Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Серпень 2019 року
1 вересня – День підприємця / Муніципальне життя
30.08.2019

Шановні підприємці! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята! Для успішної підприємницької діяльності потрібні не тільки талант, а й напружена, кропітка праця, гідна поваги і підтримки.

Докладніше...
1 вересня – День знань / Муніципальне життя
30.08.2019

Шановні вчителі! Дорогі учні, студенти, батьки! Щиро вітаю вас з Днем знань. У цей день розпочинається дорога у майбутнє кожної людини, старт новим справам та планам, підкорення нових вершин у світі знань.

Докладніше...
Відбувся конкурс по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора КП „Шляхрембуд“ / Муніципальне життя
30.08.2019

30 серпня 2019 року у конференц-залі міської ради відбувся конкурс з розгляду кандидатур на вакантну посаду директора комунального підприємства „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
На засіданні постійнї комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
30.08.2019

30 серпня 2019 року члени постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності під головуванням депутата міської ради Ігоря Юшманова обговорили питання порядку денного чергової сесії міської ради. Особливу увагу зосередили на профільних питаннях, які стосуються сфери міського бюджету, зокрема «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік».

Докладніше...
Закуплено садовий міні-трактор для обслуговування міського стадіону «Авангард» / Муніципальне життя
30.08.2019

29 серпня на міському стадіоні «Авангард» було презентовано садовий міні-трактор для обслуговування стадіону. Директор міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лідія Тимофєєва ознайомила з роботою необхідного для міського стадіону «Авангард» інвентарю секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Оксану Гвозденко, голову постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимира Федорчука, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Цибу та інших посадовців. 

 
Докладніше...
На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту / Муніципальне життя
30.08.2019

Впродовж тижня у конференц-залі міської ради проходять засідання профільних депутатських комісій з розгляду питань порядку денного чергової, 34-ї сесії. Відтак, 29 серпня 2019 року, під головуванням депутата міської ради Володимира Федорчука, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
30.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 30 серпня 2019 року

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян / Муніципальне життя
30.08.2019

29 серпня 2019 року, в ході підготовки до чергової сесії міської ради, під головуванням депутата міської ради Андрія Рассадіна відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували пам'ять захисників України / Муніципальне життя
29.08.2019

Цьогоріч, 29 серпня вся країна вперше відзначає День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Докладніше...
29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України / Муніципальне життя
29.08.2019

Подвиги Героїв України, справжніх патріотів нашої держави – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині. Нашим святим обов’язком є пам’ятати та вшановувати всіх, хто в різні історичні епохи стали на захист своєї рідної землі. 

Докладніше...
На засіданні постійної комісії міської ради міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин / Муніципальне життя
29.08.2019

У ході підготовки до чергової сесії, 28 серпня під головуванням депутата міської ради Олександра Остапчука відбулося засідання постійної комісії міської ради міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. На порядку денному засідання, яке проходило за участі міського голови Віктора Весельського, було розглянуто 13 питань, що виносяться на розгляд 34-ї сесії міської ради. 

Докладніше...
35 дітей із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, отримали подарунки до нового навчального року / Муніципальне життя
29.08.2019

Традиційно, напередодні нового навчального року представники міської влади вітають дітей із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах з Днем знань. Відтак, цьогоріч благодійна акція із врученням подарунків (одягу та взуття) відбулася 28 серпня у великій залі Будинку рад за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби і начальника служби у справах дітей цього ж управління Нонни Лойко. 

Докладніше...
Виступ начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Володимирівни Ващук на розширеній освітянській колегії "Вектори руху освіти Новоград – Волинської міської ОТГ" / Муніципальне життя
29.08.2019

"Шановні учасники колегії, хочу зазначити, що 2018-2019 навчальний рік був одним із найскладніших у галузі за останні роки. Впровадження реформи по децентралізації - приєднання до міста Майстрівського старостинського округу, реформи освіти по НУШ, значна недостатність коштів освітньої субвенції на заробітну плату вчителям міста, перехід закладів загальної середньої освіти на ведення самостійного бухгалтерського обліку та організації харчування учнів суб’єктами господарювання, проведення фінансового аудиту та ревізії, кадрові зміни та нестача вчителів. 

Докладніше...
Виступ міського голови Віктора Леонідовича Весельського на розширеній серпневій колегії управління освіти і науки міської ради / Муніципальне життя
29.08.2019

"Шановні учасники колегії! Вітаю вас з початком нового навчального року! Минулий рік ознаменувався тим, що всі школи міста перейшли на самостійний бухгалтерський облік, що розширило автономію закладів освіти, в тому числі фінансову. Уже маємо економію за енергоносіями в сумі 500 тис. грн., ці кошти перерозподілені у заклади загальної середньої освіти на проведення поточних ремонтів та заходів з енергозбереження.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася розширена серпнева колегія управління освіти і науки міської ради / Муніципальне життя
29.08.2019

28 серпня, напередодні нового навчального року у Новограді-Волинському відбулася розширена серпнева колегія управління освіти і науки міської ради, участь у якій взяли міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Оксана Гвозденко та меценат сучасного освітнього закладу біотехнологічного ліцею в Радовелі Михайло Весельський. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
28.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 серпня 2019 року

Докладніше...
Голова Житомирської ОДА попросив звільнитися чиновника, який курує ремонт доріг у Новограді / Муніципальне життя
28.08.2019

Голова Житомирської обласної адміністрації Віталій Бунечко хоче аби очільник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Роман Крисюк поклав на стіл заяву про звільнення. Про це керівник області повідомив під час своєї першої пресконференції, яку Бунечко провів 28 серпня – пише Вголос.zt.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському реалізовано ще один проект «Бюджету участі» 2018 року / Спорт
28.08.2019

28 серпня 2019 року у Новограді Волинському в рамках проекту бюджету участі розпочали встановлювати спортивний майданчик на вул. Рокосовського. Проект, який увійшов в п’ятірку  проектів- переможців 2018 року. профінансований з міського бюджету Новограда-Волинського на суму 99800 тис. грн. Автором проекту є Гурковська Ганна Олександрівна.

Докладніше...
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології / Муніципальне життя
28.08.2019

28 серпня 2019 року під головуванням депутата міської ради Віталія Табалюка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології. Члени комісії детально розглянули 13 питань, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії міської ради.

Докладніше...
Увага! Випалювання сухостою та сміття продовжує завдавати збитки людям та шкодить природі! / Муніципальне життя
28.08.2019

Щодня рятувальники Житомирщини ліквідують декілька десятків пожеж у природних екосистемах. Такі пожежі, як правило, трапляються внаслідок того, що вогонь виходить з-під контролю людини, яка за допомогою нього намагається вести господарську діяльність – прибрати чагарники, сухостій, сміття тощо. Незважаючи на те, що такий спосіб наводити лад на господарчих ділянках та відкритому просторі заборонений, люди не зважають на це і продовжують дедалі частіше підпалювати стихійні сміттєзвалища, луки, яри, пустирі тощо.

Докладніше...
28 серпня відзначає День народження заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ящук Ірина Климівна / Муніципальне життя
28.08.2019

Шановна Ірино Климівно! Сердечно вітаємо Вас з нагоди Дня народження! Професіоналізм, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній діяльності, здобути шану та повагу серед колег.

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку / Муніципальне життя
28.08.2019

В рамках підготовки до 34-ї сесії міської ради сьомого скликання та з метою детального розгляду та обговорення питань, включених до порядку денного чергової сесії, 27 серпня 2019 року під головуванням депутата міської ради Олександра Махновецького за участю міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку. 

Докладніше...
Попередження про пожежну небезпеку / Муніципальне життя
28.08.2019

28 серпня на всій території Житомирської області надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
28.08.2019

У вівторок, 27 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було розглянуто актуальні питання життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ. 

Докладніше...
Виставка : "Шлях України до Незалежності" / Муніципальне життя
28.08.2019

До Дня Незалежності України міський Молодіжний центр управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради підготував виставку : "Шлях України до Незалежності".

Докладніше...
Першість ДЮСШ з пляжного волейболу! / Муніципальне життя
28.08.2019

25 серпня 2019 року на базі ЗОШ № 6 проведено першість дитячо-юнацької спортивної школи з пляжного волейболу до Дня Незалежності України. В змаганнях прийняло участь 16 юнаків та дівчат. У юнаків перемогу здобули Сергійчук Андрій та Яремчук Владислав, у дівчат - Приймак Любов та Мухаровська Софія.

Докладніше...
Відбувся турнір з пляжного Волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України / Спорт
28.08.2019

25 серпня 2019 року о 12.00 годині на територій ЗОШ №6 міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з тренером-викладачем ЗОШ №6 Пісоцким Дмитром організували турнір Кубок Незалежності з пляжного Волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
28.08.2019

Музей родини Косачів запрошує відвідати виставки архівних документів, ксерокопій архівних документів та фотографій, присвячених 150-річчю від дня народження Михайла Косача, старшого брата Лесі Українки та 20-річчю від дня відкриття музею родини Косачів. Презентація виставок відбулася під час Міжнародного свята літератури та мистецтв "Лесині джерела".

Докладніше...
ГО «Відкритий світ молоді» запрошує на семінар-тренінг / Муніципальне життя
28.08.2019

За ініціативою громадської організації «Відкритий світ молоді» з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».

Докладніше...
 / Муніципальне життя
28.08.2019

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

Докладніше...
Як новоград-волинці відзначили День Державного Прапора та 28 річницю Незалежності України / Муніципальне життя
28.08.2019

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, і 28 років назад ця мрія збулася.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
27.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 28 серпня 2019 року

Докладніше...
Пройшов показ фільму під відкритим небом / Гуманітарна сфера
27.08.2019

До Дня Державного Прапора та з нагоди 28-ї річниці відновлення Української Державності, міський Молодіжний центр управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради показали фільм під відкритим небом. Фільм був про один з найбільш трагічніших та в той же час найгероїчніших періодів нашої боротьби за Незалежність.

Докладніше...
Відбувся велопробіг на вшанування героїв, які віддали своє життя за незалежність України / Спорт
27.08.2019

З нагоди 28-ї річниці Незалежності України, 24 серпня управління у справах сім’ї молоді, фізичної культури та спорту міської ради міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом культури та туризму міської ради організували велопробіг на вшанування героїв, які віддали своє життя за незалежність України з покладанням квітів до пам’ятних знаків полеглим Героям.

Докладніше...
«Місто, що тоне у фарбах» - свято фарб «Холлі» / Гуманітарна сфера
27.08.2019

Насичені кольори, різнокольорові люди, запальна музика та танці. Так у День Незалежності України, 24 серпня, на території Фортеці міста Новограда-Волинського проходило свято фарб «Холлі». До кольорового шоу долучилися усі охочі, отримавши заряд позитивних емоцій і незабутні враження.

Докладніше...
Муніципальний духовий оркестр та військовий оркестр 30-ї окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького привітали святковими виступами / Муніципальне життя
27.08.2019

З нагоди 28-ї річниці Незалежності України, 24 серпня, муніципальний духовий оркестр (керівник - Олег Гурбан) та військовий оркестр 30-ї окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького (керівник – Ярослав Данюк) привітали новоград-волинців святковими виступами на території Фортеці міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
 / Гуманітарна сфера
27.08.2019

Творчі майстерні, фотолокації, виставки, конкурсно-розважальні програми для дітей, вікторини, турнір з шахів, локація «Козацький гарт», інтерактивна бібліотека та багато чого іншого до Дня Незалежності України, 24 серпня, у Новограді-Волинському провели на території Фортеці міста.

Докладніше...
Учні, випускники та вчителі Школи мистецтв привітали новоград-волинців та гостей міста з Днем Незалежності / Гуманітарна сфера
27.08.2019

24 серпня вся країна святкує День Незалежності. Адже саме цього дня 28 років тому Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України. Відтак, з нагоди свята української державності на території Фортеці для новоград-волинців та гостей міста музичні вітання дарували учні, випускники та вчителі Школи мистецтв.

Докладніше...
Кубок міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMАN CUP 2019» / Спорт
27.08.2019

24 серпня 2019 року в Новограді-Волинському на Фортеці відбувся Кубок міста зі стронгмену «ZVYAGEL STRONGMАN CUP 2019». Захід проходив за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Участь у змаганнях на звання найсильнішого взяли представники Новограда-Волинського, Києва, Житомира, Олевська та Довбиша. Серед претендентів – троє жінок. Спортсмени виконували вправи з масивними снарядами, такими як колеса вантажівок, чия вага сягала 200 кг. 

Докладніше...
Виставку військової техніки до Дня Незалежності відкрили у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
27.08.2019

24 серпня 2019 року з нагоди Дня Незалежності України на площі Лесі Українки розташувалась виставка військової техніки.

Докладніше...
Вулицями Новограда-Волинського курсував музичний автобус / Муніципальне життя
27.08.2019

У День 28-ї річниці Незалежності України, 24 серпня з 13:00 до 15:00 год., у Новограді-Волинському курсував музичний автобус «Оркестру мідь вітає наше місто».

Докладніше...
Президент започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України / Муніципальне життя
27.08.2019

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.

Докладніше...
Новоград-волинці вшанували пам’ять загиблих Героїв / Гуманітарна сфера
27.08.2019

З нагоди 28-ї річниці Незалежності України, 24 серпня, у Новограді-Волинському пам'ять про воїнів, що відійшли у вічність, вшанували покладанням квітів до Арки пам’яті Небесній сотні та загиблим в АТО. Затим біля Меморіалу загиблим учасникам АТО відбувся мітинг-вшанування пам’яті загиблих в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України «Ангели пам’яті».

Докладніше...
Святковий концерт «З Україною в серці» / Гуманітарна сфера
27.08.2019

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Державного Прапора та День Незалежності України. З нагоди національних свят нашої державності, 23 серпня у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбувся святковий концерт «З Україною в серці».

Докладніше...
На особистому прийомі у міського голови Віктора Весельського / Муніципальне життя
27.08.2019

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади, 23 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян у каб. №1 міської ради. На прийом завітали мешканці громади, яких турбували найрізноманітніші питання.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
27.08.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 26 серпня по 01 вересня 2019 року

Докладніше...
24 серпня - День Незалежності України / Муніципальне життя
23.08.2019

Дорогі земляки! Щиросердечно вітаю вас з величним святом — Днем Незалежності України! 24 серпня 1991 року – визначна дата, яка увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою. Нелегкими видались для нашої країни ці роки, довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, практично заново створювати нові правила і стандарти життя.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День Державного Прапора України / Гуманітарна сфера
23.08.2019

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, 23 серпня 2019 року Новоград-Волинський, як і вся Україна, урочисто відзначив День Державного Прапора України.

Докладніше...
1В міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
23.08.2019

23 серпня 2019 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради (Майстрівський старостинський округ Новоград-Волинської міської ОТГ).

Докладніше...
Новоград-Волинський краєзнавчий музей інформує: / Муніципальне життя
23.08.2019

Завдяки Півненку Костянтину Юрійовичу основний фонд краєзнавчого музею поповнився новими надходженнями, а саме:

Докладніше...
ГО «Відкритий світ молоді» запрошує на семінар-тренінг / Муніципальне життя
23.08.2019

За ініціативою громадської організації «Відкритий світ молоді» з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії». 

Докладніше...
Відбувся круглий стіл з нагоди святкування Дня Незалежності / Гуманітарна сфера
23.08.2019

22 серпня з нагоди святкування Дня незалежності України у територіальному центрі відбувся круглий стіл для працівників установи, де в невимушеній атмосфері були обговорені основні історичні моменти здобуття Українською державою незалежності, її розбудови та громадського суспільства, входження України до європейського та світового товариства. Були задіяні відеоматеріали та презентація «Моя Україна – єдина і вільна».

Докладніше...
Відбувся тренінг з вивчення методології оцінки потреб населення в соціальних послугах на території ОТГ / Муніципальне життя
23.08.2019

22 серпня у місті Житомир пройшов тренінг з вивчення методології оцінки потреб населення в соціальних послугах на території ОТГ. Участь у тренінгу взяли представники об'єднаних територіальних громад, в тому числі і від Новоград-Волинської міської ОТГ на чолі із заступником директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Надією Шатило.

Докладніше...
Відбулася обласна конференція освітян / Муніципальне життя
23.08.2019

22 серпня 2019р. делегація освітян міста Новограда-Волинського на чолі з міським головою В. Л. Весельським взяли участь у колегії управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
22.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 серпня 2019 року

Докладніше...
23 серпня - День Державного Прапора України / Муніципальне життя
22.08.2019

Шановні новоград-волинці! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України! Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор – наше синьо-жовте знаменно, дороге для кожного українця. Він овіяний духом вільного козацтва, окроплений священною кров`ю борців за незалежність і захисників цілісності нашої держави. Він об`єднує всіх патріотів української держави у прагненні жити вільними і щасливими.

Докладніше...
Троє потерпілих внаслідок ДТП / Муніципальне життя
22.08.2019

22 серпня на трасі Київ-Чоп сталася ДТП, внаслідок якої постраждало троє осіб, водій та два пасажира в т.ч. одна дитина, які були доставлені каретою швидкої допомоги в приймальне відділення КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО». Потерпілий А вкрай важкому стані з розтрощенням обох нижніх кінцівок, членуванням (ампутацією) обох нижніх кінцівок в нижній третині.

Докладніше...
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ: / Муніципальне життя
22.08.2019

“Е-пенсія” - признач пенсію в “один дотик”. Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду.

Докладніше...
У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі на координаційній нараді правоохоронних органів обговорили проблемні питання та визначили заходи щодо їх вирішення / Муніципальне життя
22.08.2019

У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій підсумували результати роботи місцевих відомств щодо протидії злочинності та обговорили проблемні питання, які потребують вжиття невідкладних узгоджених заходів щодо попередження та протидії правопорушенням. 

Докладніше...
«Вікі любить пам’ятки» – допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи! / Муніципальне життя
22.08.2019

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах. 

Докладніше...
Відбулися навчання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування в осінньо-зимовий період 2019-2020 року / Муніципальне життя
22.08.2019

На виконання п.9 протоколу селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка від 1 серпня 2019 року “Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року і забезпечення його сталого проходження”, відповідно до розпорядження міського голови від 19.08.2019 №192 (о)

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.08.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 22 серпня 2019 року

Докладніше...
Нарада-співбесіда міського голови з управлінням освіти і науки міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету / Муніципальне життя
21.08.2019

21 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів нараду-співбесіду з  управлінням освіти і науки міської ради, як  головним розпорядником коштів міського бюджету щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
21.08.2019

21 серпня 2019 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади спеціаліста виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради (Майстрівський старостинський округ Новоград-Волинської міської ОТГ).

Докладніше...
Оглянули ремонт медичного блоку в ДНЗ №16 «Веселка» / Муніципальне життя
21.08.2019

20 серпня 2019 року заступник міського голови Оксана Гвозденко разом з начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук оглянули ремонт медичного блоку в ДНЗ №16 «Веселка» компенсуючого типу, в якому надається певний перелік профілактично-оздоровчих заходів. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузі житлово-комунального господарства за минулий тиждень / Муніципальне життя
21.08.2019

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи: вивезено 80 м³ сміття (місця загального користування, кладовища: вул. Чехова, вул. Чижовецька, вул. Лугова)

Докладніше...
Відбулася розширена нарада щодо моніторингу стану утримання сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах / Муніципальне життя
21.08.2019

20 cерпня 2019 року заступник міського голови Оксана Гвозденко, за участю керівників відповідних структурних підрозділів міської ради та представника правоохоронних органів провела розширену нараду щодо моніторингу стану утримання сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. 

Докладніше...
Новоград-Волинська міська рада бере участь у Програмі «U-LEAD з Європою» щодо модернізації Центру надання адміністративних послуг / Муніципальне життя
21.08.2019

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації чи створенні Центрів надання адміністративних послуг.

Докладніше...
Директор ІРЦ прийняла участь у Всеукраїнській освітянській конференції / Муніципальне життя
21.08.2019

19 серпня директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради Наталія Борис прийняла участь у Всеукраїнській серпневій освітянській конференції «Нова Українська школа: виклики та перспективи освітянської реформи», яка пройшла в м.Києві в НСК «Олімпійський» за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, голови представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, директора світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен та інших спікерів.

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград-Волинської міської ОТГ до 2019/2020 навчального року / Гуманітарна сфера
21.08.2019

З 12.08.2019 по 19.08.2019 року відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) «Про перевірку готовності закладів освіти Новоград-Волинської міської ОТГ до 2019/2020 навчального року» комісією здійснено перевірку закладів освіти Новоград-Волинської міської ОТГ з метою їх якісної і своєчасної підготовки до нового 2019/20120 навчального року та осінньо-зимового періоду. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 серпня 2019 року

Докладніше...
Спалювання листя та сміття на території міста категорично забороняється! / Муніципальне життя
20.08.2019

Згідно з Правилами благоустрою території міста Новограда-Волинського категорично забороняється спалювання сміття, опалого листя та інших відходів на території міста (території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та інших місцях).

Докладніше...
Оголошення! / Спорт
20.08.2019

25 серпня 2019 року о 15:00 годині на території ЗОШ№6 за сприянням міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відбудеться Кубок Незалежності з волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України.

Докладніше...
Як новоград-волинці відзначатимуть День Прапора та День Незалежності України / Гуманітарна сфера
20.08.2019

10:00 год. - урочиста церемонія підняття Державного Прапора України (площа Лесі Українки)

 

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
20.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо - зимового періоду. 

Докладніше...
Учасники десятиденного ультрамарафону побували у Новограді-Волинському / Спорт
20.08.2019

15 серпня з Ковеля командою «Trekking Team» стартував десятиденний пробіг на відстань 500 км, який закінчиться у Києві 24 серпня, у день найбільшого національного свята – Дня Незалежності України. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
20.08.2019

Під керівництвом міського голови Віктора Весельського у понеділок, 19 серпня, відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

 
Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
20.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо-зимового періоду. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
19.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 серпня 2019 року

Докладніше...
Відбувся турнір з шашок / Спорт
19.08.2019

17 серпня 2019 року о 11:00 год. в спортивному залі економіко-гуманітарного коледжу, за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відбувся турнір з шашок присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Олександра Миколайовича Дідовця. 

Докладніше...
101 ЗАСТЕРІГАЄ! ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ / Муніципальне життя
19.08.2019

Перед тим, як зайти у воду переконайтеся: 

Докладніше...
19 серпня - День пасічника України / Муніципальне життя
19.08.2019

Шановні бджолярі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня пасічника України! 

Докладніше...
19 серпня - Преображення Господнього (Яблучний Спас) / Муніципальне життя
19.08.2019

Шановні новоград-волинці! Від щирого серця вітаю вас з великим християнським святом Преображення Господнього! В Україні цей день більш знаний як Яблучний Спас. У народі свято Спаса пов’язане також зі святом врожаю. Цього дня традиційно освячують перші плоди, серед яких – яблука, груші та мед. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.08.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 19 серпня по 26 серпня 2019 року

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян / Муніципальне життя
16.08.2019

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, міським головою Віктором Весельським 16 серпня 2019 року в адміністративному приміщенні с.Майстрів Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ здійснено виїзний прийом громадян.

Докладніше...
Щодо земляних робіт в міському парку культури і відпочинку / Муніципальне життя
16.08.2019

Відповідно до проекту робіт в міському парку культури і відпочинку проводяться земляні роботи з прокладання кабелю електрозабезпечення від Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» до РП № 2, який знаходиться в парковій зоні. З даного виду робіт управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради виданий ордер № 058 від 06.08.2019 року на проведення земляних робіт у м.Новоград-Волинський. 

Докладніше...
Керівники освітніх закладів взяли участь у Всеукраїнській науково-педагогічній конференції «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» / Муніципальне життя
16.08.2019

15 серпня 2019 року керівники освітніх закладів на чолі з начальником управління освіти і науки міста Новограда-Волинського , Т.В. Ващук брали участь у Всеукраїнській науково-педагогічній конференції «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» та працювали в секціях:

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
16.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо-зимового періоду.

Докладніше...
Нарада-співбесіда з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради і підпорядкованих установ соціальної сфери щодо використання коштів на проведення капітальних видатків / Муніципальне життя
16.08.2019

15 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук провів нараду-співбесіду з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради і підпорядкованих установ соціальної сфери щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 серпня 2019 року

Докладніше...
15 серпня - День археолога / Муніципальне життя
15.08.2019

Шановні археологи! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Археологія – складна наука, яка піддається не всім! Представники цієї професії є не тільки науковцями, вони – охоронці української історії, які щоразу, з любов’ю в серці та мудрістю розкривають таємниці минулого!

Докладніше...
У «Прозорому офісі» планується створення єдиного простору для надання соціальних та адміністративних послуг населенню / Муніципальне життя
15.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 15 серпня 2019 року провів нараду щодо розміщення працівників департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, центру надання адміністративних послуг міської ради в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». В.о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській  області Олег Шмагун та начальник відділу внутрішнього аудиту цього ж управління Олександр Барановський відвівали Новоград-Волинський для участі у вищезазначеній нараді. 

Докладніше...
Обережно, ботулізм! Хто ризикує підхопити і як не допустити захворювання / Муніципальне життя
15.08.2019

Улюблений сезон цієї небезпечної хвороби літо-осінь, коли господині активно займаються консервацією продуктів. Саме консерви – овочеві, фруктові, грибні, м’ясні, рибні і стають причиною захворювання. А також споживання копченостей, в’яленої та сушеної риби, особливо приготовлених у домашніх умовах з порушенням гігієни, та продукція, упакована під вакуумом. 

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
15.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо-зимового періоду. 

Докладніше...
Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
15.08.2019

14 серпня 2019 року відбулось чергове 79 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, під час якого заслухано та обговорено27 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади. Участь у засіданні взяли 16 членів виконавчого комітету.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.08.2019

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким колишнього завідуючого відділу соціального забезпечення Новоград-Волинської міської ради Троцького Анатолія Аркадійовича, з приводу тяжкої втрати – його смерті. 

 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 серпня 2019 року

Докладніше...
Виїзна нарада щодо подальшого використання приміщення колишнього шкірвендиспансеру / Муніципальне життя
14.08.2019

13 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів виїзну нараду згідно звернення громадської активістки щодо вирішення питання відкриття «Хоспісу для безхатьків» в місті Новограді-Волинському. Участь у нараді взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук та керівники структурних підрозділів міської ради.

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
14.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо - зимового періоду. 

Докладніше...
Нарада-співбесіда з керівниками відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків / Муніципальне життя
14.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 13 серпня 2019 року у другій половині дня провів нараду-співбесіду з керівниками відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Докладніше...
Подяка за сприяння у виділенні коштів на капітальний ремонт нового приміщення краєзначого музею / Муніципальне життя
14.08.2019

Адміністрація краєзнавчого музею щиро дякує міському голові Віктору Леонідовичу Весельському, депутатському корпусу, секретарю міської ради Василю Івановичу Остапчуку, виконавчому комітету міської ради, заступнику міського голови Оксані Василівні Гвозденко, начальнику відділу культури і туризму Ларисі Вікторівні Заєць за сприяння у виділенні коштів на капітальний ремонт нового приміщення краєзначого музею.

Докладніше...
14 серпня – Перший (Медовий) Спас (Маковій або Спас на воді) / Муніципальне життя
14.08.2019

Шановні новоград-волинці! Щороку, у перший день Успінського посту, православні християни відзначають свято Маковія, який в народі називають Першим Спасом або Спасом на воді. Вважається, що до середини серпня вулики наповнюються медом і в цей час пасічники починають медозбір. За традицією, цього дня освячують воду, квіти, мак та мед нового збору.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 серпня 2019 року

Докладніше...
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №587/2019 «Про призначення В.Бунечка головою Житомирської обласної державної адміністрації» / Муніципальне життя
13.08.2019

Призначити БУНЕЧКА Віталія Івановича головою Житомирської обласної державної адміністрації.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
Увага! Долучайтеся до соціальної благодійної акції по збору продуктів харчування «Кошик доброти» / Гуманітарна сфера
13.08.2019

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради організував соціальну благодійну акцію по збору продуктів харчування у супермаркетах міста під назвою «Кошик доброти», метою якої є збір продуктів харчування для потребуючих верств населення та людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
13.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо - зимового періоду.

Докладніше...
Про ускладнення погодних умов по території України на 13-14 серпня 2019 року / Муніципальне життя
13.08.2019

За даними УкрГідрометцентру, в зв'язку з переміщенням активного атмосферного фронту із Центральної Європи у західних, північних та Вінницькій областях 13-14 серпня очікуються грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності (жовтий)); вдень 13 серпня та протягом доби 14 серпня на заході країни значні дощі, в окремих районах шквали 25-28 м/с (ІІ рівень небезпечності (помаранчевий)).

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузі охорони здоров’я за минулий тиждень / Гуманітарна сфера
13.08.2019

В КНП «Центр  первинної  медико-санітарної  допомоги» Новоград-Волинської міської ради станом на 12.08.2019 року підписано 48 779 декларацій  з сімейними  лікарями, педіатрами (86,9%).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 серпня 2019 року

Докладніше...
12 серпня - Міжнародний день молоді / Муніципальне життя
12.08.2019

Шановні новоград-волинці! Прийміть щирі вітання з прекрасним літнім святом – Міжнародним днем молоді! Молодість - найпрекрасніший період у житті кожної людини. Приємно відмітити, що молодь нашого міста відрізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути до її досягнення. 

Докладніше...
Відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
12.08.2019

12 серпня 2019 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, у ході яких було підведено підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено ряд завдань по галузях на поточний тиждень. 

Докладніше...
Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Житомирської ОДА Бунечко Віталія Івановича / Муніципальне життя
12.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 12 серпня 2019 року в м. Олевськ взяв участь у представленні Президентом України Володимиром Зеленським новопризначеного голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечко Віталія Івановича (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №587/2019 "Про призначення В.Бунечка головою Житомирської обласної державної адміністрації").

Докладніше...
Пішов у вічність Володимир Іванович Прокошин - начальник комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку» / Муніципальне життя
12.08.2019

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття Олександру Володимировичу Прокошину, начальнику відділу обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту праці та соціального захисту населення, з приводу тяжкої втрати – смерті батька Володимира Івановича Прокошина, який працював начальником комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
09.08.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 12 серпня по 18 серпня 2019 року

Докладніше...
11 серпня - День працівників ветеринарної медицини / Муніципальне життя
09.08.2019

Шановні працівники ветеринарної медицини! Від усього серця вітаю вас з професійним святом! Ви вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки громади міста і країни в цілому. У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у галузі медицини – віддані своїй професії, оберігають здоров’я населення, турбуються про довкілля і допомагають тваринам.

Докладніше...
11 серпня - День будівельника / Муніципальне життя
09.08.2019

Шановні працівники будівельної галузі! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем будівельника! Саме від вашої праці, майстерності та натхнення залежать затишок та комфорт кожного з нас. В наш час будівництво — це, певною мірою, творча галузь, в якій активно впроваджуються новітні технології, використовуються найсучасніші матеріали, будівельна техніка та устаткування, де неодмінно вивчаються та застосовуються останні досягнення світової науки і практики містобудування. 

Докладніше...
Особистий прийом громадян міським головою / Муніципальне життя
09.08.2019

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», керівництвом міської ради проводиться особистий прийом громадян. У п’ятницю, 9 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський у каб. 1 міської ради провів особистий прийом громадян. До очільника міста звернулося 7 мешканців Новограда-Волинського, звернення яких потребували підтримки з боку міської влади. 

Докладніше...
Посадовці оглянули хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» / Муніципальне життя
09.08.2019

07 серпня 2019 року за пропозицією міського голови Віктора Весельського секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови –начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, члени виконавчого комітету міської ради: Ірина Розум, Олександр Костеченко, Сергій Портянко, Володимир Помінчук, Лілія Хрущ, Олександр Куценко оглянули хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Докладніше...
Тривають ремонтні роботи на першому поверсі поліклінічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» / Муніципальне життя
09.08.2019

07 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участю секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, членів виконавчого комітету міської ради: Василя Бориса, Олексія Борисюка, Ірини Розум, Олександра Костеченка, Сергія Портянка, Володимира Помінчука, Лілії Хрущ побували на першому поверсі поліклінічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» аби особисто ознайомитися з ходом та якістю ремонтних робіт, які там здійснюються. 

Докладніше...
Щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року керівниками підвідомчих установ управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради / Муніципальне життя
09.08.2019

Очільник Новограда-Волинського Віктор Весельський 8 серпня 2019 року провів нараду-співбесіду з управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та з керівниками підвідомчих установ управління. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 09 серпня 2019 року

Докладніше...
Проводиться капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» / Муніципальне життя
08.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 07 серпня 2019 року за участю секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, членів виконавчого комітету міської ради: Василя Бориса, Олексія Борисюка, Ірини Розум, Олександра Костеченка, Сергія Портянка, Володимира Помінчука, Лілії Хрущ оглянули хід проведення ремонтних робіт у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії лікувального корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрай ТМО». 

 
Докладніше...
Оглянули хід будівництва хірургічного корпусу / Муніципальне життя
08.08.2019

07 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський у супроводі секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, членів виконавчого комітету міської ради: Василя Бориса, Олексія Борисюка, Ірини Розум, Олександра Костеченка, Сергія Портянка, Володимира Помінчука, Лілії Хрущ оглянули хід проведення будівельних робіт на будівельному майданчику хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрай ТМО».  

 

Докладніше...
Нарада-співбесіда з керівниками галузі культури щодо використання коштів на проведення капітальних видатків / Муніципальне життя
08.08.2019

Цього тижня міський голова Віктор Весельський проводить з головними розпорядниками коштів міського бюджету наради-співбесіди щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів. 7 серпня 2019 року Віктор Леонідович зустрівся з керівниками галузі культури і туризму Новограда-Волинського.

Докладніше...
Оглянули хід ремонту дорожнього покриття вулиці Житомирська / Муніципальне життя
08.08.2019

07 серпня 2019 року на пропозицію міського голови Віктора Весельського секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, члени виконавчого комітету міської ради: Олексій Борисюк, Ірина Розум, Олександр Костеченко, Сергій Портянко, Володимир Помінчук, Лілія Хрущ, оглянули хід проведення ремонтних робіт дорожнього покриття на вулиці Житомирській. 

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новогра䬬-Волинського за січень-червень 2019 року / Економіка
08.08.2019

На 1 червня 2019р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 55880 осіб (постійного – 56203). Загальне скорочення по місту за січень-травень 2019р. становить 228 осіб. За аналогічний період минулого року загальне скорочення становить 93 особи.

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
08.08.2019

07 серпня 2019 року у великій залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 14 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради. 

Докладніше...
Робоча нарада щодо порядку взаємодії оперативно-чергових служб міста при виникнення пожежі / Муніципальне життя
08.08.2019

На доручення міського голови під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука 7 серпня 2019 року відбулась робоча нарада з керівниками оперативно-чергових служб міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Нарада-співбесіда з головними розпорядниками коштів міського бюджету в житлово-комунальній галузі / Муніципальне життя
08.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 6 серпня 2019 року у другій половині дня провів нараду-співбесіду з головними розпорядниками коштів міського бюджету в житлово-комунальній галузі щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 08 серпня 2019 року

Докладніше...
Інформація щодо діяльності КНП «ЦПМСД» Новоград-Волинської міської ради за 6 місяців 2019 року / Муніципальне життя
07.08.2019

На виконання основних завдань  медичної реформи  на рівні первинної медичної допомоги КНП «ЦПМСД» Новоград – Волинської міської ради у 2019 році врегульовані відносини з Національною службою  здоров’я України  шляхом заключення  договору   про медичне  обслуговування населення.

Докладніше...
Відбулася робоча нарад щодо використання коштів / Муніципальне життя
07.08.2019

06 серпня 2019 року за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук та військового комісара Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Канюки відбулася робоча нарада щодо використання коштів, передбачених на реалізацію заходів програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони у 2019 році». 

Докладніше...
Розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Житомирській та вулиці Родини Косачів / Муніципальне життя
07.08.2019

Міський голова Віктор Весельський у супроводі заступників міського голови Анатолія Легенчука та Ірини Ящук, а також начальника управління ЖКГЕ та КВ міської ради Олександра Богданчука 6 серпня 2019 року оглянули хід ремонтних робіт дорожнього покриття на вулиці Житомирській. 

Докладніше...
Міський голова здійснив об’їзд позашкільних закладів освіти міста / Муніципальне життя
07.08.2019

У другій половині дня, 05 липня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участю начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук, заступника начальника управління освіти і науки міської ради Тамари Гончарук та провідного спеціаліста цього ж управління Руслани Жданюк здійснили об’їзд позашкільних закладів освіти міста, а саме відвідали дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 серпня 2019 року

Докладніше...
Запрошуємо громадян долучитися до бюджету участі / Муніципальне життя
06.08.2019

У конференц-залі Будинку рад 6 серпня 2019 року відбулась робоча зустріч  з питань організації та координації впровадження і реалізації  бюджету участі в Новоград-Волинській міській ОТГ. Участь у засіданні взяли заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та депутат міської ради Сергій Хапчук. До зустрічі також долучилася члени робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі та автори проектів, які цього року змагатимуться за перемогу. 

Докладніше...
Закликаємо до співпраці з поліцією задля розкриття зухвалого злочину, що днями трапився на кладовищі по вулиці Чехова / Муніципальне життя
06.08.2019

Шановні звягельчани, закликаємо вас до співпраці з поліцією задля розкриття зухвалого злочину, що днями трапився на кладовищі по вулиці Чехова у нашому місті. Будь-яка інформація про підозру може стати зачіпкою і допомогти нам розшукати нелюда-вандала! 

Докладніше...
Нарада щодо інформування керівниками правоохоронних органів громади про хід проведення розслідування за фактом наруги над могилами / Муніципальне життя
06.08.2019

Під головуванням міського голови Віктора Весельського 5 серпня 2019 року відбулась нарада щодо інформування керівниками правоохоронних органів громади про хід проведення розслідування за фактом вандалізму на кладовищі на вул. Чехова та Бульвару Шарварка.

Докладніше...
Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
06.08.2019

У понеділок, 05 серпня 2019 року, міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, цегалузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури та ін. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Докладніше...
Знайти нову роботу допоможуть кар'єрні радники / Муніципальне життя
05.08.2019

инок праці не стоять на місці. Все змінюється – нові виклики, необхідність нових підходів для реагування на ці виклики,диктують свої правила, на які служба зайнятості максимально швидко та гнучко реагує. З січня  цього року у роботі служби зайнятості внесені суттєві корективи: тепер кожного відвідувача супроводжує кар’єрний радник, котрий разом з шукачем роботи визначає конкретні шляхи повернення особи до продуктивної зайнятості, який покликаний надавати послуги та нести відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з інтересів клієнта. 

Докладніше...
Співчуття Світлані Василівні Литвин з приводу тяжкої втрати – смерті батька Василя Климовича Литвина / Муніципальне життя
05.08.2019

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття Світлані Василівні Литвин, начальнику відділу бухгалтерського обліку міської ради, з приводу тяжкої втрати – смерті батька Василя Климовича Литвина. 

Докладніше...
Турнір з більярду та тенісу настільного для жителів с. Майстрів / Муніципальне життя
05.08.2019

2 серпня 2019 року о 18:00 годині у Майстрівському сільському клубі міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з завідуючою Майстрівського сільського клубу організували турнір з більярду та тенісу настільного, як для жителів с.Майстрів так і долучилися жителі міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відбувся особистий прийом громадян / Муніципальне життя
05.08.2019

У п’ятницю 02 серпня 2019 року у каб. 1 міської ради відбувся особистий прийом громадян міським головою Віктором Весельським.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.08.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 05 серпня по 11 серпня 2019 року

Докладніше...
Міський голова зустрівся з першим заступником голови Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
02.08.2019

01 серпня 2019 року під час участі у засіданні двадцять п’ятої (позачергової) сесії Житомирської обласної ради міський голова Віктор Весельський звернув увагу присутніх у сесійній залі депутатів обласної ради, керівників області та силових структур на подію, що сталася в ніч на 1 серпня 2019 року на кладовищі по вул. Чехова, де невідомі особи розбили 16 пам’ятників на могилах, 5 з яких на місці поховання загиблих учасників АТО. 

Докладніше...
Звернення керівництва міста щодо ймовірного приєднання с.Гульськ до Новоград-Волинської міської ОТГ / Муніципальне життя
02.08.2019

Декларуючи свою підтримку реформи децентралізації, секретар міської ради Василь Остапчук та перший заступник міського голови Сергій Колотов 1 серпня 2019 року, на запрошення керівництва Гульської сільської ради, взяли участь у семінарі організованому «Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування». 

Докладніше...
Вандалам, які вчинили наругу над 16-ма пам’ятниками, серед яких – бійцям АТО, загрожує позбавлення волі від чотирьох до семи років / Муніципальне життя
02.08.2019

Під процесуальним керівництвом Новоград-Волинської місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування кримінального провадження за фактом наруги над 16-ма пам’ятниками, у тому числі спорудженими в пам’ять тих, хто загинув під час боїв у ході Операції об’єднаних сил.

Докладніше...
З метою запобігання діям вандалів відбулася термінова нарада / Муніципальне життя
02.08.2019

Вніч на 01 серпня 2019 року на кладовищі по вул. Чехова невідомі пошкодили 16 пам’ятників на могилах, поваливши та розбивши гранітні плити. 01 серпня 2019 року у конференц-залі міської ради міський голова Віктор Весельський з метою запобігання діям вандалів провів термінову нараду за участю керівництва міста, начальників управлінь, відділів міської ради та представників правоохоронних органів, комунальних підприємств.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 серпня 2019 року

Докладніше...
Рятувальники посилюють протипожежний контроль на місцях збирання та зберігання врожаю / Економіка
01.08.2019

1 серпня фахівці ДСНС вирушили в рейд аби оглянути місця збирання та зберігання врожаю. На багатьох полях вже зібрано врожай, проте зернозбиральна кампанія триває. Рятувальники відвідали одне із сільськогосподарських підприємств у с. Майстрова Воля. Оскільки напередодні пройшов дощ, кілька днів техніка не виходитиме в поля, поки зернові не просохнуть.

Докладніше...
В Новограді-Волинському вшанували пам'ять славетної землячки Лесі Українки / Гуманітарна сфера
01.08.2019

1 серпня 1913 року у віці 42-х років у грузинському місті Сурамі перестало битися серце видатної української поетеси – Лариси Петрівни Косач-Квітки, що писала під поетичним псевдонімом Леся Українка. Її тіло перевезли до Києва і поховали на Байковому кладовищі. Причиною ранньої смерті був кістковий туберкульоз і невиліковна хвороба нирок. Однак, незважаючи на важку хворобу, поетеса не переставала творити. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський бере участь у засіданні двадцять п’ятої (позачергової) сесії Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
01.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 01 серпня 2019 року перебуває з робочою поїздкою у місті Житомир, де бере участь у засіданні двадцять п’ятої (позачергової) сесії Житомирської обласної ради. 

Докладніше...
Невідомі спаплюжили могили на «Алеї героїв» / Муніципальне життя
01.08.2019

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, в ніч на 1 серпня 2019 року на кладовищі по вул. Чехова на «Алеї слави» вандали розбили 6 пам’ятників на могилах, 4 з яких на місці поховання загиблих учасників АТО. Невідомі спаплюжили могили: гранітні плити повалені та розбиті, також пошкоджено оздоблення.

Докладніше...
Опрацювали питання будівництва «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
01.08.2019

У місті проводиться робота із створення сучасної системи соціального захисту, в центрі якої є людина. Прикладом чого є будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». 

Докладніше...
Міський голова здійснив об’їзд об’єктів будівництва / Муніципальне життя
01.08.2019

31 липня 2019 року міський голова Віктор Весельський здійснив об’їзд об’єктів будівництва. Зокрема, очільник міста за участі генерального підрядника ТОВ «Будівельна виробнича компанія Форвард Плюс» В’ячеслава Драчука ознайомився із ходом завершення будівництва 9-ти поверхового житлового будинку на вул. Пушкіна, 45 на 56 квартир та будівництвом 8-ми поверхового житлового будинку на вул. Житомирській, 2 на 42 квартири. 

Докладніше...
Триває прийом проектних пропозицій до Бюджету участі – 2019! / Муніципальне життя
01.08.2019

До 31 серпня 2019 року приймаються проектні пропозиції до Бюджету участі у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді. Подавайте свій проект у каб. №1 Будинку рад (вул. Шевченка, 16, І поверх, сектор організації прийому громадян відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради). 

Докладніше...
Очільник Новограда-Волинського з робочою поїздкою перебував у Міністерстві охорони здоров’я України / Муніципальне життя
01.08.2019

Міський голова Віктор Весельський з першим заступником міського голови Сергієм Колотовим і т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Галиною Барашовець 30 липня 2019 року перебували з робочою поїздкою в Міністерстві охорони здоров’я України щодо виконання постанови КМУ від 30.11.2016 № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів». 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa