Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Жовтень 2018 року
Обмінювалися думками щодо особливостей інклюзивного навчання / Муніципальне життя
31.10.2018

На базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради відбулася зустріч з директорами закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти, за участю начальника управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. 

Докладніше...
Міський голова взяв участь у регіональній конференції «Євроінтеграція: сила можливостей» / Муніципальне життя
31.10.2018

30 жовтня 2018 року у другій половині дня міський голова Віктор Весельський взяв участь у регіональній конференції «Євроінтеграція: сила можливостей», що відбулась у Житомирі за участі Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослава Лагути. 

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2019 році / Муніципальне життя
31.10.2018

30 жовтня 2018 року під головуванням секретаря міської ради Василя Остапчука відбулось засідання комісії з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2019 році. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
31.10.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
30.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 31 жовтня 2018 року.

Докладніше...
Засідання тендерного комітету з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності комунального підприємства / Муніципальне життя
30.10.2018

30 жовтня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання тендерного комітету з відбору надавача послуг з проведення незалежного технічного і фінансового аудиту господарської діяльності комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства. Крім членів тендерного комітету, у засіданні взяли участь секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, депутати міської ради, начальник комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Алла Левицька, а також громадські активісти.

Докладніше...
Завершилася загальноміська акція «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському» / Муніципальне життя
30.10.2018

З 22 по 26 жовтня 2018 року у нашому місті відбулася загальноміська акція «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському». Основною метою проведення акції було насамперед підвищення поінформованості громади Новограда-Волинського стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату. Щорічні міські Дні сталої енергії покликані мобілізувати мешканців, політиків, підприємців, представників громадських організацій, щоб усім разом замислитися над перспективами виробництва і споживання енергії.

Докладніше...
Новоград-Волинське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує: «На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював кабінет роботодавця» / Муніципальне життя
30.10.2018

Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

Докладніше...
Друге засідання погоджувальної ради з питань порядку денного 26-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
30.10.2018

29 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради міський голова Віктор Весельський провів друге засідання погоджувальної ради з питань порядку денного 26-ї сесії міської ради сьомого скликання. Під час засідання було опрацьовано попередньо внесені на розгляд чергової сесії міської ради питання та довключено до порядку денного ще ряд проектів рішень та інформацій. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
30.10.2018

29 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради. Під час нарад було заслухано звіти про основні напрямки діяльності структурних підрозділів міської ради на минулому тижні та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
29.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 30 жовтня 2018 року

Докладніше...
Формуємо нову філософію громади щодо дітей з ООП / Муніципальне життя
29.10.2018

На базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради відбулася спільна зустріч за участю працівників центру, завідуючих закладами дошкільної освіти, головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради Сиротюк І.В. 

Докладніше...
Пішов у вічність Серяков Костянтин Христофорович / Муніципальне життя
29.10.2018

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним та близьким, спортивній спільноті міста з приводу тяжкої втрати - смерті Серякова Костянтина Христофоровича. У вічність пішов  майстер спорту України з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон Світу, Європи та України з важкої атлетики, нагороджений відзнакою міста Новограда-Волинського орденом «Звягель».

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (22-26 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
29.10.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 22 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. Затим у Дмитра Ружицького відбулась галузева нарада з керівниками підпорядкованих посадовцю структурних підрозділів міської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (22-26 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
29.10.2018

У понеділок, 22 жовтня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (22-26 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
29.10.2018

Розпочався робочий тиждень заступника міського голови А.В. Легенчука, у понеділок, 22 жовтня, із проведення галузевої наради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій. Також Анатолій Легенчук взяв участь у щотижневих оперативній та розширеній апаратній нарадах, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (22-26 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
29.10.2018

22 жовтня, у понеділок, міський голова Весельський В.Л. провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяла заступник міського голови Гвозденко О.В. Також цього дня заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у відкритті загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському», що відбулось під час прес-конференції, а також провела засідання комісії з призначення населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (22-26 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
29.10.2018

У понеділок, 22 жовтня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах. У другій половині дня відбулось відкриття загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському». Перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у прес-конференції з нагоди цієї події, а також відкрив круглий стіл для ОСББ міста на тему «Енергоефективні заходи у житловому секторі».

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (22-26 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
29.10.2018

22 жовтня, в понеділок, міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у яких взяв участь секретар міської ради Василь Остапчук. У вівторок, 23 жовтня, секретар міської ради Василь Остапчук взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод, а також засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників / Гуманітарна сфера
29.10.2018

Щороку 28 жовтня ми вшановуємо величний подвиг визволителів української землі, висловлюємо найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.10.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 29 жовтня по 04 листопада 2018 року.

Докладніше...
28 жовтня – День автомобіліста і дорожника / Муніципальне життя
26.10.2018

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства! Щиро вітаю вас із професійним святом, яке в Україні відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Докладніше...
28 жовтня – День визволення України від нацистських загарбників / Муніципальне життя
26.10.2018

Дорогі земляки, ветерани Другої світової війни! Від щирого серця вітаю вас з 74-ю річницею визволення України від нацистських загарбників! 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито фестиваль екологічних учнівських проектів «Енергоефективність та енергозбереження» / Муніципальне життя
26.10.2018

26 жовтня 2018 року перший заступник міського голови Сергій Колотов відкрив фестиваль екологічних учнівських проектів «Енергоефективність та енергозбереження», який відбувається у Новограді-Волинському за сприяння відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради, управління освіти і науки та інформаційно-методичного центру. У заході взяли участь школярі, які є потенційними учасниками фестивалю.

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
26.10.2018

26 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Ігор Юшманов). Засідання комісії відбулось за участі секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради та головних розпорядників коштів міського бюджету. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
26.10.2018

26 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян у громадській приймальні №1 Будинку рад.  У зв’язку з участю у заходах у другій половині дня, прийом громадян очільником міста проходив до з 10:00 до 12:00 години.

Докладніше...
Новоград-Волинський: на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин / Муніципальне життя
26.10.2018

25 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова комісії - Олександр Остапчук), на якому було розглянуто питання, що включені до порядку денного 26-ї сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 26 жовтня по 28 жовтня 2018 року

Докладніше...
У Новограді-Волинському говорили про ефективне використання енергії в закладах бюджетної сфери / Муніципальне життя
25.10.2018

25 жовтня 2018 року  в залі засідань Будинку рад пройшов семінар на тему: Енергоефективність та ефективне використання енергії в закладах бюджетної сфери. Семінар відбувся за участіпершого заступника міського голови Сергія  Колотова,  начальника  відділу підтримки муніципальнихініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Тетяни Забродіної та  заступника  директора ТОВ «Київ ЕСКО» Андрія Даценко.  

 
Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища на 26-30 жовтня 2018 року / Муніципальне життя
25.10.2018

Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища на 26-30 жовтня 2018 року

Докладніше...
28 жовтня 2018 року відбудеться перехід на зимовий час / Муніципальне життя
25.10.2018

Щорічний перехід на зимовий час в Україні в 2018 році пройде у ніч на неділю, 28 жовтня. Переведення годинника на годину вперед влітку і взимку на годину назад регламентується постановою Кабміну від 13.05.96 №509 про порядок обчислення часу на території України.

Докладніше...
Інформація щодо ліквідації наслідків пожежі у будівлі міського Молодіжного центру / Муніципальне життя
25.10.2018

12 жовтня 2018 року на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради було  опубліковано проект рішення про внесення змін до комплексної програми «Молодь і родина міста Новограда-Волинського на 2017-2020 роки», а саме: виділити 1 мільйон 490 тисяч гривень на «Проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вулиці Шевченка, 5/1 в місті Новограді-Волинському Житомирської області. Першочергові протиаварійні заходи». Згідно цього проекту рішення, вищезазначена сума необхідна для виконання першочергових протиаварійних робіт.

Докладніше...
Опрацювали питання будівництва "Прозорого соціального офісу" у місті Новоград-Волинському / Муніципальне життя
25.10.2018

24 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду із заступником директора ТОВ «Будівельна виробнича компанія Форвард Плюс» - підрядної організації, яка виконує роботи з реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс".

Докладніше...
На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту опрацювали порядок денний 26-ї сесії міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
25.10.2018

24 жовтня 2018 року, в рамках підготовки до чергової 26-ї сесії міської ради 7-го скликання, у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова комісії – Володимир Федорчук). 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
24.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 25 жовтня 2018 року.

Докладніше...
25 жовтня відзначає день народження міський голова Новограда-Волинського, Почесний громадянин міста, заслужений лікар України Віктор Леонідович Весельський / Муніципальне життя
24.10.2018

Шановний Вікторе Леонідовичу! Прийміть щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого дня народження. Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо Новоград-Волинської громади. Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі та високий професіоналізм і надалі плідно слугують нашому місту.

Докладніше...
Міжвідомча нарада по впровадженню інклюзивного простору в Новограді-Волинському / Муніципальне життя
24.10.2018

З метою налагодження співпраці між «Інклюзивно-ресурсним центром» та закладами охорони здоров’я  щодо надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, на базі центру пройшла міжвідомча нарада за участю головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Вошко І.В., завідуючої амбулаторією ЛЗП №7 Сімак С.І., заступника головного лікаря міськрай ТМО Холевчука В.П., лікарів-неврологів міськрай ТМО Дем’яненко В.М., Рижової О.Л., лікаря-психіатра міськрай ТМО Червенюка Д.Г. та працівників центру. 

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку / Муніципальне життя
24.10.2018

24 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради питань економічного розвитку (голова комісії - Сергій Хапчук), на якому було розглянуто проекти рішень, що включені до порядку денного 26-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Міський голова взяв участь у засіданні сесії районної ради / Муніципальне життя
24.10.2018

24 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський взяв участь у засіданні сесії районної ради. В рамках порядку денного сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання було опрацьовано 18 питань.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
23.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 24 жовтня 2018 року

Докладніше...
На засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології опрацювали проекти рішень двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
23.10.2018

23 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова комісії – Віталій Табалюк) з розгляду питань порядку денного двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
Постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян опрацювала порядок денний 26-ї сесії міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
23.10.2018

23 жовтня 2018 року голова постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Андрій Рассадін провів її засідання з метою опрацювання питань порядку денного, внесеного на розгляд 26-ї сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
Зразковий ансамбль народної пісні «Цвіте терен» взяв участь у 23-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Співограй» / Гуманітарна сфера
23.10.2018

18-21 жовтня 2018 року у місті Харкові відбувся 23 Міжнародний фестиваль-конкурс «Співограй». До участі у конкурсі був запрошений зразковий ансамбль народної пісні «Цвіте терен» Школи мистецтв м. Новограда-Волинського (керівник заслужений працівник культури України Матвійчук В.Ю.). 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
23.10.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
22.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 жовтня 2018 року

Докладніше...
Круглий стіл для ОСББ міста на тему: «Енергоефективні заходи у житловому секторі» / Муніципальне життя
22.10.2018

22 жовтня 2018 року в рамках загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському» відбувся круглий стіл для ОСББ міста на тему: «Енергоефективні заходи у житловому секторі» за участі виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Святослава Павлюка та спеціаліста з розвитку проектів термомодернізації в житловому секторі компанії «Данфосс ТОВ» (м.Київ) Олександра Гута. 

Докладніше...
Відкриття загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському» / Муніципальне життя
22.10.2018

22 жовтня 2018 року у Новограді-Волинському розпочався тиждень загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському», що передбачає ряд заходів. Так, у фойє Будинку рад розміщено виставку «Енергоефективне місто» (фото та малюнки).

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
22.10.2018

22 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради Василем Остапчуком, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступниками міського голови Оксаною Гвозденко та Анатолієм Легенчуком, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким, начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник. У ході наради було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення міської громади.

Докладніше...
Відкритий молодіжний турнір з баскетболу / Спорт
22.10.2018

20 жовтня 2018 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи, міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради організував відкритий молодіжний турнір з баскетболу за підтримки депутата Новоград-Волинської міської ради Табалюка Віталія Станіславовича, а також свою підтримку у турнірі виразив депутат Житомирської обласної ради Нусбаум Степан Антонович та приватний підприємець Кузьмич Григорій Логвинович.

Докладніше...
Чемпіонат України з боксу! / Спорт
22.10.2018

З 15 по 21 жовтня 2018 року в м. Покровськ Донецької області відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. У Чемпіонаті взяло участь близько 400 боксерів з усіх областей України. Боролися за першість у змаганнях також три вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Ізраїльські фахівці ділилися досвідом інклюзивного навчання / Муніципальне життя
22.10.2018

Міністерство освіти і науки України спільно з Посольством Держави Ізраїль та MASHAV нещодавно провели в м. Києві тренінг з інклюзивної освіти за участю ізраїльських фахівців. До участі запрошувалися працівники інклюзивно-ресурсних центрів та педагоги інклюзивних класів закладів повної загальної середньої освіти України. Відбір відбувався на основі мотиваційних анкет. Всього виявило бажання взяти участь 2 тис. фахівців, а відібрано було лише 400, з них – і директора міського «Інклюзивно-ресурсного центру» Наталію Борис.

Докладніше...
ФК "Полісся" здобув перемогу у матчі з ФК "Буковина" / Спорт
22.10.2018

21 жовтня 2018 року, в рамках чемпіонату України з футболу серед команд II ліги “А” сезону, між командами ФК “Полісся” (м. Житомир) та ФК “Буковина” (м. Чернівці), на Новоград-Волинському міському стадіоні «Авангард» відбувся футбольний матч. На гру завітали заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, а також голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич та голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (16-19 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
22.10.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у вівторок, 16 жовтня, у керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький відбулась галузева нарада з керівниками підпорядкованих посадовцю структурних підрозділів міської ради, у ході якої були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (16-19 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
22.10.2018

У вівторок, 16 жовтня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у першому засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади: начальника служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (16-19 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
22.10.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у вівторок, 16 жовтня, заступник міського голови А.В. Легенчук провів галузеву нараду з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (16-19 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
22.10.2018

16 жовтня, у вівторок, протягом дня заступник міського голови Оксана Гвозденко здійснила відвідування разом з керівниками закладів загальної середньої освіти міста ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (16-19 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
22.10.2018

Протягом тижня, у зв’язку із перебуванням на амбулаторному лікуванні очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського з приводу гострого трахеобронхіту, перший заступник міського голови Сергій Колотов виконував обов’язки міського голови.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (16-19 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
22.10.2018

16 жовтня, у вівторок, секретар міської ради Василь Остапчук протягом дня опрацьовував вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію, а також візував проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпорядження міського голови. 17 жовтня, у середу, секретар міської ради Василь Остапчук взяв участь у нараді щодо опрацювання інформаційного матеріалу до рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік».

Докладніше...
 / Муніципальне життя
19.10.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 22 жовтня по 28 жовтня 2018 року

Докладніше...
21 жовтня – День працівників харчової промисловості / Муніципальне життя
19.10.2018

Шановні працівники харчової промисловості! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Галузь, у якій ви працюєте, успішно розвивається завдяки вашій професійній майстерності, досвіду й щирому прагненню виготовляти високоякісні продукти харчування, призначені для задоволення потреб широкого кола споживачів. 

Докладніше...
За період вересень-жовтень 2018 року інспекцією благоустрою складено 46 протоколів за спалювання листя та надано 64 письмових попереджень / Муніципальне життя
19.10.2018

19 жовтня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулась нарада щодо недопущення порушення правил благоустрою міста. У нараді взяли участь заступник начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, начальник відділу житлово-комунальних послуг Сергій Тимощук, начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Анна Висоцька, начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Ігор Патюк та старший інспектор групи інспекторів благоустрою при управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Анатолій Балтаєв. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулись навчання у сфері цивільного захисту / Муніципальне життя
19.10.2018

19 жовтня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулись навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією здійснення заходів з питань цивільного захисту, які провели викладачі навчально-методичного центру м.Житомир.

Докладніше...
Національно-патріотичні лекторії для учнівської та студентської молоді / Муніципальне життя
19.10.2018

Молодіжна політика держави повинна бути компонентом загальної цілісної концепції розвитку всього суспільства. Реалізація молодіжної політики в умовах розбудови країни, коли національно-патріотичне виховання стало одним із пріоритетів у державній політиці, повинна будуватися на принципах високої моралі, національної свідомості, поваги до себе та оточуючих. Підростаюче покоління повинно знати свою історію, щоб стати спадкоємцями і продовжувачами прогресивних національних цінностей держави.

Докладніше...
20 жовтня - Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози / Муніципальне життя
19.10.2018

Рак молочної залози займає в Україні перше місце серед онкологічних захворювань жінок. Проте рак не з’являється сам по собі. Виникненню пухлини передує тривалий період передпухлинних станів. Надавши своєчасну допомогу на етапі передпухлинного захворювання (лікування і профілактики), можна позбавити пацієнта від подальшого прогресування патології.

Докладніше...
Оголошено результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради / Муніципальне життя
19.10.2018

19 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. 

Докладніше...
Відбулось перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять шостої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
19.10.2018

18 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський, не дивлячись на перебування на амбулаторному лікуванні (з приводу гострого трахеобронхіту), провів перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
18.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 18 жовтня по 21 жовтня 2018 року

Докладніше...
Медики Новограда-Волинського взяли участь у Всеукраїнський акції протесту профспілок / Муніципальне життя
18.10.2018

17 жовтня 2018 року кілька тисяч представників Федерації профспілок провели другий етап Всеукраїнської акції протесту в урядовому кварталі Києва. Участь в акції взяли також медики Новограда-Волинського. Тримаючи в руках прапори із символікою профспілок, плакати з написами «Ні безглуздим реформам», «Медикам гідну оплату праці» тощо, а також виголошуючи заклики підвищити заробітні плати та знизити тарифи, учасники акції озвучили свої вимоги біля Кабінету Міністрів України.

Докладніше...
Вулична акція «Хода за свободу» на захист людей, які наразі знаходяться у рабстві / Муніципальне життя
18.10.2018

18 жовтня 2018 року від площі Лесі Українки до міського парку культури та відпочинку управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було організовано вуличну акцію «Хода за свободу». Головна мета заходу –показати суспільству, що в сучасному світі досі існує торгівля людьми. 

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення / Муніципальне життя
18.10.2018

18 жовтня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості. У зустрічі взяли участь члени робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Житомирській області Тетяна Захарова, а також керівники міських ринків.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
17.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 18 жовтня 2018 року

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі / Муніципальне життя
17.10.2018

17 жовтня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі. Бюджет участі (громадський бюджет, бюджет міських ініціатив) - це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, результати якого мають пряму дію.

Докладніше...
Стипендії міського голови вручили обдарованій учнівській молоді міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
17.10.2018

Вже третій рік поспіль у Новограді-Волинському, за ініціативи очільника міста Віктора Весельського та підтримки депутатського корпусу міської ради, кращі учні закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти отримують стипендії міського голови.

Докладніше...
Нарада щодо опрацювання інформаційного матеріалу до рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» / Муніципальне життя
17.10.2018

17 жовтня 2018 року відбулась нарада щодо опрацювання інформаційного матеріалу до рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік». Участь у зібранні взяли в.о. міського голови  Колотов С.Ю., секретар міської ради Остапчук В.І., заступник міського голови Гвозденко О.В., заступник міського голови Легенчук А.В., заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. та голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юшманов І.Г.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
17.10.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Посадовці та керівники ЗЗСО міста відвідали ПАТ "Новоград-Волинський хлібозавод" / Муніципальне життя
17.10.2018

16 жовтня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та директори закладів загальної середньої освіти міста, на запрошення генерального директора ПАТ "Новоград-Волинський хлібозавод" Сергія Портянко, ознайомилися з технологічним процесом виробництва хлібобулочних виробів та поспілкувалися з колективом підприємства.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 жовтня 2018 року

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності з головними розпорядниками коштів / Муніципальне життя
16.10.2018

16 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Ігор Юшманов). Засідання комісії відбулось за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, депутатів міської ради  та головних розпорядників коштів.

Докладніше...
Відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради / Муніципальне життя
16.10.2018

16 жовтня 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади: начальника служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. 

Докладніше...
«Minsk open - 2018» / Спорт
16.10.2018

В республіці Білорусія з 12 по 14 жовтня 2018 року відбувся турнір з карате «Minsk open  - 2018». А напередодні пройшов чемпіонат Житомирської області. Обидва змагання - один з етапів підготовки до чемпіонату України, який пройде в кінці листопада цього року. 

Докладніше...
Керівництво Новограда-Волинського в День захисника України вшанувало героїв, які віддали своє життя за незалежність України / Муніципальне життя
16.10.2018

14 жовтня 2018 року в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, Української Повстанської Армії та День захисника України, керівництво Новограда-Волинського на чолі з міським головою Віктором Весельським, керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської влади, громадські активісти та небайдужі мешканці міста вшанували героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (08-12 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
16.10.2018

У понеділок, 8 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. У другій половині дня Дмитро Ружицький провів галузеву нараду з керівниками підпорядкованих керуючому справами виконавчого комітету міської ради структурних підрозділів.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (08-12 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
16.10.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 8 жовтня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. У вівторок, 9 жовтня Ірина Климівна взяла участь у засіданні робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (08-12 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
16.10.2018

8 жовтня, у понеділок, під головуванням міського голови Новограда-Волинського Віктора Весельського відбулись оперативна та апаратна наради, участь у яких взяла заступник міського голови Оксана Гвозденко.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (08-12 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
16.10.2018

У понеділок, 8 жовтня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у оперативній та апаратній нарадах. Потому, Сергій Юрійович був присутнім під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (08-12 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
16.10.2018

У понеділок, 8 жовтня, секретар міської ради Василь Остапчук взяв участь у оперативній та апаратній нарадах, що відбулись під головуванням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського. 9 жовтня, у вівторок, секретар міської ради Василь Остапчук провів зустріч з тренерами дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.10.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 15 жовтня по 21 жовтня 2018 року

Докладніше...
14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України / Муніципальне життя
12.10.2018

Дорогі земляки! У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка українцями завжди вважалася покровителькою козаків та військових, відзначаються і два національних свята – День українського козацтва та День захисника України. 

Докладніше...
14 жовтня – День художника / Муніципальне життя
12.10.2018

Дорогі художники, творці та майстри пензля! Щиросердечно вітаю вас з нагоди професійного свята. Прийміть слова глибокої вдячності за вашу майстерність та вірність обраному шляху, щиру любов до рідного міста й України. Ми високо цінуємо вашу творчість, ваш видатний внесок у збагачення культурної скарбниці рідного краю.

Докладніше...
14 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби / Муніципальне життя
12.10.2018

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Санітарне та епідемічне благополуччя населення завжди було і є пріоритетом державної політики. Саме ви стоїте на сторожі здоров’я і благополуччя нації, виконуєте відповідальні завдання по здійсненню державного контролю за санітарно-епідеміологічним станом в суспільстві. Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію. 

Докладніше...
Посадовці оглянули хід будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО у місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
12.10.2018

12 жовтня 2018 року, у рамках перебування з робочим візитом у місті Новограді-Волинському, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма разом з депутатом обласної ради Степаном Нусбаумом, міським головою Віктором Весельським, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомиром Дутчаком ознайомились з ходом будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжується будівництво «Прозорого соціального офісу» / Муніципальне життя
12.10.2018

12 жовтня 2018 року у місті Новограді-Волинському з робочим візитом перебував голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. Володимир Васильович зустрівся з очільником Новограда-Волинського Віктором Весельським та першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, щоб обговорити ряд питань, які можуть бути вирішені в рамках поглиблення співпраці між обласною та міською радами.

Докладніше...
Засідання організаційного комітету з проведення загальноміської акції «Дні сталої енергії» / Муніципальне життя
12.10.2018

У рамках європейської ініціативи з питань сталого енергетичного розвитку та захисту клімату «Угода мерів» Новоград-Волинська міська рада взяла на себе зобов’язання скоротити викиди СО2 на 20% до кінця 2020 року. На виконання  цих зобов’язань та з метою підвищення поінформованості громади міста в питаннях раціонального використання енергетичних ресурсів, в період з 22 по 26 жовтня 2018 року, планується проведення загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському». 

Докладніше...
З нагоди Дня захисника України у Новограді-Волинському відбулись урочистості та концертна програма Національного президентського оркестру / Муніципальне життя
12.10.2018

Щороку, 14 жовтня, в Україні відзначається День захисника України, що співпадає з Покровою Пресвятої Богородиці і Днем Українського козацтва. Це свято об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. В цей день ми вшановуємо мужність і героїзм наших захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції та перемоги українського народу.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 12 жовтня по 14 жовтня 2018 року

Докладніше...
Відбулось 59 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
11.10.2018

11 жовтня 2018 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось 59 засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 25 питань.

Докладніше...
Конкурсна комісія визначила переможця на заміщення вакантної посади директора ЗОШ № 8 / Муніципальне життя
11.10.2018

11 жовтня 2018 року відбулося оголошення результатів конкурсу  на заміщення вакантної посади директора ЗОШ № 8  м. Новограда-Волинського. Голова конкурсної комісії заступник міського голови Оксана Гвозденко у присутності членів конкурсної комісії озвучила рішення конкурсної комісії виходячи з результатів чотирьох етапів конкурсу.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 жовтня 2018 року

Докладніше...
9 жовтня – Міжнародний день поштової служби / Муніципальне життя
10.10.2018

Щороку, 9 жовтня, світове поштове співтовариство відзначає Міжнародний день поштової служби. Важко переоцінити внесок поштової служби у забезпечення та зміцнення зв’язків різних верств населення за допомогою періодичних видань та листів. Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починає свій ранок з перегляду електронної пошти, але багато хто продовжує з нетерпінням чекати листонош, які приносять свіжі новини, радують звісточкою від рідних і близьких.

Докладніше...
Відбулось засідання робочої групи з питань оптимізації структури управління освіти і науки міської ради / Муніципальне життя
10.10.2018

10 жовтня 2018 року відбулось засідання робочої групи з питань оптимізації структури управління освіти і науки міської ради.

Докладніше...
Відбувся ІІІ-ІV етапи конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗОШ № 8 / Муніципальне життя
10.10.2018

Три претенденти на посаду директора ЗОШ № 8 пройшли тестування зі знання законодавства 9 жовтня 2018 року, за результатами якого були допущені до фінального етапу конкурсу - відкритої публічної презентації проекту плану перспективного розвитку  закладу освіти, мотиваційного листа та співбесіди.

Докладніше...
Спільна нарада керівництва міської та районної рад щодо утримання об’єктів спільного користування / Муніципальне життя
10.10.2018

10 жовтня 2018 року  відбулася спільна нарада міської та районної рад з питань утримання та фінансування об’єктів спільного користування. Тема діалогу: фінансування, проблеми та перспективи розвитку медицини в Новограді-Волинському.  

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
10.10.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
09.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 10 жовтня 2018 року

Докладніше...
9 жовтня – Міжнародний день поштової служби / Муніципальне життя
09.10.2018

Щороку, 9 жовтня, світове поштове співтовариство відзначає Міжнародний день поштової служби. Важко переоцінити внесок поштової служби у забезпечення та зміцнення зв’язків різних верств населення за допомогою періодичних видань та листів. Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починає свій ранок з перегляду електронної пошти, але багато хто продовжує з нетерпінням чекати листонош, які приносять свіжі новини, радують звісточкою від рідних і близьких. 

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості / Муніципальне життя
09.10.2018

9 жовтня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості. Під час засідання було підведено підсумки роз’яснювальної роботи, спрямованої на детінізацію ринку праці, а також розглянуто питання щодо вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі / Муніципальне життя
09.10.2018

9 жовтня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі. 

Докладніше...
Графік засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
09.10.2018

Графік засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
Відбулися І-ІІ етапи конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗОШ №8 / Муніципальне життя
09.10.2018

9 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулися І-ІІ етапи конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Житомирської області. 

Докладніше...
101 ІНФОРМУЄ: 25% пожеж виникає з причин порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалюваних печей / Муніципальне життя
09.10.2018

Як показує статистика, 25% пожеж виникає з причин порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалюваних печей. В зв’язку із зниженням температури пожежно-рятувальна служба нагадує та застерігає:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 09 жовтня 2018 року

Докладніше...
8 жовтня – День юриста / Муніципальне життя
08.10.2018

Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста. В наш час, немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Саме юристи покликані сьогодні відстоювати фундаментальні засади верховенства права і справедливості у житті суспільства, захищати конституційні права та свободи громадян. 

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-серпень 2018 року / Економіка
08.10.2018

На 1 серпня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56212 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-липень 2018р. становить 76 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  54 особи. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
08.10.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, 8 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради Василем Остапчуком, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким, начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник і т.в.о. начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксаною Талько.

Докладніше...
Турнір до Дня захисника Вітчизни! / Спорт
08.10.2018

07 жовтня 2018 року в ЗОШ № 7 за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради пройшов міський турнір  з тенісу настільного  присвячений  до Дня захисника Вітчизни  серед школярів молодшої вікової групи.

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з боксу серед юнаків! / Спорт
08.10.2018

05-07.09.2018 року  в смт. Чоповичі пройшов чемпіонат Житомирської області з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н. В змаганнях  взяло участь 13 команд області із загальною кількістю 120 боксерів. Збірна команда міста, яку представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, зайняла перше командне місце. Рівень спортивної конкуренції був високий. Наші здобутки: 

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодші / Спорт
08.10.2018

В суботу 6 жовтня 2018 року пройшов чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодші в якому взяло участь 10 команд. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради вдало виступили в командних змаганнях.

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбулась «Хода «Всі разом за сім’ю»» / Муніципальне життя
08.10.2018

30 вересня 2018 року в Новограді-Волинському відбулась «Хода «Всі разом за сім’ю»». Організаторами заходу стали релігійні та громадські організації міста. Захід проводився з метою підтримки захисту традиційних сімейних цінностей. Подібні мітинги відбулись в багатьох великих містах України і Новоград-Волинський не став винятком.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (01-05 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
08.10.2018

У понеділок, 1 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та розширеній апаратній нарадах, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. Затим Дмитро Ружицький взяв участь у нараді з питань проведення реорганізації органів місцевого самоврядування Майстрівської сільської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (01-05 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
08.10.2018

У понеділок, 1 жовтня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневій оперативній нараді та розширеній апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області та головою комісії з припинення діяльності Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, за участі начальника центру поштового зв’язку №4 Бущенко Г.С. У ході нарад були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (01-03 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
08.10.2018

У понеділок, 1 жовтня, заступник міського голови А.В. Легенчук провів галузеву нараду з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій. Потому Анатолій Легенчук взяв участь у щотижневих оперативній та розширеній апаратній нарадах, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (01-05 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
08.10.2018

1 жовтня, у понеділок, під головуванням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського відбулись оперативна та розширена апаратна наради, участь у яких взяла заступник міського голови Оксана Гвозденко.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (01-05 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
08.10.2018

У понеділок, 1 жовтня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у оперативній та розширеній апаратній нарадах. Потому, Сергій Юрійович взяв участь у нараді з питань проведення реорганізації органів місцевого самоврядування Майстрівської сільської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (01-05 жовтня 2018 року) / Муніципальне життя
08.10.2018

Розпочав робочий тиждень секретар міської ради Василь Остапчук у понеділок, 1 жовтня, із участі у оперативній та розширеній апаратній нарадах. По завершенню яких Василь Іванович взяв участь у нараді з питань проведення реорганізації органів місцевого самоврядування Майстрівської сільської ради.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти / Муніципальне життя
08.10.2018

5 жовтня 2018 року, напередодні професійного свята працівників освіти, що в Україні відзначається у першу неділю жовтня, у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Докладніше...
Особистий прийом громадян міським головою Віктором Весельським / Муніципальне життя
08.10.2018

5 жовтня 2018 року в громадській приймальні №1 міської ради міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Загалом цього дня до очільника міста звернулось 14 жителів міста, два звернення були колективними.

Докладніше...
Захисти себе – легалізуй свою працю! / Муніципальне життя
08.10.2018

Кожен громадянин повинен пам'ятати, що нелегальні трудові відносини не мають юридичних підстав для оплати праці, роботодавець завжди може відмовитися від своїх слів та обіцянок щодо виплати заробітної плати.

Докладніше...
Посвята в юні музиканти у Школі мистецтв / Гуманітарна сфера
08.10.2018

3 жовтня 2018 року в Школі мистецтв м.Новограда-Волинського відбулася святкова подія – посвята початківців у юні музиканти. Попереду нелегкі роки навчання. Та цього дня вони стали глядачами та учасниками концертної програми, яку підготували викладачі та учні школи. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.10.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 08 жовтня по 14 жовтня 2018 року

Докладніше...
7 жовтня – День працівників освіти / Муніципальне життя
05.10.2018

Шановні освітяни Новограда-Волинського! Щиросердечно вітаю вас із професійним святом. У всі часи праця вчителя була надзвичайно складною і шанованою в суспільстві, бо вона потребує неабияких знань, духовності та людського тепла. Ви формуєте нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, даєте мудрі поради та виховуєте естетичний смак. 

Докладніше...
Шановні освітяни! Сердечно вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти! / Муніципальне життя
05.10.2018

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво. Ваша професія – обрана за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна – збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.

Докладніше...
Нарада щодо роботи грального закладу по вул. Шевченка, 10 / Муніципальне життя
05.10.2018

5 жовтня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова та за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького відбулась нарада щодо роботи грального закладу по вул. Шевченка, 10. Від громадян, які проживають поруч з гральним закладом, систематично надходять скарги стосовно порушення режиму тиші у нічний час.

Докладніше...
Міські змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисника України / Гуманітарна сфера
05.10.2018

4 жовтня 2018 року на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки відбувся відбірковий фінал міських змагань з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисника України. Участь у змаганнях взяло 11 закладів  загальної середньої освіти міста Новограда-Волинського. У фінальну частину змагань увійшли тільки дві команди, а саме: Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 та ліцей №4 міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрили нове приміщення Палацу дітей та молоді / Муніципальне життя
05.10.2018

4 жовтня 2018 року у Новограді-Волинському відбулась визначна подія – відкриття нового приміщення Палацу дітей та молоді.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 05 жовтня по 07 жовтня 2018 року 

Докладніше...
Обговорення проблемних питань виконавчих органів міської ради та пропозицій щодо їх вирішення у сфері місцевих фінансів за результатами опрацювання матеріалів Асоціації міст України «День діалогу з владою» від 24-25 вересня 2018 року / Муніципальне життя
04.10.2018

4 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів нараду щодо проблемних питань виконавчих органів міської ради та пропозицій щодо їх вирішення у сфері місцевих фінансів за результатами опрацювання матеріалів Асоціації міст України «День діалогу з владою» від 24-25 вересня 2018 року.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський взяв участь в урочистостях до Дня працівників освіти у м. Житомирі / Муніципальне життя
04.10.2018

3 жовтня 2018 року делегація освітян міста на чолі з міським головою Віктором Весельським взяла участь в урочистостях до Дня працівників освіти у м. Житомирі. Начальник управління освіти і науки Новограда-Волинської міської ради Ващук Т.В. отримала нагороду – кубок за ІІ місце в обласній спартакіаді школярів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
03.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 04 жовтня 2018 року

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі / Муніципальне життя
03.10.2018

3 жовтня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі, під час якого відбувся розгляд проектних пропозицій поданих жителями міста.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрили оновлений територіальний сервісний центр № 1844 МВС України в Житомирській області / Муніципальне життя
03.10.2018

3 жовтня 2018 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у відкритті оновленого територіального сервісного центру № 1844 МВС України в Житомирській області, який замінив МРЕВ.

Докладніше...
Засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1 міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
03.10.2018

3 жовтня 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова (розпорядження міського голови №168 від 01.10.2018 «Про відрядження») відбулося засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1 міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Звіт про роботу спостережної комісії Новоград-Волинської міської ради за 9 місяців 2018 року / Муніципальне життя
03.10.2018

Протягом 9 місяців 2018 року спостережною комісією  Новоград-Волинської міської ради надавалась певна допомога особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, особам, позбавленим волі, звільненим від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком та умовно-достроково звільненим. 

Докладніше...
Продовжується будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО / Муніципальне життя
03.10.2018

2 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом із першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомиром Дутчаком, т.в.о. головного лікаря міськрай ТМО Миколою Руденком та інженером з технічного нагляду за об’єктами будівництва Миколою Соловйом оглянули хід будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
03.10.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки - 65! І це тільки початок! / Гуманітарна сфера
03.10.2018

28 вересня 2018 року в стінах центральної дитячої бібліотеки ім. Олени Пчілки зібралися на гостину з нагоди світлого 65-річного ювілею бібліотеки поважні гості  -  ветерани бібліотечної справи, вірні друзі, партнери, читачі. А співпало свято  ще з одним чудовим ювілеєм: двадцятий рік поспіль у велике православне свято мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії ми святкуємо Всеукраїнський  день  бібліотек. І насправді, бібліотека - це те місце, де кожний з нас знаходить віру, надію, любов і велику вікову мудрість.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 03 жовтня 2018 року

Докладніше...
Спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
02.10.2018

02 жовтня 2018 року в приміщенні конференц-зали міської ради відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, з питань міського бюджету та комунальної власності.

Докладніше...
Урочисті проводи призовників на строкову військову службу / Муніципальне життя
02.10.2018

2 жовтня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко, як голова міської призовної комісії, взяла участь в урочистих проводах призовників на строкову військову службу, що відбулися в приміщенні Новоград-Волинського об’єднаного військового комісаріату. 

Докладніше...
Під головуванням секретаря міської ради Василя Остапчука відбулись громадські слухання щодо повернення м. Новоград-Волинському історичної назви Звягель / Муніципальне життя
02.10.2018

01 жовтня 2018 року в приміщенні Палацу культури ім.. Лесі Українки відбулись громадські слухання щодо повернення м. Новоград-Волинському історичної назви Звягель. Перед початком слухань організатори провели процес реєстрації учасників, на момент початку обговорень зареєструвалась 131 особа.

Докладніше...
Спалювання листя та сміття на території міста категорично забороняється! / Муніципальне життя
02.10.2018

Згідно з Правилами благоустрою території міста Новограда-Волинського категорично забороняється спалювання сміття, опалого листя та інших відходів на території міста (території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та інших місцях).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.10.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 жовтня 2018 року

Докладніше...
1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана / Муніципальне життя
01.10.2018

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана / Гуманітарна сфера
01.10.2018

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Докладніше...
Нарада з питань проведення реорганізації органів місцевого самоврядування Майстрівської сільської ради / Муніципальне життя
01.10.2018

1 жовтня 2018 року відбулася нарада з питань проведення реорганізації органів місцевого самоврядування Майстрівської сільської ради. Справа в тому, що на чергове засідання сесії міської ради, що відбудеться 1 листопада 2018 року, внесено проект рішення "Про добровільне приєднання територіальних громад сіл Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади". У зв’язку з цим виникла потреба опрацювати штатний розпис апарату майбутнього Майстрівського старостинського округу.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулися щотижневі оперативна та розширена апаратна наради / Муніципальне життя
01.10.2018

1 жовтня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулася щотижнева оперативна нарада з секретарем міської ради Василем Остапчуком, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступниками міського голови Оксаною Гвозденко, Анатолієм Легенчуком, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким та начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.10.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради  з 01 жовтня по 07 жовтня 2018 року

Докладніше...
30 вересня – День усиновлення. День пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії / Муніципальне життя
01.10.2018

Шановні новоград-волинці! В останній день вересня ми відзначаємо справжнє свято людяності, милосердя і добра – День усиновлення, та велике християнське свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків, а також сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Докладніше...
30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек / Муніципальне життя
01.10.2018

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. 

Докладніше...
Матч ФК «Полісся» з ФК «Верес» завершився рахунком 0:1 / Спорт
01.10.2018

29 вересня 2018 року у місті Новограді-Волинському відбувся футбольний матч між командами ФК «Полісся» (м. Житомир) та ФК «Верес» (м. Рівне).

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (26-28 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
01.10.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, 26 вересня, у середу, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у засіданні комісії з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (24-28 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
01.10.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 24 вересня, заступник міського голови - начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (24-28 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
01.10.2018

У понеділок, 24 вересня, заступник міського голови А.В. Легенчук провів галузеву нараду з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій. 

 
Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (24-28 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
01.10.2018

24 вересня, у понеділок, в.о. міського голови Колотов С.Ю. провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяла заступник міського голови Гвозденко О.В.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (24-28 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
01.10.2018

24 та 25 вересня 2018 року у зв’язку із відрядженням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського у Тернопіль для участі в заході Асоціації міст України «День діалогу з Урядом», перший заступник міського голови Сергій Колотов виконував обов’язки міського голови.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (24-28 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
01.10.2018

24 вересня, в понеділок, в. о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у яких взяв участь секретар міської ради Василь Остапчук. У другій половині дня відбулася прес-конференції щодо перспективних планів діяльності секретаря міської ради В.І. Остапчука. 

Докладніше...
Відбувся особистий прийом громадян міським головою Віктором Весельським / Муніципальне життя
01.10.2018

28 вересня 2018 року в громадській приймальні №1 міської ради очільник міста Віктор Весельський провів щотижневий особистий прийом громадян. Цього дня до очільника міста по допомогу прийшло п’ятеро громадян, ще одне звернення, що стосувалось встановлення пристрої примусового зниження (обмеження) швидкості руху транспортних засобів «лежачих поліцейських», було колективним.

Докладніше...
Робочий візит щодо ознайомлення з функціонуванням закладів освіти Майстрівської сільської ради / Муніципальне життя
01.10.2018

Триває процес добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. Так, на чергове пленарне засідання 26-ї сесії міської ради, яке планується провести 1 листопада 2018 року, внесено відповідний проект рішення. 

Докладніше...
Секретар міської ради разом з депутатами оглянули хід будівництва тротуару на вул. Лесі Українки / Муніципальне життя
01.10.2018

28 вересня 2018 року секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук та депутати міської ради здійснили позаплановий огляд ходу будівництва тротуару по вул. Лесі Українки. Підставою для виїзду стало звернення 80-ти річної жительки зазначеної вулиці.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa