Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.








Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Вересень 2009 року
У Новограді-Волинському відбулася презентація двох друкованих видань / Гуманітарна сфера
30.09.2009

Нашому місто невимовно пощастило на цікавих та талановитих людей. Завдяки енергійним, працелюбним новоград-волинцям місто процвітає, славиться своєю історією та культурою. Ці люди селять в душі підростаючого покоління любов та повагу до свого краю, намагаються дізнатися якомога більше про його історію, традиції та донести свої знання до його жителів. 29 вересня у музеї родини Косачів відбулася презентація І-го випуску Краєзнавчого альманаху та буклету „Новоград-Волинський туристичний“.

Докладніше...
Обговорюємо Конституцію Президента України Віктора Ющенка / Муніципальне життя
30.09.2009

Як відомо, на всенародне обговорення винесено проект Закону України „Про внесення змін до Конституції України“. Нижче подаємо основні з них, які задекларовані нині діючим Президентом Структура Конституції України у новій редакції.

Докладніше...
Школа молодого вчителя у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
29.09.2009

Нещодавно на базі міського інформаційно-методичного центру було проведено засідання школи молодого вчителя. На початку зустрічі 20 молодих спеціалістів, які мають досвід роботи 1-3 роки, познайомились. Завідувач ІМЦ П.К.Ліневич познайомив присутніх із завданнями, функціями, діяльністю ІМЦ, представив методистів центру, які звернулися до молодих колег із словами щирих вітань та порад. Ознайомлення з пам'яткою молодого вчителя пройшло в жвавій бесіді. Кожен учасник засідання отримав потрібну інформацію про методичне забезпечення навчальних предметів (навчально-методичну документацію, матеріали позакласної роботи), вимоги до аналізу відвіданих уроків та самоаналізу.

Докладніше...
Зовнішнє незалежне оцінювання випускників / Гуманітарна сфера
29.09.2009

Зовнішнє незалежне оцінювання 2010 року розпочнеться 14 червня тестуванням з української мови і літератури, а закінчиться 5 липня тестом з географії. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки. Реєстрація охочих стати студентами розпочнеться вже 15 грудня цього року і завершиться 2 квітня 2010. Як і торік, тестування пройдуть з тих самих 8 загальноосвітніх предметів, серед яких кожен учасник зможе обирати до п’яти. Українська мова і література стане предметом тестування 14, 15 та 16 червня, іноземна мова - 18 червня, математику майбутні абітурієнти складатимуть 21-го та 22-го числа, а історію України – 24-го.

Докладніше...
30 вересня – День усиновлення / Муніципальне життя
28.09.2009

Дитинство – це чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій, кожна дитина має право на достойне та щасливе життя. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, можливо, що усиновлення - це вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їх любові та піклування.

Докладніше...
Крок за кроком до енергоефективного майбутнього / Муніципальне життя
28.09.2009

Начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірина Гудзь, муніципальний координатор українсько-німецького технічного співробітництва Проекту GTZ «Енергоефективність у будівлях» та начальник відділу містобудування, планування та кадастру управління містобудування та архітектури міської ради Дмитро Гудзь взяли участь в тематичному семінарі з розробки Муніципальних енергетичних планів. Захід відбувся 2-4 вересня в Пущі-Озерній під керівництвом національного координатора Проекту Іми Хренової-Шимкіної. 2 вересня представники міст-партнерів (Новоград-Волинський, Миргород, Чернігів та Івано-Франківськ) Проекту отримали можливість індивідуальної роботи з австрійським енергоекспертом Клеменсом Лейтгебом, щодо актуального стану Муніципальних енергетичних планів, а також відкритої дискусії та відповідей на запитання, що виникають в ході їх розробки.

Докладніше...
Новоград-Волинський туристичний / Муніципальне життя
28.09.2009

27 вересня туристи всього світу відзначили своє професійне свято. Це свято кожного, хто хоч раз відчував себе мандрівником, вибравшись на берег річки, в гори, в ліс, виїхавши в інше місто чи то в іншу країну. І, звичайно ж, тих хто безпосередньо задіяний в сфері туристичного бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, екскурсоводів, персонала готельних комплексів. Адже туризм – це особлива сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та культуру, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів. Всесвітній день туризму був заснований 1979 році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в Іспанії. В Україні День туризму відзначають з 1998 року.

Докладніше...
Світловий аудит в місті Новоград-Волинський / Муніципальне життя
28.09.2009

23 вересня в місті Новограді-Волинському експертом кампанії Philips, Олександром Вінниченком, який очолює напрямок професійної світлотехніки проведено світловий аудит. Активними учасниками аудиту стали представники місцевої влади – енергоменеджера, управління освіти та науки; національний координатор міжнародного освітнього проекту SPARE в Україні Леонід Фірсов, а також експерти проекту Українсько-Німецького Технічного співробітництва GTZ „ Енергоефективність у будівлях ”. Робоча група відвідала три місцеві загальноосвітні навчальні заклади в яких дослідження проводилось у різних аудиторіях за допомогою спеціалізованого обладнання. Це ЗНВО „ гімназія ім. Лесі Українки – дошкільний навчальний заклад ”, ЗОШ №4; ЗОШ №9.

Докладніше...
Не збідніє рука того, хто надає допомогу / Муніципальне життя
28.09.2009

Напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку міський голова М.П.Боровець своїм розпорядженням затвердив заходи щодо підготовки та проведення в місті благодійної акції „Милосердя“. Управління праці та соціального захисту населення міської ради звернулося до банківських та підприємницьких установ, благодійних громадських організацій і фондів, релігійних конфесій із проханням спрямувати кошти та продукцію для надання адресної допомоги малозабезпеченим ветеранам війни, праці, інвалідам, громадянам поважного віку.

Докладніше...
Житомирська обласна рада заборонила продаж пива неповнолітнім у закладах торгівлі області / Муніципальне життя
25.09.2009

Одним із 60-ти рішень порядку денного, які розглядалися депутатами обласної ради на черговій 21 сесії було питання, яке стосувалося життя молоді. Рішенням від 09.09.09. №881 обласна рада заборонила продаж пива у закладах торгівлі всіх форм власності дітям до 18 років, а також його розпивання у громадських місцях. А у разі виявлення фактів розпиття дитиною пива у громадських місцях з’ясовувати у якому закладі торгівлі було його реалізовано, та притягувати суб’єктів господарювання і батьків або осіб, що їх заміняють, до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством. Це рішення надіслане до Верховної Ради України та всім обласним радам.

Докладніше...
Двадцять шоста сесія міської ради завершила свою роботу / Муніципальне життя
25.09.2009

Досить бурхливо та емоційно розпочалося чергове засідання міської ради. Після оголошення міським головою М.П.Боровцем порядку денного та переліку питань, взяв слово голова міської організації УРП „Собор“ А.В.Шевчук. Привівши до зали декілька десятків людей, переважно пенсійного віку, він зачитав звернення, у якому звинуватив міську владу у тому, що піднімаючи оплату за водопостачання порушується закон. За його словами посадовці не піклуються про людей, всіляко намагаються їх обманути.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
24.09.2009

Міське господарство завершує підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. На розширеному засіданні виконавчого комітету міської ради було проаналізовано стан підготовки галузей господарчого комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років. За словами міського голови Миколи Боровця комплекс відповідних робіт цього року ведеться в умовах обмеженого фінансування. Найболючішим є стан дахів частини житлових будинків, освітніх установ.

Докладніше...
Енергозбереження у школах – один із пріоритетних напрямків діяльності освітян / Гуманітарна сфера
23.09.2009

23 вересня відбулася чергова зустріч представників українсько-німецького технічного співробітництва GTZ, проекту SPARE із міським головою Миколою Боровцем та освітянами Новограда-Волинського. Нагадаємо, що завдяки проекту SPARE новоград-волинські школярі мали змогу отримати безкоштовні тематичні щоденники на навчальний рік та підручники з енергозбереження. Представники українсько-німецького технічного співробітництва GTZ давно співпрацюють з нашим містом та наразі допомагають освоювати проект „Енергоефективність у будівлях“ , займаються енергозбереженням у навчальних закладах міста.

Докладніше...
Якщо маєте справу з грибами - будьте обачні / Муніципальне життя
23.09.2009

З початком грибного сезону до міськрай ТМО звернулося 3 жителі Новограда-Волинського за медичною допомогою через вживання грибів. Виявляється потерпілі нехтували елементарними правилами щодо приготування страв із грибів. В першому випадку господиня без попереднього відварювання смажила гриби, які сама і вжила, після чого опинилася у реанімаційному відділені міськрай ТМО. У другому випадку постраждала вживала грибні котлети для приготування яких вона використовувала сухі гриби після тривалого зберігання.

Докладніше...
Обласна спартакіада серед посадових осіб місцевого самоврядування у Новограді-Волинському / Спорт
22.09.2009

„Спорт об’єднує всіх в одну команду“ – під таким девізом на базі Новоград-Волинського спорткомплексу ДЮКПФ пройшла обласна спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування. Спортивне свято відбулось за підтримки управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, Всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства «Спартак», відділу фізичної культури і спорту Новоград-Волинської міської ради та мало за мету активізувати фізкультурно-оздоровчу роботу серед посадових осіб місцевого самоврядування.

Докладніше...
Громадськість Новограда-Волинського вшанувала пам'ять учасників підпільно-партизанського руху / Муніципальне життя
21.09.2009

21 вересня все прогресивне людство відзначає Міжнародний День миру. Цей день було започатковано Організацією Об’єднаних Націй 28 років тому як день глобального припинення військових дій, утримання від ворожості та насилля. Сьогодні на нашій планеті проходять марші миру, звучать дзвони пам’яті. В Україні Міжнародний День миру проходить напередодні Дня партизанської слави. І це символічно. Адже 68 років тому у далекому 1941 році, коли на рідну землю прийшли жорстокі завойовники – німецько-фашистські окупанти на захист Вітчизни разом із Червоною Армією піднялося цивільне населення.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці, ветерани війни, учасники партизанського та підпільного руху! / Муніципальне життя
18.09.2009

22 вересня Україна відзначає День партизанської слави. Це свято сильних духом людей, які не шкодували життя для перемоги над фашизмом, протистояли ворогу не тільки на фронті, але і в тилу. Ніколи раніше, як у роки Великої Вітчизняної війни, партизанський та підпільний рух, боротьба патріотів в тилу ворога не досягали такого розмаху, організованості та ефективності. Все менше і менше живих свідків тих подій. Та героїчні подвиги партизан і підпільників, які діяли у Новограді-Волинському в роки фашистської окупації будуть жити вічно.

Докладніше...
Розуміння замість засудження / Гуманітарна сфера
18.09.2009

Дуже важливим для кожної людини, яка опинилася у складних життєвих обставинах є підтримка рідних, друзів та знайомих. Однак на допомогу можуть прийти не тільки близькі, а й фахівці – люди, які завжди порадять та підтримають у скрутну хвилину. Саме такі професіонали працюють у Новоград-Волинському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Основна мета роботи МЦСССДМ - надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Докладніше...
Новоград-волинці – володарі срібних медалей Чемпіонату світу з армспорту / Спорт
17.09.2009

З 6 по 13 вересня в м. Порто-Віро (Італія) проходив Чемпіонат світу з армспорту. Нашу країну представляла збірна у складі 32 спортсменів серед яких 2 новоград-волинця - Михайло Гузь та Геннадій Данюк. Загалом, у чемпіонаті брали участь 1600 спортсменів із 43 країн світу. У запеклій боротьбі наші земляки вибороли почесні другі місця: Михайло Гузь у вісовій категорії до 100 кг (ліва рука), а Геннадій Данюк серед майстрів до 90 кг (ліва рука).

Докладніше...
Допоможіть маленькій Настусі / Муніципальне життя
16.09.2009

На жаль, доля прихильна не до всіх однаково. В наш час дуже велика кількість дітей народжується інвалідами. Така доля спіткала й маленьку дівчинку Анастасію, якій всього три рочки. Ця крихітка проживає в місті Новограді-Волинському, що на Житомирщині. Одразу після народження лікарі виявили в неї скривлення лівої ніжки, та направили в Київський інститут травматології і ортопедії, де поставили страшний діагноз: периферичний нейрофіброматоз лівої гомілки. За цей час дівчинці зробили вже три операції, які лише погіршили ситуацію. На жаль, державні клініки тепер, навіть, не беруться виправити стан. На даний момент нарешті знайдено Київську приватну клініку «ЛАДІСТЕН», яка гарантує повне одужання. Курс лікування коштує 50 тисяч доларів. Батьки Настусі не в змозі знайти таких грошей самостійно. Часу майже не залишилось. Допоможіть, будь ласка, поставити дівчинку на ноги. Вона ще зовсім маленька і потребує нашої з вами допомоги. Не будьте байдужими до долі Настусі. Залиште відкритими свої серця та допоможіть, чим зможете. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу!

Докладніше...
Вітання міського голови Миколи Боровця з нагоди Дня рятівника / Муніципальне життя
16.09.2009

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Докладніше...
«Художня культура» - новий навчальний предмет у школах міста / Гуманітарна сфера
16.09.2009

Згідно наказу Міністерства освіти і науки з 2009-2010 навчальних років в 9-х класах загальноосвітніх навчальних закладах впроваджується новий навчальний предмет «Художня культура». Головною метою курсу є особистісний художньо-естетичний розвиток учнів, формування в них світоглядних орієнтацій у царині художньої культури, виховання потреби в творчій реалізації і духовному самовдосконаленні в процесі опанування цінностями української та зарубіжної культури.

Докладніше...
Святкове підведення спортивних підсумків / Спорт
15.09.2009

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Сьогодні здоровий спосіб життя стає усе більш популярним у нашому суспільстві і це не просто данина моді, а бажання людей самих різних поколінь зберегти молодість і здоров'я. Вже традиційним стало відзначення на міському стадіоні „Авангард” Дня фізичної культури та спорту - підведення підсумків спортивних надбань за минулий рік. Організатори заходу підготували цікаву та насичену спортивними змаганнями програму.

Докладніше...
Привітали з професійним святом / Муніципальне життя
15.09.2009

Напередодні Дня фармацевтичного працівника, що відзначається 19 вересня, в актовому залі ЦМРА №217 відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята. З привітальними словами до своїх працівників звернулася керівник ЦМРА №217, заслужений працівник охорони здоров’я України Тамара Сахненко. Вона подякувала всім за сумлінну працю, професіоналізм та продемонструвала результат всеукраїнського визнання – переможну статуетку конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея 2009». Від усієї міської громади привітав фармацевтів з професійним святом та перемогою міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
Презентовано навчально-методичний посібник «Історія міста Новоград-Волинського» / Гуманітарна сфера
14.09.2009

10 вересня в актовій залі СШ №4 відбулася презентація навчально-методичного посібника «Історія міста Новоград-Волинського». Це результат спільного проекту міського методичного об’єднання вчителів історії та інформаційно-методичного центру, який розрахований на освітян, учнів, студентів та всіх шанувальників історії рідного краю. У презентації брали участь представники міської влади, краєзнавці, поети, вчителі історії загальноосвітніх навчальних закладів та учні-члени МАН. 

Докладніше...
На засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
14.09.2009

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради серед прийнятих 13 рішень найбільш жваве обговорення викликала пропозиція міського водоканалу щодо збільшення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення. Запропонований тариф для населення становитиме 7 грн. за 1м3 на місяць (водопостачання – 3,98 грн., водовідведення – 3,02 грн.) За словами начальника міськводоканалу Алли Левицької підприємство через багаторічне недофінансування з бюджету, низькі та економічно невідповідні затратам розміри платні за воду, має майже 2 млн. грн.. боргів, в тому числі по зарплаті працівникам.

Докладніше...
Привітання міського голови Миколи Боровця з нагоди Дня фізичної культури і спорту / Спорт
11.09.2009

Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники фізичної культури і спорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Це свято всіх тих, хто символізує кращі якості людини - силу, красу, здоров’я й устремління до перемоги, тих, хто любить спорт, займається фізичною культурою. Новоград-Волинщина не стоїть осторонь виру спортивного життя. Вихованці спортивних шкіл, клубів та секцій, наші досвідчені спортсмени - володарі численних медалей різного ґатунку на регіональних, всеукраїнських змаганнях. Не менш яскравими є їхні перемоги й на світовій спортивній арені. Бажаю всім вам фізичного гарту, здоров’я, добра й благополуччя, підкорення нових спортивних і життєвих висот! з повагою, міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
30 новоград-волинських сімей стали щасливими власниками нових осель / Муніципальне життя
11.09.2009

11 вересня 30 працівників Новоград-Волинського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів стали щасливими власниками нових осель у п’ятиповерховому будинку європейського типу, який збудований на вулиці Єрьоменка,18. Такий подарунок своїм трудівникам напередодні професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості зробила Дочірня компанія «Укртрансгаз». В урочистій церемонії вручення ордерів та ключів взяли участь: директор ДК «Укртрансгаз» Костянтин Єфименко, директор будівельно-монтажної фірми "Укргазпромбуд" Олександр Головкін, міський голова Микола Боровець та керівник Новоград-Волинського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів Леонід Білявський.

Докладніше...
Новоград-Волинська ЦМРА №217 – переможець щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі / Муніципальне життя
11.09.2009

10 вересня 2009 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася Десята, ювілейна церемонія нагородження професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея 2009». Щороку, починаючи з 1999-го, серед професіоналів- фармацевтів проходить дослідження щодо виявлення представників цієї галузі, які досягли найбільших успіхів. У 2009 році на замовлення організаторів, незалежна маркетингова компанія опитала 1168 представників аптек і 100 топ-менеджерів – представників компаній виробників, дистриб’юторів та аптечних мереж з усіх областей України, і на основі отриманих даних склала «ідеальний» профіль володаря тієї чи іншої номінації.

Докладніше...
Вчителі Новограда-Волинського та району обговорили новий курс викладання інформатики у 9-х класах / Гуманітарна сфера
11.09.2009

«Викладання інформатики у 9-х класах за новою програмою» під такою назвою 9 вересня на базі гімназії ім. Лесі Українки пройшов семінар для вчителів інформатики міста та району, організований інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради. Відкриваючі семінар, завідувач ІМЦ Павел Ліневич нагадав його учасникам про перехід шкіл на новий зміст та програми навчання у 9-х класах. За його словами, ця робота вимагає нового інформаційного і методичного забезпечення та, на жаль, у школах поки що відсутні підручники з нового курсу.

Докладніше...
Новоград-Волинський - переможець конкурсу екологічного оздоровлення Житомирщини / Муніципальне життя
09.09.2009

Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.01.03 № 30, в області проводиться конкурс по екологічному оздоровленню Житомирщини імені Віктора Олександровича Кременицького. Цьогоріч на природоохоронні заходи використано коштів в сумі майже 6 млн. грн. Зокрема: побудовано, реконструйовано або проведений капітальний ремонт 284 км вулиць, 22 мостів, 18 км мереж водопостачання, 12,2 км зливової каналізації, освітлено 118,4 км вулиць; впорядковано 189 км прибережних захисних смуг річок, 88 км прибережних захисних смуг водойм, 156 джерел, 898 криниць, 960 кладовищ; ліквідовано 593 стихійних сміттєзвалища; створено нові зелені масиви на площі 493,8 га; проведено 636 виступів по радіо і телебаченні, опубліковано 219 матеріалів природоохоронного спрямування в міських та районних газетах.

Докладніше...
У 30 окремій механізованій бригаді Новоград-Волинського гарнізону завершилась сертифікація військових до стандартів НАТО / Муніципальне життя
09.09.2009

У 30 механізованій бригаді, що дислокується в Новограді-Волинському, завершилася сертифікація взводів механізованого батальйону. В рамках навчання відпрацьовувалися злагодженість дій вояків під час здійснення маршу, в обороні, під час виконання дій механізованих підрозділів у наступі та в ході безпосереднього зіткнення з умовним противником.

Докладніше...
Туристичний клуб «Романтик» здійснив туристичний похід місцями Чорнобильської зони / Спорт
08.09.2009

Туристичний клуб «Романтик» та теренах міста Новограда-Волинського діє з 1972 року. Він об’єднує людей різних професій, вікових категорій, які люблять подорожувати, пізнавати нове… Під гаслом «туризм гартує розум - для творчості, тіло – для спритності, а душу – для людяності» вже не одне десятиліття його учасники здійснювали туристичні походи різної складності і тривалості: походи вихідного дня та багатоденні походи по живописних, екстремальних місцях України та за її межами.

Докладніше...
Чергове обговорення Правил користування системою централізованого комунального водопостачання та водовідведення / Муніципальне життя
08.09.2009

3 вересня вже вдруге було проведено громадські слухання стосовно прийняття Правил користування системою централізованого комунального водопостачання та водовідведення в місті Новограді-Волинському. Присутні члени політичних партій, громадських організацій, керівники ОСББ та працівники міськводоканалу мали змогу ознайомитись з внесеними змінами та доповненнями до Правил користування системою централізованого комунального водопостачання та водовідведення та детально обговорити всі пункти.

Докладніше...
До опалювального сезону готові / Муніципальне життя
08.09.2009

Про це запевняє керівництво Новоград-Волинського КП «Теплокомуненерго». Як повідомив заступник директора підприємства Віталій Діхтієвський, станом на 1 вересня до опалювального сезону підготовлені 14 із 18 міських котелень. Роботи на інших об’єктах обіцяють завершити через два тижні. А вже на 1 жовтня господарство головного міського теплопостачального підприємства буде в повній готовності зустрічати холоди. Протягом ремонтного періоду підприємство виконувало капітальний та поточний ремонти на всіх діючих котельнях.

Докладніше...
Тече вода — а хто ж заплатить? / Муніципальне життя
08.09.2009

Без води, як відомо, життя неможливе. І не лише в глобальному масштабі — в цілому на планеті, але й одне невелике місто, зокрема, Новоград-Волинський, аж ніяк не може повноцінно існувати без якісного водопостачання. А от наскільки якісним і доступним буде водопостачання міста, — значною мірою залежить від кожного з нас. Від того, чи вчасно зремонтуємо кран, що протікає, чи добросовісно заплатимо за ту воду, яку використовуємо… Саме про це наша наступна розмова з В.М.Матвійчуком — головою постійної комісії міської ради з питань ЖКГ та екології.

Докладніше...
Вітання міського голови Миколи Боровця з нагоди Дня підприємця / Муніципальне життя
03.09.2009

Шановні підприємці! Щиро вітаю Вас з професійним святом Днем підприємця! У цей день вся Україна вшановує людей, які не тільки створили власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет міста та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми. Хай щастить вам у всіх ваших починаннях, здоров’я і злагоди у власних домівках, нових трудових звершень в ім’я розквіту та на благо рідного міста та України! З повагою, міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
Привітали місцевих підприємців / Муніципальне життя
03.09.2009

Напередодні Дня підприємця, що традиційно відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань міської ради відбулись урочистості збори з нагоди професійного свята. Наразі понад 4 тис. новоград-волинців займаються підприємницькою діяльністю. Міський голова Микола Боровець привітав присутніх із святом, подякувавши за меценатську діяльність у підтримці галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, активну участь та постійну небайдужість до організації та проведення численних загальноміських заходів, зокрема «Лесиних джерел».

Докладніше...
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав вихованців та вчителів школи-інтернату з новим навчальним роком / Муніципальне життя
03.09.2009

Наш земляк – Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не зважаючи на щільний трудовий графік, не оминає нагоди побувати в дитячих закладах, якими опікується вже не один рік. Серед них - Житомирський обласний будинок дитини для дітей сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, що розташований в Новограді-Волинському. Аби привітати близько 200 вихованців закладу та їх вчителів, Володимир Михайлович знайшов можливість завітати сюди 2 вересня. Він привітав усіх з новим навчальним роком та передав у подарунок дітям оргтехніку, навчальні програми, багато книг, спортивний інвентар та солодощі. 

Докладніше...
Одягнімо, друже, вишиванки… / Муніципальне життя
03.09.2009

Одним із пріоритетів у підготовці та проведення цьогоріч міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» було намагання підкреслити причетність до великого українського народу, невмирущість та збереження його славних традицій, оригінальність та різноманітність українських вишиванок, як символу нерозривність поколінь. Тому організатори заходу закликали новоград-волинців та гостей міста святкувати в українському національному одязі - вишиванках. Поліська вишиванка – неоціненне явище нашої народної культури. Наша землячка, велика українська поетеса Леся Українка дуже любила носити вишитий одяг.

Докладніше...
Міський голова Микола Боровець віддав шану пам’яті загиблим новоград-волинцям у Фінляндії / Муніципальне життя
02.09.2009

Багата історія древнього Звягеля — Новограда-Волинського містить чимало трагічних сторінок. Однією з них є загибель у Фінській війні 1939-1940 років декількох тисяч воїнів 44-ої Київської Червонопрапорної стрілецької дивізії ім. Щорса, сформованої переважно із призовників міста Новограда-Волинського та району. За ініціативи онука загиблого у радянсько-фінській війні, жителя м. Коростишева, голови благодійної організації «Пам'ять» Леоніда Костюка, за сприяння Житомирської ОДА та Посольства України у Фінляндській Республіці, на місці загибелі радянських воїнів у місті Суомуссалмі було встановлено пам’ятник.

Докладніше...
В добру путь до країни знань / Гуманітарна сфера
02.09.2009

1 вересня у День Знань з початком навчального року учнів, студентів, педагогів та батьків навчальних закладів міста привітали працівники міської ради. Майже 6100 школярів, 550 з них – першокласників, 2000 – студентів розпочали новий 2009-2010 навчальний рік. Міська влада зацікавлена в тому, щоб діти разом з дорослими долучилися до реалізації в місті Програми з енергозбереження та енергоефективності Новограда-Волинського. Тому учні 3-11 класів в подарунок від влади отримали тематичні щоденники на 2009-2010 навчальний рік, виготовлені за сприяння проекту українсько-німецького технічного співробітництва GTZ та ПРООН /МПВСР.

Докладніше...
Підприємці - рушійна сила розвитку міста / Муніципальне життя
02.09.2009

Вже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Докладніше...
Громада має отримувати якісні адміністративні послуги / Муніципальне життя
02.09.2009

Саме з такою метою проводиться навчання та внутрішній аудит діяльності керівників та працівників Новоград-Волинської міської ради, яке розпочав консультант Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич. За словами міського голови Миколи Боровця вкрай необхідним та актуальним є покращення надання муніципальних та адміністративних послуг замовником – жителям міста. Привести цю роботу до міжнародних стандартів допоможе участь міської ради одночасно у 2-х проектах ISO – «Система управління якістю послуг населенню» за сприяння та кошти німецьких партнерів та ПРООН.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук




Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa