Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Листопад 2016 року
1 грудня – День працівників прокуратури / Муніципальне життя
30.11.2016

Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Докладніше...
Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» отримав у власність автомобіль / Муніципальне життя
30.11.2016

29 листопада 2016 року комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» отримав у власність автомобіль, закуплений за кошти з міського бюджету. 

Докладніше...
Моніторинг цін на лікарські засоби аптечних закладів міста Новограда-Волинського за листопад 2016 року / Муніципальне життя
30.11.2016

Моніторинг цін на лікарські засоби аптечних закладів міста Новограда-Волинського за листопад 2016 року

Докладніше...
Програма Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведення заходів загальноміської акції «Абонемент на життя» (1 – 3 грудня 2016 року) / Муніципальне життя
30.11.2016

Програма Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведення заходів загальноміської акції «Абонемент на життя»  (1 – 3 грудня 2016 року).

Докладніше...
Перемоги в обласних конкурсах / Гуманітарна сфера
30.11.2016

З метою розвитку творчих здібностей та підтримки талановитих дітей у Новоград-Волинському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді в листопаді 2016 року було проведено міські конкурси «Паперовий світ» та «Декоративний розмай». Найкращі роботи і найталановитіші діти отримали можливість захищати  наше місто в області. Так, 02 – 03 листопада 2016 року на базі КПНЗ  «Обласний центр НТТУМ» відбулась виставка – конкурс «Паперовий світ». У заході  взяли участь 26 делегацій з 21 району та 5 міст, всього 154 учасника. Наше місто представляли 7 переможців міського конкурсу.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду з питань формування міського бюджету на 2017 рік / Муніципальне життя
30.11.2016

29 листопада 2016 року міський голова Віктор Весельський провів нараду з питань формування міського бюджету на 2017 рік. Участь у обговорені взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Лариса Шутова та Віктор Шалухін, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, заступник начальника фінансового управління - начальник відділу доходів фінансового управління міської ради Наталія Кузнєцова, начальник відділу бюджетних видатків фінансового управління міської ради Валентина Іваненко.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 30 листопада 2016 року / Муніципальне життя
29.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 30 листопада 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському провели в останню путь Володимира Петровича Єрмакова / Муніципальне життя
29.11.2016

29 листопада 2016 року громада міста провела в останню путь заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, директора дитячо-юнацької спортивної школи Єрмакова Володимира Петровича. Людину, яка прожила достойне життя, віддавши більшу його частину спорту, залишивши по собі великий слід і добру пам’ять, яка ніколи не згасне в серцях новоград-волинців.

Докладніше...
Окремі питання оформлення гаражів у гаражних масивах, побудованих до початку дії декларативного принципу в будівництві / Муніципальне життя
29.11.2016

До виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради неодноразово зверталися громадяни міста щодо прийняття в експлуатацію гаражів у гаражних масивах, які були побудовані до початку дії декларативного принципу в будівництві. Більшістю власників гаражів проведені роботи по оформленню права користування земельними ділянками. Однак процедура прийняття в експлуатацію зазначених об’єктів відсутня.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 29 листопада 2016 року / Муніципальне життя
28.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 29 листопада 2016 року

Докладніше...
Насильство, про яке не всім відомо / Муніципальне життя
28.11.2016

Ст. 19 Конвенції ООН про права дитини вказано, що держави-учасниці вживають всіх необхідних законодавчих, адміністративних, соціальних і просвітніх заходів з метою захисту дитини від усіх форм фізичного та психологічного насильства, образи чи зловживань, відсутності піклування чи недбалого і брутального поводження та експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, з боку батьків, законних опікунів чи будь-якої іншої особи, яка турбується про дитину.

Докладніше...
Молитвою, запаленням свічок і хвилиною мовчання у Новограді-Волинському вшанували пам’ять жертв Голодоморів в Україні / Муніципальне життя
28.11.2016

День пам'яті жертв Голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. 24 країни світу офіційно визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. За даними науково-демографічної експертизи загальна кількість людських втрат від Голодомору складає 3 мільйони 941 тисяча осіб. Щороку, о 16:00 годині на хвилину в країні затихають міста та села. Мовчанням люди вшановують безневинно замучених голодом. В цей час українці та світова спільнота запалюють свічки у вікнах своїх домівок в пам'ять про жертв Голодоморів в Україні.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 28 листопада 2016 року / Муніципальне життя
25.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 28 листопада 2016 року

Докладніше...
Відбувся прийом громадян міським головою Весельським В.Л.. / Муніципальне життя
25.11.2016

Міський голова Весельський Віктор Леонідович провів щоп’ятничний особистий прийом громадян, який розпочався у другій половині дня, адже зранку очільник міста приймав участь у мітингу з нагоди 83-х роковин пам’яті жертв Голодоморів в Україні та проводив нараду щодо впровадження картки новоград-волинця. 

Докладніше...
Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради впродовж тижня 21.11.16 - 25.11.16 / Муніципальне життя
25.11.2016

Впродовж тижня 21.11.16 - 25.11.16 спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян з питань неналежного виконання батьківських обов’язків батьками, захисту житлових і майнових прав дітей, встановлення днів та годин зустрічей батька з дитиною, опіки, піклування та усиновлення. Надано відповідні консультації та рекомендації. 

Докладніше...
У школах Новограда-Волинського пройшов урок з енергозбереження для учнів четвертих класів / Муніципальне життя
25.11.2016

25 листопада 2016 року в рамках проведення «Днів сталої енергії у місті Новограді-Волинському» представники природоохоронної громадської організації «Екоклуб» провели у школах міста урок з енергозбереження для учнів четвертих класів на тему: «Як заощадити енергію та ресурси».

Докладніше...
В рамках проведення «Днів сталої енергії у місті Новограді-Волинському» відбулися консультації щодо впровадження Плану Дій Сталого Енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки / Муніципальне життя
25.11.2016

25 листопада 2016 року в рамках проведення «Днів сталої енергії у місті Новограді-Волинському» за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна, працівників відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради, працівників управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, керівників  ОСББ міста та консультанта асоціації «Енергоефективні міста» Віталія Волкова у конференц-залі Будинку рад відбулися консультації щодо впровадження Плану Дій Сталого Енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки (далі – ПДСЕР).

Докладніше...
В рамках проведення «Днів сталої енергії у місті Новограді-Волинському» відбулось ряд тренінгів, семінарів та Фестиваль учнівських проектів «Енергоефективність та енергозбереження» / Муніципальне життя
25.11.2016

24 листопада 2016 року виявився насиченим на події в рамках проведення «Днів сталої енергії у місті Новограді-Волинському». У першій половині дня голова правління ОСББ «Мотор» міста Києва Погорєлова В.М. провела тренінг для ОСББ нашого міста на тему: «Енергоефективні заходи у житловому секторі», під час якого обговорювалися проблемні питання реалізації проведення термомодернізації багатоквартирних житлових будинків.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч щодо впровадження «картки новоград-волинця» / Муніципальне життя
25.11.2016

У серпні 2016 року міський голова провів нараду з керуючими банківських установ міста з питань користування кредитними лініями. Під час зустрічі, зокрема, було обговорено питання щодо розробки механізму впровадження «картки новоград-волинця», про що було зазначено у передвиборчій програмі Віктора Весельського. Крім того, банкіри запевнили, що найближчим часом нададуть свої пропозиції щодо реалізації та запровадження даного проекту.

Докладніше...
26 листопада – День пам’яті жертв голодоморів / Муніципальне життя
25.11.2016

Шановні краяни! Щороку, в четверту суботу листопада, вся Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Мільйони загиблих. Десятки мільйонів ненароджених. Понівечені людські долі. Немислимий масштаб цієї трагедії. Ім’я їй – Голодомор.

Докладніше...
Засідання школи правових знань «Сучасник» в бібліотеці – філії №5 для юнацтва / Муніципальне життя
25.11.2016

21 листопада в бібліотеці - філії №5 для юнацтва відбулось засідання школи правових знань «Сучасник», на  якому обговорювалась проблема «шкідливих звичок» серед сучасної учнівської молоді. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся мітинг пам’яті жертв голодомору / Муніципальне життя
25.11.2016

Щорічно в останню суботу листопада уся країна в скорботі згадує мільйони наших земляків, що стали жертвами голодоморів в Україні. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в нашій державі – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощенний злочин. Ми не маємо права забувати тієї жахливої трагедії. Адже це чи не найжахливіша сторінка в історії нашого народу.

Докладніше...
Відбулися звітно-виборчі збори членів громадської організації „Футбольний клуб „Звягель“ / Муніципальне життя
25.11.2016

24 листопада у Молодіжному центрі відбулися звітно-виборчі збори членів громадської організації „Футбольний клуб „Звягель“. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради міського голови. / Муніципальне життя
25.11.2016

24 листопада 2016 рокупід головуванням міського голови Весельського В.Л. відбулася нарада щодо вирішення питання капітального будівництва полігону твердих побутових відходів у місті Новограді-Волинському Житомирської області (II пусковий комплекс). 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 25 листопада по 27 листопада 2016 року / Муніципальне життя
24.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 25 листопада по 27 листопада 2016 року

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось відкриття еколого-натуралістичного парку / Муніципальне життя
24.11.2016

Протягом багатьох років одним із важливих напрямків стратегії розвитку міста є енергоефективність та енергозбереження. Новоград-Волинська міська рада має надійних партнерів, які допомагають обирати правильний вектор руху, а саме: Проект «Енергоефективність у громадах», що за дорученням Уряду Німеччини виконується проектом GIZ, Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», Асоціація «Енергоефективні міста України», громадська екологічна організація «Еремурус», природоохоронна громадська організація «Екоклуб», Всеукраїнська благодійна організація «Глобальна синергія». 

Докладніше...
Відбулося двадцять друге засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
24.11.2016

23 листопада 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського у великій залі Будинку рад відбулось чергове двадцять друге засідання виконавчого комітету міської ради. У роботі взяли участь 15 членів виконкому міськради, начальники управлінь та відділів міської ради, радники міського голови, представники громадськості, місцевих ЗМІ. 

Докладніше...
Міська виставка – конкурс «Декоративний розмай» / Муніципальне життя
24.11.2016

Україна багата своїми звичаями, традиціями, ремеслами, які є безцінною духовною скарбницею українського народу. Це і декоративний розпис, і бісерне рукоділля, вироби зсолоного тіста, пластиліну тощо. 

Докладніше...
Міський голова провів нараду з завідувачами стаціонарних відділень міськрайТМО / Муніципальне життя
24.11.2016

21 листопада міський голова Весельський В.Л., секретар міської ради Пономаренко О.А. та начальник відділу охорони здоров’я міської ради Дутчак Л.Р. провели нараду щодо першочергового придбання медичного обладнання у 2017 році. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 листопада 2016 року / Муніципальне життя
23.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 листопада 2016 року

Докладніше...
Заступник міського голови приймає участь у Форумі місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги» / Муніципальне життя
23.11.2016

Заступник міського Лариса Шутова на запрошення Асоціації міст України приймає участь у Форумі місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги», що проходить 22-23 листопада у Івано-Франківську.

Докладніше...
У Новограді-Волинському стартували Дні сталої енергії / Муніципальне життя
23.11.2016

21 листопада 2016 року в рамках загальноміської акції «Дні енергії у місті Новограді-Волинському» відбулись навчальні та інформаційні заходи. Для керівників закладів бюджетної сфери було організовано круглий стіл «Впровадження системи енергомоніторингу в бюджетних закладах Новограда-Волинського» за участю заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко, в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Оксани Миколаївни Липської, експерта ТОВ «ФІАТУ» Інни Сергіївни Семенчи.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся квест «Знайди енергію» / Муніципальне життя
23.11.2016

22 листопада 2016 року, за сприяння Новоград-Волинської міської ради та управління освіти і науки міської ради, в рамках проведення загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському» відбувся квест «Знайди енергію» серед учнів 8-10 класів та вчителів загальноосвітніх шкіл міста.

Докладніше...
101 Інформує! Обережно – тонкій лід! / Муніципальне життя
23.11.2016

Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі, люди, що мешкають поблизу водойм, з метою скоротити шлях в обхід, особливо діти, нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. В багатьох випадках це закінчується трагічно. 

Докладніше...
Шановні громадяни, жителі міста Новограда-Волинського віком від 18 до 60 років Збройні Сили України запрошують Вас до проходження військової служби за контрактом. / Муніципальне життя
23.11.2016

Держава гарантує наступні зобов’язання: - грошове забезпечення від 7600 гривень (на 2017 рік заплановано збільшення грошового забезпечення); - додаткові виплати в АТО; - можливість укладання контракту терміном на 6 місяців.

Докладніше...
Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих в місті Києві / Муніципальне життя
23.11.2016

19-20 листопада 2016 року в місті Києві відбувся чемпіонат України з карате. Турнір, що пройшов у спорткомплексі Національного технічного університету України «КПІ», зібрав рекордну кількість учасників – 154 серед дорослих та 365 серед кадетів, юніорів та молоді. Загалом – 519 спортсменів з 21 області України.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 23 листопада 2016 року / Муніципальне життя
22.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 23 листопада 2016 року.

Докладніше...
День читання «За мир в Україні, за гідність кожної людини», присвячений Дню Гідності та Свободи / Муніципальне життя
22.11.2016

18 листопада  2016 року в бібліотеках міської централізованої бібліотечної системи відбувся  День  читання «За мир в Україні,  за гідність кожної людини», присвячений  Дню Гідності та Свободи. Впродовж дня  в бібліотеці - філії № 5 для юнацтва  проводили патріотично - поетичні  п’ятихвилинки на яких  читали вірші,  присвячені героям України,  що виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір української держави.

Докладніше...
Міський голова провів співбесіди із секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальниками управлінь і відділів міської ради / Муніципальне життя
22.11.2016

22 листопада 2016 року міський голова Віктор Весельський продовжив проведення співбесід із заступниками міського голови та начальниками управлінь і відділів міської ради, відповідно до розподілу обов’язків затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к). Цього дня Віктор Леонідович провів дві зустрічі: першою співбесіда відбулась із керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Аркадійовичем Ружицьким. 

Докладніше...
Робочі зустрічі міського голови / Муніципальне життя
22.11.2016

21 листопада 2016 року міський голова Весельський Віктор Леонідович зустрівся з начальником відділу аналітики та загального контролю управління аудиту та аналітики Міністерства охорони здоров’я України Худенком Олександром Івановичем та завідувачем гінекологічного відділення КУ Центральної міської лікарні №1 м. Житомира, головним акушер-гінекологом управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Донець Валентиною Євгенівною. 

Докладніше...
Міський голова продовжує проводити співбесіди із заступниками та начальниками управлінь і відділів міської ради / Муніципальне життя
22.11.2016

Згідно тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради міський голова Віктор Весельський продовжує проводити співбесіди із заступниками міського голови та начальниками управлінь і відділів міської ради, відповідно до розподілу обов’язків затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к).

 

 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 22 листопада 2016 року / Муніципальне життя
21.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 22 листопада 2016 року

Докладніше...
З нагоди Дня Гідності і Свободи у Новограді-Волинському відбулися мітинг та покладання квітів / Муніципальне життя
21.11.2016

Щороку, 21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Це свято встановлене указом Президента України на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), а також з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили кращих студентів освітніх закладів міста з нагоди Міжнародного дня студента / Муніципальне життя
21.11.2016

Міжнародний день студента – це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Традиційно, це свято відзначається 17 листопада. Адже саме цього дня у 1939 році в Чехословаччині тисячі студентів міста Праги та їхні викладачі заповнили вулиці міста, протестуючи проти гітлерівської окупації. Однак вони були арештовані фашистською владою і розстріляні, або відправлені в концтабори.

Докладніше...
Візит експертів ЄС/ПРООН / Муніципальне життя
21.11.2016

З 14 по 18 листопада 2016 року у місті Новограді-Волинському з робочим візитом перебували експерти ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». 14 листопада Леонід Туловський та Олександр Головенко провели зустріч із першим заступником міського голови Сергієм Колотовим щодо впровадження проектів із комплексної термомодернізації двох будинків: по вул. Житомирська, 53 та вул. Леваневського, 5.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 21 листопада 2016 року / Муніципальне життя
18.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 21 листопада 2016 року

Докладніше...
21 листопада – День Гідності та Свободи / Муніципальне життя
18.11.2016

Дорогі земляки! Щиро та сердечно вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи! Цей день встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. 

Докладніше...
19 листопада – День працівників гідрометеорологічної служби / Муніципальне життя
18.11.2016

Шановні працівники гідрометеорологічної служби! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Докладніше...
20 листопада – День працівників сільського господарства / Муніципальне життя
18.11.2016

Шановні працівники сільськогосподарської галузі! Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів прийом громадян у мікрорайоні «Смолка» / Муніципальне життя
18.11.2016

18 листопада 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели виїзний прийом громадян міста. Цього разу поспілкуватися з очільником міста на тему хвилюючих питань мали можливість жителі мікрорайону «Смолка».

Докладніше...
Відбулася чергова співбесіда міського голови із заступником та начальниками управлінь і відділів міської ради / Муніципальне життя
18.11.2016

17 листопада відповідно до затвердженого тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради міський голова Весельський В.Л. за участі секретаря міської ради Пономаренко О.А. та начальника відділу кадрів міської ради Колесник Ж.О. провів чергову співбесіду із заступником міського Гвозденко О.В. та начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідно до розподілу обов’язків затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к) координує та контролює Оксана Василівна. 

Докладніше...
Кадрові зміни: призначено заступника начальника управління – начальника відділу доходів фінансового управління міської ради / Муніципальне життя
18.11.2016

Згідно розпорядження міського голови від 15.11.16 № 328 (к), з 15 листопада 2016 року на посаду заступника начальника управління – начальника відділу доходів фінансового управління міської ради призначено Кузнєцову Наталію Іванівну, як таку, що успішно пройшла стажування. Щиро вітаємо вас з призначенням на посаду та бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!

Докладніше...
У Новограді-Волинському на період потенційно можливого зниження температури повітря визначено перелік об’єктів (суб’єктів господарювання) для розгортання на їх базі пунктів обігріву / Муніципальне життя
18.11.2016

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.11.2016  №269(о), з метою створення і забезпечення умов життєдіяльності у місті Новоград-Волинський, для надання допомоги людям без домівок та одиноким людям похилого віку у зв’язку з потенційно можливим зниженням температури повітря, утворено штаб з організації надання допомоги (керівник штабу – заступник міського голови Шутова Лариса Валентинівна). 

Докладніше...
Нові перемоги боксерів / Муніципальне життя
18.11.2016

11-13 листопада в Бердичеві пройшов чемпіонат області з боксу серед юніорів 2001-2002 р.н. та молоді 1999-2000 р.н. У змаганні брало участь понад 110 боксерів, команди: м. Новограда-Волинського та району, Житомира, Бердичева, Коростеня, Любара, Малина.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 листопада по 20 листопада 2016 року / Муніципальне життя
17.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 листопада по 20 листопада 2016 року

Докладніше...
Привітали працівників сільського господарства / Муніципальне життя
17.11.2016

Щорічно у третю неділю листопада в державі відзначається професійне свято багаточисельної когорти трударів – працівників сільського господарства. Це свято традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Напередодні, 17 листопада, у великій залі Будинку рад відбулися урочистості на честь працівників агропромислового комплексу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось засідання робочої групи щодо попереднього розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації / Муніципальне життя
17.11.2016

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №719 від 19.10.2016 щодо питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: із виїздом на місце розглянули звернення місцевої жительки / Муніципальне життя
17.11.2016

Минулого тижня на особистому прийомі громадян до міського голови Віктора Весельського звернулась жителька будинку №4, що на вулиці Пушкіна. Вона акцентувала увагу на тому, що у дворі багатоповерхівки розміщено сміттєві контейнери, які вчасно не прибираються. 

Докладніше...
Про підготовку до зимового періоду 2016-2017 років / Муніципальне життя
17.11.2016

З метою забезпечення життєдіяльності міста під час несприятливих погодних умов та значних опадів снігу, для запобігання створення непередбачуваних ситуацій та унеможливлення травмування людей розпорядженням міського голови від 11.11.16 № 261(о) „Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період 2016-2017 років“ затверджено відповідальних за забезпечення оперативного прибирання снігу з доріг та тротуарів, прибудинкових та закріплених територій.

Докладніше...
Управління праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської міської ради повідомляє / Муніципальне життя
17.11.2016

За даними ПАТ «Укртелеком» Житомирської філії, у зв’язку з реконструкцією телефонної мережі та відповідно до вимог п. 112 «Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 295 від 11.04.2012 р. буде проведена заміна з 04.12.2016 року існуючого номеру: 5-24-21 на 2-40-02. 

Докладніше...
Міський голова протягом тижня проводить співбесіди із заступниками та начальниками управлінь і відділів міської ради / Муніципальне життя
17.11.2016

16 листопада 2016 року міський голова Віктор Весельський продовжив проведення співбесід із заступниками міського голови та начальниками управлінь і відділів міської ради, відповідно до розподілу обов’язків затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к), а також за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко та начальника відділу кадрів міської ради Жанни Колесник, протокол співбесід веде головний спеціаліст організаційного відділу міської ради Інна Пастухова. 

Докладніше...
Відновлена робота автобусного транспорту, автобуси по всіх міських маршрутах курсують у звичайному режимі руху / Муніципальне життя
17.11.2016

Шановні мешканці міста, у зв’язку з погодними умовами, через сильний снігопад, який залишив по собі великі поклади снігу, в понеділок 14.11.2016 року рух міських автобусів загального користування був обмежений. Така ситуація спостерігалась на більшості міських маршрутів. Зараз робота автобусного транспорту відновлена, автобуси по всіх міських маршрутах курсують у звичайному режимі руху.

 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 17 листопада 2016 року / Муніципальне життя
16.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 17 листопада 2016 року

Докладніше...
17 листопада – День студента. Міжнародний день студента / Муніципальне життя
16.11.2016

Шановне студенство! Від щирого серця вітаємо вас з Днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та нових відкриттів!

Докладніше...
У Новограді-Волинському привітали з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку / Муніципальне життя
16.11.2016

Традиційно 16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов та заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко привітали колектив Центру поштового зв’язку №4 Житомирської дирекції УДПП3 „Укрпошта” в особі директора Ганни Степанівни Бущенко та колектив МНВП ТРК “Мальта” на чолі з директором Олександром Борисовичем Каліновським з професійним святом з Денем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Докладніше...
Відбувся ювілейний вечір-концерт заслуженого працівника культури України Віри Матвійчук / Муніципальне життя
16.11.2016

11 листопада 2016 року відбувся ювілейний вечір-концерт з нагоди 60-річчя від дня народження заслуженого працівника культури України Віри Юріївни Матвійчук. У переповненій залі Палацу культури імені Лесі Українки не було випадкових людей. Прийшли всі ті, хто глибоко цінують та шанують творчість Віри Юріївни, яка досягла блискучих успіхів на професійній та життєвій нивах завдяки високому професіоналізму і відданості улюбленій справі. 

Докладніше...
Технічний дивосвіт / Муніципальне життя
16.11.2016

Ми живемо у вік стрімкого розвитку науки і техніки. Техніка сьогодні є невід’ємною частиною життя людини, її побуту. Навколо нас безліч машин, механізмів, приладів, апаратури. Важливою частиною дитячого світу стали технічні іграшки.

Докладніше...
Представники Новоград-Волинської федерації з кіокушин карате зайняли призові місця на Чемпіонаті України в Рівному / Муніципальне життя
16.11.2016

2 листопада 2016 року в місті Рівне представники Новоград-Волинської федерації з кіокушин карате, а саме двадцять три учасники під керівництвом досвідчених тренерів Гордієнка Олександра та Гусєва Володимира у складі Житомирської обласної команди гідно представили наше місто на Чемпіонаті України з Кіокушинкай карате Унія, серед дітей та юнаків віком від 7 до 15 років.

Докладніше...
101 інформує / Муніципальне життя
16.11.2016

2 листопада фахівці групи піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини провели роботи щодо вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн, виявлених напередодні у двох населених пунктах Новоград-Волинського району.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 16 листопада 2016 року / Муніципальне життя
15.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 16 листопада 2016 року.

Докладніше...
16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку / Муніципальне життя
15.11.2016

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаємо вас з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада. Ви – люди, які наділені талантом і щирим умінням приносити в кожен дім світло обізнаності і радість спілкування. Адже забезпечуєте потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.


 
Докладніше...
«Спорт для всіх - енергія, здоров`я та краса» / Муніципальне життя
15.11.2016

Новоград-Волинський міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» разом з міським шахово-шашковим клубом з 20 листопада 2016 року розпочинає проведення міського фізкультурно-оздоровчого заходу з шахів серед широких верств населення, який закінчиться 18 грудня 2016 року. Змагання відбуватимуться на базі гарнізонного будинку офіцерів за адресою м. Новоград-Волинський, вул. Леваневського 25, кімната 58.

Докладніше...
14 листопада міський голова провів ряд робочих зустрічей та нарад / Муніципальне життя
15.11.2016

Досить насичено та продуктивно розпочався цей робочий тиждень. О 8.15 міський голова Весельський В.Л. провів наради з заступниками міського голови та о 9.15 щотижневу нараду з начальниками виконавчих органів міської ради, під час яких були розставлені та визначені пріоритетні напрямки роботи впродовж тижня. Начальники управлінь та відділів доповіли про виконані доручення та першочергові завдання щодо життєзабезпечення міста. 

Докладніше...
Підстави позбавлення батьківських прав / Муніципальне життя
15.11.2016

У частині 1 статті 164 Сімейного кодексу України (далі СК України) законодавець визначив виключний перелік підстав, відповідно до яких мати, батько можуть бути позбавлені лише судом батьківських прав, якщо вона, він:

Докладніше...
101 застерігає! / Муніципальне життя
15.11.2016

Під час сильних холодів не варто без необхідності виходити на вулицю. Особливо це стосується дітей та літніх людей: вони найбільше ризикують обморозитися. Крім того, в сфері ризику – люди, що страждають на вегето-судинну дистонію, атеросклероз та інші серцево-судинні захворювання.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 15 листопада 2016 року / Муніципальне життя
14.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 15 листопада 2016 року.

Докладніше...
«Моя сім’я — фортеця моя» / Муніципальне життя
14.11.2016

Ми, українці, за довгі віки сформулювали кодекс родинних цінностей, якими, поза всяким сумнівом, можна гордитися і які прозаїчно-академічно звучать так: подружня вірність; піклування батьків про дітей; піклування дітей про батьків і старших у сім’ї; пошана до предків, взаємна любов і повага між батьками; злагода та довір’я між членами сім’ї; відповідальність кожного за інших членів сім’ї; здоровий спосіб життя; дотримання прадавніх народних звичаїв, охорона традицій; гостинність; багатодітність тощо. Тут, звісно, віддзеркалюється менталітет нашої нації.

Докладніше...
Кадрові зміни: призначено начальника відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
14.11.2016

Згідно розпорядження міського голови від 10.11.16 №324(к) з 11 листопада 2016 року на посаду начальника відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради призначено Мельник Ружену Леонідівну, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.


 
Докладніше...
До уваги осіб, які перебувають на квартирному обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов / Муніципальне життя
14.11.2016

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» ініційовано внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в частині надання права на перевагу в отриманні кредиту молодим сім‘ям, в яких один із членів сім‘ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення, а також сім‘ям молодих громадян, учасників антитерористичної операції, що загинули у період проведення антитерористичної операції. Зазначені зміни затверджено рішенням засідання спостережної ради Держмолодьжитла від 21 жовтня 2016 року.

Докладніше...
Дні сталої енергії у Новограді-Волинському! / Муніципальне життя
14.11.2016

21-25 листопада 2016 року в рамках загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському»  проводитиметься фотовиставка на тему: «Енергоефективне місто». Усіх бажаючих продемонструвати свої роботи просимо звертатися у к.12 Новоград-Волинської міської ради (вул. Шевченка, 16).

Докладніше...
14 листопада - Всесвітній день боротьби проти діабету / Муніципальне життя
14.11.2016

Цукровий діабет (ЦД) – це хронічне захворювання, яке проявляється стійким підвищенням рівня глюкози в крові. Це спричиняється абсолютною або відносною недостатністю інсуліну, гормону, що знижує рівень глюкози в крові. ЦД й досі залишається однією з найбільш актуальних медико – соціальних проблем суспільства. Зумовлено це ускладненнями даного захворювання, які спричиняють високу інвалідизацію, втрату працездатності та смертність.

Докладніше...
У кожної проблеми є вирішення / Муніципальне життя
11.11.2016

11 листопада 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко, після перерви у зв’язку з перебуванням очільника міста у щорічній основній відпустці, провели особистий прийом громадян. Цього дня у громадській приймальні Будинку рад було прийнято 33 новоград-волинці зі своїми проблемними питаннями. Переважна більшість озвучених жителями міста звернень стосувалася земельних відносин, надання матеріальної допомоги на лікування, окремих питань житлово-комунальної сфери, системи охорони здоров’я, галузі освіти, тощо.

Докладніше...
Звіт секретаря Новоград-Волинської міської ради Пономаренко О.А. під час засідання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
11.11.2016

На виборах 25 жовтня 2015 року до складу Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання було обрано 34 депутати, які представляють 8 політичних партій: Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальна Партія Олега Ляшка, Народна Партія, «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Об’єднання «Самопоміч», «Опозиційний блок», Українська Народна Партія, Українське об’єднання патріотів - «УКРОП».


 
Докладніше...
Відбулось засідання дев’ятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
11.11.2016

10 листопада  2016 року у великій залі Будинку рад, під головуванням міського голови В.Л. Весельського, відбулось засідання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання. Із 34 міських обранців протягом засідання були присутні  30 депутатів міської ради та міський голова. У такому складі пленарне засідання повноважне та має право  вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний пленарного засідання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
Інформація про залучення міжнародної технічної допомоги у співпраці з міжнародними інституціями / Муніципальне життя
11.11.2016

Під час пленарного засідання дев'ятої сесії міської ради сьомого скликання депутатам міської ради було надано інформацію про залучення міжнародної технічної допомоги у співпраці з міжнародними інституціями. у якій зазначено, що відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради активно працює у напрямку розширення міжнародної співпраці з метою залучення кращих практик розвитку місцевого самоврядування.

Докладніше...
Звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2016 році під час засідання дев’ятої сесії міської ради сьомого скл / Муніципальне життя
11.11.2016

Робота виконавчих органів міської протягом звітного періоду спрямовувалась на вирішення таких основних питань: 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 11 листопада 2016 року / Муніципальне життя
10.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 11 листопада 2016 року

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! Штормове попередження / Муніципальне життя
10.11.2016

13 листопада 2016 року у Житомирі та області очікується різка зміна погодних умов.

Докладніше...
Робочі зустрічі міського голови / Муніципальне життя
10.11.2016

9 листопада 2016 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів ряд робочих зустрічей та нарад. Зокрема, зустрівся з керівництвом дирекції Укрзалізниці ДТГО „Південно-західна залізниця“ ВП „Коростенська дирекція залізничних перевезень“. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва / Муніципальне життя
10.11.2016

9 листопада 2016 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки зібралися шанувальники культури та народного мистецтва. Розпочалися урочистості з нагоди професійного свята працівників культури із виступу війського духового оркестру (керівник - Олег Чуй).

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 10 листопада 2016 року / Муніципальне життя
09.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 10 листопада 2016 року

Докладніше...
Відбулося 21 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
09.11.2016

9 листопада 2016 року під головуванням міського голови В.Л.Весельського відбулося 21 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 21 із 26 членів виконкому. Першочергово Віктор Леонідович проінформував присутніх про поточний стан щодо життєзабезпечення міста, ознайомив присутніх з кадровими змінами та призначеннями.

Докладніше...
Центр надання адміністративних послуг інформує / Муніципальне життя
09.11.2016

Відповідно до постанови КМУ від 26.10.2016 р. № 745 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302»: - з 1 листопада 2016 р. оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України видається у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

Докладніше...
Відбулося засідання ради старійшин / Муніципальне життя
09.11.2016

8 листопада 2016 року відбулося засідання ради старійшин. На зібрання під головуванням куратора даного консультативно-дорадчого органу Григорія Миколайовича Грінченка, окрім постійних членів - представників старшого покоління, які мають досвід керівної роботи та постійно цікавляться актуальними питаннями життя територіальної громади, були запрошені міський голова Віктор Леонідович Весельський, секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко, начальник економічного аналізу та планування міської ради Наталія Іванівна Кузнєцова, начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Олександр Андрійович Мельник, начальник дільниці ПАТ „Укртелеком“ первинної мережі РЦЕЄТТМ №1 ЦТЄТТМ №4, ГЄЛКС-143 Микола Васильович Костюк.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 09 листопада 2016 року / Муніципальне життя
08.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 09 листопада 2016 року

Докладніше...
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва / Муніципальне життя
08.11.2016

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Докладніше...
9 листопада – День української писемності та мови / Муніципальне життя
08.11.2016

Дорогі земляки! Щиро вітаємо вас з Днем української писемності та мови, який щорічно відзначається в Україні 9 листопада.

Докладніше...
Ювілейне «Сонячне коло» вже в двадцяте відкриває юні таланти. / Муніципальне життя
08.11.2016

Надзвичайно приємно, що в нашому місті відкриваються нові таланти серед прекрасної молоді. Древній Звягель славиться своїми традиціями, мелодіями, танцями та, звичайно, співочим народом. Приємно спостерігати як відкриваються нові творчі імена на конкурсі виконавців сучасної української пісні «Сонячне коло».

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! Бережіть своїх рідних від шахраїв! / Муніципальне життя
08.11.2016

На адресу міської ради звертаються мешканці міста зі скаргами про те, що невідомі особи обходять багатоповерхівки та стукають у двері квартир. Незнайомці можуть відрекомендовуватися представниками якоїсь релігійної громади, торгових фірм, працівниками соціальних служб. Особливо небезпечну категорію шахраїв становлять різноманітні гадалки, провидиці, віщунки, самозвані цілительки.

Докладніше...
Відтепер домогосподарства, які не є отримувачами субсидій, можуть скористатися розстрочкою оплати за спожиту комунальну послугу з централізованого опалення. / Муніципальне життя
08.11.2016

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 19.10.2016 № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення», яка надала можливість споживачам житлово-комунальної послуги з централізованого опалення, що не є отримувачами субсидій на оплату житлово-комунальної послуги з централізованого опалення, отримати розстрочку в оплаті житлово-комунальної послуги з централізованого опалення.

Докладніше...
Відбулося друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
08.11.2016

7 листопада 2016 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів друге засідання погоджувальної ради з питань порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 10 листопада о 9:00 годині в приміщенні великої зали Будинку рад. У роботі погоджувальної ради взяли участь 14 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 08 листопада 2016 року / Муніципальне життя
07.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 08 листопада 2016 року

Докладніше...
Ювілей в десять років / Муніципальне життя
07.11.2016

5 листопада 2016 року Житомирська обласна федерація Кіокушин карате, яка розпочала та продовжує свій розвиток саме у нашому місті, відзначила 10-у річницю з дня свого заснування. В цей день разом з управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради у Новограді-Волинському було проведено кубок Житомирської області, присвячений ювілейній даті. В змаганнях взяли участь більш ніж 270 учасників з усієї області, а саме: команди з Житомира, Бердичева, Коростеня, Овруча, Баранівки та м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ / Муніципальне життя
07.11.2016

4 листопада 2016 року на плацу 12 окремого полку оперативного забезпечення відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ. Розпочалися заходи з урочистого шикування.

Докладніше...
Наші волейболісти у Коростені / Муніципальне життя
07.11.2016

28-29 жовтня в м.Коростень проходив турнір з волейболу на честь олімпійського чемпіона В.Т. Іванова. В змаганнях серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. приймали участь команди: м. Біла Церква, м. Буча (Київська обл.), м. Лугіни, м. Житомир, м. Коростень, а також команда дитячо-юнацької спортивної школи Новограда-Волинського. 

Докладніше...
«Спорт для всіх - енергія, здоров`я та краса» / Муніципальне життя
07.11.2016

Новоград-Волинський міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» на базі ЗОШ №7 провів спортивний захід з настільного тенісу «Рух – енергія, здоров`я та краса». Змагання були проведенні серед широких верств населення міста.

Докладніше...
4 листопада – День залізничника / Муніципальне життя
04.11.2016

Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Докладніше...
6 листопада – День працівників соціальної сфери / Муніципальне життя
04.11.2016

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро та сердечно вітаємо вас з професійним святом.

Докладніше...
Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти / Муніципальне життя
04.11.2016

28 жовтня 2016 року у Президії Національної академії педагогічних наук України в місті Києві відбувся Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти “Позашкільна освіта в умовах децентралізації”. У складі делегації від Житомирської області була Найдюк Валентина Іванівна, директор Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Форум, присвячений позашкільній освіті України, такого рівня і масштабу відбувся вперше за 25 років незалежності України. Влада, науковці, педагоги, громадськість об’єдналися заради українських дітей, заради позашкільної освіти.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось відкриття клубу для багатодітних мам / Муніципальне життя
04.11.2016

Сьогодні більшість жінок живуть, як у замкнутому колі: дім – робота – знову дім. Для того, щоб вивести жінку з цього кола, у Новограді-Волинському розпочав активно діяти клуб для багатодітних мам. 3 листопада 2016 року у музеї родини Косачів відбулось відкриття клубу. Місце для проведення заходу обрали не випадково, адже у цій знатній родині виховувалось шестеро дітей: два сина та четверо дочок.

Докладніше...
Відбулися засідання постійних комісій / Муніципальне життя
04.11.2016

3 листопада 2016 року відбулися засідання постійних комісій з питань містобудування, архітектури та земельних відносин під головуванням Олександра Леонідовича Остапчука, а також з питань міського бюджету та комунальної власності, голова комісії Ігор Геннадійович Юшманов. Депутати детально розглянули кожне питання порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання. Друге засідання погоджувальної ради відбудеться 8 листопада 2016 року у конференц-залі Будинку рад.

Докладніше...
Інформація про ціни на найбільш вживані лікарські засоби в м Новограді-Волинському станом на жовтень 2016 року / Муніципальне життя
04.11.2016

Інформація про ціни на найбільш вживані лікарські засоби в м Новограді-Волинському станом на жовтень 2016 року.

 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 04 по 06 листопада 2016 року / Муніципальне життя
03.11.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 04 по 06 листопада 2016 року

Докладніше...
3 листопада – День інженерних військ. День ракетних військ і артилерії. / Муніципальне життя
03.11.2016

Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани 12 окремого полку оперативного забезпечення та ракетно-артилерійських підрозділів 30-ї окремої механізованої бригади! Сердечно вітаємо вас з професійними святами.

Докладніше...
Новоград-Волинський: складні життєві обставини та соціальна робота з сім’ями / Муніципальне життя
03.11.2016

В цей складний для всіх нас час збільшується кількість сімей, які потрапили у складні життєві обставини. За визначенням, сім’я, що перебуває у складних життєвих обставинах – це сім’я, яка втратила свої виховні можливості через виникнення таких умов, що порушують нормальну життєдіяльність одного або кількох членів сім’ї. Що ж таке складні життєві обставини? Це ті проблеми і труднощі в житті сім’ї з якими вона не може справитись самостійно. 

Докладніше...
На засіданнях ще двох постійних комісій розглянули питання порядку денного 9 сесії Новоград-Волинської міської ради 7 скликання / Муніципальне життя
03.11.2016

2 листопада 2016 року відбулося жваве обговорення питань порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання на засіданнях двох постійних комісій: з питань економічного розвитку, голова комісії Сергій Хапчук, та з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян під головуванням Андрія Рассадіна. Усі зауваження, пропозиції та доповнення, які виникли під час розгляду питань чергової сесії були оформлені протокольно.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися підсумкова нарада галузі соціальної сфери та урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників соціальної сфери / Муніципальне життя
03.11.2016

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівників соціальної сфери. Це свято було започатковано згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконується соціальна підтримка малозахищених верств населення. 2 листопада 2016 року у Новограді-Волинському відбулися підсумкова нарада галузі соціальної сфери та урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Докладніше...
Звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради Хрущ Лілії Василівни про роботу управління впродовж 2016 року під час підсумкової наради галузі соціальної сфери та урочистостей з нагоди професійного / Муніципальне життя
03.11.2016

Соціальний захист – пріоритетна сфера нашої держави, тож кожна людина повинна відчути поважне ставлення до себе. Основним завданням управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради є забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення міста. 

Докладніше...
Служба порятунку 101 інформує! / Муніципальне життя
01.11.2016

31 жовтня на базі Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №3 рятувальники Новоград-Волинського МРВ УДСНС України у Житомирській області разом із працівниками Новоград-Волинської районної організації Товариства Червоного Хреста України провели для учнів загальноосвітньої школи пізнавально-профілактичний захід, який відбувся у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Докладніше...
Відбувся міський турнір з швидких шахів / Муніципальне життя
01.11.2016

Нещодавно в гарнізонному Будинку офіцерів громадська організація «Міська федерації шахів м. Новограда-Волинського» разом з управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради провели турнір з швидких шахів. Інтелектуальні здібності відточували за грою в шахи не лише чоловіки та жінки, а ще й молода, але досвідчена молодь міста.

Докладніше...
Відбулося перше засідання погоджувальної ради / Муніципальне життя
01.11.2016

31 жовтня 2016 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 10 листопада о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад. Під час засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших земляків, загиблих в зоні АТО солдатів військової служби за контрактом в/ч польова пошта В2803 Волкова Юрія Васильовича та Бабівського Руслана Геннадійовича.

Докладніше...
Герої не вмирають: у Новограді-Волинському провели в останню путь солдатів військової служби за контрактом – Юрія Волкова та Руслана Бабівського / Муніципальне життя
01.11.2016

31 жовтня 2016 року став чорним днем для всіх, хто знав Юрія Волкова (1989 р.н.) та Руслана Бабівського (1972 р.н.). Цього дня у 31-му гарнізонному Будинку офіцерів відбулось прощання із загиблими солдатами військової служби за контрактом військової частини польова пошта В 2803. Проститися з героями прийшли – представники міської та районної влади, бойові побратими, друзі, родичі, небайдужі громадяни. Була велика кількість людей, йшов дощ, Новоград-Волинський вкотре оплакував своїх синів…

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa