Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Серпень 2016 року
1 вересня виповнюється 75 років від дня формування 30 окремої механізованої бригади, що дислокується у м. Новоград-Волинський / Муніципальне життя
31.08.2016

Шановні воїни 30 окремої механізованої бригади! Прийміть сердечні вітання з нагоди 75-річчя від дня формування бригади.  Сьогодні ваша військова частина, як всі  Збройні Сили України, переживаєте непростий період свого існування. На ваші плечі покладено надскладне та відповідальне завдання – боронити нашу державу, її цілісність та свободу.


 
Докладніше...
1 вересня – День знань / Муніципальне життя
31.08.2016

Дорогі школярі, студенти, вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас із чудовим хвилюючим святом – Днем знань! Це день з якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас. Учні  та студенти повертаються до своєї другої домівки – у школи та вузи, дорослі – у свої золоті роки. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів та викладачів, їх любов, турботу та  неоціненну роботу розуму і серця.


 
Докладніше...
Відбулося позачергове пленарне засідання сьомої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
31.08.2016

31 серпня 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося позачергове пленарне засідання сьомої  сесії міської ради сьомого скликання. Під час пленарного засідання було прийнято 4 рішення, які були  попередньо обговорені на засіданні погоджувальної ради.

Докладніше...
Враховуючи сезон масового домашнього консервування, нагадуємо головні правила, яких треба дотримуватись, щоб убезпечити себе і своїх близьких від ботулізму / Муніципальне життя
31.08.2016

Як правило, випадки ботулізму пов’язані з вживанням консервованих продуктів харчування, які виготовлялися з порушенням основних правил стерилізації та зберігання. Враховуючи сезон масового домашнього консервування, нагадуємо головні правила, яких треба дотримуватись, щоб убезпечити себе і своїх близьких від ботулізму.

Докладніше...
Богдан Ступка – символ сучасної української культури / Муніципальне життя
31.08.2016

27 серпня Україна відзначала 75-ту річницю з дня народження видатного майстра театру і кіно, великого патріота Богдана Сильвестровича Ступки. На його рахунку понад 100 театральних ролей. Показово, що виставу «Тев'є-Тевель», яка була понад 20 років візитівкою театру імені Івана Франка, у якій Ступка грав головну роль Тев'є, після смерті актора взагалі зняли з репертуару.

Докладніше...
Перелік категорій осіб, які мають право на 50% знижку вартості проїзду у 2016 році на міських автобусних маршрутах загального користування / Муніципальне життя
31.08.2016

У відповідності до рішення міської ради від 21.07.2016 № 113 затверджено перелік категорій осіб, які мають право на 50% знижку вартості проїзду у 2016 році на міських автобусних маршрутах загального користування у вівторок, четвер, суботу.

Докладніше...
Скореговані економічно мінімально-обгрунтовані розрахунки внесків, (тарифів) (щомісячних обов’язкових платежів) на утримання будинків і споруд та прибудинкової території по ОСББ Новоград-Волинської міської асоціації об’єднань співвласників багатоквар / Муніципальне життя
31.08.2016

Постановою КМУ №869 від 01 червня 2011р.»Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» затверджено порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Згідно з цим Порядком під час формування тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій визначається вартість кожної із його складових з розрахунку на 1кв.м загальної площі квартири.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася конференції педагогічних працівників міста / Муніципальне життя
31.08.2016

30  серпня 2016 року у великій залі Будинку рад відбулося засідання щорічної серпневої конференції педагогічних працівників міста. Модератор заходу начальник освіти та науки міської ради Тетяна Ващук доповіла присутнім порядок денний проведення конференції. З вступним вітальним словом до педагогічних працівників звернувся міський голова В.Л.Весельський. „Бюджет  галузі  освіти   міста  становить  майже  третину  міського  бюджету.  

Докладніше...
Виступ начальника управління освіти та науки Т.В.Ващук під час конференції педагогічних працівників міста / Муніципальне життя
31.08.2016

Виклики сьогодення та реалізація пріоритетних напрямків освіти міста у рамках реалізації національної стратегії розвитку освіти україни. Освіта – основа розвитку особистості, суспільства, нації та держави. Вона є визначальним чинником політичної, соціально-економічної, культурної та наукової діяльності суспільства. Реалізаціяпріоритетних напрямків освіти міста здійснюється згідно з Національною стратегією розвитку освіти України, яка визначає основні завдання й механізми діяльності освітніх закладів. 

Докладніше...
Виступ міського голови В.Л.Весельського під час конференції педагогічних працівників міста / Муніципальне життя
30.08.2016

Шановні освітяни та  запрошені! «Учителем школа стоїть» - це твердження Івана Франка не викликає сумнівів і нині. Адже сучасний навчально-виховний процес тримається на вчителеві – творчій гуманній особистості, яка має високу фахову підготовку.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 31 серпня 2016 року / Муніципальне життя
30.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 31 серпня 2016 року

Докладніше...
Про літнє оздоровлення дітей / Гуманітарна сфера
30.08.2016

Підходить до завершення літній період оздоровлення міських дітей пільгових категорій. Протягом літа діти, які потребують соціальної уваги та підтримки, оздоровлювались не лише в Україні а й за її межами. Зокрема, закордоном діти мали змогу оздоровитися в Хорватії, Угорщині та Туркменістані в  Україні в таких закладах: «Український дитячий центр «Молода Гвардія» (м. Одеса), дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Лісова казка» (смт. Кам’яний Брід, Баранівський район, Житомирська область), «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ), Житомирський обласний центр вертебрології і реабілітації «Лісовий берег» (м. Житомир), Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту «Дениші» (с. Дениші, Житомирський район, Житомирська область).

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася акція для дітей в рамках Всеукраїнського заходу «Урок» / Муніципальне життя
30.08.2016

Традиційно, напередодні нового навчального року, службою у справах дітей Новоград-Волинської міської ради проводиться акція для дітей, які проживають в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах, з метою надання допомоги в підготовці до нового навчального року.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 29 серпня по 04 вересня 2016 року / Муніципальне життя
29.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 29 серпня по 04 вересня 2016 року.

Докладніше...
Фотопроект «Фотоекстрим» у Новограді0Волинському / Муніципальне життя
29.08.2016

В місті Новограді-Волинському пройшов фотопроект  «Фотоекстрим», в якому взяли участь Новоград-Волинські активісти та волонтерка з Корпусу Миру США в Україні. Метою проекту є відтворення картин українських художників на сучасному фото.

Докладніше...
Спортивно-оздоровчі заходи до відзначення дня Незалежності України / Муніципальне життя
29.08.2016

За ініціативи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, до  25-ї річниці  Незалежності України в місті було проведено ряд  заходів з метою пропагування  здорового способу життя. У міському парку культури та відпочинку працював спортивний майданчик з пропагування різних видів спорту серед населення міста. Проведено показові виступи спортсменів з різних видів спорту, зокрема, настільного тенісу, великого тенісу, кіокушин карате, боксу, кікбоксингу, шахів, шашок, баскетболу (стритболу), полденсу.  

Докладніше...
Відбулося засідання погоджувальної ради / Муніципальне життя
29.08.2016

29 серпня 2016 року під головуванням міського голови В.Л.Весельського відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного позачергової сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Міський голова поінформував присутніх про необхідність скликання позачергової сесії, а саме  враховуючи звернення ТОВ „БІОТЕХНОЛОДЖІ“ щодо невідкладного вирішення питання оформлення відповідних документів для реалізації інвестиційного проекту будівництва біогазової станції, а також клопотань начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчука О.В. та в.о. начальника фінансового управління міської ради Вольської Л.М. щодо необхідності термінового вирішення окремих питань життєдіяльності міста.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 29 серпня 2016 року / Муніципальне життя
26.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 29 серпня 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся форум «Децентралізація, стан та перспективи об’єднання громад» / Муніципальне життя
26.08.2016

26 серпня 2016 року у великій залі Будинку рад відбувся  форум  «Децентралізація, стан та перспективи об’єднання громад». З вступним словом до присутніх звернулися модератор заходу - голова Новоград-Волинської районної ради Рудницький Дмитро Вікторович, перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Негода В’ячеслав Андронович, заступник голови обласної державної адміністрації Гундич Ігор Петрович, староста повіту Пясечинського пан Войцех Єжи Олдаковскі, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Михнюк Володимир Володимирович,  Новоград-Волинський міський голова Весельський Віктор Леонідович. 

Докладніше...
«Франкові читання» в Новоград-Волинській центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського / Муніципальне життя
26.08.2016

24 серпня ми відсвяткували 25 річницю проголошення незалежності України, а 27 серпня – 160 роковини з дня народження Івана Франка, який закликав нас "навчитися чути себе українцями". Щоб розкрити постать поета з точки зору сьогоднішнього бачення бібліотечні працівники  провели «франкові читання» під назвою"Нам пора для України жить". У цей день Франкове слово наповнило бібліотечну світлицю особливою аурою. Воно звучало в поезії та у прозі, мелодійно дзвеніло у пісні. Всі відвідувачі бібліотеки мали можливість переглянути книжкову виставку «Іван Франко – світоч національного відродження України».

Докладніше...
Семінар на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для внутрішньо перемішених сімей / Муніципальне життя
26.08.2016

25 серпня Новоград-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької областей та Криму на тему “Соціальний супровід та правовий захист внутрішньо переміщених осіб”, основною метою якого стало вивчення існуючих проблем внутрішньо переміщених осіб.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 26 по 28 серпня 2016 року / Муніципальне життя
25.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 26 по 28 серпня 2016 року

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили 25-річницю Незалежності України / Муніципальне життя
25.08.2016

24 серпня Новоград-Волинський відзначив День Незалежності України. У цей день у місті було організовано та проведено ряд заходів. Розпочали відзначення 25-ї річниці з покладання квітів до дошки пам’яті Небесній сотні, пам’ятників  героям АТО, Т.Г.Шевченку, Лесі Українки.

Докладніше...
Новоград-волинці гостинно зустріли учасників «Ветеранського велопробігу» / Муніципальне життя
25.08.2016

21 серпня 2016 року у Новоград-Волинському сталася визначна подія. Управління  у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (в особі Гусєва В.В), разом із центром фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх»( в особі Лещенка В.В.), зустрічали та супроводжували по місцях слави міста «Ветеранський велопробіг» з нагоди 25-річниці Незалежності України. Ветерани Афганістану та ветерани Антитерористичної операції  їдуть з Ужгорода до Києва,  вшановуючи пам’ять загиблих воїнів. 

Докладніше...
«Зарядка з чемпіоном» / Муніципальне життя
25.08.2016

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», запрошує регулярно приймати участь громадян міста у суботній  ранковій зарядці. До участі запрошуються всі бажаючі, обмежень за віком немає жодних. Якщо Вам 3 або 100 років ласкаво просимо на зарядку. Потреби рухової активності потребує кожен, тож кожну суботу з 8 до 9 години ранку починаючи з 20.08.2016 року, запрошуємо на міський стадіон «Авангард». 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів» / Муніципальне життя
25.08.2016

Українська земля багата на таланти. 24 серпня 2016 року, у День Незалежності України, на мальовничу батьківщину видатної української поетеси Лесі Українки – Новоград-Волинський, з’їхались найкращі юні письменники і поети з усієї України. Цього дня у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулась церемонія вручення нагород лауреатам і дипломантам Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів». У конкурсі взяло участь 811 учасників з 11 областей України. Найбільша кількість конкурсних творів надійшла із Західної та Східної областей, із Новограда-Волинського взяли участь понад 40 юних нащадків великої Лесі Українки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито нове приміщення протитуберкульозного диспансеру міськрай ТМО / Муніципальне життя
25.08.2016

24 серпня 2016 року в рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття нового приміщення протитуберкульозного диспансеру, який в повній мірі відповідає  вимогам сучасного закладу надання медичних послуг населенню. 

Докладніше...
Виступ міського голови Віктора Весельського під час урочистостей з нагоди 25-річниці Незалежності України / Муніципальне життя
25.08.2016

Шановні новград-волинці та гості міста! Щиро вітаю вас з великим національним святом нашої державності – 25-ю річницею Незалежності України! 24 серпня 1991 року відбулась епохальна подія в історії сучасної України. 25 років тому  на політичній карті Європи з’явилась нова держава – Україна. У цей доленосний день втілилися у життя мрії багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй  суверенній Державі.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та увічнення пам’яті загиблих військових під час проведення антитерористичної операції на сході України / Муніципальне життя
23.08.2016

23 серпня 2016 року у Новограді-Волинському відбувся мітинг до Дня Державного Прапора України та увічнення пам’яті загиблих військових під час проведення антитерористичної операції на сході України. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 серпня 2016 року / Муніципальне життя
23.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 серпня 2016 року.

Докладніше...
24 серпня – День Незалежності України / Муніципальне життя
23.08.2016

Дорогі земляки! 24 серпня – це не просто День народження держави, це зриме втілення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які віками плекали самостійність. Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.

Докладніше...
У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів / Муніципальне життя
23.08.2016

У середу, 17 серпня, керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук провела координаційну нараду керівників правоохоронних органів Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Пулинського та Романівського районів, на якій обговорено стан протидії злочинності та корупційним правопорушенням на території вказаних районів в першому півріччі поточного року та визначено спільні заходи спрямовані на покращення ситуації в регіоні.

Докладніше...
У Новограді-Волинському запроваджено сервіс “Електронна реєстратура” / Муніципальне життя
23.08.2016

18 серпня 2016 року відбулася прес-конференція присвячена запуску проекту “Електронна реєстратура”. Відтепер мешканці Новограда-Волинського маючи доступ до мережі Інтернет, зможуть самостійно, без звернення до реєстратури міськрайТМО, у будь-який зручний час записатись он-лайн на прийом до сімейного лікаря, а також отримати на свій мобільний телефон смс-підтвердження – «електронний талон», або ж пацієнт може отримати електронного листа на свою електронну пошту. Поряд з тим, залишається можливість класичного запису на прийом через реєстратуру з отриманням талону на руки. Оплата  смс-підтверджень – «електронних талонів» здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 23 серпня 2016 року / Муніципальне життя
22.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради  23 серпня 2016 року.

Докладніше...
23 серпня – День Державного Прапора України / Муніципальне життя
22.08.2016

Шановні новоград-волинці! Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Адже це символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів, ми віддаємо данину шани героїчному минулому країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.


 
Докладніше...
Історія державного свята – Дня Державного Прапора України / Муніципальне життя
22.08.2016

День Державного Прапора України - державне свято України, присвячене одному з її державних символів - Прапора України. Відзначається щорічно 23 серпня. Двадцять п’ять років тому, 23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради Української Радянської Соціалістичної Республіки. Цей прапор був освячений священиком Української автокефальної православної церкви Петром Бойком. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 22 по 28 серпня 2016 року / Муніципальне життя
19.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 22 по 28 серпня 2016 року.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів черговий прийом громадян / Муніципальне життя
19.08.2016

Вже традиційно щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський здійснював прийом громадян. Цього тижня прийом відбувся у громадській приймальні №1 Будинку рад. Як показує досвід, такі прийоми є досить важливими щодо вивчення та вирішення проблем жителів міста, і як зазначає міський голова - всі мають право потрапити на щопя’тничний прийом. Але, знову ж таки наголошуємо, що перш необхідно звертатися до депутатів міської ради, начальників управлінь та відділів міської ради, профільних заступників міського голови, які приймають щоденно відповідно до затвердженого графіку прийомів громадян і в разі не вирішення піднятих питань звертатися до міського голови. 

Докладніше...
Тижневий план роботи МЦСССДМ з 22 серпня по 26 серпня 2016 року / Муніципальне життя
19.08.2016

Тижневий план роботи МЦСССДМ з 22 серпня по 26 серпня 2016 року.

Докладніше...
20 серпня – святкує День народження секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко / Муніципальне життя
19.08.2016

Шановна Олено Анатоліївно, від імені міського голови Віктора Весельського, депутатів міської ради сьомого скликання, заступників міського голови, виконавчого комітету міської ради прийміть щирі та сердечні привітання з нагоди Вашого Дня народження!


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся конкурс на відбір виконавця для проведення капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку / Муніципальне життя
19.08.2016

19 серпня 2016 року в місті працює обласний координатор проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (МРГ) Оксана Краплич. пані Оксана взяла участь у конкурсі на відбір виконавця для проведення капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку № 68 по вулиці Соборності в ОСББ "Золота рибка+". Це вже 10-й проект у поточному році у Новограді-Волинському, де ОСББ міста реалізують власні ініціативи за фінансової підтримки міської ради та проекту МРГ. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах / Муніципальне життя
19.08.2016

В приміщенні міської ради 18 серпня 2016 року було проведено конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування:

Докладніше...
Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград - Волинської міської ради впродовж 15.08.16-19.08.16 / Муніципальне життя
19.08.2016

Впродовж тижня спеціалістами служби у справах дітей проводився прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, призначення опіки щодо дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків та надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав, взяття на облік потенційних опікунів,  піклувальників, припинення опіки у зв’язку зі станом здоров’я тощо. Відвідувачам надано відповідні консультації для подальшого вирішення долі дітей згідно вимог чинного законодавства. 

Докладніше...
19 серпня – Преображення Господнє (Яблучний Спас) / Гуманітарна сфера
19.08.2016

Щиро вітаємо всіх православних та греко-католиків, що 19 серпня святкують Преображення Господнє – одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь явлення божественної сили Христа Спасителя його учням. У народі це свято ще називають Яблучним Спасом, бо цього дня традиційно освячують перші плоди, серед яких – яблука, груші та мед. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 19 по 21 серпня 2016 року / Муніципальне життя
18.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 19 по 21 серпня 2016 року

Докладніше...
Інформація про ціни на найбільш вживані лікарські засоби в м Новограді-Волинському станом на 12 серпня 2016 року / Муніципальне життя
18.08.2016

Відділом з питань охорони здоров’я міської ради від 1 серпня 2016 року було проведено моніторинг цін найбільш вживаних лікарських засобів в аптечних закладах міста. При обстеженні було виявлено найнижчі ціни в аптеці ФОП Пелешок і аптеці „Копійка“, найвищі в аптеці „МТК“ та Аптеці №1, що по вул..Волі,1.

Докладніше...
Зустріч з батьками загиблих учасників АТО / Муніципальне життя
18.08.2016

Нещодавно на базі Новоград – Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з батьками загиблих учасників АТО, під час якої відбулася презентація книги «Новоград – Волинський. Персоналії». 

Докладніше...
Зустріч з дітьми та молоддю, які засуджені до покарань без позбавлення волі / Муніципальне життя
18.08.2016

В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з дітьми та молоддю, які засуджені до покарань без позбавлення волі. За результатами соціологічних досліджень обізнаності про ризики торгівлі людьми серед вразливих категорій визначено дев’ять уразливих груп, в тому числі особи, які звільнені від покарань з випробувальним терміном. Більшість осіб зазначеної категорії не працюють або мають тимчасові заробітки без укладення офіційних договорів.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості формує банк резюме потенційного персоналу представників різних професій та спеціальностей / Муніципальне життя
18.08.2016

Враховуючи актуальність і важливість питання забезпечення кадрами підприємств, установ та організацій, беручи до уваги пропозиції керівників ринкоутворюючих підприємств щодо визначення перспективної потреби у кадрах на найближчі два роки, міський центр зайнятості формує банк резюме потенційного персоналу представників різних професій та спеціальностей з метою задоволення потреб роботодавців, покращення добробуту мешканців нашого міста та повернення їх у суспільне виробництво.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 18 серпня 2016 року / Муніципальне життя
17.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 18 серпня 2016 року.

Докладніше...
Перспективний план формування територій громад Житомирської області / Муніципальне життя
17.08.2016

На п’ятій сесії VІІ скликання  Житомирської обласної ради було прийнято рішення від 21.07.2016  № 296 «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області».

Докладніше...
У Новограді-Волинському планується відновлення джерела питної води / Муніципальне життя
17.08.2016

16 серпня 2016 року міський голова В.Л.Весельський, заступник міського голови В.А. Шалухін разом з начальником відділу економічного аналізу та планування міської ради Н.І.Кузнєцовою, начальником відділу підприємницької діяльності міської ради О.В.Данилюк та директором ТОВ „Верес-98“ М.Г.Лук’янчуком й колишнім директором заводу продтоварів В.О. Ткачуком відвідали територію бувшого ВАТ „Новоград-Волинський завод продтоварів“, ВАТ „Новоград-Волинський консервний завод“, ПРАТ „Новоград-Волинський пивоварний завод“, а також джерело з якого добували і реалізовували питну воду. 

Докладніше...
Міський голова зустрівся з керуючими банківських установ міста / Муніципальне життя
17.08.2016

16 серпня 2016 року під головуванням міського голови В.Л.Весельського відбулася нарада з питань користування кредитними лініями. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 17 серпня 2016 року / Муніципальне життя
16.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 17 серпня 2016 року

Докладніше...
Маленькі заручники дорослих конфліктів / Муніципальне життя
16.08.2016

Дитина іноді може виявитися свідком батьківського конфлікту. В результаті лише одне невдале слово або жест тягнуть за собою лавину взаємних докорів, звинувачень, претензій. Поки найрідніші люди з’ясовують стосунки, дитина мимоволі виявляється пасивним учасником сварки і завжди в ролі жертви.

Докладніше...
Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян за 1 півріччя 2016 року / Муніципальне життя
15.08.2016

Обласною державною адміністрацією та місцевими органами виконавчої влади проводиться робота щодо розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Докладніше...
Указ Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування / Муніципальне життя
15.08.2016

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України ( 254к/96-ВР ) права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, права громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, ураховуючи необхідність об'єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог законодавства України, керуючись частиною другою статті 102 Конституції України ( 254к/96-ВР ) та статтею 28 Закону України "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР  ), п о с т а н о в л я ю. 

Докладніше...
Перелік земельних ділянок, які пропонуються виставити для продажу права оренди на земельних торгах / Муніципальне життя
15.08.2016

Перелік земельних ділянок, які пропонуються виставити для продажу права оренди на земельних торгах.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 16 серпня 2016 року / Муніципальне життя
15.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 16 серпня 2016 року

Докладніше...
У мікрорайоні „Лубчиця“ відбувся прийон громадян міським головою В.Л.Весельським / Муніципальне життя
15.08.2016

12 серпня відбувся черговий виїзний прийом громадян міським головою у мікрорайоні „Лубчиця“. Новоград-волинці мали можливість особисто поспілкуватися з міським головою Віктором Весельським з різних питань. Цього дня очільник міста прийняв 18 громадян. Питання з якими переважно звертались мешканці мікрорайону стосувались лікування, працевлаштування, земельних спорів, освітлення та благоустрою вулиць даного району.

Докладніше...
Виявлено небезпечну знахідку на території Новограда-Волинського / Муніципальне життя
15.08.2016

При проведенні ремонтних робіт у серпні місяці 2016 року на території бувшого восьмого складу заводу ПАТ „Новоград-Волинськсільмаш“ по вул. Вокзальній,84 новим власником у каналізаційному колодязі було виявлено вибухонебезпечні предмети часів Другої Світової війни. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 15 серпня 2016 року / Муніципальне життя
12.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 15 серпня 2016 року.

Докладніше...
Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з 15 по 19 серпня 2016 року / Муніципальне життя
12.08.2016

Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури  та земельних відносин міської ради  з 15 по 19 серпня 2016 року.

Докладніше...
14 серпня – Перший (Медовий) Спас (Маковій або Спас на воді) / Муніципальне життя
12.08.2016

14 серпня, у перший день Успінського посту, православні християни відзначають свято Маковія. В народі його ще називають Першим Спасом або Спасом на воді. Вважається, що до середини серпня вулики наповнюються медом і в цей час пасічники починають медозбір. За традицією, цього дня освячують воду, квіти, мак та мед нового збору.

Докладніше...
14 серпня – День працівників ветеринарної медицини / Муніципальне життя
12.08.2016

Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Ваша щоденна праця є суспільно необхідною. Адже на ваших плечах лежить відповідальність за збереження епізоотичного благополуччя, забезпечення якості і безпеки продуктів, а, отже, й здоров’я людей, які їх споживають.


 
Докладніше...
14 серпня – День будівельника / Муніципальне життя
12.08.2016

Шановні працівники будівельної галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Ваша професія – нелегка, творча та дуже відповідальна, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу працю. Ваше покликання – творити, дарувати людям радість, комфорт та затишок. Саме ви даруєте нове життя архітектурним шедеврам, а наші вулиці стають кращими і ошатнішими.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили можливості реалізації вагомих екологічних проектів / Муніципальне життя
12.08.2016

11 серпня 2016 року місто Новоград-Волинський відвідали представники компанії «Ozone investment» («Озон інвестмент») – Генеральний директор Др. Томас Бретшнейдер та Менеджер проекту Дмитро Дроздов. У конференц-залі Будинку рад відбулася зустріч за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна, начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірини Гудзь, головного спеціаліста цього ж відділу Ірини Потопальської, начальника відділу економічного аналізу та планування Наталії Кузнєцової.


 
Докладніше...
Не допустимо жорстокого поводження з дітьми / Муніципальне життя
12.08.2016

Незахищеною категорією у будь-якій країні є діти, члени сім’ї, що потребують допомоги від суспільства у вирішенні своїх проблем. Саме тому постала необхідність надання соціальної допомоги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, що дозволить їм повернутися (при можливості та доцільності) до рідної сім’ї, знайти інше постійне місце проживання  (інтернат, опіку, прийомну сім’ю) та розпочати повноцінне самостійне життя.

Докладніше...
Кадрові зміни: призначено директора Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / Муніципальне життя
12.08.2016

Розпорядженням міського голови від 11 серпня 2016 року № 222 (к) призначено по переводу Лапинську Антоніну Андріївну з посади спеціаліста першої категорії сектору прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення міської ради на посаду директора Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за її згодою, з 12 серпня як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір на зазначену посаду.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось засідання комісії з перевірки стану дотримання орендарями та власниками атракціонної техніки правил безпечної будови і безпечної експлуатації / Муніципальне життя
12.08.2016

8 серпня 2016 року відбулось засідання робочої групи комісії для перевірки стану дотримання орендарями та власниками атракціонної техніки правил безпечної будови і безпечної експлуатації. У результаті було вирішено за згодою орендарів чи власників атракціонної техніки провести перевірку стану механічних атракціонів у міському парку культури та відпочинку та дитячі майданчики при житлових будинках у ОСББ міста.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 12 по 14 серпня 2016 року / Муніципальне життя
11.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської рад з 12 по 14 серпня 2016 року

Докладніше...
У Новоград-Волинському міськрай ТМО з’явилась вакцина проти сказу / Муніципальне життя
11.08.2016

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, яке характеризується гострим перебігом, ураженням нервової системи і закінчується летально. Основним джерелом інфекції є хворі на сказ дикі тварини, в основному лисиці.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців: різке погіршення погодних умов / Муніципальне життя
11.08.2016

За інформацією Українського гідрометцентру 11 серпня 2016 року у західних областях, 12 серпня на решті території країни очікується різка зміна погодних умов (грозові дощі, подекуди град, пориви вітру та шквали 15-22 м/с), температура повітря знизиться: нічна - на 3-6°, денна - на 10-15°.

Докладніше...
11 серпня – друга річниця трагедії у Степанівці / Муніципальне життя
11.08.2016

11 серпня 2014 року вогнем ворожих «Градів» було зруйновано село Степанівка Донецької області. Під час жорстоких боїв за Степанівку значних втрат зазнали підрозділи Новоград-Волинського місцевого військового гарнізону.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 11 серпня 2016 року / Муніципальне життя
10.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 11 серпня 2016 року

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
10.08.2016

10 серпня 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського у великій залі Будинку рад відбулось чергове, шістнадцяте, засідання виконавчого комітету міської ради. У роботі взяли участь 16 членів виконкому міськради, керівники виконавчих органів влади, радники міського голови, представники громадськості, місцевих ЗМІ. До порядку денного засідання було включено 12 питань.

Докладніше...
У Новограді-Волинському активно проводяться роботи з ремонту дорожнього покриття міських доріг / Муніципальне життя
09.08.2016

Враховуючи сприятливі погодні умови та на виконання планових робіт у житлово-комунальній галузі, на даний час у Новограді-Волинському активно проводять ремонт доріг.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 10 серпня 2016 року / Муніципальне життя
09.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 10 серпня 2016 року

Докладніше...
Відбулося засідання оргкомітету з нагоди відзначення 25-ої річниці Незалежності України. / Муніципальне життя
09.08.2016

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його відзначення в нашому місті пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Докладніше...
Злочинність: вроджене чи набуте явище? Або причини вчинення злочину / Муніципальне життя
09.08.2016

Актуальність проблеми полягає в тому, що на сьогоднішній день рівень злочинності значно зріс як серед дорослих, так і серед дітей. Це питання споконвіків хвилювало людство: чи соціум робить людину злочинцем, чи дитина такою народжується. Навіть проводили експерименти, під час яких намагалися створити ідеальне суспільство, побудоване на партнерстві, любові, братстві й т.п., але рано чи пізно там знаходилася людина, яка вчиняла злочин.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 09 серпня 2016 року / Муніципальне життя
08.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 09 серпня 2016 року

Докладніше...
8 серпня – Міжнародний день офтальмолога / Муніципальне життя
08.08.2016

Шановні лікарі-офтальмологи Новограда-Волинського! Щиро та сердечно вітаємо вас з професійним святом, яке відзначається у всьому світі з метою спонукання практикуючих лікарів-офтальмологів до вдосконалення у благородній справі збереження і повернення зору пацієнтам. Адже зір є одним з найважливіших органів чуттів людини.

Докладніше...
8 серпня – День військ зв’язку / Муніципальне життя
08.08.2016

Військовий зв’язок – це невід’ємна складова управління Збройними Силами, його технічна основа. Історичний досвід розвитку військового зв’язку підтверджує ту вирішальну роль, яку вони відіграють у збройній боротьбі, у досягненні перемоги.

Докладніше...
Мінекономрозвитку розглянуло звернення депутатів міської ради про перегляд ухвалених рішень щодо вартості газу і тарифів на теплопостачання / Муніципальне життя
08.08.2016

У травні 2016 року Урядом України були прийняті рішення щодо підвищення ціни на природний газ та тарифів на теплопостачання. Під час пленарного засідання п’ятої сесії міської ради сьомого скликання депутатами міської ради було прийнято звернення про перегляд ухвалених рішень та за підписом міського голови В.Л. Весельського надіслано голові Верховної Ради України та Прем’єр-міністру України.

Докладніше...
Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради впродовж 01.08.16-07.08.16 / Муніципальне життя
08.08.2016

Впродовж тижня спеціалістами служби у справах дітей проводився прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, неналежного виконання батьками обов’язків щодо утримання та виховання дітей, призначення опіки щодо дітей та усунення перешкод у спілкуванні батька з дітьми. Відвідувачам надано відповідні консультації для подальшого вирішення долі дітей згідно вимог чинного законодавства. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 08 серпня 2016 року / Муніципальне життя
05.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 08 серпня 2016 року.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів черговий прийом громадян / Муніципальне життя
05.08.2016

Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів міста є проведення особистих прийомів громадян міським головою Віктором Весельським. Більшість новоград-волинців звернення до очільника міста вважають останньою інстанцією у вирішенні їх проблем.

Докладніше...
Народжений для добра / Муніципальне життя
05.08.2016

Є люди, яким волею провидіння призначено бути янголами-охоронцями, творити добро на цій грішній землі, допомагати тим, хто в біді, реалізовувати сокровенні мрії оточуючих. Ще в дитинстві, читаючи повість – казку О. Гріна « Пурпурові вітрила », була вражена вчинком капітана Грея, який, дізнавшись про мрію Ассоль, втілив її в життя. І одного погожого сонячного ранку жителі маленького рибальського селища Каперни побачили на рейді корабель під пурпуровими вітрилами. Цей твір про те, що мрії збуваються, що чудеса можна творити власними руками.

Докладніше...
Міський голова розглянув звернення громадян щодо виділення земельних ділянок з виїздом на місце / Муніципальне життя
05.08.2016

Під час особистих прийомів громадян міським головою В.Л. Весельським від мешканців міста часто надходять звернення, що стосуються земельних питань. Тож, аби особисто розглянути найбільш проблемні питання щодо земельних ділянок, 5 серпня 2016 року міський голова В.Л.Весельський, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, в.о. начальника управління–головного архітектора міста управління містобудування, архітектури  та земельних відносин міської ради З.С. Альяних та начальник відділу земельних відносин управління містобудування,   архітектури  та земельних відносин міської ради І.В.Шинкарук здійснили виїзд на місця для встановлення об'єктивності та визначення подальших дій для вирішення даних питань.

Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжуються роботи з капітального та поточного ремонту міських доріг / Муніципальне життя
05.08.2016

У Новограді-Волинському активно проводяться роботи з ремонту дорожнього покриття. Так, 5 серпня 2016 року оглянути хід виконання робіт на ділянці дороги по вулиці Довгополого у мікрорайоні «Смолка» виїхали заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук та інженер технагляду цього ж управління Валентина Мосейчук.


 
Докладніше...
Повідомлення / Муніципальне життя
05.08.2016

Відповідно до рішенням виконавчого комітенту міської ради від 27липня цього року №194 встановлено тариф на послуги миття населення дільниці „Лазня“ комунального підприємства міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ в розмірі 45 грн. з людини за одне відвідування з ПДВ.

Докладніше...
У Новограді-Волинському підсумували результати роботи міської влади за І півріччя 2016 року / Муніципальне життя
05.08.2016

3 серпня 2016 року у конференц-залі Будинку рад відбулася прес-конференція за участі міського голови, першого заступника, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради та начальників самостійних управлінь і відділів міської ради щодо підведення підсумків роботи за І півріччя 2016 року.

Докладніше...
На засіданні Комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
05.08.2016

4  серпня під головуванням заступника міського голови Гвозденко О.В.  відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 9 питань: про призначення опікуна над малолітньою дитиною; про стан утримання, навчання та виховання дітей в сім’ях опікунів впродовж року; про  перегляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про хід здійснення соціального супроводу  сімей з дітьми  міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 05 - 07 серпня 2016 року / Муніципальне життя
04.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 05 - 07 серпня 2016 року.

Докладніше...
4 серпня – День національної поліції України / Муніципальне життя
04.08.2016

Шановні працівники правоохоронних органів Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! На працівників поліції покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона та забезпечення громадського порядку.

Докладніше...
Кадрові зміни: призначено начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
04.08.2016

Розпорядженням міського голови від 4 серпня  2016 року № 214 (к) переведено Ващук Тетяну Володимирівну з посади заступника начальника управління освіти і науки міської ради на посаду начальника управління освіти і науки міської ради, як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір на зазначену посаду.


 
Докладніше...
Міський голова здійснив обхід приміщень КЗ «ЦПМСД» та Новоград-Волинського міськрай ТМО / Муніципальне життя
04.08.2016

2 серпня 2016 року міський голова Віктор Весельський здійснив обхід комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ та Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступників міського голови Лариси Шутової та Віктора Шалухіна, начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника відділу з питань охорони здоров’я Любомира Дутчака, голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігора Юшманова, голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимира Федорчука.

Докладніше...
Міський голова зустрівся з представниками військових частин місцевого гарнізону / Муніципальне життя
04.08.2016

2 серпня 2016 року відбулася робоча нарада міського голови Віктора Весельського за участі  першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Віктора Шалухіна з в.о. командира 30-ї ОМБр полковником Романом Михальчуком, командиром 181 окремого батальйону матеріального забезпечення підполковником Віктором Синицею, офіцером відділення по роботі з особовим складом 12 окремого полку оперативного забезпечення Олександром Василькевичем. Під час зустрічі було обговорено питання про шефство над Збройними Силами України. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському презентували виставки художників-земляків (фотозвіт) / Муніципальне життя
04.08.2016

В рамках відзначення Міжнародного свята літератури та мистецтв  „Лесині джерела“ у музеї родини Косачів відбулися виставки  художників-земляків: Свідерської Людмили, Ясиневич Марини, Бондаренко Юлії.

Докладніше...
До Новограда-Волинського з робочим візитом завітали експерти Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІІ» / Муніципальне життя
04.08.2016

Місто Новоград-Волинський партнер Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду (МРГ)», який фінансується Європейським Союзом, співфінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН. Основними цілями співпраці є сприяння покращенню якості основних послуг, що надаються на рівні міської ради, допомога жителям у створенні (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) для розвитку та вирішення соціально-економічних питань громади, заохочення організації громад (ОГ) до участі в процесі прийняття рішень, реалізації, експлуатації та обслуговуванні результатів проектів, що покращують життя членів громад.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 04 серпня 2016 року / Муніципальне життя
03.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 04 серпня 2016 року

Докладніше...
У Новограді-Волинському презентували показ короткометражних фільмів українських митців / Муніципальне життя
03.08.2016

На третій день віздначення Міжнародного свята літератури та мистецтв "Лесині джерела" у Новограді-Волинському відбувся показ короткометражних фільмів молодих українських режисерів, операторів та кіноакторів. Організатором фестивалю кіно "Короткий метр 2016" виступив 25-річний актор Володимир Бугай.

Докладніше...
Будьте сильною та впевненою в собі особистістю / Муніципальне життя
03.08.2016

Багато потерпілих від економічного та інших видів насильства мовчать про це, дехто навіть не здогадується , що по відношенню до нього коїться саме насильство. На жаль , вони сприймають насильницькі дії за звичайні речі, навіть не підозрюючи, що в даному випадку порушуються їх права. Значна більшість знають про своє положення, але твердо впевнені у тому, що «сміття з дому не виноситься», «що люди скажуть». Мовчати не треба! 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 03 серпня 2016 року / Муніципальне життя
02.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 03 серпня 2016 року

 
Докладніше...
Новоград-волинці вшанували пам'ять славетної землячки Лесі Українки / Муніципальне життя
02.08.2016

1 серпня 1913 року в грузинському місті Сурамі після довготривалої хвороби перестало битися серце всесвітньо відомої поетеси Лесі Українки. Її тіло перевезли до Києва та поховали на Байковому кладовищі. Тож саме 1 серпня Новоград-Волинська делегація у складі 11 чоловік, на чолі із заступником начальника відділу культури міської ради Л.В.Адамович, вирушила до столиці, де на Байковому кладовищі похована Леся Українка.До складу делегації увійшли працівники культури, журналісти, вчителі та учні шкіл міста, шанувальники її безсмертного таланту. 

Докладніше...
Порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування / Муніципальне життя
02.08.2016

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування” право на вказану компенсацію мають інваліди, законні представники дітей-інвалідів, що мають автомобілі та мотоколяски отримані від департаменту праці та соціального захисту населення, які мають право на забезпечення автомобілем, але не одержали його і користуються автомобілем, придбаним за власні кошти.

Докладніше...
Рішенням виконавчого комітету № 193 від 27.07.2016 р. затверджено порядок надання пільг за користування послугами лазні для окремих категорій громадян міста. / Муніципальне життя
02.08.2016

Підставою для надання пільги є відсутність комунальних зручностей з централізованого гарячого водопостачання і водовідведення; відсутність газових, електричних водонагрівачів або пічного опалення, яке використовуються для підігріву води для ванної або душової кімнати в помешканні громадянина.

Докладніше...
Логотип добра! / Муніципальне життя
02.08.2016

Не для кого не секрет, що важливою складовою у діяльності соціальної сфери є допомога благодійників. Адже соціальна сфера потребує участі всіх ланок суспільства заради подолання соціальних викликів, які маємо сьогодні. І нам надзвичайно приємно констатувати, що соціальна відповідальність бізнесу у своїх проявах таки присутня в нашому місті. 

Докладніше...
Новоград-Волинські діти із сімей учасників АТО відпочиватимуть у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу. / Муніципальне життя
02.08.2016

Житомирською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки Датського Червоного Хреста в рамках програми «Психосоціальна підтримка вразливих верств населення в Україні» організовано оздоровлення 15 дітей із сімей учасників бойових дій в зоні АТО із них семеро дітей із Новоград-Волинщини. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 02 серпня 2016 року / Муніципальне життя
01.08.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 02 серпня 2016 року

Докладніше...
Новоград-Волинський: завершено процедуру громадських слухань проекту містобудівної документації / Муніципальне життя
01.08.2016

1 серпня 2016 року завершено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації „Детальний план території окремої земельної ділянки на вулиці Пушкіна, 45 в місті Новограді-Волинському“.

Докладніше...
Бездоглядні діти в нашому суспільстві / Муніципальне життя
01.08.2016

Діти - це майбутнє держави і турбота про формування їх особистості повинна бути головною метою всього суспільства. Зростаюча з року в рік бездоглядність дітей - слідство соціальних і економічних потрясінь в суспільстві.  Нестабільність життя в країні і в світі в цілому завдає удару по родині, а в кінцевому підсумку - по дитині. Від ставлення держави до дітей, до їхніх прав, розуміння їхніх потреб, проблем, інтересів залежить доля кожної дитини і розвиток суспільства в цілому.

Докладніше...
Новоград-Волинський: про початок капітальних ремонтів спортивних приміщень / Муніципальне життя
01.08.2016

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради повідомляє, що згідно рішення міської ради від 07.04.2016 № 83 «Про внесення змін до міського бюджету на 2016», рішення міської ради від 21.04.2016 № 84 «Про внесення змін до міського бюджету на 2016» та розпорядження міського голови від 11.07.2016 № 161 (о) «Про виділення коштів», розпочато капітальний ремонт спортивного залу важкої атлетики за адресою вул. Пушкіна, 44 А, на що виділено кошти в сумі 200000, 00 грн., капітальний ремонт вентиляції та облаштування прилеглої території до спортивного залу за адресою вул. Соборності, 7, на що виділено кошти в сумі 90000,00 грн.

Докладніше...
Арт-бутік молодих художників міста Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
01.08.2016

З 29 по 31 липня в Молодіжному центрі було представлено Арт-бутік молодих художників міста, якій мав на мені ознайомити новоград-волинців та гостей міста з роботами наших талановитих земляків.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся вечірній концерт «Нас єднають велика Леся і любов до Вкраїни свята» / Муніципальне життя
01.08.2016

В другий день Міжнародного свята літератури і мистецтв "Лесині джерела" на площі Лесі Українки у місті Новограді-Волинському відбувся вечірній концерт за участю професійних митців та аматорських колективів «Нас єднають велика Леся і любов до Вкраїни свята».

Докладніше...
Урочисте привітання міського голови В.Л. Весельського жителів міста та гостей Міжнародного свята літератури і мистецтв “Лесині джерела” під час вечірнього концерту за участю професійних митців та аматорських колективів «Нас єднають велика Леся і любо / Муніципальне життя
01.08.2016

«Щиро вітаю усіх учасників Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», шанувальників творчості Лесі Українки на гостинній Поліській землі. За майже 800 років існування нашого Новограда-Волинського найзнаменнішою подією, що прославила місто, стало народження тут славної доньки українського народу Лариси Петрівни Косач. Відома всьому світу під іменем Лесі Українки вона стала візитівкою нашого міста. Саме на її честь було започатковане свято «ЛЕСИНІ ДЖЕРЕЛА», яке є єдиним в Україні святом літератури і мистецтв, що має міжнародний характер.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося свято поліської вишиванки / Гуманітарна сфера
01.08.2016

Поява вишиванки в Україні відбулася ще за часів сивої давнини. У різних куточках країни існують свої відмінності у вишиванні, застосуванні різноманітних прикрас, малюнків, ниток, що дають зрозуміти з якої української місцини ця вишиванка. Полісся славиться простими вишиванками, які проте дуже вишукані. Справляє враження їх нестандартний стиль виконання, адже колись на Поліссі переважав не вишитий орнамент, а тканий. Вишиванка є головним одягом урочистих подій, державних свят, заходів, більш того, в деяких випадках вона набуває статусу обов’язкового атрибуту. 


 
Докладніше...
Відбулася зустріч-спогад з нагоди 150-річчя приїзду Петра Косача до міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
01.08.2016

В рамках відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ у переповненій актовій залі школі мистецтв відбулася зустріч-спогад з нагоди 150-річчя приїзду Петра Косача до міста Новограда-Волинського. Ведуча заходу Олена Тимощук звертаючись до присутніх зазначила: „Ми сьогодні зібралися з вами з нагоди 150-річчя приїзду Петра Косача, батька нашої славнозвісної землячки Лесі Українки, до міста Новограда-Волинського в саме цей будиночок, де ми з вами зустрілися.“ 


 
Докладніше...
В рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» у Новограді-Волинському пройшов 16-й Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки» / Муніципальне життя
01.08.2016

Серед чисельних заходів програми Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке щорічно проходить у місті Новограді-Волинському, є дещо особливе – Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки», на який із задоволенням приїздять кращі виконавці з різних регіонів України, а головне – їх щороку стає більше. Мета конкурсу – популяризація та пропаганда самобутнього народного співу, виховання інтересу до української національної культури та духовної спадщини народу.

Докладніше...
До Новограда-Волинського на «Містечко майстрів» завітали народні умільці з різних куточків України / Гуманітарна сфера
01.08.2016

Традиційно у дні відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» до міста Новограда-Волинського, де Леся Українка зробила перші кроки, зїзжаються народні умільці з різних куточків України. От і цьогоріч, 30 липня 2016 року у міському парку культури та відпочинку відбулося так зване «Містечко майстрів». Як зазначила організатор-методист даного фрагменту свята Тетяна Музика: «Цього року до нашого міста завітало 100 майстрів своєї справи з Київської, Житомирської, Дніпропетровської, Полтавської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Львівської, Тернопільської областей. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському представили виставку приватної колекції лауреата Міжнародного конкурсу «Творчість Добра» Миколи Жилюка – засновника народного Музею Хліба села Велика Цвіля Ємільчинського району / Муніципальне життя
01.08.2016

З давніх-давен народ більше всього цінуває хліб, який символізує багатство і достаток. Саме для вшанування історії розвитку хліборобства у Великій Цвілі Ємільчинського району діє Музей хліба, який було створено 12 квітня 1985 року за ініціативи місцевого жителя Миколи Жилюка. У музеї зібрана на стендах історія села, яка тісно переплітається з розвитком хліборобства цього краю. Зокрема, є такі унікальні експонати як віялка, ступа, жорна, млинок, сучасна машина для випікання млинців і навіть макет вітряка.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито фірмовий магазин ПрАТ ВКФ „Леся“ (фотозвіт) / Муніципальне життя
01.08.2016

30 липня 2016 року в рамках відзначення Міжнародного свята літератури та мистецтв „Лесині джерела“ відбулося урочисте відкриття фірмового магазину ПрАТ ВКФ „Леся“.

 
Докладніше...
Міський голова офіційно привітав іноземні делегації та офіційних гостей свята, які прибули на святкування Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ / Муніципальне життя
01.08.2016

30 липня 2016 року міський голова Віктор Весельський у великій залі Будинку рад гостинно зустрів та привітав під час офіційного прийому з нагоди Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ іноземні делегації та офіційних гостей свята. Цього року у святкуванні взяли участь білоруська делегація з міста Рогачов на чолі з начальником відділу економіки Рогачовського районного виконавчого комітету Завишевим Олексієм Вікторовичем. Офіційну делегацію із Грузії очолив голова Фонду Лесі Українки в Грузії, Почесний громадянин міста Новограда-Волинського Гоголадзе Таріел Шалович.

Докладніше...
Шанувальникам творчості Лесі Українки презентували драму-феєрію «Лісова пісня» / Гуманітарна сфера
01.08.2016

Цього року виповнюється 105-річний ювілей від написання драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», на створення якої надихнула поетесу благодатна поліська природа, правічні народні традиції та звичаї. 29 липня 2016 року у міському Палаці культури імені Лесі Українки новоград-волинці, гості та учасники Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» із захопленням спостерігали за відтворенням драми-феєрії «Лісова пісня» у виконанні Полтавського Академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя (директор – Андрієнко Олексій Миколайович, головний режисер – Шевченко Владислав Олександрович).


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
01.08.2016

В останні дні липня Звягельська земля гостинно розкриває свої обійми гостям, які їдуть з усіх куточків України, дальнього та ближнього зарубіжжя на Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», щоб вклонитися землі, яка подарувала світові геніальну поетесу – Лесю Українку, віншувати словами вдячності її нащадків, які збагачують, звеличують наше рідне місто – Новоград-Волинський.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa