Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Список перерахування в банк заробітної плати за жовтеньнь 2017 року (зарплата за І-у половину жовтня 2017 року, відпускні, матеріальна допомога на оздоровлення за 2017 р. працівникам виконавчого комітету міської
18.10.2017

Список перерахування в банк заробітної плати за жовтень 2017 року (зарплата за І-у половину жовтня 2017 року, відпускні, матеріальна допомога на оздоровлення за 2017 р.) працівникам виконавчого комітету міської ради.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 16 жовтня по 22 жовтня 2017 року
18.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 16 жовтня по 22 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Новоград-Волинське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє, щодо повідомлення про суттєві зміни майнового стану суб’єкта декларування:
18.10.2017

Відповідно до частини першої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі отримання суб’єктом декларування доходу чи придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт протягом десяти днів зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Докладніше...
Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує про основні положення Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
13.10.2017

Законом  України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» вносяться зміни до 30 законодавчих актів. Закон набирає чинності з 1 жовтня 2017 року – частково, а з 1 січня 2018 року – в повному обсязі.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Жовтень 2017 року
У Новограді-Волинському відбулися відкриті змагання з "Street Workout Closing Season" / Гуманітарна сфера
19.10.2017

14 жовтня у Гарнізонному Будинку Офіцерів відбулися відкриті змагання з "Street Workout Closing Season" з нагоди  Дня захисника України. Змагання  відбулися за підтримки управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, Новоград-Волинського міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". У змаганнях  прийняли участь не лише жителі нашого міста, а й гості з Києва, Вінниці, Житомира та Львова. Змагання складалися з  2 номінацій: перша -  Child's Workout для учасників від 8 до 15 років у якій прийняло участь13 чоловік, друга - Фрістайл та Батл для дорослих, у цій номінації було 10 чоловік. Варто зазначити, що була досить запекла боротьба, усі глядачі вболівали за своїх улюбленців.

 

Докладніше...
Інформація про якісний стан р. Случ у створі поверхневого питного водозабору м. Новоград-Волинський за III квартал 2017 року / Муніципальне життя
19.10.2017

Житомирське обласне управління водних ресурсів здійснює державний моніторинг річки Случ щомісяця, якість води контролюється за 28 гідрохімічними показниками. За результатами проведених досліджень, не зважаючи на високий температурний режим повітря і води та масове «цвітіння» поверхневої води, якісний стан р. Случ у III кварталі поточного року характеризується як стабільний. Вміст розчиненого у воді кисню становив 7,68 -8,56 мгО²/дм3 при нормі не нижче 4,0 мг/дм3.

Докладніше...
Відбулося пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
19.10.2017

19 жовтня 2017 року відбулося  пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови В.Л.Весельського. На засіданні  позачергової сімнадцятої сесії були присутні 26  депутатів із 34 обраних. Першочергово очільник міста привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період: Бойчука Віталія Михайловича, Журбенка Олега Івановича, Павловського Миколу Станіславовича, Федорчука Володимира Григоровича, Усенка Миколу Григоровича.

Докладніше...
Запрошуються чоловіки на військову службу за контрактом в частини Новоград-Волинського гарнізон / Муніципальне життя
19.10.2017

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом в частини Новоград-Волинського гарнізону. Грошове забезпечення з 1-го вересня 2017 року складає від 7600 гривень. Додаткові виплати в зоні АТО: перша лінія від 10 000  гривень (загальне грошове забезпечення складатиме від 17600гривень), друга лінія від 4 500  гривень (загальне грошове забезпечення складатиме від 12 100 гривень).

Докладніше...
На базі Новограда-Волинського відбуваються тренування Національної молодіжної збірної України з карате / Муніципальне життя
19.10.2017

З 15 по 20 жовтня 2017 року на базі Новограда-Волинського відбуваються тренування Збірної України з карате серед кадетів, юніорів та молоді. Найкращі спортсмени з усіх куточків України приїхали до нашого міста, адже Новоград-Волинський славиться не тільки хорошою спортивною базою, але й видатним тренером з карате. Це Корнійчук Петро Петрович, старший тренер молодіжної збірної команди України з карате, тренер з карате дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. 

Докладніше...
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2018 році / Муніципальне життя
19.10.2017

Управління ДСНС України у Житомирській  області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу  на денне відділення   у вищі навчальні заклади ДСНС України. Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, за основними спеціальностями «Пожежна безпека»; «Цивільний захист»,  (термін навчання – 5 років).

Докладніше...
Інформація щодо боротьби з боржниками по підприємству КП Новоград-Волинського «ВУВКГ» / Муніципальне життя
19.10.2017

Основним заходом у боротьбі з боржниками є - претензійно-позовна робота, яка проводиться спільними зусиллями юриста водоканалу та працівниками відділу реалізації (контролерами). У період з 01.01.2017 року по 28.09.2017 року до Новоград-Волинського міськрайонного суду було подано 10 заяв на видачу судових наказів на суму - 42528,15 грн., з них розглянуто - 5 та передано на виконання до відділу ДВС на суму - 27988,17 грн.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 19 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
18.10.2017

План роботи виконавчих органів міської ради 19 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Нарада щодо виконання окремих розпоряджень міського голови / Муніципальне життя
18.10.2017

18 жовтня 2017 року міський голова В.Л.Весельський провів нараду щодо виконання окремих розпоряджень. Учасниками розмови стали заступник міського голови О.В.Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К.Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький та начальник загальної роботи та з питань контролю міської ради Л.В.Мартинюк.

Докладніше...
У Новограді-Волинському впроваджено та відкрито проект «Комплексна термомодернізація багатоквартирного житлового будинку на вул. Леваневського, 5» / Муніципальне життя
18.10.2017

18 жовтня 2017 року міський голова Віктор Весельський зустрівся з директором Програми Розвитку ООН в Україні Янтомасом Хімстра, програмним менеджером Представництва ЄС в Україні Мирославою Дідух, міжнародним менеджером Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Хендріком Ван Зілом, спеціалістом з розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Оленою Рудіч, та регіональним координатором проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Оксаною Краплич. У зустрічі прийняли участь перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Оксана Липська.

Докладніше...
Відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми / Муніципальне життя
18.10.2017

18 жовтня 2017 року під головуванням заступника міського голови О.В.Гвозденко відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. У нараді взяли участь управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради; управління освіти і науки міської ради; служба у справах дітей міської ради; міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Новоград-Волинський міський центр зайнятості та Новоград-Волинський відділ поліції ГУНП України в Житомирській області.

Докладніше...
Тривають роботи на будівельному майданчику хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО / Муніципальне життя
18.10.2017

18 жовтня 2017 року заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова разом з начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомиром Романовичем Дутчаком оглянула хід проведення будівельних робіт на будівельному майданчику хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. Наразі проводяться роботи щодо бетонування підвального приміщення. Вже залито більше 80 кубів бетону.

Докладніше...
Керівники галузі житлово-комунального господарства Новограда-Волинського доповіли про освоєння ними коштів / Муніципальне життя
18.10.2017

18 жовтня 2017 року керівники житлово-комунальної галузі Новограда-Волинського зібралися в кабінеті міського голови В,Л,Весельського щоби проінформувати очільника міста про використання коштів державного, обласного та міського бюджетів, які були виділені управлінню  житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. Міський голова В.Л.Весельський заслухав заступника міського голови В.А.Шалухіна та заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради І.К.Ящук, а також усіх учасників наради з питання освоєння коштів та стан забезпеченості коштами для виконання поставлених планових завдань. 

Докладніше...
Керівники галузі житлово-комунального господарства Новограда-Волинського доповіли про освоєння ними коштів / Муніципальне життя
18.10.2017

18 жовтня 2017 року керівники житлово-комунальної галузі Новограда-Волинського зібралися в кабінеті міського голови В,Л,Весельського щоби проінформувати очільника міста про використання коштів державного, обласного та міського бюджетів, які були виділені управлінню  житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. Міський голова В.Л.Весельський заслухав заступника міського голови В.А.Шалухіна та заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради І.К.Ящук, а також усіх учасників наради з питання освоєння коштів та стан забезпеченості коштами для виконання поставлених планових завдань. 

Докладніше...
У школі мистецтв Новограда-Волинського відбулася посвята нових учнів / Спорт
18.10.2017

У вересні 2017 року школа мистецтв Новограда-Волинського гостинно відкрила двері юним музикантам та художникам. 7 жовтня відбулася посвята нових учнів в юні художники , а  11 жовтня -  в юні музиканти.

Докладніше...
Паперовий світ в ЦНТТУМ / Муніципальне життя
18.10.2017

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до творчої діяльності, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, виховання естетичного смаку та розвитку художньо-конструкторських здібностей 12 жовтня 2017 р. на базі Новоград – Волинського ЦНТТУМ відбулася міська виставка – конкурс «Паперовий світ».

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
18.10.2017

17 жовтня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. Відповідне оголошення було опубліковане у Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичній газеті „Лесин край“ та на офіційному сайті міської ради у рубриці „Актуально“. Засідання відбулося під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Колотова за участі міського голови В.Л.Весельського та членів конкурсної комісії. У ході якого було розглянуто документи та допущено до участі у конкурсі трьох претендентів на заміщення вакантної посади. 

Докладніше...
Обговорювалося питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад / Муніципальне життя
18.10.2017

17 жовтня 2017 року відбулася нарада з питань добровільного об’єднання територіальних громад за участі міського голови В.Л. Весельського, першого заступника міського голови С.Ю. Колотова, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук, заступника керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальника організаційного відділу міської ради Н.В. Марчук, начальника юридичного відділу міської ради П.Г. Антонюка, депутатів міської ради А.В. Легенчука, О.П. Махновецького, М.Г. Усенка та представників громади сіл Майстрівської сільської ради. 

Докладніше...
Турнір з карате «SICH KINDER CUP» в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
18.10.2017

14 жовтня відбувся відкритий клубний турнір  з карате «SICH KINDER CUP». В турнірі приймали участь 150 учасників чотирьох  клубів з Вінницької та Житомирської областей. 17 спортсменів нашого міста вибороли золоті нагороди відкритого кубку, а саме: Розубаєва Маргарита, Пастухова Марія, Бойко Марія, Сeмeнeнко Андрій, Довгаль Алла, Сeмeнишин Кирило, Сидорчук Назар, Сидорчук Даниіл, Лeгeнзов Владислав, Гуляєв Ярослав, Головін Богдан, Ольшанський Владислав, Алeксeєнко Артем, Ганношин Нікіта, Карплюк Анна, Адамський Дмитро, Здунюк Кирило. У підсумку  команда м. Новограда-Волинського, яка представляла міську дитячо-юнацьку спортивну школу здобула перше загальнокомандне місце. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 18 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
18.10.2017

План роботи виконавчих органів міської ради 18 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради / Муніципальне життя
17.10.2017

17 жовтня відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради. У ході засідання учасники зібрання розглядали три проекти містобудівної документації.

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
17.10.2017

17 жовтня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальником відділу кадрів міської ради та головними розпорядниками коштів. У ході наради міський голова закцентував увагу присутніх, що 13 жовтня підписано ряд розпоряджень, зокрема «Про скликання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», яка відбудеться 19 жовтня 2017 року, «Про скликання вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», а також «Про підготовку і проведення звіту міського голови про свою роботу у 2017 році». 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови І.К. Ящук впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
16.10.2017

Заступник міського голови І.К. Ящук у понеділок, 9 жовтня, взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. Потому провела галузеву нараду. У вівторок, 10 жовтня, відбулася робоча нарада щодо добровільного об’єднання громад, під час якої Ірина Климівна озвучила фінансові можливості та ризики даного процесу. Цього ж дня згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради, мешканці міста мали можливість звернутися до Ірини Климівни з питаннями, які потребують невідкладного вирішення та відносяться до компетенції посадовця.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
16.10.2017

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 9 жовтня, заступник міського голови Л.В. Шутова взяла участь і обговоренні актуальних питань життєзабезпечення міста піж час оперативної та апаратної нарад. У ході яких головну увагу присутніх було акцентовано на основних питаннях та дорученнях, які потребують першочергового виконання, а також на своєчасному освоєнні бюджетних коштів. Зокрема, Ларисв Шутова подякувала відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради та усім хто долучився до відкриття проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського», презентація якого відбулася у п’ятницю, 6 жовтня. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
16.10.2017

У понеділок, 9 жовтня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. Потому Віктор Андрійович провів галузеву нараду з підпорядкованими йому структурними підрозділами міської ради. Також прийняв участь у зустрічі народного депутата України В.М. Литвина з мешканцями житлових будинків на вул. Дружби, який перебував з робочим візитом у м. Новограді-Волинському. У ході обговорення актуальних питань життєзабезпечення мікрорайону, основну увагу було акцентовано на освоєнні коштів, які було виділено для проведення капітального ремонту будинків №129 та №131. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (09-13 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
16.10.2017

У понеділок, 9 жовтня, керуючий справами виконавчого комітету міської радиД.А. Ружицький взяв участь у щотижневому розгляді актуальних для життєзабезпечення міста питань під час оперативної та апаратної нарад, які відбулись під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. Затим у Дмитра Аркадійовича відбулась галузева нарада з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю.

Докладніше...
Відбулася міжвідомча нарада щодо взаємодії та здійснення комплексних заходів щодо запобігання насильства в сім’ї / Муніципальне життя
16.10.2017

11 жовтня 2017 року під головуванням заступника міського голови О.В. Гвозденко відбулася міжвідомча нарада щодо взаємодії та здійснення комплексних заходів щодо запобігання насильства в сім’ї за участі управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, управління освіти і науки міської ради, служби у справах дітей міської ради, відділу з питань охорони здоров’я міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулась концертна програма «Воскресне волі дух і наша сила» / Гуманітарна сфера
16.10.2017

13 жовтня 2017 року у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулася концертна програма «Воскресне волі дух і наша сила» з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 75-ліття від початку формування Української повстанської армії. Розпочався захід піснею «Боже великий, єдиний» у виконанні народного камерного хору вчителів школи мистецтв (керівник – Леся Адамович).

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
16.10.2017

У понеділок, 9 жовтня, Сергій Юрійович провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради, а затим апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. У ході нарад було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста. Під час наради в.о. міського голови закцентував увагу присутніх на основних питаннях та дорученнях, які потребують першочергового виконання, черговий раз наголосив на своєчасному освоєнні бюджетних коштів.

Докладніше...
Міський голова та народний депутат України відвідали ЦНТУМ / Муніципальне життя
16.10.2017

13 жовтня 2017 року у місті Новограді-Волинському перебував народний депутат України Володимир Михайлович Литвин. Народного обранця зустрів міський голова Віктор Леонідович Весельський, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Володимирівна Ващук та відвідали Центр наукової творчості учнівської молоді. До уваги почесних гостей директор центру Валентина Іванівна Найдюк презентувала роботу й здобутки колективу та вихованців ЦНТУМу.

Докладніше...
Повернення дітей з оздоровлення / Муніципальне життя
16.10.2017

10 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки повернулися з оздоровлення з дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Лісова казка» при обласному санаторії радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення Житомирської обласної ради. Усі діти приймали активну участь у культурно-розважальних заходах табору та отримали ряд лікувальних процедур.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
16.10.2017

Заступник міського голови О.В. Гвозденко мала насичений на події та робочі заходи тиждень. Так, у понеділок, 9 жовтня, Оксана Василівна взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. Також у понеділок з робочим візитом у місті Новограді-Волинському перебував народний депутат України В.М. Литвин. Оксана Василівна разом із в.о. міського голови С.Ю. Колотовим та начальником управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук супроводжувала народного депутата під час його візиту в заклади освіти міста. 

Докладніше...
В бібліотеках міста Новограда-Волинського відбулись заходи з нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України під гаслом «Захисники та визволителі рідної землі» / Гуманітарна сфера
16.10.2017

Свята  - Покрова  Пресвятої  Богородиці, День Українського козацтва  та День захисника України -  увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлюють  мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. 9 жовтня  в бібліотеці-філії №5 для юнацтва  провели урок мужності «Захисники та визволителі рідної землі». Юнакам і дівчатам було представлено мультимедійну презентацію «Твої сини, Україно, твій біль, твоя слава» та огляд друкованих матеріалів, представлених на книжковій виставці «Шляхами козацької слави». 

Докладніше...
Екскурсія містом з нагоди Дня захисника України / Муніципальне життя
16.10.2017

Напередодні Дня захисника України на учасників АТО  та членів їх сімей очікувала цікава автобусна екскурсія, яку організував Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З привітальним словом виступила директор Центру Антоніна Лапинська та побажала учасникам екскурсії міцного здоров’я, щастя, життєвого благополуччя, добробуту, мирного неба та приємних емоцій від екскурсії містом. 

 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 16 жовтня по 22 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
13.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 16 жовтня по 22 жовтня 2017 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували пам'ять загиблих захисників України / Муніципальне життя
13.10.2017

У переддень трьох величних свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України, 13 жовтня 2017 року у Новограді-Волинському вшанували пам'ять загиблих героїв сьогодення. Міський голова В.Л. Весельський, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, керівники управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств, організацій і установ міста, військовослужбовці, бойові побратими загиблих захисників Української державності, небайдужі жителі міста зібрались біля Меморіалу загиблим учасникам АТО.

Докладніше...
До Дня захисника України відкрили пам’ятний знак воїнам, які віддали життя за волю України / Муніципальне життя
13.10.2017

13 жовтня на території Свято-Михайлівського собору відкрили пам’ятний знак воїнам, які віддали життя за волю України. Урочиста подія відбулася під час мітингу, присвяченого Дню захисника України, святу Покрови Пресвятої Богородиці, дню Українського козацтва та 75-річчю від початку формування Української Повстанської Армії. У заході взяли участь міський голова, його заступники, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, військовослужбовці, активісти та мешканці Новограда-Волинського. Мистецьким супроводом урочистої події стали виступи народного жіночого вокального ансамблю «Віра» та місцевої поетеси Валентини Ксендзук.

Докладніше...
14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України / Муніципальне життя
13.10.2017

Дорогі земляки! У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка українцями завжди вважалася покровителькою козаків та військових, відзначаються і два національних свята – День українського козацтва та День захисника України. Поєднання цих знаменних дат є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь визволителів рідної землі та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист незалежності, суверенітету і цілісності нашої держави. І сьогодні нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють кордони Батьківщини на її східних рубежах.

Докладніше...
15 жовтня – День працівників харчової промисловості / Муніципальне життя
13.10.2017

Шановні працівники харчової промисловості! Від щирого серця вітаю вас з нагоди професійного свята. На галузь, у якій ви працюєте, покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції харчування. Адже це одна з найперших умов життя людей і розвитку суспільства.

Докладніше...
Голова Житомирської обласної ради відвідав Новоград-Волинський / Муніципальне життя
13.10.2017

Володимир Васильович Ширма голова Житомирської обласної ради відвідав Новоград-Волинський. Мета візиту: ознайомитися з освоєнням коштів на будівництво хірургічного корпусу в місті у сумі 3 млн. 100 тис. грн., які були виділені з обласного бюджету, а також депутатами обласної ради С.А. Нусбаумом, О.М. Ющенком та В.С. Мельником. Голова обласної ради В.В.Ширма у супроводі Новоград-Волинського міського голови В.Л.Весельського побував на будівництві об’єкту. Після огляду будівельного майданчику, посадовці провели нараду. Предмет діалогу: планування продовження будівництва та пошук джерел його фінансування. 

Докладніше...
Відбулося засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
13.10.2017
12 жовтня 2017 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського. Основним питанням, що розглядалось на засіданні, було: показники оздоровлення дітей пільгових категорій в 2017 році. Організація оздоровлення та відпочинку дітей здійснювалась відповідно до міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей міста Новограда – Волинського  на  2016 - 2020 роки.
Докладніше...
Визначено переможця конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради / Муніципальне життя
13.10.2017

12 жовтня 2017 року у конференц-залі Новоград-Волинської міської ради відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування: головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради. Враховуючи той факт, що голова конкурсної комісії, в.о. міського голови Сергій Юрійович Колотов перебував на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, засідання проходило під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького, який оголосив результати проведеного напередодні письмового іспиту.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 13 жовтня по 16 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
12.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 13 жовтня по 16 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Відбулося 45 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
12.10.2017

11 жовтня 2017 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося  45 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На початку засідання Сергій Юрійович зазначив, що відповідно розпорядження міського голови від  07.09.2017р.  № 123-щв міський голова Весельський Віктор Леонідович з 25 вересня перебуває у  щорічній основній відпустці. Виконання обов’язків міського голови на період відпустки покладено на першого заступника міського голови Колотова С.Ю. відповідно розподілу обов’язків згідно розпорядження міського голови від 23.12.2016р.  № 380(к) „Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради“ із змінами від 21.06.2017р. № 179(к) та  від 10.07.2017р. № 199(к).)  

Докладніше...
Керівництво та робочі групи обирали на першому установчому засіданні Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу / Муніципальне життя
11.10.2017

10 жовтня 2017 року у конференц-залі міської ради відбулось перше установче засідання Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу, до складу якої увійшли представники міста Новограда-Волинського та району, Городницької, Чижівської та Ємільчинської ОТГ, Баранівської міської ОТГ та Баранівського району, Довбишської та Дубрівської ОТГ. 

Докладніше...
Новоград-Волинські боксери виходять на Всеукраїнський рівень / Муніципальне життя
11.10.2017

Вперше в історії нашого міста вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради (далі ДЮСШ) Плісак Олексій (гімназія) здобув золоту нагороду і став чемпіоном України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н.  у ваговій категорії до 37 кг., в якій виступало 40 боксерів. Змагання проходили в місті Бердянськ з 2 по 9 жовтня 2017 року, де змагалися кращі спортсмени з 24 областей України. Олексій до виходу у фінал одержав три впевнені перемоги і в фіналі здолав боксера з Вінниччини за одноголосним рішенням суддів з рахунком 5:0 та потрапив в збірну команду України. Подальша важка спортивна підготовка буде спрямована для підготовки до літнього чемпіонату Європи 2018 року.

Докладніше...
Впевнена гра веде до перемог / Спорт
11.10.2017

7 жовтня 2017  року відбувся чемпіонат Житомирської області серед юнаків та дівчат 2003-2007 р.н. Юні тенісисти змагалися як в особистому, так і командному заліку. На змагання прибуло 16 команд юнаків та 12 дівчат. 

Докладніше...
Заступник міського голови О.В. Гвозденко провела співбесіди з керівниками ЗНЗ міста щодо перспектив впровадження ЗУ «Про освіту» / Муніципальне життя
11.10.2017

10 жовтня 2017 року, впродовж дня, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко проводила співбесіди з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста щодо перспектив впровадження нового Закону України «Про освіту», який Верховна Рада України ухвалила 5 вересня. Участь у обговоренні актуального для освітян питання взяли начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Володимирівна Ващук, заступник начальника управління освіти і науки міської ради Аліна Олександрівна Табакова та юрист цього ж управління. 

Докладніше...
Молодь міста Новограда-Волинського привітала захисників України / Муніципальне життя
11.10.2017

З нагоди відзначення Дня захисника України, активна та небайдужа до долі нашої держави молодь долучилась до масштабної зйомки відео-привітань на адресу воїнів Новоград-Волинського гарнізону, які на даний час перебувають на навчанні.  Організатором заходу став міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 11 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
11.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 11 жовтня 2017 року.

Докладніше...
10 жовтня – День працівників стандартизації та метрології / Муніципальне життя
10.10.2017

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сердечно вітаю вас з професійним святом. Ви забезпечуєте не тільки якість товарів і послуг, підвищуючи їх конкурентоспроможність і поширюючи торговельні горизонти, але й від вас у значній мірі залежать якість і безпека життя громадян як споживачів, рівень успіху держави на міжнародній арені. 

Докладніше...
Обговорили питання планування капітального ремонту глядацької частини великої зали МПК ім. Лесі Українки / Муніципальне життя
10.10.2017

9 жовтня 2017 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки під головуванням заступника міського голови О.В. Гвозденко відбулась нарада з питань планування капітального ремонту глядацької частини великої зали закладу. Участь у обговоренні ключових аспектів капремонту взяли начальник відділу культури і туризму міської ради Л.В. Заєць, директор МПК І.Д. Антипчук, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності І.Г. Юшманов, депутат А.В. Войтович, проектанти С.П. Сербін і М.П. Шавловський, інженер з технагляду М.І. Соловей. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
10.10.2017

9 жовтня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків громадськістю міської ради. Відповідне оголошення було опубліковане у Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичній газеті „Лесин край“ та на офіційному сайті міської ради у рубриці „Актуально“. 

Докладніше...
Народний депутат України та представники міської влади провели зустріч з мешканцями житлових будинків на вул. Дружби 127, 129 та 131 / Муніципальне життя
10.10.2017

Під час перебування у місті Новограді-Волинському, 9 жовтня 2017 року, народний депутат України В.М. Литвин поспілкувався із мешканцями житлових будинків на вул. Дружби 127, 129 та 131. Участь у зустрічі взяли в.о. міського голови С.Ю. Колотов, заступник міського голови В.А. Шалухін, т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради С.О. Тимощук, а також депутат міської ради О.Л. Остапчук.


 
Докладніше...
Народний депутат України та представники міської влади завітали у заклади освіти міста / Муніципальне життя
10.10.2017

9 жовтня 2017 року з робочим візитом у місті Новограді-Волинському перебував народний депутат України В.М. Литвин. Цього дня народний обранець разом із в.о. міського голови С.Ю. Колотовим, заступником міського голови О.В. Гвозденко та начальником управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук відвідав заклади освіти міста. 

Докладніше...
В.о. міського голови С.Ю.Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
10.10.2017

9 жовтня 2017 року в.о. міського голови С.Ю.Колотов провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови О.В.Гвозденко, В.А.Шалухіним, Л.В.Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К.Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицьким, під час якої було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (2 – 6 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
09.10.2017

У понеділок, 2 жовтня, Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. У ході нарад було підведено підсумки минулого тижня і обговорено плани на наступний. Зокрема, увагу головних розпорядників коштів було акцентовано на своєчасному освоєнні бюджетних коштів, а також звернуто увагу керівників структурних підрозділів на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (2-6 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
09.10.2017

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, після щорічної відпустки, 2 жовтня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які пройшли під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова. Зокрема, Ірина Климівна зорієнтувала увагу головних розпорядників коштів на своєчасному освоєнні бюджетних коштів. Потому Ірина Яшук провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (02 – 06 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
09.10.2017

Протягом минулого тижня заступник міського голови Л.В. Шутова провела ряд робочих нарад та зустрічей, а також взяла участь у заходах згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (02 – 06 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
09.10.2017

Минулий тиждень у заступника міського голови В.А. Шалухіна був насиченим на важливі події та робочі заходи. Так, у понеділок, 3 жовтня, Віктор Андрійович взяв участь у щотижневому розгляді актуальних для життєзабезпечення міста питань під час оперативної та апаратної нарад, які відбулись під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. Потому прийняв участь у селекторній нараді м. Житомир. Після чого Віктор Шалухін обговорив питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів міської ради. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (05 – 06 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
09.10.2017

Згідно з розпорядженням міського голови заступник міського голови О.В. Гвозденко перебувала у щорічній відпустці. У четвер, 5 вересня, Оксана Гвозденко приступила до виконання своїх посадових обов’язків. Цього дня заступник міського голови провела нараду щодо організації та проведення заходів до Дня Захисника України. Оксана Василівна відзначила історичний зв’язок цього свята зі святом козаків та Покрови, наголосила на важливості гідного його проведення, що сприятиме збереженню та розвитку національних військових традицій, вихованню молодого покоління у дусі патріотизму, вшануванню бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (02 – 06 жовтня 2017 року) / Муніципальне життя
09.10.2017

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 07.09.2017р. № 123-щв «Про надання відпустки Весельському В.Л.», з 25 вересня по 23 жовтня очільник міста перебуває у щорічній основній відпустці, на період якої обов’язки міського голови виконує перший заступник міського голови Колотов С.Ю. 

Докладніше...
Відбулося відкриття проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського» / Муніципальне життя
09.10.2017

6 жовтня 2017 року в міськрай ТМО офіційно розпочав своє життя інноваційний Проект «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського», який реалізовано за фінансової підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», Новоград-Волинської міської ради та Новоград-Волинської міської організації жінок. До святкової події долучилися представники міської влади, лікарі та регіональний координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». 

Докладніше...
Обговорювалося питання щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО / Муніципальне життя
09.10.2017

6 жовтня 2017 року заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова провела чергову нараду щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО за участю проектантів та підрядника. Відбулася досить конструктивна зустріч, у ході якої були доопрацьовані відповідальні моменти пов’язані зі змінами проектно-кошторисної документації. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 09 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
06.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 09 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
06.10.2017

6-7 жовтня 2017 року в місті Новограді-Волинському, за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради проходив  Чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2004 року народження у спортивній  залі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки по вул. Єрьоменка, 6. На урочистому відкритті були присутні: заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Борис Наталія Петрівна.

Докладніше...
9 жовтня – Міжнародний день поштової служби / Муніципальне життя
06.10.2017

Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня поштової служби! У сучасному світі пошта залишається одним з найважливіших засобів зв’язку і ефективно служить справі комунікації між людьми, розвитку інформаційного простору та забезпечення здійснення завдань соціального захисту населення. Ваша невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.

Докладніше...
8 жовтня – День художника / Муніципальне життя
06.10.2017

Дорогі художники, творці та майстри пензля! Щиросердечно вітаю вас з нагоди професійного свята. Прийміть слова глибокої вдячності за вашу майстерність та вірність обраному шляху, щиру любов до рідного міста й України. Ми високо цінуємо вашу творчість, ваш видатний внесок у збагачення культурної скарбниці рідного краю.

Докладніше...
8 жовтня – День юриста / Муніципальне життя
06.10.2017

Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. День юриста – це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок в правову розбудову нашої держави, людей юридичної науки і практики. Виконуючи свої службові обов’язки, ви самовіддано стоїте на захисті прав, свобод громадян і юридичних осіб, гарантованих Основним Законом України.

Докладніше...
8 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби / Муніципальне життя
06.10.2017

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! 

Докладніше...
Відбувся тренінг-презентація «Ризикована поведінка» / Муніципальне життя
06.10.2017

5 жовтня молодь міста стала учасниками тренінгу-презентації на тему «Ризикована поведінка», який відбувся за сприяння міського Молодіжного центру. Волонтери фонду «Місія в Україну» представили до уваги учасників корисну і потрібну інформацію, що стосується ведення здорового способу життя, усвідомлення відповідальності за власну життєдіяльність, а також молоді люди дізналися як попередити прояви негативної поведінки, які у результаті можуть спричинити проблеми зі здоров’ям та життям в цілому. 

Докладніше...
Обговорювалися заходи до Дня Захисника України / Муніципальне життя
06.10.2017

5 жовтня 2017 року під головуванням заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко відбулася нарада щодо організації та проведення заходів до Дня Захисника України. З метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Президентом України було встановлено День захисника України (Указ від 14 жовтня 2014 року № 806) – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня. У цей день вшановують героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній, а також вітають усіх чоловіків. 

Докладніше...
Обговорювалося питання щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки» / Муніципальне життя
06.10.2017

5 жовтня 2017 року відбулася чергова щотижнева нарада щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки», яку провела заступник міського голови Лариса Шутова з начальником відділу охорони здоров’я міської ради та керівниками аптечних закладів, що беруть участь у програмі. Нагадуємо, що «Доступні ліки» - це Урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. 

Докладніше...
Визначено стипендіатів міського голови 2017-2018 навчального року / Муніципальне життя
06.10.2017

5 жовтня 2017 року відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій міського голови під головуванням заступника міського голови Гвозденко О.В. У роботі комісії брали участь начальник управління освіти і науки Ващук Т.В., начальник управління у справах сім’ї, фізичної культури і спорту Борис Н.П., начальник відділу культури і туризму Заєць Л.В., заступник начальника управління освіти і науки Табакова А.О. та завідувачка інформаційно-методичним центром Філанчук С.В.

Докладніше...
Заступник міського голови прийняла участь у семінарі «Діяти, а не чекати». Медична реформа: досвід регіонів», який проходив у м.Києві / Муніципальне життя
06.10.2017

3 жовтня 2017 року у місті Києві відбувся семінар на тему: «Діяти, а не чекати». Медична реформа: досвід регіонів», у якому взяли участь заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова та начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Романович Дутчак. Загалом у семінарі приймали участь близько 200 керівників органів місцевого самоврядування, очільників профільних структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад та головні лікарі місцевих лікарень з 52-х міст України. Захід проходив у рамках Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я 2017» у Міжнародному Виставковому Центрі.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 06 жовтня по 08 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
05.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 06 жовтня по 08 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Відбулося засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном / Муніципальне життя
05.10.2017

5 жовтня 2017 року відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном під головуванням першого заступника міського голови С.Ю. Колотова за участі заступника міського голови В.А.Шалухіна та членів комісії. Під час якого було прийнято рішення оголосити аукціон на нежитлову будівлю на вул.Маршала Рибалка,10 в цілому, початкова вартість 451330,00 грн. Також розглядалось питання щодо оформлення документів на право власності об’єктів комунального майна, які перебувають на балансі виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств міської ради.

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з боксу / Спорт
05.10.2017

Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури  та спорту Новоград-Волинської міської ради з боксу з 29 вересня  по 01 жовтня 2017 року прийняла участь в чемпіонаті Житомирської області серед молоді та юніорів  2000-2001 р.н. і 2002-2003 р.н. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 05 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
04.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 05 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Побачив підозрілий предмет – повідом про це фахівців / Муніципальне життя
04.10.2017

В умовах сьогодення ми щоденно повинні бути готовими до небезпеки. Чи не щодня ми дізнаємося із різноманітних засобів масової інформації про надзвичайні події у різних куточках нашої країни. Саме тому кожен з нас повинен знати як діяти у подібних ситуаціях. Зокрема, при виявленні підозрілих предметів. Найпоширеніші випадки – виявлення, залишених без нагляду речей, у приміщенні установи, під’їзді житлового будинку та в громадському транспорті. Побачивши якийсь невідомий предмет, у більшості людей спрацьовує елементарна цікавість оглянути його. Проте цього робити не можна ні в якому випадку.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися проводи призовників осіннього призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України / Муніципальне життя
04.10.2017

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», рішення виконавчого комітету міської ради від 22.03.2017 №398 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1990-1999 років народження» у Новоград-Волинському ОМВК, як і по всій Україні, стартував осінній призов на строкову військову службу у Збройні Сили України.

 
Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
04.10.2017
4 жовтня 2017 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова за участі заступника міського голови В.А. Шалухіна відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом.

 
Докладніше...
Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана / Муніципальне життя
03.10.2017

3 жовтня у великій залі Будинку рад зібралося старше покоління звягельчан, щоби прийняти вітання від міської влади з Днем громадян похилого віку та Дня ветерана. Усі в гарному настрої, адже увага, якої так часто бракує людям поважного віку, цього дня повністю була направлена на ветеранів. Спершу, до присутніх звернувся в.о. міського голови Сергій Колотов, котрий зазначив: «Сьогодні прекрасна можливість сказати слова подяки старшому поколінню за їх вклад в розвиток і розбудову нашої держави. Ви – наше джерело мудрості, оскільки ніщо так добре не вчить, як життєвий досвід. Міська влада вдячна вам за вашу активну життєву позицію і участь в житті Новограда-Волинського.» 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 04 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
03.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 04 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Наказ військового комісара Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату «Про призов громадян міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району 1990-1999 років народження на строкову військову службу в жовтні - листопаді / Муніципальне життя
03.10.2017

1. На підставі Закону України «Про військовий  обов¢язок  і військову службу» та Указу Президента України  від 24 лютого 2017 року № 44/2017 у жовтні - листопаді 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Докладніше...
Новоград-Волинський гостинно приймає учасників Міжнародної наукової археологічно – краєзнавчої конференції «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть» / Гуманітарна сфера
03.10.2017

Протягом трьох днів у Новограді-Волинському проходитиме Міжнародна наукова археологічно – краєзнавча конференція «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть», присвячена 760 – річчю першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський. У роботі конференції приймають участь відомі науковці, археологи, історики з України, Білорусі, Молдови, Польщі. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання Міжнародної наукової археологічно – краєзнавчої конференції «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть» присвячена 760 – річчю першої літописної згадки про місто Новогра / Муніципальне життя
03.10.2017

3 жовтня відбулося пленарне засідання Міжнародної наукової археологічно – краєзнавчої конференції «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть»  присвячена 760 – річчю першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський. На початку засідання в.о. міського голови Сергій Юрійович Колотов привітав учасників конференції наголосивши, що проведення конференції є підтвердженням того, що наш край цікавий для дослідників, багатий на історичні події, поряд з тим має ще дуже багато нерозкритих сторінок свого історичного розвитку.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 02 жовтня по 08 жовтня 2017 року / Муніципальне життя
02.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 02 жовтня по 08 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
02.10.2017

29 вересня засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради розпочалося із розгляду звернення про встановлення дошки С.Петлюрі на будівлі залізничного вокзалу. Члени комісії обговорили та погодили ескіз та текст на дошці, з’ясували, що дошка встановлюватиметься за спонсорські кошти. Після одноголосного голосування «за», топонімічна комісія буде рекомендувати встановити дошку С.Петлюрі на будівлі залізничного вокзалу. А після обговорення, проект даного рішення буде винесено на засідання виконавчого комітету міської ради. 

Докладніше...
Відзначення Дня усиновлення в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / Муніципальне життя
02.10.2017

З нагоди Дня усиновлення Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організував для прийомних сімей поїздку до міста Острог, де усі мали змогу відвідати міські музеї, а саме: Острозький краєзнавчий музей, музей історії Острозької академії, підземна галерея Острозької академії, музей книги та друкарства. Відвідування даних музеїв справили враження  як на дорослих, так і на малих, оскільки під час екскурсій усі дізналися багато нових історичних фактів про Острог та Україну загалом. У краєзнавчому музеї, який розміщений в замку В.К. Острозького представлена історія від кісток мамонтів до порцеляни, картин та іконостасу родини Острозьких, які досконально зберігаються в даному музеї.

Докладніше...
В.о. міського голови С.Ю.Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
02.10.2017

2 жовтня 2017 року в.о. міського голови С.Ю.Колотов провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови В.А. Шалухіним, Л.В.Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицьким , під час якої було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання
18.10.2017

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.10.2017 № 241 (о) відбудеться засідання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання 19 жовтня 2017 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16). 

Докладніше...
Спортивна афіша
18.10.2017

18.10.2017 року о 14:30 на міському стадіоні «Авангард»  пройде національно-патріотична краєзнавча гра для молоді «Ми – майбутнє України».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться планове хлорування – промивка водопровідної мережі міста:
18.10.2017

З 21 жовтня 2017р. по 23 жовтня 2017р. буде проводитися планове хлорування – промивка водопровідної мережі міста:

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa