місті, реалізації молодіжної політики та сприяння вирішення проблем молодих сімей.

Докладніше...
Захворюваність на грип переступила епідемічний поріг / Муніципальне життя
23.11.2018

За даними Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» зростання захворюваності на грип впродовж 42 тижня (захворіло 762 особи, з них 594 дитини (77,9% від всіх захворілих) по м. Новоград-Волинський та району призвело до перевищення епідемічного порогу на 12%. 

Докладніше...
Відбулася вулична акція з нагоди Дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками / Муніципальне життя
23.11.2018

25 листопада весь світ відзначає день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році. В переддень відзначення цієї значимої соціальної дати, 23 листопада 2018 року, в Новограді-Волинському відбулася вулична акція в центральній частині міста, яка була організована Новоград-Волинським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Докладніше...
Методичний коворкінг у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
23.11.2018

20-22 листопада 2018 року в методичному просторі освіти міста Новограда-Волинського відбулася непересічна подія – методичний коворкінг «Технології в сучасній освіті» під гаслом «Заперечуючи – пропонуй, пропонуючи – роби, роблячи – відповідай!». 

Докладніше...
Змагання з настільного тенісу серед широких верств населення в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Рух – енергія, здоров’я та краса» до Дня гідності та свободи / Спорт
23.11.2018

22 листопада 2018 року міський Центр фізичного здоров`я населення " Спорт для всіх" управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради провели змагання з настільного тенісу серед широких верств населення в рамках фізкультурно-оздоровчих  заходів «Рух – енергія, здоров’я та краса» до Дня гідності та свободи.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
22.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 23 листопада по 25 листопада 2018 року

Докладніше...
В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з учнями 7-в класу ліцею №4 / Муніципальне життя
22.11.2018

22 листопада 2018 року до Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали учні 7-В класу ліцею №4, класний керівник якого є Матвійчук Леся Петрівна. З привітальним словом звернулася до юних друзів директор Центру Антоніна Лапинська, яка розповіла дітям про види послуг, які надає установа та представила дітям провідного практичного психолога Ніну Трояновську.

Докладніше...
Обговорення питання та визначення основних напрямків роботи щодо запобігання насильства у сім’ї / Муніципальне життя
22.11.2018

22 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось обговорення питання та визначення основних напрямків роботи щодо запобігання насильства у сім’ї. Напередодні, 8 листопада, пройшов Всеукраїнський вебінар з питань заходів в сфері запобігання та протидії домашнього насильства за участі заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович.

Докладніше...
Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить БЕЗКОШТОВНУ секцію аеробіки для мешканців Новограда-Волинського / Спорт
22.11.2018

Кожен понеділок та середу в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім'ї,молоді,фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить  БЕЗКОШТОВНУ секцію аеробіки для мешканців Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відбулася робоча нарада з суб’єктами господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом (таксі) / Муніципальне життя
22.11.2018

21 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука та за участі заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника відділу доходів фінансового управління міської ради Наталії Кузнєцової, начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитра Гудзя, начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Ігоря Патюка відбулася робоча нарада з суб’єктами господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом (таксі).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 листопада 2018 року

 
Докладніше...
21 листопада – День Гідності та Свободи / Муніципальне життя
21.11.2018

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Докладніше...
У Новограді - Волинському відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи / Муніципальне життя
21.11.2018

21 листопада 2018 року у Новограді-Волинському відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. У Сквері Слави, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України», зібрались в.о. міського голови Сергій Колотов, секретар міської ради Василь Остапчук, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Анатолій Легенчук, заступник міського голови начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, духовенство та місцеві жителі аби разом відзначити цей пам'ятний день, пригадавши події Майдану у 2004 році та Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року. 

Докладніше...
У Новоград-Волинському представники Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування розповіли про деталі медичної реформи / Муніципальне життя
21.11.2018

21 листопада 2018 року у Новограді-Волинському відбулась робоча нарада з представником Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування з питань охорони здоров'я в Житомирській області Олександром Зарицьким. Участь у зустрічі взяли в.о. міського голови Сергій Колотов, радник з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Романович, а також керівники галузі охорони здоров’я міста.

Докладніше...
З нагоди Дня гідності та свободи відбулася зустріч з молоддю, яка перебуває у конфлікті з Законом / Муніципальне життя
21.11.2018

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує пільговиків міста про нормативи на централізоване опалення / Муніципальне життя
21.11.2018

З 1 жовтня 2014 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються в межах соціальних нормативів, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (далі – Постанова).

Докладніше...
Відкритий діалог у Всесвітній день дитини / Муніципальне життя
21.11.2018

20 листопада 2018 року у Всесвітній день дитини, день світового братерства і взаєморозуміння дітей, підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі, на базі Новоград-Волинського міського інклюзивно-ресурсного центру пройшов відкритий діалог «Особлива дитина – зона особливої уваги» за участю асистентів вчителів та вчителів, які працюють в інклюзивних класах з дітьми з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти міста.

Докладніше...
У Новограді- Волинському відбулося засідання спортивного комітету міста / Муніципальне життя
21.11.2018

20 листопада 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання спортивного комітету міста Новограда-Волинського, яке провів заступник голови спортивного комітету, директор дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради В.Л. Борисюк.

Докладніше...
101 інформує: поради з питань пожежної безпеки! / Муніципальне життя
21.11.2018

З початку року до теперішнього часу на території міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району сталося 155 пожеж.

Докладніше...
Служба порятунку 101 інформує! Пізнавально-профілактичний захід для учнів! / Муніципальне життя
21.11.2018

16 листопада 2018 року на базі Новоград-Волинського МРВ УДСНС України у Житомирській області  провели для учнів  загальноосвітніх шкіл пізнавально-профілактичний захід, який відбувся у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
21.11.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 листопада 2018 року.

Докладніше...
Засідання адміністративної комісії / Муніципальне життя
20.11.2018

20 листопада 2018 року відбулось засідання адміністративної комісії, що створена та діє при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради (голова комісії - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький).  

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.11.2018

Для кращої адаптації дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної освіти мають створюватись команди психолого-педагогічного супроводу. Саме про це йшла розмова на нещодавній зустрічі в інклюзивно-ресурсному центрі з вихователями-методистами закладів дошкільної освіти. 

 

Докладніше...
Пішов у вічність Сурай Петро Іванович / Муніципальне життя
20.11.2018

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним та близьким Сурая Петра Івановича з приводу тяжкої втрати – його смерті. У вічність пішов заслужений працівник культури України, колишній режисер народного театру Новоград-Волинського міського Палацу культури ім. Лесі Українки, кавалер ордена «Звягель», Почесний громадянин міста. 

Докладніше...
Міжобласний турнір з волейболу / Спорт
20.11.2018

16 листопада 2018 року в м. Коростень пройшов міжобласний турнір з волейболу присвячений  Олімпійському чемпіону  Мехіко Іванову В.Т. серед юнаків 2002 р.н. та молодші. 

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного серед молоді та юніорів / Спорт
20.11.2018

16 листопада 2018 року пройшов чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного серед молоді та юніорів в м. Житомирі. В змаганнях взяло участь вісім команд.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
19.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 листопада 2018 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
19.11.2018

19 листопада 2018 року під керівництвом в.о. міського голови Сергія Колотова відбулись щотижнева оперативна та апаратна наради, у ході яких керівники структурних підрозділів міської ради проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на цей тиждень. 

Докладніше...
Матч дербі між командою ФК "Звягель" та ветеранською командою ФК "Авангард" / Спорт
19.11.2018

17 листопада о 13:00 годині на міському стадіоні "Авангард" відбувся матч дербі між командою ФК "Звягель" та ветеранською командою ФК "Авангард". Перед матчем відбулася презентація нового електронного табла, яке вже наступного сезону буде інформувати матчі на стадіоні "Авангард".

Докладніше...
Змагання з футболу на кубок міського голови / Спорт
19.11.2018

16 листопада 2018 року у Новограді-Волинському на базі Ліцею №11 відбулися змаганя на Кубок міського голови з футболу серед учнівських команд 5-6 класів. Команди учнів шкіл №2, №7, №9 виявилися найкращими футболістами та отримали у змаганні на Кубок міського голови призові місця. Організаторами змагань виступило управління у справах, сім‘ї, молоді фізичної культури та спорту міської ради та міський Центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».

Докладніше...
19 листопада – День працівників гідрометеорологічної служби / Муніципальне життя
19.11.2018

Шановні працівники гідрометеорологічної служби! Вітаю вас із нагоди професійного свята! Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об’єктивної гідрометеорологічної інформації, достовірності прогнозів. Часто ваша робота допомагає відвернути загрозу життю людей та запобігти матеріальним збиткам від небезпечних природних явищ. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (12-18 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
19.11.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 12 листопада, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. У ході нарад були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (12-18 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
19.11.2018

У понеділок, 12 листопада, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (12-18листопада 2018 року) / Муніципальне життя
19.11.2018

Розпочався робочий тиждень заступника міського голови А.В. Легенчука у понеділок, 12 листопада, із проведення галузевої наради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (12 - 16 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
19.11.2018

12 листопада, у понеділок, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, що відбулись під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (12-18 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
19.11.2018

У понеділок, 12 листопада, за участі секретаря міської ради В.І. Остапчука, в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (12 - 16 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
19.11.2018

Відповідно до розпорядження міського голови (№424(к) від 01.11.2018 року та №431(к) від 06.11.2018 року) протягом тижня перший заступник міського голови Сергій Колотов виконував обов’язки міського голови.

Докладніше...
ЗОШ №7 відзначила своє 85-річчя / Муніципальне життя
19.11.2018

16 листопада 2018року у Гарнізонному Будинку офіцерів відбулися святкові заходи знагоди 85-річчя від дня заснування ЗОШ№7. Педагогічний колектив, учнів, випускників і ветеранів школи з ювілеєм привітала в.о. міського голови Оксана Гвозденко, яка подякувала вчителям школи за професіоналізм, мудрість, чуйність і відданість своїй справі, побажала школі процвітання, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів.

Докладніше...
Визначено переможця друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2019 році / Муніципальне життя
19.11.2018

16 листопада 2018 року під головуванням секретаря міської ради Василя Остапчука у конференц-залі міської ради відбулось засідання комісії з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2019 році.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.11.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 19 листопада по 25 листопада 2018 року.

Докладніше...
18 листопада – День працівників сільського господарства / Муніципальне життя
16.11.2018

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

Докладніше...
17 листопада – Міжнародний День студента / Муніципальне життя
16.11.2018

Шановні студенти! Вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента! Безмежна віра у свої сили, справжнє братерство, невичерпна енергія – ось що об’єднує сьогодні студентську молодь. Бути студентом – престижно та відповідально. У цей час закладаються основи майбутнього, збуваються мрії й надії, а попереду ще ціле життя, повне великих задумів та високих досягнень. 

Докладніше...
16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку / Муніципальне життя
16.11.2018

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Вітаю вас з професійним святом! День кожного з нас починається і закінчується новинами, і створюєте їх ви — працівники радіо, телебачення та зв’язку.

Докладніше...
В рамках проекту «Вiйна поруч» у Новограді-Волинському вiдбулось вiдкриття фотовиставки «Лінія фронту» / Муніципальне життя
16.11.2018

16 листопада 2018 року в міському Палацi культури ім. Лесi Українки за сприяння відділу культури і туризму міської ради в рамках проекту «Вiйна поруч» вiдбулось вiдкриття фотовиставки «Лінія фронту».

Докладніше...
Дитячо-юнацька спортивна школа святкує 26-у річницю з дня заснування! / Муніципальне життя
16.11.2018

Сьогодні, 16 листопада 2018 року, дитячо-юнацька спортивна школа управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відзначає свій 26-й день народження.

Докладніше...
Перерахунок пенсії з 1 грудня 2018 року / Муніципальне життя
16.11.2018

З 1 грудня 2018 року передбачено підвищення показників прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». У зв`язку з цим переглядається розмір пенсій, який залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини / Муніципальне життя
16.11.2018

15 листопада 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини, яка згідно з Положенням про комісію діє як дорадчий орган при виконавчому комітеті міської ради, а її рішення носять рекомендаційний характер.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 16 листопада по 18 листопада 2018 року

Докладніше...
Засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру / Муніципальне життя
15.11.2018

15 листопада 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука та за участісекретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Оксани Гвозденко та заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1 міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Засідання робочої групи з розроблення проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2019 рік / Муніципальне життя
15.11.2018

15 листопада 2018 року під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2019 рік. 

Докладніше...
Оголошено результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу програмно-комп'ютерного забезпечення міської ради / Муніципальне життя
15.11.2018

15 листопада 2018 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу програмно-комп'ютерного забезпечення міської ради. 

Докладніше...
Змагання з волейболу «Золота осінь 2018» серед юнаків вищих навчальних закладів міста / Спорт
15.11.2018

14 листопада 2018 року міський Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у дитячо-юнацькій спортивній школі провели змагання з волейболу «Золота осінь 2018» серед юнаків вищих навчальних закладів міста присвяченому Дню студента.

Докладніше...
Новоград-Волинський: на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології / Муніципальне життя
15.11.2018

14 листопада 2018 року в конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова комісії Віталій Табалюк). Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, депутати міської ради Катерина Лавренчук, Сергій Мельник та Юрій Новиченко. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день студента / Муніципальне життя
15.11.2018

17 листопада відзначається Міжнародний день студента. Напередодні у середу, 14 листопада 2018 року, з цієї нагоди у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулися урочистості. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 листопада 2018 року

Докладніше...
Шістдесяте засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
14.11.2018

14 листопада 2018 року під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулось чергове шістдесяте засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого був представлений новий член виконавчого комітету міської ради сьомого скликання – в.о. старости Майстрівського старостинського округу Олексій Борисюк, який увійшов до складу виконавчого комітету у зв’язку з приєднанням територіальних громад сіл Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Докладніше...
Протокол засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
14.11.2018

Головуючий на засіданні: Хапчук С. В. - депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку.

Докладніше...
Змагання з волейболу серед дівчат вищих навчальних закладів міста «Золота осінь 2018» присвячені Дню студента / Спорт
14.11.2018

13 листопада 2018 року міський Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у дитячо-юнацькій спортивній школі провели змагання з волейболу серед дівчат вище навчальних закладів міста «Золота осінь 2018» присвяченому Дню студента.

Докладніше...
Громадське обговорення проекту регуляторного акту / Муніципальне життя
14.11.2018

13 листопада 2018 року у великій залі Будинку рад під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулось громадське обговорення проекту регуляторного акту «Про затвердження регламенту та умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування». 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей житлово-комунального господарства та охорони здоров’я за минулий тиждень / Муніципальне життя
14.11.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Новоград – Волинськжитлосервіс» здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 листопада 2018 року

 
Докладніше...
Нарада щодо формування міського бюджету на 2019 рік в частині збору за місця для паркування транспортних засобів / Муніципальне життя
13.11.2018

13 листопада 2018 року у конференц-залі міської ради відбулась нарада щодо формування міського бюджету на 2019 рік в частині збору за місця для паркування транспортних засобів. Участь у зібранні взяли заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов та директор комунального підприємства «Шляхрембуд» Андрій Рассадін.

Докладніше...
Відбулася нарада з питань організації заходів до Дня гідності і свободи та Дня голодомору / Муніципальне життя
13.11.2018

13 листопада 2018 року заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко провела нараду з питань підготовки та проведення Дня Гідності і Свободи (21 листопада) та Дня голодомору. У ході наради йшлося про організацію у місті комплексу заходів інформаційно-просвітницького та національно-патріотичного спрямування.

Докладніше...
Відбулася робоча нарада із радником з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Романовичем С.С. / Муніципальне життя
13.11.2018

13 листопада 2018 року за участі в.о. міського голови С.Ю. Колотова, секретаря міської ради В.І. Остапчука, заступника міського голови О.В. Гвозденко, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького та керівників структурних підрозділів виконавчих органів міської ради відбулася робоча нарада із радником з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Романовичем С.С.

Докладніше...
Відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника відділу програмно-комп'ютерного забезпечення міської ради / Муніципальне життя
13.11.2018

13 листопада 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади: начальника відділу програмно-комп'ютерного забезпечення міської ради. 

Докладніше...
Проведено «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності» / Муніципальне життя
13.11.2018

Міськрайонним відділом Управління ДСНС України у Житомирській області протягом листопада 2018 року в навчальних закладах  та дошкільних навчальних закладах міста було проведено «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності». 

Докладніше...
101 Інформує! / Муніципальне життя
13.11.2018

Шановні мешканці та гості нашого міста і району 16 листопада 2018 року в Новоград-Волинському МРВ УДСНС України у Житомирській області будуть проведені заходи в рамках Всеукраїнської акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!“. 

Докладніше...
ДІЇ ЗА СИГНАЛОМ «УВАГА ВСІМ» (Пам’ятка населенню) / Муніципальне життя
13.11.2018

В Єдиній державній системі цивільного захисту України оповіщення населення передбачає насамперед (у випадку будь-якого виду небезпеки) увімкнення електричних сирен, переривчастий звук яких означає єдиний сигнал «УВАГА ВСІМ!»

Докладніше...
Робоча нарада з питань готовності служб до комплексної перевірки системи централізованого оповіщення цивільного захисту / Муніципальне життя
13.11.2018

13 листопада 2018 року заступник міського голови Легенчук Анатолій Володимирович за участю представників  Новоград-Волинського міськрайонного відділу УДСУ з надзвичайних  ситуацій у Житомирській області, Новоград-Волинського відділу поліції Головного  управління Національної  поліції в   Житомирській  області, станційно-лінійної дільниці № 1 міста Новограда-Волинського РЦТ № 212 Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» та відділу з питань цивільного захисту міської ради  провів  робочу нараду з питань готовності служб до комплексної перевірки системи централізованого оповіщення (ТСЦО) цивільного захисту області з практичним поданням електросиренами сигналу «Увага всім» та доведенням по технічним засобам зв’язку мовної інформації до населення.

Докладніше...
Комунальним підприємством «Шляхрембуд» проведено поточний ямковий ремонт дороги по вул. Житомирській / Муніципальне життя
13.11.2018

Враховуючи погодні умови та наближення зимової пори року, комунальним підприємством «Шляхрембуд» був здійснений поточний ямковий ремонт дороги по вул. Житомирській. Згідно з інформацією директора комунального підприємства «Шляхрембуд» Андрія Рассадіна, здійснено роботи з поточного ремонту (тимчасового) на суму 30 тис. грн.

Докладніше...
Молдовські фахівці ділилися досвідом впровадження інклюзивної освіти / Муніципальне життя
13.11.2018

За підтримки міжнародної неурядової благодійної організації   Lumos, яка заснована британською письменницею Джоан Роулінг, що сприяє припиненню інституціалізації дітей у всьому світі, за сприяння управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, в м. Житомирі пройшов трьох денний тренінг «Планування і організація роботи інклюзивно-ресурсних центрів», учасником якого була директор Новоград-Волинського міського ІРЦ Борис Н.П. Тренінг відвідала генеральний директор директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН України Самсонова Л.С., начальник управління освіти і науки ЖОДА Шевчук Л.П., представники благодійного фонду Петра Порошенка. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 листопада 2018 року

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
12.11.2018

12 листопада 2018 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. В ході обговорення питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності міста, керівники виконавчих органів міської ради зосередили особливу увагу на питаннях галузі житлово-комунального господарства. 

Докладніше...
Визначено п’ять проектів бюджету участі, що будуть реалізовані у 2019 році / Муніципальне життя
12.11.2018

10 листопада 2018 року завершилося загальноміське голосування за проекти бюджету участі, що відбувалося з 6 по 10 листопада.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 5 листопада, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова та у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень і відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

У понеділок, 5 листопада, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

Розпочався робочий тиждень заступника міського голови А.В. Легенчука, у понеділок, 5 листопада, із проведення галузевої наради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (05 - 09 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

5 листопада, у понеділок, заступник міського голови Оксана Гвозденко розпочала робочий тиждень із участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, що відбулись під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (5-9 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

5 листопада, в понеділок, секретар міської ради В.І. Остапчук взяв участь в оперативній нараді з заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради, начальником відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, яка відбулась під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (05 - 09 листопада 2018 року) / Муніципальне життя
12.11.2018

Відповідно до розпорядження міського голови (№424(к) від 01.11.2018 року та №431(к) від 06.11.2018 року) протягом тижня перший заступник міського голови Сергій Колотов виконував обов’язки міського голови.

Докладніше...
Відбулось засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу / Муніципальне життя
12.11.2018

9 листопада 2018 року за участі в.о. міського голови С.Ю. Колотова та заступника міського голови О.В. Гвозденко відбулось засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. І.Мамайчука, 13.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
09.11.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 12 листопада по 18 листопада 2018 року

Докладніше...
9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва / Муніципальне життя
09.11.2018

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідне місто, примножуєте його успіхи і досягнення. Адже споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Докладніше...
9 листопада – День української писемності та мови / Муніципальне життя
09.11.2018

Мова – це важливий чинник самовизнання нації, духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Докладніше...
Засідання тендерного комітету з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності комунального підприємства / Муніципальне життя
09.11.2018

9 листопада 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання тендерного комітету з відбору надавача послуг з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Участь у засіданні взяли заступник міського голови Анатолій Легенчук, депутати міської ради, а також громадські активісти.

Докладніше...
Креативні індустрії - основа конкурентоспроможності країни, підвищення її позицій в глобальних рейтингах та отримання конкретного економічного ефекту / Муніципальне життя
09.11.2018

У Києві відбувся другий щорічний Міжнародний форум «Креативна Україна», організований Міністерством культури України. Його організатори переконані: у час науково-технічного прогресу креативні індустрії є одними з найбільш динамічних секторів світової економіки.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 09 листопада по 11 листопада 2018 року.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців взяти участь у голосуванні за проект бюджету участі / Муніципальне життя
08.11.2018

Бюджет міських ініціатив дозволяє кожному мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Задля цього впродовж серпня-жовтня відбувався прийом проектних пропозицій у рамках реалізації бюджету участі у місті Новограді-Волинському.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців взяти участь у голосуванні за проект бюджету участі / Муніципальне життя
08.11.2018

Бюджет міських ініціатив дозволяє кожному мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Задля цього впродовж серпня-жовтня відбувався прийом проектних пропозицій у рамках реалізації бюджету участі у місті Новограді-Волинському.

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру / Муніципальне життя
08.11.2018

7 листопада 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука та за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту міської ради. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському своє професійне свято відзначили працівники культури та майстри народної творчості / Гуманітарна сфера
07.11.2018

9 листопада 2018 року відзначається Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народної творчості. З цієї нагоди у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки напередодні, у середу, 7 листопада відбулися урочистості.

Докладніше...
Засідання круглого столу „Можливості реалізації проекту гідроенергетики в м. Новограді-Волинському Житомирської області“ / Муніципальне життя
07.11.2018

7 листопада 2018 року  у конференц-залі міської ради відбулось засідання круглого столу „Можливості реалізації проекту гідроенергетики в м. Новограді-Волинському Житомирської області“. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради до чиєї компетенції відноситься дане питання та заступник начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації Сергій  Сіренький.

Докладніше...
 / Економіка
07.11.2018
На 1 вересня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56193 особи. Загальне скорочення по місту за січень-серпень  2018р. становить  95 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  165 осіб.
Докладніше...
Відбулося пленарне засідання позачергової 27-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
07.11.2018

6 листопада 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання позачергової 27-ї сесії міської ради сьомого скликання, у ході якої міський голова Віктор Весельський прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради у 2018 році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
06.11.2018

5 листопада 2018 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. На ключових питаннях, що стосуються забезпечення діяльності галузей міста, наголосили керівники виконавчих органів міської ради.

Докладніше...
Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
05.11.2018

5 листопада 2018 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі в.о. міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів / Гуманітарна сфера
05.11.2018

2 листопада 2018 року у місті Новограді-Волинському олімпіадою з біології стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Наразі назріла нагальна потреба оновлення процедури проведення учнівських предметних олімпіад. Управління освіти і науки та інформаційно-методичний центр виступили ініціаторами модернізації змісту, структури та організації проведення ІІ етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р. Адже організація проведення предметних олімпіад повинна викликати головне – довіру її учасників.

Докладніше...
Міський турнір зі спортивної стрільби з пневматичної гвинтівки / Спорт
05.11.2018

2 листопада 2018 року міський Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у стрілецькому тирі ліцею № 11 міста Новограда-Волинського Житомирської області провели міський турнір зі спортивної стрільби з пневматичної гвинтівки. 

Докладніше...
ФК "Полісся" здобув перемогу у матчі над ФК "Минай" / Спорт
05.11.2018

4 листопада 2018 року на міському стадіоні «Авангард» в місті Новограді-Волинському в рамках 16-го туру Другої ліги чемпіонату України з футболу футбольний клуб «Полісся» у заключному домашньому матчі здолав лідера групи закарпатський «Минай» - 1:0.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.11.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 05 листопада по 11 листопада 2018 року.

Докладніше...
4 листопада – День залізничника / Муніципальне життя
05.11.2018

Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Залізниця – важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Завдяки вашій кропіткій щоденній праці ми маємо змогу дістатися до всіх куточків не лише України, а й інших країн. Адже від вашого професіоналізму та компетенції, від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.

Докладніше...
Урочистості з нагоди прибуття з зони ООС 54-го окремого розвідувального батальйону / Муніципальне життя
05.11.2018

З нагоди прибуття з зони ООС 54-го окремого розвідувального батальйону, для особового складу військової частини А 2076 у Гарнізонному Будинку офіцерів Збройних Сил України 3 листопада 2018 року відбулись урочистості. Участь у заході взяли в.о. міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та начальник відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанна Колесник.

Докладніше...
3 листопада – День інженерних військ. День ракетних військ і артилерії / Муніципальне життя
05.11.2018

Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани 12 окремого полку оперативного забезпечення та ракетно-артилерійських підрозділів 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького! Сердечно вітаю вас з професійними святами. 

Докладніше...
4 листопада – День працівників соціальної сфери / Муніципальне життя
05.11.2018

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом. На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка новоград-волинців. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Докладніше...
Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери / Муніципальне життя
05.11.2018

До дня працівника соціальної сфери, який щороку відзначається у державному календарі свят, у першу неділю листопада, у великій залі Будинку рад 2 листопада 2018 року відбулися урочистості. Тут, всі, хто має відношення до соціальної сфери, приймали привітання від посадовців, колег та працівників культури, які всі разом передали подяку від 26 тисяч мешканців міста, котрі щороку звертаються в різні структури соціальної сфери Новограда-Волинського.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ / Муніципальне життя
05.11.2018

2 листопада 2018 року в Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький привітав від імені міської влади командира 12 окремого полку оперативного забезпечення Миколу Борісова та особовий склад військової частини, побажав вагомих здобутків у їх шляхетній справі та ефективного виконання військового обов’язку, висловив щиру подяку за самовіддану службу та відданість військовій справі. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ / Муніципальне життя
05.11.2018

2 листопада 2018 року в Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький привітав від імені міської влади командира 12 окремого полку оперативного забезпечення Миколу Борісова та особовий склад військової частини, побажав вагомих здобутків у їх шляхетній справі та ефективного виконання військового обов’язку, висловив щиру подяку за самовіддану службу та відданість військовій справі. 

Докладніше...
Відбулось пленарне засідання двадцять шостої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
02.11.2018

1 листопада 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось пленарне засідання двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання, на початку якого зареєструвався 31 депутат.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.11.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 листопада 2018 року

Докладніше...
Засідання спостережної комісії / Муніципальне життя
01.11.2018

31 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. На порядку денному розглядалися питання про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, про надану допомогу і потреби умовно-достроково звільнених осіб, про осіб, що звільнилися з Державних установ   Ізяславської виправної колонії (№31) та «Сокирянської виправної колонії (№ 67)», а також сплановано роботу щодо особи, яка має звільнитисязі Збаразької виправної колонії (№ 63).

Докладніше...
Про роботу Новоград-Волинського відділення управління Фонду соціального страхування України у Житомирській області / Муніципальне життя
01.11.2018

Новоград-Волинське відділення  управління Фонду соціального страхування України у Житомирській області здійснює виконання своїх статутних функцій на території міста Новограда-Волинського, Новоград-Волинського та Баранівського районів в реалізації права на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованих  осіб.

Докладніше...
Соціальні та освітні послуги – допомога особливим дітям та підтримка їх батьків / Муніципальне життя
01.11.2018

В рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Інклюзія. Формуємо нову філософію громади», яку проводить новостворена міська комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр», на базі даного центру відбулася зустріч за участю працівників міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa