Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Вересень 2018 року
Прес-конференція з питань надання житлових субсидій, введення нових правил оформлення субсидій та подання документів / Муніципальне життя
28.09.2018

27 вересня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась прес-конференція з питань надання житлових субсидій, введення нових правил оформлення субсидій та подання документів.

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань техногенно-еколгічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
28.09.2018

27 вересня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось засідання комісії з питань техногенно-еколгічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський відвідав відділення Новоград-Волинського міськрай ТМО / Гуманітарна сфера
28.09.2018

27 вересня 2018 року міський голова Віктор Весельський з робочим візитом відвідав відділення інтенсивної терапії новонароджених та пологове відділення міськрай ТМО. У зв’язку з різкою зміною погоди, метою візиту очільника міста стала перевірка дотримання температурного режиму у відділеннях.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський оглянув нове приміщення Палацу дітей та молоді і ознайомився з діяльністю КП міської ради «Шляхрембуд» / Муніципальне життя
28.09.2018

У першій половині дня, 27 вересня 2018 року, міський голова Віктор Весельський оглянув нове приміщення Палацу дітей та молоді (вул. Князів Острозьких, 46). Очільник міста поспілкувався з працівниками закладу та подякував Ользі Добровольній і колективу за ініціативу у проведенні капітального ремонту приміщень молодіжної установи та підготовку будівлі до потреб дітей. Офіційне ж відкриття закладу після ремонту заплановано провести 4 жовтня. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
27.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 28 вересня по 30 вересня 2018 року

Докладніше...
27 вересня – Всесвітній день туризму та День туризму в Україні / Муніципальне життя
27.09.2018

Шановні працівники туристичної сфери та гості нашого міста! Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Місто Новоград-Волинський з його неповторними краєвидами, багатою історико-культурною спадщиною, рекреаційними ресурсами та привітними і гостинними людьми, має всі умови для успішного розвитку туристичної індустрії. 

Докладніше...
Обласний семінар-навчання з реалізації державної сімейної політики / Муніципальне життя
27.09.2018

27 вересня 2018 року на базі Новограда-Волинського відбувся обласний семінар-навчання з реалізації державної сімейної політики для структурних підрозділів міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад до компетенції яких віднесені питання реалізації сімейної політики. Участь у заході взяли начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та головний спеціаліст цього ж управління Анастасія Нєпша. 

Докладніше...
Зустріч в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» / Гуманітарна сфера
27.09.2018

25 вересня 2018 року в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» працівниками Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гончаренко Інною, Трояновською Ніною спільно з інтегратором Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Колесник Іриною на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відбулася зустріч із студентами ІІ курсу (охоплено групу механіків та групу будівництво та цивільна інженерія) за участю кураторів Сайчук Г.І. та Соколової З.О.

Докладніше...
Детінізація доходів громадян – запорука майбутнього / Муніципальне життя
27.09.2018

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету, а й для самих працівників. Своєчасна сплата внесків до Пенсійного фонду є запорукою соціальної стабільності в країні. Кожному громадянину гарантується право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати не нижче від визначеної законом.

Докладніше...
Відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради / Муніципальне життя
27.09.2018

26 вересня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань міського бюджету та комунальної власності.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 27 вересня 2018 року.

Докладніше...
Відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
26.09.2018

26 вересня 2018 року відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. На порядку денному розглядалися питання про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, про надану допомогу і потреби умовно-достроково звільнених осіб, про здійснену роботу з особою, звільненою з Державної установи «Житомирська установа виконання покарань (№ 8)», а також заслухано звіт про роботу спостережної комісії за ІІІ квартал 2018 року. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся семінар-практикум «Активні громадяни» з написання міні-грантів / Муніципальне життя
26.09.2018

За сприяння відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради  у великій залі Будинку рад відбувся семінар-практикум «Активні громадяни» з написання міні-грантів. Захід, який проходив протягом двох днів 25 та 26 вересня 2018 року, провела ГО «Агенція розвитку громадянського суспільства» в рамках міжнародної програми «Active Citizen» від British Counsil. Відкрив семінар-практикум перший заступник міського голови Сергій Колотов. 

Докладніше...
Нарада щодо ведення підприємницької діяльності в міському парку культури та відпочинку / Муніципальне життя
26.09.2018

26 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулась нарада щодо ведення підприємницької діяльності в міському парку культури та відпочинку. Територія парку культури та відпочинку перебуває на балансі комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс», тому задля координації роботи та побудови механізму взаємодії між балансоутримувачем та орендарями земельних ділянок парку культури та відпочинку (підприємцями) відбулась спільна зустріч. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський взяв участь в заході Асоціації міст України «День Діалогу з владою» / Муніципальне життя
26.09.2018

Протягом 24 та 25 вересня 2018 року міський голова Віктор Весельський брав участь в заході Асоціації міст України «День Діалогу з владою», що проходив в Українському домі «Перемога» міста Тернополя в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. 

Докладніше...
Засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
26.09.2018

25 вересня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради. Метою засідання був обмін думками між комісією та ініціативною групою, що лобіює питання перейменування міста Новограда-Волинського на історичну назву Звягель. Участь у засіданні взяли члени комісії та члени ініціативної групи щодо перейменування нашого міста.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 26 вересня 2018 року

Докладніше...
Відбулися земельні торги у формі аукціону / Муніципальне життя
25.09.2018

25 вересня 2018 року у великій залі Будинку рад за присутності в.о. міського голови Сергія Колотова, секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Олени Поліщук, заступника начальника фінансового управління – начальника відділу доходів міської ради Наталії Кузнєцової та т.в.о. начальника юридичного відділу міської ради Наталії Стоцької  відбулися земельні торги у формі аукціону, за результатами яких були передані в оренду чотири земельні ділянки. 

Докладніше...
Відбулась нарада з питань створення Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади / Муніципальне життя
25.09.2018

25 вересня 2018 року під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова та за участі секретаря міської ради, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради і Майстрівського сільського голови Олексія Борисюка відбулась робоча нарада з питань створення Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
25.09.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи: 

Докладніше...
Пенсійний фонд інформує / Муніципальне життя
25.09.2018

22 серпня 2018 року уряд ухвалив постанову, згідно якої буде здійснено реорганізацію органів Фонду в 15 областях, в т.ч. в Житомирській області. Пенсійний фонд України в Житомирській області, як і раніше, працюватиме за принципом поділу на фронт – офіс і бек – офіс. Фронт – офіси будуть розміщені у кожній адміністративно – територіальній одиниці області і будуть працювати з громадянами та усіма відвідувачами, що звертаються за пенсійними послугами. 

Докладніше...
Прес-конференція щодо перспективних планів діяльності секретаря міської ради Василя Остапчука за участі голів постійних комісій міської ради / Муніципальне життя
25.09.2018

24 вересня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулась прес-конференція щодо перспективних планів діяльності секретаря міської ради Остапчука В.І. за участі голів постійних комісій міської ради.

Докладніше...
Наслідки негоди 24 вересня в Новограді-Волинському / Муніципальне життя
25.09.2018

24 вересня 2018 року в результаті шквальних поривів вітру на території міста Новограда-Волинського травмовано людину та завдано збитків приватному та комунальному майну. За інформацією відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради, в наслідок негоди, уламками зірваної покрівлі завдано тілесних ушкоджень місцевій жительці, а саме: закрита черепно-мозкова травма та забій грудної клітини. Загрози життю немає. 

Докладніше...
Відбулась нарада з керівниками ОСББ та комунальних підприємств міста / Муніципальне життя
25.09.2018

24 вересня 2018 року заступник міського голови Анатолій Легенчук провів щотижневу нараду з керівниками ОСББ та комунальних підприємств. На початку наради Анатолій Володимирович, у зв’язку з шквальним вітром, який цього дня пошкодив металеву покрівлю біля торгового центру «Торговий дім», повалив дерева та пошкодив лінії електропередач у мікрорайонах міста, доручив керівникам ОСББ провести обстеження зелених насаджень з метою виявлення аварійних та таких, що підлягають видаленню.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
24.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 25 вересня 2018 року

Докладніше...
Увага! / Муніципальне життя
24.09.2018

Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища 25 вересня  у Житомирі та області небезпечних явищ не очікується

Докладніше...
Заступник міського голови Оксана Гвозденко відвідала урочистості з нагоди Дня міста Шепетівки / Гуманітарна сфера
24.09.2018

23 вересня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко у супроводі начальника відділу культури і туризму міської ради Лариси Заєць на запрошення міського голови Шепетівки Михайла Полодюка відвідали урочистості з нагоди Дня міста Шепетівки.

Докладніше...
Щорічний традиційний турнір з карате SEN-BIN CUP! / Спорт
24.09.2018

Кращий клуб України за підсумками 2018 року Сен-Бін (м. Київ) щороку проводить всеукраїнський турнір під одноіменною назвою  SEN-BIN CUP.

Докладніше...
Відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
24.09.2018

24 вересня 2018 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Колотова відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту міської ради інформує щодо нового порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС та оздоровлення у 2019 році / Муніципальне життя
24.09.2018

Кабінетом Міністрів України 11 липня 2018 року прийнято Постанову № 551 ,,Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян".

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики! / Спорт
24.09.2018

Юні важкоатлети дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради 21 вересня 2018 року взяли участь в чемпіонаті Житомирської області серед юнаків та дівчат до 15 років та молодші.

Докладніше...
Підготовка до офіційних рейтингових змагань юних тенісистів ДЮСШ! / Спорт
24.09.2018

Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради взяла участь 22 вересня 2018 року у відкритому турнірі з тенісу настільного серед юнаків та дівчат молодшого та старшого віку, який пройшов у місті Славута.

Докладніше...
Щодо призначення субсидій / Економіка
24.09.2018

Департамент праці та соціального захисту населення повідомляє: громадяни, яким призначено субсидію на житлово-комунальні послуги, зобов’язані щомісячно сплачувати обов’язкову частку платежу при умові використання соціальних нормативів. Якщо ж вартість фактично спожитих послуг з постачання холодної води і водовідведення, газо- та електропостачання менша ніж обов’язкова плата особа, яка отримує житлову субсидію зобов’язана сплачувати вартість фактично спожитої послуги. 

Докладніше...
Легалізація заробітної плати / Муніципальне життя
24.09.2018

Якщо Ваші відносини з роботодавцем не оформлені або якщо у офіційній звітності зазначена лише частина Вашої фактичної зарплати – Ви стали жертвою практики виплати “чорної” зарплати.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
24.09.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 24 вересня по 30 вересня 2018 року

Докладніше...
Урочистий мітинг приурочений початку навчальних зборів з військовозабов’язаними 4-го окремого стрілецького батальйону Житомирського обласного військового комісаріату / Муніципальне життя
24.09.2018

Відповідно до планових заходів на 2018 рік у період з 20 по 29 вересня сплановано проведення зборів з особовим складом підрозділів територіальної оборони, складовою частиною якої є 4-й окремий стрілецький батальйон. З нагоди початку навчальних зборів з військовозабов’язаними відбулось урочисті заходи на плацу військової частини А3814.Привітати військовослужбовців під час урочистостей завітали: секретар міської ради Василь Остапчук, заступник голови Житомирської ОДА Олексій Ясюнецький та військовий комісар Житомирського обласного військового комісаріату полковник Юрій Колесніченко.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (17-21 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
24.09.2018

Розпочався робочий тиждень у заступника міського голови А.В. Легенчука, у понеділок 17 вересня, з проведення галузевої наради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій. Затим Анатолій Легенчук участь в урочистих зборах з нагоди Дня рятівника, що відбулися в актовій залі 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області. У другій половині дня Анатолій Володимирович провів нараду з керівниками ОСББ та комунальних підприємств.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (17-21 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
24.09.2018

17 вересня, у понеділок, в.о. міського голови Колотов С.Ю. провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяла заступник міського голови Гвозденко О.В. Також цього дня заступник міського голови Оксана Гвозденко провела робочу зустріч з питань організації обласних навчальних зборів військового четвертого окремого стрілецького батальйону. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (17-21 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
24.09.2018

17 та 18 вересня згідно з розпорядженням міського голови від 13.09.2018 року № 323 (к) "Про покладання виконання обов’язків міського голови на Колотова С.Ю." перший заступник міського голови Сергій Колотов виконував обов’язки міського голови. Отож, у понеділок в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради В.І. Остапчука впродовж тижня (17-21 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
24.09.2018

17 вересня, в понеділок, в. о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у яких взяв участь секретар міської ради Василь Остапчук. Новообраний секретар міської ради Василь Іванович Остапчук у присутності керівників виконавчих органів міської ради підписав Присягу посадової особи органів місцевого самоврядування. У другій половині дня секретар міської ради Василь Остапчук зустрівся з фракцією Радикальної Партії Олега Ляшка у Новоград-Волинській міській раді.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
24.09.2018

21 вересня 2018 року в громадській приймальні №1 міської ради міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Загалом цього дня до очільника міста звернулось 24 жителя міста, три звернення були колективними. У ході щоп'ятничного прийому, новоград-волинцями піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. У кожного, хто прийшов цього дня на прийом, була своя проблема, яка потребувала негайного вирішення чи детального вивчення міською владою.

Докладніше...
Делегація з міста Новограда-Волинського взяла участь у відкритті пам'ятного знаку до 110-річчя подружжю Косач-Квітки / Муніципальне життя
24.09.2018

21 вересня 2018 року делегація з міста Новограда-Волинського взяла участь у відкритті пам'ятного знаку до 110-річчя подружжю Косач-Квітки, що відбулося у місті Славута Хмельницької області. До складу делегації з мальовничої батьківщини геніальної поетеси Лесі Українки увійшли заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксана Талько, а також завідуюча літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки Віра Римська.

Докладніше...
23 вересня – День машинобудівника / Муніципальне життя
21.09.2018

Шановні працівники та ветерани машинобудівної галузі Новограда-Волинського! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята! Вироби новоград-волинських машинобудівників користуються попитом не лише в Україні, а й далеко за її межами. Адже завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень машинобудівні підприємства продовжують утримувати високий рівень конкурентоздатності і якості, залишаючись локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей.

Докладніше...
22 вересня – День партизанської слави / Муніципальне життя
21.09.2018

Дорогі ветерани Другої світової війни, шановні учасники партизанського й підпільного руху! Щиро вітаю вас з Днем партизанської слави! Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Перемога України разом з іншими націями була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День партизанської слави / Муніципальне життя
21.09.2018

21 вересня 2018 року в Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави. У сквері Слави пройшов мітинг, участь у якому взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, керівники структурних підрозділів виконавчих органів влади, ветерани, учасники бойових дій та партизансько-підпільного руху під час Другої Світової війни. Учасники мітингу поклали квіти до Обеліску слави страченим німецькими загарбниками місцевим партизанам і учасникам підпільного руху.

Докладніше...
Міський голова оглянув хід будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО / Муніципальне життя
21.09.2018

21 вересня 2018 року міський голова Віктор Весельський оглянув хід будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. У виїзній робочій нараді на будівельному майданчику взяли участь головний лікар міськрай ТМО Василь Борис,  інженер з технічного нагляду за об’єктами будівництва Микола Соловей та прораб будівництва Ігор Харченко.

Докладніше...
Про діяльність промислових підприємств основного звітного кола за 8 місяців 2018 року / Економіка
21.09.2018

За 8 місяців 2018 року промисловими підприємствами міста вироблено продукції на суму 710,4 млн.грн., що на 17,8% більше аналогічного періоду минулого року. В структурі виробництва найбільшу частку займає галузь машинобудування – 26,6%, на галузь легкої промисловості припадає 25,5%, харчову промисловість - 22,3%, хімічну – 18,8%, , на деревообробну  припадає лише 6,8%. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 21 вересня по 23 вересня 2018 року

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів нараду щодо необхідності проведення фінансового аналізу по видаткам програми «Доступні ліки» / Муніципальне життя
20.09.2018

20 вересня 2018 року очільник міста Віктор Весельський провів робочу нараду щодо аналізу ситуації з фінансуванням програми «Доступні Ліки». Віктор Леонідович наголосив на необхідності проведення аналізу видатків по програмі «Доступні ліки» з метою уникнення ризиків, пов’язаних з недофінансуванням програми та виникненням заборгованості перед аптечними закладами. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання ради старійшин / Муніципальне життя
20.09.2018

20 вересня 2018 року за участі міського голови Віктора Весельського та секретаря міської ради Василя Остапчука відбулась робоча зустріч з представниками ради старійшин. Нагадуємо, що до ради старійшин, яка діє при міському голові з 2005 року, входять представники старшого покоління, які мають досвід керівної роботи та постійно цікавляться актуальними питаннями життя територіальної громади міста.

Докладніше...
Засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
20.09.2018

20 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань.

Докладніше...
Нарада щодо будівництва, експлуатації та санітарного стану полігону твердих побутових відходів / Муніципальне життя
20.09.2018

20 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука у конференц-залі міської ради відбулася нарада щодо будівництва, експлуатації та санітарного стану полігону твердих побутових відходів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
19.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 вересня 2018 року

Докладніше...
Стипендіати міського голови 2018 року / Муніципальне життя
19.09.2018

18 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання експертної комісії з призначення стипендій міського голови. Заступник міського голови Гвозденко О.В. зазначила, що за ініціативи міського голови та підтримки депутатського корпусу, вже третій рік поспіль кращим учням загальноосвітніх навчальних закладів та закладів позашкільної освіти виплачується стипендія міського голови. Є відповідне «Положення про стипендію міського голови» згідно якого обдаровані учні Новограда-Волинського отримають протягом навчального року грошове заохочення. 

Докладніше...
Міський голова провів робочу нараду з головними розпорядниками коштів міського бюджету / Муніципальне життя
19.09.2018

19 вересня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду з головними розпорядниками коштів міського бюджету. У зв’язку із закінченням третього кварталу 2018 року, предметом зустрічі стала нагальна потреба у проведенні аналізу щодо фінансування першочергових та захищених статей видатків міського бюджету. Оскільки є незабезпеченість у сумі 13,4 млн. грн. на заробітну плату до кінця поточного року, у тому числі за рахунок коштів районного та бюджетів ОТГ. 

Докладніше...
Жінка на ринку праці / Муніципальне життя
19.09.2018

18 вересня 2018 року провідним фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Харченко Людмилою спільно з начальником відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Чаюк Наталією проведений семінар для жінок зареєстрованих в центрі зайнятості «Жінка на ринку праці».

Докладніше...
 / Муніципальне життя
18.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 19 вересня 2018 року

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
18.09.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи: 

Докладніше...
Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
18.09.2018

18 вересня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. 

Докладніше...
Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іван Заінчковський ознайомився з ходом будівництва «Прозорого соціального офісу» / Муніципальне життя
18.09.2018

18 вересня 2018 року начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іван Заінчковський відвідав з робочим візитом Новоград-Волинський. Під час свого перебування у місті  Іван Адамович зустрівся із заступником міського голови Оксаною Гвозденко.

Докладніше...
Відбулось засідання робочої групи з питань оптимізації структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради / Муніципальне життя
18.09.2018

18 вересня 2018 року під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова в конференц-залі міської ради відбулось засідання робочої групи з питань оптимізації структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

Докладніше...
Юні тенісисти набираються досвіду! / Спорт
18.09.2018

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради взяли участь у відкритому обласному турнірі з тенісу настільного, який відбувся в місті Житомирі 16 вересня 2018 року. Наше місто представляла команда у складі двох юнаків 2005 р.н. та чотирьох дівчат 2003, 2005 р.н. 

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з боксу! / Спорт
18.09.2018

З 14 по 16 вересня 2018 року в місті Бердичів пройшов чемпіонат Житомирської області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. та молоді 2001-2002 р.н. В змаганнях  взяло участь 15 команд області із загальною кількістю 120 боксерів. Збірна команда міста, яку представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, зайняла друге командне місце. Рівень спортивної конкуренції був високий. Наші здобутки: три – перших місця, чотири – других місця, сім – третіх місць.

Докладніше...
17 вересня – День рятівника / Муніципальне життя
17.09.2018

Шановні працівники рятувальних служб та цивільного захисту! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника! У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф. Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Адже ваша нелегка, нерідко небезпечна служба проходить під гаслом «Запобігти, врятувати, допомогти». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
17.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 18 вересня 2018 року

Докладніше...
Заступник міського голови Анатолій Легенчук взяв участь у зборах приурочених Дню рятівника / Муніципальне життя
17.09.2018

17 вересня 2018 року в Новограді-Волинському відзначили День рятівника. День рятівника є професійним святом працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Докладніше...
Новоград-Волинський: відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
17.09.2018

17 вересня 2018 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Колотова відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Новоград-Волинський продовжує скорочувати викиди СО2 / Муніципальне життя
17.09.2018

14 вересня 2018 року в м. Київ відбулась конференція «Енергоефективність на підприємствах: можливості та рішення», присвячена початку співпраці з підприємствами. Влітку спеціалістами відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу і планування міської ради, було запропоновано керівникам заявлених напрямків бізнесу м. Новограда-Волинського взяти участь в грантовій пропозиції «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується GIZ на замовлення уряду Німеччини та у співробітництві з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. 

Докладніше...
Щодо призначення субсидій / Муніципальне життя
17.09.2018

Відповідно до Постанови КМУ від 27.04.2018 року № 329 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів від 28 грудня 2016 року №1022” з 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (10-14 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
17.09.2018

У першій половині дня понеділка, 10 вересня, заступник міського голови А.В. Легенчук провів галузеву нараду, а також взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням міського голови Віктора Весельського. У другій половині дня Анатолій Легенчук провів нараду з керівниками ОСББ та комунальних підприємств, а також галузеву нараду з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (10-14 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
17.09.2018

Розпочала робочий тиждень заступник міського голови Оксана Гвозденко у понеділок, 10 вересня, із участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах під головуванням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського. У другій половині дня Оксана Василівна взяла участь в нараді з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» за участі міського голови Весельського В.Л.

 

 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова / Муніципальне життя
17.09.2018

13 вересня, у четвер, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у п’ятдесят восьмому засіданні виконавчого комітету міської ради. У другій половині дня Сергій Юрійович головував під час засідання робочої групи з питань оптимізації структури виконавчих органів міської ради. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.09.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 17 вересня по 23 вересня 2018 року

Докладніше...
16 вересня – День працівників лісу / Муніципальне життя
14.09.2018

Шановні працівники лісового господарства! Сердечно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу! Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов'язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного мешканця.

Докладніше...
15 вересня – День фармацевтичного працівника / Муніципальне життя
14.09.2018

Шановні провізори і фармацевти Новограда-Волинського! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника! Робота фармацевта – важлива складова лікувального процесу, оскільки саме від фармацевтів багато в чому залежить отримання пацієнтом якісних та ефективних лікарських препаратів. Кожного дня своїми порадами й діями ви робите значний внесок у підтримання здорового й повноцінного життя своїх земляків. І найвищою оцінкою вашої діяльності є людська вдячність і радість тих, кому ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаючи впевненості та оптимізму. 

Докладніше...
Урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника у Новоград-волинській ЦМРА №217 / Муніципальне життя
14.09.2018

Напередодні професійного свята, 14 вересня 2018 року у Новоград-Волинській центральній міськрайонній аптеці №217 відбулись урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника. Представників фармацевтичної галузі привітали начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Галина Барашовець, а також головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інна Вошко. 

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся масовий спортивний захід «Спортивна платформа 2018» / Спорт
14.09.2018

14 вересня 2018 року на міському стадіоні «Авангард» відбувся спортивно-масовий захід «Спортивна платформа 2018». Ця акція спрямована на популяризацію спорту і здорового способу життя, рекламування спортивних можливостей міста Новограда-Волинського і має на меті через показові виступи спортивних шкіл, клубів, секцій показати батькам та дітям, що займатись спортом – корисно і цікаво. 

Докладніше...
Відбулось засідання робочої групи з питань оптимізації структури виконавчих органів міської ради / Муніципальне життя
14.09.2018

13 вересня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулось засідання робочої групи з питань оптимізації структури виконавчих органів міської ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 вересня 2018 року.

Докладніше...
Робоча нарада з питань забруднення річок Случ та Смолка / Муніципальне життя
13.09.2018

13 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулася робоча нарада з питань забруднення річок Случ та Смолка.

Докладніше...
Відбулось 58 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
13.09.2018

12 вересня 2018 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось 58 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На початок засідання було зареєстровано 14 членів виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з батьками загиблих учасників АТО / Муніципальне життя
13.09.2018

12 вересня 2018 року, в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з батьками загиблих учасників АТО. З привітальним словом виступила директор Центру Антоніна Лапинська, яка подякувала за їх участь у зустрічі та представила батькам героїв учасників заходу. Потому, до слова запросили представника департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Олену Лавринович, яка розповіла про зміни в законодавстві щодо призначення житлових субсидій. 

Докладніше...
В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з умовно засудженими було обговорено основні конституційні норми, які захищають права людини / Муніципальне життя
13.09.2018

12 вересня 2018 року на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб спільно з представниками Новоград-Волинського МРВ філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги відбулася зустріч зі звільненими від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на тему «Права при затриманні». На початку бесіди засудженим наголошено, що кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність, затримання може відбутися лише за певних умов, коли для цього є підстави, передбачені законодавством. 

Докладніше...
Новоград-Волинське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує / Муніципальне життя
13.09.2018

Пенсійним фондом України запроваджено електронну форму пенсійного посвідчення. Донедавна пенсійне посвідчення виконувало виключно функцію документу, який підтверджує офіційний статус пенсіонера. Запровадження електронного пенсійного посвідчення значно розширює можливості його користувача. Насамперед, документ поєднує в собі одночасно функції звичного для усіх пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, що забезпечує чимало переваг для його власника. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 вересня 2018 року

Докладніше...
Очільник Новограда-Волинського Віктор Весельський провів зустріч з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном / Муніципальне життя
12.09.2018

11 вересня 2018 року, згідно з розпорядженням міського голови від 07.09.2018 №152, очільник міста Віктор Весельський перебував з робочою поїздкою у місті Києві, де провів зустріч з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном.

Докладніше...
12 вересня відзначає день народження заступник міського голови Анатолій Легенчук / Муніципальне життя
12.09.2018

Шановний Анатолію Володимировичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! У цей прекрасний і радісний день - день Вашого народження – бажаю Вам щасливих років життя, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 12 вересня 2018 року.

Докладніше...
Впровадження нової форми організації навчального часу триває / Муніципальне життя
11.09.2018

Триместри в школі в 2018-2019 – це відносно нова, досить мало звична нашим дітям форма організації навчального часу. На відміну від звичайної при такій системі час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.


 
Докладніше...
Засідання комісії з вивчення обставин та правомірності постановки на облік захисних споруд цивільного захисту / Муніципальне життя
11.09.2018

11 вересня 2018 року в конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулося засідання комісії з вивчення обставин та правомірності постановки на облік захисних споруд цивільного захисту. Постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту» передбачено  Порядок створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
11.09.2018

11 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради.

Докладніше...
Проведено бесіди з безробітними щодо питання легальної зайнятості та запровадження послуги патронату над дитиною в місті / Муніципальне життя
11.09.2018

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України  від 24.02.2016 № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» міський центр соціальних служб спільно з міським центром зайнятості постійно співпрацюють в даному напрямку з безробітними, зареєстрованими в центрі зайнятості. Висвітлюються питання легальної зайнятості, особливостей зайнятості молоді, жінка на ринку праці.  

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
11.09.2018

Житлово-комунальне господарство. За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Заступник міського голови Оксана Гвозденко здійснила об’їзд закладів освіти міста / Муніципальне життя
11.09.2018

11 вересня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко ознайомилась з організацією харчування дітей у школах приватними підприємцями. Цього дня Оксана Василівна відвідала чотири навчальні заклади міста. Нагадаємо рішенням Новоград-Волинської міської ради на початку 2018 року було започатковано пілотний проект щодо організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти приватними суб'єктами господарювання-переможцями відкритих торгів на закупівлю надання послуг з організації харчування.

Докладніше...
Нарада з питань будівництва «Прозорого соціального офісу» / Муніципальне життя
11.09.2018

10 вересня 2018 року відбулась нарада з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка,20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» за участі міського голови Весельського В.Л. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 вересня 2018 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: відбулись щотижневі оперативна та апаратні наради / Муніципальне життя
10.09.2018

10 вересня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. У ході оперативної наради міський голова Віктор Весельський разом із заступником міського голови Оксаною Гвозденко, заступником міського голови Анатолієм Легенчуком, т.в.о. начальника фінансового управління міської ради Валентиною Іваненко, т.в.о. керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ніною Марчук та начальником відділу кадрів та архівної роботи Жанною Колесник обговорили ряд суспільно важливих питань, що потребують першочергового вирішення.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.09.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 10 вересня по 16 вересня 2018 року

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (03 - 07 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
10.09.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 03 вересня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький провів особистий прийом громадян. Цього дня новоград-волинці мали нагоду звернутися до Дмитра Аркадійовича з питань, що відносяться до компетенції посадовця (питання взаємодії з правоохоронними органами і силовими структурами, організації роботи тендерного комітету).

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В.Легенчука впродовж тижня (03-07 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
10.09.2018

Протягом тижня заступник міського голови Анатолій Легенчук здійснював планову перевірку додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки будівель та приміщень міської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (03-07 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
10.09.2018

У понеділок, 3 вересня, заступник міського голови Оксана Гвозденко розпочала робочий тиждень із участі у заходах з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року. Потому, Оксана Василівна була присутня під час засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (03-07 вересня 2018 року) / Муніципальне життя
10.09.2018

3 вересня, у понеділок, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. У вівторок, 4 вересня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян, засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і засіданні постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів нараду з керівниками виконавчих органів міської ради - головними розпорядниками коштів / Муніципальне життя
10.09.2018

7 вересня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського пройшла нарада з керівниками виконавчих органів міської ради - головними розпорядниками коштів, під час якої було надано інформацію щодо освоєння коштів по капітальним видаткам галузей життєзабезпечення міста. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
10.09.2018

7 вересня 2018 року в громадській приймальні №1 міської ради міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Загалом цього дня до очільника міста звернулось 18 жителів міста. У ході щоп'ятничного прийому, новоград-волинцями піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. У кожного, хто прийшов цього дня на прийом, була своя проблема, яка потребувала негайного вирішення чи детального вивчення міською владою. Зокрема, звернення стосувались питань в житлово-комунальної галузі, спорів з сусідами, житлово-майнових проблем, допомоги у лікуванні, функціонування телерадіомовлення тощо.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.09.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 10 вересня по 16 вересня 2018 року

Докладніше...
9 вересня - День танкістів / Муніципальне життя
07.09.2018

Шановні воїни-танкісти, ветерани танкових військ Новоград-Волинського місцевого гарнізону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Докладніше...
8 вересня - День фізкультури та спорту / Муніципальне життя
07.09.2018

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття. 

Докладніше...
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! / Муніципальне життя
07.09.2018

Щиро вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту. Зичимо всім міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, творчої наснаги та нових досягнень на славу спорту нашого міста та України. 

Докладніше...
7 вересня - День військової розвідки України / Муніципальне життя
07.09.2018

Шановні воїни-розвідники та ветерани військової розвідки! Від усього серця вітаю вас з нагоди вашого свята. Події, особливо останніх років, показали як важлива і ефективна військова розвідка. За роки свого існування, військові розвідники – люди мужньої і однієї з найнебезпечніших професій, пройшли славетний історичний шлях. Вони завжди діяли на вістрі локальних війн і військових конфліктів у багатьох країнах світу, довели, що здатні успішно виконувати поставлені перед ними завдання.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася дискусія "Громадська модель бюджету участі для Новограда-Волинського" / Муніципальне життя
07.09.2018

7 вересня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулася дискусія "Громадська модель бюджету участі для Новограда-Волинського" з експертом - практиком Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ Іриною Стасюк. Мета заходу: обмін досвідом проектів інших міст, вивчення механізму впровадження, а також обговорення можливих проблем при реалізації та варіанти вирішення.

Докладніше...
В ніч на 7 вересня поруч з Сквером Слави у Новограді-Волинському викрали туї / Муніципальне життя
07.09.2018

Вранці 7 вересня 2018 року поруч з Сквером Слави у Новограді-Волинському невідомі особи викрали дві туї, які були висаджені з метою благоустрою нещодавно капітально відремонтованої дороги на вулиці Юрія Ковальського. Нагадаємо, що 28 серпня 2018 року працівники комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» висадили на даній ділянці 18 декоративних дерев (західні туї). 

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-липень 2018 року / Економіка
07.09.2018

На 1 липня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56230 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-червень 2018р. становить 58 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  66 осіб. 

Докладніше...
Відбулось друге пленарне засідання позачергової двадцять п’ятої сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
07.09.2018

6 вересня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського у великій залі Будинку рад відбулося друге пленарне засідання позачергової 25-ї сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації на пленарному засіданні зареєструвалось 28 депутатів міської ради.

Докладніше...
Стягнення кредитного боргу є незаконним, якщо Вас обікрали інтернет-шахраї / Муніципальне життя
06.09.2018

Останнім часом в соцмережах ми постійно спостерігаємо, як кібер-шахраї вигадують все нові методи крадіжки грошей наших громадян через мережу Інтернет. Так, знаючи фінансовий номер людини в Інтернет-банкінгу одного з найбільших банків вони викрадають всі кошти та ще й отримують товари в кредит.

Докладніше...
Якщо родич помер на тимчасово окупованій території / Муніципальне життя
06.09.2018

Указом Президента України 2018 рік проголошено Роком реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», покликаного підвищити рівень правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту свої прав.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту / Муніципальне життя
06.09.2018

Спортивна гордість Новограда-Волинського: тренери, вчителі, спортсмени та рекордсмени різного віку зібралися у великій залі Будинку Рад 5 вересня 2018 року, щоб напередодні Дня фізичної культури і спорту відзначити спортивні досягнення за минулий рік. Участь у заході взяли очільник Новограда-Волинського Віктор Весельський, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба і депутати міської ради. 

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
06.09.2018

5 вересня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова комісії – Ігор Юшманов) з розгляду питань порядку денного другого пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання. Засідання проходило за участі міського голови Віктора Весельського, заступників міського голови та посадових осіб. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 06 вересня 2018 року

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
05.09.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Депутатські комісії опрацьовували питання порядку денного 2-го пленарного засідання 25-ї сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
05.09.2018

Відповідно до графіку засідань постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного другого пленарного засідання двадцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання, 4 вересня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулись засідання: 

Докладніше...
Заступник міського голови Оксана Гвозденко відвідала комунальний вищий навчальний заклад «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
05.09.2018

В рамках підготовки до початку навчального року заступник міського голови Оксана Гвозденко у супроводі начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук здійснила об’їзд закладів освіти на предмет перевірки їх готовності до навчально процесу. 

Докладніше...
Про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення / Муніципальне життя
04.09.2018

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення безпосередньо залежать від цін на електричну енергію, реагенти, паливно-мастильні матеріали, рівня мінімальної заробітної плати, податків та ін. Враховуючи, що вартість складових постійно зростає з незалежних від підприємств водопостачання та водовідведення причин, надання споживачам послуг за тарифами, які не відшкодовують фактичних витрат підприємств, призводить перш за все до обмеженості коштів підприємств для здійснення розрахунків за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати працівникам, придбання реагентів, сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 вересня 2018 року

Докладніше...
Директор КП «Шляхрембуд» Андрій Рассадін поспілкувався з громадськими активістами щодо стану доріг в місті / Муніципальне життя
04.09.2018

Минулими вихідними представники однієї з громадських організацій Новограда-Волинського провели акцію: ними була змінена розмітка навколо вибоїн на автошляхах міста та нанесені написи з вимогою негайно відремонтувати дороги. Наступного дня після акції директор комунального підприємства міської ради «Шляхрембуд» Андрій Рассадін запросив активістів відвідати очолюване ним підприємство, яке займається будівництвом, ремонтом та утриманням міських комунальних доріг та тротуарів. 

Докладніше...
Інформація щодо міського Молодіжного центру / Муніципальне життя
04.09.2018

3 липня 2018 року на сайті Новоград-Волинської міської ради було розміщено оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт проектної документації на реалізацію проекту з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вулиці Шевченка, 5/1 в м. Новограді-Волинському. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
03.09.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 04 вересня 2018 року

Докладніше...
На засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин / Муніципальне життя
03.09.2018

3-го вересня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова комісії – Олександр Остапчук). 

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища / Муніципальне життя
03.09.2018

Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища

Докладніше...
Про методичні рекомендації щодо соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів / Муніципальне життя
03.09.2018

До уваги новоград-волинців! Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що у відповідності до Положень Закону України «Про охорону дитинства постановою КМУ від 05.04.2017 №268 затверджено відповідний Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (далі-Порядок).

Докладніше...
Турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова» / Спорт
03.09.2018

З 27 серпня по 02 вересня 2018 року в місті Львів пройшов рейтинговий Х міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова». В змаганнях взяли участь найкращі юнаки 2008 р.н. та дівчата 2003 р.н. України та юні спортсмени з інших країн. На змагання була запрошена команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у складі двох юнаків та двох дівчат. 

Докладніше...
У навчальних закладах міста Новограда-Волинського пролунав перший дзвоник / Гуманітарна сфера
03.09.2018

3-го вересня 2018 року навчальні заклади міста Новограда-Волинського знову наповнились веселим гоміном, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної школи удруге, втретє, вчетверте… ну а хтось – востаннє чи вперше. 

Докладніше...
Графік засідань постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного другого пленарного засідання двадцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
03.09.2018

Графік засідань постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного другого пленарного засідання двадцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa