Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Листопад 2008 року
В переддень Дня пам’яті жертв голодоморів у Новограді-Волинському відкрито новий пам’ятний знак жертвам голодоморів / Гуманітарна сфера
21.11.2008

Новоград-волинці вшанували пам’ять невинно загиблих співвітчизників під час голодоморів, засвітивши сотні свічок на меморіальному кладовищі по вул. Чехова, де 21 листопада було відкрито новий пам’ятний знак жертвам голодоморів.

На пагорбі, встеленому кам’яною плиткою – кам’яний хрест висотою 1,90 м, виготовлений з нешліфованого граніту. На хресті вибито зображення скорботного ангела, що є символом пам’яті про всіх постраждалих в роки голодомору.

Докладніше...
„Засвіти свічку пам’яті” (звернення міського голови до новоград-волинців) / Гуманітарна сфера
20.11.2008

Шановні новоград-волинці! 75 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони наших рідних і близьких були безжально винищені Голодомором. Трагічні сторінки нашої історії неможливо стерти, забути, вирвати.

21 листопада 2008 року о 15.00 год. запрошуємо всіх на урочисте відкриття нового пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-33 рр. та мітинг-реквієм, під час якого відбудеться покладання траурних вінків із квітів і колосків, запалення символічних свічок пам’яті на меморіальному кладовищі по вул. Чехова.

Докладніше...
Триває підготовка міського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2009» / Гуманітарна сфера
20.11.2008

З метою виявлення і підтримання творчої праці вчителів, сприяння їх творчим пошукам, підвищення професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків щороку у Новограді-Волинському проводиться конкурс педагогічної майстерності «Учитель року - 2009»

Цьогоріч про участь у міському етапі Конкурсу заявила рекордна за останні 13 років кількість бажаючих - 27 вчителів шкіл міста. За умовами конкурсу всі вони представлять свої здобутки та напрацювання у п'яти номінаціях: українська мова та література, інформатика, англійська мова, музика та фізика. Серед учасників конкурсу як молоді педагоги, стаж роботи яких не перевищує п'яти років, так і досвідчені фахівці (до 30 років педагогічного стажу).

Докладніше...
Найбільша проблема сучасних дітей - відсутність уваги з боку батьків / Гуманітарна сфера
20.11.2008

Психологи стверджують, що найбільша проблема сучасних дітей - це сум за батьками, які постійно на роботі, брак спілкування з ними і, як наслідок, занурення у власний світ. Часто такі діти свідомо стають „проблемними”, щоб хоч якось звернути на себе увагу, - і в цьому зізнаються самі. Б’ють на сполох і вчителі, намагаючись зрушити з місця проблему байдужості батьків до власних дітей і не лише стосовно навчання, а й взагалі до їх особистості.

Проблема взаємовідносин між дітьми, батьками та школою стала основною на засіданні круглого столу, що відбувся в Новоград-Волинському колегіумі за участі голів батьківських комітетів, вчителів загальноосвітніх шкіл міста, фахівців молодіжних соціальних служб.

Докладніше...
Визначна подія в Городницькому монастирі / Гуманітарна сфера
20.11.2008

На фундаменті Собору у Городницькому Свято-Георгіївському ставропігіального монастиря монастирі викарбувано дату – 1575. Це – рік заснування Городницького монастиря. Тридцять років тут самовіддано працює настоятель Олександр. У суботу, 15 листопада, відбулось посвячення його в новий сан – єпископа Городницького, вікарія Київської Митрополії — згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ. Це таїнство здійснювали 16 архієреїв.

Докладніше...
Щоб дерево заговорило та засяяло… / Гуманітарна сфера
19.11.2008

Новоград-Волинщина багата на талановитих людей, які своєю працею прославляють рідний край, творять його сьогодення та майбуття. Одним із непересічних особистостей міста є відомий на Житомирщині, в Україні та за її межами художник, різьбяр по дереву Станіслав Павловський.  

У доробку митця – оформлення костелів, інтер’єр житла, великі сюжетні композиції, панно та скульптура. Значна чистина робіт – за кордоном, де за такі шедеври готові платити десятки тисяч доларів. Проте автор, відзначає, що останніми роками відчуває більшу потрібність та зацікавленість у своїй творчості і в Україні, і в Новограді-Волинському.

Докладніше...
Оголошено міський конкурс “Нам серця пам’ять не дає спокою...” (до 65-річчя визволення міста Новограда – Волинського від німецько-фашистських загарбників) / Муніципальне життя
19.11.2008

Новоград – Волинська міська ЦБС відділу культури і туризму міської ради, готуючись до відзначення 3 січня 2009 року 65 річниці визволення міста Новограда – Волинського від німецько-фашистських загарбників, оголосила конкурс на кращий поетичний, прозовий твір серед молоді (вікова категорія 14 – 21 рік), написаний українською мовою. Метою конкурсу є заохочення творчої молоді до відображення у своїх творах почуття патріотизму, відповідальності за долю Батьківщини, вшанування пам’яті про загиблих, збереження і відродження історичних, національно-культурних традицій українського народу та допомога творчій молоді в самореалізації.

Докладніше...
Досвід виховної роботи скаутів України – для новоград-волинців / Гуманітарна сфера
19.11.2008

14 листопада у Новограді-Волинському пройшов семінар „Форми та методи виховної роботи пластунів України». Семінар провели Володимир Вус, заступник виконавчого директора Національної скаутської організації України "Пласт" і  Ганна Волгіна, вихователь «Пласту».

«Пласт» – Національна скаутська організація України є неполітичною і поза конфесійною молодіжною організацією. Мета Пласту – сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти.

Докладніше...
Відкрито першу в місті автоматизовану котельню / Муніципальне життя
19.11.2008

Після завершення наладжувальних робіт розпочато функціонування котельні, що працює в автоматичному режимі. Приміщення котельні побудовано у 1981 році на території середньої школи №4. Спочатку виробництво теплової енергії велося на твердому паливі. В 1995 році була проведена повна реконструкція котельні з переводом її на роботу на газоподібному паливі з встановленням двох нових котлів. Але навіть після реконструкції, вона працювала з перевищенням температурного графіку, витрат енергоресурсів на виробництво теплової енергії.

Адміністрація підприємства та місцева влада розпочали пошук шляхів впровадження принципово нових технологій у виробництві продукції. Таке рішення було знайдено шляхом встановлення в котельні обладнання з автоматизованою системою управління за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. Вартість проекту 967,6 тис. грн., з них 734 тис. грн. – кошти держаної субвенції.

Докладніше...
Свято української писемності у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
18.11.2008

Мова – своєрідна візитна картка кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність. Знання мови потрібні кожній людині в її повсякденному житті: без них не можна глибоко збагнути почуте або прочитане, вправно користуючись рідним словом. Мова – це святиня кожного народу, а українського чи не найбільша!!!

Докладніше...
День студента відзначили новоград-волинські навчальні заклади / Муніципальне життя
18.11.2008

Протягом тривалого часу, в розрізі підготовки до свята, у вищих навчальних закладах міста та професійно-технічному ліцеї проводилися урочисті заходи, зустрічі студентів із міською владою, депутатами міської ради. 17 листопада у приміщенні міського палацу культури відбувся урочистий вечір, присвячений Дню студента. Із привітаннями до новоград-волинських студентів звернувся міський голова Микола Боровець, побажав завжди досягати поставленої мети, а від обраних професій в майбутньому отримувати достаток та задоволення. Також Микола Петрович запропонував зробити 17 листопада „днем без навчання”, та присвятити спілкуванню, зустрічам, зокрема і з міською владою.

Докладніше...
Вітчизняні вузи – для навчальних закладів міста / Гуманітарна сфера
18.11.2008

Одним з важливих факторів, що впливає на підвищення якості освіти, є співпраця дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста з вітчизняними вищими навчальними закладами ІІІ та ІV рівня акредитації.

Нещодавно у місті на запрошення інформаційно-методичного центру, працювала проректор з питань довузівської підготовки Київського міжнародного університету, член творчої групи лабораторії педагогічного прогнозування Інституту педагогіки АПН України та кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, професор Рудаківська Світлана Вікторівна.

Докладніше...
ФК ”Звягель-750” – володар „Кубку осені” / Спорт
18.11.2008

Дощова погода не завадила проведенню останньої у цьому році гри місцевої футбольної команди ”Звягель-750”. 15 листопада 2008 року на стадіоні „Авангард”, за сприяння голови обласної федерації футболу Олександра Чернявського, відбувся фінал обласного кубку з футболу „Поліська осінь”. За результатами ігор, які проводились протягом місяця, до фіналу вийшли новоград-волинська команда «Звягель-750» та «Прес» з Радомишля.

Докладніше...
Нове штрафне „меню” для порушників Правил дорожнього руху / Муніципальне життя
18.11.2008

Вже з 17 листопада українські даішники розпочали практично втілювати у життя ЗУ „Про внесення змін законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”. До того ж, з 1 січня 2009-го року передбачається запровадження справляння подвійної ставки штрафу за порушення ПДР у разі його несплати у встановлений термін.

Найперше, значно зросли штрафні санкції за порушення ПДР – у середньому вп’ятеро. Приміром, за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу і уповільнюють реакцію передбачається застосовувати штраф від 2550 до 3400 тис. грн., або позбавлення права керування автотранспортом на строк від 1 до 2 років...

Докладніше...
«Звягель-750» став візитівкою міста, його гордістю, тією частинкою, без якої Новоград-Волинський уже не уявити» - міський голова Микола Боровець / Спорт
18.11.2008

Розквіт футболу у Новограді-Волинському сягає ще 70-х років минулого сторіччя. Тоді місцева команда „Авангард” довела свій високий рівень і була одним із лідерів області, регулярно організовувалися зустрічі з колективами союзного значення. Грати до нашого міста приїжджали вірменський "Арарат", київське та тбіліське "Динамо", московський „Спартак”. В різні часи у Новограді-Волинському виховувались футбольні таланти. Це - Сергій Круліковский, центральний захисник київського Динамо, гравець збірної Радянського Союзу. Серед вихованців новоград-волинської школи футболу - суддя всесоюзної категорії Петро Кобічік, футболіст Юрій Романов, захисник ФК "Львів" Артур Гриценко.

Докладніше...
Студентський актив міста зустрівся з представниками міської влади / Гуманітарна сфера
14.11.2008

Напередодні Дня студента, що традиційно відзначається 17 листопада, студентський актив міста зустрівся з представниками міської влади – міським головою М.П. Боровцем, секретарем міської ради В.Г. Федорчуком, депутатами М.С.Павловським, І.В. Бондарчуком, Ю.Б. Новиченком, Т.В. Соколюк та О.А. Цуренко. Метою зустрічі стало спільне бажання обговорити питання, що цікавлять молодих людей, дізнатися про проблеми, що перешкоджають молоді реалізувати свої потреби та бажання, а також йшлося про плани на майбутній рік, який в державі оголошено Роком молоді. 

Докладніше...
Привітання Новоград-Волинського міського голови працівників сільського господарства / Муніципальне життя
14.11.2008

Щиро вітаю працівників сільського господарства з професійним святом! Кожного разу в день професійного свята працівника сільського господарства ми передовсім згадуємо тих, хто щоденною клопіткою працею на щедрій ниві ростить хлібний колос. Ваша праця славила наш народ у всі віки, назавжди переконавши світ у працелюбності української нації. Бажаю радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода! З повагою міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
Профілактичний медичний огляд - перший крок до здоров’я населення / Муніципальне життя
14.11.2008

На протязі цього року завдяки затвердженої міською радою «Програми розвитку системи охорони здоров’я населення міста на 2007-2011 роки», яка передбачає збереження та зміцнення здоров’я громадян, приоритетний розвиток в місті набуває первинна медико-санітарна допомога. На даний час з 33 терапевтичних дільниць - 25 лікарів підготовлені до роботи на засадах сімейної медицини. Покращено умови надання медичної допомоги мешканцям міста в поліклініці для дорослих (проведено капітальний ремонт лікарських кабінетів та коридору 4-го поверху). 10 лікарських кабінетів укомплектовано комп’ютерами, що дало змогу розпочати впровадження медичної інформаційної програми пацієнта, автоматично формувати статистичний персональний облік населення.

Докладніше...
Привітання Новоград-Волинського міського голови з Днем студента / Муніципальне життя
14.11.2008

Шановні студенти! Зі святом вас!  Студентство в усьому світі завжди було рушієм змін у суспільстві - незалежним та неупередженим. Новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих людей неодмінно веде до якісних перетворень в суспільстві. Нехай завжди з вами будуть вірні друзі, мудрі наставники, досвідчені колеги, надійні партнери. Нехай на все життя залишиться з вами радість чудових студентських років. Міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
14.11.2008

12 листопада на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради  було розглянуто та прийнято 22 рішення з питань будівництва, оренди, майна комунальної власності, захисту прав неповнолітніх, торгівлі, приписки до призовної дільниці громадян України 1992 р.н., медичний огляд юнаків 1992-1994 р.н. та інші.

Докладніше...
Новоград-волинським школярам представлена благодійна програма „Добро починається з тебе” / Гуманітарна сфера
14.11.2008

Інформаційно-методичний центр міста Новоград-Волинського з метою залучення учнівських колективів навчальних закладів міста до доброчинної діяльності організував проведення семінару-презентації Всеукраїнського благодійного проекту «Добро починається з тебе», започаткованого Фондом «Україна 3000». Захід відбувся 7 листопада 2008 року в актовій залі загальноосвітнього навчально-виховного об`єднання «Гімназія імені Лесі Українки», у ньому взяли участь педагоги та учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста.

Докладніше...
Привітали з 95-річним ювілеєм / Муніципальне життя
13.11.2008

Листопадового дня до родини Кашпур, що проживає в місті по вул. Мануїльського, завітали гості для привітання з особистим ювілеєм однієї із найстарших жительок міста - Мануйло Парасковію Прохорівну. Ювілярці 10 листопада цього року виповнилось 95 років із дня народження. З кожним роком все менше і менше стає громадян міста, особливо серед тих хто перебуває на обслуговуванні міського територіального центру, які народились на початку минулого століття.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa