Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Липень 2016 року
Вражаюча статистика Держпраці / Муніципальне життя
29.07.2016

Сумні наслідки ігнорування правилами техніки безпеки та охорони праці або незнання елементарних правил поведінки на потенційно небезпечних об’єктах, засвідчує наступна статистика. За даними Державної служби України з питань праці станом на 30.06.2016р. в Україні загинуло 8 працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, тоді як за цей же період 2015р. загинуло 2 працівники.

Докладніше...
Восени у Великобританії буде проводитися тиждень України / Муніципальне життя
29.07.2016

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації щодо проведення  бізнес-форуму та виставки “Speciality & Wine Food Fair 2016″.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося підведення підсумків краєзнавчої вікторини «Кожен день я тебе відкриваю, рідне місто кохане моє» / Муніципальне життя
29.07.2016

29 липня 2016 року о 15:00 годині в музеї родини Косачів підвели підсумки краєзнавчої вікторини «Кожен день я тебе відкриваю, рідне місто кохане моє», яку було оголошено у рамках проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв "Лесині джерела".


 
Докладніше...
В рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» у Новограді-Волинському відбулася наукова конференція «Вона у віки майбутні йти повинна» / Муніципальне життя
29.07.2016

29 липня 2016 року у Новограді-Волинському для науковців, краєзнавців, поціновувачів Лесиного слова з різних куточків України гостинно відкрив свої двері літературно-меморіальний музей Лесі Українки. На порозі закладу дорогих гостей привітно зустрічала завідувачка музеєм Віра Римська. Учасники конференції поклали квіти та вклонилися до пам'ятника видатній землячці, поетесі Лесі Українці. Затим, відповідно до програми Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», розпочалася наукова конференція «Вона у віки майбутні йти повинна».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки / Муніципальне життя
29.07.2016

29 липня 2016 року у музеї родини Косачів відбувся ХІ Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки, який розпочинає свою історію з 2006 року та є одним із найважливіших фрагментів Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“. Головна  мета проведення конкурсу є популяризація творів Лесі Українки, заохочення до класичної спадщини молодих талантів, сприяння формуванню професійності, високої духовності, усвідомлення національної ідеї.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася презентація виставки авторських робіт художниці Наталії Аксьоненко / Муніципальне життя
29.07.2016

29 липня 2016 року відбулася презентація виставки авторських робіт художниці Наталії Аксьоненко з м.Коростень. Розпочалася презентація з вітального слова завідувачки літературно-меморіального музею Лесі Українки Віри Римської, яка розповіла про Наталію та її творчий шлях. Надалі слово було надано самій Наталії Олегівні, яка розповіла як народжувалися ідеї для виставки. 

Докладніше...
Подяка за підтримку та допомогу у проведенні Міжнародного свята літератури і мистецтв "Лесині джерела" / Муніципальне життя
29.07.2016

Щира подяка керівникам підприємств, підприємцям міста та усім, хто взяв активну участь у допомозі з проведення та підтримці щорічного Міжнародного свята літератури і мистецтв "Лесині джерела".

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочалося Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
29.07.2016

Щороку, в останні вихідні липня, маленька Батьківщина всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки – Новоград-Волинський, привітно зустрічає прихильників творчості та поціновувачів таланту видатної землячки.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 29 по 31 липня 2016 року / Муніципальне життя
28.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 29 по 31 липня 2016 року.

Докладніше...
29, 30, 31 липня – Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
28.07.2016

Шановні новоград-волинці, шанувальники літератури, творчості нашої геніальної землячки Лесі Українки! Традиційно, щороку наприкінці липня наше місто збирає друзів, гостей, талановитих людей з усіх куточків України та зарубіжжя, які приїздять щоб вклонитися землі, що народила геніальну поетесу. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий Новоград-Волинський. Адже «Лесині  джерела» – це саме ті джерела, які живлять наші душі, додають нам сили, щоб долати труднощі сьогодення, які підтримують нашу культуру, нашу національну ідентичність.

Докладніше...
Понінківський картонно-паперовий комбінат повністю визнав свою провину у забрудненні річки Хомори на Житомирщині / Муніципальне життя
28.07.2016

Понінківський комбінат визнав свою провину у забрудненні річки. За словами Голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської, досягнуто домовленостей, згідно з якими комбінат має привести у відповідність не лише власні очисні споруди, а й повністю зайнятися очищенням річки. “Вони визнали, вони згодні. Вони сьогодні виділяють кошти і будуть займатися своїми очисними спорудами і тим, що вони зробили — вони будуть загалом займатися очисткою річки”, — повідомила вона.

Докладніше...
27 липня 2016 року на 79 році пішов із життя Мирутенко Леонтій Миколайович / Муніципальне життя
28.07.2016

28 липня в останню путь новоград-волинці провели Мирутенка Леонтія Миколайовича. Мабуть, не знайдеться тих слів, якими можна зменшити те величезне горе, яке спіткало рідних та близьких у зв’язку з непоправною втратою. Пішла з життя добропорядна, чуйна людина. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота у виконавчих органах протягом декількох скликань. Леонтій Миколайович брав активну участь у житті територіальної громади міста, був членом ради старійшин при міському голові, був нагороджений почесною відзнакою міста Новограда-Волинського Орден „Звягель“.

Докладніше...
Надійшов лист-відповідь від Національної телекомпанії України / Муніципальне життя
28.07.2016

На ім’я Новоград-Волинського міського голови надійшов лист-відповідь від філії Національної телекомпанії Україна «Центральної дирекції «Українське радіо» , в якому зазначається що філія НТКУ «ЦД «Українське радіо» підготувала та направила документи НТКУ для звернення до ДП «Український державний центр радіочастот» на прорахунок частоти в FM-діапазоні у м.Новоград-Волинський Житомирської області з потужністю 250Вт.

Докладніше...
Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Новоград-Волинська міська рада та її виконавчі органи / Муніципальне життя
28.07.2016

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від  19.01.15 №  3 затверджено  Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію виконавчими органами Новоград-Волинської міської ради та розміру цих  витрат. Відповідно до якого інформація на запит надається безкоштовно:


 
Докладніше...
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом / Муніципальне життя
28.07.2016

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Нехай твоє серце б’ється», до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом, організували та провели акцію, мета якої - підвищення інформованості  про дане захворювання, шляхи його поширення, методи діагностики, стратегії доступного лікування і можливої профілактики. Цей інформаційний та пам’ятний День було вирішено встановити на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я ще в 2010-му році. З тих пір він відзначається щорічно 28-го липня.

Докладніше...
Міський голова оглянув територію колишнього полку тралів / Муніципальне життя
28.07.2016

27 липня 2016 року міський голова Віктор Весельський, перший заступник міського голови Сергій Колотов та заступник міського голови Віктор Шалухін за участі заступника начальника штабу 30-ї ОМБр Романа Михальчука і командира третього автомобільного полку багатоосьових тяжких колесних тягачів (1985-1996 рр.) Бориса Гладуна оглянули територію колишнього полку тралів, який у 2001 році було розформовано.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 28 липня 2016 року / Муніципальне життя
27.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 28 липня 2016 року

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 27 липня 2016 року / Муніципальне життя
26.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 27 липня 2016 року

Докладніше...
Інформація про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року / Муніципальне життя
26.07.2016

До бюджету міста за І півріччя 2016 року надійшло коштів у сумі  214 472,0 тис. грн або 106,4% до уточненого плану міської ради. В порівнянні з відповідним періодом минулого  року надходження збільшились  на 59 225,2 тис.  грн або на 38,1%. До загального фонду міського бюджету надійшло 207 739,3 тис. грн або 106,6% до уточненого плану міської ради. Проти відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 57 983,3 тис. грн або на 38,7%. 

Докладніше...
Новоград-Волинським міжрайвідділ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» інформує / Муніципальне життя
26.07.2016

За результатами лабораторних досліджень, проведених в липні місяці 2016р. у пробах води, відібраних з джерел міста, мали місце відхилення за мікробіологічними показниками - виявлені загальні колі-форми в джерелах по вулицях Леваневського, Водопровідній, Надслучанській та у двох джерелах по вул.Ціалковського.

Докладніше...
Затверджено перелік категорій осіб, які мають право на 50% знижку вартості проїзду у 2016 році на міських автобусних маршрутах загального користування / Муніципальне життя
26.07.2016

У відповідності до рішення міської ради затверджено перелік категорій осіб, які мають право на 50% знижку вартості проїзду у 2016 році на міських автобусних маршрутах загального користування у вівторок, четвер, суботу.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 26 липня 2016 року / Муніципальне життя
25.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 26 липня 2016 року.

Докладніше...
Інформація про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності міського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області на території міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
25.07.2016

Упродовж 6 місяців 2016 року вжито ряд заходів з метою забезпечення прав і свобод громадян, розкриття і розслідування злочинів, відшкодування завданих ними збитків. За звітний період до Новоград-Волинського ВП від жителів міста надійшло 4465 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, які внесені до єдиного обліку, заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, за 6 місяців (4400).

Докладніше...
Зробимо місто чистим: у Новограді-Волинському провели загальноміський день благоустрою / Муніципальне життя
25.07.2016

Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Погодьтеся, приємно милуватися чистими вулицями, проводити час в зеленіючих парках і скверах міста. Однак, слід пам’ятати, що їх чистота та благоустрій залежить від кожного з нас. 23 липня 2016 року, за ініціативи секретаря міської ради Олени Пономаренко та відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 20.07.16 № 168(о), у Новограді-Волинському провели загальноміський день благоустрою.

Докладніше...
Новоград-волинцям презентували книгу «Новоград-Волинський. Персоналії» / Муніципальне життя
25.07.2016

22 липня 2016 року у музеї родини Косачів презентували книгу «Новоград-Волинський. Персоналії». Розпочався захід із пісні про Новоград-Волинський у виконанні Ігоря Завгороднього та супроводжувався грою ансамблю «Классік». Ведуча заходу – начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць, зауважила, що це третя книга з історії Новоград-Волинського краю, робота над якою тривала майже три роки. У виданні подано розповіді про понад 850 знаних людей, які народилися або пов’язали свою долю зі Звягельщиною. Цей біографічний довідник вміщує 416 сторінок. У невеличких статтях-лозунгах подано основні дані про кожну особу.

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян Новоград-Волинським міським головою Віктором Весельським та секретарем міської ради Оленою Пономаренко / Муніципальне життя
22.07.2016

22 липня 2016 року міський голова разом із секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, начальниками управлінь та відділів здійснили об’їзд мікрорайону «Дружба». Зокрема, поспілкувалися з жителями однієї з багатоповерхівок мікрорайону та надали рекомендацію по створенню ОСББ, для подальшої можливості капітального ремонту будівель.

Докладніше...
Затверджено нового заступника Новоград-Волинського міського голови / Муніципальне життя
22.07.2016

21 липня під час пленарного засідання шостої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання було затверджено заступником міського голови - Шалухіна Віктора Андрійовича, який буде куратором житлово-комунальної галузі в місті. 

Докладніше...
Юрій Марціновський здобув перемогу у кубку України з шашок 100 серед чоловіків / Муніципальне життя
22.07.2016

22 липня 2016 року заступник міського голови Оксана Гвозденко зустрілася з переможцем кубку України з шашок 100 серед чоловіків Юрієм Марціновським. Оксана Василівна привітала Юрія з перемогою, від імені міського голови вручила Привітальний лист та побажала невичерпної енергії, нових вагомих здобутків, успішної реалізації усіх задумів і починань. 

Докладніше...
Візит делегації медичних працівників Новограда-Волинського до міста Вознесенськ / Муніципальне життя
22.07.2016

19 липня 2016 року делегація міста Новограда-Волинського у складі начальника відділу охорони здоров’я Дутчака Л.Р., головного спеціаліста відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Потопальської І.В., головного лікаря міськрайТМО Бориса В.М. та головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги населенню м. Новограда-Волинського» Вошко І.В., заступника головного лікаря з поліклінічної роботи та ЕТМ міськрайТМО Весельської О.М., інженера-програміста міськрайТМО Демчук М.О. відвідали місто Вознесенськ Миколаївської області з метою вивчення кращого досвіду у впровадженні ефективної моделі надання медичних послуг для населення.

Докладніше...
У Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася виробнича нарада із фахівцями з соціальної роботи / Муніципальне життя
22.07.2016

19 липня 2016 року в приміщенні міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася виробнича нарада із фахівцями з соціальної роботи. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 22 по 24 липня 2016 року / Муніципальне життя
21.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 22 по 24 липня 2016 року

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 21 липня 2016 року / Муніципальне життя
20.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 21 липня 2016 року.

Докладніше...
Міський голова привітав Наталію Радченко з ювілеєм / Муніципальне життя
20.07.2016

20 липня 2016 року лікар-педіатр дільничного педіатричного відділення Комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Радченко Наталія Михайлівна відзначає 55 років від дня народження. Цього дня з нагоди славного ювілею привітали іменинницю міський голова Віктор Весельський та начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак. Очільник міста у привітальному листі зазначив: «Шановна Наталіє Михайлівно! Від щирого серця бажаю Вам довголіття, життєвої наснаги, сімейного тепла та затишку, злагоди та добробуту у Вашій оселі! 

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили важливі питання розвитку громад міста та району / Муніципальне життя
20.07.2016

19 липня 2016 року відбулося засідання спільної робочої групи з питань координації роботи постійних депутатських комісій міської та районної рад та подальшого успішного соціально-економічного розвитку громад міста і району. Це вже вдруге, під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко та голови районної ради Дмитра Рудницького, зібрались голови постійних комісій, груп та депутатських фракцій обох рад, щоб обговорити важливі питання життєзабезпечення та ефективного функціонування територіальних громад міста і району. 

Докладніше...
ПРОГРАМА Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ / Муніципальне життя
20.07.2016

Шановні новоград-волинці та гості нашого міста, запрошуємо вас 29-31 липня 2016 року завітати на Міжнародне свято літератури та мистецтв «Лесині джерела», яке щорічно збирає прихильників творчості та поціновувачів таланту нашої видатної землячки Лесі Українки.

Докладніше...
Відбулася зустріч міського голови з заступниками директорів загальноосвітніх закладів / Муніципальне життя
20.07.2016

19 липня 2016 року міський голова В.Л. Весельський протягом дня зустрівся з заступниками директорів загальноосвітніх закладів з навчально-виховної та виховної роботи. Участь у зустрічі також взяли заступник міського голови О.В.Гвозденко та тв.о. начальника управління освіти і науки міської ради Т.В.Ващук. В ході зустрічі обговорювалися питання щодо посилення ролі виховання дітей у навчальних закладах, науково-дослідницької роботи у розвитку освіти та методичне забезпечення освітніх закладів. Також присутні порушували питання щодо вивчення можливості введення додаткових ставок заступників директорів з виховної роботи.

Докладніше...
Міський голова привітав директора Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму з нагоди ювілею від дня народження / Муніципальне життя
20.07.2016

19 липня 2016 року ювілейний день народження відзначає директор Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму Петрошук Алла Володимирівна. Цього дня, привітати іменинницю завітав міський голова В.Л. Весельський разом із секретарем міської ради О.А. Пономаренко, заступником міського голови з питань освіти, культури,  фізичної культури і спорту, молодіжної політики О.В. Гвозденко, в.о. начальника управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук та представником від жіночої ради міста В.І. Найдюк.

Докладніше...
Увага!!! Загальноміська толока!!! / Муніципальне життя
20.07.2016

Напередодні підготовки до Міжнародного свята літератури і мистецтва „Лесині джерела“ у Новограді-Волинському відбудеться загальноміська толока по наведенню належного санітарного стану та благоустрою території міста, поліпшення архітектурно-естетичного вигляду об’єктів. Комунальні служби вже взялися за роботу, але чистота й порядок у рідному місті завжди були справою усієї громади. Нам потрібно за короткий термін навести у ньому взірцевий порядок, адже ми готуємося до свята.

Докладніше...
Вручено посвідчення та нагрудні знаки «Мати-героїня» / Муніципальне життя
20.07.2016

14.07.2016 року міським головою В.Л. Весельським на засіданні виконавчого комітету міської ради були нагороджені матері-героїні м. Новограда-Волинського, відповідно до Указу Президента України “Про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” № 198 від 07 травня 2016 року, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення  умов для всебічного їх розвитку: Качура Світлана Миколаївна, матір шести дітей та Боровська Ганна Антонівна, матір п’яти дітей.


 

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось перше засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам / Муніципальне життя
20.07.2016

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016  № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам», розпорядженням міського голови від 12.07.2016 року № 163(о) створена міська комісія з питань призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам на чолі з начальником управління праці та соціального захисту  населення – Хрущ Лілією Василівною.

Докладніше...
Відбулося розширене засідання оргкомітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ / Муніципальне життя
20.07.2016

19 липня 2016 року відбулося розширене засідання оргкомітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв  „Лесині джерела“ за участі міського голови В.Л.Весельського та секретаря міської ради О.А.Пономаренко. Відкрила та провела  дане засідання заступник міського голови О.В.Гвозденко, яка проаналізувала стан підготовки до Міжнародного свята, ознайомила присутніх з сувенірною продукцією. Під час засідання оргкомітету було обговорено основні організаційні питання щодо проведення свята.

 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 20 липня 2016 року / Муніципальне життя
19.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 20 липня 2016 року.

Докладніше...
Міністерство фінансів України розглянуло листи Новоград-Волинської міської ради щодо виділення з державного фонду регіонального розвитку коштів на продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО / Муніципальне життя
19.07.2016

Міністерство фінансів України на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка від 14.06.2016 №20142/3/1-16 розглянуло листи Новоград-Волинської міської ради від 26.05.2016 №№01-03/1055,01-03/1056 та 01-03/1057 щодо виділення з державного фонду регіонального розвитку коштів на продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського територіального медичногооб’єднання в м. Новоград-Волинському Житомирської області.

Докладніше...
Призначили нового начальника Новоград-Волинського відділу поліції / Муніципальне життя
19.07.2016

19 липня 2016 року в актовій залі приміщення відділу поліції начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко представив нового в.о. начальника Новоград-Волинського відділу поліції підполковника Юрія Кононенка. Міський голова Віктор Весельський привітав з призначенням нового керівника та зазначив:

 
Докладніше...
Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного шостої сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
19.07.2016

18 липня 2016 року під головуванням очільника міста Віктора Весельського відбулося друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного шостої сесії міської ради сьомого скликання. У роботі погоджувальної ради взяли участь керівники депутатських фракцій і груп, та доповідачі з питань порядку денного сесії. Мета засідання – знаходження спільних точок порозуміння і налагодження конструктивного діалогу для забезпечення стабільного проведення засідання сесії міської ради та ухвалення важливих для територіальної громади міста рішень.


 
Докладніше...
До Новограда-Волинського з навчальним візитом завітала делегація з Донецької та Луганської областей / Муніципальне життя
19.07.2016

У рамках Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», 18 липня 2016 року до Новограда-Волинського з навчальним візитом на тему: «Місцевий економічний розвиток та створення нових робочих місць» завітала делегація з Донецької та Луганської областей. Учасники делегації, а це – представники органів місцевої та регіональної влади, органів місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств, представники громадського сектору східного регіону України, перебуватимуть у нашому місті до 21 липня.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 19 липня 2016 року / Муніципальне життя
18.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 19 липня 2016 року.

Докладніше...
Команда дітей та молоді Новограда-Волинського втретє стала володарем найвищої нагороди табору «Крынічка» - 2016 / Муніципальне життя
18.07.2016

З 29 червня по 7 липня 2016 року команда дітей та молоді Новограда-Волинського представляла Україну серед 29 команд з Білорусі і Росії в таборі дружби «Крынічка» - 2016. Цьогорічна програма XXIV зміни табору проходила в рамках урочистостей з нагоди відзначення 55 річниці Білоруського фонду миру «Сім кольорів веселки». Приємно відмітити, що наша команда  втретє стала володарем найвищої нагороди табору – кубка дружби дітей слов’янських народів, були визнані найкращим загоном, а також отримали кубок Курського фонду миру. За  участь і перемогу в міжнародних змаганнях новоград-волинці отримали 85 дипломів. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському вперше відбулася футбольна гра між ФК "Звягель" та ФК "Авангард" / Спорт
18.07.2016

16 липня 2016 року на стадіоні "Авангард" відбулося перше в історії Новограда-Волинського футбольне дербі, де на одному полі зустрілися  дві команди з одного міста ФК "Звягель" та ФК "Авангард". Перед початком гри глядачі мали чудову нагоду отримати  заряд енергії і позитиву від виступу фіналістів шоу "Україна має талант", гурту "Чіп".  Потому, після розминки на футбольному полі команд, з вітальним словом звернувся міський голова В.Л.Весельський, який зазначив, що  кожна з команд має усі шанси на перемогу, адже мають у своєму складі чудових футболістів і досвідчених тренерів.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 липня 2016 року / Муніципальне життя
15.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 липня 2016 року

Докладніше...
Обговорювалося питання щодо будівництва дамби на р.Случ / Муніципальне життя
15.07.2016

15 липня  2016 року міський голова Віктор Весельський зустрівся та проектантами з м.Житомир та м.Дніпро щодо будівництва дамби через р.Случ в районі вул.Дімітрова, а саме: директором Державного регіонального проектно-вишукувального інституту „Дніпродіпроводгосп»“ Володимиром Гринюком, директором колективного підприємства „Житомирводпроект“ Юрієм Горностаєм,  головним інженером проекту Володимиром Крутчиком.

Докладніше...
Новий етап прозорості будівництва / Муніципальне життя
15.07.2016

14 липня 2016 року в місті Києві відбувся семінар з прозорого та ефективного управління у будівельній сфері „Республіка Корея – Україна: обмін досвідом з підвищення прозорості у сфері будівництва за бюджетні кошти”, який проводився Міністерством інфраструктури України, Програмою розвитку ООН в Україні, Центром досліджень політики ПРООН в Сеулі та Муніципалітетом Сеулу. Участь у заході від міста Новоград-Волинський взяли представники управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Альяних З.С. - заступник начальника управління, начальник відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, Шапран Т.М. - начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради).

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися громадські слухання з питання будівництва біогазового заводу у місті / Муніципальне життя
15.07.2016

Задля отримання альтернативних джерел енергії та покращення екологічної ситуації у Новограді-Волинському планується реалізувати потужний інвестиційний проект з будівництва сучасної біогазової станції. Ще у квітні 2016 року делегація новоград-волинців перебувала з робочим візитом у смт. Рокитно Київської області, де ознайомилася з роботою біогазового підприємства, збудованого за кошти ЄБРР компанією "ZORG". У травні було створено робочу групу з питань будівництва біогазової станції у нашому місті під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова.

Докладніше...
Відбувся черговий особистий прийом Новоград-Волинського міського голови та секретаря міської ради / Муніципальне життя
15.07.2016

15 липня 2016 року в громадській приймальні Будинку рад міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко провів особистий прийом громадян. За вирішенням проблемних питань до очільника міста звернулося 18 заявників. 

Докладніше...
15 липня – День українських миротворців / Муніципальне життя
15.07.2016

Дорогі земляки! Щиро та сердечно вітаємо всіх, хто брав участь в миротворчих операціях і зараз виконує завдання з підтримки миру – з Днем українських миротворців!

Докладніше...
16 липня – День бухгалтера / Муніципальне життя
15.07.2016

Шановні бухгалтери, працюючі у всіх галузях міста Новограда-Волинського! Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята. 

Докладніше...
Відбулося чотирнадцяте засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
15.07.2016

14 липня 2016 року у великій залі Будинку рад відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні були присутні 20 членів виконавчого комітету міської ради, керівники виконавчих органів влади, радники міського голови, представники громадськості, місцевих ЗМІ. На порядку денному було розглянуто 18 рішень та прийнято до уваги 2 інформації. Проекти рішень „Про затвердження Положення про користування послугами лазні на пільгових умовах  для окремих категорій громадян“ та „Про встановлення тарифів на послуги (миття населення) дільниці „Лазня“ комунального підприємства міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ були перенесені на наступне засідання виконавчого комітету на доопрацювання та проведення круглого столу, а також проект рішення „Про капітальний ремонт доріг у 2016 році“ було зняте з порядку денного.

Докладніше...
Державна екологічна інспекція України розглянула звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо забруднення річок Хомора та Случ / Муніципальне життя
15.07.2016

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшла чергова відповідь на звернення депутатів міської ради, яке було прийнято на другому пленарному засіданні четвертої сесії міської ради сьомого скликання 21 квітня 2016 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: зробимо наше місто квітучим і затишним! / Муніципальне життя
15.07.2016

Загальновідомим є той факт, що жінка завжди була охоронцем домашнього вогнища, уособлювала в собі ніжність, доброту, і разом з тим, була наполегливою, принциповою та рішучою. 

Докладніше...
Роботи учасниці ста всеукраїнських виставок у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
15.07.2016

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки виставлено роботи Н. О. Галушко-Аксьоненко. Директор музею В. О. Римська аж сплескує руками: «Такої краси у наших стінах ще не було». Справді, у витриманому стилі будинку українських інтелігентів незвично бачити, як буяють барвами маки, чорнобривці, соняхи, будяки. Це вишиття на льону з використанням авторської техніки, але виглядають як живі!

Докладніше...
Проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ потребує згуртування всієї громади / Муніципальне життя
14.07.2016

Цього тижня у конференц-залі Будинку рад, під головуванням міського голови Віктора Весельського, в черговий раз відбулася зустріч із приватними підприємцями, завідувачами аптек, стоматологічних кабінетів, власниками автозаправних станцій щодо фінансової підтримки проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“. Також у нараді взяли участь секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць, начальник відділу підприємницької діяльності міської ради Олена Данилюк, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Наталія Кузнєцова та начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак

Докладніше...
Положення про ХVІ Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки» / Гуманітарна сфера
14.07.2016

30 липня 2016 року об 11.00 в міському Палаці культури ім.Лесі Українки відбудеться 17 Всеукраїнський конкурс автентичного співу "Животоки". Запрошуємо до участі у конкурсі

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 15-17 липня 2016 року / Муніципальне життя
14.07.2016
Докладніше...
Положення про ХVІ Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки» / Муніципальне життя
14.07.2016

30 липня 2016 року об 11.00 в міському Палаці культури ім.Лесі Українки відбудеться 17 Всеукраїнський конкурс автентичного співу "Животоки". Запрошуємо до участі у конкурсі.

Докладніше...
Проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ потребує згуртування всієї громади. / Муніципальне життя
14.07.2016

Цього тижня у конференц-залі Будинку рад, під головуванням міського голови Віктора Весельського, в черговий раз відбулася зустріч із приватними підприємцями, завідувачами аптек, стоматологічних кабінетів, власниками автозаправних станцій щодо фінансової підтримки проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“. Також у нараді взяли участь секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць, начальник відділу підприємницької діяльності міської ради Олена Данилюк, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Наталія Кузнєцова та начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак.

Докладніше...
ПРОГРАМА Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ у м. Новоград-Волинський / Муніципальне життя
14.07.2016

29-31 липня 2016 року на маленькій Батьківщині всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки – у м. Новоград-Волинський, відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке щорічно збирає прихильників творчості та поціновувачів таланту нашої видатної землячки.

Докладніше...
Продовжили роботу постійні комісії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
14.07.2016

13 липня 2016 року за участі міського голови Віктора Весельського та секретаря міської ради Олени Пономаренко продовжили роботу ще три постійні комісії міської ради, на засіданнях яких були розглянуті питання порядку денного пленарного засідання шостої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Нагадуємо про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків) у м. Новоград-Волинський / Муніципальне життя
14.07.2016

Ще влітку 2014 року, враховуючи складну ситуацію, що сталася в державі та терористичну діяльність незаконних військових формувань, з метою забезпечення стабільної ситуації в місті Новограді-Волинському, відповідно до розпорядження міського голови від 07.08.14 №181(о) «Про додаткові заходи безпеки» заборонено використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) на території міста Новограда-Волинського, до моменту завершення антитерористичної операції. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 14 липня 2016 року / Муніципальне життя
13.07.2016
Докладніше...
У храмі святих апостолів Петра і Павла УПЦ Київського Патріархату освятили накупольні хрести / Муніципальне життя
13.07.2016
12 липня 2016 року, у День Святих Першотравневих Апостолів Петра та Павла, у храмі святих апостолів Петра і Павла Української Православної Церкви Київського Патріархату відбулося урочисте богослужіння та освячення накупольних хрестів церкви, яке провів єпископ Лаврентій з благословення Святійшого Патріарха Київської і всієї Русі-України Філарета. 
Докладніше...
Інформація про перевезення пільгових категорій громадян / Муніципальне життя
13.07.2016

До виконавчого комітету міської ради надходять численні звернення від громадян міста, зокрема пенсіонерів та інших пільгових категорій, які на даний момент, відповідно до чинного законодавства не мають права на пільговий проїзд на міських автобусних маршрутах. Відділом економічного аналізу та планування міської ради розроблено проект рішення міської ради та запропоновано перелік категорій осіб, яким надається право на 50%-ну знижку вартості проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування.

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася зустріч з представником асоціації «Феміда-Правозахист» Віктором Дібровою / Муніципальне життя
13.07.2016

За ініціативою депутатів міської ради відбулася зустріч з представником асоціації «Феміда-Правозахист» Віктором Дібровою за участю міського голови Віктора Весельського, секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступників міського голови Лариси Шутової та Юлії Бондаренко, керуючого справами виконавчого комітету Дмитра Ружицького, начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитра Гудзя, начальника центру надання адміністративних послуг міської ради Михайла Макарчука, начальника відділу державної реєстрації міської ради Тетяни Бєлявської, начальника відділу економічного аналізу та планування міської ради Наталії Кузнєцової, начальника юридичного відділу міської ради Людмили Самойленко та депутатів міської ради Анатолія Легенчука, Андрія Рассадіна, Тетяни Рудик та Олександра Кармазіна.

Докладніше...
Розпочали роботу постійні комісії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
13.07.2016

12 липня 2016 року відбулося засідання двох постійних комісій міської ради в рамках підготовки до пленарного засідання шостої сесії міської ради сьомого скликання.

 
Докладніше...
Літнє оздоровлення дітей / Муніципальне життя
13.07.2016

11 червня 2016 року 30 дітей пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки міста Новограда – Волинського відправлено на оздоровлення до Житомирського обласного центру вертебрології і реабілітації «Лісовий берег» за кошти міського бюджету. Протягом зміни діти спробують свої сили в художній самодіяльності, декоративно-ужитковому мистецтві, спортивних змаганнях, відвідають екскурсії та походи. Також дітей чекають оздоровчі та профілактичні заходи. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 13 липня 2016 року / Муніципальне життя
12.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 13 липня 2016 року

Докладніше...
Як висока температура повітря діє на організм людини / Муніципальне життя
12.07.2016

Працездатність людини починає падати при температурі повітря понад 30 °С. За такої високої температури та вологості практично все тепло, що виділяється, віддається у навколишнє середовище при випаровуванні поту. При підвищеній вологості піт не випаровується, а стікає краплинами з поверхні шкіри. Недостатня вологість призводить до інтенсивного випаровування вологи зі слизових оболонок, їх пересихання та розтріскування, забруднення хвороботворними мікробами.

Докладніше...
Відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного шостої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
12.07.2016

11 липня 2016 року під головуванням міського голови В.Л.Весельського відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного шостої сесії міської ради сьомого скликання. Засідання постійних комісій міської ради відбудуться з 12 по 14 липня 2016 року в приміщеннях міської ради. Друге засідання погоджувальної ради проводитиметься 18 липня 2016 року о 13:15 годині в конференц-залі міської ради.

Докладніше...
Військовому госпіталю у Новограді-Волинському бути! / Муніципальне життя
12.07.2016

11 липня 2016 року, за дорученням директора військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, генерал-майора медичної служби Андрія Верби, до нашого міста прибула комісія щодо вирішення питання відновлення функціонування військового госпіталю у м. Новограді-Волинському. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 12 липня 2016 року / Муніципальне життя
11.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 12 липня 2016 року

Докладніше...
Міський голова провів зустріч із завідувачами аптечних закладів та стоматологічних кабінетів міста щодо підготовки до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
11.07.2016

Щороку, у останні вихідні липня, на маленькій Батьківщині всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки – Новограді-Волинському, вшановують її пам'ять та вклоняються її таланту і творчості.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова здійснив повторний об’їзд мікрорайонів «Смолка» і «Кар`єр», а також провів особистий прийом громадян в ЗОШ №10 / Муніципальне життя
08.07.2016

8 липня 2016 року міський голова Віктор Весельський  разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником та заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками відділів та управлінь міської ради, а також представниками ЗМІ здійснив повторний об’їзд мікрорайонів «Смолка» і «Кар`єр».

Докладніше...
Багатоповерхові новобудови міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
08.07.2016

Перед багатьма з нас хоча б раз у житті поставало питання вибору нерухомості як житла для себе і своєї сім'ї, так і як об'єкта інвестування. Ми вибираємо між квартирою в новому будинку або старому, порівнюючи вартість квадратних метрів, якість будівлі, умови навколишнього середовища, інфраструктуру і навіть краєвид, що відкривається з вікна. А як ми знаємо у нашому місті довгий час не будувалося багатоповерхове житло і тому яскравих прикладів архітектури, які б відповідали своєму часові і сучасним технологіям дуже мало.

Докладніше...
Новоград-Волинський зустрів учасників велотуру за Україну та світ без сиріт / Муніципальне життя
08.07.2016

5 липня 2016 року, за участі та підтримки Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби, стартував черговий етап навколосвітнього велотуру за Україну та світ без сиріт, з метою популяризації усиновлення та допомоги знедоленим дітям. Учасники велотуру, а це - прийомні діти зі своїми сім’ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій, а також просто небайдужі громадяни, розпочали свою подорож з Європейської площі м. Київ і планують проїхати через 5 українських областей та попрямують до країн Європи. Загалом у команді 25 велосипедистів, наймолодшому з яких 8 років.

Докладніше...
Виступ заступника Новоград-Волинського міського голови Лариси Валентинівни Шутової під час засідання круглого столу на тему: «Проблематика сирітства та процес деінституалізації в Україні», у рамках візиту учасників велотуру за Україну та світ без сир / Муніципальне життя
08.07.2016

«Шановні учасники круглого столу! Діяльність органу опіки і піклування міста Новограда-Волинського, як і держави в цілому, спрямована на реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання та подолання дитячої бездоглядності і безпритульності, забезпечення дотримання вимог законодавства щодо усиновлення дітей, встановлення опіки та піклування, влаштування в прийомні сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підвищення рівня правової культури територіальної громади міста у сфері охорони дитинства.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 8 по 10 липня 2016 року / Муніципальне життя
07.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 8 по 10 липня 2016 року

Докладніше...
8 липня – День родини / Муніципальне життя
07.07.2016

Шановні новоград-волинці! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня родини – свята, яке уся країна відзначає 8 липня.

Докладніше...
Новоград-Волинський взяв участь у річній підсумковій конференції на тему «Інструменти для сталого зростання міст» на Полтавщині / Муніципальне життя
07.07.2016

Протягом двох днів, 22 та 23 червня 2016 року, на Полтавщині, у рамках проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» і за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, проходила річна підсумкова конференція на тему «Інструменти для сталого зростання міст», у якій взяли участь працівники відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
МОЗ України підтримало інвестиційну програму щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО / Муніципальне життя
07.07.2016

Наприкінці травня 2016 року до Міністерства охорони здоров’я України було направлено лист за підписом міського голови Віктора Весельського щодо сприяння у виділенні коштів у сумі 20 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку для продовження робіт на об’єкті «Будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського територіального медичного об’єднання на вул. Наталії Оржевської, 13 в м. Новограді-Волинському Житомирської області».

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили стан та перспективи економічного розвитку міста / Муніципальне життя
07.07.2016

6 липня 2016 року на запрошення міського голови Віктора Весельського у місті Новограді-Волинському перебував директор Інституту «Вища школа державного управління» Національної академії державного управління (НАДУ), професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом НАДУ при Президентові України Сергій Романюк.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 7 липня 2016 року / Муніципальне життя
06.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 7 липня 2016 року.

Докладніше...
Міський голова провів зустрічі з підприємцями та керівниками промислових підприємств міста щодо підготовки до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
06.07.2016

Традиційно, в останні вихідні липня у м. Новограді-Волинському проводиться щорічне Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Насамперед, організатори свята ставлять собі за мету пропагування серед різних верств населення творчості Лесі Українки, дослідження її літературної спадщини та творчості найближчого оточення – Олени Пчілки, Михайла Драгоманова, Михайла Косача (Обачного), Ольги Косач-Кривинюк (Олесі Зірки) на загальнонаціональному та міжнародному рівнях. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 6 липня 2016 року / Муніципальне життя
05.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 6 липня 2016 року.

Докладніше...
Що необхідно знати про сказ? / Муніципальне життя
05.07.2016

Сказ – дуже небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Сказ входить у п'ятірку інфекційних захворювань, спільних для людей і тварин, які завдають найбільших соціальних та економічних збитків. Дане захворювання характеризується гострим перебігом, ураженням нервової системи і закінчується летально.

Докладніше...
У Новограді-Волинському з навчальним візитом перебуває делегація з Донецької та Луганської областей / Муніципальне життя
05.07.2016

З 4 по 8 липня з навчальним візитом на тему: «Місцевий економічний розвиток та створення нових робочих місць» у місті Новограді-Волинському перебуває делегація у складі представників органів місцевої та регіональної влади, органів місцевого самоврядування, керівників комунальних підприємств, представників громадського сектору Донецької та Луганської областей.

Докладніше...
Очільник міста оглянув робочі приміщення ЦНАПу, відділу державної реєстрації міської ради та Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби / Муніципальне життя
05.07.2016

На минулому тижні, міський голова Віктор Весельський здійснив робочий візит до Центру надання адміністративних послуг, відділу державної реєстрації міської ради та Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Житомирській області, які знаходяться за адресою вул. Соборності, 13. Очільник міста поспілкувався з працівниками цих відділів та установ на тему проблемних робочих питань.

Докладніше...
«Житомиргаз» до кінця року планує облаштувати лічильниками 85% помешкань Житомирської області / Муніципальне життя
05.07.2016

Протягом останніх трьох років більше 11 тисяч споживачів газу Житомирщини встановили лічильники за власний кошт. Житомиряни, не чекаючи термінів отримання безкоштовного лічильника, самостійно встановлюють прилади обліку та економлять газ. 

Докладніше...
День краєзнавства в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського / Гуманітарна сфера
05.07.2016

Літо. Спека. Пора відпусток. В закладах культури ремонти йдуть на повну. Та все ж таки саме влітку проводиться низка краєзнавчих заходів, адже  в липні ми відзначаємо річницю з дня народження Олени Пчілки. Письменниця, громадська  діячка, та, що найголовніше, для поціновувачів історії нашого міста – мати Лесі Українки. Крім того, щороку, в кінці липня, проходить повномасштабне літературно-мистецьке свято «Лесині джерела», присвячене пам’яті Лесі Українки. Тому бібліотеки міста проводять краєзнавчі бесіди, огляди літератури про рідний край, презентують тематичні книжкові виставки… 

Докладніше...
У Новограді-Волинському проведено екологічну акцію «Чистий берег» / Муніципальне життя
05.07.2016

У суботу, 2 липня 2016 року у Новограді-Волинському відбулася екологічна акція  «Чистий берег». Цього дня зібрались не байдужі мешканці міста, які вичищали берег  річки Случ від ряски, трави та  різного бруду. В акції взяли участь вісім осіб, за три години часу було зроблено чимало корисної роботи.


 
Докладніше...
Олімпійський день для дітей / Муніципальне життя
05.07.2016

З нагоди відзначення заснування Міжнародного олімпійського комітету та проведення всесвітнього заходу «Олімпійський день», Національний Олімпійський комітет України з 23 червня 2013 року проводить у всіх містах та селах України Олімпійський тиждень – свято спорту, яке об’єднує людей (незалежно від віку та статі) навколо олімпійських цінностей та здорового способу життя.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 5 липня 2016 року / Муніципальне життя
04.07.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 5 липня 2016 року.

Докладніше...
Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоград-Волинській міській раді / Муніципальне життя
04.07.2016

2 липня у конференц-залі Будинку рад, під головуванням заступника міського голови Л.В. Шутової, відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоград-Волинській міській раді (далі – ДНПК). Приводом для проведення зібрання став випадок нападу лисиці на сторожову собаку, який трапився 19 червня на території «Відділення відновлювального лікування» по вул. Житомирська, 91. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському проведено профілактичний рейд «Захист суспільної моралі» / Муніципальне життя
04.07.2016

На виконання Закону України «Про захист суспільної моралі» спеціалісти служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради організували та провели спільно з інспекторами Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області профілактичний рейд «Захист суспільної моралі» відповідно до розпорядження міського голови від 10.06.2016 року №144(о) з метою попередження розповсюдження серед неповнолітніх продукції порнографічного змісту, що пропагує жорстокість, насильство, сексуальну розпусту. 

Докладніше...
Новий опалювальний сезон – з новими тарифами / Муніципальне життя
04.07.2016

КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує, що для мешканців м.Новограда-Волинського постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 09.06.2016 №1101 затверджено тариф на послугу з централізованого опалення на рівні 29,41 грн./м2 з ПДВ за місяць протягом опалювального періоду (для абонентів житлових будинків без приладів обліку теплової енергії). Для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії вартість 1 Гкал складатиме 1251,31 грн. Зазначена постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції України 23 червня 2016 року за № 887/29017 та набирає чинності з 01.07.2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання міської архітектурно-будівельної містобудівної ради / Муніципальне життя
04.07.2016

2 липня 2016 року відбулося засідання міської архітектурно-будівельної містобудівної ради під головуванням  начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитра Гудзья.
На порядк денний було винесено 4 рішення.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання круглого столу з питань розвитку громад міста та району / Муніципальне життя
04.07.2016

1 липня 2016 року за ініціативи депутатів міської ради, під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко та голови районної ради Дмитра Рудницького, у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання круглого столу за участю першого заступника міського голови Сергія Колотова, голів постійних комісій і керівників фракцій міської та районної рад.

Докладніше...
Два найшвидші способи передати показання лічильника газу – SMS-повідомлення на номер 7104 та через сайт 104.ua / Муніципальне життя
04.07.2016

Жителям Житомирщини необхідно з 1 по 5 липня зняти показання приладів обліку та передати дані до ПАТ «Житомиргаз». Такі заходи дозволять користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали. 

Докладніше...
У Новоград-Волинському відбувся черговий прийом громадян міським головою та секретарем міської ради / Муніципальне життя
01.07.2016
1 липня 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели черговий прийом громадян. Особисто поспілкуватися з міським головою завітало 26 новоград-волинців. 
Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили питання формування госпітальних округів / Муніципальне життя
01.07.2016

30 червня 2016 року у конференц-залі Будинку рад, під головуванням міського голови В.Л. Весельського, відбулась нарада з питань формування госпітального округу з центром в м. Новоград-Волинський відповідно до проекту постанови Кабінету Міністрів України. 

Докладніше...
Флешмоб до Міжнародного дня молоді / Муніципальне життя
01.07.2016

В черговий раз, свою громадську позицію і патріотизм продемонстрували адміністрація та студенти КВНЗ «Новоград-Волинського медичного коледжу». Так студенти до Міжнародного дня молоді провели флешмоб, сформувавши слово «Молодь».

 

Докладніше...
Очільник Новограда-Волинського оглянув стан дорожнього покриття вулиць та тротуарів міста / Муніципальне життя
01.07.2016

30 червня 2016 року міський голова Віктор Весельський разом із начальником житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком і інженером-технагляду цього ж управління Валентиною Мосейчук проїхали містом та оглянули вулиці та тротуари, де буде проведено ремонтні роботи. Зокрема, було здійснено виїзд на вулиці Лесі Українки, Івана Мазепи, Соборності.


 
Докладніше...
1 липня – День архітектури / Муніципальне життя
01.07.2016

Шановні архітектори Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Адже протягом віків архітектори створювали безсмертні шедеври, якими ми захоплюємося і сьогодні.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжуються карантинні обмеження щодо сказу тварин / Муніципальне життя
01.07.2016

На адресу міського голови В.Л. Весельського надійшов лист від Управління Держпродспоживслужби в Новоград-Волинському районі про те, що в м. Новоград-Волинський продовжуються карантинні обмеження щодо сказу тварин, які введені 17.02.2016 року рішенням ДНПК при Новогра-Волинській міській раді. Зокрема, у листі повідомляється, що «19.06.2016 року близько 10 години ранку на територію «Відділення відновлювального лікування» по вул. Житомирська, 91 - забігла лисиця, яка кусалась із сторожовою собакою. На території знаходилась і друга безприв’язна собака, яка бігала за лисицею. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася виїзна нарада з питань роботи полігону твердих побутових відходів та притулку для безпритульних тварин / Муніципальне життя
01.07.2016

30 червня 2016 року відбулася виїзна нарада щодо роботи полігону твердих побутових відходів за участю секретаря міської ради Олени Пономаренко, голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігоря Юшманова, голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Анатолія Легенчука, голови постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергія Хапчука, керівника фракції „Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юрія Новиченка, депутата міської ради Романа Седлецького, начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитра Гудзя, начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука і начальника відділу благоустрою цього ж управління Наталії Дитиненко.

Докладніше...
Новоград-Волинський: подяка за співпрацю / Муніципальне життя
01.07.2016

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради висловлює щирі слова вдячності депутату міської ради, голові Новоград-Волинської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» Хапчуку Сергію Вікторовичу за організацію та проведення 26.06.2016р. в міському парку культури та відпочинку музично-розважального фестивалю «Молодіжний індюк» з нагоди святкування Міжнародного дня молоді. 

 
Докладніше...
У Новоград-Волинському відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також проведення спільного штабного тренування для міської ланки територіальної підсистеми цивільного захисту Житомирської області / Муніципальне життя
01.07.2016

29 червня 2016 року, під головуванням першого заступника міського голови С.Ю. Колотова, у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також проведення спільного штабного тренування.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa