Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Вересень 2014 року
Відбулася звітно-виборча конференція Новоград-Волинської міськрайонної організації профспілки працівників культури / Муніципальне життя
30.09.2014

26 вересня  в малій залі Палацу культури ім. Лесі Українки відбулася звітно-виборча конференція Новоград – Волинської міськрайонної організації профспілки працівників культури. У конференції взяла участь голова Федерації профспілок Житомирської області, голова обласної профспілкової організації працівників культури Неля Паламарчук.

Докладніше...
Про невідкладні заходи по забезпеченню готовності Новограда-Волинського до опалювального сезону 2014-2015 років / Муніципальне життя
30.09.2014

Враховуючи значне зменшення для міста лімітів постачання природного газу (на 30%), електроенергії та інших енергоносіїв, з метою безумовного забезпечення нормального проживання мешканців міста, якісної підготовки багатоквартирного житлового фонду до експлуатації його в осінньо-зимовий період міським головою видано розпорядження від 29.09.2014 № 206 (о) «Про невідкладні заходи по забезпеченню готовності міста до опалювального сезону 2014-2015 років».

Докладніше...
Перевір себе в списках виборців! / Муніципальне життя
30.09.2014

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Списки виборців (попередні та уточнені) та іменні запрошення, як і завжди, будуть виготовлені відділом ведення Державного реєстру виборців міської ради. Кожний виборець, який внесений до бази даних Державного реєстру виборців, повинен до 15 жовтня включно отримати запрошення на вибори, доставку якого повинні забезпечити члени дільничних виборчих комісій. Адреси розміщення виборчих дільниць залишились тими ж, що і на минулих виборах.

 

Докладніше...
30 – Всеукраїнський День бібліотек / Гуманітарна сфера
29.09.2014

Шановні бібліотечні працівники Новограда-Волинського! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Ваша відповідальна справа надзвичайно важлива для нашого суспільства. Адже незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство і досі не може уявити своє життя без книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Докладніше...
30 вересня – День усиновлення: Мати родину – це щастя, бути батьками – це велике багатство! / Муніципальне життя
29.09.2014

День усиновлення на Україні відзначається 30 вересня - у день святих Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства, день вшанування людей, які відкрили свої серця та домівки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування.

 

Докладніше...
10 БЕЗБЮДЖЕТНИХ СПОСОБІВ ЗІГРІТИСЯ ВЗИМКУ / Муніципальне життя
29.09.2014

Не перекривай дорогу теплу! Радіаторні екрани, довгі штори, невдало розставленні меблі та інші речі, розташовані перед радіаторами, поглинають до 20% теплової енергії. Заклей щілини у вікнах. Біля 40% тепла, що надходить в приміщення, втрачається взимку через вікна. Елементарні заходи з теплоізоляції допоможуть підвищити температуру в квартирі на 4-5° С. Обладнай вентиляційні отвори спеціальними дверцятами або шматком картону. Це допоможе підвищити температуру на 5-7° С.

Докладніше...
Основні рішення прийняті під час 25 сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
29.09.2014

25 вересня відбулося пленарне засідання ювілейної двадцять п’ятої сесії міської ради під головуванням міського голови Володимира Загривого та секретаря міської ради Сергія Лавренюка. У зібранні взяли участь 38 депутатів міської ради, а також депутати обласної ради, члени виконавчого комітету міської ради, радники міського голови, представники районної державної адміністрації та районної ради, керівники виконавчих органів міської ради, міських організацій політичних партій, силових структур, місцевих засобів масової інформації.

Докладніше...
Заборонено проїзд вантажного автотранспорту вантажопідйомністю більше 30 тонн територією Новограда-Волинського / Муніципальне життя
29.09.2014

Задля поліпшення екологічного стану міста, організації дорожнього руху та його безпеки, недопущення подальшого руйнування міських доріг, враховуючи експертний висновок ТОВ «Фарватер-проект» щодо технічного стану автомобільного мосту через р.Смолка, рішенням міської ради, заборонено проїзд вантажного автотранспорту вантажопідйомністю більше 30 тонн територією міста, крім автомобілів які здійснюють перевезення вантажів у міжнародному сполученні.

Докладніше...
Питання енергетичної безпеки Новограда-Волинського в надзвичайних умовах / Муніципальне життя
29.09.2014

На пленарному засіданні двадцять п’ятої сесії Новоград-Волинської міської ради перший заступник міського голови Микола Усенко доповів про енергетичну безпеку міста в надзвичайних умовах. З метою забезпечення безпечного проходження осінньо-зимового періоду 27.05.2014р. виконавчим комітетом міської ради було прийнято відповідне рішення.

Докладніше...
День Дошкільника у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
29.09.2014

Вже вп’яте у нашому місті педагогічні працівники ДНЗ відзначають День дошкільника. Тільки нещодавно він набув державного статусу. Ідея цього свята – спрямування уваги суспільства на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому, бо саме в цій установі і в цей період закладається підґрунтя майбутньої людини, формується особистість, закладаються основи здоров’я, морального, пізнавального та духовного розвитку.

 

Докладніше...
Рішенням міської ради затверджено Положення про відведення земельних ділянок учасникам АТО / Муніципальне життя
29.09.2014

З метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців та представників інших силових структур, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, враховуючи пропозицію міського голови, рішенням міської ради затверджено „Положення про відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків на території м. Новограда-Волинського військовослужбовцям та представникам інших силових структур, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України”.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася акція „ Єднаймося друзі! Країна єдина! Миру хоче кожна людина!“ / Гуманітарна сфера
26.09.2014

Студентська молодь міста з ініціативи студентського парламенту медичного коледжу, провела мирну акцію під гаслом «Єднаймося друзі! Країна єдина! Миру хоче кожна людина!». Мета акції – сказати своє «НІ!» у відповідь на агресію Росії, виступити проти війни на підтримку миру в Україні, продемонструвати всьому світові свою непохитність та згуртованість у боротьбі за незалежність держави.

 

Докладніше...
Що очікувати новоград-волинцям від опалювального сезону 2014-2015 року / Економіка
26.09.2014

24 вересня перший заступник міського голови Микола Усенко, директор КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Людмила Тодорович та заступник директора даного підприємства Віталій Діхтієвський у режимі прес-конференції проінформували населення міста про перебіг цьогорічного осінньо-зимового періоду в умовах вимушеної економії. Зустріч з представниками засобів масової інформації організували у приміщенні котельні комунального підприємства, що знаходиться на вул. І.Франка, 15-А, та фактично опалює всю центральну частину міста.

Докладніше...
„Будемо робити можливе і неможливе, щоб наша держава була нашою!“ / Муніципальне життя
26.09.2014

24 вересня, відбулася прес-конференція з новим  командиром 30-ї окремої механізованої бригади — підполковником Віталієм Якубовим. Попереднього командира — Олександра Нестеренка — призначено 1-им заступником командира 8-го армійського корпусу. Міський голова Володимир Загривий назвав цей факт контрударом по чутках, брехні, базіках і, навіть, шпигунах. А такі, запевнив, у нашому місті є.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Любов і злагода єднають нас / Гуманітарна сфера
26.09.2014

До Дня миру у школі-родині №2 проводились заходи, під час яких учні намагалися зробити все, аби наблизити таке очікуване і жадане слово «мир» у кожне серце, кожну родину, у нашу країну. 1 вересня учні з директором Любов’ю Георгіївною відпускали у небо голуба миру, 19 вересня відбулася акція «Мир, любов і злагода єднають нас», 22 вересня – конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир на планеті Земля», акція «Добрі слова, вчинки і сміх продовжують життя», у перші дні вересня учні школи писали листи пораненим, які передавалися у східні регіони України, а 23 вересня шкільний волонтерський загін відвідав воїнів, які перебувають на лікуванні у міській лікарні. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському вводяться в дію нові тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів / Економіка
25.09.2014

З метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, виконавчим комітетом міської ради прийняті рішення від 23.09.14 №245 „Про введення в дію тарифів на послуги з вивезення ТПВ, встановлення рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.07.14 №178“ введено в дію тарифи ТОВ «Міськкомунсервіс» та № 244 „Про встановлення тарифу на послуги з захоронення твердих побутових відходів“.

 

Докладніше...
Флешмоб у Новоград-Волинській ЗОШ №6 / Гуманітарна сфера
25.09.2014

Найбільше кожен із нас сьогодні мріє про мир. Ще рік тому ніхто б не міг подумати,що це слово стане для нас головним, що ми з нетерпінням будемо чекати перегляду «Новин», у яких почуємо: «Мир! Війна закінчилася!». Ми ніколи не думали, що будемо чекати повернення з бойових дій наших рідних!

Докладніше...
Відзначення Всесвітнього дня миру у Новоград-Волинській ЗОШ №10 / Гуманітарна сфера
25.09.2014

У Новоград-Волинській школі №10 художньо-естетичного профілю з нагоди відзначення Всесвітнього дня миру проведено ряд заходів. 19 вересня було організовано виставку дитячих робіт на тему: "Хай буде всезагальний мир в усьому світі", які просякнуті цікавими і творчими ідеями. Всі активно підтримали цю справу, і з великим бажанням пронизані, вимальовуючи "мир", "припинення війни", "славу нашим героям" на аркуші паперу. Також цього дня відбулося засідання Європейського шкільного клубу «Смолка», на якому було виготовлено колаж «Ми - за мир».

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Ми – діти України за мир у всьому світі» / Муніципальне життя
25.09.2014

До цього часу мир для нас був повсякденною реальністю. І хоча на звягельській землі спокійно і діти мають можливість ходити до школи, проте для сходу України та і для всієї України сьогодення не спокійне. Ми живемо в кайданах: мається на увазі в атмосфері нестабільності та страху. І тому ми – українці, школярі, батькита педагогічний колектив ЗОШ №3 сьогодні підтримуємо акцію «Ми діти України за мир у всьому світі» та приймаємо участь у відзначенні Міжнародного Дня миру.

 

Докладніше...
Звернення керівництва комунального підприємства «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» / Муніципальне життя
25.09.2014

Я думаю, що всі розуміють, що опалювальний сезон 2014-2015 рр. буде дуже складним. Як в цілому перед державою, так і перед нашим комунальним підприємством «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» поставлено завдання щодо скорочення споживання газу на 30%, тобто, якщо підприємство використало за опалювальний сезон 2013-2014 рр. 8,6 млн.м3 газу, то на сезон 2014-2015 підприємству виділений ліміт постановою КМУ лише в кількості 6,026 млн.м3. Це пов’язано з тим, що для сталого проходження опалювального сезону в країні не вистачає 5 млрд. кубів газу.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: “Велика перерва” для батьків / Муніципальне життя
25.09.2014

18 вересня в ДНЗ №4 “Сонечко” в рамках роботи над проектом “Інститут сім’ї”, був проведений захід для батьків “Велика перерва”. Ціль заходу — демонстрування батькам вихованців особливостей сучасної освіти, знаходження взаєморозуміння між педагогами і батьками та налаштування їх на плідну співпрацю. Батьки знову змогли відчути себе дітьми і провести один день в ролі вихованців дитячого садка.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Підтримали військових / Гуманітарна сфера
25.09.2014

За ініціативою волонтерської групи «Допоможемо всі разом» 18 і 19 вересня в місті пройшла благодійна акція по збору продуктів харчування та інших товарів для військових Новоград-Волинського гарнізону, що перебувають в зоні АТО. Акція пройшла в супермаркетах «Вопак», «Фора», «Колібріс», яку проводили студенти і викладачі наших вищих навчальних закладів – медичного коледжу, промислово-економічного технікуму, економіко-гуманітарного коледжу, вищого професійного училища.

 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців: Вся історія сектору «Д» (відео) / Муніципальне життя
25.09.2014

Нещодавно у телеефірі Першого національного/ТРК «Ера» вийшов відеосюжет, в якому керівництво та особовий склад 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ, бійці сектору «Д» розповідають про серпневі події 2014 року, які відбувалися в зоні бойових дій на сході України, напередодні та під час Іловайської трагедії.

 

Докладніше...
Новоград-волинці відвідали в смт. Городниця меморіал «Партизанський дуб» / Муніципальне життя
24.09.2014

Традиційно, 22 вересня, у День партизанської слави, сивочолі ветерани, партизани та вдови загиблих і померлих фронтовиків прийшли покласти живі квіти та вклонитися до меморіалу «Партизанський дуб», що знаходиться в смт. Городниця Новоград-Волинського району, в знак шани загиблим учасникам підпільно-партизанського руху, які віддали свої життя в роки Великої Вітчизняної війни, звільняючи рідну землю від німецько-фашистських окупантів.

 

Докладніше...
Герої не вмирають: У Новограді-Волинському поховали сержанта за контрактом Сергія Михайлова / Гуманітарна сфера
24.09.2014

18 вересня 2014 року зупинилося серце справжнього патріота України, люблячого сина та брата, сержанта за контрактом, командира відділення радіовідділення взводу зв’язку механізованого батальйону 30 окремої механізованої бригади Михайлова Сергія Петровича. Народився Михайлов С. П. 26 січня 1976 року у м. Новоград-Волинський, Житомирської області, за походженням – росіянин. 7 травня 1996 року був прийнятий на військову службу за контрактом Новоград-Волинським ОМВК.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський - земля героїв / Муніципальне життя
24.09.2014
Ласкаве тепле осіннє сонечко пестило промінчиками усіх, хто виявив бажання провести ще один день на лоні природи , а точніше, на березі річки Случ. Кожної весни та осені учні Новоград-Волинського вищого професійного училищаберуть участь у спортивно-розважальних програмах . Початок цього навчального року не став винятком.Враховуючи надскладну ситуацію в Україні спортивна програма набула військово-патріотичного спрямування під гаслом «Новоград-Волинський - земля героїв».

 

 

Докладніше...
Герої не вмирають: У Новограді-Волинському в останній шлях провели військовослужбовця військової служби за контрактом Василя Подолянчука / Муніципальне життя
24.09.2014

22 вересня на території  12 інженерного полку відбулося прощання з військовослужбовцем військової служби за контрактом, старшим сержантом, командиром 2 відділення мінних загороджувачів взводу інженерних загороджень роти загороджень інженерно-саперного батальйону військової частини А3814 Подолянчуком Василем Володимировичем, який загинув в наслідок вибуху в зоні АТО.

 

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
24.09.2014

23 вересня під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого було розглянуто та прийнято 12 рішень. Зокрема, обговорювалися питання щодо плану роботи виконавчого комітету на четвертий квартал цього року, встановлення тарифів, приватизації кімнат в гуртожитку, поточного будівництва, перереєстрації тимчасових торгівельних споруд, встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів, захисту житлових і майнових прав дітей, призначення опікуна над житлом тощо.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Швидше, спритніше, вище! / Спорт
22.09.2014

Під таким девізом з 8 по 12 вересня у спеціалізованій четвертій  школі пройшов Олімпійський тиждень. З метою популяризації спорту, традицій  і культури здорового способу життя в усіх класах було проведено  позакласні Олімпійські уроки, показові виступи спортсменів школи, зустрічі з відомими тренерами та спортсменами міста, Універсалом О. Я. та Пукасом В. І.

Докладніше...
Виграти ми можемо лише миром – Глава держави / Муніципальне життя
22.09.2014

Президент України Петро Порошенко дав інтерв’ю українським телеканалам, в якому наголосив, що країна робить все для встановлення миру. «Виграти ми можемо лише миром», - заявив Президент. Відповідаючи на запитання, Глава держави підкреслив, що ніякої розбіжності думок щодо пріоритету мирного розвитку подій у трикутнику «Президент-Парламент-Уряд» немає. «Абсолютно тверде переконання і скоординовані дії, що нам потрібен мир», - відзначив він.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Діти прагнуть миру в Україні! / Гуманітарна сфера
22.09.2014

 

21 вересня у світі відзначають Міжнародний День миру, в рамках якого колектив четвертої школи  долучився до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир». В ході акції оформлено тематичний стенд «Мир – це…», проведено виховні години, уроки, відео лекторії, мета яких – пропаганда миру і толерантності у світі.

 

Докладніше...
22 вересня у Новограді-Волинському відзначили День партизанської слави / Муніципальне життя
22.09.2014

День партизанської слави відзначають щорічно для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної Війни, як данину всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова відвідав тяжко поранених військовослужбовців в зоні АТО / Муніципальне життя
22.09.2014

Минулого тижня міський голова Володимир Загривий перебував в зоні АТО. Очільник міста мав зустрічі з військовими, відвідав тяжко поранених військовослужбовців, які зараз проходять лікування у військовому шпиталі. Наразі там знаходиться четверо хлопців з 30 окремої механізованої бригади: солдат резервіст І механізованого батальйону Андрій Ганичев, старший солдат за призовом комендантського взводу Сергій кочубей, старший солдат за призовом оператор ІІ зенітного ракетного взводу ІІ зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону Олександр Бабенко та солдат резервіст ІІІ механізованого батальйону Сергій Полянський, всі вони були поранені під час бойових дій на Сході України.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
22.09.2014

Минулого тижня міський голова Володимир Загривий провів робочу зустріч із прокурором Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури Григорієм Гресько та привітав його з призначенням на посаду. В ході ділової розмови були обговорені питання щодо співпраці з посилення боротьби з негативними проявами, додержання законності, активізації мобілізаційної роботи по забезпеченню оборонних заходів.

 

Докладніше...
Шановні фармацевтичні працівники! / Муніципальне життя
19.09.2014

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника, яке відзначається в Україні 20 вересня.Завдяки своїм глибоким знанням та фаховому досвіду, ви несете гуманну місію — допомагаєте людям зберегти й примножити здоров’я, а інколи своєю свідомою громадянською позицією і рятуєте дорогоцінні життя.

Докладніше...
22 вересня – День партизанської слави / Муніципальне життя
19.09.2014

У воєнні роки на боротьбу з німецько-фашистськими загарбниками піднявся увесь український народ. Партизани і підпільники героїчно боролися в тилу ворога, наближаючи Велику Перемогу. Щиро дякую і низький уклін ветеранам Другої світової війни та учасникам підпільно-партизанського руху за мужність і героїзм. Зичу вам міцного здоров’я, довголіття, душевного тепла, родинного благополуччя, бадьорості духу та мирного неба над головою!

 

Докладніше...
21 вересня своє професійне свято відзначають працівники лісового господарства. / Муніципальне життя
19.09.2014

Ліс – це душа всієї планети, однин з найдорожчих скарбів української землі. Раціональне і розумне використання лісів дарує людям тепло і затишок, а нові зелені насадження є джерелом добробуту та екологічної безпеки українців.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському підтримали хворих військових / Гуманітарна сфера
19.09.2014

17 вересня за ініціативи волонтерської групи "Допоможемо всі разом" студенти вищого професійного училища, промислово-економічного технікуму та економіко-гуманітарного коледжу відвідали військовослужбовців, що перебувають на лікуванні в міськрайонному територіально-медичному об’єднанні.

Докладніше...
Учні ЗОШ №6 провели «Веселі старти» / Гуманітарна сфера
18.09.2014
День здоров'я - найулюбленіший день, якого чекають з нетерпінням усі діти. Таке свято пройшло 12 вересня в ЗОШ I-IIIступенів №6. Після урочистого відкриття шкільної спартакіади діти, вчителі, батьки вирушили на берег річки Случ, де відбулися «Веселі старти», готувалася смачна юшка, діти виготовляли вироби з природного матеріалу. Місце відпочинку учні облаштували патріотичною символікою.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському з професійним святом привітали рятувальників / Муніципальне життя
18.09.2014

17 вересня, з нагоди Дня рятувальника, у м. Новоград-Волинський в державній пожежній рятувальній частині № 10 відбулося відзначення кращих працівників рятувальної служби. Начальник міськрайонного відділу управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Рафальський привітав колег з професійним святом та зачитав вітання від обласного керівництва.

 

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Подяка за благодійну справу / Гуманітарна сфера
18.09.2014

Волонтерська група «Допоможемо всі разом» дякує волонтерам медичного коледжу, економіко-гуманітарного коледжу, промислово-економічного технікуму, міському благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» за збір коштів, теплого одягу, продуктів харчування, медикаментів і медичного приладдя для військових Новоград-Волинського гарнізону, які перебувають в зоні АТО.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вирішуються проблеми громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції / Муніципальне життя
18.09.2014

17 вересня під головуванням заступника міського голови Сергія Колотова відбулося чергове засідання міського координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.  Під час засідання членами штабу було вирішено створити дві мобільні групи, які будуть забезпечені транспортом для обстеження умов проживання переселенців. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Діти прагнуть миру в Україні! / Муніципальне життя
18.09.2014

21 вересня у світі відзначають Міжнародний День миру, в рамках якого колектив четвертої школи  долучився до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир». В ході акції оформлено тематичний стенд «Мир – це…», проведено виховні години, уроки, відео лекторії, мета яких – пропаганда миру і толерантності у світі.

 

Докладніше...
День фізкультури і спорту в НВК / Спорт
18.09.2014
Друга субота вересня - День фізичної культури і спорту в Україні. З нагоди відзначення цього дня у НВК було проведено ряд заходів. Ранок  розпочався урочистою лінійкою з нагоди відкриття шкільної спартакіади.

 

Докладніше...
Патріотичне виховання школярів у Новоград-Волинському колегіумі / Гуманітарна сфера
18.09.2014
Патріотичний напрямок виховної роботи в колегіумі знайшов відображення в проведенні акцій: «Милосердя», «Напиши листа пораненому», «Голуб миру». Патріотичне виховання в школі підтримується традиційними заходами, які мають патріотичну спрямованість. В рамках акції «Голуб миру» проведені тематичні уроки «Геть війну від України».

 

 

Докладніше...
17 вересня – День працівників цивільного захисту / Муніципальне життя
16.09.2014

Шановні працівники та ветерани цивільного захисту звягельської землі! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята.  Це свято об’єднує мужніх людей, покликання яких, цілодобово підтримуючи постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, прийти на допомогу під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і катастроф. У цьому покликанні вбачається високий обов’язок перед державою і людьми.

Докладніше...
Мешканці Слов'янська потребують допомоги / Муніципальне життя
16.09.2014

Шановні новоград-волинці! Благодійна організація “Фонд”Відродження Слов'янська”, при підтримці депутатів Слов'янської міської ради та громадськості міста, звертається до усіх небайдужих жителів Новограда-Волинського з проханням надати можливу допомогу мешканцям м. Слов'янська, житло яких постраждало внаслідок військових дій.

Докладніше...
Європа виводить Україну на великий тракт прогресу – Президент про ратифікацію Угоди про асоціацію з ЄС / Муніципальне життя
16.09.2014

Євроінтеграція стала українською національною ідеєю, заявив Президент України Петро Порошенко у Верховній Раді під час синхронної ратифікації Угоди про асоціацію парламентами України та Європи. За словами Президента, «внутрішні та зовнішні потуги зупинити наш стратегічний поступ зазнали фіаско. Історичний договір 27 червня в Брюсселі було підписано! Сьогоднішня синхронна ратифікація буде святом не лише України, а всієї об’єднаної Європи, бо без України об’єднаної Європи не існує».

Докладніше...
Заступник командира 30-ї Новоград-Волинської бригади подякував українцям за підтримку і допомогу / Муніципальне життя
15.09.2014
Заступник командира 30-ї механізованої бригади з Новограда-Волинського Сергій Заболотний подякував українцям за підтримку і допомогу, яку вони збирають для армії. За його словами, левова частка забезпечення його бійців усім необхідним лягає на плечі простих українців і волонтерів, які возять передачі на передову, збирають кошти і закупають речі для військових. «Я вже не раз казав і ще раз повторю, що запропонував би перейменувати Збройні сили України в Народну армію. Бо без допомоги народу нам було б дуже і дуже погано. Повірте мені, в цю важку хвилину те, що робить народ для армії, дуже важливо. Дуже допомагають волонтери. Юлечка Толмачова - наш ангел-охоронець, не раз була з нами на передовій, привозила продукти, форму, прилади нічного бачення і навіть безпілотники. Раз на10 днів, регулярно, вона привозить передачі від батьків для кожного військового.
Докладніше...
Інформація з рубрики "Герой України" каналу 112: Сергію Полянському потрібна допомога / Муніципальне життя
15.09.2014

Сергій Полянський - випускник ЗОШ №9, батько двох учнів школи і про нього розповідає рубрика "Герой України" каналу 112.  В Одеському госпіталі Сергій Полянський вже переніс кілька операцій на очах, у нього пошкоджені шия і руки. Він батько двох дітей, який став на захист нашої держави, а тепер потребує нашої допомоги. Сергій Полянський, 35-річний чоловік із Житомирщини, тяжко працював, щоб забезпечити свою родину – дружину та двох синів. 18 березня він був мобілізований до 30-ї механізованої Новоград-Волинської бригади та пізніше направлений в зону АТО, де перекваліфікувався у водія-механіка.

Докладніше...
Шановні жителі Новограда-Волинського, керівники підприємств та організацій міста! / Муніципальне життя
15.09.2014

Оскільки, за повідомленням директора Новоград-Волинського РЕМ Самчука О.В., на даний час в об’єднаній електроенергетичній системі України склався дефіцит палива та гідроресурсів, що може призвести до порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту, а також порушення режиму допустимих перетоків і перенавантаження мережних елементів. У зв’язку з цим було знижено граничні ліміти споживання електроенергії для споживачів Новоград-Волинського РЕМ на 20 % та введені в дію графіки обмеження потужності V черга (ГОП).

Докладніше...
Новоград-Волинський: Я народився і жив для добра і любові» / Муніципальне життя
15.09.2014

Під такою назвою у центральній міський бібліотеці ім. Ю. Ковальського для студентів 2 курсу економіко-гуманітарного коледжу був проведений усний журнал до 120 річниці від дня народження українського письменника, видатного кінорежисера,   мислителя, громадського діяча Олександра Петровича Довженка. У світ мистецтва  він прийшов  з берегів зачарованої Десни, з глибини надр  українського народу.  Життя Довженка припало на буремні роки революції та відродження української культури. О. Довженко вважається творцем українського кінематографу.

Докладніше...
Шановні воїни-танкісти, ветерани танкових військ Новоград-Волинського місцевого гарнізону! / Муніципальне життя
12.09.2014

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом, яке відзначається в Україні у другу неділю вересня. Це свято є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини, прикладу героїзму, сміливості та мужності.

 

Докладніше...
13 вересня – День фізичної культури та спорту / Муніципальне життя
12.09.2014
Від щирого серця вітаю всіх спортсменів, ветеранів спорту, тренерів, працівників фізкультурно-спортивних закладів, установ та організацій – з День фізичної культури та спорту. Приємно відзначити, що з кожним роком збільшується число прихильників здорового способу життя. В нашому місті проводиться багато спортивно-масових заходів для різних верств населення. Новоград-Волинські спортсмени демонструють вагомі досягнення та здобувають високі нагороди як в національних чемпіонатах України так і на престижних міжнародних змаганнях.
Докладніше...
Новоград-Волинський:Волонтери-медики діють / Муніципальне життя
12.09.2014

Добро може творити кожен, варто лише захотіти і робити добрі справи від щирого серця. Саме чуйність, доброта, милосердя, співчуття, уміння підтримати у важку хвилину є в характері студентів медичного коледжу. Багато гарних справ на рахунку волонтерів, які щороку ведуть активну волонтерську роботу в місті, є прикладом для інших своєю безкорисливою участю. Волонтерський центр «Милосердя» працює за різними напрямками, проведено багато бодрочинних акцій, зібрано більше 10 тис. грн. на допомогу людям, які її потребували, надано соціальну допомогу дітям-інвалідам, дітям-сиротам та іншим вразливим верствам населення, постійно ведеться інформаційно-просвітницька робота серед молоді міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Місцева влада ініціює встановлення пам’ятного знаку для увічнення пам’яті героїв України / Муніципальне життя
12.09.2014

Воєнні події на сході країни не оминули і наше місто. Бійці 30-ї ОМБр гідно виконуючи свій військовий обов’язок в зоні бойових дій, захищаючи українську землю та знешкоджуючи ворога, на жаль, несуть втрати. Виконавчим комітетом міської ради для забезпечення вшанування та гідного поховання загиблих військовослужбовців, на кладовищах по вулицях Чехова, Чижовецька та Коротченка відведено сектори для почесних поховань „Алея слави“, де вже неодноразово відбувалося поховання наших захисників.

Докладніше...
Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
12.09.2014

9 вересня під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Аналізуючи поточну ситуацію, Микола Григорович звернув увагу присутніх на виконання заходів з підготовки господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засіданні штабу з питань захисту та охорони громадського порядку / Муніципальне життя
12.09.2014

10 вересня на засіданні штабу з питань захисту та охорони громадського порядку, за участю членів штабу, начальника відділу з питань цивільного захисту населення міської ради Олександра Мельника, начальника Служби охорони громадського порядку Володимира Прокошина, представників осередків політичних партій та активістів громадських організації міста і району відбулося обговорення конкретних дій у разі виникнення загрози територіальної цілісності міста та району.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проведено акцію приурочену Всесвітньому дню першої медичної допомоги / Муніципальне життя
12.09.2014

12 вересня 2014 року, з нагоди Всесвітнього дня першої медичної допомоги, Новоград-Волинська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста (далі – ТЧХ) провела для студентів промислово-економічного технікуму акцію під гаслом: «Будь героєм. Збережи життя! Перша допомога для всіх, усюди».

Докладніше...
У Новоград-Волинський із зони антитерористичної операції у відпустку повернулися перші два батальйони 30 ОМБр (фотозвіт) / Муніципальне життя
12.09.2014

Громада Новограда-Волинський нарешті дочекалася своїх бійців 1-го та 2-го механізованих батальйонів 30-ї окремої механізованої бригади. На початку тижня, 8 вересня, у відпустку із зони бойових дій, а саме з міста Лутугино, що на Луганщині, повернулися частина військовослужбовців. А вже 12 вересня до міста прибули решта військових, яких радо зустрічали керівники міста та району, бойові товариші, рідні, близькі та друзі.

Докладніше...
Конкурс квіткових композицій «Патріотична Україна» у «Новоград-Волинському вищому професійному училищі» / Гуманітарна сфера
12.09.2014

Цьогорічний конкурс квіткових композицій у «Новоград-Волинському вищому професійному училищі» пройшов під назвою «Патріотична Україна». Кожна навчальна група, важко переживаючи трагічні події, з відповідальністю підійшла до підготовки квіткових композицій та їх захисту, які були сповнені любов’ю до неньки України, повагою до державних та народних символів і небайдужістю кожного учня до традицій та культурної спадщини українського народу.

Докладніше...
І знову про тарифи... / Муніципальне життя
11.09.2014

Ви мабуть помічали як дуже швидко наповнюється сміттєвий бак сміттям, особливо в весняну та осінню пору року, коли всі мешканці міста наводять порядок у власній оселі. При цьому усі мають бажання дихати свіжим повітрям, ходити по чистим вулицям, жити в сучасному європейському містечку без екологічних проблем. І якщо в місті належним чином організовано збір та перевезення твердих побутових відходів то мешканці міста відчувають всі зручності проживання бо мають охайні контейнерні майданчики, відсутні звалища сміття - місто має сучасний вигляд. Мешканці багатоквартирних будинках сплачують за збір та вивіз сміття щомісячно, при оплаті  квартирної плати.

Докладніше...
Шановні споживачі! / Муніципальне життя
11.09.2014

В зв’язку з підвищенням витрат на виробництво, ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» повідомляє вас про введення в дію нових відпускних цін на хлібобулочні вироби з 11.09.14 року на 4 види хлібобулочних виробів простої рецептури, що користуються найвищим споживчим попитом у регіоні підвищення відпускної ціни склало в межах 25-46 коп. Ми змушені були піти на цей крок в зв’язку з постійним ростом тарифів на борошно, природній газ, електроенергію, транспортних витрат та ін. Так по відношенню до попередніх цін вартість борошна зросла на 22%, вартість дріжджів – на 13,2%. Тарифи на природній газ – на 3%, на електроенергію – 8,8%, вартість ПММ – на 9,8%, зросли ціни на інші складові собівартості продукції.

Докладніше...
У Новоград-Волинській ЗОШ №6 відбувся ярмарок – продаж у рамках шкільної акції «Ми з Вами, наші захисники!» / Муніципальне життя
11.09.2014

5 вересня Заздалегідь у мікрорайоні школи були розвішені оголошення. Торгівля була дуже жвавою! Діти продавали солодощі, вироби декоративно-прикладного мистецтва, які виготовили власними руками. Кошти заробляли по-різному: робили зачіски, вчили виготовляти патріотичну символіку, проводили боді-арт.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Гімназисти підтримують своїх захисників / Муніципальне життя
10.09.2014

Події останніх місяців стали для України хоча й не оголошеною, але справжньою війною. На захист Батьківщини піднялися всі – від малого до старого. Боротьба за перемогу стала справою всіх і кожного.   Наші захисники щохвилини демонструють мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братерство, захищаючи свій народ.    

Докладніше...
Герої не вмирають: На Сумщині поховали військовослужбовця, який проходив військову службу у місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
10.09.2014

8 вересня провели в останню путь майора ГОРДІЄНКО Сергія Миколайовича, начальника розвідки відділення артилерії 30 окремої механізованої бригади, який загинув в результаті бойових дій в населеному пункті Степанівка Донецької області 13 серпня 2014 року. Був зразковим офіцером, військову службу у місті Новограді-Волинському проходив з 2000 року після закінчення Сумського Військового Інституту Артилерії при Сумськом Державном Університеті.

Докладніше...
Перелік пунктів збору благодійної допомоги у м.Новоград-Волинський / Муніципальне життя
10.09.2014

Шановні новоград-волинці! У нашому місті діє ряд пунктів збору благодійної допомоги учасникам АТО, постраждалим жителям східних областей України та військовослужбовцям, куди ви можете приносини продукти харчування довготривалого зберігання, медикаменти, речі бувшого вжитку, товари першої необхідності тощо. До вашої уваги надаємо їх перелік

Докладніше...
ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ з 11вересня піднімає ціни на свою продукцію / Муніципальне життя
10.09.2014

У зв’язку з підвищенням витрат на виробництво хлібобулочних виробів, ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ повідомляє про введення нових цін на хліба масових сортів. З моменту попереднього підвищення цін, що відбулося 1 липня цього року, істотно подорожчали всі компоненти виробництва хліба: борошно, дріжджі, електроенергія та природній газ.

Докладніше...
Герої не вмирають: У Новограді-Волинському повели в останню путь старшого сержанта за контрактом Гордійчука Олександра Михайловича / Муніципальне життя
10.09.2014

Неначе чорна хмара людського болю та страждань нависла над Новоград-Волинщиною, майже кожного дня громада міста прощається з кращими синами України, які стоять на захисті її суверенітету та цілісності.  9 вересня 2014 року о 14:30 годині друге поховання за день – в останню путь проводжали старшого сержанта за контрактом Гордійчука Олександра Михайловича, спеціаліста служби захисту інформації військової частини - польова пошта В2731. Вкотре біля Будинку офіцерів грало тужливе «Пливе кача».

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорювалося питання оперативного інформування громади міста про перебування наших військовослужбовців в зоні АТО, поховання героїв та гідне їх вшанування / Муніципальне життя
09.09.2014

8 вересня відбулася зустріч влади міста з представниками військових частин, військового комісаріату, засобів масової інформації, депутатами міської ради, волонтерською групою міста. Мета зібрання налагодження  співпраці задля оперативного, об’єктивного  інформування населення про перебування наших військовослужбовців на сході України,  поховання героїв та гідне їх вшанування.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Спалювання опалого листя на території міста категорично забороняється! / Муніципальне життя
09.09.2014

Спалювання опалого листя шкодить не лише довкіллю, але й здоров’ю людини. Листя є природним фільтратором повітря: за весну, літо та осінь воно вбирає в себе пил і багато різних шкідливих речовин, які потім виділяються під час спалювання. Дим від таких вогнищ містить пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низку канцерогенних сполук. У людини ці речовини викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.

Докладніше...
Новоград-Волинський зустрів своїх героїв – бійців 30-ї окремої механізованої бригади / Муніципальне життя
09.09.2014

8 вересня на звягельській землі сталася визначна подія. У відпустку із зони бойових дій, а саме з міста Лутугино що на Луганщині, повернулися військовослужбовці 1-го та 2-го механізованих батальйонів 30-ї окремої механізованої бригади. Ще звечора на в’їзді в місто, біля пам’ятника танкістам на честь визволення України, замайоріли синьо-жовті стяги. Громада Новограда-Волинського краю у вишиванках, з державною символікою, плакатами та прапорцями зібралася, щоб урочисто підтримати бійців та привітати з поверненням на рідну землю.

Докладніше...
Новоград-Волинські підприємці отримали високі відзнаки під час підведення підсумків обласного конкурсу «Кращий підприємець 2014 року» / Муніципальне життя
09.09.2014

8 вересня з нагоди професійного свята – Дня підприємця, яке відзначалося напередодні, у м. Житомирі відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Кращий підприємець 2014 року». Загалом, 60 підприємств різних галузей області були відзначені у 15 різних номінаціях.

Докладніше...
Герої не вмирають: УНовограді-Волинськомуі поховали учасника АТО, старшого солдата за контрактом ГЛУХОВА Юрія Валерійовича / Муніципальне життя
09.09.2014

В результаті бойових дій під час виходу з оточення 31 серпня 2014 року було поранено Юрія Глухова та доставлено в Харківський шпиталь, він перебував в важкому стані. 6 вересня 2014 року надійшла інформація з шпиталю про його загибель.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся благодійний концерт на підтримку важкопораненого земляка, бійця 30 ОМБр Ігоря Лук’янця / Муніципальне життя
08.09.2014

7 вересня у м. Новоград-Волинський відбувся благодійний концерт по збору коштів на лікування захисника України, розвідника 30-ї окремої механізованої бригади міста – Ігоря  Лук'янця, який отримав важкі поранення під час антитерористичної операції на сході України і наразі перебуває на довготривалому високовартісному лікуванні в одній з Ізраїльських клінік.

Докладніше...
Герої не вмирають: У Новограді-Волинському поховали військового, який загинув у зоні АТО / Муніципальне життя
08.09.2014

7 вересня в останню путь у Новограді-Волинському провели майора Лісовського Миколу Володимировича, начальника служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту – начальника служби екологічної безпеки 30 окремої гвардійської механізованої бригади 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув Микола Володимирович в результаті бойових дій в населеному пункті Степанівка Донецької області.

Докладніше...
Новоград-Волинські волонтери-медики прийшли на допомогу пораненим військовослужбовцям / Муніципальне життя
05.09.2014

Волонтерський рух в країні набирає обертів, адже буремні події на Сході України, щоденні тяжкі втрати молодих людей, не можуть залишити байдужим нікого. Ряди волонтерів-медиків поповнюються і кожен студент має за честь бути волонтером. Адже саме тут, в стінах медичного коледжу, вчать їх професійній майстерності, чуйності, милосердя, доброзичливості.

Докладніше...
Герої не вмирають: Новоград-Волинський попрощався ще з двома військовослужбовцями 30-ї окремої механізованої бригади / Муніципальне життя
05.09.2014

За час проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, Новоград-Волинський втратив не одного патріота, захисника рідної землі. 4 вересня громада міста прийшла до Будинку офіцерів провести в останню дорогу командира 3-го механізованого взводу 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону, лейтенанта Марчука Олександра Григоровича, який загинув у боях на сході України. Поховали 25-річного бійця 30-ї ОМБр на міському кладовищі по вулиці Чехова, в секторі для почесних поховань «Алея слави».

Докладніше...
У Новограді-Волинському радилися як захищати місто та район від можливих провокацій та терористичних актів / Муніципальне життя
05.09.2014

3 вересня відбулося засідання громадського комітету з питань життєзабезпечення і захисту міста та району, участь у якому взяли голови постійних комісій міської ради, члени виконавчого комітету, депутати обласної та міської рад, керівники виконавчих органів міської ради, представники районної райдержадміністрації та районної ради, силових структур, територіальної громади та самооборони міста, громадських організацій.

Докладніше...
Новоград-Волинський: посвята в студенти першокурсників-медиків / Муніципальне життя
05.09.2014

В медичному коледжі відбулася хвилююча церемонія Посвяти першокурсників в студенти. Студентську родину поповнило понад 200 першокурсників, які склали урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – боротьбі за здоров’я людини, берегти та примножувати кращі традиції коледжу, бути гідними почесного звання студента-медика.

Докладніше...
Новоград-Волинське вище професійне училище розпочало новий 2014-2015 навчальний рік / Муніципальне життя
05.09.2014

Теплого осіннього дня, 1 вересня 2014 року, урочисто відкрило свої двері для учнів та працівників вище професійне училище міста Новограда-Волинського.  Найбільш хвилюючим цей день став для учнів першого курсу. В цьому році, у зв’язку з збільшенням навчальних груп, набір досягнув 170 чоловік, що є позитивним зростом за останні три десятиріччя. На даний час в стінах навчального закладу навчаються 400 учнів, найбільше за останніх 25 років.

Докладніше...
Шановні підприємці Новоград-Волинщини! / Муніципальне життя
05.09.2014

Від усього серця вітаю вас з професійним святом, яке відзначається 7 вересня! У не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею ви забезпечуєте підвищення добробуту населення рідного краю. Підприємництво є головною рушійною силою будь-якої економіки, запорукою економічного зростання міста та району, головним джерелом створення нових робочих місць, наповнення бюджету.

Докладніше...
7 вересня своє професійне свято відзначають військові розвідники / Муніципальне життя
05.09.2014

Шановні воїни-розвідники, ветерани військової розвідки новоград-волинського краю! Прийміть щирі, сердечні вітання з нагоди вашого свята.  Від дня свого сформування розвідники довели, що вони здатні виконати поставлені перед ними завдання, що розвідники – це авангард сучасних Збройних Сил України.

Докладніше...
5 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день благодійності / Муніципальне життя
05.09.2014

Сьогодення показує, якою важливою й необхідною є шляхетна справа – допомагати іншим. Благодійна діяльність завжди була, є і буде потрібною та актуальною. Низький уклін кожному, хто щодня прикладає максимум зусиль, щоб зробити цю справу успішною!

Докладніше...
Новоград-Волинський: розпочато підготовку до позачергових парламентських виборів / Муніципальне життя
03.09.2014

2 вересня під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулася нарада з питань підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України. Володимир Іванович наголосив, що на виконання вимог Закону України „Про вибори народних депутатів України“ та інших нормативно-правових актів видано розпорядження міського голови від 28.08.14 №190 (о) „Про окремі питання передвиборної агітації у місті Новограді-Волинському на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року“ та від 01.09.14 №192 (о) „Про матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року“, а також ознайомив присутніх із змістом цих документів.

Докладніше...
Герої не вмирають: Новоград-Волинський прощався з В’ячеславом Уткіним – бійцем 30-ї окремої механізованої бригади / Муніципальне життя
02.09.2014

В ході війни на сході України Новоград-Волинський вкотре втрачає своїх кращих синів. 30 серпня під час артилерійського обстрілу загинувстарший лейтенант, заступник командира реактивної артилерійської батареї з озброєння реактивного артилерійського дивізіону військової частини - польова пошта В2731 Уткін В’ячеслав Олександрович. Народився офіцер 23 лютого 1977 року у с. Липники Лугинського району Житомирської області. 1 серпня 1994 року був призваний на військову службу Олевським РВК Житомирської області. За 20 років пройшов шлях від курсанта Харківського військового інституту до заступника командира батареї з озброєння реактивного артилерійського дивізіону 30 ОМБр.

Докладніше...
Новоград-Волинський: досвідом з питань енергозбереження та енергоефективності поділилися місцеві громади Республіки Латвія / Муніципальне життя
02.09.2014

На минулому тижні міський голова Володимир Загривий перебував у складі урядової міжвідомчої делегації на чолі із заступником міністра регіонального розвитку будівництва і житлово-комунального господарства в республіці Латвія, у містах Рига, Саласпілс, Цесіс та інших. Делегація вивчала досвід місцевих громад з питань енергозбереження та енергоефективності. Також відбулися зустрічі у міністерствах економіки, охорони довкілля та в меріях зазначених міст. Значну увагу членів делегації було приділено питанню оптимізації та реконструкції систем централізованого та автономного теплопостачання житлових будинків та офісів, а також питанню планування енергоефективності в містах.

Докладніше...
2 вересня – День нотаріату! / Муніципальне життя
01.09.2014

Шановні працівники установ нотаріату новоград-волинського краю! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди професійного свята! Ваша професія одна з найважливіших у сучасному світі, адже щодня до нотаріуса за порадою та допомогою у здійсненні прав та законних інтересів звертаються тисячі громадян, підприємств, установ і організацій. Саме завдяки вашому високому професіоналізму, відповідальності, порядності та чесності, сьогодні стрімко розбудовується правова держава та  утверджується юридична безпека.

Докладніше...
Новоград-Волинський: профілактичний захід «Урок» / Муніципальне життя
01.09.2014

З нагоди свята Дня Знань, 28 серпня 2014 року службою у справах дітей на базі міського центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію, в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», з метою надання дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, допомоги в підготовці до нового навчального року.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa