Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Жовтень 2015 року
Новоград-Волинський: при інформаційно-методичному центрі відкрито школу педагогічної майстерності / Муніципальне життя
30.10.2015

Одним із головних завдань міської методичної служби є забезпечення навчально-методичного консультування педагогічних кадрів загальноосвітніх закладів. З цією метою у новому 2015-2016 н.р. при інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки відкрито Школу педагогічної майстерності «Від креативного методиста – до творчого вчителя». Перше засідання було присвячено проблемі підготовки та проведення майстер-класу у рамках конкурсу «Учитель року». Своєрідним епіграфом стали слова Р.Баха «Учитися – означає виявляти те, що ти вже знаєш. Робити – означає демонструвати те, що ти це знаєш.

Докладніше...
До відома керівників юридичних осіб! / Муніципальне життя
30.10.2015

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців»  юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу (Форма №6) щороку протягом місяця, що настає за датою її державної реєстрації, починаючи з наступного року. У разі ненадходження в установлений строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор зобов'язаний надіслати поштовим відправленням протягом п'яти робочих днів з дати, встановленої для подання реєстраційної картки, юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору зазначеної реєстраційної картки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Про результати вибіркових обстежень сімей / Муніципальне життя
30.10.2015

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.14  № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора», з метою регулярного контролю за цільовим використанням державних коштів батьками при народженні дитини, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, проживання одинокої матері з дитиною, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2015 р. проведено 159 вибіркових обстежень умов проживання таких категорій сімей, про що складено відповідні акти.

Докладніше...
Внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі / Муніципальне життя
30.10.2015

У разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації,особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку (форма 4) про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

Докладніше...
Результати виборів Новоград-Волинського міського голови / Муніципальне життя
30.10.2015

За офіційними даними міської виборчої комісії, на виборах Новоград-Волинського міського голови перемогу здобув кандидат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Весельський Віктор Леонідович, набравши 10 тисяч 325 голосів. На посаду очільника міста претендувало ще 5 кандидатів. За результатами виборів: за самовисуванця Боровця Миколу Петровича свої голоси віддали 3 тисячі 286 виборців; кандидат від Народної Партії Усенко Микола Григорович набрав 2 тисячі 623 тисячі голосів; за кандидата від Партії Пенсіонерів України Борісова Миколу Миколайовича проголосувало 1 тисяча 109 новоград-волинців; кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка Остапчук Василь Іванович набрав 1 тисячу 29 голосів; самовисуванець Бродовський Юрій Вікторович отримав підтримку від 228 виборців.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 71-у річницю визволення України від фашистських загарбників / Муніципальне життя
29.10.2015

28 жовтня у Новограді-Волинському з нагоди 71-ої річниці визволення України від фашистських загарбників відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків землякам, загиблим у роки ІІ Світової війни у міському сквері Слави. Вдячні нащадки щорічно у цей день вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. 

Докладніше...
Феноменальний успіх В. Л. Весельського на виборах – орієнтованість новоград-волинців на майбутнє! / Муніципальне життя
29.10.2015

Саме так можна оцінити результат виборів 25 жовтня 2015 року на посаду міського голови у Новограді-Волинському. Адже розрив у 7 тисяч 039 голосів виборців між В. Л. Весельським і кандидатом, який зайняв друге місце у рейтингу перегонів, а це – 54,12 відсотка від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні (19078) – подарунок усіх новоград-волинців від щирого серця у день народження Віктора Леонідовича, що співпав із днем виборів. А те, що такого результату не очікував навіть сам іменинник, яскраво свідчить, що люди повірили йому, бо захотіли перемін на краще. І тільки знаючи В. Л. Весельського, як керівника державного рівня, котрий і справді ці переміни втілить у життя, він досяг цього неймовірного результату!

Докладніше...
Новоград-Волинський: творча поїздка педагогів до Луцька / Муніципальне життя
29.10.2015

Плідно й цікаво провели осінні канікули вчителі та вихователі образотворчого мистецтва ЗНЗ і ДНЗ, художньої культури, більшість з яких у складі делегації освітян побували в Луцьку. У рамках спільного проекту інформаційно-методичного центру та міського методичного об’єднання означеної категорії працівників «Духовні витоки рідної землі» декілька років поспіль було здійснено творчу поїздку осередками Житомирщини (Радомишль – Кмитів – с.Городське (Поліська хата) – Житомир). Тепер – Луцьк, місто європейської інфраструктури, культури і менталітету. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Майстер-клас з економіки / Гуманітарна сфера
29.10.2015

Нещодавно на базі колегіуму відбувся майстер-клас з теми «Робота з обдарованими дітьми. Підготовка до турніру юних економістів». Майстер-клас проводила Ягуткіна Оксана Вікторівна – досвідчений учитель економіки, під керівництвом якої учнівські команди колегіуму щороку виборюють призові місця в різних видах інтелектуальних змагань. Особливо вдало відбувається підготовка до предметних турнірів. Варто зазначити, що у цьому навчальному році команда старшокласників колегіуму здобула І місце в обласному турнірі юних економістів та стала учасником Всеукраїнського турніру юних економістів, який  з 27 по 31 жовтня проходить в м. Рівне.

Докладніше...
Про результати вибіркових обстежень сімей / Муніципальне життя
29.10.2015

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.14  № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора», з метою регулярного контролю за цільовим використанням державних коштів батьками при народженні дитини, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, проживання одинокої матері з дитиною, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2015 р. проведено 159 вибіркових обстежень умов проживання таких категорій сімей, про що складено відповідні акти.

Докладніше...
У Новограді-Волинському після реконструкції відкрили військове меморіальне кладовище / Муніципальне життя
29.10.2015

28 жовтня у Новограді-Волинському відзначили 71 річницю визволення України від фашистських загарбників. Окрім покладання квітів у сквері Слави та урочистого засідання клубу «Ветеран», у місті було проведено мітинг з нагоди відкриття оновленого військового меморіального кладовища по вулиці Чехова, 7. В цей день на мітинг-відкриття, щоб вшанувати пам’ять воїнів, які загинули під час війни та померли у військових  шпиталях після війни, зібралися представники міської влади, ветерани, новоград-волинці старшого покоління, усі ті, для кого слово «визволення» – одне із найважливіших і найдорожчих слів.

Докладніше...
Зоологічний КВК «У світі тварин» у Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці / Гуманітарна сфера
28.10.2015

Життя людей з початку появи їх на Землі було тісно пов`язане з життям та існуванням тварин. Тварини давали і зараз дають людям одяг, їжу, засоби для її добування. Але тварини допомагали і допомагають людям по – різному. Ми знаємо собак – поводирів; знаємо історії про кішок, які лікують людей; коней, які допомагають в землеробстві. А верблюди, які є провідниками людей в пустелях ? А бджоли, які дають людям мед, лікують людей ? Слони, верблюди, собаки, корови, кози, вівці та інші тварини, навіть павуки, комарі, змії – всі вони приносять користь людям.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
28.10.2015

Від імені міської влади висловлюю вдячність всім відповідальним виборцям, які 25 жовтня 2015 року прийшли на виборчі дільниці та віддали  голоси за своїх обранців. Щиро вітаю новообраних: Віктора Леонідовича Весельського – Новоград-Волинського міського голову та всіх сільських та Городницького селищного голів, а також депутатів міської, районної, обласної, сільських та Городницької селищної рад.


 
Докладніше...
Інформація щодо введення в експлуатацію житла в м. Новограді-Волинському за ІІІ квартали 2015 року / Муніципальне життя
28.10.2015
Станом на 1 жовтня 2015 року за ІІІ квартал було введено в експлуатацію житла в  м. Новограді-Волинському - 3568,75 м2 за відповідний період 2014 року - 888,61 м2. Нагадуємо, новоград-волинцям, що  від 24 квітня 2015 року набрав чинності наказ Мінрегіону „Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт“ що дозволяє до 31 грудня 2015 року узаконити самочинно побудовані індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 12 березня 2011 року.

 
Докладніше...
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників / Муніципальне життя
27.10.2015

Шановні ветерани, жителі Новограда-Волинського! Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славної дати в історії нашої держави – 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. Цей світлий і, в той же час, сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Україну. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

 
Докладніше...
Новоград-Волинський Фонд соціального страхування від нещасних випадків – надійний захисник людей праці / Муніципальне життя
27.10.2015

За час діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Новоград-Волинському створено дієву структуру соціального страхування, яка стоїть на захисті інтересів людей праці, постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві, та членів їх сімей у м. Новоград-Волинський, у Новоград-Волинському, Ємільчинському, Баранівському районах Житомирської області. Станом на 1 жовтня 2015 року кількість зареєстрованих страхувальників – платників єдиного соціального внеску у відділені зареєстровано - 4072. 

Докладніше...
32-та сесія Новоград-Волинської міської ради завершила свою роботу / Муніципальне життя
27.10.2015

Під час пленарного засідання 32 сесії міської ради шостого скликання, яке відбулося 20 жовтня після обговорення було затверджено 36 рішень. У зібранні, яке вів міський голова Володимир Загривий,  взяли участь 34 депутати міської ради із 46, депутати обласної ради, представники райдержадміністрації, районної ради, керівники правоохоронних органів, лідери громадсько-політичних об’єднань міста, виконавчих органів міської ради, представники місцевих ЗМІ, міської громади і трудових колективів. На розгляд депутатів міської ради було винесено 36 питань. З них внесено зміни й доповнення до ряду Програм, а саме: Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Новограда-Волинського на 2015 рік; Міської комплексної програми ,,Соціальний захист“ на 2014 – 2017 роки; Програми енергозбереження та енергоефективності м. Новоград-Волинський на 2010-2020 роки. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському перейменовано вулиці та провулки / Муніципальне життя
27.10.2015

Одним із найбільш суперечливих питань, які розглядалися під час пленарного засідання  стало перейменування вулиць та провулків міста. До обговорення долучилися як депутати міської ради, представники громадських організацій так і мешканці міста. Як зазначив доповідач з даного питання начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь: „ з 16 липня до 16 вересня 2015 року, в місті тривало громадське обговорення щодо перейменування вулиць. 

Докладніше...
Про проведення земельного аукціону в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
27.10.2015

З метою ефективного використання міського земельного фонду в ринкових умовах, залучення додаткових коштів до міського бюджету, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин та в інтересах територіальної громади міста рішенням  міської  ради від  20.10.15  №811 визначено перелік земельних ділянок, які виставляються на земельні торги у формі аукціону для продажу права оренди. Лот  №1: на вул. Пушкіна, 9-В, площею 0,0030 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) (тимчасовий торгівельний павільйон), кадастровий номер 1811000000:00:014:0042.

Докладніше...
Затверджено Додаткову Угоду між містом Новоградом-Волинським Житомирської області з України та містом Рогачовим Гомельської області Республіки Білорусь / Муніципальне життя
26.10.2015

Під час пленарного засідання 32 сесії міської ради затверджено  Додаткову Угоду між містом Новоградом-Волинським Житомирської області з України та містом Рогачовим Гомельської області Республіки Білорусь. З метою поглиблення зв’язків між представниками двох міст, керуючись принципами рівноправності та взаємної вигоди Сторони домовилися про наступне: проводити тижні міст-побратимів та укласти перелік заходів в рамках дії Угоди про співпрацю у таких напрямках. Співпрацювати на засадах довгострокового партнерства, що відповідає інтересам територіальних громад, шляхом прямої взаємодії на договірній основі суб’єктів господарювання незалежно від їхніх організаційно-правових форм та форм власності, а також державних органів та організацій з дотриманням чинного законодавства України та Республіки Білорусь. 

Докладніше...
Програми енергозбереження та енергоефективності міста Новоград-Волинський на 2010-2020 роки / Муніципальне життя
26.10.2015

З метою реалізації державної політики в сфері енергозбереження та енергоефективності,  рішенням міської ради  від  20.10.15  № 802 внесено  зміни у Програму енергозбереження та енергоефективності міста Новограда-Волинського на 2010-2020 роки. Програма передбачає стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом часткового відшкодування відсотків за кредитами, виданими на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, і відповідних робіт. 

Докладніше...
Встановлено пільгу зі сплати за харчування в навчальних закладах Новограда-Волинського дітей батьків-учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб / Муніципальне життя
26.10.2015

Рішенням міської ради від 20.10.15 №829 відповідно до чинного законодавства та розглянувши лист-клопотання  управління  освіти і науки міської  ради щодо надання  пільг  із харчування у  навчальних закладах міста  дітям  батьків-учасників АТО та  внутрішньо переміщених осіб враховуючи високу відповідальність за сім’ї, батьки яких захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, встановлено пільгу в розмірі 50-процентної знижки вартості харчування дітей в навчальних закладах.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання міського клубу «Зв’ягель-інтелект» / Гуманітарна сфера
26.10.2015

19 жовтня 2015 року відбулося перше засідання відновленого міського інтелектуального клубу «Зв’ягель-інтелект», яке проходило у формі гри  «Що? Де? Коли?». Метою діяльності клубу є цілеспрямована робота з формування високого рівня інтелекту учнів, поширення  знань про історію, культуру народів та країн Європи і світу. Місцем проведення гри стала актова зала навчально-виховного комплексу «Гімназія імені Лесі Українки-школа І ступеня» (директор Ю.А. Рошка). 

Докладніше...
Присвоєно звання „Почесний громадянин міста Новограда-Волинського“ / Спорт
26.10.2015

Враховуючи клопотання управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, рішення комісії з питань нагородження  відзнакою міста Новограда-Волинського орден „Звягель“, присвоєння звання „Почесний громадянин міста Новограда-Волинського“ присвоєно звання „Почесний громадянин міста Новограда-Волинського“ Дідовцю Олександру Миколайовичу, тренеру-викладачу з гирьового спорту Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи, багаторазовому чемпіону світу з гирьового спорту, за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту та активну участь у житті територіальної громади міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Затверджено звіт про виконання бюджету Новограда-Волинського за 9 місяців 2015 року / Муніципальне життя
26.10.2015

Під  час пленарного засідання розглядався звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2015 року. За словами начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук: „За даними управління Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському до бюджету міста за 9 місяців 2015 року надійшло коштів у сумі  241 949,4 тис. грн або на 60,9 млн. грн більше, ніж за відповідний період минулого року. До загального фонду міського бюджету надійшло 230 012,0 тис. грн або 105,0% до уточненого плану міської ради. Проти минулого року надходження збільшились на 69,8 млн. грн. 

Докладніше...
25 жовтня – День автомобіліста і дорожника / Муніципальне життя
23.10.2015

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства Новограда-Волинського! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята. Транспорт і дорожнє господарство складають основу єдиного механізму, який забезпечує своєчасність здійснення перевезень та безпеку пасажирів. Це дуже напружена і водночас почесна праця, що вимагає професіоналізму, високої фізичної та емоційної самовіддачі.

Докладніше...
Україна переходить на „зимовий час“ / Муніципальне життя
23.10.2015

Два рази на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня - на годину вперед, в останню неділю жовтня - на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного. Цього року у ніч проти неділі Україна перейде на "зимовий час", тобто переведе стрілки годинників на годину назад.

Докладніше...
Знову перемога авіамоделістів Новоград-Волинського ЦНТТУМу! / Гуманітарна сфера
23.10.2015

9 - 10 жовтня в м. Житомирі пройшов 58 конкурс-змагання з авіамодельного спорту в класі кордових моделей. Наше місто представляли вихованці авіамодельного гуртка під керівництвом Замули Олександра Миколайовича, керівника гуртка Новоград-Волинського ЦНТТУМ.


 
Докладніше...
Новоград-Волинська міська рада здобула призове місце в конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році / Муніципальне життя
23.10.2015

22 жовтня у місті Київ відбулася підсумкова конференція та церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році. Конкурс проводився з метою відбору, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці. Цього року кращі практики вибиралися за трьома напрямками: «Співробітництво громад: практичні результати і вигоди», «Енергозбереження та енергоефективність», «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць».

Докладніше...
Новоград-Волинському промислово-економічного технікуму безоплатно передано котел на альтернативному паливі / Муніципальне життя
23.10.2015

22 жовтня котельня Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму поповнилася  потужним і водночас вкрай необхідним в умовах сьогодення устаткуванням. Так, Коростенський завод теплотехнічного обладнання безоплатно передав у користування навчальному закладу котел на альтернативному паливі – дровах. Від імені міської ради директору заводу Олегу Головійчуку було вручено почесну грамоту за внесок в покращення паливно-енергетичної бази міста. 

Докладніше...
Новоград-Волинська Уже п’ята, а далі буде! / Муніципальне життя
23.10.2015

17 жовтня в місті Новоград-Волинську відбулася ювілейна п’ята виставка-конкурс творчих робіт, організована Благодійним фондом Литвина «Майбутнє Полісся». Метою конкурсу ми визначаємо не тільки відзначення найкращих, але й виявлення нових творчих здібностей, стимулювання пізнавальної активності і самостійності, виховання патріотизму та віри у світле майбутнє рідного Полісся в дітей та підлітків. Усі, без винятку, учасники Ємільчинського, Баранівського, Червоноармійського та Новоград-Волинського району проявили свою творчість, обдарованість і оригінальність, якими ми не перестаємо захоплюватись.

Докладніше...
Звернення міського голови Володимира Загривого до новоград-волинців! / Муніципальне життя
23.10.2015

Шановні новоград-волинці, у зв’язку із завершенням каденції і всієї трудової діяльності та виходом на відпочинок – пенсію, висловлюю всім мешканцям міста Новограда-Волинського і району щиру вдячність за співпрацю, розум і підтримку. Повірте, я служив громаді вірою і правдою, разом з колегами старалися, що змогли – зробили. 

 
Докладніше...
Інформація про роботу Новоград-Волинської адміністративної комісії за жовтень 2015 року / Муніципальне життя
23.10.2015

Протягом вересня 2015 року на засіданнях  адміністративної комісії було розглянуто 28 справ (за аналогічний період 2014 року – 48 справ) про адміністративні правопорушення. Всі протоколи розглянуті і винні притягнуті до адміністративної відповідальності. Загалом за жовтень місяць було складено адміністративних штрафів на суму 1598 грн. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: сімейний вікенд в центральній дитячій бібліотеці «душею й серцем ми завжди молоді» / Гуманітарна сфера
22.10.2015

В теплий осінній жовтневий день, коли покровом яскравого листя вкривається земля, за круглим столом на сімейному вікенді у затишній залі центральної дитячої бібліотеки зібралися ті, кому вже далеко за тридцять, їхні діти, онуки, правнуки. Хлібом-сіллю зустріли милих, добрих, посивілих від бурхливого життя людей – гостей бібліотеки.  

Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжується робота по закупівлі квартир для учасників АТО та сімей загиблих бійців / Муніципальне життя
22.10.2015

Соціальний захист населення посідає важливе місце в соціальній політиці держави. Особливе місце в цьому плані займає забезпечення учасників АТО та сімей загиблих бійців житлом. За цим показником Житомирська область займає перше місце в Україні. Як повідомляє офіційний сайт Житомирської обласної державної обласної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України у 2015 році Житомирській області передбачено субвенцію з державного бюджету на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов у сумі – 30 млн. 805,687 тис. грн. стойна зміна козачат із вихованців нашого ДНЗ. Разом з ними, діти водили хороводи, співали пісні, показували свої вміння із знання іноземної мови.

Докладніше...
Веселковий благодійний ярмарок у Новоград-Волинському ДНЗ № 16 / Гуманітарна сфера
22.10.2015

15 жовтня ДНЗ №16 радо запросив до себе гостей на  «Веселковий ярмарок», який поєднав у собі Свято Осені, святкування  Дня захисника України та благодійність, і просто гарне свято для вихованців, їхніх родин та усіх гостей. На свято до малят завітали справжні запорізькі козаки,  яких чекала достойна зміна козачат із вихованців нашого ДНЗ. Разом з ними, діти водили хороводи, співали пісні, показували свої вміння із знання іноземної мови.

Докладніше...
У Новограді-Волинському було проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
22.10.2015

21 жовтня, під головуванням заступника міського голови Дмитра Ружицького, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядку денному було розглянуто та прийнято 12 рішень. Зокрема, про забезпечення життєдіяльності міста під час снігопадів та ожеледиці, оренду майна комунальної власності територіальної громади міста, поточне будівництво, захист житлових, майнових прав дітей та законних інтересів дитини, призначення опікуна над житлом, затвердження висновку органу опіки і піклування, надання разової грошової допомоги, виділення коштів на проведення медичних операцій, розгляд заяв громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статей 152 КУпАП та інші.

Докладніше...
Що треба знати новоград-волинцям про місцеві вибори 25 жовтня 2015 року / Муніципальне життя
22.10.2015

25 жовтня в Україні, в тому числі і у Новограді-Волинському, відбудуться чергові місцеві вибори. Тож про основні права виборців, які прийдуть на свої виборчі дільниці: Отже, час голосування не змінився. Тобто, виборець може прийти на дільницю та проголосувати з 8 ранку до 20 вечора. Але пам’ятайте, що в ніч з 24 на 25 жовтня в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Тому не забудьте перевести свої годинники на одну годину назад.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене» / Муніципальне життя
22.10.2015

За офіційними  даними кожна четверта людина, яка знаходиться на диспансерному обліку з алкогольною залежністю є молодою людиною від 14 до 35 років. Легкий доступ до алкоголю є однією з основних причин, чому неповнолітні особи активно вживають алкогольні напої. 

Докладніше...
Інформація про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території міста Новограда-Волинського за 9 місяців 2015 року / Муніципальне життя
21.10.2015

20 жовтня під час пленарного засідання 32 сесії міської ради першочергово заслуховувалася інформація про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території міста Новограда-Волинського за 9 місяців 2015 року. Як зазначив заступник міжрайонного прокурора Сергій Франчук: „ Новоград-Волинською міжрайонною прокуратурою упродовж 9 місяців 2015 року вживались організаційно-практичні заходи щодо забезпечення стану законності на території міста, реального усунення порушень, поновлення прав громадян та захисту економічних інтересів держави, відшкодування спричиненої шкоди.

Докладніше...
Делегація Новограда-Волинського на фестивалі ОЗОН у Рівному / Муніципальне життя
21.10.2015

15-16 жовтня у м.Рівне відбувся V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок». Його «переїзд» із Новограда-Волинського (у якому чотири рази поспіль збиралася ОЗОНівська родина) в Рівне не позначився на загальному форматі проведення та змістовому наповненні. Ідейний натхненник і засновник фестивалю – А.М.Фасоля, провідний науковий співробітник відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук.

Докладніше...
У Новоград-Волинській гімназії проходив Тиждень точних наук / Муніципальне життя
21.10.2015

З 12 по 16 жовтня у НВК « Гімназія імені Лесі Українки-школа І ступеня»  проходив Тиждень точних наук, епіграфом до якого стали слова Роджера Бекона: «Той, хто не знає математики, не може пізнати ніякої іншої науки і навіть не може зрозуміти, що він є невігласом». Двері навчальних кабінетів та класних кімнат стали місцем для розміщення задач-жартів та табличок з крилатими висловами видатних людей про математику. Було відкрито стенд «Цікаві факти із життя видатних математиків». Велику увагу гімназистів та вчителів привернула Дошка пошани «Я люблю математику».

Докладніше...
ДАІ радить водіям завчасно підготуватися до зими / Муніципальне життя
21.10.2015

Типові рекомендації для холодної пори року включають в себе зміну гуми на зимову, перевірку гальм, зовнішніх світлових приладів, склоочисників, систем обігріву та охолодження, й, звичайно ж, вимогу безумовного дотримання Правил дорожнього руху. До календарного початку зими залишилося не так багато часу, тож Державтоінспекція України радить водіям не зволікати з підготовкою транспортних засобів до експлуатації у зимовий період. Подбайте, аби сніг та ожеледиця не застали вас зненацька. 

Докладніше...
ДАІ радить водіям завчасно підготуватися до зими / Муніципальне життя
21.10.2015

Типові рекомендації для холодної пори року включають в себе зміну гуми на зимову, перевірку гальм, зовнішніх світлових приладів, склоочисників, систем обігріву та охолодження, й, звичайно ж, вимогу безумовного дотримання Правил дорожнього руху.

 

 
Докладніше...
У свій 24-й День народження Новоград-Волинський НВК отримав чудовий подарунок – пам’ятник-погруддя Лесі Українки / Муніципальне життя
20.10.2015

19 жовтня Новоград-Волинський НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відзначав славну дату – своє 24-річчя. В цей день, учні та вчителі гімназії привітно зустрічали почесних гостей, які прийшли розділити цю радісну подію разом з ними. На урочисту лінійку з нагоди свята до закладу були запрошені представники міської влади, творчої інтелігенції України, шанувальники таланту геніальної поетеси Лесі Українки, випускники гімназії, в стінах якої пройшло їх дитинство і юність, та громадськість міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Небезпека, яка потенційно може трапитись із кожним !!! / Муніципальне життя
20.10.2015

19 жовтня 2015 року у приміщенні  міського Палацу культури, на другому поверсі -  поряд  із  приміщеннями, де  працює  окружна виборча комісія, співробітниками УСБУ було проведено експеримент із закладенням умовного вибухового пристрою. Результати проведеного «заходу» виявились неочікуваними і вражаючими.

Докладніше...
Звягельська міліція закликає громадян до співпраці у забезпеченні правопорядку під час виборчого процесу! / Муніципальне життя
20.10.2015

Щодень набирає обертів підготовка до проведення у країні виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. Правоохоронці упевнені, що цивілізованість, законність і правопорядок під час виборчого процесу залежать від високої свідомості та відповідальності кожного громадянина України.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Бібліотека - центр підтримки громади в умовах воєнної загрози / Муніципальне життя
20.10.2015

У зв’язку з  дестабілізацією ситуації в Донецькій та Луганській областях наша країна зіткнулася з проблемою вимушено переселених осіб. Мирні люди, рятуючись від війни, вимушені залишати свої домівки, кидати роботу та виїжджати в інші області країни. Незалежно від вибору нового тимчасового місця проживання, у них виникають однакові проблеми: де шукати дах над головою? Куди звертатися за медичною, правовою допомогою? 

Докладніше...
У Новоград-Волинському Палаці дітей та молоді відбувся захід в рамках проведення Всеукраїнської акції «Сила нескорених» / Гуманітарна сфера
19.10.2015

Таким словами розпочався захід в Палаці дітей та молоді до Дня Захисника України 14 жовтня 2014 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «Сила нескорених». В залі батьки, вихованці, керівники гуртків, всі схвильовані, адже події на сході торкнулися серця кожного, і дорослого, і малого. День вшанування пам’яті наших воїнів АТО, волонтерів, всіх, хто в різні часи історії країни виборював її незалежність.

Докладніше...
18 жовтня - День працівників харчової промисловості / Муніципальне життя
16.10.2015

Шановні працівники харчової промисловості Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя хлібом і всім тим, що додається до нього. Щиро дякую вам за невтомну і наполегливу працю, яка є вагомим внеском у піднесення економіки міста. Адже завдячуючи вашому високому професіоналізму та відповідальності, а також якості, поживним і смаковим властивостям продуктів вашого виробництва, місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів.


 
Докладніше...
Повідомлення / Муніципальне життя
16.10.2015

Відповідно до розпорядження міського голови  від 15.10.15 №198(о) враховуючи лист комунального підприємства ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ та з метою забезпечення санітарних норм для населення міста погоджено режим роботи дільниці ,,Лазня“ КП ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, а саме у п’ятницю  з 14.00 до 20.00; а у суботу з 10.00 до 20.00 години. 

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО випускникам ЗОШ№7 / Муніципальне життя
16.10.2015

Тривалий час не вщухають постріли на сході нашої країни. Найкращі сини та дочки України з перших днів неоголошеної війни гідно відстоюють територіальну цілісність та незалежність своєї Батьківщини. На жаль, за мирне небо над головами майбутніх поколінь часто наші мужні захисники віддають найцінніше – своє життя. У військовому протистоянні в східному регіоні Новоград-Волинщина зазнала значних втрат… Першим бійцем 30-ї окремої механізованої бригади, хто поклав своє життя за мир і спокій на рідній землі, став капітан медичної служби Дмитро Герасимчук. Майже рік тому, 21 листопада 2014 року, на фасаді ЗОШ №7 з’явилася меморіальна дошка на честь загиблого героя. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській школі мистецтв відбулася посвята в юні музиканти та художники / Гуманітарна сфера
16.10.2015

Протягом століть і тисячоліть музика та образотворче мистецтво були невід’ємною  частиною творчого самовираження людей, їхньої культурної традиції, релігійного обряду й повсякденного існування, однією з найдосконаліших форм діяльності. Саме у жовтні щорічно в усьому світі відзначається Міжнародний день музики та день художника України. Так,  у школі мистецтв м. Новограда – Волинського цими днями відбулися  урочисті події посвята в «Юні музиканти» учнів 0 класу музичного відділення та посвята в «Юні художники» учнів 0 класу образотворчого відділення. Свято для дітей, які розпочинають нелегку дорогу. Вчитися грати на якомусь інструменті, малювати – річ непроста, а вимагає багато зусиль.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Заходи, які відбулися у Новограді-Волинському з нагоди Дня захисника України / Муніципальне життя
16.10.2015

Цьогоріч українці вперше відзначали День захисника України 14 жовтня. Святковим цей день своїм указом зробив президент Петро Порошенко, попередньо скасувавши «День захисника Вітчизни». З цієї нагоди у Новограді-Волинському було організовано та проведено ряд тематичних заходів. Зокрема, напередодні, 13 жовтня у Будинку офіцерів за участі громадськості та представників міської влади відбувся урочистий концерт. 14 жовтня Палац дітей та молоді зустрічав учасників благодійної акції «Сила Нескорених», що проходила в рамках акції «Історія в одній фотографії».

Докладніше...
14 жовтня – День захисника України / Муніципальне життя
13.10.2015

14 жовтня наша країна вперше відзначить День захисника України. Торік Президент України Петро Порошенко указом скасував святкування 23 лютого Дня захисника вітчизни при цьому він заснував відзначення 14 жовтня - Дня захисника України, а Верховна Рада в березні 2015 року прийняла відповідний законопроект і оголосила цю дату неробочим днем. Свято припадає у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Докладніше...
Про граничний термін сплати єдиного внеску / Муніципальне життя
13.10.2015

Новоград-Волинська ОДПІ доводить до відома платників єдиного внеску – фізичних осіб – підприємців на спрощеній системі оподаткування, що граничний термін сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за третій квартал 2015 року 19 жовтня 2015 року. Платники єдиного внеску, зазначені у п.4 частини першої ст.4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини восьмої ст. 9 Закону №2464).

Докладніше...
Новоград-Волинський: тиждень родинного джерела / Муніципальне життя
13.10.2015

Минулий тиждень для педагогів-«дошкільників» був багатим на різноманітні та цікаві заходи за участю провідного наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка, кандидата психологічних наук С.О.Ладивір. Крім педагогічних читань у форматі рефлексивного дайжесту та «виїзних» батьківських зборів на базі «Школи-родини» №2 варто виокремити тиждень родинного джерела, який відбувся у дошкільному навчальному закладі №1, і його родзинку – «Свято гарбузової каші».

Докладніше...
Щодо закриття рахунків з обліку надходжень до бюджетів авансових внесків з податку на прибуток підприємств з жовтня 2015року / Муніципальне життя
13.10.2015

У зв’язку із внесенням змін до бюджетної класифікації наказом Міністерства фінансів України від 20.07.2015 № 651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» у частині виключення кодів, передбачених для обліку надходжень авансових внесків з податку на прибуток підприємств, Державна фіскальна служба України повідомляє наступне.  Державною казначейською службою України здійснено закриття рахунків з обліку надходжень до бюджетів авансових внесків з податку на прибуток підприємств.

Докладніше...
Відповіді міського голови В.І.Загривого на зауваження, запитання кандидатів на міського голову та депутатів міської ради / Муніципальне життя
13.10.2015

Відповідно до обов’язків згідно законодавчих вимог, терпеливо продовжую надавати пояснення, спростування, коментарі на критичні зауваження до діючої влади:

Докладніше...
Коротко про головне / Муніципальне життя
12.10.2015

7 жовтня під головуванням заступника міського голови Дмитра Ружицького відбулася нарада з питань підготовки до проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. У ході наради посадовим особам виконавчих органів міської ради, за якими згідно відповідного розпорядження міського голови закріплено дільничні виборчі комісії, було роз’яснено права, обов’язки та завдання щодо сприяння комісіям у реалізації їх повноважень з матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському підвели підсумки щорічного конкурсу «Моє квітуче місто» / Муніципальне життя
12.10.2015

З року в рік у Новограді-Волинському дбайливі господарочки прикрашають свої прибудинкові території, установи, організації, вулиці міста та міські клумби різнобарв’ям кольорів різноманітних квітів. Тож і цьогоріч місто не залишилося осторонь дбайливого погляду та умілих рук звягельських господинь. 9 жовтня, за ініціативи міської жіночої організації та за підтримки міської влади в місті вкотре відбувся конкурс «Моє квітуче місто», який вже став доброю традицією для новоград-волинців. В цей день, у яскраво прикрашеній декоративними та живими квітами конференц-залі Молодіжного центру зібралися ті, хто обожнює своє місто і своєю працею робить все, щоб воно було найквітучішим, найохайнішим та найкращим.

Докладніше...
11 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби / Муніципальне життя
09.10.2015

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби Новограда-Волинського! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Санітарне та епідемічне благополуччя населення завжди було і є пріоритетом державної політики.

Докладніше...
10 жовтня – День працівників стандартизації та метрології / Муніципальне життя
09.10.2015

Шановні працівників стандартизації та метрології Новограда-Волинського! Сердечно вітаю вас із професійним святом. Ви забезпечуєте не тільки якість товарів і послуг, підвищуючи їх конкурентоспроможність і поширюючи торговельні горизонти, але й від вас у значній мірі залежать якість і безпека життя громадян як споживачів, рівень успіху держави на міжнародній арені.

Докладніше...
Новоград-Волинський: відбулася нарада з питань призначення житлової субсидії / Муніципальне життя
09.10.2015

7 жовтня, під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової та за участю представників ОСББ міста, житлово-комунальних підприємств і управління праці та соціального захисту населення, було проведено нараду з питань призначення житлової субсидії. Зокрема, під час зустрічі було наголошено, що Кабінет Міністрів України удосконалив та ще більше спростив порядок призначення житлових субсидій. 23 вересня було прийнято Постанову №725, якою внесено чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання ради директорів промислових підприємств міста / Муніципальне життя
09.10.2015

8 жовтня у Новограді-Волинському відбулося засідання ради директорів промислових підприємств міста. Головуючий зібранням, заступник міського голови Сергій Колотов, проінформував присутніх про основні здобутки у соціально-економічному розвитку міста за 9 місяців цього року. Доповів про виконання доручень попереднього протоколу засідання та презентував керівникам промислових підприємств формат формування звітного кола промислових підприємств на 2016 рік. Світлана Карпінська, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради, коротко поінформувала про обсяги виробництва промислової продукції за 9 місяців поточного року. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: допоможіть родині, будинок якої згорів внаслідок пожежі / Муніципальне життя
09.10.2015

17 жовтня у Новограді-Волинському сталася пожежа, яка практично знищила житло, яке знімала родина Наталії Борисюк, Івана Стрельчука та їх трьох неповнолітніх дітей. Вирішення нагальних питань пов’язаних з надзвичайною ситуацією, в якій опинилася дана сім’я, взято під особистий контроль міського голови Володимира Загривого та заступника міського голови-начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Лариси Шутової. Наразі служби, установи та організації міста надають посильну допомогу родині, житло якої згоріло.

Докладніше...
Соціал-Національна Громада Українців з м. Миколаїв підтримує ініціативу Новоград-Волинського міського голови щодо перейменування нашої держави / Муніципальне життя
09.10.2015

На адресу міського голови Володимира Загривого надійшов лист від Соціал-Національної Громади Українців з  м. Миколаїв. „Наша організація із задоволенням і підтримкою ознайомилася з повідомленням, що мер Новограда-Волинського пропонує Президенту, Верховній Раді, Уряду, Асоціації міст України і усім міським головам розглянути зміни до Конституції України, щоби перейменувати Україну в Україну-Русь. І це буде встановленням історичної справедливості та здорового глузду.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
09.10.2015

7 жовтня під головуванням заступника міського голови Дмитра Ружицького відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На початку засідання Дмитро Аркадійович  посмертно вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня,присвоєні відповідно до указу Президента України,членам родин  загиблих військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції Олега Чижа, Богдана Сахнюка, Дмитра Руденка, Андрія Кулініча, Олександра Кирилюка, Акі Камбарова. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв. 

Докладніше...
9 жовтня - Міжнародний день поштової служби / Муніципальне життя
08.10.2015

Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня поштової служби! У сучасному світі пошта залишається одним з найважливіших засобів зв’язку і ефективно служить справі комунікації між людьми, розвитку інформаційного простору та забезпечення здійснення завдань соціального захисту населення. Ваша невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.

Докладніше...
8 жовтня – День юриста / Муніципальне життя
08.10.2015

Шановні юристи Новограда-Волинського! Щиросердечно вітаю вас із професійним святом! День юриста – це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок в правову розбудову нашої держави, людей юридичної науки і практики. Виконуючи свої службові обов’язки, ви самовіддано стоїте на захисті прав, свобод громадян і юридичних осіб, гарантованих Основним Законом України.

Докладніше...
Інформаційна довідка до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 752 „Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скраплено / Муніципальне життя
08.10.2015

Постановою внесено чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій, а саме врегульовано наступні питання. 1. Скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на сплату житлово-комунальних послуг на особу, яка звертається за субсидією. Відтепер субсидія призначатиметься одній з зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї  особовий рахунок на сплату послуг.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «виїзні» батьківські збори / Муніципальне життя
08.10.2015

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки приділяє велику увагу організації методичних заходів, присвячених питанню урізноманітнення і удосконалення форм взаємодії з родинами, а також підтримує ініціативу навчальних закладів у проведенні інтерактивних діалогів між батьками і педагогами.

Докладніше...
У Новоград-Волинській бібліотеці–філії №5 для юнацтва проведено правовий урок «Закон і право для всіх єдині» / Муніципальне життя
07.10.2015

В рамках Тижня правових знань, який проходить традиційно щорічно в перший тиждень жовтня до Дня юриста, бібліотека–філія №5 для юнацтва учням 7-х класів ЗОШ №3 провела урок права «Закон і право для всіх єдині». Учні мали змогу поспілкуватися з головним спеціалістом міськрайюстиції Грибинюк Тетяною Миколаївною, яка була запрошена на захід та провела цікаву бесіду «Знати, дотримуватися, оберігати».

Докладніше...
Cезонні захворювання, грип та грві / Муніципальне життя
07.10.2015
Аналіз багаторічних даних свідчить, що серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструють в Україні, грип та ГРЗ у загальній сукупності стабільно становлять 90-92%. Цими хворобами щороку в Україні хворіє від 10 до 15 млн. людей, помирають хворі переважно від ускладнень. До цих хвороб призвичаїлись. Інколи хворі ставлять самі собі діагноз, лікуються, не звертаючись до лікаря, не замислюючись про підступність особливо грипу, який нерідко викликає вторинні ускладнення: гайморити, пневмонії, плеврити, менінгоенцефаліти, менінгіти, отити, трахобронхіти, загострення хронічних захворювань серцево – судинної, нервової  та сечовидільної системи.
Докладніше...
Зроби благодійний внесок і отримай унікальне видання — «Новоград-Волинський. Персоналії»! / Муніципальне життя
07.10.2015

Завершується робота (що триває майже два роки!) над створенням першого енциклопедичного біографічного довідника «Новоград-Волинський. Персоналії», куди увійдуть відомості про знаних і вже забутих людей нашого краю. У цих невеличких статтях охоплено майже 6 століть, починаючи від князів Звягольских (початок ХV ст., десь від 1450-х років), до наших днів.

Докладніше...
Три перших місця на чемпіонаті / Спорт
06.10.2015

26- 27 вересня у м. Житомирі в підлітковому клубі «Вікторія» пройшов Чемпіонат області з боксу серед молоді 1997-1998р.н. та чоловіків 1996 р.н. та старші, приймало участь понад 110 боксерів області. Змагання проводились з метою – популяризації та пропаганди і масового розвитку боксу в області, подальшого поліпшення навчально-спортивної роботи у фізкультурних організаціях та  виявлення сильніших спортсменів – кандидатів до збірних команд Житомирської області для участі у чемпіонаті та кубках України.

Докладніше...
У Новоград-Волинському відбулися громадські слухання з приводу перейменування вулиць міста / Муніципальне життя
06.10.2015

30 вересня, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки», у Новограді-Волинському відбулося  громадське слухання з приводу перейменування вулиць міста. Розпочалося засідання зі вступного слова заступника міського голови Сергія Колотова, який повідомив, що учасники громадських слухань прийшли обговорити непросте питання – перейменування вулиць, які носять імена комуністичних діячів. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили проект рішення міської ради щодо об’єднання Новоград-Волинської та Наталівської територіальних громад / Муніципальне життя
05.10.2015

Відповідно до чинного законодавства, в Україні продовжується процес добровільного об’єднання територіальних громад. Так, 29 вересня у Новограді-Волинському відбулося громадське обговорення з приводу об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Наталівки і Олександрівки Наталівської сільської ради. На початку громадських слухань заступник міського голови Сергій Колотов ознайомив присутніх з проектом рішення міської ради „Про добровільне об’єднання територіальних громад“, який пропонується на розгляд депутатів чергової сесії міськради. 

Докладніше...
Заборгованість споживачів Житомирщини за газ зросла до 120 млн. гривень / Муніципальне життя
05.10.2015

З початку 2015 року заборгованість житомирян та жителів області за газ збільшилася майже удвічі. На 1 вересня цього року становила більше 119 млн. грн. Найбільше заборгували споживачі, які використовують газ для опалення своїх будинків. За два літніх місяці – липень та серпень – борги житомирян за газ збільшилися на 5,9 млн. грн.

Докладніше...
Будьте обережні з вогнем! / Муніципальне життя
05.10.2015

При загоранні електропобутових приладів та пристроїв: Негайно вимкніть апарат. Якщо доступ до розетки не можливий, вимкніть джерело електроживлення. Викличте пожежно-рятувальний підрозділ.

Докладніше...
4 жовтня – День працівників освіти / Муніципальне життя
02.10.2015

Шановні освітяни Новограда-Волинського! Щиросердечно вітаю вас із професійним святом. У всі часи праця вчителя була надзвичайно складною і шанованою в суспільстві, бо вона потребує неабияких знань, духовності та людського тепла. Ви формуєте нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, даєте мудрі поради та виховуєте естетичний смак. Висловлюємо вам щиру вдячність за невтомну працю, за покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Підвищували виховний потенціал / Гуманітарна сфера
02.10.2015

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшло трьохденне навчання з підвищення виховного потенціалу 23 сімей прийомних батьків, батьків-вихователів з м. Новограда-Волинського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Червоноармійського районів, які взяли на виховання в свої сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час навчання перед батьками висвітлювалися актуальні питання в галузі дитячої психології, педагогіки, медицини, соціального захисту. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Всеукраїнський День бібліотек в центральній дитячій бібліотеці / Гуманітарна сфера
02.10.2015

У  теплий, сонячний, радісний  день – день Віри, Надії, Любові  та матері  їх Софії, 30 вересня,  своє професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек, святкували і бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки! 

Докладніше...
Подарунок та вітання бібліотечній громаді міста / Муніципальне життя
02.10.2015

З давніх давен скарбницею духовного багатства,  що поєднує минуле, сучасне і майбутнє - є книга.  Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недаремно в народі кажуть: «Людина перестає мислити, коли перестає  читати». Вже традиційно щороку у вересні місяці бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи проводять акцію  «Подаруй бібліотеці книгу», приурочену до Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня.  

Докладніше...
Відповіді міського голови на питання претендентів на посаду міського голови та інших / Муніципальне життя
02.10.2015

- В.І.Остапчук: „Час зупинився і годинник. Міський голова у відпустці, не працює міська рада.“ - Шановний Василю Івановичу! Так, нарешті міський голова використовує своє законне право на відпустку! Повірте, що відпочивати не випадає. Але у місті все працює як і належить, нічого не зупинилося і так буде поки не передамо естафету Вам особисто чи іншому новообраному міському голові. Ви ж також робіть свою роботу, зберіть очолювану постійну депутатську комісію, розгляньте готовність до зими, причину зупинки годинника на „Телекомі“ – приватній компанії і допоможіть виконавчому комітету. Бо ж, і Ви діючий депутат – міська влада! І не втрачайте час, ідіть до людей, переконуйте, обирайтеся. Я дуже хочу передати мерівські повноваження дійсно достойній особі. Удачі!

Докладніше...
У Новограді-Волинському підписано чергові Угоди на підтримку мікропроектних пропозицій ОСББ / Муніципальне життя
01.10.2015

Підписано Угоди про надання мікрогранту між ПРООН та ОСББ «Мікрорайон «Зелені», «Наш дім» та «Світанок». ОСББ «Мікрорайон «Зелені» реалізовуватиме проект «Капітальний ремонт даху будинку №25 по вул. Рокосовського». За умовами проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі – МРГ) фінансування проекту наступне: 50% – грантові кошти – 165565 грн. ; 45%­ –внесок міської ради – 148108 грн.; 5% – співфінансування мешканців будинку. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Педагоги-«дошкільники» рефлексують… Разом із науковцем / Гуманітарна сфера
01.10.2015

Основним завданням міської методичної служби є пошук інноваційних форм фахового навчання педагогів. Протягом п’яти років безпрецедентним форматом, у рамках якого професійно і компетентнісно, якісно й цікаво здійснювалося навчання новоград-волинських учителів (як і численних гостей із багатьох регіонів країни), був Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».

Докладніше...
Новоград-Волинський: У цю погожу вересневу днину бібліотекар кличе на гостину! / Гуманітарна сфера
01.10.2015

Під таким девізом  до Всеукраїнського дня бібліотек працівники центральної міської  бібліотеки ім. Юрія Ковальського  протягом декілька днів проводили для читачів чимало цікавих заходів. Розпочалось святкування з екскурсії  «Цей дивосвіт - бібліотека». Першокурсників Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу  ознайомили з фондом бібліотеки, з читальним залом та абонементом, з  Інтернет - центром. В ході зустрічі відвідувачі спробували себе в ролі бібліотекарів: знаходили у фонді потрібну літературу, записували книги у формуляр, проводили огляд літератури, робили презентацію.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти / Гуманітарна сфера
01.10.2015

30 вересня на урочистості з нагоди Дня працівників освіти до міського Палацу культури імені Лесі Українки завітали освітяни, представники міської влади та жителі міста. Під час заходу присутні гучними оплесками привітали працівників освітянської ниви, які брали участь в антитерористичній операції на сході країни, а також дружин і матерів – чоловіки і сини яких знаходилися та знаходяться і сьогодні в зоні АТО. Світлу ж пам'ять солдатів добровольчих загонів та регулярної армії, які віддали свої життя захищаючи східний кордон України, присутні вшанували хвилиною мовчання. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» / Муніципальне життя
01.10.2015

З метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності, правильним діям в умовах небезпеки, 17 вересня на території 10-ї державної пожежно-рятувальної частини працівники ДСНС провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Рятувальники ознайомили присутніх з пожежною технікою та аварійно-рятувальним обладнанням. До заходу також долучились працівники Товариства Червоного Хреста які провели заняття з надання першої домедичної допомоги.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa