Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Жовтень 2010 року
У Новограді-Волинському вийшла нова книга «Олімпіадна інформатика»! / Гуманітарна сфера
29.10.2010

Шкільні олімпіади — це той «зріз», що перевіряє не тільки володіння предметом, але і формує тенденції розвитку цього предмета, визначає вимоги до школи через цей предмет з боку суспільства, тобто те, що називають соціальним запитом. Як найкраще підготувати учнів до цих інтелектуальних змагань? Звичайно, цьому сприяє досвід вчителя, його вміння працювати з обдарованими дітьми, але дуже важливим є ще навчальні матеріали, які використає вчитель. Читай далі!!!

Докладніше...
«Освіта для стійкого розвитку» у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
29.10.2010

Навчити учнів навичкам та умінням будувати власне життя та життя сім'ї, місцевої громади з урахуванням потреб стійкого розвитку через розробку та запровадження у навчальний процес загальноосвітніх шкіл України навчальних матеріалів з освіти для стійкого розвитку у 3-8 класах у вигляді курсів за вибором, факультативів, гурткових, клубних та інших форм позакласних занять – така основна мета проекту «Освіта для стійкого розвитку».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Інтелектуальні змагання знавців навчальних предметів / Муніципальне життя
29.10.2010

Саме таких юних знавців базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах міста призначені виявити міські олімпіади з української мови і літератури, російської мови та літератури, математики, інформатики, фізики, хімії, біології, географії, основ економіки, історії, правознавства, іноземних (англійська, німецька, французька, польська) мов, астрономії, екології, трудового навчання. Читай далі!!!

Докладніше...
66-річниця визволення України від фашистських загарбників у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
29.10.2010

28 жовтня в 66-й раз по всій Україні відзначили День Визволення України від фашистських загарбників. У Новограді-Волинському в цей день для ветеранів, мешканців міста проведено урочистий мітинг. Символічним є те, що цього року новоград-волинці відзначали цей славний день біля пам’ятного знаку на честь 25-ліття визволення України від фашистських загарбників - танку „Беспощадный“. Розпочалися урочистості покладанням квітів та гірлянди шани до меморіалу.

Докладніше...
Участь педагогів Новограда-Волинського у Всеукраїнському Дні початкової освіти – 2010 / Гуманітарна сфера
28.10.2010

22 жовтня 2010 року у Київському міському Будинку учителя відбувся щорічний Всеукраїнського День початкової освіти. За ініціативи інформаційно-методичного центру Новоград-Волинського управління освіти і науки в ньому взяли участь учителі початкових класів Новоград-Волинського колегіуму Микитенко Людмила Сергіївна та Кузнєцова Анастасія Олексіївна.

Докладніше...
З днем визволення України, дорогі новоград-волинці, ветерани Великої Вітчизняної війни! / Муніципальне життя
27.10.2010

Сердечно вітаю вас із 66-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної 1225 днів та ночей фашистської окупації осені 1944 року.

Докладніше...
Ваш подвиг не згасне ніколи! До 66-ої річниці визволення України! / Муніципальне життя
27.10.2010

28 жовтня 2010 року виповнюється 66 років визволення України. 40 місяців: з 22 червня 1941-го року по 28 жовтня 1944 на території України відбувалися бойові дії Великої Вітчизняної війни. Свята справа визволення Української Землі розпочалась після грандіозної битви на Курській дузі, коли війська Центрального, Воронезького, Степного, Південно-Західного і Південного фронтів розгорнули наступ з метою остаточного розгрому фашистського угрупування на південному крилі радянсько-німецького фронту, звільнення Лівобережної України і Донбасу, форсування Дніпра, захвату плацдарму на правому березі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Інноваційні форми роботи з педагогічними кадрами / Гуманітарна сфера
27.10.2010

Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради здійснюється цілеспрямована робота зі створення максимально сприятливих умов для розвитку педагогічної творчості освітян Новограда-Волинського, формування сучасних підходів до системного бачення педагогічної реальності, допомоги в орієнтації вчителів в предметних галузях, розвитку креативних якостей. Див. Далі!!!

Докладніше...
Ласкаво просимо в Новоград-Волинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді / Гуманітарна сфера
27.10.2010

Новоград - Волинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді - це комплексний позашкільний навчальний заклад освіти, який надає дітям додаткову освіту, навчає і виховує учнівську молодь за інтересами в позаурочний час. Читай далі!!!

Докладніше...
23 листопада у Новограді-Волинському проводиться перший фестиваль вокального співу / Муніципальне життя
26.10.2010

Міський музичний фестиваль проводиться за ініціативою методичного об’єднання вчителів музики та інформаційно-методичного центру. Метою фестивалю є розвиток і підтримка виконавської культури учнів, підняття престижу вчителя музики на загально шкільному та міському рівні. Завдання фестивалю... Див. Далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Учительський талант – покликання, невтомна праця! / Гуманітарна сфера
26.10.2010

Дати дітям радість праці, радість успіхів у навчанні, пробудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності – під таким девізом працюють вчителі початкових класів СШ №4, до яких, згідно з планом роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки, 21 жовтня 2010 року на міський семінар з теми: «Рефлексивна діяльність учнів на уроках в початковій школі» завітали вчителі 1-х класів ЗНЗ міста. Читай далі!!!

Докладніше...
Історія рідного міста Новоград-Волинського на уроках / Гуманітарна сфера
26.10.2010

Нещодавно на базі НВК – «Гімназія ім. Лесі Українки – школа І ступеня» відбувся міський семінар-практикум вчителів історії з теми «Формування життєвих компетенцій учнів у процесі вивчення історії». Семінар складався з теоретичної та практичної частини. Директор гімназії Рошка Ю.А. ознайомив учасників семінару з особливостями викладання історії в умовах гімназії. Див. Фото!!!

Докладніше...
Допоможіть встановити обставини ДТП у Новоград-Волинському районі, с. Калинівка та особу загиблого / Муніципальне життя
26.10.2010

24 жовтня близько 22.40 хв. до чергової частини Новоград-Волинського МВ надійшло телефонне повідомлення від невідомої особи про те, що на автодорозі Київ-Чоп, поблизу с. Калинівка Новоград-Волинського району, виявлено труп людини чоловічої статі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Понянчила й обікрала / Муніципальне життя
26.10.2010

20 жовтня до міськвідділу міліції із заявою про крадіжку грошей та іншого майна звернулася мешканка м. Новограда-Волинського. Окрім грошей у сумі 1000 гривень заявниця виявила ще й зникнення мобільного телефону, проте до останнього сподівалася, що пропажа знайдеться.

Докладніше...
Державтоінспекція проводить комплекс профілактичних заходів «Перевізник» / Муніципальне життя
26.10.2010

Мета операції - попередження аварійності на пасажирському транспорті та посилення транспортної дисципліни цієї категорії водіїв. На даний час в усіх регіонах України працівники ДАІ ретельно перевіряють готовність автобусів, мікроавтобусів та іншого пасажирського автотранспорту до експлуатації на маршрутах. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Виховній роботі – постійну увагу / Гуманітарна сфера
25.10.2010

19 листопада в інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки міської ради відбулося засідання міського методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів ЗНЗ міста. На засіданні виступила директор Палацу дітей та молоді О.Х.Добровольна, яка розповіла про традиційний відпочинок учнів нашого міста у таборі дружби слов’янських народів «Криничка» (Рогачов, Білорусь) та таборі «Моноліт» (Курськ, Росія). Читай далі!!!

Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшов круглий стіл «Духовно-моральне виховання молоді: досвід, проблеми перспективи» / Гуманітарна сфера
22.10.2010

Продовжується співпраця освітян міста Новограда-Волинського з науковцями Національного університету «Острозька академія». 20 жовтня у рамках візиту делегації вищу у наше місто відбувся круглий стіл вчителів навчальних предметів з питань впровадження навчальних предметів духовно-марального спрямування. Читай далі!!!

Докладніше...
Листи новоград-волинців: Майбутнє за патріотами України! / Муніципальне життя
21.10.2010

М.Л.Федірко член ради старійшин міста, учасник бойових дій ВВВ: "В нашому такому немилосердному сьогоденні дуже нелегко формувати патріотичні почуття, особливо у молоді. Багато лідерів просто уникають цієї теми, яка сьогодні не приносить особливих політичних дивідендів. Тільки не Боровець М.П. Виховання молоді він ставив пріоритетом всіх своїх передвиборчих програм. Тому в Новограді першими реалізували Програму піднесення духовності підростаючого покоління. Свята, конкурси, проекти, організовані освітянами міста, спрямовувались на формування активної громадянської позиції молоді. "

Докладніше...
Листи новоград-волинців: З турботою про здоров’я звягельчан / Муніципальне життя
21.10.2010

Завідуючий діагностичним відділенням Ю.М.Дебіч: "Існує проста лікарська аксіома: чим раніше встановлено діагноз - тим раніше розпочато лікування. Значить, шанси на видужання значно зростають, а кількість ускладнень зменшується. В нашому місті з ініціативи міського голови М.П.Боровця проведена реконструкція другого поверху травматологічного корпусу і відкрито діагностичне відділення. При підтримці Програми розвитку ООН, міської організації жінок в 2006 році міська рада виділила кошти на проведення робіт. 18 грудня 2006 року було відкрито діагностичне відділення, одне з перших в області."

Докладніше...
Чи йдуть інвестиції в економіку Новограда-Волинського? / Економіка
21.10.2010

Сьогодні на всіх рівнях дуже популярно говорити про покращення інвестиційного клімату в Україні і залучення інвестицій у галузі економіки. Не стоїть осторонь таких розмов і наше місто. Передвиборчі програми багатьох кандидатів на посаду міського голови містять пункти щодо сприяння залученню інвестицій у Новоград-Волинський. І це позитивно. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Багаття великої родини / Муніципальне життя
21.10.2010

Не секрет, що бурхливий потік та колотнеча сучасного життя поступово охолоджують наші душі. Вияв щирих теплих людських почуттів не часто зустрінеш у наш час. Загальний градус доброти, ввічливості та співчуття неухильно падає… Та де-де ще тліють вогники, підтримуючи тепло наших сердець. Їх слабке мерехтіння зберігають у своїх оселях наші найрідніші – милі мами. А якби ж то ті вогники зібрати разом?.. Від того багаття, думаю, розтануло б немало змерзлих душ. Ось таке багаття спалахнуло 16 жовтня у музеї родини Косачів. Там зібралося тридцять сім Мам нашого міста.

Докладніше...
Книга "Олімпіадна інформатика" вийшла з друку у Новоград-Волинському / Гуманітарна сфера
20.10.2010

Нещодавно у видавництві «НОВОград» вийшла з друку книга В.Л. Дідковського та С.В. Матвійчука «Олімпіадна інформатика». Автори задач, вміщених у книжці, - вчителі-практики звичайних шкіл з Новограда-Волинського та Ружина,- добре відомі педагогічній громадськості області. Вони давно і плідно працюють в олімпіадній інформатиці, їх учні упродовж десятків років є переможцями обласних олімпіад і успішно виступають на Всеукраїнських олімпіадах.

Докладніше...
Видання Представництва Європейського Союзу в Україні про тренінг у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
20.10.2010

Проведене недавно Єврокомісією соціологічне дослідження засвідчило, що українцям бракує інформації про Європейський Союз. Одним із важливих джерел інформації для великої кількості наших громадян є Євробюлетень. Це кольоровий журнал, щомісячне інформаційне видання Представництва Європейської Комісії в Україні.

Докладніше...
Новограл-Волинський: Відновлення функцій організму / Муніципальне життя
20.10.2010

Чільне місце в загальній медицині сьогодення займає реабілітація. Вона орієнтується на відновлення функціональних резервів організму, здоров’я населення після тяжких захворювань, операцій, травм. В 2008 році з ініціативи міського голови М.П.Боровця проведена газифікація відділення відновного лікування, збудована котельня на газу потужністю 200 кВт, яка повністю забезпечує теплом і гарячою водою.

Докладніше...
Листи новоград-волинців: Зручності – через 75 років / Муніципальне життя
20.10.2010

Від імені громади будинку його керуючий Л. Малетич: "Двоповерховий житловий будинок на вул. Івана Франка, 32, у якому мешкає понад 20 сімей, збудовано у 30-ті роки минулого століття. В ньому не було передбачено ніяких зручностей – ні води, ні каналізації, ні централізованого опалення. У такому будинку виросло і зістарилося, не дочекавшись елементарних зручностей, уже не одне покоління його мешканців."

Докладніше...
Листи новоград-волинців: Спорт для всіх у Новограді / Спорт
20.10.2010

О.А. Стопичев, вчитель фізкультури ЗОШ№ 7, почесний працівник фізичної культури і спорту, голова ветеранів спорту: "На щастя минули ті часи, коли основним місцем спортивних занять наших дітей були підвали, а головна спортивна арена міста – стадіон „Авангард“ був місцем вигулу собак. Пройшло 5-6 років і в Новограді стадіон приймає тисячі вболівальників футбольних матчів, чудове поле, зручні стільці, бігові доріжки, тренажерний комплекс, майданчик зі штучним покриттям знову робить наш стадіон центром спортивного життя міста. Знаємо, як непросто міському голові М.П.Боровцю було вибивати мільйони гривень на його реконструкцію."

Докладніше...
Тарифи на житлово-комунальні послуги не повинні стати розмінною монетою на пост мера / Муніципальне життя
19.10.2010

Нещодавно газета „Звягель-інформ“ опублікувала причини, мотиви, які спонукали одного з громадян балотуватися на посаду міського голови аби, після утвердження на посаді, їх знівелювати. Серед цих причин, мотивів названо і таку, що мовляв при діючій владі тарифи на комунальні послуги в нашому місті найвищі в області. А вже у виступах перед виборцями говорилося й про те, що новий мер почне масово давати дозволи на встановлення індивідуального опалення в квартирах багатоповерхового житлового фонду. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Шість способів позбутися своїх грошей або як вберегтися від шахраїв / Муніципальне життя
19.10.2010

Ви ніколи не почуєте з уст шахрая відвертого прохання віддати йому ваші гроші, але всі його вчинки та дії свідчитимуть про те, що вас намагаються ошукати. Головне – вчасно це помітити і не дозволити себе обдурити. Кількість застережень від правоохоронців можна вимірювати сотнями, але навіть вони не допомагають запобігти скоєнням недобросовісних діянь стосовно довірливих жителів. Людській винахідливості немає меж, тому новаторство аферистів, як і довірливість громадян, просто вражає. Щоб знати, як боротися із шахраями, потрібно добре вивчити схеми, за якими вони діють. Читай далі!!!

Докладніше...
Підсумки соціально-економічного розвитку Житомирської області за січень-вересень 2010 року / Економіка
19.10.2010

Промисловість. Індекс промислової продукції у вересні 2010р. порівняно з серпнем становив 109,5%, зокрема у добувній галузі – 105,3%, у переробній – 110,7%. Проти січня–вересня минулого року він склав 110,0%. Сільське господарство. У сільськогосподарських підприємствах її виро-блено на суму 597,8 млн.грн., що становить 94,9% до січня–вересня 2009р., у господарствах населення – 2039,3 млн.грн. і 103,0% відповідно. Читай далі!!!

Докладніше...
На Житомирщині планують створити «губернаторський фонд» для підтримки та розвитку фізкультури і спорту / Спорт
19.10.2010

18 жовтня 2010 року голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук провів нараду з питань перспектив розвиту фізичної культури і спорту в області. За участі спортивної громадськості було обговорено стан розвитку фізичної культури і спорту в області; матеріально-технічну базу спортивних споруд, шляхи її модернізації до сучасних стандартів; відродження професійної футбольної команди в Житомирській області. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Улюблені козацькі страви“ / Муніципальне життя
18.10.2010

За такою темою 14 жовтня відбулося чергове засідання сімейного клубу "Світлиця", який діє з 1993 року в центральній міській бібліотеці. Клуб допомагає користувачам бібліотеки відійти від щоденних турбот і проблем, гарно провести вільний час, дізнатися багато цікавого і корисного, а також поділитись своїми думками і знаннями. Саме так було і цього разу, адже засідання клубу відбувалось у формі кулінарних посиденьок.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Грип - реальність та перспективи / Муніципальне життя
18.10.2010

Напевне, немає в світі людини, котра хоча б один раз в житті не перехворіла грипом. При цьому зовсім не обов’язково мати знижений імунітет. Сприйнятливість до цієї хвороби дорівнює практично 100%. Епідемії грипу трапляються кожен рік зазвичай в холодну пору року і вражають до 15% населення Земної кулі. Читай далі!!!

Докладніше...
Житомирська обласна комісія з безпеки дорожнього руху рекомендувала автоперевізникам посилити контроль за роботою водіїв / Муніципальне життя
18.10.2010

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації: 14 жовтня 2010 року заступник голови облдержадміністрації Володимир Дебой провів розширене засідання обласної комісії з безпеки дорожнього руху. Причина позачергового зібрання комісії – трагедії, які сталися на автошляхах 12 жовтня у Дніпропетровській області та 13 жовтня у Житомирській області. Були розглянуті питання...Читай далі!!!

Докладніше...
Шановні працівники харчової промисловості Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
15.10.2010

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом. Наше місто має багатий потенціал розвитку цієї галузі. Завдяки вам ми маємо щодня свіжий хліб, якісні м’ясні, ковбасні, борошняні вироби. Щиро дякую вам за плідну працю. Міцного здоров’я, щастя, благополуччя миру і добра вам і вашим родинам. Нехай результати праці приносять задоволення вам і оточуючим, працюйте творчо, якісно і уміло, щоб повсякденно ви чули слова подяки від людей.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Вечір пам‘яті Олени Пчілки / Гуманітарна сфера
15.10.2010

У музеї родини Косачів відбувся вечір пам‘яті Олени Пчілки (Ольги Петрівни Косач). 80 років тому, 4 жовтня 1930 року, на 82 році скінчилося життя видатної української жінки, матері, педагога, письменниці, перекладача, науковця, громадського діяча, редактора, журналіста, видавця. Вшанувати пам‘ять „Видатної Жінки” в літературно-музичній вітальні музею зібралися учні шкіл, представники творчої інтелігенції міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Допоможіть встановити обставини ДТП! / Муніципальне життя
15.10.2010

13 жовтня близько 20.00 год. в м. Новограді-Волинському по вул. Герцена сталася ДТП. Невстановлений автомобіль, виїжджаючи на головну дорогу, скоїв наїзд на велосипедиста і з місця події зник. За словами очевидців на автомобілі знаходилася фішка «таксі». В результаті ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до лікарні.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Стихи мои! Спокойно расскажите про жизнь мою…» / Гуманітарна сфера
15.10.2010

«Сорвалась его душа Золотой звездою дней осенних… Пахаря и воина родит земля; А небо даёт нам гения» – такими словами почалося міське свято з нагоди 115-річчя великого російського поета двадцятого століття Сергія Єсеніна, у якому взяли участь школярі навчальних закладів міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Звучить радіо, якість життя значно покращилась / Муніципальне життя
15.10.2010

Вельмишановний Миколо Петровичу! З великим задоволенням повідомляємо Вам, що у наших оселях знову нормально працює радіо. Висловлюємо Вам нашу щиру вдячність за допомогу, за те що так оперативно та результативно Ви відгукнулись на наше звернення від 29.09.10. Тепер, коли в домівках у нас звучить радіо, якість нашого життя значно покращилась.

Докладніше...
День „відкритих дверей“ у Новоград-Волинській міській раді / Муніципальне життя
14.10.2010

Сьогодні в рамках проведення в місті Європейського тижня місцевої демократії у міській раді був день „відкритих дверей“. До двадцяти старшокласників міських загальноосвітніх шкіл – керівників учнівських парламентів та членів Школи лідера з міського палацу школярів і молоді зустріли у фойє Будинку рад перший заступник міського голови Валентин Костюк, керуючий справами виконавчого комітету Василь Янчук, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Світлана Чачина. Див. Фото!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Підводимо перші підсумки щодо співпраці з Українсько-Німецьким технічним співробітництвом GTZ «Енергоефективність у будівлях» / Муніципальне життя
14.10.2010

З березня минулого року місто активно співпрацює з українсько-німецьким проектом (GTZ) ГмбХ «Енергоефективність у будівлях» у напрямку впровадження енергоефективної концепції розвитку Новограда-Волинського. 07-08 жовтня місто відвідали національний координатор проекту GTZ «Енергоефективність у будівлях» Репсіме Хренова-Шимкіна, архітектор, технічний експерт Проекту Маріо Бодем, Роберт Шахтнайдер для підведення підсумків першої фази проекту та узгодження планів на наступну фазу. Дізнайся більше, читай далі!!!

Докладніше...
Сергій Рижук отримав відзнаку Міністра оборони Словаччини / Муніципальне життя
14.10.2010

13 жовтня 2010 року в смт. Баранівка відбувся Пленум обласної ради ветеранів. Після прийняття рішення Пленуму, голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук вручив Почесні грамоти облдержадміністрації...Читай далі!!!

Докладніше...
А чи справді тарифи у Новограді найвищі в області? / Муніципальне життя
13.10.2010

Життя наших співвітчизників нелегке. Питання оплати за житлово-комунальні послуги – найболючіше, найпекучіше, найзлободенніше. Тому резонно очікувати гарячі і масові дискусії на межі надвисоких температур. До зростання цін на продукти харчування з 1 серпня додалось ще на 50% збільшення ціни на природний газ. Тому жителі багатоквартирних будинків з острахом чекали початку опалювального сезону. Він розпочався як завжди своєчасно і ,головне, зі старими тарифами. До уваги читачів інформації від фахівців, а не передвиборчі емоції.

Докладніше...
У Новоград-Волинському легалізовано об’єднання громадян / Муніципальне життя
13.10.2010

Рішення від 13.10.10 №330 легалізувало Новоград-Волинський міський осередок громадської організації Союзу Жінок України „За майбутнє дітей“ (скорочена назва СЖУ „За майбутнє дітей“) шляхом письмового повідомлення про її заснування.

Докладніше...
Quest.ua – новий формат відпочинку новоград-волинської молоді / Муніципальне життя
13.10.2010

Молодіжний квест, який на теренах України проводиться вже досить довго, нарешті завітав до нашого міста. Слово «квест» у перекладі з англійської означає «шукати пригоди». Відповідно, «молодіжний квест» - це спортивно-інтелектуальна гра, яка триває близько чотирьох годин. У ході гри учасники отримують зашифровану назву приміщення, де шукають кодові слова. Надсилаючи їх організаторам, отримують наступне завдання. Тож, квестери працюють не лише ногами, а й головою. Див. Фото!!!

Докладніше...
Пасажирів-пільговиків Новограда-Волинського возитимуть щоденно / Муніципальне життя
13.10.2010

Виконавчий комітет міської ради був змушений своїм рішенням від 13.10.10 № 315 відновити Порядок перевезень пасажирів-пільговиків на міських автобусних маршрутах загального користування, який існував до вересня 2009 року. За інформацією заступника міського голови Сергія Колотова скасувати попереднє рішення змушені у відповідності до протесту Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури та судові рішення. У місті половина жителів мають право на пільгове перевезення згідно чинного законодавства. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Погоджено тарифи на житлові послуги / Муніципальне життя
13.10.2010

Рішенням виконавчого комітету від 13.10.10 №326 погоджено ОСББ „ЖБК-1“ вартість послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розмірі 1,10 грн. для мешканців п’ятиповерхових будинків 25,53,64 на вул. Житомирська, буд. 17, 19 на вул. Мамайчука, буд. 7 на пл.Л.Українки, буд. 6 на вул. Яновського, буд. 2 на вул. Шолом Алейхема, буд. 13 на вул. Мякішева, буд. 4 на вул. Пушкіна, буд. 4 на вул.Гагаріна, буд.4 на вул. Соборності, буд.5 на вул.Воровського.

Докладніше...
Новоград – Волинський: Забезпечуємо взаємодію з прийомними сім’ями / Гуманітарна сфера
12.10.2010

З метою вдосконалення тісної співпраці з загальноосвітніми навчальними закладами, де навчаються діти з прийомних сімей, заступниками директорів з виховної роботи, класними керівниками, дільничними педіатрами та інспекторами міліції, службою в справах дітей та відділом у справах сім'ї та молоді міської ради, нещодавно, за ініціативою і на базі МЦСССДМ пройшла міжвідомча нарада щодо здійснення соціального супроводження прийомних сімей.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Вчимося розв’язувати конфлікти… / Гуманітарна сфера
12.10.2010

Доволі часто кожен із нас, в силу певних обставин, потрапляє не у завжди приємні, конфліктні ситуації. Вміння вирішувати конфлікти це справжнє мистецтво, опанувати яке намагалися працівники муніципальних відділів підтримки громадських ініціатив міст-партнерів Муніципальної програми врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН (МПВСР /ПРООН). Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради на тренінгу представляла спеціаліст відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Оксана Липська.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Любов до дітей і квітів / Гуманітарна сфера
11.10.2010

Щорічно на Житомирщині проходить обласний конкурс « Моє квітуче Полісся», започаткований обласною радою жінок. Дана акція проводиться з метою заохочення та поширення кращого досвіду серед мешканців міста щодо впорядкування та заквітчання його територій, залучення до конкурсу молоді, виховання почуття господаря власного дому, двору, міста та відповідальності за порядок в ньому. За короткий термін акція довела, що є актуальною та потрібною.

Докладніше...
Освітяни Новограда-Волинського провели семінар-брифінг з питань особистісно орієнтованого підходу до дитини за участю науковців / Гуманітарна сфера
11.10.2010

Нещодавно в ДНЗ №4 «Сонечко» відбувся черговий семінар-брифінг з питань впровадження психолого-педагогічного проектування за участю кандидата психологічних наук, провідного наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка АПН України Ладивір С.О. та кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології і педагогіки ЖОІППО Манилюк Ю.С. Семінар проходив в рамках розпочатого в 2010-2011 навчальному році в м. Новограді-Волинському експериментального проекту «Дитина замовляє розвиток: особистісно орієнтований підхід».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Повідомлення про прийняття проектів регуляторних актів / Муніципальне життя
11.10.2010

Рішення міської ради № 707 від 30.09.10: прийнято проект регуляторного акту „Про внесення змін до Правил користування системою централізованого комунального водопостачання та водовідведення в місті Новограді-Волинському та контролю за їх виконанням“.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Заради наших дітей / Гуманітарна сфера
11.10.2010

Школа + родина = щаслива дитина! Саме під таким гаслом 5 жовтня у великій залі Палацу культури управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради було проведено загальноміські батьківські збори. На батьківських зборах було вироблено рекомендації щодо подальшої співпраці педагогів, батьків, влади, запропоновано створити асоціацію голів шкільних батьківських комітетів для обміну досвідом.

Докладніше...
Новоград-волинські правоохоронці переймаються, аби вибори пройшли без порушень закону / Муніципальне життя
11.10.2010

12 вересня в державі стартувала передвиборна кампанія, а 31 жовтня відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів. Що слід знати виборцям, відповідальним особам про відповідальність за правопорушення, що посягають на здійснення народного волевиявлення, встановлений порядок його забезпечення та злочини проти виборчих та інших особистих прав і свобод людини і громадянина? Яких заходів вживатиме міліція для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку у процесі передвиборної кампанії, виборчого процесу та безпосередньо у день виборів?

Докладніше...
Новоград-Волинський: Шановні митці, творці прекрасного! / Муніципальне життя
08.10.2010

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята – Дня художника. Саме Ви народжуєте красу, яка підносить людей над сірими буднями, додає душевної рівноваги та спокою. Без вашої натхненної творчості наше життя було б набагато біднішим, а світ довкола – не таким яскравим.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Шановні працівники санітарно-епідеміологічної станції! / Муніципальне життя
08.10.2010

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Це свято всіх, хто присвятив своє життя благородній справі – турботі про здоров’я людини. І це символічно, адже ви оберігаєте найцінніше, що є у людини – її життя!

Докладніше...
День подяки у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
08.10.2010

26 вересня в парку культури та відпочинку жителі міста, представники новоград-волинських Церков, зібралися разом, щоб принести молитви подяки Богові за урожай, сім’ю, наше місто добробут та мир в Україні. Варто відзначити, що народи багатьох країн, зокрема Великобританії, Канади, США, Кореї, Австралії та інші проводять свій День Подяки Богові, згадуючи Господні милості та благословення, дякують за урожай і всі блага, якими були обдаровані протягом року.

Докладніше...
Шановні юристи Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
07.10.2010

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем юриста! Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щастя вам, міцного здоров’я, життєвих гараздів та благополуччя!

Докладніше...
У Новограді-Волинському визначено двір зразкового порядку та благоустрою / Муніципальне життя
07.10.2010

З метою активного залучення мешканців до заходів з благоустрою, пропаганди відповідального ставлення до місця проживання, заохочення мешканців на створення естетично привабливої зовнішності територій житлових будинків в місті декілька років підряд проводиться конкурс „Двір зразкового порядку та благоустрою“. Нещодавно було оголошено підсумки цього конкурсу та нагороджено переможців.

Докладніше...
Основні досягнення – позитивний імідж Новограда-Волинського та подолання пасивності громади / Муніципальне життя
06.10.2010

В останній робочий день перед відпусткою у зв’язку із передвиборчою діяльністю міський голова Микола Боровець провів прес-конференцію з журналістами місцевих ЗМІ. Основними її темами стали підсумки соціально-економічного розвитку міста за 9 місяців поточного року та хід виборчої компанії.

Докладніше...
Новоград-волинцям буде з кого вибрати / Муніципальне життя
06.10.2010

За повідомленням голови міської територіальної виборчої комісії Софії Осовської, станом на 4 жовтня 2010 року зареєстровано 6 кандидатів на посаду міського голови. Зареєстровано кандидатів у депутати міської ради по багатомандатному виборчому округу від 15 міських організацій політичних партій. На 23 депутатські місця від партій претендує 222 особи, лише 20 з них – безпартійні.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Працівники патрульної служби затримали трьох молодиків, причетних до декількох десятків крадіжок з авто та самих авто / Муніципальне життя
06.10.2010

- Машини крали, щоб покататись, а магнітофони з них, щоб продати і купити бензин для цього, - так пояснює мотиви своїх дій 22-річний житель Новограда-Волинського. – Перший раз - йшов п’яний, побачив машину, спробував відкрити - вона відкрилась, спробував завести – завелась. Отак і пішло. Користувався при цьому ножем, у мене був перочинний. Легше всього відкриваються «копєйки», «двойки», «тройки», «шестьорки». Заводив, з’єднавши певні «проводки».

Докладніше...
Звітували про зроблене, намічали плани на майбутнє / Муніципальне життя
06.10.2010

30 вересня 2010 року на одному із останніх пленарних засідань міської ради після обговорення на депутатських комісіях та координаційній раді голів політичних фракцій та груп було прийнято 22 рішення. Нажаль учасниками зібрання стали лише 24 депутати з 39. Присутні уважно вислухали інформацію секретаря міської ради Володимира Федорчука про роботу депутатського корпусу п’ятого скликання. Свій виступ Володимир Григорович супроводжував фото та аналітичними матеріалами, що демонструвалися на екрані.

Докладніше...
Новий костел - окраса Новограда-Волинського / Муніципальне життя
04.10.2010

Вісім років тривало будівництво костелу, що у районі автовокзалу. Рівно стільки минуло з того часу, як у 2002-му єпископ Києво-Житомирської дієцезії Римо-католицької церкви Ян Пурвінський освятив територію, на якій мало розпочатися будівництво. Потому храм почали зводити, а через два роки у його стіну було вмуровано наріжний камінь з гробу апостола Святого Петра, що у Римі. Див. Фото!!!

Докладніше...
Кубок „Budapest-open“ у Новограді / Спорт
04.10.2010

Головний кубок відкритого чемпіонату Будапешта з карате-до — традиційного щорічного турніру, що за складом учасників прирівнюється до чемпіонату Європи, — прибув до Новограда-Волинського. Його виборола збірна клубів України, проте одностайним рішенням тренерського штабу трофей було віддано на зберігання саме в Новоград. Оскільки з восьми золотих нагород, здобутих українцями на турнірі, три — в активі звягельчан. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Увага допоможіть знайти безвісно зниклих громадян / Муніципальне життя
04.10.2010

Остапчук Ігор Володимирович, 20.12.1973 р.н., уродженця та мешканця с. Броницька Гута, Новоград-Волинського р-ну.Прикмети: на вигляд 30 – 35 років, середньої тіло будови, зріст-176 см, обличчя овальне, брови світлі дугоподібні, ніс прямий, волосся руде, хвилясте, коротке. Був одягнений у синій светр із коричневими вставками, синій жакет, білу рубашку, світло-голубі джинси, сапоги резинові чорного кольору. Див. Фото!!!

Докладніше...
Шановні освітяни Новограда-Волинського! / Гуманітарна сфера
01.10.2010

Висловлюю щиру вдячність за Вашу творчу, самовіддану та подвижницьку працю, за вміння запалювати вогонь у дитячих серцях, за відданість професії, відповідальне та іноді жертовне ставлення до свого покликання. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде Ваша доля, обминають життєві негаразди, а серця зігріває людська довіра та доброта!

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Педагогічні барви осені” / Гуманітарна сфера
01.10.2010

Теплі і сонячні осінні дні, які в народі називають „бабине літо”, щороку вносять свіжий потік до нашого життя – на рубежі вересня і жовтня ми відзначаємо День працівників освіти, свято людей надзвичайно відповідальної і необхідної професії. Це свято тих, хто відкрив кожному дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив самовіддано працювати.

Докладніше...
Новоград-волинці приділяють увагу людям поважного віку / Гуманітарна сфера
01.10.2010

Щороку 1 жовтня в місті проходить, як День людей поважного віку. У відповідності до розпорядження міського голови протягом вересня у навчальних закладах тривали акції „Милосердя“, „Ветеран живе поруч“. Працівниками управління праці та соціального захисту міської ради, територіального центру соціального обслуговування одиноких, міськрайонного відділення Червоного Хреста, учнями та студентами колегіуму, гімназії, медичного коледжу, промислово-економічного технікуму, міської організації УТОС для ветеранів турботливо були зібрані та вручені 548 продуктових наборів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Рекомендовано для присвоєння статусу «Клініка, дружня до молоді». / Гуманітарна сфера
01.10.2010

З 2007 року на базі Новоград–Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діє відділення медико – соціальної допомоги дітям та молоді Новоград –Волинського міськрайТМО «Клініка, дружня до молоді», мета якого є збереження репродуктивного здоров’я, профілактика ВІЛ/СНІДу та формування відповідальної поведінки серед підлітків та молоді щодо власного здоров’я. Діяльність КДМ базується на «дружньому підході» до роботи з клієнтами, який передбачає не лише розуміння та прийняття проблем підлітків, молоді але і доступність, добровільність, доброзичливість, конфіденційність, анонімність та не осудливе ставлення до відвідувача.

Докладніше...
Молодіжна акція "Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої, пиво та тютюнові вироби" – у торгівельній мережі Новограда-Волинського / Муніципальне життя
01.10.2010

З метою зосередження уваги громадськості на проблемі продажу алкоголю, пива та тютюнових виробів неповнолітнім відділ у справах сім’ї та молоді Новоград-Волинської міської ради спільно з активістами молодіжної громадської організації «Лідер», що діє при Палаці дітей та молоді та відділом підприємницької діяльності міської ради провели акцію "Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої, пиво та тютюнові вироби" у торгівельних закладах міста, яка є складовою всеукраїнської акції. Проведення такого заходу було спрямоване на посилення відповідальності дорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю та куріння.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa