Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Вересень 2010 року
Новоград-Волинський: Кожна дитина повинна мати родину! / Гуманітарна сфера
30.09.2010

30 вересня Україна відзначає День усиновлення – свято добра та дитячої надії. Діти – це наш завтрашній день. І саме тому кожна дитина повинна мати два міцних крила в долі своїй - маму і тата, які обіймуть, захистять від негод, підтримають, виведуть у повноцінне самостійне життя.

Докладніше...
У Новоград-Волинську в рамках програми "Зелений пакет" був проведений семінар-тренінг / Муніципальне життя
30.09.2010

Екологічна освіта — це першочерговий фактор безпеки навколишнього природного середовища. Людський вплив на довкілля з кожним роком стає все більш відчутним і у багатьох випадках його дія порушує хитку рівновагу в природі. Культура поведінки взагалі та екологічна культура зокрема залежать від багатьох чинників, серед яких одним із головних є екологічна освіта та усвідомлення наслідків недбалого ставлення до довкілля. Див. Фото!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Звернення з нагоди Міжнародного дня громадян поважного віку / Муніципальне життя
30.09.2010

Шановні батьки, матері, дідусі та бабусі, наші мудрі порадники! Дозвольте сердечно подякувати Вам за роки напруженої праці та героїчних звитяг, які Ви віддали рідній Батьківщині, захищаючи її від ворогів та розбудовуючи для майбутніх поколінь. Ми завжди до Вас ставилися й ставимося з особливою святістю та повагою. Від Вашої внутрішньої енергії черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у Вашому товаристві відчуваємо, що таке щастя, родинна любов і душевний комфорт. Див. Далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Шановні митці! / Муніципальне життя
30.09.2010

Від усієї душі вітаю всіх композиторів, музикантів, співаків, диригентів, усіх, хто просто любить музику з Міжнародним днем музики! Це свято, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань. Вона бентежить наші душі,є засобом емоційного і духовного зв’язку між людьми.

Докладніше...
Вітаю всіх працівників бібліотечних установ з професійним святом – Днем бібліотекаря / Гуманітарна сфера
30.09.2010

Професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували гарну культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

Докладніше...
Пріоритетні напрями роботи новоград-волинських бібліотек / Гуманітарна сфера
30.09.2010

Бібліотеки міста є центрами інформації, духовного збагачення населення, розвитку його інтелектуальних та творчих здібностей. Не одне покоління мешканців міста здобувало знання та отримувало інформацію в стінах бібліотек. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Конкурс методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах міста "Виховати Особистість" / Гуманітарна сфера
29.09.2010

З 2009 року Міністерство освіти та науки України спільно з Інститутом проблем виховання Академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України започатковує Всеукраїнський конкурс методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах "ВИХОВАТИ ОСОБИСТІСТЬ".  Читай далі!!!

Докладніше...
Підсумки Всеукраїнської акції «Живи, книго!» / Гуманітарна сфера
29.09.2010

На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 21.10.2009 № 956 «Про затвердження Умов організації та проведення щорічної Всеукраїнської акції «Живи, книго!» у загальноосвітніх навчальних закладах протягом 2009/2010 навчального року проводився комплекс заходів з метою формування в учнівської молоді інформаційної культури та культури читання, бібліотечно-бібліографічних знань, виховання бережливого ставлення до книги, підвищення статусу шкільних бібліотек. Інформаційно-методичним центром міський етап акції проведено на належному рівні. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський презентовано як туристичне місто / Муніципальне життя
28.09.2010

26 вересня у м.Житомирі відбулася обласна туристична виставка-ярмарок «Житомирщина туристична 2010», що проходила в рамках святкування Дня туризму в Україні. Це перша обласна виставка такого напрямку. До участі були запрошені відділи культури і туризму як райдержадміністрацій так і міськвиконкомів, туристичні фірми, туристичні клуби, майстри народної творчості. Див. Фото!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Нові норми водоспоживання / Муніципальне життя
28.09.2010

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.09.2010 р. №293 «Про затвердження норм водоспоживання» переглянуто діючі 25 років норми для населення. На підставі цього рішення видано наказ по Водоканалу яким встановлено, що 01.10.10 р. норма водоспоживання, яка використовується при розрахунках на послугу з централізованого водопостачання для абонентів, у яких відсутні засоби обліку буде наступною при наявності... Читай далі!!!

Докладніше...
Співпраця освітян Новограда-Волинського із іноземними проектами / Муніципальне життя
28.09.2010

Відбулася зустріч представників міської влади, освітян міста з спеціалістами проекту українсько-німецького технічного співробітництва GTZ та проекту SPARE в Україні. Обговорювалися питання вдосконалення навчально-виховної роботи в галузі енергоефективності та енергозбереження в міських освітніх закладах. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відкриття педагогічної Школи психологічного благополуччя / Гуманітарна сфера
24.09.2010

21 вересня в інформаційно-методичному центрі відбулось урочисте відкриття Школи психологічного здоров’я. Серед запрошених були присутні завідувач інформаційно-методичного центру Ліневич П.К., спеціаліст управління освіти і науки Самойленко І.Р., вихователі-методисти, вихователі та психологи дошкільних навчальних закладів.

Докладніше...
Шановні працівники машинобудівного комплексу! / Муніципальне життя
23.09.2010

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем машинобудівника. Машинобудування - це базова галузь економіки будь-якої високорозвиненої країни, серце індустрії, найважливіша галузь промисловості, її промисловий і інтелектуальний потенціал Багато новоград-волинців зайняті у цій надзвичайно важливій галузі.

Докладніше...
Новоград-Волинський зиму зустріне у повній готовності! / Муніципальне життя
23.09.2010

Питання підготовки установ міста до зимового періоду є одним із найголовніших, які щороку розглядаються за участю громадськості міста. 23 вересня члени виконавчого комітету, на чолі з міським головою, у присутності керівників ОСББ міста, установ житлово-комунального господарства, культури, медицини, освіти, тощо заслухали питання „Про підготовку галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період“.

Докладніше...
У Новоград-Волинську затверджено порядок перевезення пасажирів, які користуються правом на пільговий проїзд / Муніципальне життя
23.09.2010

Каменем нарікання щоразу є тема пільгових перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування. З одного боку держава обіцяє пільговикам безкоштовний проїзд, говорячи про фінансове відшкодування приватним підприємцям, які здійснюють пасажирські перевезення. З іншого боку це відшкодування якщо і надається, то в такому розмірі, що не покриває навіть незначної частини витрат, які несуть перевізники через надання пільговикам можливості безкоштовного проїзду. Багато міст України намагаються самостійно врегулювати кількість пільговиків. Деякі міста практикують лише одне місце в громадському транспорті для пільговиків. Читай далі!!!

Докладніше...
Галузь машинобудування – основа промислового виробництва Новограда-Волинського / Економіка
23.09.2010

Виробництво промислової продукції – один з основних показників економіки Новограда-Волинського. Від індексу обсягу виробленої продукції залежить індекс продуктивності праці. Машинобудування – основна галузь переробної промисловості нашого міста. Галузь найбільша та найпотужніша, яка забезпечує біля 50% надходжень до місцевого бюджету від промислових підприємств. Чим же нині живуть промислові підприємства машинобудування, чого досягли і що турбує? Про це та інше вирішила розповісти начальник відділу економічного аналізу і планування міської ради Світлана Станіславівна Карпінська. Читай далі!!!

Докладніше...
Розпочато підготовку до проведення чергових місцевих виборів в Новоград-Волинську / Муніципальне життя
23.09.2010

Рішенням виконавчого комітету затверджено та внесено на розгляд Новоград-Волинської міської територіальної виборчої комісії з місцевих виборів подання щодо утворення у місті Новограді – Волинському звичайних та спеціальної виборчих дільниць для проведення місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. В місті діятиме 26 звичайних виборчих дільниць та 1 спеціальна, яка буде розташована у приміщення міськрай ТМО.

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили День партизанської слави / Муніципальне життя
22.09.2010

Протягом 21-22 вересня 2010 року в місті проходили святкові заходи. У День миру та напередодні Дня партизанської слави ветерани, очільники міста та району, учасники партизанського руху, громадськість міста поклали квіти до пам’ятних знаків місцевим підпільникам і юним месникам Новоград-Волинщини та провели урочистий мітинг. Див. Фото!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Шановні ветерани - партизани та підпільники Великої Вітчизняної війни. Щиро вітаю Вас з Днем партизанської слави! / Муніципальне життя
20.09.2010

Партизанський рух на Україні вніс вагомий внесок у Перемогу над фашизмом. З перших днів окупації на Новоград-Волинщині створюється і діє підпільна організація під керівництвом Кожина, Лянгуса, Громова. Активне сприяння діючій Червоній армії з травня 1942 року надавали створені партизанські загони, яким величезну допомогу надавало місцеве населення – від малого до старого. Більше як 1,5 тис. партизан у 14 партизанських з’єднаннях усіма доступними їм засобами вели боротьбу з фашистами і наближали щасливу мить Перемоги.

Докладніше...
В Києві відбувся Німецько-Український форум з питань енергетики на тему: «Інтегровані концепції розвитку міст для енергетичної санації житлових масивів у Східній Європі» / Муніципальне життя
20.09.2010

Захід організовано Посольством Федеративної Республіки Німеччини в Україні та Німецьким товариством технічного співробітництва GTZ – Енергоефективність у будівлях. На заході були присутні експерти у галузі політики, врядування та планування розвитку міст України, Німеччини, Естонії. Вони представили свої підходи та досвід, набутий у Східній Німеччині, Східній Європі та Україні. Від міста Новограда-Волинського участь у форумі взяла начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірина Гудзь. Читай найцікавіше далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Повідомлення про прийняття проекту регуляторного акту / Муніципальне життя
20.09.2010

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення від 09.09.10 № 279 «Про особливості тарифної політики з питань водопостачання та водовідведення», у відповідності до якого пропонується до розгляду громадськістю міста проект регуляторного акту такого змісту: „Затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення в таких розмірах: водопостачання – 4,09 грн. за м3; - водовідведення – 4,43 грн. за м3; всього - 8,52 грн. за м3. Тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів незалежно від прийнятої підприємством системи оподаткування.“ Див. Весь текст!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Моя родина у ХХ столітті / Гуманітарна сфера
20.09.2010

16 вересня 2010 року в інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки міської ради відбулася зустріч з учнями, які цікавляться дослідженням власного родоводу. Організатори зустрічі (ІМЦ) мали на меті ознайомити учнів з положенням про Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів, присвячений 19-й річниці проголошення незалежності України «Моя родина у ХХ столітті». Активну участь у зустрічі взяли представники НВК, ЗОШ №2, №3, №9, №10, СШ №4, колегіуму. Читай далі!!!

Докладніше...
Мільйон гривень на потреби новоград-волинців / Муніципальне життя
20.09.2010

16 вересня міський голова М.П.Боровець провів робочу нараду з керівниками ОСББ та представниками від підрядних організацій щодо практичної реалізації державної підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На державному рівні прийнято рішення надати фінансову допомогу у проведенні ремонтних робіт житлового фонду таких об’єднань. Див. всю новину!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Зірниці“ надано статус Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри / Гуманітарна сфера
20.09.2010

На розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 27 серпня 2010 року прийнято розпорядження КМУ від 27 серпня 2010 р. N 1718-р „Деякі питання військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів“. Відповідно до розпорядження на пропозицію Міністерства освіти і науки України військово-патріотичній спортивній грі „Зірниця“ надано статус Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри. Читай далі!!!

Докладніше...
Шановні працівники фармацевтичної галузі. Щиро вітаю з Днем фармацевтичного працівника / Муніципальне життя
17.09.2010

Професія фармацевта вимагає відповідальності та відданості обраній справі, адже від вашої праці значною мірою залежить збереження здоров'я і благополуччя людей.

Докладніше...
Шановні працівники рятувальної служби Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня рятівника! / Муніципальне життя
17.09.2010

Це свято сильних і відважних людей, завжди готових прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду. Сотні врятованих життів, безліч ліквідованих пожеж, чимало попереджених різного роду надзвичайних ситуацій – найкраще свідчення вашого високого професіоналізму, честі та мужності.

Докладніше...
Інноваційні технології в життя шкіл міста Новоград-Волинська / Гуманітарна сфера
17.09.2010

Серед новоград-волинських освітян все більше тих, хто замислюється над ефективнішим використанням комп'ютерів в навчальному процесі. Багато таких і серед керівників навчальних закладів, саме тих, хто впроваджує сучасні інформаційні технології в управління школою. Серед проблем, які існують на цьому шляху, - наявність підготовлених кадрів, відповідної матеріальної бази, підключення до Інтернету та відповідного програмного забезпечення. Найцікавіше буде далі!!!

Докладніше...
Як вберегтися від харчових отруєнь знають у Новоград-Волинську / Муніципальне життя
17.09.2010

В Україні в поточному році зареєстровані спалахи гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь більшість з яких поєднується із вживанням недоброякісних продуктів харчування та готових страв виготовлених, як у домашніх умовах, так і на харчоблоках в організованих колективів. Основними причинами спалахів є залучення до приготування страв осіб, які не пройшли медогляд та необізнані з правилами особистої гігієни, а також порушення технології приготування їжі, не дотримання температурного режиму, товарного сусідства при зберіганні. Читай далі!!!

Докладніше...
Працювали єдиною командою заради розвитку рідного Новограда-Волинського / Муніципальне життя
17.09.2010

Саме така фраза найчастіше лунала під час прес-конференції для журналістів місцевих ЗМІ, яку провели керівники партійних фракцій та груп міської ради п’ятого скликання. Нажаль представників від Народної партії та Партії промисловців та підприємців на зустрічі не було. Секретар ради Володимир Федорчук, узагальнюючи зроблене, серед позитивного назвав створення депутатами та посадовцями майже тридцяти міських Програм, спрямованих на розвиток медичної, освітньої, житлово-комунальної галузей, дотримання правопорядку в місті, охорони навколишнього середовища, покращання виховання молоді та інші. Див. далі!!!

Докладніше...
Вагомий крок назустріч новоград-волинцям! / Муніципальне життя
17.09.2010

У місті відкрився Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради. Міська влада стала ще ближчою до громадян. 17 вересня 2010 року у приміщенні Новоград-Волинської міської ради відбулася презентація роботи Центру надання адміністративних послуг. Відтепер жителі міста мають змогу набагато якісніше, легше та швидше отримати увесь комплекс адміністративних послуг. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Методичне забезпечення навчально-виховного процесу / Гуманітарна сфера
16.09.2010

Якість навчально-виховного процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. З метою поліпшення фахової підготовки педагогічних кадрів у школах інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради проводить спеціальну методичну роботу, яка спонукає кожного вчителя до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримку в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку. Див. Весь текст!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Повертався додому – затримав злочинця, який збив двох пішоходів / Муніципальне життя
16.09.2010

Опером він став не випадково. Для нього професія правоохоронця – покликання. Це зараз молодший сержант міліції Дмитро Бугайчук. Звичайний звягельський хлопець, закінчив школу, транспортний університет, військову кафедру, але не автомобілям він прагнув «допомагати», а людям. Три місяці тому Дмитро став оперуповноваженим сектору карного розшуку. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Прогуляти урок стає все складніше. Деякі школи вводять електронну систему відвідування / Гуманітарна сфера
16.09.2010

Проблему безкарних прогулів уроків школярами вирішено, принаймні в Новоград-Волинському колегіумі. Тут впроваджено електронну систему відвідуваннями учнями школи, щоправда, поки що експериментально і для старшокласників. Читай далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Час отримувати житлові субсидії і зробити це - просто / Муніципальне життя
16.09.2010

З початком осені має значно збільшитись кількість заяв від громадян, що надходять до управлінь соціального захисту з питання оформлення житлових субсидій. Позаду залишилася чимала підготовча робота, пов’язана у першу чергу з інформуванням населення про нову модель державних житлових субсидій, відпрацюванням методики нових розрахунків, налагодженням міжвідомчого електронного обміну, що значно спрощує і прискорює призначення субсидій, створенням спеціальних робочих груп та місцевих комісій у регіонах, яким надано право розгляду кожної нестандартної або спірної ситуації, тощо. І, як неодноразово підкреслював Прем’єр-міністр України Микола Янович Азаров, всі виникаючі спірні питання такі комісії мають вирішувати перш за все на користь громадян. Див. Весь текст!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відзначення Дня фізичної культури і спорту / Спорт
14.09.2010

10 вересня на площі Лесі Українки з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулися урочистості фізкультурно-спортивної громадськості Новограда-Волинського. Традиційно щороку таке професійне свято відзначається в другу суботу вересня. Розпочалося дійство урочистою ходою спортсменів міста вулицею Замковою до площі Лесі Українки. Після якої відбувся урочистий мітинг. Начальник відділу з питань розвитку фізичної культури і спорту Володимир Гамма виступив з доповіддю про стан розвитку фізичної культури та спорту в нашому місті. Див. Всю новину!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Пропонується для обговорення громадськості проект регуляторного акту / Муніципальне життя
14.09.2010

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 9 вересня 2010 року № 292, яким розпочато процедуру обговорення проекту регуляторного акту такого змісту: „затвердити КП „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ тариф для населення: 1. На обслуговування лічильників обліку водоспоживання у житлових будинках з проведення чергової метрологічної повірки у розмірі 45,96 грн. за повірку одного приладу, з послідуючим коригуванням тарифу у випадку зміни розміру вартості державної повірки (на сьогодні ціна держповірки – 27,59 грн. з ПДВ). Див. Весь текст!!!

Докладніше...
Військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади з Новоград-Волинського виконали вправу з водіння під водою танків Т-64Б по дну ріки Случ / Муніципальне життя
13.09.2010

На березі р. Случ воїни-танкісти трьох з’єднань 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України виконали вправу з водіння під водою танків Т-64Б. У заході взяли участь військовослужбовці танкового батальйону 30-ї окремої механізованої бригади з Новоград-Волинського, офіцери-танкісти 72-ї окремої гвардійської механізованої бригади, що у Білій Церкві на Київщині та 1-ї окремої танкової бригади, дислокованої у смт Гончарівському Чернігівської області.

Докладніше...
На засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Про розв’язання проблем водоканалу та початок нового навчального року / Муніципальне життя
13.09.2010

9 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, де було прийнято 18 рішень. На початку за встановленим міським головою Миколою Боровцем порядком, присутніх поінформовано про хід виконання отриманих на попередньому засіданні доручень. Так, директор міського земельно-кадастрового бюро Олександр Мельничук повідомив про хід виготовлення документів на землю для навчальних закладів міста. Див. Повний текст!!!

Докладніше...
Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість міста Новограда-Волинського! Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту! / Спорт
10.09.2010

Спорт на все життя надає невичерпний заряд віри у власні сили! Я радий поздоровити вас з цим чудовим святом, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя. Школа спорту культивує в людині найкращі її природні прояви – вміння чітко формулювати ціль та послідовно, незважаючи на труднощі, її досягати, шляхетність, вміння ефективно працювати в команді, підкорюючи власний інтерес загальній меті.

Докладніше...
Перейменування вулиць у місті Новограді-Волинському поки що призупинено / Муніципальне життя
10.09.2010

На черговому засіданні міської топонімічної комісії було розглянуто 5 звернень громадян, міських осередків громадських об’єднань із пропозиціями перейменувати вулиці. Зокрема запропоновано за певні заслуги у розвитку міста, державотворення назвати нові, або перейменувати вже існуючі іменами Костишина І.Т. (ветеран залізничного транспорту), Герасимчука І.Я. (заслужений вчитель України), Проценка О.Ф. (колишнього лікаря), Фейєрбаха (єврейського письменника – уродженця міста), В.М.Чорновола (громадського діяча України). Слушною також була пропозиція місцевих краєзнавців щодо одночасного повернення міським вулицям їх історичних назв.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Триває робота з оформлення житлових субсидій / Муніципальне життя
10.09.2010

Над виконанням Постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.10 №64 „Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг“, відповідного розпорядження міського голови від 27.08.10 № 208 (о) щоденно з 8.00 до 20.00 працюють спеціалісти управління праці та соціального захисту населення міської ради.

Докладніше...
Доступні житлові субсидії / Муніципальне життя
09.09.2010

Питання отримання житлово-комунальних субсидій продовжує залишатись одним із найбільш „гарячих” питань вересня. На телефонну „гарячу” лінію міського управління праці та соціального захисту населення надійшло 379 звернень громадян, 462-ом громадянам надано консультацій безпосередньо в управлінні.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Подаруй бібліотеці книгу» / Гуманітарна сфера
09.09.2010

Дарувати! Що може бути вищим за цей благородний подих людської душі? Дарувати від щирого серця не чекаючи вигоди, не розраховуючи на славу. Дарувати, щоб допомогти, щоб принести радість і користь іншому. Саме так вчинили десятки учасників акції «Подаруй бібліотеці книгу» яку щорічно у вересні місяці проводять бібліотеки міської централізованої системи.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Третій тайм, а точніше – раунд… матч закінчився справжнім мордобоєм... / Спорт
08.09.2010

Повен несподіванок, на превеликий жаль, неприємних, видався суботній матч ФК «Звягель-750» – ФК «Хіммаш». Розпочався він досить непогано – ініціативу тримав «Звягель-750». Взагалі, протягом майже усього матчу гра точилася біля воріт суперника. Лише декілька разів хіммашівцям вдалося вирватися вперед, чим вони й скористалися. На 15 хв., після тривалого пресингу воріт коростенців, суперники вирвалися в атаку. Вдало обійшли звягельчан і забили перший і, як виявилося згодом, вирішальний гол цього матчу.

Докладніше...
У місті Новограді-Волинському відбулося незалежне соціологічне дослідження / Муніципальне життя
08.09.2010

7 вересня в нашому місті Київський міжнародний інститут соціології на замовлення Програми розвитку ООН провів незалежне соціологічне дослідження, метою якого є оцінка досвіду впровадження проекту «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Оптимізація обліку водокористування, як засіб стримування росту тарифів / Муніципальне життя
08.09.2010

Головна задача, яка стоїть сьогодні перед водоканалами, - звести баланс між об’ємом поданої і об’ємом реалізованої (облікованої) води. Як показує статистика, різниця складає 40-50%, а подекуди і більше. Водоканали втрачають значні суми, вкладаючи при цьому кошти в підготовку і подачу води, одержують оплату за неї тільки наполовину.

Докладніше...
Видатний полководець Костянтин Іванович Острозький – батько-засновник нашого сучасного міста Новограда-Волинського (до 550—річного ювілею з дня народження і 480-і річниці з дня смерті) / Муніципальне життя
08.09.2010

2010 рік - рік 550 річчя від дня народження знаменитого полководця, найбільш видатного українця часів середньовіччя, а головне – батька-засновника сучасного Новограда-Волинського (Звяголя) Костянтина Івановича Острозького. 21 серпня цього року також виповнилося 480 років з дня його смерті. Див. Фото!!!

Докладніше...
Досвід роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді буде рекомендовано для запровадження в інших областях України / Муніципальне життя
08.09.2010

6–7 вересня 2010 року у Житомирській області з робочим візитом перебували працівники Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Козуб Л. І. – начальник відділу соціальної профілактики та інспектування, Годік О. В. – начальник відділу зв’язків з громадськістю та комунікацій, радник проекту міжнародної технічної допомоги Уряду України, керівник проекту «Розвиток ВІЛ/СНІД- сервісу в Україні» ЯцураО.П. Мета перебування – обговорення проекту Стандарту соціальних послуг у сфері профілактики ВІЛ, ІПСШ, туберкульозу та інших інфекційних хвороб серед уразливих груп дітей та молоді.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Вас слухає міський голова / Муніципальне життя
07.09.2010

У 2010 році під час трьох „прямих телефонних ліній“ до міського голови Миколи Боровця, надійшло майже 60 звернень від новоград-волинців. Основні проблеми, які порушувались під час безпосереднього спілкування з мешканцями міста стосувалися життєдіяльності міста та виконання соціальних програм.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Минулорічний успіх – початок успіху у цьому навчальному році! / Гуманітарна сфера
07.09.2010

Напередодні нового навчального року освітяни отримали від Українського центру оцінювання якості освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2010 року. Цього року в Новограді-Волинському на ЗНО зареєструвалося 344 випускники шкіл (86% від загальної кількості). Нагадаємо, що тестування проходили ті, хто мав намір вступати до вищих навчальних закладів. Закодовані роботи оцінювали незалежні експерти за чіткими критеріями та шкалою оцінювання від 100 до 200 балів. Персональні результати стали відомі у липні цього року та використовувалися абітурієнтами для вступу у вищі навчальні заклади, а зараз опрацьовані узагальнені результати. Див. весь текст!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: І знову перемога! / Муніципальне життя
06.09.2010

Другу гру другого кола ФК «Звягель-750» провів удома, приймаючи гостей з смт. Бараші. Нагадаю, перша зустріч цих команд на чемпіонаті Житомирщини-2010 завершилася нашою поразкою. Тож домашній матч звягельчани були просто змушені виграти.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Тетяна Лавренчук – бронзовий призер чемпіонату Європи / Спорт
06.09.2010

Звягельська земля з кожним роком стає багатшою на чемпіонів. Ще сім років тому ніхто й не міг подумати, що проста дівчинка з маленького села Ужачин (у прямому значення цього слова) виборе славу своїй Батьківщині.

Докладніше...
Новоград-Волинський: порушників – до відповідальності!!! / Муніципальне життя
06.09.2010

Здавна існує прислів’я: «Чисто не там, де часто прибирають, чисто там, де не смітять!». Сміттєзвалища не раз ставали причиною гучних скандалів. Проблема вивезення та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ) давно турбує не тільки екологів, а й пересічних громадян.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулися кадрові зміни / Муніципальне життя
06.09.2010

У відповідності до розпорядження міського голови Миколи Боровця з 1 вересня 2010 року обов’язки відповідального за роботу підприємств та установ житлово-комунальної галузі міста покладені на І заступника міського голови Валентина Костюка.

Докладніше...
Підприємці – рушійна сила розвитку міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
03.09.2010

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця — як ще одне підтвердження важливості та значимості приватних підприємців у житті міста і країни. Ведення бізнесу виключно законними шляхами — ось найбільший пріоритет підприємців у міській раді. Ми завжди підтримуватимемо плани та починання бізнесових структур, що не порушують законодавства України і несуть собою позитивні зміни у житті міста.

Докладніше...
Володимир Литвин відвідав Новоград-Волинський / Муніципальне життя
03.09.2010

2 вересня, Новоград-Волинський відвідав наш земляк, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. разом з народним депутатом М.М. Рудченком, завітав до Новоград-Волинського медичного коледжу, де провів зустріч зі студентами та викладачами. На цій зустрічі він детально зупинився на проблемах вищої освіти в Україні, розповів про власні враження від студентських років, а також вручив почесні відзнаки викладачам за їх сумлінну роботу та студентам за гарне навчання.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Що нового у забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл? / Гуманітарна сфера
03.09.2010

Українські школи знову повертаються до 11-річної освіти. Через це страждатимуть 10-класники. Їм доведеться оволодіти трьохрічним програмовим матеріалом за два роки. Програма їхнього навчання зазнала низки змін, тож у Міносвіти і науки вирішили упорядкувати нові підручники з усіх предметів в 10-му класі.

Докладніше...
Новоград-Волинська художня школа переїхала у нове приміщення / Гуманітарна сфера
03.09.2010

На минулій сесії міської ради, що відбулася в липні цього року, піднімалося питання про будівлю, де знаходилась художня шко¬ла, зокрема говорилося про переведення цього навчального закладу в інше приміщення. Розпочався новий навчальний рік. Про те, як вирішилася ця ситуація, ми поцікавилися у заступника міського голови Валентини Титяневич:

Докладніше...
Шановні підприємці! Сердечно вітаю вас із професійним святом / Муніципальне життя
02.09.2010

Сьогодні економіка міста розбудовується завдяки вам – ініціативним новоград-волинцям, які будують власний бізнес, створюють додаткові робочі місця, опікуються соціальним розвитком міста.
Ви всі – успішні люди, оскільки успіх – це не стільки те, що ми маємо, скільки те, ким ми стаємо в результаті.

Докладніше...
У Новограді-Волинському діє центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями / Муніципальне життя
02.09.2010

Фізична реабілітація мобілізує всі сили та резервні можливості організму людини на відновлення втрачених чи порушених функцій, значно скорочує терміни їх відновлення, збільшує віру у власні сили, відновлює професійну та побутову працездатність.

Докладніше...
Коровай ВАТ „Новоград-Волинсього хлібозаводу“ – найкращий в Україні! / Муніципальне життя
02.09.2010

Воістину багатий талантами наш Лесин край. У кожній галузі працюють творчі люди, котрі своєю невтомною працею приносять славу рідному місту. Серед них - колектив ВАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», який очолює С.Ф. Портянко. Підприємство і нинішнього серпня, напередодні Дня незалежності України, здивувало своїми виробами колег з усієї держави.

Докладніше...
Новоград-Волинський: 2 вересня – 65 років закінчення другої світової війни / Муніципальне життя
02.09.2010

Друга світова війна, що розпочалася 7 липня 1937 в Азії, 1 вересня 1939 в Європі тривала до 2 вересня 1945. Адже 9 травня 1945 року, після підписання акту про капітуляцію збройних сил фашистської Німеччини, став першим мирним днем лише для жителів країн Європи. Війна в країнах Азії, окупованих військами мілітаристської Японії, ще тривала.

Докладніше...
Учасники «Zero emissions race» побували у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
01.09.2010

Кругосвітній пробіг “ZERO EMISSIONS RACE” з нульовим викидом, що стартував 16 серпня з Палацу Націй в Женеві, здійснює тур по Європі і планує за 80-т днів подорож навколо світу на електромобілях.

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочався новий навчальний рік / Гуманітарна сфера
01.09.2010

У перший день осені у кожну українську родину приходить довгоочікуване свято – День знань. Першого вересня розпочинається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи. Завжди із трепетом до цього дня готується кожен вчитель та викладач.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa