Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Жовтень 2011 року
Новоград-Волинський: Робочі наради та зустрічі міського голови / Муніципальне життя
31.10.2011

В ході щотижневої та інших робочих нарад міський голова акцентував увагу всіх посадовців, керівників різних рівнів на своєчасному і повному освоєнні державних коштів, виділених для проведення реконструкцій, ремонтів, благоустрою більш як 160 великих і менших бюджетно-комунальних об’єктів міста, на яких наразі одночасно ведуться роботи. Минулого тижня міський голова Володимир Загривий традиційно і системно працював як безпосередньо у місті, так і на виїзді, вирішуючи важливі поточні та перспективні проблеми життєзабезпечення міської громади.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання адміністративної комісії / Муніципальне життя
31.10.2011

Щотижня проходять засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, яка розглядає порушення, скоєні жителями міста. В основному протиправна поведінка стосуються правил благоустрою міста. Так, за жовтень розглянуто 19 справ. З них 13 порушили правила тримання собак; 4 - правила благоустрою міста та 2 - правила користування жилими будинками.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету / Муніципальне життя
28.10.2011

Чергове засідання виконавчого комітету традиційно розпочалося із аналізу життєдіяльності міста, яке зробив головуючий - перший заступник міського голови Микола Усенко. Микола Григорович проінформував зокрема про стан роботи водоканалу. Від імені міської влади він оголосив подяку працівникам водоканалу Василю Колеснику, Олександру Кравчуку, Анатолію Грамотуну, які нещодавно в у тяжких умовах протягом багатьох годин робили все можливе, аби ліквідувати аварію у водомережі.

Докладніше...
28 жовтня громадськість Новограда-Волинського урочисто відзначила 67-ю річницю визволення України від фашистських загарбників / Муніципальне життя
28.10.2011

У цей славний день повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної 1225 днів та ночей фашистської окупації осені 1944 року. Цього дня Голова Верховної ради України Володимир Литвин, керівництво міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники студентської, учнівської, військової молоді прийшли вклонитися і віддати данину синівської поваги і вдячності полеглим землякам у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни та поклали квіти до обеліску Слави , який встановлено на честь 20 – ти ліття Великої перемоги над фашизмом.

Докладніше...
Профілактика грипу / Муніципальне життя
28.10.2011

Грип – гостра респіраторна вірусна інфекція. І як всяке інфекційне захворювання грип також має три обов’язкові ланки епідемічного процесу при розповсюдженні його серед людей.

Докладніше...
Як виховують енергоощадну молодь в Німеччині / Муніципальне життя
28.10.2011

З 16 по 22 жовтня за фінансової підтримки проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у будівлях» відбулась навчальна поїздка до Федеративної Республіки Німеччина. Поїздка організована для двох пілотних міст проекту: Новограда-Волинського та Івано-Франківська, так як міста у співпраці з проектом GIZ особливу увагу приділяють впровадженню шкільних проектів з енергозбереження.

Докладніше...
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! / Муніципальне життя
27.10.2011

Сердечно вітаємо вас із 67-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної 1225 днів та ночей фашистської окупації осені 1944 року. Ми знову вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам Великої Вітчизняної за їхній безприкладний героїзм і воїнську доблесть.

Докладніше...
Новоград-Волинський: у школярів гаряча турнірна пора / Гуманітарна сфера
27.10.2011

Вже другий рік поспіль інформаційно-методичним центром управління освіти і науки в рамках міської Програми «Обдаровані діти» організовує участь команд загальноосвітніх закладів міста в обласних предметних турнірах. Турніри проводяться відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів» та Положення «про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності». Метою проведення турнірів є виявлення, розвиток та підтримка обдарованих дітей. Турнір – командне інтелектуальне змагання, в якому важливим є не просто знайти правильне вирішення проблеми, а й переконати членів журі та суперників у його доцільності.

Докладніше...
Відбулося перше засідання восьмої сесії міської ради / Муніципальне життя
27.10.2011

За участі 36 народних обранців під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося перше пленарне засідання восьмої сесії міської ради. У роботі зібрання брали участь депутат обласної ради Юрій Тарасюк, представники правоохоронних органів та громадських об’єднань міста.

Докладніше...
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – 2012 / Муніципальне життя
27.10.2011

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 17 жовтня 2011 року № 92 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році» з метою надання можливості абітурієнтам ознайомитися з процедурою проведення ЗНО у березні 2012 року відбудеться пробне тестування

Докладніше...
Організація науково-дослідницької роботи учнів у Новоград-Волинському колегіуму / Муніципальне життя
27.10.2011

18 жовтня 2011 року на базі колегіуму відбувся міський семінар-практикум з хімії «Використання дослідницьких робіт як засіб розвитку пізнавальної діяльності учнів». Вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста ознайомилися з теоретичними основами організації дослідницької роботи, психологічними аспектами роботи з обдарованими дітьми, учнівськими науково-дослідницькими роботами, обмінялися досвідом щодо проведення позакласних заходів.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання клубу „Родоцвіт“ / Муніципальне життя
27.10.2011

На базі Новоград –Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшло чергове засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних сімей. Прийомним батькам виразили слова вдячності за те, що вони не залишаються байдужими до долі дітей, що втратили свою родину, що сумлінно виконують обов’язки прийомних батьків щодо утримання, навчання, виховання та оздоровлення дітей.

Докладніше...
Міська рада ветеранів прозвітувала про свою роботу за попередні 4 роки / Муніципальне життя
27.10.2011

26 жовтня у малій залі міського палацу культури відбулася звітно-виборна конференція міського громадського об’єднання ветеранів війни та праці за участю делегатів від всіх 60-ти первинних організацій.

Докладніше...
Мін’юст затвердив правила вступу до вузів / Муніципальне життя
26.10.2011

Міністерство юстиції України затвердило правила вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів у наступному році.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив 26 жовтня на прес-конференції міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро ТАБАЧНИК.

Докладніше...
Надзвичайні ситуації в місті планувалися / Муніципальне життя
26.10.2011

25 жовтня під керівництвом першого заступника міського голови Миколи Усенка, голови комісії з питань ТЕБ та НС в місті проходили командно-штабні навчання. Учасниками були 25 членів комісії ТЕБ і НС та 4 представники евакокомісій. Їх мета перевірити готовність служб життєзабезпечення міста та рятувальників до ліквідації надзвичайних ситуацій на території міста, спричинених погіршенням погодних умов, раптовим зниженням температури повітря.

Докладніше...
Громадська рада при міському голові створена, обрано її керівництво / Муніципальне життя
26.10.2011

26 жовтня під головуванням секретаря міської ради Василя Михальчука відбулися перші організаційні збори новоствореної Громадської ради - дорадчо-консультативного органу при міському голові. Протягом останнього місяця на ім’я міського голови надійшло 26 заяв із проханням інститутів громадянського суспільства делегувати їх представників до складу ради.

Докладніше...
Реклама на стовпах та деревах у Новограді-Волинському заборонена / Муніципальне життя
25.10.2011

Згідно зі статтею 5.15.12 Правил благоустрою території Новограда-Волинського „Забороняється розміщення друкованої реклами безпосередньо на зовнішній поверхні будинків, будівель, споруд, на парканах, стовпах, огорожах та деревах“.

Докладніше...
Новоград-Волинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді / Гуманітарна сфера
24.10.2011

З метою виховання у дітей зацікавленості до науки і техніки, творчого ставлення до роботи, прагнення до глибокого оволодіння знаннями, профорієнтації учнів, розвитку раціоналізаторських та конструкторських здібностей, стимулювання зросту технічної майстерності в нашому Центрі працюють 18 гуртків під керівництвом 13 педагогів.

Докладніше...
Відродження національної культури через сучасні технології навчання у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
21.10.2011

14 жовтня 2011 року в СШ № 4 відповідно до плану методичної роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської ради з педагогічними кадрами відбувся семінар вчителів обслуговуючої праці з теми: «Розвиток творчої особистості через впровадження сучасних технологій та національної культури».

Докладніше...
У 4-х бібліотеках міста з’явився нарешті запрацював безкоштовний Інтернет / Муніципальне життя
21.10.2011

У 4-х бібліотеках міста з’явився нарешті запрацював безкоштовний Інтернет. Міська центральна бібліотека (пл. Лесі Українки, 9); центральна дитяча бібліотека (вул.Соборності,2); бібліотека-філія №2 для дітей (вул.Пархоменка,74); бібліотека-філія №5 для юнацтва (вул.Житомирська,75) перемогли у конкурсі в рамках Міжнародної програми «Бібліоміст» фонду Білла та Мелінди Гейтс та отримали 15 нових комп’ютерів.

Докладніше...
Запобігаємо торгівлі людьми / Муніципальне життя
20.10.2011

18 жовтня європейська громадськість відзначала День боротьби з торгівлею людьми. Посилена увага до даної проблеми не залишила поза увагою і українське суспільство. Адже багато з нас знають про неї, але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться з ним.

Докладніше...
Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відзначив своє 20-ти річчя / Гуманітарна сфера
19.10.2011

Кожна людина, перегортаючи сторінки свого життя, зупиняється на тій, що має назву «школа». При цій згадці линуть приємні, життєрадісні думки, щемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів. 19 жовтня один з найкращих навчальних закладів міста та області відсвяткував чудовий ювілей. Саме 20 років тому поріг цієї школи переступили перші учні та вчителі.

Докладніше...
Освітяни Новограда-Волинського відвідали місто-атомник / Гуманітарна сфера
19.10.2011

Різнобічно насиченими подіями живуть освітяни нашого міста. Разом з організованим на високому рівні навчально-виховним процесом постійно проводяться семінари, зустрічі, тренінги, конференції, фестивалі різного рівня та інші форми підвищення професійного рівня педагогів. Нещодавно у рамках співпраці з освітянами міста Нетішина інформаційно-методичний центр управління освіти і науки організував візит делегації у складі 40 педагогів у ЗОШ № 4 міста Нетішин та на Хмельницьку атомну електростанцію.

Докладніше...
Скарбничка успіху для дітей та педагогів Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
19.10.2011

Оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 класів здійснюється вербально. Але і школярики, і батьки прагнуть бачити оцінку результатів навчально-пізнавальної діяльності уже з перших днів. Виникла потреба у запровадженні творчого оцінювання умінь, знань і навичок першокласників в ігровій формі, яке стало б підготовчим етапом до оцінювання в балах.

Докладніше...
Епідемічна ситуація в місті перебуває під контролем влади та фахівців. / Муніципальне життя
19.10.2011

18 жовтня під головуванням заступника міського голови Валентина Костюка відбулося засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії. Розглядалося шляхи забезпечення заходів профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій під час сезону 2011-2012 років.

Докладніше...
Вони прославляють Новоград-Волинський / Спорт
17.10.2011

На минулому тижні наше місто приймало високоповажних гостей із багатьох міст України та близького зарубіжжя. Спортивна база міського колегіуму стала ареною змагань для учасників чемпіонату України з настільного тенісу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському демонтують «колесо огляду» / Муніципальне життя
17.10.2011

Гарна новина для тих новоград-волинців, які люблять з дітьми відпочивати у міському парку культури та відпочинку. Нещодавно під час аукціону було нарешті продане «колесо огляду», що довгі роки становило загрозу життю та здоров’ю городян.

Докладніше...
Пропозиції освітян міста Новограда-Волинського на з’їзд працівників освіти / Гуманітарна сфера
17.10.2011

Відповідно до розпорядження «Про проведення ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти», схваленого на засіданні Уряду 12 жовтня 2011 року, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту 28 жовтня 2011 року у Києві проводитиме ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти. З 28 вересня 2011 року триває громадське обговорення основного документа, який виноситиметься на розгляд з`їзду, – Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки. Не залишились осторонь від обговорення і педагоги нашого міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: робочі наради та зустрічі міського голови / Муніципальне життя
17.10.2011

Під час щотижневої спільної наради за участі міського голови, його заступників, керівників РДА та районної ради розглянуто хід виконання раніше задекларованих взаємозацікавлених домовленостей. Визначені чергові завдання, що мають бути розв’язані найближчим часом.
В ході робочої наради під головуванням міського голови з керівниками ОСББ, комунальних підприємств розглядалися шляхи розв’язання спільних завдань щодо якісного життєзабезпечення населення.

Докладніше...
Капітальний ремонт даху міського палацу культури триває / Муніципальне життя
14.10.2011

Міський голова Володимир Загривий разом із своїм заступником Валентином Костюком оглянули МПК, де ведеться капітальний ремонт даху, зустрілися з будівельниками. За понад 30 років експлуатації без істотнього ремонту дах прийшов в аварійний стан, через що стіни в міському осередку культури були в плісняві, а в приміщенні холодно.

Докладніше...
Слухали, аналізували, робили висновки та говорили про перспективи розвитку / Муніципальне життя
14.10.2011

Відбулося чергове засідання ради директорів промислових підприємств міста під головуванням директора ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Сергія Портянка. На зібранні було проаналізовано діяльність підприємств протягом 9 місяців поточного року, говорилося про подолання труднощів спільними зусиллями. Із вступним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Загривий, який подякував за організацію роботи трудових колективів в умовах перманентної фінансово-економічної кризи.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вдруге відбувся Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей / Гуманітарна сфера
14.10.2011

За ініціативою Інституту педагогіки НАПН України та інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради 12-13 жовтня у м. Новограді-Волинському відбувся II Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок». Метою проведення заходу стало узагальнення набутків і окреслення подальших перспектив теорії і практики особистісно зорієнтованого навчання; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку педагогів.

Докладніше...
Контрольна комісія виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відновила свою роботу / Муніципальне життя
14.10.2011

Минулого тижня після нетривалої перерви відновила свою діяльність контрольна комісія виконавчого комітету міської ради. Під керівництвом її очільника Дмитра Бороздіна відбулося засідання, на якому проаналізовано хід переукладання договорів оренди землі підприємствами та організаціями міста, плати за оренду, обговорювалися також питання погашення боргів по заробітній платі, внесків до пенсійного фонду.

Докладніше...
Будьте обережні із вибухонебезпечними предметами / Муніципальне життя
14.10.2011

У засобах масової інформації з'являються непоодинокі повідомлення про виявлення в різних областях України вибухонебезпечних предметів з часів Великої Вітчизняної війни. Для їх знешкодження залучаються відповідні служби.

Докладніше...
Шановні працівники харчової промисловості Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
13.10.2011

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом. Харчова галузь відіграє значну роль у повсякденному забезпеченні населення продуктами харчування, задоволенні насущних потреб людей, підвищенні якості їхнього життя, забезпеченні продовольчої стабільності краю.

Докладніше...
Українські миротворці у Косовому стали переможцями забігу серед військовослужбовців національних миротворчих контингентів багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР / Муніципальне життя
13.10.2011

На американській військовій базі “Bondsteel” у Косовому відбувся завершальний цього року забіг на десять миль (16,09 кілометрів) серед військовослужбовців національних миротворчих контингентів багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР. Ініціатива щодо проведення цього забігу належить командуванню американської бази. У змаганнях взяли участь лише представники американського, українського та румунського національних контингентів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
13.10.2011

12 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. У своєму вступному слові міський голова Володимир Загривий акцентував увагу на належному проведенні в місті спортивних та освітніх заходів республіканського рівня, зустрічі іноземних делегацій.

Докладніше...
У Новограді-Волинському активно ведуться роботи з благоустрою / Муніципальне життя
13.10.2011

На минулому тижні встановлено 19 нових - великих та середніх - автобусних зупинок на вул..Житомирській, Лубчицькій, 50 років Жовтня, Дружби, Горького, Лянгуса, Пархоменка, Лесі Українки.

Докладніше...
Шановна громада! / Муніципальне життя
13.10.2011

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Докладніше...
ПП «Студія Калина» втратила ліцензії на цифрове мовлення у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
13.10.2011

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення скасувала власні рішення про визначення двох компаній з Новограда-Волинського Житомирської області та з Одеси переможцями конкурсу на місця в мультиплексі МХ-5 з регіональним покриттям. Рішення про скасування регулятор прийняв на засіданні 12 жовтня, - пише «Телекритика».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Актуальні запитання і відповіді з питань попередження насильства в сім’ї / Муніципальне життя
11.10.2011

«Що робити у випадку, коли чоловік здійснює психологічне насильство в сім’ї. Все що я намагаюсь йому сказати він не слухає або робить вигляд, що не чує. Я вже втомилася від такого життя але покинути його не можу бо маємо двоє дітей. Крім того я його люблю і мені хотілося би налагодити стосунки з ним. Чи могли б Ви мені щось порадити?»

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходив тиждень правових знань / Муніципальне життя
11.10.2011

В рамках тижня правових знань, присвяченого Дню юриста на базі бібліотеки-філії № 5 для юнацтва спільно із Новоград-Волинським міськрайонним управлінням юстиції проведено засідання правового клубу «Школа правових знань – «Сучасник».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Заслуги матерів-героїнь держава оцінила у 9410 гривень. І жодних пільг / Муніципальне життя
10.10.2011

Можна скільки завгодно говорити про досягнення геніїв нашої цивілізації, але безсумнівно одне — усіх їх народила Жінка. І нехай далеко не кожній дитині приготована доля великого винахідника чи визначного діяча, — не менш важливе завдання — виховати гідну Людину. Ця поважна місія, на якій без перебільшення тримається світ, головним чином належить матерям, котрі вкладають у дитину душу. Чим більше дітей — тим більшою є відповідальність, покладена на тендітні материнські плечі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Торгівля людьми в Україні / Муніципальне життя
10.10.2011

Торгівля людьми включає в себе торгівлю дітьми з метою їх протиправного усиновлення, жінками – з метою їх сексу¬альної експлуатації, використання в порнобізнесі, чоловіками – з метою їх використання в різного роду збройних конфліктах, експлуатації їх праці, а також найбільш небезпечний вид цієї діяльності – торгівля людьми з метою трансплантації органів та тканин, насильницького донорства.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Юні художники займатимуться у новому приміщенні / Гуманітарна сфера
10.10.2011

7 жовтня у Новограді-Волинському напередодні професійного свята Дня художника відбулося урочисте відкриття образотворчого відділення Школи мистецтв, в окремому власному приміщенні на вул. Соборності.

Докладніше...
Тепло для новоград-волинців може подорожчати на 20% / Муніципальне життя
10.10.2011

У «Теплокомуненерго» запевняють, що готові якісно подавати тепло до фундаментів будинків. А далі за якість послуги відповідають ОСББ

Докладніше...
Шановні художники Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
07.10.2011

Щиро вітаю вас з професійним святом.  Доробок художників Новограда-Волинського засвідчує могутній потенціал нашого краю, сприяє створенню позитивного іміджу в Україні. Бажаю Вам, творцям краси і гармонії, наснаги, щастя та добробуту. Прийміть слова подяки за самовіддане служіння музі та невгамовний творчий пошук.

Докладніше...
Шановні юристи! / Муніципальне життя
07.10.2011

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Докладніше...
Шановні працівники та ветерани державної санітарно-епідеміологічної служби Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
07.10.2011

Щиро вітаю з професійним святом! Прийміть від усіх жителів міста велику подяку за те, що вашими зусиллями забезпечуються санітарне та епідемічне благополуччя, належні умови для їх життєдіяльності. Міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя вам, шановні! Нових успіхів у професійній діяльності! Щастя, добробуту і злагоди вашим родинам!

Докладніше...
Новоград-Волинський: „На рушниках Полісся рідне моє” / Гуманітарна сфера
07.10.2011

Представники міської жіночої організації взяли участь в обласному святі „На рушниках Полісся рідне моє”, зініційоване обласною жіночою радою. Акція стартувала рік тому у Коростені, обійшовши всі райони фінішувала у Житомирі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі наради міського голови / Муніципальне життя
07.10.2011

В ході щотижневої наради із заступниками та керівниками підрозділів міської ради – міський голова Володимир Загривий проаналізував хід поточного життєзабезпечення, поставив конкретні завдання, дав – невідкладні доручення. Зокрема, щодо підведення підсумків роботи за рік, з директорами промислових, будівельних та інших підприємств - щодо оперативного завершення підготовки кожного теплового господарства до початку опалювального сезону, забезпечення освітлення вулиць у вечірній і вранішній час та інше.

Докладніше...
Творчі зустрічі освітян Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
07.10.2011

У рамках співпраці освітян міста з Житомирським обласним інститутом післядипломної освіти міським інформаційно-методичним центром 4 жовтня 2011 року на базі колегіуму організовану творчу зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації при ОІППО з учителями історії та правознавства нашого міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Бути справжнім педагогом – це талант від Бога / Муніципальне життя
05.10.2011

Другій рік поспіль інформаційно-методичний центр управління освіти і науки разом з газетою «Звягель ІНФОРМ» реалізують до Дня працівників освіти спільний проект - на шпальтах популярної у нашому місті газети друкуються нариси про кращих педагогів міста.
Цього року ІМЦ організував ще й очний захід-привітання.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Спільна акція польських та українських євроклубівців / Муніципальне життя
05.10.2011

Діяльність новоград-волинських євроклубів є одним із багаточисельних підтверджень того, що Україна йде європейським шляхом. Саме євроклуби, діючи на основі принципів демократії, гуманізму, толерантності та соціальної справедливості виховують відчуття єдиною Європи та вносять свій вклад у налагодження містків дружби між дітьми різних країн.

Докладніше...
Молодіжна Рада міста Новоград-Волинська зустрілася з польською молоддю / Муніципальне життя
04.10.2011

30 вересня відбулася зустріч представників Молодіжної Ради з представниками польської молоді, які з обмінним візитом перебували в ті дні у нашому місті. Їх приймала загальноосвітня школа №3. Молодь поспілкувалася щодо діяльності молодіжних громадських організацій у Польщі, зокрема в м. Гожув Великопольський, який представляла іноземна делегація. За словами польської молоді, молодіжні об’єднання в них на батьківщині є дуже популярними. За напрямками вони дуже різноманітні та різнопланові – від спортивних, культурних, творчих, громадських, до радикальних.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Військовослужбовці 15-ї ротації українського миротворчого контингенту у складі багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР / Муніципальне життя
04.10.2011

Військовослужбовці 15-ї ротації українського миротворчого контингенту понад п’ять місяців виконують завдання з підтримки миру та стабільності у Косовому у складі багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР

Докладніше...
Відбулося чергове навчання для депутатів Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
04.10.2011

Цього разу воно було виїзним і проходило на території виборчого округу №9, де депутатом було обрано Сергія Мельника. Сергій Миколайович та колеги-депутати обмінялися досвідом своєї громадської роботи у виборчих округах, формами роботи щодо розв’язання порушених у зверненнях громадян проблем, поділилися власними практиками.

Докладніше...
З Міністерства оборони України надійшла відповідь щодо реконструкції котельні та збереження матеріальної бази військового шпиталю / Муніципальне життя
04.10.2011

У відповідь на звернення влади на ім’я міського голови надійшов лист з Міністерства оборони України щодо реконструкції котельні та збереження матеріальної бази військового шпиталю.

Докладніше...
Новоград-Волинський: У Одесі відбулася конференція «Створення національної інвестиційної інформаційної системи» / Економіка
03.10.2011

27-29 вересня 2011 року у місті Одеса відбулася практична конференція «Створення національної інвестиційної інформаційної системи». Головний організатор заходу проект ЛІНК «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Наше місто неодноразовий учасник подібних заходів, які проводить проект ЛІНК у сфері залучення інвестицій.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Володимир Литвин привітав медичний коледж із 75-літтям / Муніципальне життя
03.10.2011

Новоград-волинці уже звикли до того, що їх земляк, Володимир Литвин не оминає увагою рідне місто під час відзначення важливих подій. 2011 рік для медичного навчального закладу міста є ювілейним, адже 75 років тому у Новограді-Волинському засновано медичну школу. Володимир Михайлович відкрив корпус №2 медичного коледжу, де в основному завершилися ремонтні роботи.

Докладніше...
Новоград-Волинський запрошує педагогів-новаторів на ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок" / Гуманітарна сфера
03.10.2011

Серед шляхів удосконалення навчально-виховного процесу особливе місце у наш час займає особистісно зорієнтоване навчання (ОЗОН). Це освітня технологія має на меті взаємний та плідний розвиток особистості педагога та його учнів на основі рівності в спілкуванні й партнерства в спільній діяльності. У цьому випадку основне завдання вчителя - надання допомоги учневі у визначенні свого ставлення до самого себе, інших людей, навколишнього світу, своєї професійної діяльності.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Голова Верховної Ради України привітав місцевих бібліотекарів із професійним святом / Гуманітарна сфера
03.10.2011

Користуючись нагодою перебування на своїй маленькій батьківщині у Всеукраїнський день бібліотекаря, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав бібліотекарів міста та району із професійним святом.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa