Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Жовтень 2016 року
У Новограді-Волинському відбулось навчання посадових осіб виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
31.10.2016

Згідно річного плану проведення навчань і тренувань на 2016 рік та тижневого плану роботи виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради 28 жовтня 2016 року о 8:15 год. начальником відділу з питань цивільного захисту міської ради О.А. Мельником спільно із працівниками МРВ УДСНС М.В. Троцьким та О.В. Мельником для працівників виконавчого комітету міської ради було проведено протипожежне тренування.

Докладніше...
Семінар на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для внутрішньо перемішених сімей / Муніципальне життя
31.10.2016

На базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 28 жовтня відбулася чергова зустріч з сім’ями, які внутрішньо переміщені з тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької областей та Криму за участі Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Докладніше...
«Бібліотека і батьки: співпраця заради дитини». Година корисних порад в бібліотеці-філії №5 «Мистецтво бути батьками» / Муніципальне життя
31.10.2016

30 жовтня 2016р. у бібліотеці-філії №5 для юнацтва по вул. Житомирській, 25 зібралися батьки з дітьми, молоді душею бабусі, щоб поспілкуватися, дізнатись багато цікавої і корисної інформації з питань сімейного виховання. 

Докладніше...
Міська виставка-конкурс «Паперовий світ» / Муніципальне життя
31.10.2016

Сьогодні складно уявити світ без паперу. Папір має широку й універсальну область застосування. Він супроводжує людину всюди: книги, газети, пакувальні коробки, листівки, серветки, шпалери. А ще – з паперу можна творити справжні дива, варто звичайному аркушу паперу потрапити до рук майстра, він перетворитися в квітку, пташку.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 31 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
28.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 31 жовтня 2016 року.

Докладніше...
30 жовтня – День автомобіліста і дорожника / Муніципальне життя
28.10.2016

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства! Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке в Україні відзначається щорічно в останню неділю жовтня. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого населеного пункту. А для успішного функціонування цієї галузі неабияке значення має якість доріг.


 
Докладніше...
Перехід на зимовий час - 2016 / Муніципальне життя
28.10.2016

В останню неділю жовтня, вночі о 4 годині, в Україні проводиться перехід на зимовий час - 2016. B ніч 30 жовтня 2016 року о 4 годині стрілки годинника переводять нa годину назад. Перехід здійснюють згіднo з постанoвoю Кабінету міністрів України № 509 вiд 13 травня 1996р. "Пpо порядок числення часу нa території України".

Докладніше...
Керівний та особовий склад окремого батальйону матеріального забезпечення відзначив річницю з Дня створення / Муніципальне життя
28.10.2016

28 жовтня в.о. міського голови з питань діяльності міської ради секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко та в.о. міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов привітали командування та особовий склад військової частини А-2925 з нагоди річниці з Дня створення окремого батальйону матеріального забезпечення в місті. Від імені міської влади посадовці висловили слова поваги та вдячності за нелегку та дуже важливу працю, за те, що мужньо і відважно стали на захист рідної землі.  

Докладніше...
Представники міської влади прийняли участь у засіданні сесії Новоград-Волинської районної ради / Муніципальне життя
28.10.2016

27 жовтня 2016 року в.о. міського голови з питань діяльності міської ради секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко та в.о. міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради перший  заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов прийняли участь у засіданні шостої сесії Новоград-Волинської районної ради. Під час засідання після довготривалого обговорення було прийнято рішення про затвердження документації щодо визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ „Трансстандарт-2002“ площею 3,5937 гектарів під будівництво біогазового заводу. 

Докладніше...
Місто Новоград-Волинський входить в п’ятірку найкращих серед районів та міст області / Муніципальне життя
28.10.2016

За останній час в місті відбуваються позитивні зміни, закріплюються тенденції економічного зростання. Вагомий внесок у розвиток промисловості міста здійснюють 16 промислових підприємств, якими сплачено до міського бюджету  14,7 млн. грн., а це на 36,5% більше, ніж за 9 місяців 2015 року (10,8 млн. грн.). Бюджетоформуючими підприємствами міста за січень-вересень 2016 року  реалізовано промислової продукції на 697,1млн. грн., що на 25,8 %  (142,9 млн. грн.) більше аналогічного періоду минулого року. Для порівняння – за 9 місяців 2015 року обсяг реалізації промислової продукції становив 554,2 млн. грн., якими сплачено до міського бюджету  14,7 млн. грн.,  а це на 36,5% більше, ніж за 9 місяців 2015 року (10,8 млн. грн.).

Докладніше...
29 жовтня - Всесвітній день боротьби з інсультом / Муніципальне життя
28.10.2016

Інсульт, згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, в т. ч. нашого району займає першість серед інших захворювань так, як відноситься до класу серцево–судинних захворювань.  По Новоград – Волинському району захворюваність на інсульт лишається на рівні минулого року, так за 9 місяців 2016 р. вперше виявлених 140 хворих (2015 р.- 139 хворих), із них сільська мережа – 60; місто - 80. Четверту частину - 27 хворих 2016р. складають люди працездатного віку із них місто -18; сільська мережа – 9. В неврологічному відділенні Новоград-Волинського міськрайТМО проліковано 98% хворих на дану патологію.

Докладніше...
Президент України представив нового голову Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича / Муніципальне життя
28.10.2016

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 27 жовтня, в рамках робочого візиту на Житомирщину представив нового керівника облдержадміністрації – Ігоря Гундича. До Житомирської ОДА, де зібрались представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування області, громадськості та журналісти, також завітали Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, аби привітати нового очільника області.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували пам’ять воїнів, які загинули за визволення України від фашистських загарбників / Муніципальне життя
28.10.2016
28 жовтня 2016 року українці відзначають 72-у річницю визволення України від фашистських загарбників. У Новограді-Волинському з нагоди цієї дати о 09:30 год. відбулось покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям у сквері Слави. Затим на військовому кладовищі відбувся мітинг-реквієм. Представники місцевої влади, ветерани та громадськість міста поклали квіти до обеліску.
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 28 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
27.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 28 жовтня 2016 року

Докладніше...
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників / Муніципальне життя
27.10.2016

Дорогі земляки! Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський бере участь у представленні нового голови Житомирської ОДА / Муніципальне життя
27.10.2016

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року, міський голова В.Л. Весельський, не дивлячись на перебування у щорічній основній відпустці, на запрошення заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Я.М. Лагути бере участь у офіційних заходах, за участі Президента України П.О. Порошенка, у представленні нового голови Житомирської ОДА І.П. Гундича.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 27 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
26.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 27 жовтня 2016 року

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський виступив перед громадою зі звітом про рік діяльності на посаді / Муніципальне життя
26.10.2016

25 жовтня 2016 року у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки міський голова В.Л. Весельський виступив перед громадою зі звітом про рік діяльності на посаді. Нагадаємо, що 25 жовтня 2015 року, тобто рік тому, відбулися місцеві вибори до рад усіх рівнів, під час яких більше 54% новоград-волинців надали кредит довіри Віктору Леонідовичу, і через 17 років після його повернення з Києва обрали міським головою на 5 років.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
26.10.2016

26 жовтня 2016 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося 20-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 20 членів виконкому. Першочергово Сергій Юрійович проінформував присутніх про поточний стан щодо життєзабезпечення міста. В ході засідання було заслухано та обговорено 8 питань порядку денного.

Докладніше...
Фестиваль культур англомовних країн / Гуманітарна сфера
26.10.2016

20 жовтня у Новограді-Волинському в рамках Року англійської мови в Україні проведено фестиваль культур англомовних країн. Участь у фестивалі брали учні, учителі та батьки загальноосвітніх навчальних закладів міста. 

Докладніше...
Вихованці Новоград-Волинської ДЮСШ у Києві / Муніципальне життя
26.10.2016

16 жовтня у м. Києві відбувся турнір під назвою SEN-BІN CUP. Це останній захід перед найважливішими змаганнями року - Чемпіонатом України. Команда міської дитячо-юнацької спортивної школи у складі 20 спортсменів та керівників Корнійчука П.П. та  Рибачка В.А. змагалась за нагороди у різних вікових та вагових категоріях. Змагання зібрали близько 600 спортсменів з 40 клубів України.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 26 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
25.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 26 жовтня 2016 року.

Докладніше...
«Ти завжди на покуті, хлібе у нас» - під такою назвою у бібліотеці – філії №3 пройшов тематичний вечір / Муніципальне життя
25.10.2016

На масовий захід були запрошені члени клубу любителів книги «ШАРМ», що працює при бібліотеці. Ведучі вечора ще раз нагадали присутнім про важливість хліба в нашому житті. Адже він здавна вважався символом святості, радості, здоров'я та багатства. Про нього писали поети і мислителі, він прославлявся в піснях і думах. Недаремно ж людина, промовляючи щоденну молитву, просить Бога «Хліб наш насущний дай нам сьогодні».


 
Докладніше...
Про проведення конкурсу для обдарованої молоді / Муніципальне життя
25.10.2016

За підтримки Міністерства молоді та спорту Благодійний фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом  Dalaware проводить конкурс Diamond Challenge for High School Enterpreneurs USA (далі-конкурс). Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Докладніше...
Звіт міського голови Віктора Леонідовича Весельського за рік роботи / Муніципальне життя
25.10.2016

Вітаю всіх у цьому залі та громаду міста, яка висловила мені високу довіру і через 17 років після мого повернення з Києва, надала кредит довіри, обравши мене міським головою на 5 років. 25 жовтня 2015 року, тобто рік тому, відбулися місцеві вибори до рад усіх рівнів. Мені повірили більше 54% виборців, дякую всім!!! 

Докладніше...
День краєзнавства «Рідний свій край люби і вивчай» у бібліотеці-філії №1 / Гуманітарна сфера
25.10.2016

21 жовтня у бібліотеці-філії №1 відбувся День краєзнавства «Рідний свій край люби і вивчай». В рамках Дня краєзнавства було презентовано книжкову виставку «Мій рідний край – найкраще місце на землі», яку доповнили предмети народної творчості, побуту, вишиті українські рушники, гончарні вироби.

Докладніше...
25 жовтня свій 60-річний ювілей відзначає міський голова, Почесний громадянин міста, заслужений лікар України Віктор Леонідович Весельський / Муніципальне життя
24.10.2016

Вельмишановний Вікторе Леонідовичу! Ваш високий професіоналізм, щире служіння людям, самовіддана праця і мудра життєва позиція направлена на добробут та розвиток Новограда-Волинського, а також медичної галузі країни, якій Ви присвятили більшу частину трудового шляху, починаючи від навчання в Тернопільському державному медичному інституті та пройшовши нелегкі трудові сходи до першого заступника Міністра охорони здоров’я України, заступника начальника Медичного управління ДУС Президента України, помічника Президента Національної академії медичних наук України.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 25 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
24.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 25 жовтня 2016 року

Докладніше...
Новоград-Волинська спеціалізована школа №4 відзначила свій ювілей! Їй - 35! / Муніципальне життя
24.10.2016

Сьогодні незвичайний день! Увесь педагогічний, учнівський, батьківський колектив нашої школи святкує ювілей – 35-річчя з часу відкриття нового приміщення навчального закладу. Це неабияка подія, адже шкільна родина 25 жовтня 1981 року перейшла із кількох стареньких пристосованих одноповерхових будівель у велику чотирьохповерхову сучасну новобудову. З того часу один із густонаселених мікрорайонів нашого міста отримав можливість навчати своїх дітей у гарному освітньому середньому закладі, де працюють висококваліфіковані працівники. За 35 років змінилося все навколо нас. Змінилась і наша рідна школа, вона пройшла шлях від звичайної до спеціалізованої. 

Докладніше...
Найкращі вихованці ЦНТТУМ / Муніципальне життя
24.10.2016

22 жовтня 2016 року на базі Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшли міські змагання з авіамодельного спорту в класі найпростіших літаючих моделей. Учасниками змагань стали вихованці ЦНТТУМ, які навчаються у НВК, ЗОШ № 2, СШ № 4, ЗОШ № 8, колегіумі.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
21.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 жовтня 2016 року

Докладніше...
Порядок оформлення документів при зміні назви вулиці / Муніципальне життя
21.10.2016

Протягом останніх декількох років рішеннями Новоград-Волинської міської ради шостого, сьомого скликань та розпорядженням голови Житомирської ОДА було перейменовано біля сотні вулиць, провулків, бульварів та інших об’єктів топоніміки нашого міста. Необхідність такого рішучого кроку викликана неприпустимістю звеличення тоталітарних режимів, сприяння відновленню справедливості та усуненню наслідків свавілля і порушення громадянських прав з відкриттям історичних та політичних архівів. 

Докладніше...
Відбулось навчання депутатів міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
21.10.2016

20 жовтня 2016 у конференц-залі Будинку рад під головуванням секретаря міської ради Пономаренко О.А. відбулось чергове навчання депутатів міської ради  згідно затвердженого плану навчань на 2016 рік. Цього разу в порядку денному було два питання. Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Л.В. ознайомила присутніх депутатів зі змінами в Положенні про порядок надання житлових субсидій населенню, а саме: умовами призначення субсидій за наявності пільг; порядком обчислення сукупного доходу для фізичних-осіб; призначенням субсидії автоматично без повторного звернення.

         
Докладніше...
У центральній дитячій бібліотеці відбулося засідання «Багата осінь щедрими дарами» / Гуманітарна сфера
21.10.2016

Сонячного жовтневого дня в центральній дитячій бібліотеці відбулось  засідання ековітальні «Паросток» – осінній вінегрет «Багата осінь щедрими дарами». Велика подяка веселим, невгамовним учням 5-б кл. ЗОШ №2, класному  керівнику Митюк Оксані Петрівні та активній користувачці бібліотеки  Михальчук Олені Дмитрівні, які допомогли організувати  незабутнє свято осені.    

Докладніше...
У Новограді-Волинському визначено переможців міського конкурсу „Моє квітуче місто 2016“ / Гуманітарна сфера
21.10.2016

Новоград-Волинський – містечко європейського типу, яке вражає своїми мальовничими краєвидами. Жителі міста – працьовиті люди, які завжди готові власними зусиллями прикрасити не тільки фасад своєї домівки, а й вулиці міста, тим самим створюючи позитивний імідж міста, як на українській, так і міжнародній арені.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 21 жовтня по 23 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
21.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 21 жовтня по 23 жовтня 2016 року.

Докладніше...
Сергій Колотов провів черговий прийом громадян / Муніципальне життя
21.10.2016

Відповідно до розпорядження міського голови від 10.12.15 № 247(о) (нова редакція від 27.07.2016 № 173(о)), щотижня, у перший та третій вівторок з 15:00 до 17:00 години у громадській приймальні №1 Будинку рад особистий прийом громадян проводить перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, який наразі виконує обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, у зв’язку з перебуванням очільника міста В.Л. Весельського у щорічній основній відпустці.

Докладніше...
«Кожна дитина талановита по своєму» / Муніципальне життя
21.10.2016

Відомо, що кожна дитина талановита. Та виникає питання в чому саме?Як виявити його особисту обдарованість? В якій області наші діти відчувають найбільш комфортно? Є різна обдарованість: інтелектуальна, психомоторна, творча та інша. Ви можете допомогти дитині визначити себе, привчаючи дітей до мистецтва майстрів‚ організовуючи творчу (авторську) діяльність. З самого раннього віку діти намагаються відбити свої враження про навколишній світ в своєму образотворчому творчості через візуальні відчуття.

Докладніше...
Допомогти тим, хто оберігав нас / Муніципальне життя
20.10.2016

18 жовтня в Молодіжному центрі було організовано тренінг для демобілізованих учасників АТО. Дякуючи центру зайнятості на тренінг прийшли учасники АТО, які по закінченню заходу сказали: «Ми не пожалкували. Проводьте частіше такі тренінги, вони нам необхідні!» В якості тренера адміністрація Молодіжного центру запросила відому волонтерку Новограда-Волинського Олесю Єгорову, яка є сертифікованим практиком та тренер із запобігання та лікування ПТСР курсу «Пьюселік Консалтинг Груп». Олеся має досвід проведення семінарів та тренінгів по соціальній адаптації учасників АТО.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 20 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
19.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 20 жовтня 2016 року.

Докладніше...
До кінця року у Новограді-Волинському питання підвищення тарифу на воду підніматися не буде / Муніципальне життя
19.10.2016

18 жовтня 2016 року міський голова Віктор Весельський разом із заступником міського голови Віктором Шалухіним та начальником комунального підприємства міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ Аллою Левицькою з робочим візитом перебували у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (м. Київ).

 

Докладніше...
Шановна громадо міста Новоград-Волинський! / Муніципальне життя
19.10.2016

Командування військової частини - польова пошта В2731 з почуттям гордості повідомляє Вас, що мешканець Вашого міста Новоград-Волинський, нині наш військовий побратим, Войтенко Юрій Васильович, у важкий для нашої країни час, з честю виконує свій військовий обов’язок, служити Батьківщині так, як потребують того державні інтереси, як зобов’язує його Військова присяга і совість.

Докладніше...
Держкомтелерадіо оголошує конкурс на краще періодичне видання для дітей та юнацтва / Муніципальне життя
19.10.2016

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує у 2016 році Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва. Щорічний Всеукраїнський конкурс засновано Держкомтелерадіо у 2007 році з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

Докладніше...
ТИЖНЕВИЙ ПЛАН РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКОЇ РАДИ 19 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
18.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 19 жовтня 2016 року

Докладніше...
18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми / Муніципальне життя
18.10.2016

Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин - торгівля людьми. За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». 

Докладніше...
ТИЖНЕВИЙ ПЛАН РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКОЇ РАДИ 18 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
17.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 18 жовтня 2016 року

Докладніше...
У дитсадку №16 «Веселка» проведено капремонти харчоблоку, прального відділення і музичної зали / Муніципальне життя
17.10.2016

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість, наше майбутнє. І це майбутнє має бути здоровим, дужим та щасливим. Саме в дошкільному закладі закладають основи для формування всебічно розвиненої особистості. А для цього мають бути створені комфортні умови, в яких щодня перебувають діти. 

Докладніше...
У бібліотеках Новоград-Волинської міської централізованої бібліотечної системи пройшов цикл заходів «За честь, за волю, за українську долю» / Муніципальне життя
17.10.2016

Козацький рух був однією з найяскравіших сторінок літопису боротьби українського народу за свою незалежність. Історії українського козацтва, світлому святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України в бібліотеках МЦБС присвятили цикл заходів «За честь, за волю, за українську долю». 

Докладніше...
День учасника АТО в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / Муніципальне життя
17.10.2016

Напередодні Дня захисника України у Новоград–Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках Дня учасника АТО, відбулася зустріч з демобілізованими учасниками АТО.

Докладніше...
ТИЖНЕВИЙ ПЛАН РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКОЇ РАДИ 17 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
13.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 17 жовтня 2016 року

Докладніше...
16 жовтня – День працівників харчової промисловості / Муніципальне життя
13.10.2016

Шановні працівники харчової промисловості! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України / Муніципальне життя
13.10.2016

„Воскресне волі дух і наша слава“ – під таким гаслом 13 жовтня 2016 року у Новограді-Волинському пройшов урочистий захід, присвячений Дню захисника України. Це свято з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості вся українська спільнота відповідно до указу Президента Україна відзначає 14 жовтня.

Докладніше...
14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці. День захисника України. День Українського козацтва / Муніципальне життя
13.10.2016

Шановні жителі Новограда-Волинського! У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначаються і два національних свята – День захисника України і День українського козацтва.

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області в нашому місті! / Муніципальне життя
12.10.2016

8 жовтня відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 року народження, 2000 року народження та молодших. Змагання відвідали п’ять команд з міст та районів нашої області.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
12.10.2016

12 жовтня 2016 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося 19-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 20 членів виконкому. На початку засідання Сергій Юрійович проінформував та запросив членів виконавчого комітету взяти участь у загальноміських заходах, присвячених Дню захисника України, а саме 13 жовтня о 14:00 годині на урочистості «Воскресне волі дух і наша слава» (Будинок офіцерів); 14 жовтня о 10:45 годині на покладання квітів до меморіалу загиблих учасників АТО; об 11:00 годині – покладання квітів до Арки пам’яті (вул. Шевченка). Також привітав члена виконавчого комітету, начальника Новоград-Волинського відділу поліції Юрія Кононенка з присвоєнням звання полковник.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 13 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
12.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 13 жовтня 2016 року

Докладніше...
Відновлено дію державної та обласної програми «теплих» кредитів / Муніципальне життя
12.10.2016

Повідомляємо, що з 6 жовтня 2016 року відновлено дію найбільш популярного серед населення напряму Урядової програми з енергоефективності – придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. 

Докладніше...
Якщо в родині є підліток / Муніципальне життя
12.10.2016

Самим гармонійним і люблячим сім’ям доводиться переживати цей складний період.Заспокойтеся, нічого страшного не сталося: дитина вступає у підлітковий вік - період між дитинством і юністю. Коли мова заходить про підлітків, то завжди говорять про важкий перехідний вік від 12 до 17 років, коли дитина замкнута, образлива, глузлива і навіть ворожа до дорослих. Підлітки переживають емоційні злети і падіння. 

Докладніше...
Наші каратисти в Білорусії. / Муніципальне життя
12.10.2016

8 жовтня на базі культурно-спортивного комплексу Мінськ-Арена пройшов 12 міжнародний турнір Sancer Cup 2016. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося навчання з питань призначення населенню житлових субсидій та роботи лікарняної каси Житомирської області / Муніципальне життя
11.10.2016

11 жовтня 2016 року під головуванням заступника міського голови Шутової Лариси Валентинівни відбулося навчання з питань призначення населенню житлових субсидій та роботи лікарняної каси Житомирської області. У зібранні прийняли участь працівники виконавчих органів міської ради, представники ОСББ, закладів освіти та охорони здоров’я. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 10 жовтня по 16 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
11.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 10 жовтня по 16 жовтня 2016 року

Докладніше...
XIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2016 11-14 жовтня 2016 / Муніципальне життя
11.10.2016

Шановні учасники та гості виставки! Запрошуємо Вас взяти участь у наступній ХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2016», яка відбудеться в м. Києві з 11 по 14 жовтня 2016 року. Проведення виставки напередодні Дня захисника України матиме не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово-технічної співпраці із зарубіжними країнами - партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 11 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
10.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 11 жовтня 2016 року.

Докладніше...
10 жовтня – День працівників стандартизації та метрології / Муніципальне життя
10.10.2016

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сердечно вітаємо усіх вас з професійним святом. Ваша робота надзвичайно важлива для економічного розвитку нашої Батьківщини, популяризації досягнень на світовій арені. Ви – рушійна сила поширення в нашій країні найкращого світового досвіду, найвищих стандартів.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському увічнили пам’ять про Павла Казимировича Ліневича, встановивши меморіальну дошку на фасаді інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради / Муніципальне життя
10.10.2016

Найцінніше, що є у людини, це – її життя. Воно дасться їй тільки раз, і кожному – своє. Справді, найдовше людина живе в тому, що вона зробила для інших людей, у творіннях своїх рук, свого розуму. 3 липня 2015 року перестало битися серце людини, яка була по-справжньому творчим педагогом-новатором, Павла Казимировича Ліневича. Його відхід з життя став для багатьох великою втратою. Він залишив по собі помітний слід і в історії міста, і в освітянських подіях, і в душах людей, з якими його пов’язували родинні, дружні стосунки, робота, спільні справи і спогади.

Докладніше...
Новоград-Волинська команда ветеранів «Авангард» посіла I-е місце у чемпіонаті області з футболу / Муніципальне життя
10.10.2016

У чемпіонаті області з футболу Новоград-Волинська команда ветеранів «Авангард» в північній зоні посіли I-е місце.

Докладніше...
Результати гідрохімічних досліджень якості поверхневої води річки Случ у створі поверхневого питного водозабору м. Новоград-Волинський за ІІІ квартал 2016 року / Муніципальне життя
10.10.2016

За результатами проведених досліджень, не зважаючи на високий температурний режим повітря та води і масове «цвітіння» поверхневої води, якісний стан р. Случ характеризується як стабільний. Показник ХСК знаходився на рівні 27,26-31,47 мгО/дм3 (ГДК15,0 мгО/дм3), БСК₅ - 2,66 до 3,28 мгО₂/дм3 (ГДК 2,26 мгО₂/дм3 ), що на рівні середніх минулорічних значень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року фіксується зниження заліза загального з 0,34 до 0,20 мг/дм3 при нормі 0,3 мг/дм3 та зниження вмісту марганцю з 0,063 до 0,052 мг/дм3 при нормі 0,1 мг/дм3.

Докладніше...
Новоград-Волинський МРВ УДСНС України у Житомирській області нагадує нескладні вимоги норм пожежної безпеки до опалювальних печей та електроприладів / Муніципальне життя
10.10.2016

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Починається осінньо-зимовий пожежонебезпечний період під час якого основна кількість пожеж виникає через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, приладів опалення та електроприладів.

 

 

Докладніше...
Спорт для всіх об’єднав сім’ї / Муніципальне життя
10.10.2016

З нагоди відзначення Дня Захисника України, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з відокремленим підрозділом громадської організації «СУВІ АТО», на базі дитячо-юнацької спортивної школи проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх єднає сім’ї». Особливістю даного заходу була участь шести сімей з дітьми, де один із батьків є учасником АТО.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 10 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
07.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 10 жовтня 2016 року.

Докладніше...
9 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби / Муніципальне життя
07.10.2016

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Ваша нелегка праця має винятково важливе значення для охорони здоров’я громадян, стабільності та безпеки країни! Адже тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення можна відвернути спалахи небезпечних захворювань та згубний вплив техногенних катастроф.


 
Докладніше...
9 жовтня – День художника / Муніципальне життя
07.10.2016

Новоград-Волинська земля завжди була багата талановитими людьми, серед яких і велика когорта майстрів пензля. Тож, символічно, що у пору золотої осені, коли сама природа розгортає яскраве живописне полотно ми відзначаємо День художника. Дорогі художники, творці і майстри своєї справи! Щиро та сердечно вітаємо вас з нагоди вашого професійного свята. Прийміть слова глибокої вдячності за вашу майстерність та вірність обраному шляху, щиру любов до рідного міста й України. Ми високо цінуємо вашу творчість, ваш видатний внесок у збагачення культурної скарбниці рідного краю.


 
Докладніше...
8 жовтня – День юриста / Муніципальне життя
07.10.2016

Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста. В наш час, немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Саме юристи покликані сьогодні відстоювати фундаментальні засади верховенства права і справедливості у житті суспільства, захищати конституційні права та свободи громадян, сприяючи становленню в Україні демократичної правової держави.


 
Докладніше...
Обговорювалося питання щодо будівництва у Новограді-Волинському фізкультурно-оздоровчого комплексу / Муніципальне життя
07.10.2016

Минулого тижня під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова та за участі депутатів, представників спортивних та будівельних організацій відбулась розширена нарада щодо можливості будівництва у Новограді-Волинському фізкультурно-оздоровчого комплексу. Увагу було зосереджено на тому, що місту потрібен сучасний оздоровчий комплекс - спортивного типу. Орієнтуватиметься проект, насамперед, на потреби молодого покоління, адже підготовці спортсменів у місті традиційно приділяється значна увага.


 
Докладніше...
Новоград-Волинська міська рада відмовила ТОВ „АВЕ Львів“ у захороненні твердих побутових відходів / Муніципальне життя
07.10.2016

У серпні 2016 року ТОВ „АВЕ Львів“ звернулося з листом на ім’я міського голови В.Л. Весельського з проханням надати допомогу у вирішенні проблеми із захороненням відходів та дозвіл на розвантаження автомобілів підприємства «АВЕ Львів» на полігоні у м. Новоград-Волинський. Аргументувало підприємство це тим, що внаслідок трагічних подій на полігоні твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі станом на сьогоднішній день підприємства-перевізники міста Львова не мають можливості проводити захоронення відходів. 

Докладніше...
9 жовтня - Міжнародний день поштової служби / Муніципальне життя
07.10.2016

Щороку, 9 жовтня, світове поштове співтовариство відзначає Міжнародний день поштової служби. Важко переоцінити внесок поштової служби у забезпечення та зміцнення зв’язків різних верств населення за допомогою періодичних видань та листів. Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починає свій ранок з перегляду електронної пошти, але багато хто продовжує з нетерпінням чекати листонош, які приносять свіжі новини, радують звісточкою від рідних і близьких.


 

 

Докладніше...
Погіршення погодних умов / Муніципальне життя
07.10.2016
Як повідомляє Житомирський обласний центр з гідрометеорології Державної служби України з надзвичайних ситуацій , вночі 8 жовтня  у Житомирі та області на поверхні ґрунту та місцями в повітрі очікуються  заморозки  1..3 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
07.10.2016

5 жовтня 2016 року у конференц-залі Будинку рад, під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова, відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У результаті засідання протокольно було затверджено заходи щодо підготовки населених пунктів та об’єктів міста до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду 2016-2017 років, а також план заходів щодо підготовки управлінь і відділів міської ради, організацій, установ та підприємств щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення населення та комунікаціях внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду. 


 
Докладніше...
Громадське обговорення щодо внесення змін до герба та прапора міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
07.10.2016

Міська  рада вносить на розгляд та обговорення територіальної громади міста звернення громадської організації „Добровільне об’єднання Самооборона“ щодо внесення змін до герба та прапора міста, а саме: вилучивши з них фрагмент російської  символіки -  частину двоголового орла з короною. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 07 жовтня по 09 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
06.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 07 жовтня по 09 жовтня 2016 року.

Докладніше...
Відбулося урочисте відкриття харчоблоку в СШ №4 / Гуманітарна сфера
06.10.2016

5 жовтня 2016 року відбулося урочисте відкриття шкільної їдальні в Новоград-Волинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів "Школи сприяння здоров'ю" Житомирської області. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юшманов Ігор Геннадійович, депутат міської ради Кармазін Олександр Васильович, начальник управління освіти і науки міської ради Ващук Тетяна Володимирівна, педагогічний колектив, батьки та учні школи.


 
Докладніше...
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку у Новограді-Волинському відбулися спортивні змагання / Спорт
06.10.2016

5 жовтня 2016 року управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено спортивні змагання, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку. Участь у спортивних іграх, які проходили у дитячо-юнацькій спортивній школі, взяли дві команди: підопічні територіального центру соціального обслуговування та УТОГу. Мета заходу – зібрати активних людей похилого віку для того, щоб вони показали свої вміння, поспілкувалися між собою та гарно провели час.


 
Докладніше...
Ігор Гундич став переможцем конкурсу на посаду голови Житомирської ОДА / Муніципальне життя
05.10.2016
Т.в.о. губернатора Ігор Гундич став переможцем конкурсу на посаду голови Житомирської облдержадміністрації. Про це 4 жовтня повідомляє Національне агентство України з питань державної служби. «За результатами конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «А» переможцями конкурсу визначено – на посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації ГУНДИЧА ІГОРЯ ПЕТРОВИЧА.  
Докладніше...
У Новограді-Волинському привітали ветеранів та людей похилого віку / Муніципальне життя
05.10.2016

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН 14 грудня 1990 року. А в Україні це також і День ветерана. Мета цих свят – не тільки в тому, щоб порадувати людей похилого віку, головне – привернути увагу усього людства до їхніх проблем, допомогти літнім людям гідно жити в свої роки, а також висвітлити проблему демографічного старіння населення. 4 жовтня 2016 року у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 05 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
05.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 05 жовтня 2016 року.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 05 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
04.10.2016
Докладніше...
Спорт для всіх - радість життя / Спорт
04.10.2016

1-го жовтня відзначався міжнародний день людей похилого віку. Директор Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лещенко Володимир Віталійович, зробив справжнє свято для людей другої молодості, які в цей день перебували на стадіоні «Авангард». Спочатку була проведена ранкова зарядка з чемпіоном, зразу після зарядки всі присутні грали у великий теніс, потім бажаючі спробували себе у новій грі спідмінтон або швидкісний бадмінтон, після цього грали надувними кульками та здобули від цього заходу неабияке задоволення. 

 
Докладніше...
Порошенко відзначив освітян Житомирщини / Муніципальне життя
04.10.2016

З нагоди дня працівників освіти Президент України Петро Порошенко відзначив освітян державними нагородами. За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм державні відзнаки та почесні звання отримали працівники освіти Житомирщини.


 
Докладніше...
Міська централізована бібліотечна система: Всеукраїнський день бібліотек – святкуємо разом! / Гуманітарна сфера
04.10.2016

Вже традиційно працівники міської централізованої бібліотечної системи святкували Всеукраїнський день бібліотек разом з читачами, популяризуючи можливості та послуги бібліотек, представляли до уваги всіх бажаючих низку масових заходів різноманітної тематики, адже це свято «Її величності Бібліотеки». В усіх бібліотеках було оформлено виставки, на яких було розміщено альбоми з світлинами та теки з матеріалами про бібліотеки та їх історію.

Докладніше...
Укрзалізниця призначила додатковий потяг до Львова через Новоград-Волинський та Коростень / Муніципальне життя
04.10.2016

До свят Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, що відзначаються 14 жовтня, Укрзалізниця призначила курсування додаткових поїздів № 191/192 Київ – Львів, № 197/198 Київ – Ковель та № 249/250 Київ – Івано-Франківськ – Чернівці.


 
Докладніше...
Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради протягом тижня 26.09.2016-30.09.2016 / Муніципальне життя
04.10.2016

Протягом тижня 26.09.2016-30.09.2016 працівниками служби у справах дітей проведено прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків батьками, усунення перешкод у спілкуванні батьків з дитиною, визначення місця проживання дитини з одним із батьків, усиновлення. Надано відповідні консультації та рекомендації. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися чергові «Звягельські діалоги» / Гуманітарна сфера
04.10.2016

У Новограді-Волинському відбулися чергові «Звягельські діалоги», ініційовані управлінням освіти і науки та інформаційно-методичним центром, за участю кандидата психологічних наук С.О.Ладивір. На базі Центру розвитку дитини «Дельфін» (завідувачка А.А.Пелешок) було гостинно прийнято понад 50 чоловік учасників, зокрема, завідувачів, вихователів-методистів, практичних психологів та вихователів вікових груп ДНЗ.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 04 жовтня 2016 року / Муніципальне життя
03.10.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 04 жовтня 2016 року.

Докладніше...
101 інформує: правила пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалюваних печей / Муніципальне життя
03.10.2016

Як показує статистика, 25% пожеж виникає з причин порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалюваних печей. В зв’язку із зниженням температури пожежно-рятувальна служба нагадує та застерігає:

Докладніше...
Відбувся чемпіонат Новограда-Волинського з Кіокушинкай карате присвячений пам'яті воїнів АТО / Гуманітарна сфера
03.10.2016

1 жовтня 2016 року в концертному залі Будинку Офіцерів відбувся чемпіонат міста Новограда - Волинського з Кіокушинкай карате присвячений пам'яті воїнів АТО. В змаганнях прийняло участь близько 120 спортсменів різного віку, що займаються в Будинку офіцерів, Молодіжному центрі, ЗОШ № 3 та ЗОШ № 9 (тренери О. С. Гордієнко, В. В. Гусєв, А. О. Власенко). На урочистому відкритті змагань були присутні начальник управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Н. П. Борис, голова Новоград - Волинського відділення спілки ветеранів воїнів АТО В. С. Господинчик. 

Докладніше...
Увага! Застереження / Муніципальне життя
03.10.2016

У зв’язку з частими резонансними випадками отруєння неякісними фальсифікованими горілчаними напоями, які викликали втрату здоров’я та життя великої кількості споживачів на території України та в Житомирській області зокрема, Державна Фіскальна служба застерігає громадян від придбання та вживання вищевказаних напоїв невідомого походження та якості у невстановлених місцях та за заниженими цінами.

 
 
Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa