Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Листопад 2010 року
Новоград-волинці вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні / Гуманітарна сфера
30.11.2010

26 листопада біля пам’ятного знаку жертвам голодомору на кладовищі (вул. Чехова) відбулися поминальні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні. Їх учасниками стали представники громадськості міста та району, учнівська та студентська молодь. Наступного дня, 27 листопада, в День пам’яті жертв голодоморів в Україні відбулися поминальні панахиди в церквах міста. Новоград-волинці долучилися до акції „запали свічку пам’яті“, засвітивши на своїх підвіконнях поминальні свічки.

Докладніше...
Новоград-Волинському польському культурно–освітньому товариству ім. Юліана Люблінського 20 років / Гуманітарна сфера
30.11.2010

26 – 27 листопада цього року у Новограді – Волинському пройшли заходи присвяченні святкуванню 20–ти річчя заснування польського к-о товариства ім. Юліана Люблінського (польського декабриста який народився в околицях Новограда – Волинського і був одним із засновників Товариства Об’єднаних Слов’ян разом із братами Борисовими), а також Дням польської культури в рамках яких відбувся Міжрегіональний фестиваль «Польські квіти Звягельщини».

Докладніше...
Підведено підсумки розвитку Новоград-Волинської промисловості / Економіка
30.11.2010

За 10 місяців поточного року підприємствами міста Новограда-Волинського реалізовано продукції на суму майже 0,5 млрд. грн. Обсяг реалізованої продукції на одну особу становить більше 7,0 тис. грн. Лідером по сплаті податків до місцевого бюджету за 10 місяців 2010 року є ТОВ „Техна” та ВАТ „М’ясокомбінат”. У порівнянні з відповідним періодом минулого року їхні надходження до місцевого бюджету зросли

Докладніше...
Засідання ради директорів Новограда-Волинського / Економіка
30.11.2010

Сьогодні 30 листопада 2010 року під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося засідання ради директорів промислових підприємств міста. Мер із жалем зауважив, що за попередні 15 років з карти міста зникло 3 підприємства і він налаштований на їх відновлення найближчим часом. У своєму зверненні до 10 присутніх керівників Володимир Іванович наголосив на зацікавленості влади у співпраці із місцевими заводами та фабриками заради потужного просування їх продукції на міських та зовнішніх ринках збуту, створення належних умов для діяльності, розширення виробництва, пообіцяв всебічну підтримку у розв’язанні наболілих проблем.

Докладніше...
1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом / Гуманітарна сфера
30.11.2010

В цей день світова громадськість висловлює підтримку мільйонам людей в усьому світі, що живуть з ВІЛ/СНІДом. Це день, коли ми повинні нагадати собі, що щодня на планеті інфікується 15-16 тисяч осіб, що кожні 10 секунд від цього захворювання помирає 1 людина і кожні 14 секунд одна дитина у світі стає сиротою внаслідок ВІЛ/СНІДу.

Докладніше...
Запрошуємо у Новоград-Волинський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями! / Гуманітарна сфера
29.11.2010

Метою діяльності центра соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком до 35 років є відновлення фізичного та психічного стану. Центр діє на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, утримується за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених для виконання програм, спрямованих на розв’язання проблем даної категорії міського населення. Послуги надаються на безоплатній основі.

Докладніше...
У Новограді-Волинському будується нове підприємство / Економіка
29.11.2010

Міський голова В.І. Загривий мав зустріч із керівниками будівельних організацій, які ведуть будівництво польського промислового підприємства «ФАКРО». Цей завод виготовлятиме дерев’яні елементи та складатиме сучасні дахові вікна та сходи на горища.

Докладніше...
Досягнення працівників культури Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
29.11.2010

19 листопада народний камерний хор вчителів музичної школи взяв участь в ІІ обласному конкурсі духової хорової музики „Аве марія“ (м.Житомир) де зайняв ІІІ місце. Бібліотеки міста провели ряд заходів для підростаючого покоління, присвячених Дню студента, Всеукраїнському дню дитини. Серед учнів 6-7 класів ЗОШ № 10 проведено експрес-опитування „Що читаємо сьогодні?“ А 25 листопада відбулися IX обласні спортивні ігри працівників культури.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проводиться ремонт доріг / Муніципальне життя
29.11.2010

За сприяння дочірнього підприємства „Граніт Україна“ акціонерного товариства „Скоп’є“, яке веде будівництво нової об’їзної дороги „Київ-Чоп“, проводиться ремонт вулиць міста з м’яким покриттям. Міський голова В.І.Загривий під час зустрічі з паном Джефом – англійським інженером – резидентом реконструкції частини об’їзної на території нашої області – домовився про ремонт під’їзних доріг до Новограда-Волинського, а також вулиць міста.

Докладніше...
Шкільні бібліотекарі Новограда-Волинського діляться досвідом роботи / Гуманітарна сфера
26.11.2010

Відповідно до плану роботи обласного управління освіти і науки нещодавно на базі шкіл міста Новограда-Волинського проведено обласний семінар творчо-працюючих бібліотекарів з теми: «Науково-методичне забезпечення професійної компетентності шкільних бібліотекарів в контексті модернізації освіти».

Докладніше...
Проведення навчання депутатів Новоград-Волинської міської ради шостого скликання / Муніципальне життя
26.11.2010

У зв’язку з тим, що депутати міської ради виконують свої повноваження на громадських засадах, з цього тижня для них розпочалися навчання. Заняття, що проводитимуться щомісячно дадуть змогу народним обранцям опанувати законодавчу базу для діяльності органів місцевого самоврядування, познайомитися із керівниками необхідних для роботи установ, організацій. депутати навчаться працювати над підготовкою необхідних рішень міської ради.

Докладніше...
Плідна співпраця КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" з державною інспекцією з енергозбереження в житомирській області щодо впровадження енергозберігаючих технологій в 2010 році / Муніципальне життя
26.11.2010

В ремонтний період 2010 року КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" співпрацюючи з Державної інспекцією з енергозбереження в Житомирські області, очолювану керівником Зайчуком Юрієм Васильовичем, який професійно надавав поради та рекомендації щодо впровадження енергозберігаючих заходів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулася нарада з питань щоквартального поновлення баз даних Державного реєстру / Муніципальне життя
26.11.2010

25 листопада 2010 року відбулось засідання робочої групи щодо сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, яке вів Василь Степанович Янчук керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

Докладніше...
Старт обласного фестивалю – конкурсу вокального мистецтва «Кришталеві нотки» / Гуманітарна сфера
26.11.2010

17 листопада 2010 року в місті Новограді – Волинському відбувся Перший обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки». Фестиваль започаткований за ініціативою обласного управління освіти і науки Центром науково – технічної творчості та підтриманий міським управлінням освіти і науки м. Новограда – Волинського. Здійснити задумане поклали на Палац дітей та молоді, який має досвід міжнародної роботи: Білорусь фестиваль «Криничка», Росія «Моноліт», Україна «Лесині джерела», зокрема організація та проведення щорічних заходів в рамках свята :«Дитячий дивоцвіт», «Польська вишиванка» тощо.

Докладніше...
Новоград-Волинська футбольна команда представлятиме область у футбольній галузі / Спорт
26.11.2010

22 листопада 2010 року відбулася зустріч керівників міста та району з Президентом Професіональної футбольної ліги України Бальчісом Мілетієм Володимировичем, де йшлося про утворення на базі команди „Звягель-750“ міста обласної футбольної команди. У 2010 році команда міста виборола срібні медалі у змаганнях в аматорській футбольній лізі України, стала чемпіоном області і володарем суперкубку. Тобто саме наші футболісти можуть гідно представляти область у футбольній галузі.

Докладніше...
Звернення міського голови Володимира Івановича Загривого з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів / Муніципальне життя
25.11.2010
Шановні новоград-волинці! У суботу, 27 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам’ять жертв голодоморів. 26 листопада о 10:00 запрошую всіх взяти участь у покладанні вінків, квітів і колосків, запаленні символічних свічок пам’яті біля пам’ятника жертвам голодоморів на меморіальному кладовищі на вул. Чехова. Закликаю всіх людей доброї волі, незалежно від національності, громадянства, віросповідання, усіх, хто поділяє біль та скорботу українського народу, 27 листопада о 16.00 запалити свічку за душі тих, хто загинув від голоду.
Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшов перший міський фестиваль дитячого музичного мистецтва / Гуманітарна сфера
25.11.2010

За ініціативою методичного об’єднання вчителів музики, при підтримці інформаційно-методичного центру та управління освіти і науки у Новограді-Волинському започатковано проведення фестивалю музичного мистецтва. Метою стало: залучення учнів до музично-просвітницької діяльності засобами міні-проектів, підняття престижу вчителя музики на загальношкільному та міському рівні.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Образне мислення на уроках фізики / Гуманітарна сфера
25.11.2010

Нещодавно в ЗОШ №2 відбувся міській семінар-практикум вчителів фізики з теми «Використання елементів ейдетики в системі особистісно зорієнтованого навчання». Семінар було побудовано з трьох частин: ознайомлення учасників семінару з поняттям «ейдетика», застосуванням елементів ейдетики на уроках фізики; презентація авторського методичного посібника «Ейдетика на уроках фізики» (автор О.М. Дурицька).

Докладніше...
Громадськість Новограда-Волинського обговорювала вартість тарифів на воду / Економіка
25.11.2010

Вже не перший раз на громадських слуханнях новоград-волинці обговорюють розмір тарифів на водопостачання та водовідведення. Цього разу на розсуд громади та спеціалістів внесено пропозицію адміністрації місцевого водоканалу щодо вартості подання води у розмірі 4,09 грн. за 1м3 та її відведення – 5,03 грн., всього – 9 грн.12 коп. за 1 кубічний метр. Мова йде про збільшення тарифу на 25%.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На І засіданні новообраного виконкому міської ради / Муніципальне життя
25.11.2010

Під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося засідання виконавчого комітету міської ради у новому складі. Розпочинаючи зібрання Володимир Іванович побажав успіхів у роботі членам виконавчого комітету, наголосивши на виконанні наказів від новоград-волинців, які надійшли під час виборчої кампанії.

Докладніше...
«Е-урядування» – мешканцям Новограда-Волинського / Муніципальне життя
25.11.2010

У Новоград-Волинській міській раді розпочався процес реалізації проекту із запровадження електронного урядування, який покликаний підвищити ефективність роботи структурних підрозділів міської ради та підвищити якість послуг, які отримують мешканці міста. В рамках форуму «Електронне урядування в Україні – ефективна влада для мешканців», який проходив 18-19 листопада у Львові, посадовці 35 міст України, представники ІТ-компаній, які спеціалізуються на розробці програмних продуктів, міжнародні та українські експерти ділитися досвідом у сфері ефективного урядування зі своїми колегами з інших міст.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова зустрівся із новопризначеними уповноваженими представниками на території міста / Муніципальне життя
23.11.2010

Нагадаємо, що своїм розпорядженням В.І.Загривий призначив уповноважених представників міського голови у мікрорайонах та виборчих округах міста (за згодою). Ними стали 23 депутати, обрані по одномандатних мажоритарних виборчих округах. 22 листопада міський голова провів першу організаційну зустріч із новопризначеними уповноваженими представниками.

Докладніше...
Дошкільники міста Новограда-Волинського приймають київських гостей / Гуманітарна сфера
23.11.2010

Передовий педагогічний досвід роботи новоград-волинців відомий далеко за межами Житомирщини. Ще одним яскравим свідченням цього є нещодавній візит у наше місто делегації педагогів дошкільних закладів Оболонського району міста Києва на чолі з директором Міжнародного центру передового педагогічного досвіду Рогозянським О.С., Пархоменко І.М., заступником начальника управління Оболонського району та Степанішиною Н.В., методистом НМЦ Оболонського району.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Педагогічна практика та наука – на допомогу дітям раннього віку / Гуманітарна сфера
23.11.2010

З ініціативи інформаційно-методичного центру та на виконання плану з методичної роботи на 2010-2011 н.р. в ДНЗ №1 «Джерельце» інтелектуального напряму відбулось засідання методичного об’єднання вихователів раннього віку за участю наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.Костюка АПН України Гурковської Т.Л.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Розпочато Всеукраїнську акцію «Тест для Президента» / Муніципальне життя
22.11.2010

Сьогодні згідно з оцінками ЮНЕЙДС – об’єднанній програмі по ВІЛ/СНІДу, в Україні живе понад 360 000 ВІЛ - позитивних людей. Серед них 92 000 особи потребують лікування, і лише 19 370 осіб отримують його (станом на 01.07.2010 р.).

Докладніше...
У Новоград-Волинському проходять дні польської культури / Гуманітарна сфера
22.11.2010

З нагоди 200-річчя від дня народження Фредеріка Шопена, в Новограді-Волинському проходять дні Польської республіки. Обласний фестиваль польської культури зібрав в міському палаці культури польську діаспору та високоповажних гостей. Серед них віце-консул вінницького консульства Польщі в Україні – Дам’ян Чарчиньські, віце-староста міста Пясечно - Марек Геляцінський, міський голова Новограда-Волинського та заступник голови райдержадміністрації.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Знову у Візентайді / Муніципальне життя
22.11.2010

У другій половині жовтня цього року група учнів міської гімназії імені Лесі Українки в кількості 11 осіб у супроводі двох вчителів німецької мови перебували на стажуванні в німецькій гімназії інтернатного типу міста Візентайд, що в Баварії. Українській делегації запропонували насичену і змістовну програму.

Докладніше...
Студенти Новограда-Волинського відзначили своє свято / Гуманітарна сфера
19.11.2010

Напевно всі, кому пощастило в своєму житті бути студентом погодяться що ці роки є дійсно неповторними та незабутніми. З одного боку студентські роки — прекрасний час юності, любові, дружби, молодечого запалу і сміливих планів. З іншого - пора вибору власної життєвої позиції, професійного визначення, час щоденної сумлінної праці в лекційних аудиторіях та бібліотеках. У цей період накопичуються знання та досвід.

Докладніше...
Шановні трудівники агропромислового комплексу Новоград-Волинщини! / Муніципальне життя
19.11.2010

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! День працівників сільського господарства – це свято справжніх господарів землі. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Докладніше...
Надзвичайні ситуації для Новограда-Волинського не загроза / Муніципальне життя
19.11.2010

За повідомленням начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи міської ради В.О.Леня, 3 листопада в місті проводились штабні навчання сил та ланок цивільної оборони на випадок загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з аномальними погодними умовами осінньо-зимового періоду.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Медалі з Ломбардії – таких у них ще не було / Спорт
19.11.2010

Із холодної Півночі — в теплу Італію. Чемпіонат світу з гирьового спорту, котрий попередні два рази проводився у російському Архангельську, тепер пройшов у передмісті столиці світової моди — місті Мілані. Постійними учасниками цих турнірів силачів є новоград-волинські гирьовики Олександр Дідовець і Валерій Постиженко. Обоє вже традиційно не повертаються з таких форумів без високих нагород.

Докладніше...
У Новоград-Волинському триває освоєння цільових державних коштів / Муніципальне життя
18.11.2010

Для підтримки створених в Україні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків держава направила субвенцію із стабілізаційного фонду. В частині житлових будинків нашого міста проходять ремонтні роботи за рахунок цих коштів.

Докладніше...
На виконання звернень новоград-волинців / Муніципальне життя
17.11.2010

У відповідності до розпорядження міського голови Володимира Загривого розпочала роботу робоча група з реалізації економічної програми енергоефективності та енергозбереження на чолі з його першим заступником Миколою Усенком.

Докладніше...
Умови проживання ветеранів у Новоград-Волинському покращаться / Муніципальне життя
17.11.2010

На виконання державної програми надання допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни в рамках проведення Року ветерана в Україні Новоград- Волинська міська рада придбала за державні кошти 5 однокімнатних квартир для місцевих учасників бойових дій часів воєнного лихоліття.

Докладніше...
Дорогі юні друзі! Шановне новоград-волинське студентство! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня студента / Муніципальне життя
16.11.2010

Студентські роки - найцікавіша сторінка в житті та інвестиція у власний розвиток. Від вас залежить чи принесе ця праця бажаний результат - відчуття освіченого молодого українця. Ви творите себе вже сьогодні, адже саме молоде покоління, - майбутнє України.

Докладніше...
Перші розпорядження Новоград-Волинського міського голови Володимира Загривого / Муніципальне життя
16.11.2010

- Розподілені обов’язки між заступниками міського голови, секретарем міської ради. З метою визначення обсягів, меж повноважень, для координації роботи окремих галузей господарського комплексу, у зв’язку з впровадженням в практику роботи Новоград-Волинської міської ради системи управління якістю згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001 прийнято розпорядження міського голови. Читай далі!!!

Докладніше...
Новою владою міста Новоград-Волинський розпочато виконання наказів новоград-волинців / Муніципальне життя
16.11.2010

З метою налагодження співпраці з правоохоронними структурами міста, посилення контролю за дотриманням ними правопорядку, прав та свобод мешканців Новограда-Волинського міським головою Володимиром Загривим запроваджено проведення його щотижневих зустрічей із керівниками цих установ.

Докладніше...
Шановні зв'язківці, працівники місцевого радіо і телебачення сердечно вітаю вас із професійним святом Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку / Муніципальне життя
15.11.2010

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Завдяки вашим професійним навичкам та майстерності щодня відбуваються серйозні позитивні зміни в роботі електронних мас-медіа, телекомунікацій та поштового зв’язку, впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення.

Докладніше...
Інноваційні форми роботи з обдарованими дітьми / Гуманітарна сфера
15.11.2010

В рамках міської Програма «Обдаровані діти» (2009-2013 рр.), яка спрямована на забезпечення розвитку інтелектуального потенціалу школярів шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Розпочато партнерські відносини з польським містом Пясечно / Муніципальне життя
15.11.2010

У суботу, 13 листопада, міський голова Володимир Загривий та віце-староста польського староства Пясечно Марек Гєлеціньскі підписали проект угоди про партнерську співпрацю. За словами мера Новограда-Волинського цей документ є продовженням двостороннього співробітництва між староством та Новоград-Волинським районом, розпочатого в 2004 році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Коли маленька людина в маленькому місті добре робить свою маленьку справу – весь світ стає кращим» / Гуманітарна сфера
15.11.2010

Днями в нашому місті відбувся обласний семінар методистів рай(міськ)методкабінетів, відповідальних за викладання іноземних мов, та керівників семінарів-практикумів вчителів німецької мови. Тема семінару – «Якісна освіта – запорука самореалізації в школах м.Новограда-Волинського» - дала змогу педагогічним колективам шкіл міста презентувати учасникам семінару, яких, до речі, було 45 чоловік, системний підхід до організації вивчення іноземних мов, шляхи самореалізації особистості в навчальних закладах.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася презентація виставки ЦНТТУМ / Муніципальне життя
15.11.2010

З метою виховання у дітей зацікавленості до науки і техніки, творчого ставлення до роботи, прагнення до глибокого оволодіння знаннями, всебічної допомоги школі у профорієнтації учнів, розвитку раціоналізаторських та конструкторських здібностей, стимулювання зросту технічної майстерності учнів шкіл в період з 15 - 22 жовтня 2010 року Новоград - Волинським центром науково-технічної творчості учнівської молоді організовано ряд презентаційних виставок кращих робіт вихованців гуртків та їх керівників.

Докладніше...
Формування ціннісних орієнтацій у школярів міста Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
15.11.2010

11 листопада на базі СШ №4 відбувся міський семінар заступників директорів з виховної роботи з теми «Формування ціннісних орієнтацій як методологічна основа виховної системи сучасної школи». Приємно вразив гостей прийом, який організували учні та педагоги школи, в кращих українських традиціях: з запашним короваєм та гарною піснею.

Докладніше...
Затверджено виконавчий комітет Новоград–Волинської міської ради шостого скликання / Муніципальне життя
12.11.2010

Під час пленарного засідання першої сесії Новоград-Волинської міської ради шостого скликання було затверджено виконавчий комітет та визначено його кількісний склад із 15 чоловік.

Докладніше...
Досвід міста Новограда-Волинського в напрямку реформування галузі житлово-комунального господарства на VІ Міжнародному Конгресі „Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства” / Муніципальне життя
12.11.2010

З метою обговорення актуальних проблем реформування галузі та окреслення стратегічних напрямків проведення реформи 9-11 листопада 2010 року Міністерством з питань житлово-комунального господарства України проводився VІ міжнародний Конгрес „ Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства”. Місто Новоград-Волинський представляли начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірина Гудзь та енергоменеджер Оксана Липська.

Докладніше...
День української писемності у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
12.11.2010

9 листопада у Музеї Лесі Українки відбулося традиційне свято на честь Дня укріїнської писемності за участі школярів та педагогів усіх шкіл міста. У камерній обстановці було гарно і затишно від поетичних рядків, продекламованих на високому рівні, від мелодійних пісень, звуків бандури, запальних танців. Увесь репертуар був присвячений рідній мові, народу, Батьківщині.

Докладніше...
Перша сесія Новоград-Волинської міської ради шостого скликання пройшла по –діловому, у переповненій залі / Муніципальне життя
11.11.2010

З офіційного оприлюднення результатів виборів 31 жовтня 2010 року головою міської виборчої комісії Софєю Осовською розпочалася офіційна діяльність міського голови, 46 депутатів міської ради шостого скликання (23 – за партійними списками, 23 – у виборчих округах). Відтепер найближчі чотири роки мером міста працюватиме відомий та шанований новоград-волинцями висуванець Народної партії Володимир Іванович Загривий, який 16 років назад вже двічі обирався міським головою.

Докладніше...
Депутати Новоград-Волинської міської ради, обрані за партійними списками (23 особи) / Муніципальне життя
11.11.2010

Партія Регіонів: Журбенко Олег Іванович, Помінчук Володимир Федорович, Подсадний Борис Володимирович, Дорож Василь Олександрович, Левицька Алла Петрівна. Народна Партія: Лавренюк Сергій Іванович, Островський Станіслав Віталійович, Солодовник Олена Володимирівна, Михальчук Василь Іванович, Бондарчук Ігор Вікторович. Див. Далі!!!

Докладніше...
Планується створення культурно-освітнього порталу міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
10.11.2010

12 листопада о 15.00 в інформаційно-методичному центрі відбудеться засідання круглого столу «Проблеми створення культурно-освітнього порталу міста Новограда-Волинського та його наповнення». Розмова буде побудована на обговоренні Інтернет-порталу «Новоград-Волынский» http://zwiahel.ucoz.ru.

Докладніше...
У Новограді-Волинському багато обдарованих дітей / Гуманітарна сфера
10.11.2010

На думку багатьох психологів і педагогів, потенційно обдарованою є кожна здорова дитина. І за наявності сприятливих умов у родині та школі вона вдосконалює свої здібності. Таку обдарованість вважають як свого роду «нормальну обдарованість». Діти, як правило, добре, а іноді й навіть блискуче вчаться, легко спілкуються, а головне мають заняття, у якому проявляють свою неповторну індивідуальність.

Докладніше...
На житомирській об’їзній відкрито сучасну дворівневу транспортну розв’язку / Муніципальне життя
10.11.2010

Подорож автодорогою «Київ-Чоп» відтепер стала значно комфортнішою. Поблизу села Іванівка Житомирського району відкрито сучасну дворівневу транспортну розв’язку. Через неї зможе проїжджати до 20-ти тисяч автомобілів на добу. Два з половиною кілометри освітлення, понад 7 кілометрів огорож та 116 дорожніх знаків. Все це, - вкупі з якісним асфальтобетоном, - створило сучасну авторозв’язку на житомирській об’їзній.

Докладніше...
Молодь міста Новограда-Волинського взяла участь у Конгресі молоді Житомирщини / Муніципальне життя
09.11.2010

Наприкінці жовтня в приміщення обласної телерадіокомпанії відбувся Конгрес молоді Житомирщини “Активна молодь — для нової країни”. Основним завдання такого зібрання було висвітлення основних проблем сучасної молоді та внесення ними пропозицій щодо кардинальних змін у молодіжний політиці.

Докладніше...
Звернення голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Рижука до жителів області / Муніципальне життя
09.11.2010

Дорогі земляки! Завершились місцеві вибори. Вже оприлюднені їх попередні результати. Але сьогодні ми вже можемо говорити про те, що, попри всі проблеми, складнощі й очікування представників окремих політичних сил, жителі України і, зокрема, нашої рідної Житомирщини змогли скористатися своїм конституційним правом обирати владу.

Докладніше...
У Новоград-Волинському військовому гарнізоні розпочався місячник оборонно-масової роботи, який традиційно проводиться до Дня Збройних Сил України / Муніципальне життя
09.11.2010

Під егідою Новоград-Волинської районної організації „Товариства сприяння обороні Україні“ у 30-й окремій гвардійській механізованій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, якою командує гвардії полковник Олександр Нестеренко, розпочався місячник оборонно-масової роботи.

Докладніше...
Новоград-Волинський бере участь у VII Міжнародному мандрівному фестивалі Docudays UA «Дні документального кіно про права людини» у Житомирській області / Гуманітарна сфера
08.11.2010

З 22 по 26 листопада 2010 року у Житомирі та Житомирській області відбудеться VII Міжнародний фестиваль Docudays UA «Дні документального кіно про права людини».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День дошкільника / Гуманітарна сфера
08.11.2010

Вже вдруге в нашому місті педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів відзначають День дошкільника. Такого свята поки що немає в календарі, але всі, хто причетний до справи виховання дітей дошкільного віку, переконані, що має бути. Тому що, хоч армія педагогів дошкільних установ нашого міста і невелика – 225 чоловік, від їх професіоналізму, любові, відкритості залежить доля 2347 дітей від двох до п’яти років.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Вчимося бути здоровими / Муніципальне життя
08.11.2010

В рамках проведення обласної профілактичної акції „ЕХО”, спрямованої на профілактику ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, пропагування здорового способу життя на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшов цикл зустрічей для дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

Докладніше...
ПР победила на выборах в Житомирский облсовет / Муніципальне життя
08.11.2010

Как сообщает „Интерфакс-Украина“ Партия регионов победила на выборах в Житомирский областной совет. Решением теризбиркома Житомирской области выборы в регионе признаны состоявшимися. Как сообщается, Партия Регионов займет 43 места (38,3%) в облсовете (включая как депутатов-мажоритарщиков, так и депутатов, вошедших в областной совет по партийным спискам). Читай далі!!!

Докладніше...
Розширення співпраці новоград-волинських освітян з Національним університетом «Острозька Академія» / Гуманітарна сфера
05.11.2010

Відповідно до плану розвитку співпраці навчальних закладів міста Новограда-Волинського з вищими навчальними закладами України інформаційно-методичний центр управління освіти і науки нещодавно організував візит представительської делегації Національного університету «Острозька Академія» у наше місто. Читай далі!!! Див. Фото!!!

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День працівника соціальної сфери / Муніципальне життя
05.11.2010

Щороку, у першу неділю листопада працівники соціальних служб України відзначають своє професійне свято - День працівника соціальної служби. Напередодні свята всі працівники соціальних служб Новограда-Волинського були запрошені до міського Палацу культури для урочистого привітання та відзначення. Читай далі!!!

Докладніше...
Шановні працівники соціальної сфери! / Муніципальне життя
05.11.2010

Від імені обласної державної адміністрації прийміть найкращі вітання з вашим професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Докладніше...
Новоград-Волинська команда „Звягель-750“ - чемпіон Житомирщини з футболу 2010! / Спорт
04.11.2010

Точні удари Михайла Войтовича та Олександра Загривого принесли команді «Звягель-750» упевнену перемогу над ФК «Коростень» у заключній грі цьогорічного чемпіонату Житомирської області з футболу — 2:0. Разом із нею, вперше з 1957-го року, коли чемпіоном ставала команда «Буревісник», обласне футбольне чемпіонство знову повернулося до Новограда-Волинського! Читай далі!!! Див. Фото!!!

Докладніше...
Шановні трудівники залізничного транспорту, дорогі ветерани! / Муніципальне життя
04.11.2010

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника! Ви по праву можете пишатися багатою історією та славними традиціями залізничної галузі. Завдяки вашим величезним зусиллям сталеві магістралі були і залишаються основним і надійним видом транспортних артерій України.

Докладніше...
Результати виборів міського голови, що відбулися 31 жовтня 2010 року / Муніципальне життя
04.11.2010

За повідомленням міської виборчої комісії про результати виборів міського голови 31 жовтня 2010 року найбільшу кількість виборчих голосів набрав кандидат від „Народної партії“ Загривий Володимир Іванович: 6623 голосів, що становить 37,45%.

Докладніше...
Для деяких новоград-волинців вибори ще не закінчилися / Муніципальне життя
04.11.2010

Керуючись ст.78 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних міських голів“, міська виборча комісія прийняла рішення про проведення у виборчих округах № 13 та № 4 повторного голосування на виборчих дільницях: № 5 за адресою: приміщення колегіуму на вул. Співдружності, 3; № 14 за адресою: приміщення гуртожитку ПТУ № 7 на вул.Пушкіна, 44. Вибори провести у неділю 7 листопада 2010 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначено матерів - героїнь / Муніципальне життя
03.11.2010

Як повідомила прес - служба Житомирської облдержадміністрації у відповідності до Указу Президента України Віктора Януковича від 01.11.10 № 989/2010 "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" більш як 60 жительок Житомирської області удостоєні цієї високої державної нагороди.

Докладніше...
Новоград-Волинську міську раду буде сформовано із представників 10 партій / Муніципальне життя
03.11.2010

За попередніми результатами підрахунків голосів міською виборчою комісією, 9 із 17 партій-учасниць виборчих перегонів отримали 3 та більше відсотків голосів виборців, які взяли участь у голосуванні у Новоград-Волинському багатомандатному виборчому окрузі. Читай далі!!!

Докладніше...
Альтернативні джерела водозабезпечення мають гарну перспективу у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
02.11.2010

Декілька років тому в нашому місті було відкрито перший бювет. Міська влада, в процесі його облаштування зіштовхнулася із великою кількістю критики та недовіри зі сторони городян, але на сьогодні бювети в нашому місті є одним із головних джерел водопостачання. Для міської громади це є вдалим вирішенням проблем щодо питної води.

Докладніше...
Вибори-2010 у Новограді-Волинському відбулися / Муніципальне життя
02.11.2010

Місцеві вибори мають бути кроком вперед у розбудові правового, демократичного українського суспільства. Тому кожен виборець хоче побачити в міській владі дієвих і компетентних людей, які б своєю діяльністю прискорювали просування нашого міста до когорти процвітаючих, а його мешканців – до заможного життя. Читай далі про результати виборів!!!

Докладніше...
"Моє рідне місто" – конкурс малюнків у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
01.11.2010

Вкотре з метою пропаганди історико-культурної спадщини та виховання патріотизму підростаючого покоління Асоціація міст України проводить Всеукраїнський конкурс малюнків "Моє рідне місто". Юні художники нашого міста з восьми шкіл подали на міський етап конкурсу 29 робіт. Це учні із шкіл... Читай далі!!! Див. Фото!!!

Докладніше...
«Клініка, дружня до молоді» існує у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
01.11.2010

Справжньою трагедією може обернутись для нас ситуація, коли молода людина сам-на-сам залишається зі своїми проблемами. Через зайнятість роботою батьків, часто діти залишаються без нагляду та підтримки, замикаються у собі і всі свої глобальні проблеми вирішують самі. У таких випадках рідко підліток підійде до мами чи тата за допомогою чи порадою, адже психологічний зв’язок та довіра втрачені.

Докладніше...
Новоград-Волинськ: Авіамоделізм – шлях до саморозвитку / Муніципальне життя
01.11.2010

23 жовтня 2010 р. на стадіоні ,, Морське ” пройшли міські змагання з авіамодельного спорту в класі ,, найпростіших моделей ”. В них взяли участь вихованці гуртків Центру науково – технічної творчості учнівської молоді, учні зі шкіл міста, а глядачами стали їх батьки. Див. фото!!!

Докладніше...
На засіданні Новоград-Волинського виконавчого комітету / Муніципальне життя
01.11.2010

Новоград-волинці ознайомилися з виконанням Програми профілактики захворюваності дітей у навчальних закладах та формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді на 2001-2010 роки. Читай далі!!!

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa