Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Вересень 2012 року
Розпочинається будівництво хірургічного комплексу / Муніципальне життя
28.09.2012

Відбулася перша робоча планерка, яку міський голова та його заступники провели із представниками генерального підрядника, який вестиме будівництво нового хірургічного корпусу. Нагадуємо, що ним стало Товариство з додатковою відповідальністю Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд» з міста Луцька.

Докладніше...
Партнерська взаємодія для громади міста / Муніципальне життя
28.09.2012
Серед кола питань, які обговорювалися – це взаємодія фахівців із соціальної роботи з соціальними працівниками територіального центру щодо виявлення сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають в мікрорайонах міста та подальшої соціальної роботи з ними.
Докладніше...
30 вересня - християни, відзначають свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії / Муніципальне життя
28.09.2012

Це день поваги до усиновлювачів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

Докладніше...
Кадрові призначення / Муніципальне життя
28.09.2012

 Генеральний прокурор України 20 вересня призначив нового   Новоград-Волинського міжрайонного прокурора. Ним став старший радник юстиції Калінін Сергій Володимирович. Минулої п’ятниці нового керівника представив підлеглим заступник прокурора області Володимир Кобернюк. Від керівництва міської влади у зібранні взяв участь секретар міської ради Василь Михальчук.

Докладніше...
30 вересня, в чудовий День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, відзначається День усиновлення / Муніципальне життя
28.09.2012

Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розумієш, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Докладніше...
День усиновлення в нашому місті / Муніципальне життя
28.09.2012

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської турботи. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок суспільства, держави.

Докладніше...
30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек / Муніципальне життя
28.09.2012

Це свято свідчить про глибоку повагу суспільства до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.
З давніх часів бібліотеки були храмами книги, острівцями духовності й культури, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - , лікарями людських душ.

Докладніше...
Щиро вітаю всіх працівників військового шпиталю із поважною датою – 75-ти річчям / Муніципальне життя
28.09.2012

75 років для лікувальної установи – неабиякий проміжок часу. Бо ж стільки води збігло за ці десятиліття, стільки подій пережилося! Тим часом, на «золотому» рубежі є нагода й можливість озирнутися на мить в минуле - згадати всі сходинки будівництва та розвитку лікарні, тих, хто стояв біля її витоків і продовжує цю справу нині, а тоді – з новими ідеями впевнено поглянути в майбутнє.

Докладніше...
Візит у Люблін / Муніципальне життя
28.09.2012

Всі ми різні: спілкуємося різними мовами, мешкаємо в різних містах, та, навіть, країнах, маємо різні погляди, культурні традиції, історію. Та, як показує досвід участі в міжнародних проектах, всі відмінності стираються, а спілкування та порозуміння стає можливим з людиною з будь-якої країни, навіть якщо ви недосконало володієте іноземними мовами.

Докладніше...
1 жовтня в Україні відзначається День людей поважного віку / Муніципальне життя
28.09.2012

В нашому місті кожен шостий громадянин - людина пенсійного віку. 530-ма одинокими непрацездатними новоград-волинцями опікуються 44 працівника територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, надаючи їм фізичну допомогу у побуті. Підопічні мають змогу проходити оздоровчі процедури на базі тер центру, відвідувати гуртки, відділ соціальної адаптації

Докладніше...
Торгувати де попало або сплачувати штраф – вибір за громадянами / Муніципальне життя
27.09.2012
З метою впорядкування торгівлі на території міста прийнято розпорядження міського
голови про створення робочої групи з контролю торгівлі у невстановлених місцях. До її складу увійшли спеціалісти правоохоронних органів, міграційної міліції,   міської ради, інспекції благоустрою міста.  
Докладніше...
Для поліпшення умов проживання мешканців міста / Муніципальне життя
26.09.2012

Відповідним рішенням виконкому з метою передбачення у подальшому коштів для проведення ремонтів затверджено перелік дворів, в’їзди до яких потребують ремонту за кошти   міського бюджету. Визначено 36 таких місць на території 10 ОСББ та КП „Теплокомуненерго“ загальною площею 2298 квадратних метрів для проведення грейдерування, ямкового ремонту доріг та асфальтування ділянок розкриття теплотрас.

Докладніше...
Про міські автобусні пасажирські перевезення / Муніципальне життя
26.09.2012

Найближчим часом у міського перевізника ТОВ "Міськккомунсервіс" закінчується термін дії тимчасового дозволу на обслуговування маршрутів №9 "Дружба - Райспоживтовариство", №7 "Дружба - Лубчиця" та №10 "Водолікарня - Ільїна". Рішенням виконавчого комітету міської ради від 25. вересня затверджено умови проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських маршрутах загального користування №№ 7 та 9, серед яких мінімальна кількість автобусів на маршруті у години "пік".

Докладніше...
Про стан забезпечення житлом населення міста та про інші житлові питання / Муніципальне життя
26.09.2012

Виконавчий комітет міської ради проаналізував стан забезпечення житлом в основному пільгових категорій населення міста за останні 5 років. При виконавчому комітеті міської ради станом на 01.09.2012 на квартирному обліку на загальній черзі перебувають 2068 сімей громадян, які потребують покращення житлових умов. З них - 989 з них користуються правом першочергового забезпечення житлом та 280 - правом позачергового отримання житла.

Докладніше...
Вітання з Днем працівників дошкільної освіти / Муніципальне життя
26.09.2012

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою

Докладніше...
XIV Міжнародний фестиваль ковальської майстерності / Муніципальне життя
25.09.2012
Новоград-Волинські ковалі Віктор Баранніков та Юрій Захарчук продемонстрували свою майстерність, а Олександр Дідовець побив черговий рекорд.
 21-23 вересня у Донецьку відбувся XIV Міжнародний фестиваль ковальської майстерності «Парк кованих фігур», за темою - "Європейський букет".
Докладніше...
«Владика хліб священним є для українців» / Муніципальне життя
24.09.2012

  Такими щирими вітаннями зустріли учасники виховної години «Владика хліб священним є для українців» Молокус Віка та Глущенко Ваня учні 2 кл. ЗОШ №3 гостей, що були запрошені до центральної дитячої бібліотеки. Цей захід було заплановано саме на 21 вересня, адже сьогодні православні християни святкують Різдво Пресвятої Богородиці, яка народила Спасителя світу Господа нашого Ісуса Христа.

Докладніше...
МНС попереджає. Поводьтесь обережно з електроприладами ! / Муніципальне життя
24.09.2012

З наближенням опалювального сезону все більше громадян розпочинають застосовувати опалювальні прилади (електрокаміни, калорифери та ін.), які часто експлуатуються з порушенням вимог пожежної безпеки і правил експлуатації, що в свою чергу призводить до негативних наслідків.

Докладніше...
Житомирщина урочисто відзначила 75-річчя утворення Житомирської області / Муніципальне життя
24.09.2012

22 вересня з нагоди 75-ї річниці  утворення Житомирської області у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулися урочистості. Серед почесних гостей, які долучилися до святкування:

Докладніше...
Пожежно-рятувальна служба МНС інформує ! / Муніципальне життя
24.09.2012

За минулий тиждень, з 17 по 23 вересня 2012 року, на території міста та району трапилося 5 надзвичайних подій:

Докладніше...
23 вересня – День машинобудівника / Муніципальне життя
21.09.2012

У Новограді-Волинському міцно тримають свої позиції ПАТ „Новоград-Волинськсільмаш“ та ТОВ ВО „Техна“. Продукція наших машинобудівників має попит не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості.

Докладніше...
Вітаю усіх ветеранів, партизанів, підпільників Новограда-Волинського із Днем партизанської слави! / Муніципальне життя
21.09.2012

У партизанських загонах, у підпіллі в нерівній боротьбі з нацистами вони вершили подвиг заради життя майбутніх поколінь. У Новограді-Волинському проживає нині 78 партизанів-підпільників. Честь і слава героям. Наш святий обов'язок ніколи не забувати про жертовність, мужність та звитягу наших борців за волю рідної землі.

Докладніше...
Глибоко переконаний: не буде позиції, покровителя у цієї нашої каденції депутатів – не буде сенсу залишатися і для міського голови та його команди / Муніципальне життя
21.09.2012

На цьому наголошував депутатам міський голова Володимир Загривий, підсумовуючи зроблене у 2012 році та окреслюючи основні завдання прийдешнього року. Пропонуємо вашій увазі виступ Загривого В.І. на 13 –ій сесії, яка відбулася минулої середи.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День партизанської Слави / Муніципальне життя
21.09.2012

Напередодні всеукраїнського свята в місті у Сквері Слави, де у далекому 1942 році було страчено керівників місцевої підпільної антифашистської організації,  ветерани Великої вітчизняної війни, представники міської влади, громадськості, учні загальноосвітніх шкіл поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим землякам та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Докладніше...
Депутати міської ради аналізували діяльність міського відділу міліції / Муніципальне життя
20.09.2012

Відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії міської ради під головуванням міського голови Володимира Загривого та секретаря Василя Михальчука. У зібранні взяли участь 40 депутатів міської та  обласної ради, керівники правоохоронних органів та   установ міста, представники громадськості. Після розгляду було ухвалено 22 рішення.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! / Муніципальне життя
19.09.2012

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради оголошує конкурс з визначення виконавців робіт з капітального ремонту гуртожитку по вул. Шевченка, 62. Заявки приймаються до 05.10.2012 року, довідки за тел. 2-04-70, 5-53-87.

Докладніше...
Юні фізики готуються до олімпіади з предмету / Гуманітарна сфера
19.09.2012

Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки 12 вересня 2012 р. на базі ЗОШ №7 була проведена зустріч вчителів фізики з потенційними учасниками міської та обласної олімпіад з предмету, учнями 8-11 класів ЗНЗ міста.

Докладніше...
17 вересня рятувальники відзначили День рятівника ! / Муніципальне життя
17.09.2012

17 вересня рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Новограда-Волинського та 38-го професійного пожежного посту відзначили своє професійне свято – День рятівника

Докладніше...
Тренуйся, домагайся, перемагай! / Спорт
14.09.2012

Із таким гаслом живуть члени міського молодіжного оздоровчого клубу „Фенікс“ для людей з обмеженими фізичними можливостями

Докладніше...
Триває освоєння коштів на об’єктах міста / Муніципальне життя
14.09.2012

На об’єктах міста триває освоєння коштів державної субвенції, виділених за сприяння Голови верховної Ради України Володимира Литвина.

Докладніше...
Новоград-Волинський: педагогічні діалоги з науковцями / Муніципальне життя
14.09.2012

Успіху досягає насамперед той дорослий, який прагне не «ліпити» дитину за своїм уподобаннями, а повноцінно задовольнити потреби дитячої особистості, оточивши її любов’ю і теплом, і створює тим самим позитивні рушійні сили розвитку
С.О.Ладивір
 

Докладніше...
Найрейтинговіший кандидат-мажоритарник у Житомирській області – Володимир Литвин / Муніципальне життя
14.09.2012

За повідомленням прес-служби кандидата в народні депутати України Володимира Литвина найбільше прихильників серед усіх інших кандидатів у народні депутати України в мажоритарних округах області у Володимира Литвина, Голови Верховної Ради України, який балотується в 65 виборчому округу на своїй малій батьківщині.

Докладніше...
Триває підготовка до виборів / Муніципальне життя
14.09.2012

В Україні триває виборча кампанія по виборах народних депутатів ВРУ, які пройдуть 28 жовтня.
Посадовці міської ради, представники окружної виборчої комісії провели робочу нараду за участю керівників служб охорони, зв’язку, установ, організацій міста, де працюватимуть дільничні виборчі комісії, яких буде створено 27.

Докладніше...
Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує / Муніципальне життя
14.09.2012

Згідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи» потерпілі громадяни внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1,2 мають право на щорічне оздоровлення в санаторно-лікувальних закладах.

Докладніше...
Прийняли Естафету Добрих Справ / Муніципальне життя
14.09.2012

На відзначення 75-річниці створення Житомирської області, за ініціативою Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з травня започатковано проведення « Естафети Добрих Справ » для волонтерських загонів області.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
12.09.2012

Минулої середи під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Прийнято 12 рішень з питань захисту майнових та житлових прав дітей, з питань будівництва, оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна міста, а також внесено зміни до складу деяких комісій виконкому.

Докладніше...
Палац дітей та молоді підкорює Болгарський Олімп / Гуманітарна сфера
12.09.2012

Нещодавно вихованці Театру мініатюр «Фрейя» Палацу дітей та молоді повернулись з Болгарії з перемогою. В квітні 2012 року в ПДМ прийшло запрошеня на ІХ Міжнародний фестиваль « Славянски венец».

Докладніше...
У Новограді-Волинському підходить до завершення конкурс „Моє квітуче місто“ / Муніципальне життя
11.09.2012

Щороку у Новограді-Волинському проходить чудовий конкурс під назвою „Моє квітуче місто“. Проводить захід міська влада, а його ініціатором є міська жіноча організація

Докладніше...
МНС Новоград-Волинського попереджає, обережно-газ ! / Муніципальне життя
10.09.2012

1 вересня у місті Новоград-Волинському стався вибух балону з газом — метаном, що був розташований на даху одного з рейсових автобусів. Вибухова хвиля частково зруйнувала автотранспортний засіб та повибивала шибки у сусідній будівлі. Жертв та потерпілих — не має.

Докладніше...
Новоград-Волинська пожежно-рятувальна служба мнс інформує ! / Муніципальне життя
10.09.2012

За минулий тиждень, з 4 по 9 вересня 2012 року, на території міста та району трапилося 5 надзвичайних подій.

Докладніше...
Військовослужбовці 30-ої ОМБр запросили новоград-волинців на День танкіста / Муніципальне життя
10.09.2012

Минулої неділі найбільше військове з’єднання місцевого гарнізону - 30- та окрема механізована бригада - урочисто відзначило свій 71 –ий день народження та професійне свято – День танкіста. Цьогорічні заходи були велелюдними та цікавими. На території військової частини проведено День частини

Докладніше...
Обговорили партнерську взаємодію за круглим столом Новоград-Волинського / Муніципальне життя
07.09.2012

З метою ознайомлення фахівців із соціальної роботи зі сферою діяльності соціальних партнерів Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в міському Центрі пройшла зустріч у формі круглого столу, на який були запрошені соціальні партнери МЦСССДМ – соціальні педагоги ЗОШ міста на чолі з заступником начальника інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради Філанчук С.В.

Докладніше...
Тренінг учасників компоненту «Покращення ефективності управління» / Муніципальне життя
07.09.2012

28-30 серпня у м. Вінниця проходив черговий тренінг учасників компоненту «Покращення ефективності управління» Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Докладніше...
Зустрічі першого заступника міського голови / Муніципальне життя
06.09.2012

Під час проведення щотижневої робочої наради з керівниками виконавчих органів міської ради перший заступник міського голови Микола Усенко звернув увагу посадовців на посиленні контролю за дотриманням умов договору щодо виконання будівельних та ремонтних робіт, які ведуться підрядниками на об’єктах міста

Докладніше...
Триває благоустрій міста Новоград-Волинський / Муніципальне життя
06.09.2012

Вже оновлено тротуар біля Молодіжного центру, а також виконано частковий поточний ремонт на вулицях Єрьоменка, Рокоссовського, Тимошенка, академіка Лисіна, Лесі Українки, Лубчицької. Ремонтні роботи ведуться на вул. Волі, 8 березня. Новий дитячий майданчик встановлено у парку Перемоги, де буде оновлено також пішохідні доріжки. Найближчим часом розпочнуться роботи щодо проведення каналізаційних мереж до мікрорайону Смолки за кошти, виділені місту за сприяння Голови Верховної Ради України Володимира Литвина.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців на свято! / Муніципальне життя
06.09.2012

Керівництво 30 окремої механізованої бригади запрошує ветеранів танкової дивізії, новоград-волинців 9 вересня на День відкритих дверей, в зв’язку з 71-ю річницею з дня створення частини та Дня танкістів. З 9 год. до 14 год. на території бригади пройде огляд озброєння та військової техніки, показовий виступ воїнів розвідників, показове «дефіле» у виконанні військових оркестрів, огляд умов проживання військовослужбовців частини.

Докладніше...
Новоград-волинці: Спорт для всіх єднає Україну! / Муніципальне життя
06.09.2012

6 вересня представники спортивних організацій міста Новограда-Волинського та району зустрічали учасників наймасовішої європейської Всеукраїнської вело естафети „Спорт для всіх єднає Україну“.

Докладніше...
Новоград-Волинський:Працюємо з умовно – засудженими / Муніципальне життя
06.09.2012

Щомісячно, спільно з міськрайонною кримінально-виконавчою інспекцією організовуються зустрічі для дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі в клубі „Перспектива”.

Докладніше...
9 вересня - Всесвітній День першої допомоги / Муніципальне життя
05.09.2012

Товариство Червоного Хреста України впевнене, що люди, які знають основи надання першої допомоги, повинні бути у кожній родині, серед співробітників і сусідів, в навчальних закладах, і вони зможуть потурбуватися про власне здоров’я та здоров’я оточуючих, адже прийоми надання першої допомоги прості і доступні кожному.

Докладніше...
З 1 вересня підвищилися пенсії військовослужбовцям / Муніципальне життя
05.09.2012

Для реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 355 «Про збільшення розмірів пенсії, призначених відповідно до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” з 1 вересня 2012 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області проведені перерахунки пенсій 21,4 тис. пенсіонерів, або 88% загальної кількості одержувачів пенсій.

Докладніше...
Кращим квітучим містом області визнано Новоград-Волинський / Муніципальне життя
05.09.2012

Свято краси, жіночності, любові до рідного краю відбулося у великій залі Житомирської обласної державної телерадіокомпанії. Тут 4 вересня пройшов заключний етап обласного фестивалю „Моє квітуче Полісся”. Фестиваль, започаткований обласною радою жінок на чолі з Тамарою Олійник, ювілейний, 10-й, і присвячений він 75-річчю Житомирщини.

Докладніше...
І в екстримальних гирях — немає рівних Дідовцю! / Муніципальне життя
04.09.2012

Нещодавно у Донецьку відбувся IV чемпіонат України із силового і екстремального підняття гир. Знаний звягельський богатир Олександр Дідовець повернувся із цих змагань одразу із двома медалями. Справа у тому, що у гирьовому спорті є дві класичні дисципліни — ривок і поштовх, а на цьому чемпіонаті кожен гирьовик пропонував організаторам свої екстремальні вправи. Якщо запропоновані номери зацікавили, то журі давало добро, і спортсмена заявляли на участь. Всього перед донецькими вболівальниками, які того дня відзначали День шахтаря, виступило 40 атлетів.

Докладніше...
На приміщенні гімназії відкрито інформаційну дошку, на честь Бориса Станевича. / Муніципальне життя
04.09.2012

1 вересня для навчально-виховного комплексу „Гімназія ім. Лесі Українки“ ознаменувалось не лише початком нового навчального року, а й урочистим відкриттям нової інформаційно-меморіальної дошки на честь колишнього директора міських шкіл № 10 та № 1 Станевича Бориса Григоровича. Саме ця людина була ініціатором присвоєння школі імені Лесі Українки.

Докладніше...
Пожежно-рятувальна Служба МНС Інформує ! / Муніципальне життя
03.09.2012

За минулий тиждень, з 27 серпня по 3 вересня 2012 року, на території міста та району трапилося 9 надзвичайних подій.

30.08.2012 уночі особовий склад чергового караулу надавав допомогу мешканцю с.Олександрівка у  вилученні з каналізаційного люку коня. Подія трапилась в місті по 1-му пров. Пархоменка.

Докладніше...
У навчальних закладах Новоград-Волинщини урочисто пролунав перший дзвоник / Муніципальне життя
03.09.2012

У навчальних закладах міста на урочистих святкових лінійках пролунав „перший дзвоник“, що сповістив про початок нового навчального року. День знань є святковим для кожної новоград-волинської родини, яка із неабияким хвилюванням та найкращими сподіваннями випроваджує учня, студента або вихованця дитячого садочка до навчального закладу, де на них чекають нові зустрічі, відкриття, знайомства, пригоди.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa