Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу перевищує норму
22.05.2018

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень води з річки Случ наданих Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу становить 24тис.куо/дм3 при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3 (протокол досліджень №1646 від 15.05.2018 року), що небезпечно в епідемічному відношенні та може призвести до розповсюдження інфекційних захворювань.

Докладніше...
Телеграма до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі
21.05.2018

Міський голова Віктор Весельський направив телеграму до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі наступного змісту: «У місті Новограді-Волинському Житомирської області 19 травня 2018 року відбулася пожежа, внаслідок якої значно пошкоджено міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1. 

Докладніше...
18.05.2018

Заробітна плата, лікарняні та відпускні працівників виконавчого комітету міської ради за І половину травня 2018 року

Докладніше...
Лист від Міністерства фінансів України щодо виділення коштів для вирішення проблемних питань у галузі освіти міста Новограда-Волинського
14.05.2018

У лютому 2018 року міський голова Віктор Весельський звернувся з листом до народного депутата України Володимира Литвина щодо підтримки у вирішенні проблем галузі освіти міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Листопад 2017 року
ПЛАН РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКОЇ РАДИ на 01 грудня 2017 року / Муніципальне життя
30.11.2017
Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
30.11.2017

30 листопада 2017 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, участь у роботі якого взяли 18 членів виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Докладніше...
1 грудня - Всесвітній день порозуміння з ВІЛ-інфікованими / Гуманітарна сфера
30.11.2017

 

У світі з ВІЛ – інфекцією живе близько 37 млн. людей. Україна залишається регіоном з високим рівнем поширеності ВІЛ – інфекції. За офіційними даними на 1.11. 17р в Укріїні офіційно зареєстровано 312091 випадків ВІЛ – інфекції з них 100363 захворювання на СНІД.

        В місті Новограді-Волинському та районі ВІЛ-інфекція реєструється з 1995 року. По 01.11.2017 року було виявлено 659 ВІЛ-інфікованих, місто – 467 осіб, село – 192. Померло від СНІДу  135 хворих.

Докладніше...
Нарада з питань підготовки проекту Програми соціально-економічного розвитку міста / Муніципальне життя
30.11.2017

30 листопада 2017 року перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду з питань підготовки проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Новоград-Волинський на 2018 рік. Участь у нараді взяли заступник міського голови Віктор Шалухін, а також начальники відділів та управлінь міської ради.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 30 листопада 2017 року / Муніципальне життя
29.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 30 листопада 2017 року.

Докладніше...
Нарада щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки» / Муніципальне життя
29.11.2017

29 листопада 2017 року начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак провів нараду щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки». Програма «Доступні ліки» надає можливість пацієнтам отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальна астма. Таким чином, отримавши у свого сімейного лікаря в амбулаторії загальної практики сімейної медицини по місцю проживання пацієнта рецепт на ліки, що відноситься до вищезазначеного переліку, хворий має змогу отоварити його в аптеках міста, які мають відповідну позначку «Аптека-учасниця програми «Доступні ліки». 

Докладніше...
В Новограді-Волинському перший майстер спорту України з тенісу настільного / Спорт
29.11.2017

У місті Києві, з 13 по 17 листопада  2017 року, пройшов чемпіонат України з тенісу настільного серед молоді. Впевнену і якісну гру продемонстрував вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Корнієнко Микола. У парному розряді спортсмен зайняв друге місце і виконав норматив майстра спорту України з тенісу настільного. Це перший майстер спорту з цього виду спорту в нашому місті.

Докладніше...
Кубок з волейболу «Золота осінь 2017 року» / Спорт
29.11.2017

27-28 листопада 2017 року управління у справах сім’ї молоді, фізичної культури та спорту міської ради міста Новограда-Волинського та міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було організовано та проведено Кубок з волейболу «Золота осінь 2017 року» між командами дівчат та хлопців вищих навчальних закладів Новограда-Волинського. А саме, 27 листопада відбулись змагання між командами дівчат вищих навчальних закладів міста, між якими розгорілася запекла боротьба. Результат жіночих команд наступний:

Докладніше...
Заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у відкритті виставки про польську родину, яка рятувала євреїв під час нацистської окупації / Муніципальне життя
29.11.2017

28 листопада 2017 року у Краєзнавчому музеї міста Новограда-Волинського відбулось офіційне відкриття документальної фотовиставки «Самаритяни з Маркової», присвяченої героям-полякам, які віддали свої життя, рятуючи євреїв під час окупації Польщі в період Другої світової війни.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 29 листопада 2017 року / Муніципальне життя
28.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 листопада 2017 року.

Докладніше...
Об’їзд закладів освіти, в яких ведуться ремонтно-будівельні роботи / Муніципальне життя
28.11.2017

28 листопада 2017 року заступник міського голови Оксана Гвозденко здійснила об’їзд закладів освіти, в яких ведуться ремонтно-будівельні роботи. Зокрема, Оксана Василівна оглянула хід виконання ремонтно-будівельних робіт по реконструкції дахів в колегіумі та НВК «Гімназії ім. Лесі Українки – школи І ступеня». Основні роботи з реконструкції дахів наразі виконані, на черзі супутні роботи, а саме: огородження, блискавкозахист, облаштування водостічної системи та покриття куполів полікарбонатом. 

Докладніше...
Круглий стіл щодо обговорення порядку пільгових перевезень пасажирів в громадському автотранспорті у 2018 році / Муніципальне життя
28.11.2017

28 листопада 2017 року в конференц-залі Будинку рад відбувся круглий стіл щодо обговорення порядку пільгових перевезень пасажирів в громадському автотранспорті у 2018 році. Головуючий круглого столу, перший заступник міського голови Сергій Колотов зазначив, що головна мета зустрічі - порадитися з представниками громадськості (міськими ветеранськими організаціями, афганцями, чорнобильцями, учасниками АТО, учасниками бойових дій) щодо організаціі пільгових перевезень в місцевому транспорті. Також, учасники круглого столу мали можливість отримати відповіді на всі запитання щодо організації пільгових перевезень у начальника департаменту праці та соціального захисту міської ради Лілії Хрущ.

Докладніше...
Учасники Міжнародного саміту мерів підписали маніфест мерів-інноваторів / Муніципальне життя
28.11.2017

Сьогодні, 28 листопада 2017 року, міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко взяли участь у церемонії відкриття Міжнародного саміту мерів (IMS), який заснований у 2016 році як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування та фахівцями місцевого розвитку світового рівня. 

Докладніше...
Розглянули питання розширення формату проведення Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
28.11.2017

28 листопада 2017 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада з керівниками музеїв міста, участь у якій взяли в.о. начальника відділу культури і туризму міської ради Леся Адамович, директор міського Палацу культури ім. Лесі Українки Ірина Антипчук та директор централізованої бібліотечної системи Людмила Онищук.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 28 листопада 2017 року / Муніципальне життя
27.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 28 листопада 2017 року.

Докладніше...
Нарада з керівниками медичних закладів міста та медичних закладів обласного підпорядкування / Муніципальне життя
27.11.2017

27 листопада 2017 року під головуванням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського відбулася нарада з керівниками медичних закладів міста та медичних закладів обласного підпорядкування. Керівники медичних закладів доповіли, що підпорядковані ним установи працюють  в штатному режимі. Між тим, в державі продовжується реформування галузі охорони здоров’я, тому керівники медичних закладів, що розміщуються на території Новограда-Волинського, слідкують за нововведеннями та відповідно відпрацьовують свої подальші дії. Зокрема, під час наради обговорили можливий сценарій розвитку подій в разі ліквідації в рамках медичної реформи в Україні окремих медичних підрозділів. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулась загальноміська акція "Запалимо свічку пам'яті", присвячена Дню пам'яті жертв голоджоморів / Муніципальне життя
27.11.2017

25 листопада у Новограді-Волинському відбулась загальноміська акція «Запалимо свічку пам’яті», яка проходила на території Фортеці, за міським Палацом культури ім. Лесі Українки. Міська влада та небайдужі жителі міста вшанували пам’ять земляків і всіх українців, загиблих під час голодоморів. Свої лампадки та пшеничні колоски новоград-волинці доклали до утвореного символічного хреста у пам`ять про закатованих сталінським режимом. Спільну молитву за померлими в страшні часи голодомору відслужив Протоієрей округи, настоятель Свято-Михайлівської парафії УПЦ КП Отець Геннадій.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (20-26 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
27.11.2017

Впродовж минулого тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький опрацював ряд питань, що відносяться до компетенції посадовця. У понеділок, 20 листопада, Дмитро Ружицький взяв участь у розгляді актуальних завдань із життєзабезпечення міста, які було озвучено під час щотижневих оперативної та апаратної нарад. Зокрема, що стосується формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік та освоєння бюджетних коштів у основних галузях життєзабезпечення міста. Затим Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (20 листопада – 26 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
27.11.2017

Протягом тижня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук працювала над питаннями формування міського бюджету на 2018 рік та підготовки фінансово-господарських документів.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (20 – 26 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
27.11.2017

Згідно із затвердженим тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради протягом тижня заступник міського голови В.А. Шалухін працював над питаннями, які покладені на посадовця відповідно до розподілу обов’язків. Зокрема, брав участь у робочих нарадах секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатськими фракціями та позафракційними депутатами щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік. Адже значна більшість пропозицій, внесених депутатами до зазначеної Програми, стосувалась галузі житлово-комунального господарства.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (20 – 26 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
27.11.2017

20 листопада, у понеділок, в першу половину дня заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Зокрема У ході нарад очільником міста було наголошено на пріоритетних напрямках роботи впродовж тижня. Зокрема, щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік та щодо освоєння бюджетних коштів у основних галузях життєзабезпечення міста.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (20 - 26 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
27.11.2017

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 20 листопада міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв перший заступник міського голови С.Ю. Колотов.  Сергій Колотов, під час обговорення поділився враженнями від робочої поїзди до Німеччини, де Сергій Юрійович  перебував у відрядженні впродовж минулого тижня в місті Берлін. Перший заступник міського голови пройшов курс лекцій та семінарів у Берлінській академії, де вивчав досвід з питань енергоефективності та енергозбереження, а також ознайомився із новітніми впровадженнями у сферах ЖКГ, освіти, системи транспорту та ін. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (20 -26 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
27.11.2017

20 листопада міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяла секретар міської ради Олена Пономаренко. Також, у понеділок, Олена Анатоліївна взяла участь в нараді міського голови з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Тетяною Соколюк щодо питань виборчого законодавства. У зв’язку із створенням Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади наразі розпочато підготовку до перших позачергових виборів, зокрема, під час наради було розглянуто питання підготовки до виборів. В ході зустрічі було підняте питання розміщення виборчих дільниць. 

Докладніше...
Лист в.о. голови правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» / Муніципальне життя
27.11.2017

На адресу Виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лист-копія до голови Житомирської обласної державної адміністрації Гундича І.П. від заступника голови правління, в.о. голови правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Левченко Е.Б. для опрацювання в уставленому порядку в межах компетенції наступного змісту: 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 27 листопада 2017 року / Муніципальне життя
24.11.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 27 листопада 2017 року.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся прийом громадян / Муніципальне життя
24.11.2017

24 листопада 2017 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко у Громадській приймальні №1 Будинку рад провели особистий прийом громадян. Також цього дня до міста Новограда-Волинського із виїзним особистим прийомом завітала регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Житомирській області Олена Коваленко. Після спілкування з очільником міста Олена Володимирівна продовжила прийом новоград-волинців у конференц-залі Будинку рад. 

Докладніше...
25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів / Муніципальне життя
24.11.2017

За першу чверть ХХ століття українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Найжорстокішим і найстрашнішим за своїми масштабами і наслідками був голодомор – геноцид українського народу 1932-1933 рр. Це наша національна трагедія, яка завдала непоправимого удару по генофонду української нації. 

Докладніше...
Відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та запобігання поширенню ВІЛ-інфекції /СНІДу / Муніципальне життя
24.11.2017

23 листопада 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та запобігання поширенню ВІЛ-інфекції /СНІДу. З вступним словом до присутніх звернувся начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак. Затим було заслухано інформацію про хід виконання Міської цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, про що доповіла лікар-інфекціоніст Новоград-Волинського міськрай ТМО Ірина Дідик. 

Докладніше...
Історична довідка про голодомор 1932-1933 років / Муніципальне життя
24.11.2017

Українська демократична революція, що розпочалася у березні 1917 року, стала переломним моментом вітчизняної історії. В процесі цієї революції сформувалася ідея державної незалежності, яка визначила подальший розвиток українського народу. Революція значно прискорила становлення української політичної нації, формування культурної еліти та економічно незалежне і національно свідоме селянство.

Докладніше...
Біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм присвячений 85-м роковинам Голодомору / Муніципальне життя
24.11.2017

24 листопада 2017 року, пам’ять про тих, кого вбив голод та репресії у 1932-1933 роках, привела новоград-волинців на військово-меморіальне кладовище для участі у мітингу-реквіємі присвяченому 85-м роковинам Голодомору. Тут відбулася скорботна акція біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій. Із запаленими свічками в руках, керівництво міста, громадські активісти, школярі стали учасниками панахиди за загиблими. 

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Народна партія» / Муніципальне життя
24.11.2017

Впродовж тижня секретар міської ради Олена Пономаренко проводить робочі зустрічі з депутатськими фракціями та позафракційними депутатами міської ради щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік. 

Докладніше...
День Гідності та Свободи у закладах освіти міста / Гуманітарна сфера
24.11.2017

21 листопада у День віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, у закладах освіти міста відбулося ряд заходів. Біля пам’ятників, встановлених на честь людей, які боролись за незалежність України, меморіальних дошок випускникам, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України, пам’ятників на Алеях слави міських кладовищ пройшла акція «Квіти вдячності» за участю учнів закладів освіти міста. 

Докладніше...
Круглий стіл до Дня Гідності та Свободи / Муніципальне життя
24.11.2017

22 листопада 2017 року директор міського Молодіжного центру Радчук О.Д. спільно з головним спеціалістом управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Нєпшою А.Ю. провели захід у форматі круглого столу для молоді міста з нагоди відзначення в Україні Дня гідності та Свободи. Це свято є надважливим для нашої країни, адже демократичні цінності, права і свобода людини і громадянина – це одні з найголовніших цінностей у житті кожного українця. Віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист національних інтересів нашої держави та її європейського вибору – є нашим святим обов’язком. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 24 листопада по 26 листопада 2017 року / Муніципальне життя
23.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 24 листопада по 26 листопада 2017 року.

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Українська Народна Партія» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік / Муніципальне життя
23.11.2017

23 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч секретаря міської ради Олени Пономаренко із депутатською фракцією міської ради «Українська Народна Партія» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік. Участь у зустрічі взяли начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва та головний спеціаліст відділу економічного аналізу та планування міської ради Лариса Свидинюк. 

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Радикальна Партія Олега Ляшка» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік / Муніципальне життя
23.11.2017

23 листопада 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко зустрілася з депутатською фракцією міської ради «Радикальна Партія Олега Ляшка»  щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік. Участь у зустрічі взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва та головний спеціаліст цього ж відділу Лариса Свидинюк. 

Докладніше...
«Там, де процвітає бібліотека, там мир і благодать» (публічний звіт перед громадою центральної дитячої бібліотеки) / Гуманітарна сфера
23.11.2017

21 листопада, в День Гідності та Свободи,  в день великого церковного свята Архистратига Божого Михаїла центральна дитяча бібліотека ім. Олени Пчілки звітувала перед громадою міста про свою діяльність за 2017 рік. Завідуюча  бібліотекою Людмила Писаренко під час звіту наголосила, що в час складних соціально-економічних перетворень  працівники центральної дитячої бібліотеки ставлять перед собою головні завдання – донести до юного покоління  духовно-моральні основи, пробудити душу маленької людини, створити атмосферу комфортності і творчості. 

Докладніше...
З чемпіонату України з медалями! / Спорт
23.11.2017

З 17 по 19 листопада 2017 року у  м. Чернівці проходив чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих. В змаганнях взяла участь команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді,фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у складі 13 чоловік. На змагання приїхали команди з 16 регіонів України. Другі місця серед кадетів посіли Загривий Максим та Толченова Олександра, третє місце серед дорослих майстер спорту України - Корнійчук Дмитро, а серед юніорів Карпишина Аліна.  

Докладніше...
Робоча поїздка заступника міського голови до Міністерства культури та Фонду державного майна України / Муніципальне життя
23.11.2017

За домовленістю міського голови Віктора Весельського, 22 листопада 2017 року заступник міського голови Оксана Гвозденко та в.о. начальника відділу культури і туризмі міської ради Леся Адамович з робочим візитом перебували у Міністерстві культури України. Під час зустрічі з Державним секретарем Міністерства культури України Ростиславом Карандєєвим і начальником Управління з питань мовної політики та літератури Ларисою Нікіфоренко було обговорено питання розширення формату проведення Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела», яке впродовж останніх 30 років щорічно проходить у місті Новограді-Волинському.  

Докладніше...
Робоча нарада міського голови / Муніципальне життя
23.11.2017

22 листопада 2017 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду з економістами та бухгалтерами комунальних медичних закладів щодо реорганізації відділу з питань охорони здоров’я міської ради. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 23 листопада 2017 року / Муніципальне життя
22.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 листопада 2017 року.

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради із позафракційними депутатами міської ради щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік / Муніципальне життя
22.11.2017

22 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч секретаря міської ради Олени Пономаренко із позафракційними депутатами міської ради щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік. Участь у розгляді зазначеного питання взяли начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва, головний спеціаліст відділу економічного аналізу та планування міської ради Лариса Свидинюк. 

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Об’єднання «Самопоміч» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік / Муніципальне життя
22.11.2017

22 листопада 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко зустрілася з депутатською фракцією міської ради «Об’єднання «Самопоміч» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік. До участі у зустрічі долучилися заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва та головний спеціаліст цього ж відділу Лариса Свидинюк.

Докладніше...
Перший заступник міського голови пройшов курс лекцій та семінарів у Берлінській академії / Муніципальне життя
22.11.2017

Перший заступник міського голови Сергій Колотов протягом минулого тижня з 12 по 18 листопада 2017 року перебував у відрядженні в місті Берлін (Німеччина). Про результати поїздки та свої враження Сергій Юрійович розповів під час зустрічі з представниками місцевих друкованих засобів масової інформації. 

Докладніше...
Обласна спартакіада з шахів / Спорт
22.11.2017

17 листопада 2017 року у Житомирі було проведено обласну спартакіаду школярів з шахів. На змагання прибуло 24 команди. Новоград-Волинський захищали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Макеєва Анжеліка (ЗОШ №5), Поліщук Св’ятослав (ЗОШ №7), Помас Станіслав (ЗОШ №7).

Докладніше...
Вдалий виступ штангістів! / Спорт
22.11.2017

В місті Першотравенську Баранівського району 18 листопада було проведено відкритий чемпіонат Першотравенської ЗОШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших. На змагання прибуло 7 команд з Житомирської та Хмельницької областей. Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради на змаганнях була представлена у складі 17 чоловік. Юнаки в командному заліку посіли 2 місце, дівчата - 3 місце. В загальному заліку новоград-волинці піднялися на другу сходинку та отримали відповідні кубок і Почесні грамоти. 

Докладніше...
Робоча група розглянула питання формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік / Муніципальне життя
22.11.2017

22 листопада 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулось засідання робочої групи з питань формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи / Муніципальне життя
22.11.2017

21 листопада 2017 року у Новограді-Волинському відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. У центрі міста, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України», зібрались представники міської влади, духовенство і небайдужі місцеві жителі аби разом відзначити цей пам'ятний день, пригадавши події Майдану у 2004 році та Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року. 

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Солідарність» / Муніципальне життя
22.11.2017

21 листопада 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з депутатською фракцією міської ради «Солідарність» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік. Участь у розгляді зазначеного питання взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва, головний спеціаліст цього ж відділу Лариса Свидинюк. 

Докладніше...
Робоча нарада міського голови щодо освоєння бюджетних коштів / Муніципальне життя
22.11.2017

21 листопада 2017 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук провів робочу нараду з головними розпорядниками коштів міського бюджету. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради / Муніципальне життя
22.11.2017

20 листопада 2017 року відбулось засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради. Участь у засіданні взяв перший заступник міського голови Сергій Колотов, який входить до складу ради. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 22 листопада 2017 року / Муніципальне життя
21.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 листопада 2017 року.

Докладніше...
Робоча зустріч з депутатською фракцією міської ради «Опозиційний блок» / Муніципальне життя
21.11.2017

21 листопада 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулася робоча зустріч з депутатською фракцією міської ради «Опозиційний блок» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік. 

Докладніше...
Засідання спостережної комісії виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
21.11.2017

21 листопада 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання спостережної комісії виконавчого комітету міської ради. Участь у засіданні взяли директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, начальник відділу з питань юридичної роботи та контролю за дотриманням пенсійного законодавства Володимир Правило, фахівець із соціальної роботи Людмила Харченко та депутати міської ради Юра Мірзабекян і Андрій Рассадін.

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатами міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп» / Муніципальне життя
21.11.2017

20 листопада 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з депутатами міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп» Андрієм Рассадіним та Віталієм Якубовим. Участь у розгляді питання щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік взяли заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва.

Докладніше...
На оперативній та апаратній нарадах у міського голови / Муніципальне життя
21.11.2017

20 листопада 2017 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись щотижнева оперативна нарада з секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради, а також апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради.

Докладніше...
21 листопада відзначається День Гідності та Свободи / Муніципальне життя
20.11.2017

Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі! Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє!  Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш  приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, який так нелегко, і такими силами та втратами було прокласти. 

Докладніше...
Нарада з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО / Муніципальне життя
20.11.2017

20 листопада 2017 року під головуванням очільника міста відбулася нарада з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. В рамках зустрічі, міський голова Віктор Весельський разом із заступником міського голови – начальником фінансового управління Іриною Ящук, начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомиром Дутчаком, начальником юридичного відділу міської ради Павлом Антонюком, головним лікарем міськрай ТМО Василем Борисом, начальником управління Державної казначейської служби Вікторією Бірюченко та генеральним директором «Довірче товариство Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд» Станіславом Солов’єм відпрацювали механізм ефективного освоєння коштів під час будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО.

Докладніше...
Нарада з питань виборчого законодавства / Муніципальне життя
20.11.2017

20 листопада 2017 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели нараду з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Тетяною Соколюк щодо питань виборчого законодавства. У зв’язку із створенням Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади наразі розпочато підготовку до перших позачергових виборів, зокрема, під час наради було розглянуто питання підготовки до виборів. В ході зустрічі було підняте питання розміщення виборчих дільниць, які раніше знаходилися в адміністративних приміщеннях станції переливання крові та птаходільниці.

Докладніше...
На особистому прийомі у міського голови / Муніципальне життя
20.11.2017

Щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський проводить особистий прийом громадян. Так, 17 листопада прийом був виїзним та проходив у приміщенні департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (вул. Ушакова, 40). Разом з очільником міста на прийомі були присутні секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Віктор Шалухін, а також начальники управлінь та відділів міської ради.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 21 листопада 2017 року / Муніципальне життя
20.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 листопада 2017 року.

Докладніше...
Урочистості з нагоди 25-річчя Житомирської обласної федерації футболу / Муніципальне життя
20.11.2017

18 листопада 2017 року в Житомирському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулися урочистості з нагоди 25-річчя обласної федерації футболу, де підсумували результати сезону 2017 року. Новоград-Волинська команда ветеранів  «Авангард» здобула 1-е місце серед 12 футбольних команд Житомирської області. Подякою відзначили  капітана команди Челядіна Генадія Івановича.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (13-17 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
20.11.2017

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 13 листопада керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Леонідович Весельський. У ході розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Крім того, очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (13 листопада – 17 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
20.11.2017

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 13 листопада заступник міського голови - начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Леонідович Весельський. У ході розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Крім того, очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (15 – 17 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
20.11.2017

Незважаючи на те, що на початку тижня заступник міського голови В.А. Шалухін перебував у відрядженні та відпустці, графік роботи посадовця був насичений зустрічами з розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста згідно з розподілом обов’язків.

Докладніше...
Декоративний розмай в ЦНТТУМ / Гуманітарна сфера
20.11.2017

Декоративно-ужиткове мистецтво - один із видів художньої діяльності, твори якого поєднують естетичні та практичні якості. Декоративне означає «прикрашати». Ужиткове ж означає, що речі мають практичний вжиток, а не лише є предметом естетичної насолоди. Головне завдання декоративно-ужиткового мистецтва  - зробити гарним речове середовище людини, її побут.  Краса творів ужиткового мистецтва  досягається завдяки декоративності.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (13 – 17 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
20.11.2017

Робочий тиждень заступника міського голови О.В. Гвозденко розпочався із участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови Віктора Леонідовича Весельського. Під час розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Також очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста.

Докладніше...
Робочий тиждень першого заступника міського голови С.Ю. Колотова (13 -17 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
20.11.2017

Впродовж тижня перший заступник міського голови С.Ю. Колотов перебував у відрядженні у м. Берлін (Німеччина), де брав участь у тренінгу «Енергоефективність у містах». На період відрядження Сергія Юрійовича, відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2017р. № 350(к), виконання обов'язків першого заступника міського голови було покладено на заступника міського голови О.В. Гвозденко.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (13 -17 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
20.11.2017

У понеділок, 13 листопада, відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради секретар міської ради О.А. Пономаренко взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови Віктора Леонідовича Весельського. Під час розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Також очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста.

Докладніше...
В Києві пройшла Всеукраїнська акція «День Гідності» / Муніципальне життя
20.11.2017

17 листопада 2017 року, за сприяння Міністерства молоді та спорту України, головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Нєпша А.Ю. взяла участь у Всеукраїнській акції спрямованій на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «День Гідності». Акція була присвячена річниці Революції Гідності та мала на меті гідне вшанування пам’яті героїв боротьби українського народу, популяризацію їх подвигів на державному рівні задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 20 листопада 2017 року / Муніципальне життя
17.11.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 20 листопада 2017 року

Докладніше...
19 листопада відзначається День працівників гідрометеорологічної служби / Муніципальне життя
17.11.2017

Українські гідрометеорологи кожного дня проводять необхідні спостереження, завчасно попереджаючи населення, органи державного управління, галузі господарства України про стихійні явища. Ваша багатогранна діяльність у галузі гідрометеорології відіграє важливу роль у забезпеченні потреби суспільства в інформації про погоду, кліматичні умови, техногенний вплив на навколишнє природне середовище.

Докладніше...
19 листопада відзначається День працівників сільського господарства / Муніципальне життя
17.11.2017

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, щиро бажаємо вам здоров’я, щастя та наснаги в розбудові вітчизняного аграрного сектора. Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя українського народу. Завдяки вашій наполегливості та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. 

Докладніше...
Міський голова та секретар міської ради взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства / Муніципальне життя
17.11.2017

Кожну третю неділю листопада свято відзначають люди, що присвятили своє життя сільському господарству. Україна споконвіку була аграрною державою і одне з чільних місць в ній завжди займав поліський край через свої родючі ґрунти, помірний клімат та працьовитих людей. 17 листопада 2017 року урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства зібрали в міському Палаці культури ім. Лесі Українки керівництво міста та району, а також аграріїв Новоград-Волинщини. Не даремно свято працівників сільського господарства відзначають за тиждень до зими, адже в цей час завершуються всі роботи на землі. Тому, перед делегатами колективів аграріїв були виголошені результати їх діяльності за поточний рік. 

Докладніше...
17 листопада відзначається Міжнародний день студента / Муніципальне життя
17.11.2017

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті – студентам - одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови нашої держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу.

Докладніше...
Звіт міського голови Весельського В.Л. про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2017 році / Муніципальне життя
17.11.2017

Дорогі новоград-волинці! Шановні мешканці міста! 2 роки тому, 25 жовтня 2015 року, відбулися місцеві вибори до рад усіх рівнів, 54 % виборців висловили мені свою підтримку і уповноважили представляти та захищати їх інтереси на найвищій посаді міста. Разом з депутатським корпусом міської ради сьомого скликання, членами виконавчого комітету міської ради, я віддаю всі свої зусилля на впровадження в життя виборчої програми, забезпечуючи стабільне та безперебійне життєзабезпечення міста. 

Докладніше...
16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку / Муніципальне життя
16.11.2017

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації — всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів.

Докладніше...
Обговорювались питання надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
16.11.2017

16 листопада 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко та за участі заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. У ході засідання було розглянуто ряд питань. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 17 листопада да 2017 року / Муніципальне життя
16.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 листопада да 2017 року.

Докладніше...
Молодь міста прийняла участь у заході з фінансової грамотності / Муніципальне життя
16.11.2017

Гроші – це паперова купюра чи великі можливості? Все залежить від того, як ми сприймаємо це поняття. Нещодавно, у рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності у конференц-залі міського Молодіжного центру відбувся навчально-просвітницький захід для молоді міста, де ми спробували розібратись, яку роль відіграють гроші у житті молодої людини.

Докладніше...
Міський голова В.Л. Весельський прозвітував перед громадою / Муніципальне життя
16.11.2017

16 листопада 2017 року у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбувся звіт міського голови Віктора Весельського перед громадою Новограда-Волинського про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2017 році.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася комплексна перевірка служб цивільного захисту / Муніципальне життя
16.11.2017

16 листопада, у рамках комплексної перевірки служб цивільного захисту Житомирщини, комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки у Новограді-Волинському. Спершу, представники комісії зустрілися з міським головою Віктором Весельським, секретарем міської ради Оленою Пономаренко та заступником міського голови Віктором Шалухіним. Під час розмови обговорили заходи, що проводяться в місті задля попередження надзвичайних ситуацій, а також стан сигнальної системи з оповіщення населення про надзвичайну ситуацію.

Докладніше...
Міський голова оглянув хід проведення ремонтних робіт в кардіологічному відділенні міськрай ТМО / Муніципальне життя
16.11.2017

15 листопада 2017 року очільник Новограда-Волинського Віктор Весельського у супроводі начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака та головного лікаря міськрай ТМО Василя Бориса оглянули хід проведення ремонтних робіт в блоці інтенсивної терапії кардіологічного відділення міськрай ТМО. Від початку поточного тижня в трьох кімнатах відділення розпочато капітальний ремонт, який має бути завершено до кінця 2017 року. На дані роботи з міського бюджету було виділено  93 тис. грн.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 16 листопада 2017 року / Муніципальне життя
15.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 листопада 2017 року.

Докладніше...
Нарада з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО / Муніципальне життя
15.11.2017

15 листопада 2017 року під головуванням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського, за участі начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака, начальника відділу бюджетних видатків міської ради Валентини Іваненко, головного лікаря міськрай ТМО Василя Бориса та генерального директора «Довірче товариство Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд» Станіслава Солов’я відбулася нарада з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Докладніше...
В МПК відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студента / Гуманітарна сфера
15.11.2017

Всі, хто після школи вирішив продовжити навчання і здобути омріяну професію, 17 листопада буде святкувати Міжнародний день студента. З цієї нагоди у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки напередодні, у вівторок, 14 листопада, зібралася студентська молодь у такій кількості, що приміщення ледь вмістило всіх бажаючих. Це представники чотирьох навчальних закладів: Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму, комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради, Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу та державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище». 

Докладніше...
Відбулась нарада з питань підготовки та проведення загальноміських заходів / Муніципальне життя
15.11.2017

14 листопада 2017 року в.о. міського голови Оксана Василівна Гвозденко провела нараду з питань підготовки та проведення Дня Гідності і Свободи (21 листопада), Міжнародного дня волонтера (5 грудня) та Дня Збройних Сил України (6 грудня). У ході наради йшлося про організацію у місті комплексу заходів інформаційно-просвітницького та національно-патріотичного спрямування. 

Докладніше...
Міський голова та секретар міської ради взяли участь у Загальних зборах (Конференції) Асоціації міст України / Муніципальне життя
15.11.2017

14 листопада 2017 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко взяли участь у Загальних зборах (Конференції) Асоціації міст України, які проходили у місті Києві під головуванням Голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка.

Докладніше...
Робоча зустріч з питань організації виконання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції, Міністерством соціальної політики та Державно службою зайнятості / Муніципальне життя
14.11.2017

14 листопада 2017 відбулася робоча зустріч директора Новоград-Волинського міського ЦСССДМ Антоніни Лапинської, начальника Новоград-Волинського МРВ з питань пробації Дмитра Пахомова та директора Новоград-Волинського міського центру зайнятості Віктора Сербіна з питань організації виконання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції, Міністерством соціальної політики та Державно службою зайнятості від 11.10.2017.

Докладніше...
Засідання комісії з питань топоніміки та культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
14.11.2017

13 листопада 2017 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань топоніміки та культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради. Топонімічна комісія зібралася, щоб розглянути звернення голови осередку Новоград-Волинського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича «Тараса Чупринки» до міського голови. Текст звернення наступний:

Докладніше...
Вісімнадцята сесія Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання завершила свою роботу / Муніципальне життя
14.11.2017

10 листопада 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. За результатами попередньої реєстрації участь у роботі взяли 29 депутатів та очільник міста. У такому складі пленарне засідання є повноважним та має право вирішувати питання, які внесені у порядок денний другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Міський голова провів нараду з керівниками медичних закладів міста / Муніципальне життя
14.11.2017

13 листопада 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський, за участі начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Романовича Дутчака, головних спеціалістів цього ж відділу та фінансового управління міської ради, провів нараду з керівниками медичних закладів міста: головним лікарем комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Інною Василівною Вошко, головним лікарем міськрайонного територіального медичного об’єднання Василем Миколайовичем Борисом, головним лікарем міськрайонного стоматологічного об’єднання Галиною Володимирівною Красічковою та завідувачкою підприємством центральної міськрайонної аптеки №217 Анною Андріївною Ганношиною.

Докладніше...
Актуальні питання життєзабезпечення міської громади обговорили під час щотижневих оперативної та апаратної нарад / Муніципальне життя
14.11.2017

Робочий тиждень виконавчих органів міської ради, 13 листопада 2017 року, розпочався із щотижневих оперативної та апаратної нарад, які провів міський голова Віктор Леонідович Весельський. У ході розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 14 листопада 2017 року / Муніципальне життя
13.11.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 листопада 2017 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (06-10 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
13.11.2017

6 листопада міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, участь у яких взяла заступник міського голови - начальника фінансового управління І.К.Ящук. На нарадах обговорювали актуальні питання життєзабезпечення. Заступник міського голови - начальник фінансового управління міської ради під час нарад закцентувала увагу на використанні коштів міського бюджету. 

Докладніше...
Щодо пенсійної реформи / Муніципальне життя
13.11.2017

11 жовтня, набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Відповідно до Закону, положення щодо підвищення пенсій для українців розпочали діяти вже з 1 жовтня. Закон передбачає введення автоматичної норми про щорічну індексацію  пенсій для захисту від інфляції з урахуванням фінансових можливостей солідарної системи, але не менше ніж на 50 % зростання середньомісячних зарплат за три роки і на 50 % індексу споживчих цін.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової / Муніципальне життя
13.11.2017

У п’ятницю, 10 листопада о 9 год., заступник міського голови Л.В.Шутова взяла участь у другому пленарному засіданні вісімнадцятої сесії міської ради. Під час засідання розглядали два питання порядку денного, а саме: «Про звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2017 році» та «Про звіти посадових осіб міської ради, яких вона обирає або затверджує».

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (06 – 10 листопада 2017 року) / Муніципальне життя
13.11.2017

У понеділок, 6 листопада, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, які проходили під головуванням очільника Новограда-Волинського В.Л.Весельського. Під час яких Віктор Андрійович наголосив на запланованих зустрічах та нарадах впродовж робочого тижня. Зокрема, заступник міського голови повідомив, що протягом тижня буде здійснено виїзну нараду в КП "Шляхрембуд" щодо перевірки готовності снігоприбиральної  техніки.

Докладніше...
Нарада з питань організації харчування учнів у 2018 році / Муніципальне життя
13.11.2017

13 листопада 2017 року, під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко, відбулася нарада з питань організації харчування учнів у 2018 році. У зустрічі взяли участь секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, депутати міської ради, керівники закладів освіти. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
25.05.2018

Протягом 25-27 травня на території області очікується надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться футбольний матч-відповідь між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район)
25.05.2018

26 травня 2018 року, о 16:00 годині, на міському стадіоні «Авангард» відбудеться матч-відповідь 1/4 кубку області між командами ФК «Звягель» м. Новоград-Волинський - ФК «Сокіл» Житомирський р.н. 

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться футбольний матч-відповідь між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район)
24.05.2018

26 травня 2018 року о 16:00 год. на міському стадіоні Авангард відбудеться футбольний матч-відповідь 1/4 фіналу розіграшу Кубку Житомирської області між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Сокіл» (Житомирський район).

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa