Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Вересень 2011 року
Шановні бібліотекарі Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
30.09.2011

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували гарну культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Ой зберемось, родино …» / Гуманітарна сфера
30.09.2011

Нещодавно в музеї льону Палацу дітей та молоді відбулося етнографічне свято «Ой зберемось, родино», яке зібрало чимало дітей, батьків та почесних гостей , представників влади,обласне телебачення. Адже того дня вихованці фольклорного ансамблю «Мальва» Палацу дітей та молоді очікували на подарунки (сценічні костюми) від представників Комуністичної партії України.
устрічали гостей фольклорний гурт «Мальва» та педколектив палацу:

Докладніше...
Новоград-Волинський: Формування у школярів толерантного історичного мислення на уроках історії / Гуманітарна сфера
30.09.2011

28 вересня на базі ЗОШ №2 відбувся семінар-практикум вчителів історії з теми «Формування толерантного історичного мислення на уроках історії». Надзвичайно насиченою була програма семінару, адже вчителі історії загальноосвітніх навчальних закладів мали можливість ознайомитися з творчими доробками вчителів історії, відвідати уроки вчителів, побувати в шкільному музеї «Історія школи», обмінятися думками щодо методики викладання шкільних історичних курсів та окремих тем. Цікавий та нетрадиційний урок у 8-А класі з теми «Виникнення Запорозької Січі» провів вчитель вищої кваліфікаційної категорії В.В. Гопанчук.

Докладніше...
Українсько-польська дружба: зустріч у Новоград-Волинській міський раді / Муніципальне життя
30.09.2011

У рамках проекту з розвитку міжнародної співпраці навчальних закладів міста Новограда-Волинського з закордонними партнерами у місті Новограді-Волинському за запрошенням ІМЦ та ЗОШ №3 з 26 вересня по 1 жовтня перебуває делегація школи №13 з польського міста Гожув-Великопольский. В складі делегації 20 школярів та 5 опікунів. Це вже другий візит польської делегації з м.Гожув у наше місто. Освітяни нашого міста теж вже двічі відвідали польських партнерів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: 30 вересня Україна відзначає День усиновлення / Муніципальне життя
30.09.2011

Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і насамперед - для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання ради старійшин / Муніципальне життя
30.09.2011

27 вересня відбулося чергове засідання ради старійшин, яка діє при міському голові. У зібранні, яке вів його куратор Григорій Грінченко взяли участь заступники міського голови Микола Усенко, Сергій Колотов, секретар міської ради Василь Михальчук. Вони по черзі відповіли на запитання, які підготували представники старшого покоління.

Докладніше...
«Педагогічний вісник» новоград-волинських освітян / Гуманітарна сфера
30.09.2011

Напередодні професійного свята працівників освіти інформаційно-методичним центром управління освіти і науки підготовлено 12-й номер «Педагогічного вісника». Цього разу 60 сторінок видання повністю присвячено опису стану сучасної освіти Новограда-Волинського й представляє справжній калейдоскоп подій: загальна інформація про стан освіти у нашому місті, форми та методи управління освіти і науки та інформаційно-методичного центру в підвищенні якісного рівня освіти, матеріали, презентовані навчальними закладами (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні та вищі навчальні заклади).

Докладніше...
Дорогі ветерани! / Муніципальне життя
30.09.2011

1 жовтня вся Україна відзначає День ветерана, як вияв глибокої поваги суспільства до людей старшого покоління, яким судилося перенести голодомор, тяготи війни, здійснити відродження країни післявоєнної розрухи. Шановні ветерани, приміть щирі привітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. В усьому, до чого торкнулися ваші руки, залишилася частка вашої душі. Безперечно власним життям ми теж завдячуємо саме вам.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася зустріч з нагоди Дня усиновлення / Муніципальне життя
30.09.2011

30 вересня в день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії в Україні вже втретє відзначають День усиновлення. Символічно, і зовсім не випадково це свято співпадає з днем християнських святих Віри, Надії, Любові, адже без цих чеснот неможливе життя, неможливе створення міцної родини.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося свято мікрорайону „Болгарбуд“ – „Моя маленька батьківщина“ / Муніципальне життя
30.09.2011

Любов до Батьківщини проявляється по-різному, все це залежить від самих людей. Мешканці мікрорайону “Болгарбуд” по-справжньому кохають свою домівку. Тут щороку проводиться свято мікрорайону, такий собі День міста в мініатюрі. Завдяки ініціативності працівників Будинку офіцерів, Керівництва ОСББ “Чайка”, навчальних закладів та самих мешканців міста свято протягом десятиліття щорічно об'єднує навколо себе всіх охочих.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Все, що я зробив, лишається для Вас» / Гуманітарна сфера
28.09.2011

Радісне та разом з тим сумне богослужіння відбулося в неділю в римо-католицькому храмі Ісуса Христа Царя Всесвіту. Радісне, тому що рівно рік тому відбулося освячення вже добудованого храму, а сумне, оскільки настоятель костелу, котрий, власне, його і збудував, прощався зі своїми прихожанами. Після одинадцяти років служби в Новограді-Волинському, отця Віталія переводять з нашого міста у Ворзель, що під Києвом, на посаду ректора духовної семінарії києво-житомирської єпархії.

Докладніше...
Новоград-волинців гостинно вітали у Грузії / Муніципальне життя
28.09.2011

На минулому тижні делегація нашого міста на чолі із заступником міського голови Дмитром Ружицьким із дружнім візитом відвідала Грузію на запрошення керівництва міста Хашурі –– побратима Новограда Волинського. Тиждень перебування у братній країні був насичений поїздками по країні, діловими та культурними зустрічами із цікавими людьми, бізнесменами, в тому числі з представниками прибалтійських держав, Польщі, Білорусії, які також були гостями свят.

Докладніше...
Нещодавно у Новоград-Волинському палаці дітей та молоді проводив День відкритих дверей / Гуманітарна сфера
28.09.2011

Щороку у другій половині вересня міський палац дітей та молоді проводить традиційний день відкритих дверей для новоград-волинців. Нещодавно під час такого дійства його вихованці під керівництвом своїх педагогів продемонстрували роботу гуртків, студій, клубів учням шкіл міста, їх вчителям. Завітали у гості і представники влади, депутати міської ради, які завжди переймаються проблемами позашкільної освіти міста.

Докладніше...
З історії єврейської громади м. Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
28.09.2011

Вперше євреї в Звягелі згадуються в документі від 20 червня 1488 р.: литовський король Казимир Ягеллон сповіщає місцевого намісника Онушка Калениковича про віддачу на відкуп мита і корчми в Звягелі трьом луцьким євреям. Своє місто євреї називали на ідиш «Звіл», і ця назва використовувалася також після його перейменування в Новоградволинськ.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Обережно-шершні! / Муніципальне життя
27.09.2011

Протягом останнього часу почастішали випадки звернення жителів міста до відділу надзвичайних ситуацій міської ради щодо вильоту біля приватних домоволодінь роїв шершнів. Є багато причин для виникнення цієї небезпечної ситуації, серед них: обмеження доступу до вуликів з бджолами, які розміщені в районі «Дружби», що в свою чергу обмежило можливості для харчування шершнів; тривала тепла осінь; збільшення чисельності особин в місцях їх розмноження.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
27.09.2011

За вікнами тепла, сонячна, золота осінь. Як ми зустрінемо білосніжну зиму багато в чому залежить і від всіх нас. На великій території нашого спільного дому необхідно навести лад до того як настануть морози, не залишати сухе сміття під очікуваним снігом.
З 26-го вересня у Новограді-Волинському оголошується місячник осіннього благоустрою під гаслом „Увійти в зиму чистим містом“.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці, працівники туристичної сфери! / Муніципальне життя
26.09.2011

Вітаємо з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Новоград-Волинський, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму.

Докладніше...
Голокосту – сумних 70 / Муніципальне життя
26.09.2011

Трагічною сторінкою для України є день 29 вересня. Цього року громадськість нашої та інших країн відзначатиме 70-у річницю початку Голокосту на території України. Жертвами нацистських злочинів стали мільйони людей, в тому числі єврейської національності. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року в Бабиному Яру (м.Київ) було знищено більше 30 тисяч євреїв. Наше місто – одне з тих, що зазнало найбільше втрат у Другій Світовій війни.

Докладніше...
Перебуваючи у відпустці Новоград-Волинський міський голова продовжує працювати / Муніципальне життя
26.09.2011

Перебуваючи у відпустці, міський голова продовжує щоденне спілкування із своїми заступниками, радниками, депутатами та іншими посадовцями щодо розв’язання важливих проблем, що потребують невідкладного вирішення.

Докладніше...
Шановні працівники машинобудівної галузі! / Муніципальне життя
23.09.2011

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем машинобудівника! З року в рік машинобудівники Новограда-Волинського нарощують обсяги виробництва, освоюють нові ринки збуту, примножують славу і кращі традиції своїх попередників.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося відкриття клубу молодого вихователя / Гуманітарна сфера
23.09.2011

При інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради відкрився клуб молодих вихователів. Мета діяльності клубу - необхідність створення умов для розвитку професійних компетенцій молодих педагогів дошкільних навчальних закладів та виховання потреби в них в постійному самовдосконаленні та саморозвитку. члени клубу – вихователі, які мають педагогічний стаж до 5 років та вихователі без фахової дошкільної освіти.

Докладніше...
У Новограді-Волинському призупинено проведення робіт на розгортання в центральній частині міста і на околицях мережі Інтернет / Муніципальне життя
23.09.2011

Після чергового розгляду виконавчий комітет прийняв рішення призупинити проведення робіт на розгортання в центральній частині міста і на околицях по існуючій кабельній каналізації мережі широкосмугового доступу до ресурсів Інтернет.

Докладніше...
Новоград-Волинський пишається своїми земляками / Муніципальне життя
23.09.2011

Завжди приємно повідомляти про досягнення наших земляків. Особливо якщо це молоді люди, які завдяки старанням та наполегливій праці зуміли багато досягти. Нещодавно надійшла звістка про нагородження Блаженійшим митрополитом України Філаретом нашого земляка – молодого науковця Максима Білявського орденом рівноапостольного Володимира ІІІ ступеня. 20 вересня Максим відзначив 25 років. На цей час уже має 3 патенти на власні винаходи і ще 7 подано.

Докладніше...
Новоград-Волинський в інформаційно-бібліотечному просторі / Муніципальне життя
23.09.2011

Історія суспільного розвитку людства супроводжувалася декількома інформаційними революціями, кожна з яких впливала на способи, оброблення й використання інформації та сприяла кардинальній зміні суспільних відносин. Це винахід писемності, друкарства, радіо та телебачення, електронно-обчислювальних машин. Сьогодні людство переживає п’яту інформаційну революцію, пов’язану з формуванням і розвитком глобальних інформаційно-телекомунікаційних мереж, що охоплюють всі контингенти й одночасно впливають як на кожну людину так і на суспільство в цілому.

Докладніше...
Цінова ситуація основних продовольчих товарів у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
22.09.2011

Сьогодні приділяється велика увага ринку продовольства, адже продукти харчування відносяться до найбільш соціально важливої групи товарів. Тому і цінова ситуація у цій сфері постійно знаходиться у полі зору держави та міської влади. Відділ підприємницької діяльності міської ради щотижнево проводить моніторинг цін на ринках міста і щомісячно порівнює ціни на основні продукти харчування з аналогічними продуктами в містах області.

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначив 70-ту річницю партизанського руху в часи Великої Вітчизняної війни / Муніципальне життя
22.09.2011

День партизанської слави відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. 6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинського міської ради / Муніципальне життя
22.09.2011

До роботи в осінньо-зимовий період міське господарство готове. 21 вересня під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, де було прийнято 25 рішень з питань захисту прав неповнолітніх, будівництва, житлово-комунальної галузі, торгівлі, надання разової грошової допомоги та інші.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці, учасники партизанського та підпільного руху часів Великої Вітчизняної війни! / Муніципальне життя
21.09.2011

Щиро вітаю вас з 70-річчям партизанського руху в Україні та Днем партизанської слави! Сьогодні ми з вдячністю і любов'ю вшановуємо колишніх партизанів і підпільників, усіх, тих, хто в роки Великої Вітчизняної війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся фінал другої обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування / Спорт
21.09.2011

Змагання проходили на базі спортивного комплексу в «Морському» - під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду» та присвячені 20-й річниці Незалежності України. Збірні команд міст та районів в складі депутатів районної, сільської, селищної рад та працівників апаратів органів місцевого самоврядування взяли участь у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. Відкриття змагань відбулося урочисто з парадом команд та підняттям державного прапора.

Докладніше...
У школах Новограда-Волинського - День відкритих Дверей бібліотек / Гуманітарна сфера
21.09.2011

Шкільна бібліотека. З цими словами у кожної людини виринають спогади: цікаві книги на полицях, приємна атмосфера спілкування з бібліотечним працівником, який порадить, дасть відповіді на запитання. Шкільний бібліотекар – друг кожного читача. Він перший вісник краси і знання, адже саме він відкриває ворота в країну знань і з «мертвих полиць» добуває тепле слово для освіти спраглих душею.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Українські військовослужбовці національного контингенту у Косовому здобули друге місце на Богатирських змаганнях “IronChallenge” / Муніципальне життя
20.09.2011

Українські військовослужбовці зі складу 15-ї ротації національного контингенту у Косовому взяли участь у Богатирських змаганнях “IronChallenge”, що відбулися на американській військовій базі “Bondsteel”. У кожній команді було по десять учасників. Команду “Gladiators” представляли українські миротворці, команду “MonsterMash” – військовослужбовці з американського миротворчого підрозділу, команду “GermansTeam” – німецькі військовослужбовці.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Досвід співпраці з проектом GIZ « Енергоефективність у будівлях» представлений на Сході України / Муніципальне життя
20.09.2011

У місті Новограді-Волинському завдяки співпраці з міжнародними та вітчизняними донорськими організаціями реалізовані численні енергозберігаючі проекти.

Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшли засідання методичних об’єднань вчителів загальноосвітніх шкіл / Муніципальне життя
19.09.2011

На початку навчального року відбулися засідання методичних об’єднань вчителів загальноосвітніх шкіл. Педагоги висловили чимало побажань щодо покращення діяльності установ. Понад 80 рекомендацій та побажань систематизовано працівниками управлінням освіти та науки міської ради.

Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжується будівництво дитячих майданчиків / Муніципальне життя
19.09.2011

Рішенням міської ради виділено 60 тисяч гривень на будівництво дитячих майданчиків у дворах багатоповерхівок на території ОСББ та ще майже 20 тис.грн. у мікрорайонах приватного сектору. Їх виготовленням за рахунок спільних коштів з бюджету та мешканців займається КП «Новоград-Волинськжитлосервіс».

Докладніше...
Шановні працівники фармацевтичної галузі! / Муніципальне життя
16.09.2011

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Сьогодні ми є свідками, а ви - безпосередніми учасниками бурхливого розвитку фармацевтичної галузі України. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям сили та радість життя, додають впевненості та віри в краще.

Докладніше...
З Днем рятівника! / Муніципальне життя
16.09.2011

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Докладніше...
Про ситуацію у економіко-гуманітарному коледжі / Муніципальне життя
16.09.2011

Виходячи із стурбованості, яка зростає навколо економіко-гуманітарного коледжу, міський голова Володимир Загривий за погодженням із виконавчим комітетом міської ради вимушений звернутися до відповідних обласних інстанцій та правоохоронних органів. Він просить втрутитися у напружену ситуацію, яка склалася у даному навчальному закладі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Про стан сплати внесків до Пенсійного фонду за 2010 рік підприємцями, які обрали особливий спосіб оподаткування / Муніципальне життя
15.09.2011

У зв’язку з численними зверненнями фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок) (далі спрощенці) управління Пенсійного фонду в м.Новоград-Волинський з метою роз’яснення норм чинного законодавства стосовно обов’язковості сплати внесків за липень-грудень 2010 року повідомляє наступне.

Докладніше...
Новоград-волинці представили інвестиційні проекти на форумі «Інвестиційна привабливість Житомирщини» / Муніципальне життя
15.09.2011

14 вересня делегація на чолі із першим заступником міського голови Миколою Усенком брала участь у форумі «Інвестиційна привабливість Житомирщини», який проходив в Києві. У приміщенні Дипломатичної Академії України при Міністерстві закордонних справ України житомиряни презентували 180 інвестиційних пропозицій загальною вартістю майже 4,6 млрд. дол. США.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Українські миротворці у Косовому взяли участь у церемонії передачі повноважень командування міжнародними силами КФОР / Муніципальне життя
14.09.2011

У штаб-квартирі сил KFOR у Косовому відбулася церемонія передачі повноважень командування міжнародними силами під проводом НАТО в автономному краї. У церемонії взяли участь президент Косового Атіфете Яхьяга, прем’єр-міністр краю Хашим Тачі, командири усіх національних миротворчих контингентів у Косовому, військовослужбовці українського національного контингенту 15-ї ротації, інші поважні гості.

Докладніше...
Відбулася пленарне засідання сьомої сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
14.09.2011

На минулому тижні завершилася робота сьомої сесії міської ради. На пленарному засіданні за участю депутатів міської, обласної рад, керівництва району прийнято 10 рішень. Внесено зміни до міського бюджету на поточний рік, затверджено статут ТОВ «Міськомунсервіс», у відповідності до якого статутний капітал підприємства складатиметься із комунальних та приватних коштів та майна, що на думку міської ради сприятиме покращенню його діяльності.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Облік економить кошти і заощаджує енергоресурси / Муніципальне життя
14.09.2011

Протягом травня – серпня 2011 р. зроблено перерахунок розміру субсидії у відповідності до обсягу спожитого газу, води та електричної енергії за період з жовтня по квітень. Хто виграє в ситуації, коли послуги за енергоносії використано на суму, меншу від суми призначеної субсидії? Виграє і сім'я і держава тому, що заощаджуються енергоносії, зменшується обсяг витрачання бюджетних коштів для надання субсидій, сім'я зменшує свої витрати на оплату енергоносіїв.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі міського голови / Муніципальне життя
14.09.2011

Перебуваючи у робочому відрядженні в Одесі, міський голова Володимир Загривий за активного сприяння та безпосередньої участі депутата Житомирської обласної ради, командуючого військами Південного оперативного командування, начальника Одеського гарнізону Петра Литвина, мав ділові зустрічі з мером та іншими посадовими особами Одеської міської ради.

Докладніше...
Новоград-Волинські школярі за раціональне використання водних ресурсів / Гуманітарна сфера
13.09.2011

За результатами конкурсного відбору проектів громад на відновлення природних джерел, що був оголошений в рамках спільного проекту Програми розвитку ООН (ПРООН) та компанії Кока-Кола «Кожна краплина має значення» місто Новоград-Волинський поряд з шістьма українськими містами отримають фінансову підтримку на реалізацію проектів шкільних громад по облаштуванню природних джерел.

Докладніше...
Українські миротворці у Косовому приступили до охорони комунікаційного центру сил КФОР на горі Голс / Муніципальне життя
13.09.2011

Військовослужбовці другого спеціального взводу українського миротворчого контингенту у Косовому приступили до охорони комунікаційного центру сил КФОР “MT Goles”, розташованого на горі Голс неподалік столиці автономного краю міста Приштіна. На об’єкті українці замінили військовослужбовців турецького національного контингенту, які були залучені до його охорони протягом місяця.

Докладніше...
10 вересня у Новограді-Волинському пройшов квітковий карнавал та урочисто відзначили переможців конкурсів благоустрою / Муніципальне життя
12.09.2011

По справжньому сонячним та різнобарвним видався цей вересневий суботній день у нашому місті. Сонце розігнало хмари, щоби дати можливість городянам різного віку та занять пройти у квітковому карнавалі та продемонструвати свої таланти та можливості щодо оформлення святкової колони.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Подарували дітям родину / Муніципальне життя
12.09.2011

Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні незалежно від того, чи може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання, чи батьки неналежним чином виконують свої обов’язки. Щодо дітей, які за певних життєвих обставин залишилися без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього виховання бере на себе держава.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Поточні результати проведення Всеукраїнського рейду «Урок» / Гуманітарна сфера
12.09.2011

На виконання наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 15.08.11 № 2154 „Про організацію проведення у 2011 році Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок”, рішення засідання Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 року, п. 2.8 обласної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки з 01.09.11-05.10.11 на території міста традиційно проводиться Всеукраїнський рейд «Урок», який має на меті виявлення та залучення дітей шкільного віку до навчання.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито консультативний пункт при жіночій консультації / Муніципальне життя
12.09.2011

На днях Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відкрив консультативний пункт при жіночій консультації Новоград-Волинського територіально-медичного об’єднання.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
12.09.2011

Під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. У своєму вступному слові мер подякував будівельникам, освітянам, працівникам міської ради, своєму заступнику Дмитру Ружицькому, які доклали великих зусиль для того, щоби І черга нової восьмої школи була здана 1 вересня у День знань.

Докладніше...
Шановні спортсмени, ветерани, любителі спорту і уболівальники! / Муніципальне життя
08.09.2011

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Свято тіла і душі“ / Спорт
08.09.2011

„В сучасному світі, сповненому величезними можливостями, якому водночас загрожує небезпека слабкості, олімпізм здатний створити школу моральної достойності і чистоти , школу фізичної витривалості й енергії. Однак, це може відбутися тільки в тому випадку, якщо своє поняття спортивної честі і справедливої боротьби Ви постійно будете вдосконалювати, підносячи його до вершин Ваших м’язових досягнень“.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася нарада з питань обговорення заходів щодо охорони місцевих річок та водоймищ та запобігання браконьєрству / Муніципальне життя
08.09.2011

7 вересня під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка проводилася робоча нарада з питань обговорення заходів щодо охорони місцевих річок та водоймищ та запобігання браконьєрству. ЇЇ учасниками були місцеві інспектори рибохорони, представники обласного управління, міського відділу міліції, члени громадської організації рибалок, відповідальні працівники міської ради.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Гарна ідея - дія за нами! / Муніципальне життя
08.09.2011

Чорнобривці - істинно українські квіти, які мають стати символом України так, як тюльпани стали символом Нідерландів. Справжньою окрасою по вулиці Лянгуса, не так давно стали узбіччя та двори засіяні чорнобривцями.

Докладніше...
Новоград-Волинський гостинно зустрів учасників VІІ Всеукраїнської естафети / Спорт
08.09.2011

9 вересня, вулицями Новограда-Волинського промчала колонна з кількох десятків велосипедистів - місто зустрічало учасників традиційної щорічної Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну!», приуроченої до Дня фізичної культури і спорту.

Докладніше...
Президент України Віктор Янукович відкрив першу в Україні трирівневу транспортну розв’язку під Житомиром / Муніципальне життя
05.09.2011

Нещодавно відкрито рух на новій транспортній розв’язці, що знаходиться на 128 км автошляху Київ-Чоп, поблизу села Глибочиця під Житомиром. Ця автодорога – важлива частина міжнародного транспортного коридору Краків–Львів–Рівне–Житомир–Київ, через який здійснюється зв’язок із країнами Західної Європи. Передбачається, що саме цим шляхом до України прибуватимуть уболівальники футбольних команд, які братимуть участь у Євро–2012.

Докладніше...
Шановні підприємці Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
02.09.2011

Щиро вітаю вас із професійним святом! Сьогодні економіка нашого краю розбудовується саме завдяки вам – ініціативним громадянам, які розвивають власний бізнес, створюють додаткові робочі місця, опікуються соціальним розвитком.

Докладніше...
Без залізничного сполучення опиниться Новоград-Волинський з 16 вересня по 1 листопада / Муніципальне життя
02.09.2011

На залізничному вокзалі Новограда-Волинського сьогодні можна побачити оголошення, на які потяги припиняють продаж квитків у вищевказаний період. Оператор станції Тетяна Макарчук так прокоментувала цю ситуацію: – Як відомо, керівництво «Укрзалізниці» визначило, що швидкісні пасажирські поїзди, які планують пустити під Євро-2012, курсуватимуть із Києва до Львова через Коростень, Новоград-Волинський, Шепетівку, Здолбунів. А щоб рух потягів справді був швидкісним, постала необхідність масштабного ремонту.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання топонімічної комісії виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
02.09.2011

Під головуванням заступника міського голови Валентина Костюка відбулося засідання топонімічної комісії виконавчого комітету міської ради. Обговорювалося до 10- ти звернень від громадських організацій та громадян міста. Зокрема підтримано ініціативу ради старійшин щодо увічнення пам’яті шанованого в місті вчителя –першого у Житомирській області Заслуженого вчителя України, кавалера ордена Леніна Романа Яковича Герасимчука. Саме він у свій час ініціював створення у Новограді музею Лесі Українки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: 1 вересня своє семидесятиріччя відсвяткувала 30 окрема механізована бригада / Муніципальне життя
02.09.2011

Серед запрошених на святкові заходи були спікер ВРУ Володимир Литвин, командир 8-го армійського корпусу Віктор Муженко, командувач військ Південного оперативного командування Петро Литвин, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, міський голова Володимир Загривий та інші.

Докладніше...
У Новограді-Волинському перебої із подачею питної води / Муніципальне життя
02.09.2011

В останні дні серпня в місті відбувалися перебої із подачею питної води у багатоквартирні будинки. Як вже повідомлялося керівництвом водоканалу це явище тимчасове та пов’язано із тим, що на підприємстві ведуться роботи з реконструкції насосного та супутнього обладнання. Тому щоденно до 17 години вода в мережі подається без необхідного тиску.

Докладніше...
Напередодні професійного свята підприємці Новограда-Волинського отримали привітання та нагороди / Муніципальне життя
02.09.2011

У великій залі Будинку рад відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня підприємця. З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Микола Усенко, наголосивши на тому, що він сам є свідком того, як двадцять років тому розпочиналася підприємницька діяльність у нашому місті, яка на даний час налічує понад 200 її видів. Нажаль державна податкова політика не сприяє розвитку середнього та малого бізнесу, є ряд проблем з кредитами та дозвільною системою.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрилася нова загальноосвітня школа / Муніципальне життя
01.09.2011

1 вересня 2011 року у віддаленому мікрорайоні «Дружба» розпочалися заняття у новому світлому двоповерховому приміщенні загальноосвітньої школи №8. Цього дня здано в експлуатацію першу чергу школи, розрахованої на 360 учнів. Будівництво нової загальноосвітньої школи І-Ш ступенів №8, розпочате у 1998 році, реально розпочалося лише з грудня 2004 року і має остаточно завершитися через місяць.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Урочисте освячення хреста на куполі Свято-Миколаївського храму / Муніципальне життя
01.09.2011

1 вересня відбулося урочисте освячення хреста на куполі новозбудованого Свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви у мікрорайоні «Морське». Церемонія проводилася Преосвященним Никодимом - Архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським за участю Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, очільників області Сергія Рижука та Йосипа Заполовського, міського голови Володимира Загривого та інших представників від місцевої влади, духовенства, воїнства, доброчинників, парафіян.

Докладніше...
Відбулося призначення Сергія Лавренюка головою Новоград-Волинської районної державної адміністрації / Муніципальне життя
01.09.2011

1 вересня 2011 року у переповненій залі засідань відбулося офіційне представлення на посаду голови районної державної адміністрації Сергія Івановича Лавренюка. Розпорядження Президента України № 263/2011-рп від 31 серпня 2011 року„Про призначення С.Лавренюка головою Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області“ зачитав голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

Докладніше...
Шановні військовослужбовці 30-ої окремої механізованої бригади! / Муніципальне життя
01.09.2011

Щиро вітаю вас із семидесятиліттям! Свій славний ювілей ви зустрічаєте в умовах реформування та зростання бойової готовності Збройних Сил України. Сьогоднішнє свято поєднало усіх тих, хто пройшов шляхом формування бригади, ніс службу впродовж минулих років і тих, хто продовжує працювати на благо нашої держави.

Докладніше...
Шановні педагоги, батьки, випускники, учні ЗОШ №9! / Гуманітарна сфера
01.09.2011

Щиро вітаємо вас із 90-річним ювілеєм вашого навчального закладу. Упродовж цих років вами пройдено шлях від школи-новобудови до сучасної школи, про передовий досвід роботи якої знають в місті та області.

Докладніше...
Шановні педагоги та учні ЗОШ №8! / Гуманітарна сфера
01.09.2011

1 вересня 2011 року у віддаленому, густозаселеного мікрорайоні нашого міста. свято. Цього дня на „Дружбі“ здано в експлуатацію першу чергу школи, розрахованої на 360 учнів. Школярі та педагоги розпочали першовересень у новому, сучасному, просторому двоповерховому приміщенні загальноосвітньої школи №8. завдяки допомозі нашого земляка Володимира Литвина збулися мрії, сподівання та надії кількох поколінь громади цього мікрорайону міста.

Докладніше...
Євроклубівці Новограда-Волинського у Криму / Муніципальне життя
01.09.2011

Про діяльність євроклубів нашого міста добре відомо в Україні. Досвід їх діяльності цікавий та корисний для інших євроклубівців нашої країни. Координації та підвищенню результативності їх діяльності сприяє Асоціація європейських клубів міста. Саме тому Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” за підсумками участі українських євроклубів в реалізації проекту Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році" запросила представників Асоціації євроклубів Новограда-Волинського у літній табір Євроклубів. Табір, який відбувся 18-21 серпня 2011 року в с. Ходжа Сала Бахчисарайського району АР Крим, став заключною подією в рамках проекту.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися традиційні серпневі педагогічні збори / Муніципальне життя
01.09.2011

Напередодні початку нового навчального року у місті відбулися традиційні серпневі зустрічі педагогічних працівників. На засіданнях міських методичних об’єднань (ММО) узагальнювалися результати діяльності за 2010-2011 навчальний рік, обговорювалися актуальні питання організації навчально-виховного процесу, педагоги щиро ділилися власними методичними напрацюваннями. На кожному засіданні відбулася зацікавлена розмова з пошуку резервів у роботі ММО.

Докладніше...
«Педагогічний вісник» новоград-волинських освітян / Гуманітарна сфера
01.09.2011

Напередодні серпневої конференції педагогічних працівників м. Новограда-Волинського вийшов 11 номер «Педагогічного вісника», підготовленого інформаційно-методичним центром управління освіти і науки. Вже традиційним стало підведення підсумків роботи управління освіти, міської методичної служби, навчальних закладів за минулий навчальний рік на сторінках часопису.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa