Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Серпень 2009 року
Про 10-й Всеукраїнський конкурс автентичного солоспіву / Гуманітарна сфера
31.08.2009

Читаючи інформацію про Міжнародне літературно-мистецьке свято «Лесині джерела» не знаходжу відгуків про 10-й Всеукраїнський конкурс автентичного солоспіву, що проходив в музеї родини Косачів 23 серпня цього року. Складається враження, що мешканці нашого міста у святі знають лише три площадки – сцена на площі Лесі Українки, фортеця та містечко майстрів. Однак, заходи у святі проходили, як в музеї Лесі Українки так і в музеї родини Косачів. 

Докладніше...
Українські та італійські пейзажі на полотнах місцевого художника Олександра Серба / Муніципальне життя
31.08.2009

У музеї родини Косачів наразі діє виставка робіт місцевого художника Олександра Серба. За освітою автор виставлених робіт – економіст, проте за покликанням називає себе художником. Полюбляє малювати з дитинства, все життя пробує відтворити власні враження на папері та полотні. Картини О.Серба дають можливість відчути оточуючим велику гамму почуттів, притаманних автору. На початку 21 сторіччя автор декілька років прожив в Італії на острові Капрі. Враження від побаченого надихнули на створення серії робіт, присвячених сонячній країні.

Докладніше...
Екскурсії містом – це цікаво! / Муніципальне життя
31.08.2009

23 серпня в рамках свята «Лесині джерела» проводилися безкоштовні екскурсії по місту, під час яких всі бажаючі, проїхавши вулицями міста дізналися багато цікавого. Чи багато з вас знають, що у Новограді-Волинському одна з площ міста носила назву «Червона»? Чому саме в нашому місті треба встановити пам’ятник цеглині? Чому дзвін є символом нашого міста? Скільки відомих особистостей народилося в Новограді-Волинському? Це тільки мала частина того, що бажаючі могли дізнатися з екскурсії.

Докладніше...
Внесок партійців у благоустрій міста / Муніципальне життя
31.08.2009

2009 – рік 20-ї річниці створення Народного руху України. Своєрідним подарунком до ювілею стала ініціатива міського осередку Української народної партії заново облаштувати територію поблизу пам’ятника Тараса Шевченка. Сприяючи благоустрою рідного міста активісти партії відповідно до заздалегідь розробленого ландшафтного дизайну (автор Таїса Куриленко з Рівного) навколо пам’ятника Кобзарю висадили близько 130 кущів самшиту, ялівцю та калини.

Докладніше...
На засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
31.08.2009

На черговому виконкомі було розглянуто 14 питань. Серед них: рішення щодо поточного будівництва в місті, захисту прав та законних інтересів дітей, оренди майна комунальної власності та інші.
Обговорюючи рішення щодо затвердження батьківської плати за навчання у міських школах естетичного виховання члени виконавчого комітету порушили таку болючу проблему, як поповнення матеріально-технічної бази музичної школи інструментами. Зокрема 260 учнів, які виявили бажання оволодіти грою на роялі, вимушені навчатися на інструменті, якому вже далеко за 50 років. Така сама ситуація і з концертним акордеоном. Міський голова М.П.Боровець висловив бажання влади допомогти у придбанні нових інструментів, хоча б роялю, вартість якого сягає 100 тис.грн.

Докладніше...
І кожен з нас із гордістю говорить: «я народився там, де Леся Українка!» / Муніципальне життя
28.08.2009

Неповторно прекрасними, життєдайними були «Лесині джерела» і в нинішньому році. На свято вийшло чи не все місто. А головне, що люди цікавились не лише містечком майстрів, пісенними переливами, козацькими забавами, вони дружно прийшли на урочисту ходу, котру за традицією починають від музею Лесі Українки. Тут, біля Лесиної колиски, лунало слово про Лесю з вуст заступника міського голови В. С. Титяневич, заступника директора інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України С. А. Гальченка, котрий наголосив, що на цьому святі представлено всю Україну. Він повторив сказану кимось із його колег фразу про наше місто: «Це вам не Київ, це – вся Україна!». 

Докладніше...
Купальською піснею задзвеніли «Лесині джерела» / Гуманітарна сфера
28.08.2009

22 серпня на обійсті, де вперше колись побачила світ Леся Українка. Славну традицію свят доповнили таким неординарним заходом, бо на це були гарні підстави: 115 років тому опубліковано збірку пісень Лесі, зібраних на Волині, і серед них – купальські. Власне, саме з пісень, як зазначили у виступах кандидат філологічних наук інституту літератури АН України Л. Мірошниченко, і почалося входження маленької тоді ще Лесі у великий світ рідного слова. Ще 9-річною вона записала з пам’яті 114 мелодій, а 22-річною записала для публікації 49 купальських пісень, з яких 29 – з нашого краю, 27 – з Миропілля, 2 – із Жабориці. На жаль, маємо на сьогодні лише тексти і тільки однієї з них – ноти. На відродження втрачених мелодій саме земляками Лесі Українки сподіваються лесезнавці.

Докладніше...
«Гордись Україно, що в тебе є такий народ!», або пісенні переливи / Муніципальне життя
28.08.2009

У гості на міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» приїхали народні таланти – найкращі у своїх регіонах, найспівучіші, найвідданіші старовинним пісенно-танцювальним звичаям і традиціям українців Вінничини, Волині, Івано-Франківщини, Рівненщини, Черкащини, Дніпропетровщини, Луганщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Кіровоградщини, Закарпаття, усієї Житомирщини… Місто три дні жило у святі душі і серця. Виставки, відвідини музеїв – усе це розмаїття складових свята на три дні підготували господарі для гостей.

Докладніше...
«Держава повинна мати бюджет, а для цього повинна працювати Верховна Рада» / Муніципальне життя
27.08.2009

Наш знаний земляк – голова Верховної Ради України Володимир Михайлович Литвин – узяв участь у цьогорічному святі «Лесині джерела». Спочатку він виступив з головної сцени біля пам’ятника Лесі Українці. Потім керівник парламенту дав невелику прес-конференцію у міському Палаці культури. Цього разу спілкування з журналістами відбулося у формі відповідей на питання. Якоїсь основної теми у ході зустрічі не було, Володимир Михайлович говорив про основні проблеми, які сьогодні хвилюють політикум та рядових людей. До уваги читачів – найцікавіші моменти розмови. 

Докладніше...
Найбільше свято держави відзначили разом з Днем міста / Муніципальне життя
27.08.2009

Урочисто зустріли 18 річницю Незалежності України новоград-волинці. Це найбільше свято держави вони відзначили разом з Днем міста. Тож свято вилилось у багато яскравих заходів. Громадськість, влада міста і району зранку поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка – батька української нації, котрий учив нас понад усе любити Україну. Протягом дня мешканці міста мали можливість подивитися виставки продукції промислових підприємств, книги, святкове караоке, концерт хору ветеранів, муніципального духового оркестру, показові виступи місцевих спортсменів, великий святковий концерт.

Докладніше...
Міське Свято книги «У пошуках мудрості» / Гуманітарна сфера
27.08.2009

Ось уже втретє в нашому місті в рамках міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела» пройшло міське Свято книги «В пошуках мудрості». Це найулюбленіше свято всіх, хто не уявляє свого життя без цікавої, захоплюючої книги, без спілкування в колі однодумців. Зі щирим вітальним словом до присутніх звернувся заслужений працівник культури Петро Сурай, поділився своїми роздумами про значення книги в житті людини, про безкорисливу працю бібліотекарів, які є хранителями цих безцінних скарбів.

Докладніше...
На «Арт-майданчику» пройшла мистецько-розважальна програма / Гуманітарна сфера
27.08.2009

З ініціативи вчителів міської художньої школи четвертий рік поспіль під час «Лесиних джерел» проходить презентація робіт образотворчого мистецтва. Під відкритим небом новоград-волинці і гості міста могли милуватися пейзажами, натюрмортами, портретами, виконані талановитими місцевими художниками, їх учнями; збагатити знання з історії живопису та взяти участь у різноманітних конкурсах. Для шанувальників образотворчого мистецтва пройшли конкурси «Веселий олівець», «Весела палітра», для тих, хто хотів спробувати себе у ролі художника.

Докладніше...
Спортивне свято – для любителів спорту та здорового способу життя / Спорт
27.08.2009

Щороку в рамках відзначення Дня міста для усіх шанувальників спорту та здорового способу життя організовується „Спортивне містечко”. На фортеці, що за міським палацом культури імені Лесі Українки надвечір 24 серпня проходили показові та розважальні змагання з різних видів спорту, що культивуються в спортивних школах, клубах, секціях нашого міста. Це – волейбол, баскетбол, карате, настільний теніс, шахи, шашки, гирі, вільна боротьба та інші.

Докладніше...
«Містечко майстрів» радо зустрічало шанувальників декоративно-ужиткового мистецтва / Гуманітарна сфера
26.08.2009

Щороку яскравим та одним із найпопулярніших фрагментів програми міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» у дні його проведення проходить виставка-продаж виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва України. «Містечко майстрів». Традиційно під тінистими деревами міського парку культури та відпочинку цей захід збирає велику кількість шанувальників народної творчості. У цьому році до Новограда-Волинського завітали 89 майстрів різних видів мистецтва з багатьох регіонів України: Львівської, Івано–Франківської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Рівненської, Тернопільської, Житомирської областей.

Докладніше...
Відкрито виставковий салон „Українське мистецтво“ / Гуманітарна сфера
26.08.2009

22 серпня у місті Новограді-Волинському гостинно відкрив двері перший виставковий салон-магазин «Українське мистецтво». Ініціаторами його створення стало нещодавно організоване міське громадське об’єднання майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Перлини Звягеля» та міська влада. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському урочисто відкрито та освячено Обеліск козацької слави / Муніципальне життя
25.08.2009

У день відзначення 18-ї річниці незалежності України на правому березі річки Случ у парку Перемоги було урочисто відкрито Обеліск козацької слави. Його відкриття приурочили до 360-річчя проголошення Української держави «Землі війська Запорізького» та 360-річчя утворення Звягельського полку реєстрових козаків. Ініціаторами відкриття пам’ятного знаку виступив Новоград-Волинський осередок Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво». 

Докладніше...
„Рідному місту присвячуємо...” У День міста пройшла виставка продукції новоград-волинських виробників / Муніципальне життя
25.08.2009

Понад 20 підприємств міста Новограда-Волинського у день відзначення 18-ї річниці незалежності України та Свята міста презентували свою продукцію на виставці, що пройшла під галом „Рідному місту присвячуємо...”. Серед них – представники як великих промислових підприємств, так і малого бізнесу у галузі машинобудування, деревообробної, легкої, хімічної та харчової промисловості тощо. Приємно вразила всіх відвідувачів виставки експозиція традиційного учасника ВАТ "Новоград-Волинськсільмаш", яке спеціалізується на виготовленні зернопереробної і кормоприготувальної техніки, а також іншої сільськогосподарської техніки та запчастин до неї, садово-городній інвентар, вироби з чавуну. Цього року ними було презентовано нову продукцію підприємства.

Докладніше...
Вітання з нагоди Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» міського голови Миколи Боровця / Муніципальне життя
20.08.2009

Шановні новоград-волинці та гості нашого міста! Сердечно вітаю вас з Міжнародним святом літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке увійшло у наші душі і серця незгасною любов’ю до слова Лесі Українки, народної пісні, чудових звичаїв наших предків, історії рідного краю. Кожне свято – неповторне, воно знову і знову з особливою яскравістю підкреслює невичерпну силу і красу людського розуму, висоту устремлінь творчих особистостей, талант нашого народу! Хай завжди з вами будуть добро, краса на великі справи в ім’я рідної України, в ім’я торжества справедливості і правди на рідній землі, про що мріяла наша видатна землячка, світоч світової літератури, геніальна Леся Українка! З повагою міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
Привітання з нагоди Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела» та Дня Незалежності України голови Верховної Ради України Володимира Литвина / Муніципальне життя
20.08.2009

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. День Незалежності – це свято пам’яті про наших предків, котрі боролися за державність, а також день, коли варто замислитись про майбутнє прийдешніх поколінь та нашу відповідальність перед історією. Від щирого серця бажаю вам, дорогі земляки, здоров’я, щастя, достатку, миру і радості, добра й благополуччя, щедрої долі. Нехай же древній та вічно молодий Звягель, єднаючи сиву давнину і творчу енергію прийдешніх поколінь, мужніє й звеличується на радість нам, на славу Україні. Володимир Литвин.

Докладніше...
Привітання з нагоди Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела» командувача військ ордена Червоного Прапора Південного оперативного командування, генерал-лейтенанта Петра Литвина / Муніципальне життя
20.08.2009

Шановні земляки, учасники та гості свята! Сьогодні, в цей урочистий день, від імені військової ради, особового складу ордена Червоного прапора Південного оперативного командування та від себе особисто щиро вітаю вас з початком проведення міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела»! Бажаю усім організаторам та учасникам свята творчих злетів, нових ідей, натхнення й прекрасного святкового настрою! З повагою П.М. Литвин, командувач військ ордена Червоного Прапора Південного оперативного командування, генерал-лейтенант.

Докладніше...
Повноліття - це ще не зрілість, але все ж відповідальний вік / Муніципальне життя
20.08.2009

Дорогі новоград-волинці! Шановні співвітчизники! 18 років тому назад сталася подія¸ яка перевернула життя мільйонів громадян. Народилася нова молода держава, ім’я якій – Україна. Український народ став не просто свідком, а й творцем цієї великої історичної події. І я щиро переконаний у тому, що День незалежності, який ми відзначаємо 24 серпня – найбільше свято української державності. Цей день визначив долю народу і майбутнє його країни не на одну сотню літ. Міцна держава, справедливе суспільство, гідне життя – це все те, що повинно бути нашою високою ціллю, щоб кожен відчув себе людиною, особистістю, з гордістю називав себе Українцем. Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави – Україна! З Днем народження, Україно! З святом, рідне місто! З повагою міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
Призначено нового керівника виробничого управління водоканалізаційного господарства міста / Муніципальне життя
20.08.2009

На порядку денному зборів трудового колективу міського водоканалу, що відбулися 19 серпня, стояло кадрове питання. Міський голова Микола Боровець особисто представив новопризначеного керівника комунального підприємства. Відтепер міськводоканал очолюватиме Алла Левицька. Її попередник В.М.Кудін залишив посаду у зв’язку із досягненням пенсійного віку. На плечі жінки-керівника лягла відповідальність за стратегічно важливий об’єкт міста, а разом з цим – за колектив, який складається з 270 чоловік. Очільник міста не приховує – сумніви щодо призначення даної кандидатури були – і все ж переваг виявилося більше.

Докладніше...
«Шахтар» проскочили — і не помітили / Спорт
20.08.2009

19 серпня, у матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубку України серед аматорських команд «Звягель-750» вдруге довів свою перевагу над «Шахтарем» із Нововолинська. Цього разу — значно переконливіше, із рахунком 5:2. Нагадаємо, що перша зустріч цих команд тиждень тому у Нововолинську завершилася перемогою «Звягеля» — 2:0. Гравці «Шахтаря», судячи з їхніх висловлювань на офіційній Інтернет-сторінці своєї команди, називали результат першого матчу випадковим.

Докладніше...
«Цей край Україною зветься». Віртуальна виставка літератури до Дня незалежності / Гуманітарна сфера
19.08.2009

Виставка відображає видання, які надійшли до центральної міської бібліотеки протягом останніх років і адресовані широкому загалу. Україна / Авт.-упорядн.: В.Томазов, О.Ясь. – К.: Мистецтво, 2007.- 432с.: іл. -Укр., вступ. ст. І текстівки англ.; рез.рос.,фр.ISBN 978-966-577-113-5. У виданні в концентрованій формі відтворено основні віхи української історії. У більш ніж тисячолітній ретроспективі показано історичні шляхи українського народу до національно-державної самостійності і суверинітету. Засобами візуального відтворення вмсвітлено найголовніші події та процеси української історії, представлено визначних історичних особистостей, відомих діячів науки, освіти і культури. Репродукуються як добре знані, так імаловідомі ілюстративні матеріали, частина яких друкується вперше.

Докладніше...
Оздоровлення дітей у літньому табору «ЕКОС» в Несолоні / Муніципальне життя
17.08.2009

У мальовничому куточку поблизу села Несолонь Новоград-Волинського району розташоване та спеціально встановлене наметове містечко. 11 серпня 2009 року відбулося урочисте відкриття літнього оздоровчого екологічно-спортивного табору «ЕКОС». Це свято стало яскравою подією для 40 дітей м. Новоград-Волинського та Новоград-Волинського району завдяки перемозі у конкурсі Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) та Міністерства освіти і науки України «Антикризова гуманітарна програма». Проект підготували Новоград-Волинське міське громадське об’єднання «Співробітництво для прогресу» спільно з міським інформаційно-методичним центром.

Докладніше...
Наша культура - наше майбутнє / Гуманітарна сфера
17.08.2009

У духовній культурі українського народу провідне місце належить обрядам, звичаям, народній творчості, мистецтву, які своїм корінням сягають у давні часи родоплемінних відносин. Так, основним змістом календарних обрядів є поклоніння Землі, Сонцю, силам природи. Вони відображали знання, навички і традиції сільськогосподарського виробництва. З давніх часів збереглися такі обряди, як різдвяне колядування, зустріч весни, свято врожаю тощо. 

Докладніше...
Контроль за дотриманням прав споживачів / Муніципальне життя
17.08.2009

Здійснюючи державний контроль за дотриманням чинного законодавства про захист прав споживачів, Житомирським обласним управлінням у справах захисту прав споживачів у 2 кварталі 2009 року проведено 15 перевірок суб'єктів підприємницької діяльності у м. Новограді-Волинському. За матеріалами перевірок управлінням накладені адмінштрафи на 15 осіб на загальну суму 2057 грн., до 11 господарюючих суб'єктів застосовані адміністративно-господарські санкції на загальну суму 6546 грн.

Докладніше...
«Народна вертівка» 2009 / Гуманітарна сфера
14.08.2009

Щороку міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині джерела» збирає і «заверчує» у круговерті «Пісенних переливів» безліч аматорських колективів, що несуть до Лесиних джерел своє вміння, талант, краплини особливостей культури різних регіонів України. Кожен колектив – це колорит того регіону, з якого він приїхав, це нестримність Закарпаття і статечність Поділля, жар Півдня і картатість Слобожанщини, м’якість Полісся і ґречність Півночі.

Докладніше...
«У пошуках мудрості» - цікава та різноманітна програма Свята книги / Гуманітарна сфера
14.08.2009

Сучасні інформаційні технології стрімким потоком увірвались в наше життя. Відео - фільми, комп’ютери, телепередачі забирають багато вільного часу у дорослих і дітей. Але книга була є і назавжди залишиться невичерпним джерелом мудрості і знань, духовного багатства кожної людини.

Докладніше...
На засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
13.08.2009

12 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. За присутності дев’яти членів виконкому було розглянуто та схвалено понад 20 рішень. Основним у порядку денному стояло питання про стан реалізації проекту будівництва водоочисної станції на вул. Водопровідній.

Докладніше...
«Містечко майстрів» запрошує на майстер-класи / Гуманітарна сфера
13.08.2009

Щороку яскравою стрічкою програми літературно-мистецького свята «Лесині джерела» проходить творчість народних умільців у містечку майстрів, яке збирає велику кількість шанувальників народної творчості. У цьому році до Новограда-Волинського завітають майстри з різних видів мистецтва з багатьох регіонів України: Львівської, Івано–Франківської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Рівненської, Тернопільської областей.

Докладніше...
10-й ювілейний Всеукраїнський конкурс автентичного солоспіву запрошує шанувальників / Гуманітарна сфера
13.08.2009

Міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині джерела» двадцять третій рік на гостинній Лесиній землі збирає талановитих, обдарованих людей з усіх куточків України. В розрізі свята проходитиме 10-й Всеукраїнський конкурс автентичного солоспіву, який щороку з кожного регіону країни збирає найкращих виконавців автентичного співу. Конкурс було започатковано в 1996 році.

Докладніше...
«Звягель» здолав «Шахтар»! / Спорт
13.08.2009

Перший матч 1/16 фіналу Кубку України серед аматорських команд між нововолинським «Шахтарем» та «Звягелем-750», що відбувся 12 серпня, завершився перемогою новоград-волинської команди з рахунком 2:0. Остаточно ж з’ясується, котра з команд проб’ється до 1/8 фіналу, 19 серпня на полі новоград-волинського стадіону «Авангард». Вболіваймо за «Звягель-750» разом!

Докладніше...
Запрошує державний літературно-меморіальний музей Лесі Українки / Гуманітарна сфера
11.08.2009

Новоград-Волинщина, Звягельщина – це тихий затишний куточок на Житомирщині, це земля, яка подарувала світові жінку-борця, жінку-генія, жінку-поета – Ларису Петрівну Косач-Квітку, Лесю Українку. 1963 року з нагоди 50 річниці від дня пам’яті Лесі Українки у м.Новограді-Волинському засновано музей, який з 11 вересня 1970 року набув статусу державного літературно-меморіального музею Лесі Українки. Цей музей є традиційним місцем проведення наукових конференцій, засідань у дні народження та дні пам’яті Великої землячки.

Докладніше...
Первинне уточнення персональних даних державного реєстру виборців / Муніципальне життя
11.08.2009

З 1 червня по 15 вересня 2009 року згідно постанови Центральної виборчої комісії проводиться первинне уточнення персональних даних Державного реєстру виборців.

Докладніше...
Як у Новограді-Волинському проходитиме Міжнародне свято літератури та мистецтв «Лесині джерела» та День міста / Гуманітарна сфера
10.08.2009

22, 23, 24 серпня 2009 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області проходитиме Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» та День міста. Двадцять три роки поспіль під час «Лесиних джерел» новоград-волинці та гості міста вшановують пам'ять та вклоняються таланту всесвітньо відомої поетеси, своєї землячки - Лесі Українки. Протягом 3-х днів місто перетвориться на галасливий вулик, творчу вертівку, де звучатиме класична, народна, сучасна музика, пісня, гумор, різноманітні танцювальні ритми. Свято відбувається за підтримки Міністерства культури і туризму України, Управління культури і туризму Житомирської обласної державної адміністрації. Далі читайте програму свята!

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться показ вистави «Лісова пісня» за однойменним твором Лесі Українки у постановці Полтавського академічного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя / Гуманітарна сфера
10.08.2009

Незмінним фрагментом міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» протягом багатьох років залишається показ вистави за твором Лесі Українки. Цього року 22 серпня о 19.00 на сцені міського Палацу культури відбудеться показ вистави за драмою-фейєрією Лесі Українки «Лісова пісня» у постановці Полтавського академічного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.

Докладніше...
Чергова перемога ФК «Звягель 750» / Спорт
10.08.2009

8 серпня у Новограді-Волинському на центральному стадіоні "Авангард" в рамках Чемпіонату Житомирщини відбулася гра місцевого футбольного клубу «Звягель 750» з ФК «Бердичів». Як повідомляє неофіційний сайт ФК «Звягель 750» (zvyagel750.at.ua), матч з ФК «Бердичів» розглядався як репетиція перед стартом у розіграші Кубку України серед аматорських команд. Нагадаємо, що нашим суперником буде футбольний клуб «Шахтар» з міста Нововолинськ, що на Волині. Також ще ніхто не забув і про прикру поразку у місті Бердичів в першому колі.

Докладніше...
Привітання міського голови Миколи Боровця з нагоди професійного свята працівників будівельної галузі / Муніципальне життя
07.08.2009

Щиро вітаю працівників будівельного комплексу із професійним святом - Днем будівельника! Ваша професія - одна з найнеобхідніших і найпочесніших. Недарма народна мудрість вбачає одне з найвищих покликань людини у тому, щоб побудувати дім. Лише народ, що будує, має майбутнє, упевнено дивиться у завтрашній день. Не можливо уявити розвиток міста без існування цієї галузі. Тож нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям - затишок зручних осель.

Докладніше...
Новоград-Волинський - єдине місто в Житомирській області – переможець конкурсу проектів «Кожна краплина має значення» / Муніципальне життя
07.08.2009

4 серпня 2009 року в місті Києві, в центральному офісі Програми розвитку ООН відбулась зустріч учасників проекту «Кожна краплина має значення». На урочистій зустрічі були присутні: пані Йоанна Казана-Вішньовецька, заступник постійного представника ПРООН в Україні, Оксана Реміга, старший програмний менеджер ПРООН, координатор проекту «Кожна Краплина має значення» Тетяна Кудіна, експерти та асистенти проекту, а також представники 14 громад із 12 областей України. Новоград-Волинський - єдине місто в Житомирській області – переможець конкурсу.

Докладніше...
Міністерство з питань житлово-комунального господарства України інформує щодо пільгової оплати за користування ліфтами / Муніципальне життя
06.08.2009

До Міністерства з питань житлово-комунального господарства України надійшло звернення жителя Новограда-Волинського А.Залевського щодо пільгової оплати за користування ліфтами. Мотивував своє звернення пан Залевський тим, що діють пільги при оплаті за житлово-комунальні послуги, чому ж тоді немає пільг при оплаті за користування ліфтами. Оскільки це питання цікавить багатьох користувачів ліфтами, публікуємо на нього відповідь.

Докладніше...
Міський голова Микола Боровець провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ / Муніципальне життя
06.08.2009

5 серпня міський голова М.П. Боровець провів прес-конференцію для засобів масової інформації за підсумками розвитку міста у І півріччі 2009 року. Насамперед міський голова проінформував про роботу Новоград-Волинської міської ради. Протягом першого півріччя 2009 року міською радою прийнято 88 рішень, зокрема...

Докладніше...
На Новоград-Волинщині обговорюють реформування системи охорони здоров’я / Гуманітарна сфера
06.08.2009

На гострій необхідності реформування галузі охорони здоров’я в місті вже не перший рік наголошується на спільних засіданнях представників місцевої влади, громадських слуханнях, пленарних засіданнях та в кабінетах органів вищої державної влади. 4 серпня у Новограді-Волинському пройшло чергове громадське обговорення питань реформування медицини міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району.

Докладніше...
Подаруйте дитині родину! У Новограді-Волинському створено клуб прийомних сімей „Родоцвіт“ / Гуманітарна сфера
05.08.2009

Останнім часом в Україні спостерігається стрімке збільшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Проте кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні, незалежно від того, може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання чи ні. Щодо дітей, які за певних життєвих обставин залишилися без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього розвитку та виховання бере на себе держава. 31 липня міським центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді було проведено зустріч із сім’ями, які прийняли на виховання дітей. У нашому місті їх поки що 5.

Докладніше...
Новоград-волинці вчилися економити у німців / Гуманітарна сфера
05.08.2009

2-17 липня відбулася навчальна поїздка української делегації в рамках співпраці з українсько-німецьким проектом СТС (енергоефективності) під керівництвом заступника міністра регіонального розвитку та будівництва України В’ячеслава Негоди. Також була присутня заступник міністра ЖКГ Ірина Зашетріна та представники міст-партнерів проекту — Івано-Франківська, Миргорода, Чернігова та Новограда-Волинського. Наше місто представляли міський голова Микола Боровець та координатор проекту Ірина ГУДЗЬ, з якою наша наступна розмова...

Докладніше...
Реформування у сфері охорони здоров’я України. Нові тенденції, вимоги та перспективи / Гуманітарна сфера
05.08.2009

Виступ начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, Заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук О.К.Толстанова під час громадського обговорення питань реформування системи охорони здоров’я міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся Всеукраїнський конкурс читців художнього слова імені Лесі Українки / Гуманітарна сфера
04.08.2009

Четвертий рік поспіль у Новограді-Волинському проводиться Всеукраїнський конкурс читців художнього слова імені Лесі Українки. Конкурс молодий, але з кожним роком кількість учасників та його популярність зростає. Як кажуть, сам Бог велів на батьківщині великої письменниці проводити такий захід, що пропагує творчість землячки, надає крила її творам. Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова М.П.Боровець, який подякував молодими талантам, за те, що цінують та прославляють геніальну поетесу, прагнуть долучити суспільство до красоти її поезії. Незмінним режисером і координатором конкурсу виступила Олена Завгородня.

Докладніше...
Новоград-волинці побували на могилі Лесі Українки / Гуманітарна сфера
03.08.2009

У перший день серпня виповнилося 96 років як у грузинському місті Сурамі перестало битися серце талановитої поетеси, драматурга, мужньої жінки – Лесі Українки. В місті Новограді-Волинському вшановують пам'ять своєї видатної землячки. Саме тут народилася та прожила свої перші, найщасливіші роки, маленька Леся. 1 серпня новоград-волинська делегація у складі 12 чоловік, на чолі із начальником відділу культури та туризму міської ради Л.П.Гаммою, вшанувала пам'ять видатної землячки Лесі Українки на її могилі, що знаходиться на Байковому кладовищі у м. Києві.

Докладніше...
Табірний збір протитанкового артилерійського дивізіону 30 ОМБр / Гуманітарна сфера
03.08.2009

З того часу, як на базі військової частини А 0409 розпочали впроваджу-вати експеримент щодо комплектування частини військовослужбовцями вій-ськової служби за контрактом, особовий склад постійно навчається та вдос-коналює свою майстерність, вміння та навики під час практичних занять з во-гневої підготовки, водіння, на заняттях в польових умовах. Військовослужбо-вці частини неодноразово залучались до різноманітних показових занять та широкомасштабних навчань з бойовою стрільбою на різних полігонах нашої держави.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa