Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Стосовно відновлення діяльності військового госпіталю в м. Новограді-Волинському
16.07.2018

У відповідь на звернення міського голови Новограда-Волинського В.Л. Весельського до народного депутата України В.М. Литвина, Міністерство оборони України розглянуло депутатський запит народного депутата України В.М. Литвина стосовно відновлення діяльності військового госпіталю в м. Новограді-Волинському. 

Докладніше...
Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію за ІI квартал 2018 року
13.07.2018

Відповідно до пункту 10 статті 15 Закону України „Про доступ до публічної інформації“ інформую:

Докладніше...
Результати гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м. Новоград-Волинський за II квартал 2018 року
12.07.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист з Житомирського обласного управління водних ресурсів щодо результатів гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м. Новоград-Волинський за II квартал 2018 року, наступного змісту: 

Докладніше...
09.07.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за ІІ половину червня 2018 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Липень 2018 року
16 липня – День бухгалтера та аудитора / Муніципальне життя
16.07.2018

Шановні бухгалтери та аудитори! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Від вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер соціально-економічного життя міста, адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс усіх підприємств, установ, організацій, сприяєте піднесенню і зростанню національної економіки.

Докладніше...
Нарада з керівниками ОСББ та комунальних підприємств міста / Муніципальне життя
16.07.2018

16 липня 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулася нарада з керівниками ОСББ та комунальних підприємств міста. В першу чергу Анатолій Володимирович наголосив присутнім на необхідності збільшення заходів з благоустрою територій, що закріплені за ОСББ та комунальними підприємствами. Також заступник міського голови Анатолій Легенчук відмітив важливість активізації освоєння виділених з міського бюджету коштів на планові ремонтні роботи. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
16.07.2018

16 липня 2018 року під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. У ході оперативної наради в.о. міського голови Сергій Колотов разом із заступником міського голови Оксаною Гвозденко, заступником міського голови Анатолієм Легенчуком, заступником міського голови – начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким та начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник обговорили ряд суспільно важливих питань, що потребують першочергового вирішення.

Докладніше...
Першість міста Новограда-Волинського з швидкісних шахів / Муніципальне життя
16.07.2018

15 липня 2018 року в  гарнізонному Будинку офіцерів за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відбулася першість міста Новограда-Волинського з швидкісних шахів присвяченому Дню шахіста. Участь у заході взяло більше 20 чоловік.

Докладніше...
Першість міста Новограда-Волинського з швидкісних шахів / Муніципальне життя
16.07.2018

15 липня 2018 року в  гарнізонному Будинку офіцерів за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відбулася першість міста Новограда-Волинського з швидкісних шахів присвяченому Дню шахіста. Участь у заході взяло більше 20 чоловік.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (09-13 липня 2018 року) / Муніципальне життя
16.07.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради протягом тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь та провів ряд робочих заходів. Так, у понеділок, 09 липня, Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, у ході яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (09 – 13 липня 2018 року) / Муніципальне життя
16.07.2018

У понеділок, 09 липня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, під час яких було обговорено ряд суспільно значимих подій, що відбулись в місті минулого тижня, а також перспективні плани роботи на поточний робочий тиждень. У другій половині дня Ірина Ящук провела галузеву нараду з питань фінансів та міського бюджету. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (09 – 13 липня 2018 року) / Муніципальне життя
16.07.2018

Робочий тиждень заступника міського голови А.В. Легенчука розпочався з участі у 56-у засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання у середу 11 липня, що відбулось під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова. Зокрема під час засідання виконавчого комітету відбувся розгляд питання «Про роботу галузей господарського комплексу міста та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років». 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови Колотова С.Ю. впродовж тижня (9-13 липня 2018 року) / Муніципальне життя
16.07.2018

У зв’язку з щорічною основною відпусткою очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського, протягом поточного тижня обов’язки міського голови виконував перший заступник міського голови Сергій Колотов. У понеділок, 9 липня, в.о. міського голови Сергій Колотов провів оперативну та апаратну наради з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області та начальником Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі в будівлі Молодіжного центру / Муніципальне життя
16.07.2018

13 липня 2018 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту міської ради по вул. Щевченка, 5/1. Участь в засіданні взяла заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.07.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 16 липня по 22 липня 2018 року

Докладніше...
15 липня – День українських миротворців / Муніципальне життя
13.07.2018

Шановні воїни-миротворці Збройних Сил України та ветерани миротворчих операцій! Щиро вітаю вас з Днем українських миротворців! Беручи активну участь у миротворчій діяльності в багатьох країнах світу, українські миротворчі підрозділи стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН. І сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, ви стали миротворцями і на своїй землі. На українській Донеччині та Луганщині ви мужньо обороняєте наш дім і нашу свободу. 

Докладніше...
Громадські слухання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «ГРІН ПАУЕР ЮКРЕЙН» / Муніципальне життя
13.07.2018

13 липня 2018 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулися громадські слухання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «ГРІН ПАУЕР ЮКРЕЙН». 

Докладніше...
Перегони для найменших: у Новограді-Волинському відбувся дитячий велопробіг / Гуманітарна сфера
13.07.2018

12 липня 2018 року у Новограді-Волинському за участю наймолодших жителів міста відбувся святковий дитячий велопробіг, присвячений Дню родини. Привітали спортсменів та любителів велоспорту начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, заступник начальника управління Володимир Гусєв та головні спеціалісти цього ж управління Анастасія Нєпша і Аліна Левицька, а також директор міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх“ Лідія Тімофєєва. 

Докладніше...
Нарада щодо оптимізації структури виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
13.07.2018

12 липня 2018 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького відбулась нарада щодо оптимізації структури виконавчого комітету міської ради за участі голови постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Андрія Рассадіна. 

Докладніше...
Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує! / Муніципальне життя
13.07.2018

Головне завдання хліборобів у літній період - зберегти врожай та не дати йому перетворитися на попіл. В цій нелегкій справі аграріям активно допомагають і рятувальники. Аби попередити виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, по всіх регіонах проводяться інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки сільськогосподарських підприємств.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 13 липня по 15 липня 2018 року

Докладніше...
Засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради / Муніципальне життя
12.07.2018

12 липня 2018 року відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради під головуванням начальника управління – головного архітектора міста Новоград-Волинський Дмитра Гудзя та за участі в.о. міського голови Сергія Колотова.  

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
12.07.2018

12 липня 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади: завідувача сектору організації прийому громадян відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради. Відповідне оголошення було опубліковано у Новоград-Волинській щотижневій газеті «Звягель» №23 (1295) від 8 червня 2018 року та на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці «Оголошення». 

Докладніше...
Відпочинок в Грузії для дітей, батьки яких брали участь у проведенні антитерористичної операції, дітей, постраждалих під час проведення антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб / Муніципальне життя
12.07.2018

Повідомляємо, що Посольством України в Грузії запропоновано оздоровлення в період з 05 по 11 серпня поточного року для дітей, батьки яких брали участь у проведенні антитерористичної операції, дітей, постраждалих під час проведення антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб буде організовано оздоровчу зміну в Грузії м. Анаклія.

Докладніше...
Як отримати зекономлені субсидії готівкою? / Муніципальне життя
12.07.2018

Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 12 липня 2018 року.

Докладніше...
УВАГА! Оновлена програма міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині Джерела» / Муніципальне життя
11.07.2018

27 липня, п’ятниця. Літературно-меморіальний музей Лесі Українки, вул. Соборності, 76-2. Музей родини Косачів, вул. Родини Косачів, 5-а. Краєзнавчий музей, міський Палац культури імені Лесі Українки, пл. Лесі Українки, 9 

Докладніше...
Відбулось 56 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
11.07.2018

11 липня 2018 року у великій залі Будинку рад під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулось 56 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. Цього дня на засіданні виконавчого комітету розглядалось 16 проектів рішень (питання та інформації). За результатами реєстрації на засідання прибуло 14 членів виконавчого комітету міської ради із 22 затверджених на сесії міської ради. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 липня 2018 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.07.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 09 липня по 15 липня 2018 року (оновлено)

Докладніше...
11-12 липня на більшій частині території Житомирської області утримається надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека / Муніципальне життя
10.07.2018

11-12 липня на більшій частині території Житомирської області утримається надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека

Докладніше...
Продовжується набір групи на безкоштовну секцію аеробіки / Спорт
10.07.2018

Міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї,молоді ,фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради продовжує набір групи на безкоштовну секцію аеробіки. С кожним днем нас стає все більше та більше, тому приєднуйтесь та покращуйте своє здоров’я разом з нами.

Докладніше...
Інформація щодо ходу будівництва «Прозорого соціального офісу" в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
10.07.2018

ФРОНТ-ОФІС Станом на 10 липня 2018 року підрядними організаціями виконані бетонні роботи по литтю стін підвального приміщення фронт офісу. Також проведені роботи по гідроізоляції підвальних стін. Наразі закінчені роботи по в’язці арматури та встановлюється опалубка під лиття опор, що триматимуть перекриття між підвальним та першим поверхом.

Докладніше...
Про звільнення ряду помічників-консультантів депутатів міської ради / Муніципальне життя
10.07.2018

Відповідно до Положення про помічника-консультанта депутата міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 07.04.2016 №80, враховуючи подання депутатів міської ради сьомого скликання Кармазіна О.В., Хапчука С.В., Шнайдера К.В., а також дострокове припинення повноважень депутата міської ради сьомого скликання Легенчука А.В. звільнено з посади:

Докладніше...
Кишкові інфекції / Муніципальне життя
10.07.2018

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) стійко посідають одне з перших місць серед усіх інфекційних захворювань, характеризуються широкою розповсюдженістю, високою частотою розвитку тяжких форм і ускладнень, виникненням у ряду випадків станів, що несуть безпосередню загрозу для життя. 

Докладніше...
Посадові особи Новоград-Волинської міської ради здійснили об’їзд об’єктів незавершеного будівництва та територій недіючих підприємств / Муніципальне життя
10.07.2018

10 липня 2018 року в.о. міського голови Сергій Колотов за участі начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради – головного архітектора міста Дмитра Гудзя, начальника відділу житлово-комунальних послуг – заступника начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Сергія Тимощука, начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Анни Висоцької та старшого інспектора групи інспекторів благоустрою міської ради Анатолія Балтаєва здійснили об’їзд об’єктів незавершеного будівництва та територій недіючих підприємств міста.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста / Муніципальне життя
10.07.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Програма міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині Джерела» / Гуманітарна сфера
10.07.2018

У Новограді-Волинському проходитиме міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині Джерела». Розпочнеться фестиваль 27 липня із екскурсії у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, а закінчиться 29 липня переглядом короткометражних фільмів українських митців. Крім цього, програмою передбачений святковий ярмарок, виставка ретро-фотографій, поетичні вистави за творами Лесі Українки, концерти, конкурси та багато іншого.

Докладніше...
У м. Славутич відбулася конференція щодо завершення демонстраційного Грантового проекту Європейського Союзу / Муніципальне життя
09.07.2018

05 липня 2018 року у м. Славутич відбулася підсумкова конференція щодо  завершення демонстраційного Грантового проекту Європейського Союзу «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року - здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери», що впроваджувався за програмою Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
09.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 10 липня 2018 року

Докладніше...
Відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
09.07.2018

9 липня 2018 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Колотова відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.


 
Докладніше...
Понінківська фабрика надала план-графік реконструкції очисних споруд – Ігор Гундич підписав спільний протокол / Муніципальне життя
09.07.2018

Понінківська картонно-паперова фабрика надала план-графік реконструкції очисних споруд і після цього голова ОДА Ігор Гундич підписав спільний протокол засідання комісії ТЕБ та НС. План-графік має 17 пунктів до виконання із чіткими датами. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (02 – 06 липня 2018 року) / Муніципальне життя
09.07.2018

Робочий тиждень заступника міського голови-начальника фінансового управління І.К. Ящук розпочався з участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись у понеділок, 2 липня, під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході нарад було обговорено ряд суспільно значимих подій, що відбулись в місті минулого тижня, а також перспективні плани роботи на поточний робочий тиждень. Затим Ірина Ящук провела галузеву нараду з питань фінансів та міського бюджету.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Колотова С.Ю. впродовж тижня (2 – 6 липня 2018 року) / Муніципальне життя
09.07.2018

У понеділок, 2 липня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області та начальником Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Докладніше...
Особистий прийом громадян міським головою Віктором Весельським / Муніципальне життя
09.07.2018

6 липня 2018 року в приміщенні громадської приймальні №1 Будинку рад міської голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Цього дня до очільника міста по допомогу прийшло семеро громадян. Одне звернення, що стосувалось благоустрою території міського парку культури та відпочинку, було колективним.


 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.07.2018
Докладніше...
8 липня – День родини / Муніципальне життя
06.07.2018

Шановні новоград-волинці! Прийміть щирі та сердечні вітання з Днем родини! Українська нація одвічно славилася шанобливим ставленням до родинних цінностей. Саме тому сім’я в нашій країні є основним елементом суспільства, носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного з нас. 

Докладніше...
День родини у Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / Гуманітарна сфера
06.07.2018

Вже традиційно в переддень Дня родини, в Новоград-Волинському центрі соціальних служб відбувається захід для родин демобілізованих учасників АТО. З привітальним словом виступила директор Центру Антоніна Лапинська, яка побажала присутнім злагоди, миру та сімейного затишку та розповіла про умови конкурсу малюнків «Літо та моя родина». Приєдналася до привітального слова заступник директора департаменту праці та соціального захисту Надія Шатило, яка також розповіла про санаторно-курортне лікування демобілізованих учасників АТО. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 06 липня 2018 року

Докладніше...
Урочистості з нагоди повернення повернення 30-ї окремої механізованої бригади / Муніципальне життя
05.07.2018

5 липня 2018 року відбулись урочисті заходи з нагоди повернення 30-ї окремої механізованої бригади. О 10:00 год ранку на навчальному полігоні військової частини А 0409 (Олександрівський полігон) розпочалась офіційна частина заходів.

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-травень 2018 року / Економіка
05.07.2018

На 1 травня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград-Волинського за оцінкою становила 56199 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-квітень 2018р. становить 89 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  88 осіб. Кількість зареєстрованих народжень за січень-квітень 2018р. – 140 осіб, що на 36 осіб менше від минулорічного показника. Смертей зареєстровано 243, що на 4 менше ніж у минулому році (98,4%), природне скорочення населення становить 103 особи.

Докладніше...
Очільник міста привітав особовий склад Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області з професійним святом / Муніципальне життя
05.07.2018

4 липня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України, що відбулись в актовій залі Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області. До привітань долучились: заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Андрій Подік та керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук. 

Докладніше...
Учасники веломарафону The Sun Trip завітали до Новограда-Волинського / Спорт
05.07.2018

12 тисяч кілометрів та десять країн – і все це велосипедом. 5 липня 2018 року Новоград-Волинський відвідали учасники веломарафону TheSunTrip, які стартували у Франції та їдуть через Україну аж до Китаю. У марафоні беруть участь 40 осіб, кожен з яких має свій маршрут. Головна особливість подорожі – всі учасники їдуть на електровелосипедах з сонячними батареями. Цього року маршрут проходить шовковим шляхом – від м. Ліона (Франція) до м. Гуанджоу (Китайська Народна Республіка).

Докладніше...
Юні футболісти з Новограда-Волинського взяли участь у Міжнародному турнірі з футболу «Ломжа CUP – 2018” / Спорт
05.07.2018

Після офіційного візиту депутатів Новоград-Волинської міської ради в польське місто-побратим Ломжа, з 29 червня по 02 липня 2018 року була запрошена футбольна команда юнаків 2007 року народження дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради в кількості 17 чоловік на чолі з тренером Скиданом Р.М. для участі в Міжнародному турнірі з футболу «Ломжа CUP – 2018” серед юнаків 2006 р.н. і молодших. 

Докладніше...
4 липня – День Національної поліції України / Муніципальне життя
04.07.2018

Шановні правоохоронці! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України! Саме ви покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, прикладати максимум зусиль для того, щоб буква закону держави, завжди втілювалась у повсякденному житті наших громадян.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський відвідав будівельний майданчик хірургічного корпусу / Муніципальне життя
04.07.2018

4 липня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомиром Дутчаком та головним лікарем Новоград-Волинського міськрайонного ТМО здійснили робочий візит на будівельний майданчик хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 липня 2018 року

Докладніше...
До уваги товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю! / Муніципальне життя
04.07.2018

17 червня 2018 року набрав чинності Закон України від 06.02.2018 № 2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон № 2275), Прикінцевими та перехідними положеннями якого внесено зміни до Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Із набранням чинності Законом № 2275, Закон України «Про господарські товариства» втратив чинність у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.07.2018

Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища (5-9 липня 2018 року).

Докладніше...
Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс – СМС-інформування / Муніципальне життя
04.07.2018

Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України  в Житомирській області повідомляє, що Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн-сервіс для громадян  -   СМС-інформування. Відтер, за допомогою СМС-повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а застрахованих осіб  -  про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 04 липня 2018 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
03.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 04 липня по 06 липня 2018 року

Докладніше...
Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області Іван Заінчковський відвідав будівельний майданчик «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
03.07.2018

3 липня 2018 року міський голова Віктор Весельським разом з начальником головного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області Іваном Заінчковським та начальником Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Оксаною Плохотюк відвідали будівельний майданчик соціального «Прозорого офісу». Наразі ведуться бетонні роботи (лиття опор, які триматимуть перекриття між першим та другим поверхом бек-офісу) та роботи по в’язці арматури (фронт-офіс). 

Докладніше...
Звіт про роботу спостережної комісії Новоград-Волинської міської ради за I півріччя 2018 року / Муніципальне життя
03.07.2018

Протягом I півріччя 2018 року спостережною комісією  Новоград-Волинської міської ради надавалась певна допомога особам, які звільнилися з місць позбавлення волі таособам, позбавленим волі, звільненим від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком. Члени комісії постійно сприяли в організації  громадського контролю за дотриманням  прав і законних інтересів осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі та звільнених  від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.  

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста / Муніципальне життя
03.07.2018

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський за зверненням жительки міста здійснив виїзне обстеження / Муніципальне життя
03.07.2018

2 липня 2018 року відбулось виїзне обстеження за участі міського голови Віктора Весельського згідно звернення жительки міста.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.07.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 03 липня 2018 року

Докладніше...
Щотижневі оперативна та апаратна наради з працівниками виконавчих органів міської ради / Муніципальне життя
02.07.2018

2 липня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради з працівниками виконавчих органів міської ради. У ході нарад було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Докладніше...
IV конференція “Організаційний розвиток бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств” / Муніципальне життя
02.07.2018

25 червня у Києві відбулась IV конференція “Організаційний розвиток бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств” в рамках Програми розвитку ООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України) та за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). 

Докладніше...
Турнір з боксу в місті Коростень / Спорт
02.07.2018

30 червня 2018 року у спортивному та бойовому місті Коростень проходив відкритий турнір з боксу серед юнаків та дівчат на Кубок громадської організації “Молодь Північного краю”. Участь у змаганнях брали спортсмени з Малина, Чопович, Новограду-Волинського, Житомира та Коростеня. Загальна кількість учасників турніру склала трохи більше 80 осіб.

Докладніше...
1 липня – День архітектури / Муніципальне життя
02.07.2018

Професія архітектора є надзвичайно відповідальною, але й не менш творчою, що дає можливість сповна реалізовувати власні бачення та підходи до професійної діяльності. Щодня архітектори своєю працею створюють загальну атмосферу, красою і неординарністю яких будуть захоплюватися нащадки.  

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся масштабний музичний фестиваль «Lesia Grand Fest» / Муніципальне життя
02.07.2018

З 28 по 30 червня в Новограді-Волинському проходив масштабний музичний фестиваль «Lesia Grand Fest». Організаторами свята виступила громадська організація «Фундація Широкопояс». Музичне дійство «дислокувалось» на території солдатського пляжу. Впродовж 3-х дів кожен гість свята міг знайти розваги на свій смак. На величезній території розташувались: ігрове містечко, фуд-корт, наметовий табір, ігрові лотереї, виставкові локації, розважальні заходи тощо. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (25 – 28 червня 2018 року) / Муніципальне життя
02.07.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 25 червня, заступник міського голови-начальник фінансового управління І.К. Ящук взяла участь в оперативній та розширеній апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Весельський. У ході розширеної апаратної наради з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області та начальником Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області відбулось обговорення виконаних доручень та планів на поточний тиждень. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Легенчука А.В. впродовж тижня (25 - 28 червня 2018 року) / Муніципальне життя
02.07.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 25 червня, заступник міського голови А.В. Легенчук провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій. Затим Анатолій Легенчук взяв участь у оперативній та розширеній апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході розширеної апаратної наради керівники структурних підрозділів міської ради проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на цей тиждень. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (25-28 червня 2018 року) / Муніципальне життя
02.07.2018

У понеділок, 25 червня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, що відбулися під головуванням очільника міста Віктора Весельського. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (25-28 червня 2018 року) / Муніципальне життя
02.07.2018

25 та 26 червня, протягом двох днів перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов перебував в установі «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» (м. Житомир), де взяв участь у стратегічній сесії по підвищенню конкурентоспроможності регіонів. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 22-у річницю Конституції України / Гуманітарна сфера
02.07.2018

Щороку, починаючи 1996-го, 28 червня Україна відзначає День Конституції. Це – знаковий для українців день, бо в цей день ми, після багатьох років неприйняття і дискусій отримали основоположний документ найвищої юридичної сили. Конституція незалежної української держави стала важливим кроком на шляху затвердження її європейських демократичних принципів розвитку та величним виявом волі українського народу жити у власній суверенній країні.

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся молодіжний велопробіг «Без кордонів» / Спорт
02.07.2018

27 червня 2018 року управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради організувало для жителів міста молодіжний велопробіг під девізом «Без кордонів». Цього дня звягельчани зібрались, щоб провести час з користю для свого здоров’я, поспілкуватись з друзями, активно відпочити, отримати не тільки масу позитивних вражень, а ще отримати подарунки. 

Докладніше...
Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Новоград-Волинського промислово-економічному технікуму / Гуманітарна сфера
02.07.2018

Кінець червня – пора завершення навчання у вищих навчальних закладах. 27 червня 2018 року дипломи про здобуту професію отримали студенти Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. Святково вбрані випускники, пройшли містом колоною від стін рідного навчального закладу до міського Палацу культури, де для них відбулася урочиста святкова програма. 

Докладніше...
Відбулось засідання робочої групи з питань відновлення та проведення робіт по реконструкції будівлі Молодіжного центру / Муніципальне життя
02.07.2018

27 червня 2018 року в конференц-залі Будинку рад відбулось засідання робочої групи з питань відновлення та проведення робіт по реконструкції будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради вул. Шевченка, 5/1. Участь в засіданні взяли перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, члени робочої групи, працівники виконавчих органів міської ради, голови постійних комісій міської ради та депутати міської ради. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Програма міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині Джерела»
13.07.2018

27 липня, п’ятниця. 10.00 Екскурсії: Літературно-меморіальний музей Лесі Українки, вул. Соборності, 76-2, Музей родини Косачів, вул. Родини Косачів, 5-а, Краєзнавчий музей, міський Палац культури імені Лесі Українки, пл. Лесі Українки, 9

Докладніше...
Запрошуємо активну та небайдужу Громадську Організацію, яка готова взяти на себе зобов'язання з впровадження ресурсу "Відкрите місто" на волонтерських засадах
12.07.2018

З метою активізації участі мешканців міста у вирішенні актуальних питань життєдіяльності громади та запровадженні у місті дієвого механізму взаємодії громадян, місцевої влади та бізнесу, запрошуємо активну та небайдужу Громадську Організацію, яка готова взяти на себе зобов'язання з впровадження ресурсу "Відкрите місто" на волонтерських засадах. 

Докладніше...
Шановні новоград-волинці та гості нашого міста!
11.07.2018

Запрошуємо вас долучитись до святкування Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке відбудеться 27, 28, 29 липня 2018 року.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa