Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Вересень 2013 року
У Новограді-Волинському відбулося перше заняття в школі кадрового резерву / Муніципальне життя
30.09.2013

28 вересня 2013 року в Молодіжному центрі відбулося перше заняття в школі кадрового резерву Новоград-Волинського міського голови на тему „Організація діяльності органів місцевого самоврядування“. В якому прийняли участь народний депутат України Володимира Литвин та міський голова Володимир Загривий.  Володимир Михайлович розповів слухачам про стан місцевого самоврядування в Україні, також торкнувся багатьох проблем сьогодення щодо історичного розвитку нашої держави, парламентської діяльності, взаємовідносин України з міжнародною спільнотою. Після своєї доповіді В.М.Литвин відповів на численні запитання присутніх.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Квіткова злива свята / Муніципальне життя
30.09.2013

З ранньої весни і до пізньої осені древній Звягель купається у пишному розмаїтті квітучих клумб, садів, парків і скверів. Ця квіткова злива уже давно вийшла за ворота приватних будинків і садиб. Своєю красою вона полонила не лише клаптики землі біля державних установ і організацій, а й практично усі придорожні клумби. Нині чи не кожне із дерев на міських вулицях заквітчане живим віночком із чорнобривців, Анютиних оченят, айстр й інших прекрасних представників флори.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
30.09.2013

На розгляд членів виконавчого комітету цього разу було винесено 9 питань. На початку засідання було розглянуло хід виконання доручень міського голови, які були роздані на попередніх засіданнях, зокрема що стосувалися стану приміщення колишньої ЗОШ № 8, включення відновлених джерел у комунальну власність міста, тощо.

Докладніше...
Новоград-Волинський було визнано найкреативнішим містом на конференції «Енергоефективність в Україні – досвід та подальші кроки», у рамках святкування двадцятиріччя діяльності GIZ в Україні / Муніципальне життя
30.09.2013

27 вересня 2013 р. у Києві відбулася конференція«Енергоефективність в Україні – досвід та подальші кроки», у рамках святкування двадцятиріччя діяльності GIZ в Україні.

 
Докладніше...
Новоград-Волинський: підтримка волонтерського руху / Муніципальне життя
30.09.2013

У Новоград-Волинську 21 вересня на базі гостинної СШ №4 відбувся семінар «Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади», учасники якого отримали інформацію з приводу можливостей, які відкривають перед громадянами кампанії громадського представництва та волонтерська діяльність. Захід був організований Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив та Громадською ради при міському голові за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та став продовженням роботи круглого столу волонтерів 5 вересня у міському Молодіжному центрі.

Докладніше...
У Новоград-Волинській загальноосвітній школі №3 відбулася лінійка «Пам'ять минулого» / Гуманітарна сфера
30.09.2013

З метою розширити знання учнів про партизанський рух в Україні та в Новограді-Волинському, героїв партизанського руху, відкарбувати в їхній пам'яті імена найвідоміших діячів партизанського руху,  сформувати інтерес і повагу до історичного минулого нашої Батьківщини 20 вересня, у загальноосвітній школі №3 відбулася лінійка «Пам'ять минулого» до Дня партизанської слави.

Докладніше...
Шановні бібліотекарі Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
27.09.2013
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання клубу «Родоцвіт» / Муніципальне життя
27.09.2013
Кожного року, 30 вересня, ми відзначаємо День усиновлення та християнське  свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.  Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена або прийомна дитина – це родина назавжди.
Докладніше...
У Новограді-Волинському на часі прокладання нового каналізаційного колектора по вул.Червоноармійській / Муніципальне життя
27.09.2013

Наразі виготовлена вся необхідна проектно-кошторисна документація. Проведений відповідний тендер, в якому виграла Житомирська фірма і вже з 30 вересня по 31 грудня ці роботи повинні бути виконані. Відповідно буде обмеження руху транспортних засобів на вул. Червоноармійській від перехрестя з вулицею Таращанського полку до мосту через річку Смолка. Автомобільний рух буде здійснюватись лише однією смугою. За словами першого заступника міського голови Миколи Усенка відразу виконавців націлено на ремонт ділянки дороги, на якій колектор уже буде прокладено.

Докладніше...
Укладено Угоду про співпрацю між Новоградом-Волинським та Курськом / Муніципальне життя
27.09.2013

На цьому тижні Новоград-Волинський офіційно підписав угоду про співпрацю з дружнім містом Курськ. Відбулася церемонія підписання Угоди про дружбу і співробітництво в Адміністрації міста Курська. Відносини між двома містами виникли з 2004 року. Перша зустріч двох молодіжних делегацій та представників керівництва міст Новоград-Волинського та Курськ, а також депутатського корпусу відбулася в рамках проведення міжнародного Форуму «КРИНИЧКИ» в Гомельській області Республіки Білорусь, сторони домовилися про продовження і розвиток відносин між двома містами.

Докладніше...
30 вересня, в чудовий День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, відзначається День усиновлення / Муніципальне життя
27.09.2013

Вітаєю з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, працівників служб у справах дітей, центрів соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, працівників дитячих будинків.

Докладніше...
Перевезення пільгових категорій населення у Новограді-Волинському під питанням / Муніципальне життя
25.09.2013

Як уже стало відомо 19 вересня на засіданні обласної ради було прийнято рішення, яким перерозподілено кошти, передбачені для здійснення пільгових перевезень, з усіх міст і районів області на користь лише одного міста Житомира. З міста Новограда - Волинського знято 1,1 млн. грн. державної субвенції. У той же час заборгованість перед міськими транспортними підприємствами за вже виконані пільгові перевезення станом на 01.09.13 року становить 835 тис. грн. Надії на ці кошти покладалися великі.

Докладніше...
До Дня партизанської слави Новоград-Волинська бібліотека-філія №5 для юнацтва оформила виставку-пам'ять / Муніципальне життя
23.09.2013

З метою увічнення всенародної боротьби та вшанування подвигу партизанів і підпільників, як передового авангарду в  боротьбі проти фашистських загарбників, Президентом України 30 жовтня 2001 року було встановлено щорічне державне свято День партизанської слави, яке відзначається 22 вересня.

Докладніше...
Вересневі зустрічі в бібліотеці / Муніципальне життя
23.09.2013
Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського завжди з радістю зустрічає своїх відвідувачів. Але кожного року саме вересень стає більш насиченим місяцем за кількістю гостей, проведених екскурсій, різноманітних заходів в бібліотеці. Ось і в цьому році тільки нещодавно відлунав перший дзвоник в учбових закладах, як працівники центральної бібліотеки вже почали свою роботу з надання інформації на допомогу навчально-виховному процесу. Були проведені огляди нової літератури, яка представлена на розгорнутих виставках: традиційних і віртуальних на сайті бібліотеки.
 
Докладніше...
Новоград-Волинський: Ми знову - переможці! / Муніципальне життя
23.09.2013
Вже традиційно, щороку міська жіноча рада на чолі з її незмінним керівником Т.Р.Сахненко проводить міський конкурс на краще облаштування квітами клумб, вулиць, територій установ, присадибних ділянок. А вдень підведення підсумків конкурсу, який триває з квітня по жовтень, конкурс композицій та букетів під назвою «Моє квітуче місто». Ось і цього разу, прекрасне дійство відбулося в Палаці культури, де були представлені букети і композиції від різних установ і організацій міста.
Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День партизанської Слави / Муніципальне життя
23.09.2013

20 вересня напередодні Дня партизанської слави відбулося покладання квітів у Сквері Слави. Учасники  партизанського руху, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники міської влади, громадськості, учні загальноосвітніх шкіл поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим землякам. Голова міської організації ветеранів Василь Парфьонов виступив перед присутніми.

Докладніше...
Шановні працівники фармацевтичної галузі Новограда-Волинського прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята / Муніципальне життя
20.09.2013
Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія - забезпечувати людей ліками. У нашому місті сформовано розгалужену аптечну мережу, яка пропонує широкий асортимент високоефективних лікарських засобів. Змінюється зовнішній вигляд і внутрішнє оформлення багатьох аптечних закладів.
Докладніше...
Шановні машинобудівники Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
20.09.2013
Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем машинобудівника. На теренах Новограда-Волинського міцно тримають свої позиції ПАТ „Новоград-Волинськсільмаш“ та ТОВ ВО „Техна“. Продукція наших машинобудівників має великий попит не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості.
Докладніше...
У Новограді-Волинському оголошується конкурс-фестиваль талантів для дітей з багатодітних родин / Муніципальне життя
20.09.2013

У Новограді-Волинському проживає 340 багатодітних родин, які виховують троє та більше дітей. В переважній більшості це зразкові, благополучні сім’ї, які докладають максимум зусиль для виховання своїх дітей. Серед них – багато талановитих та обдарованих дітей.

Докладніше...
Новоград-Волинський має намір вийти зі складу Житомирського відділення Асоціації міст України та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
20.09.2013

20 вересня 2013 року за підписом міського голови В.І.Загривого були направлені листи голові Житомирського відділення Асоціації міст України Дебою В.М. наступного змісту: „У зв’язку з ігноруванням інтересів територіальної громади міста Новограда-Волинського, деструктивним рішенням обласної ради, безсоромним рекетом „Старець відбирає у старця“, вважаю за неможливе подальше перебування у складі Житомирського відділення Асоціації міст України.“.

 
Докладніше...
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні учасники партизанського й підпільного руху! / Муніципальне життя
19.09.2013
Щиро вітаю вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави! З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Історія підтвердила: подвиг партизанів і підпільників в ім'я свободи майбутніх поколінь – неоціненний.
Докладніше...
У Новоград-Волинській бібліотеці-філії №5 відбулася екскурсія для першокурсників Новоград-Волинського ліцею / Гуманітарна сфера
19.09.2013
Вересень - це пора відкритих дверей в бібліотеках. Так, у бібліотеці-філії №5 для юнацтва була проведена екскурсія для студентів першого курсу столярів-будівельників Новоград-Волинського ліцею. Провідний бібліотекар провела захоплюючу розповідь про бібліотеку, правила користування, ознайомила з навчальною літературою, довідниками, енциклопедіями, періодичними виданнями. Бібліотекар також запропонувала скористатися послугою - безкоштовним Інтернетом, який надасть змогу отримати необхідну інформацію для підготовки до занять. Учні пройшли залами бібліотеки, відвідали Інтернет-центр, ознайомилися з книжковими виставками. На завершення екскурсії всі бажаючі стали користувачами бібліотеки.
 
Докладніше...
У Новограді-Волинському перенесено пам’ятник В.І.Леніну до скверу Слави / Муніципальне життя
19.09.2013

Як і обіцяла влада міста, відповідно до рішення міської ради від 15.02.13   № 364 пам’ятник Леніну В.І. перенесено з вулиці Шевченка, 16 та встановлено на його попередньому місці розташування (1930-1977 роки) у сквері Слави на вулиці Соборності (колишня Сінна площа). Роботи щодо облаштування території поки-що тривають.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі наради та зустрічі міського голови / Муніципальне життя
19.09.2013

16 вересня  міський голова Володимир Загривий мав зустріч із представницею міської влади міста Ашкелон (Ізраїль) – Ізабель Угаров, - уродженкою Новограда-Волинського. Щоправда в нашому місті її друзі знають як Беллу Хазіну. Ізабель після закінчення п’ятої школи у Новограді-Волинському переїхала до Ізраїлю, де зараз замає посаду начальника канцелярії заступника мера міста. Володимир Загривий запропонував укласти договір про співпрацю між нашими міста та створити на базі м.Ашкелон асоціацію новоград-волинців. Адже наших земляків в цій країні досить багато.

Докладніше...
Свято фізкультури та спорту у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
18.09.2013

Традиційно щовересня вся Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Це свято людей, які не лише присвятили своє життя служінню спорту, а й намагаються долучити до здорового способу життя молодь та підростаюче покоління, тим самим дбаючи про здоров’я нації вцілому

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Здоровим бути – круто!» / Гуманітарна сфера
18.09.2013

12 вересня - День фізичної культури і спорту — свято України. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Докладніше...
У Новограді-Волинськаому відкрито ринок „Привоз“ торгового дому „Тандем“ / Муніципальне життя
18.09.2013

16 вересня у Новограді-Волинському на вул. Яновського, 2,  після трьох річної реконструкції, відбулося офіційне відкриття ринку „Привоз“ торгового дому „Тандем“.

Докладніше...
Брати наші менші: вбити чи захистити? / Муніципальне життя
18.09.2013

Написати цю статтю мене спонукав не лише прихід ініціаторки створення притулку для собак — голови міськрайонного об’єднання із захисту тварин «Оберіг» Валентини Захарчук. І навіть не відчай цієї жінки-захисниці тварин з приводу того, що їй у спину окремі «доброзичливці» кидають образливі звинувачення, що цією справою вона займається, щоб на ній «нажитися».

Докладніше...
Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи! / Муніципальне життя
16.09.2013
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника, яке в Україні відзначається 17 вересня! Це свято об'єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.
Докладніше...
Новоград-Волинський: На городищі вперше відбудеться археологічний фестиваль / Муніципальне життя
16.09.2013

Невдовзі у нашому місті про­ходитиме археологічний фести­валь «Проблеми та перспекти­ви створення археологічного музею під відкритим небом «Стародавній Возвягель». Захід організований з ініціативи відділу культури міської ради, інституту археології НАН України та за участі відділу культури райдержадміністрацїі.

Докладніше...
Хто кращий директор школи Новограда-Волинського? / Муніципальне життя
16.09.2013

Щорічно у нашому місті проводиться конкурс «Учитель року». У цьому навчальному році конкурс проходитиме у п’яти номінаціях: «Директор школи», «Трудове навчання», «Світова література», «Початкова школа», «Географія» (номінації змінено порівняно з рішенням МОН дворічної давності).

Докладніше...
Новоград-Волинський: Книгу любіть – це ж маленька зернинка Правди і віри, і з неба краплинка. / Муніципальне життя
16.09.2013
Вітаємо вас, дорогі наші читачі, з початком для когось першого навчального року, а когось - зі слідуючими сходинками мудрості та знань! Успіхів вам у навчанні та великого бажання отримувати ці знання! Центральна дитяча бібліотека оголосила з 1 червня конкурс «Найкращий читач літа – 2013», який продовжувався до 31 серпня.
Докладніше...
Шановні фізкультурники, спортсмени, тренери, ветерани спорту та всі прихильники здорового способу життя Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
13.09.2013

Щиро вітаю вас зі святом – Днем фізичної культури і спорту України! Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято усіх, хто залучений до спортивного руху. За всіх часів й у всіх народів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт – це не лише витривалість, швидкість та сила, а й здоров'я, характер і воля.

Докладніше...
Молодь Новограда-Волинського побувала в таборі „МОНОЛІТ“ / Муніципальне життя
13.09.2013

П`ятий раз делегація від Новограда - Волинського побувала в чудовому місті майстрів під назвою "Моноліт", в кількості 12 чоловік. Керівник групи та мама за сумісництвом - Жижко Світлана Броніславівна та 11 найкращих та талановитих дітей міста - Георгієва Діана, Лавренюк Тарас, Гембарська Валентина, Гордійчук Дарина, Клімов Данило, Яцук Богдан, Романюк Дарина, Карпінська Анна, Гуцалюк Олександр, Гудзь Дарина, Нюкало Катерина. Кожен з цих дітей має таланти та спеціалізується в певній сфері життя. 

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському триває збір матеріалів про воїнів-афганців міста та району / Муніципальне життя
13.09.2013

З лютого 2013 року   центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського проводить роботу по збору матеріалів про воїнів, які приймали участь у бойових діях з  25 грудня 1979 року до 15 лю­того 1989 року на території Афганіс­тану. Інформація про початок цієї роботи була надрукована у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міста novograd.osp-ua.infoа та на сайті центральної міської бібліотеки nvbibl.jimdo.com у лютому 2013 року.

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся профілактичний рейд «Урок» / Муніципальне життя
13.09.2013

На виконання листа Міністерства соціальної політики України  від 12.08.2013 № 502/0/15-13/57 „Про організацію проведення у 2013 році Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок”, п. 2.8 заходів обласної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на 2011-2016 роки та з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, працівниками служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради впродовж серпня обстежено 28 сімей, в яких виховуються діти, що перебувають в складних життєвих обставинах, на предмет їхньої готовності до нового навчального року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На Житомирщині відбувся щорічний фестиваль "Моє квітуче Полісся" / Муніципальне життя
12.09.2013

Щороку захід проводиться за ініціативи Житомирської обласної ради жінок. Фінішував він цього року на Володар-Волинщині. Вже одинадцятий рік поспіль мешканці Житомирщини упорядковують власні подвір'я, створюють декоративні композиції з квітів та прикрашають ними рідні містечка і селища, вулички і господарства, аби зробити їх більш затишними.

Докладніше...
Виконання бюджету Новограда-Волинського за 8 місяців 2013 року / Економіка
12.09.2013

Під час засідання члени виконавчого комітету обговорили інформацію управління фінансів міської ради щодо виконання бюджету міста за 8 місяців 2013 року. За даними місцевого управління Державної казначейської служби до бюджету міста за цей період надійшло коштів у сумі 156 571,1 тис. грн або 96,0% до уточненого плану міської ради. Хоча, проти минулого року надходження збільшились на 18,2 млн. грн або на 13,1%. Але виконати завдання щодо наповнення доходної частини міської казни, доведені місту міністерством фінансів України неможливо.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено мережу навчальних закладів міста / Муніципальне життя
12.09.2013
На засіданні 11 вересня 2013 року під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Обговорено та затверджено 15 рішень з питань поточного будівництва, житла, торгівлі, захисту прав та законних інтересів дітей та інші. Прийнято рішення про   надання разової грошової допомоги 26 городянам на загальну суму 5100 гривень.
Докладніше...
Ситуація на ринку праці Новограда-Волинського - спокійна / Муніципальне життя
12.09.2013

Такий висновок зробив начальник місцевого центру зайнятості населення Віктор Сербін, поінформувавши присутніх про основні тенденції    на ринку праці у нашому регіоні. З прийняттям нового закону „Про зайнятість населення“ держава має забезпечувати відповідну політику для розширення сфери застосування праці, підвищення рівня кваліфікації та конкурентоспроможності робочої сили, соціального захисту безробітних, стимулювання громадян для відкриття власного бізнесу.

Докладніше...
Педагогічні діалоги у Новограді-Волинському: взаємодії науки і практики / Гуманітарна сфера
11.09.2013

Навчальний рік для педагогів дошкільних навчальних закладів м.Новограда-Волинського розпочався конструктивною розмовою з аспекту формування ціннісних орієнтирів у дітей. Обговорення актуальних проблем інформаційно-методичним центром було заплановано у форматі педагогічних діалогів, батьківських зборів, індивідуальних бесід та зустрічей.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Тримати руку на пульсі освітянських подій / Гуманітарна сфера
11.09.2013

Характерною рисою управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, інформаційно-методичного центру є прагнення до пошуку інноваційних шляхів покращення діяльності освітньої галузі. Звичайно, барометром корисності освітніх інновацій є врахування думки педагогічної та батьківської громади.

Докладніше...
УКРАЇНСЬКІ МИРОТВОРЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЦЕРЕМОНІЇ ПЕРЕДАЧІ ПОВНОВАЖЕНЬ КОМАНДУВАЧА БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИХ МИРОТВОРЧИХ СИЛ KFOR ТА ЗАБЕЗПЕЧУВАЛИ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ УРОЧИСТОСТЕЙ / Муніципальне життя
09.09.2013

Українські військовослужбовці зі складу 17-ї ротації національного контингенту, які виконують миротворчі завдання у складі стабілізаційних сил в автономному краї Косово, взяли участь в урочистій церемонії передачі повноважень командувача сил KFOR.

Докладніше...
Вітаємо із черговою перемогою працівників культури Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
09.09.2013

Фахівці культурно-освітньої галузі нашого міста довели, що вони не лише гарно співають, танцюють, грають на різних музичних інструментах, малюють, а й  можуть бути успішними спортсменами у вільний від роботи час. Збірна команда працівників культури здобула перше місце за підсумками  дванадцятої   спартакіади Житомирщини серед 13 команд  області, яка проходила у Червоноармійську. Наші земляки змагалися у грі в шахи, шашки, армреслінг, настільний теніс.  Додамо, що для працівників культури міста це вже не перший  вдалий виступ на спортивних аренах. Бажаємо їм професійних та спортивних перемог і в подальшому!

Докладніше...
Шановні військовослужбовці! / Муніципальне життя
06.09.2013
Прийміть щирі, сердечні вітання з нагоди професійних свят –Дня військової розвідки та Дня танкіста ! Своєю щоденною військовою службою ви неодноразово довели, що здатні виконувати поставлені завдання, адже саме ви - це авангард сучасних Збройних Сил України.
Докладніше...
Новоград-волинці відвідали м.Котельніки з перспективою підписання договору про побратимські відносини між містами / Муніципальне життя
06.09.2013

1 вересня делегація нашого міста на чолі із заступником міського голови Сергієм Колотовим відгукнулася на запрошення та прийняла участь у святкуваннях 390-річчя міста Котельніки. Котельніки є адміністративним округом Московської області. Це сучасне місто з усіма комунікаціями, житловими кварталами висотних багатоповерхових будинків, промисловими підприємствами, торгівельно-розважальними комплексами.

Докладніше...
Дитині потрібна сім’я / Муніципальне життя
06.09.2013

«Візьміть дитину у родину!» – під таким гаслом працює сьогодні Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Дитині для повного та гармонійного розвитку потрібно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Та, на жаль, вони є. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

Докладніше...
Новоград-Волинський: За умови об’єднання спільних зусиль влади, громадськості в особі добровільних благочинних волонтерів і бізнесу реально вирішити багато проблем територіальної громади / Муніципальне життя
06.09.2013

5 вересня 2013 року у конференц-залі Молодіжного центру відбулося засідання круглого столу за участі членів Громадської ради при міському голові, учнівської та студентської молоді міста,  благодійних фондів,   представників влади. Обговорювалися напрямки діяльності   волонтерських загонів міста  у відстоюванні суспільних інтересів  громади. У проведенні заходу активну участь взяли  директор Житомирського обласного центру молодіжних ініціатив Андрій Карташов, експерт центру Володимир Піньковський.

Докладніше...
Шевченківський урок у школах Новограда-Волинського / Муніципальне життя
05.09.2013

Тарас Григорович Шевченко… Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря - то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. І не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Головна риса його характеру – потреба віддавати / Муніципальне життя
04.09.2013

Так згадують про Вчителя сьомої школи його колишні учні. Те саме про Володимира Леонідовича можуть сказати його колеги, вболівальники футболу, представники влади, сусіди, пересічні новоград-волинці. А особливо - коли   прохання стосувалися допомоги заради іміджу рідного міста, пам’яті про його історію  або вшанування подвигів ветеранів Великої Вітчизняної війни. Вже майже рік, як назавжди за обрій пішла ця талановита і щедра людина, але пам’ять береже його справи, уроки, поради.

Докладніше...
Школи Новограда-Волинського беруть участь у національному культурологічному просвітницькому проекті / Муніципальне життя
04.09.2013

У минулому навчальному році за ініціативою управління освіти і науки та інформаційно-методичного центру у рамках міського семінару для освітян нашого міста відбулася презентація національного культурологічного просвітницького проекту «Народознавство України: народи великої України».

Докладніше...
УКРАЇНСЬКІ МИРОТВОРЦІ КРАЩІ СЕРЕД РЯДОВОГО ТА СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ БнБГ “EAST” СИЛ KFOR / Гуманітарна сфера
03.09.2013

У Косово, на американській військовій базі “Bondsteel” відбулася урочиста церемонія нагородження кращих солдатів та сержантів Багатонаціональної бойової групи “EAST” сил KFOR

Докладніше...
У засіданні підсумкової Колегії МОН брав участь представник Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
03.09.2013

27 серпня 2013 року під головуванням Міністра освіти і науки Дмитра Табачника відбулося засідання підсумкової Колегії МОН України «Стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та впровадження державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти»

Докладніше...
Новоград-Волинських вихованців школи інтернату привітав з першовереснем керівник міського відділу міліції / Гуманітарна сфера
03.09.2013

На сходах школи, одягнені у гарні білі сорочки, молодші вихованці Новоград-Волинської школи інтернат зустрічали головного міліціонера міста, керівника міського відділу міліції А.Павліченка…

Докладніше...
За результатами цьогорічного ЗНО Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс «Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступеня» один з найкращих серед Житомирщини / Гуманітарна сфера
03.09.2013

Освітяни продовжують аналізувати результати ЗНО 2013 - за результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання знань складено рейтинг загальноосвітніх закладів Житомирщини

Докладніше...
Новоград-волинські діти підкорили Болгарію / Гуманітарна сфера
02.09.2013

Колектив Палацу дітей та молоді розійшовся не на жарт — скрізь, куди не їдуть їхні колективи, то повертаються «на лаврах». Це й не дивно, бо діти тут займаються творчі і креативні, а разом із завзятими ентузіастами-викладачами, які спрямовують таланти у потрібне русло, легше йти до перемог

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa