Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Липень 2014 року
1 серпня – 101 річниця від дня смерті Лесі Українки / Муніципальне життя
31.07.2014

Новоград-Волинський – батьківщина видатної письменниці, однієї з фундаторів новітньої української літератури Лесі Українки (справжнє ім’я – Лариса Петрівна Косач), яка знана не лише в Україні, а й у всьому світі, завдяки своїм збіркам поем «Давня казка», «Одно слово», поезій «На крилах пісень», «Думи і мрії», драм «Бояриня», «Лісова пісня» та ін.

Докладніше...
Погостини у Лесиній оселі «Вільні співи, гучні, голосні в ріднім краю я чути бажаю» / Муніципальне життя
30.07.2014

26 липня під час відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтва „Лесині джерела“ у літературно-меморіальний музей Лесі Українки, на погостини у Лесиній оселі «Вільні співи, гучні, голосні в ріднім краю я чути бажаю» завітали поважні гості: народні депутати України Володимир Литвин та Юрій Благодир, голова спілки Лесі Українки в Грузії Гоголадзе Тариел Шалвович, міський голова Володимир Загривий, голова районної ради Франц Весельський, перший заступник райдержадміністрації Руслан Кирилюк, депутати та представники міської ради.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося вручення премій імені Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури / Муніципальне життя
30.07.2014

Вже 28 рік поспіль місто Новоград-Волинський збирає прихильників творчості нелегкого шляху Лесі Українки на Міжнародному святі літератури і мистецтв «Лесині джерела». І ось, 26 липня у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося вручення премій імені Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури. Премія була заснована Обласним фондом культури для увічнення пам’яті та популяризації творчої спадщини великої української поетеси та громадської діячки.

Докладніше...
"Містечко майстрів" у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
29.07.2014

Надзвичайно цікавим фрагментом Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ є "Містечко майстрів". 26 липня з самого ранку у міському парку культури та відпочинку зібралися  народні умільці майже з усіх куточків України аби продемонструвати  свої уміння та талант. У цьому році до Новограда-Волинського завітали 56 майстри з Волинської, Чернігівської, Львівської, Запорізької, Полтавської, Рівненської, Івано–Франківської, Тернопільської, Київської,  Черкаської областей.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходить «перша хвиля» третього етапу мобілізації / Муніципальне життя
29.07.2014
22 липня Верховна Рада України 232-ма голосами народних депутатів ухвалила Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію». Мобілізація проводиться протягом 45 діб із дня набрання указом чинності на території всіх регіонів України, окрім Автономної Республіки Крим і Севастополя. Указ набирає чинності після його затвердження Верховною Радою України. Згідно з проектом внесеного до Верховної Ради закону, він набирає чинності з дня його опублікування.
 
Докладніше...
Подяка за організацію свята „Лесині джерела -2014“! / Муніципальне життя
29.07.2014

Міський голова Володимир Загривий висловлює вдячність оргкомітету Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ (голова Колотов С.Ю.), керівникам підрозділів міської ради, режисерській групі свята (Панасюк І.І.), працівникам культури, всім аматорським колективам і окремим виконавцям, ведучим окремих заходів свята Смолковській С.М., Панасюк І.І., ЛевківськійТ.Ф., які доклали зусиль до підготовки свята.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася рада директорів промислових підприємств міста / Муніципальне життя
29.07.2014

Незважаючи на складну політичну, а отже й напружену економічну ситуацію у державі промислові підприємства нашого міста продовжують працювати у сталому ритмі. А деякі із них – навіть нарощують обсяги виробництва і реалізації продукції!

Докладніше...
Збірна Новоград-Волинщини з легкої атлетики стала бронзовим призером області / Муніципальне життя
29.07.2014

Місцеві легкоатлети — вихованці відділення ДЮКФП — під керівництвом тренера-викладача Олександра Універсала посіли високе третє командне місце на відкритому чемпіонаті Житомирської області, що відбувся в обласному центрі 11-12 липня, поступившись лише командам із Житомира і Баранівки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському презентовано історико-краєзнавчий нарис «Велика історія маленьких людей» / Муніципальне життя
29.07.2014

26 липня відбулася зустріч із заслуженим працівником культури України, автором Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» Миколою Мартинюком. Зі словами вдячності та поваги у музеї родини Косачів зібралися люди, для яких Микола Іванович був наставником та вчителем у житті, творча інтелігенція, жителі міста та гості.

Докладніше...
Використання коштів на потреби військових / Муніципальне життя
29.07.2014
Промисловими підприємцями міста було закуплено та передано на баланс в/ч А0409 72 акумулятори загальною вартістю 90 тисяч гривень. За період з 12 березня 2014 року по 28 липня 2014 року включно було зібрано 1 мільйон 307 тисячі 898 гривень 32 копійки благодійних внесків.
Докладніше...
Кадрові призначення / Муніципальне життя
29.07.2014

З 18 липня 2014 року директором Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму, терміном на три роки, призначено Середюка Василя Сергійовича, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №384-К від 11.07.2014р.

Докладніше...
У Новограді-Волинському стартував арт-графіті фестиваль «Розмалюймо Україну» / Муніципальне життя
28.07.2014

У рамках відзначення щорічного Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», у приміщенні Молодіжного центру, громадською організацією «Мережа навчальних закладів міста Новограда – Волинського», управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за підтримки міського голови Володимира Загривого була проведена презентація І арт-графіті фестивалю «Розмалюймо Україну».

Докладніше...
Про каналізаційні колектори і проблеми, які з них витікають / Муніципальне життя
28.07.2014
Як відомо, основним предметом ліцензованої діяльності водоканалу є: централізоване водопостачання та водовідведення. Якщо з водопостачанням споживачеві, на його думку, все ясно і зрозуміло, то з водовідведенням обізнаність у нього вкрай незадовільна. Внаслідок дефіциту знань в цьому питанні споживачеві важко зрозуміти, чому при крупних аваріях на системах водовідведення водоканал обмежує споживачеві водопостачання. Шквал критичних дзвінків з приводу обмежень водопостачання центральної частини міста, введений водоканалом на час усунення масштабної аварії на центральному каналізаційному колекторі лівобережної частини міста, спонукав нас до написання даної статті.
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся IX Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки / Муніципальне життя
28.07.2014

25 липня, у Новограді-Волинському, в рамках відзначення Міжнародного свята літератури та мистецтв „Лесині джерела“, у музеї родини Косачів відбувся IX Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки. Участь у заході взяли 18 учасників як із Новограда-Волинського так і з різних куточків України, а саме з: м.Житомир, м.Київ, м.Рівне, м.Львів, м.Луцьк, м.Ужгород та Вінницької обл.

Докладніше...
Відкрито мостовий пішохідний перехід через річку Случ у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
28.07.2014
26 липня відбулася довгоочікувана подія для мешканців мікрорайонів „Лубчиця“ та „Смолка“ - урочисте відкриття мостового пішохідного переходу через річку Случ. Відтепер мешканцям цих густонаселених масивів не доведеться долати великі відстані, аби дістатися до своїх рідних та близьких, до місця роботи, а вірянам до костелу. На святі були присутні почесні гості: народні депутати України Володимир Литвин та Юрій Благодир, міський голова Володимир  Загривий, голова районної ради Франц Весельський, перший заступник райдержадміністрації Руслан Кирилюк, депутати та представники міської ради.
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся благодійний концерт / Муніципальне життя
28.07.2014
26 липня у міському палаці культури імені Лесі Українки відбувся благодійний концерт Житомирського дитячо-юнацького академічного хореографічного ансамблю «Сонечко» на підтримку нашого земляка капітана Ярослава Миронова.  Присутніх у залі привітав міський голова Володимир Загривий, народний депутат України Володимир Литвин та почесний гість - голова спілки Лесі Українки в Грузії Гоголадзе Тариел Шалвович.

Докладніше...
У Новограді-Волинському створено міський координаційний штаб з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до міста / Муніципальне життя
25.07.2014

З метою організації роботи щодо надання підтримки громадянам України, які прибувають зі Сходу України до нашого міста, створено міський координаційний штаб з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до міста Новограда-Волинського Відповідне розпорядження міського голови Володимира Загривого від 18 липня 2014 року опубліковане на офіційному сайті міста.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито скульптуру „Ріг достатку“ / Муніципальне життя
25.07.2014

25 липня 2014 року о 10:00 годині у перший день Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» центральна частина нашого міста збагатиться ще однією окрасою – металевою скульптурою „Ріг достатку“, який підготував директор ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Сергій Федорович Портянко.

Докладніше...
У Новограді-Волинському посилено охорону об’єктів життєзабезпечення та місць масового перебування людей / Муніципальне життя
25.07.2014

23-24 липня відбулася нарада у міського голови з керівниками силових структур та громадських організацій міста щодо забезпечення громадського порядку та підтримання безпеки у місті під час дня вшанування пам’яті Лесі Українки та заходів приурочених до відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв “Лесині Джерела“. У зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в країні наразі вирішено посилити охорону об’єктів життєзабезпечення та місць масового перебування людей у місті, що буде забезпечено відповідними силами членів і активістів громадських об’єднань.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці та гості нашого міста! / Муніципальне життя
24.07.2014

Ось і знову у 28 раз маємо відзначити Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела».  На жаль, святкувати не будемо: не той час, не та суспільно-політична ситуація. Російська агресія змушує захищати Батьківщину.

Докладніше...
Творити добро ніколи не пізно! / Муніципальне життя
24.07.2014

Спекотне літо. В одному з куточків Вітчизни іде війна. Відголоски приходять страшними звістками. А у дворі будинку №11 по вулиці Леваневського лунає музика. Діти, які позбавлені відпочинку у таборах, вирішили здійснити благодійну акцію по збору коштів нашому земляку Ярославу Миронову. Прочитавши оголошення, мешканці будинку приєдналися до дітей. Несли торти, печиво і виручені гроші клали до скриньки.

Докладніше...
Сидір Кізін прощався з громадою, а новий очільник Житомирської області Сергій Машковський дякував за довіру / Муніципальне життя
23.07.2014

23 липня у сесійній залі Житомирської обласної державної адміністрації відбулося офіційне представлення нового керівника області. Екс-губернатор Сидір Кізін з трибуни попрощався з громадою і пообіцяв усіляко допомагати Сергію Машковському, бо йому буде дуже нелегко на цій посаді. «Хочу подякувати громаді Житомирщини, яка була разом з нами. Сьогодні ми складаємо владні повноваження. Я хочу побажати новому керівнику Сергію Машковському успіхів на цій роботі, важкій і відповідальній. Знаю, що Вам буде нелегко, але Ви людина молода, з новими поглядами. Думаю, що Вам вистачить енергії, сил, рішучості продовжити ті зміни, які започатковані. Ну, а Житомирщині, яку ми не полишаємо, хочу побажати миру і процвітання», - зазначив Сидір Кізін.

Докладніше...
Про старшого брата та імперські амбіції / Муніципальне життя
23.07.2014

Півроку тривожних подій на південно-східних кордонах на­шої країни, приховано-явна війне, невиправдані людські жерт­ви змушують українців шукати відповіді на питання: чому, за що, як бути далі? Щоб реально оцінити загрозу, відкинути сум­ніви і вагання, можливо, варто згадати історію нашого краю, коріння свого роду-племені...

Докладніше...
Межі міста Новограда-Волинського збільшено на 609,95 гектарів / Муніципальне життя
22.07.2014

Зміна меж міста передбачає збільшення існуючої площі 2667 га на 609,54 га та в загальному буде становити 3276,54 га. З приєднаної території (в 609,54га) 414,0 га забудованих територій, з яких 36,0 га – це одноквартирна (садибна) та малоповерхова забудова, розташована в безпосередній близькості до міста і є житловим фондом мешканців, 280,0 га територій промислово – комунальних, будівельних та інших об’єктів, 73,0 га – залізниці, 12,0 га – кладовищ, 13,0 га спецтериторій.

Докладніше...
Програма Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
22.07.2014
25 липня, п’ятниця - 10.00 Екскурсії (Літературно-меморіальний музей Лесі Українки, вул. Соборності, 76/2; Музей родини Косачів, вул. родини Косачів, 5а; Краєзнавчий музей, площа Лесі Українки, 9)
 
Докладніше...
30-я бригада из Новограда-Волынского отбила арсенал российского оружия боевиков ЛНР / Муніципальне життя
21.07.2014

14 июля бойцы 30-й механизированной бригады из Новограда-Волынского нашли очередное доказательство того, что боевики ЛНР воюют российским оружием.

Докладніше...
Інформація про роботу відділення ДАІ по обслуговуванню адміністративної території Новоград-Волинського району та автотехнічної інспекції міста Новограда-Волинського у першому півріччі 2014 року / Муніципальне життя
18.07.2014

Основні зусилля відділення Державтоінспекції з обслуговування території м. Новоград-Волинський та Новоград-Волинського району підпорядкованого УМВС України в Житомирській області спрямовані на профілактику аварійності, недопущення зростання тяжкості наслідків автопригод.  Першочергове значення в цьому питанні приділяється профілактичній роботі серед населення. З цією метою забезпечено постійне висвітлення в засобах масової інформації стан аварійності, причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод, результатів заходів, що вживаються підрозділами Державтоінспекції.

Докладніше...
Інформація про роботу Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції у І півріччі 2014 року / Муніципальне життя
18.07.2014

За січень-червень 2014 року від платників міста до зведеного бюджету забезпечено надходження в сумі 58643,9 тис. грн. податків та зборів, що контролюються податковими органами. Із них до Державного бюджету надійшло 13987,0 тис. гри., до Місцевого бюджету - 44656,9 тис. грн. Порівнюючи з відповідним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету збільшились на 5056,4 тис. грн., або 9,4 відсотка (факт 2013 року - 53587,5 тис. грн.)

Докладніше...
Інформація про стан законності та заходи щодо її зміцнення в Новограді-Волинському за І півріччя 2014 року / Муніципальне життя
18.07.2014

Новоград-Волинською міжрайонною прокуратурою з урахуванням законодавчих змін та в умовах реформування органів прокуратури, нових вимог організаційно-розпорядчих документів Генеральної прокуратури України з метою створення належних гарантій дотримання прав людини та захисту інтересів держави упродовж 1-го півріччя 2014 року вживалися системні заходи, спрямовані на ефективне виконання покладених завдань, забезпечення дієвості організації роботи, підвищення її ефективності, вирішення проблемних питань додержання законності у регіоні.

Докладніше...
Завершила свою роботу 24 сесія міської ради / Муніципальне життя
18.07.2014

На пленарному засіданні міської ради за участю 38 депутатів під головуванням міського голови Володимира Загривого після попереднього обговорення у депутатських комісіях було ухвалено 25 рішень щодо земельних питань, списання майна комунальної власності, передачу газових мереж, перейменування вулиці Радянської на вулицю Героїв Майдану, внесено зміни до міського бюджету на 2014 рік, внесено зміни до Регламенту Новоград-Волинської міської ради та Положення про постійні комісії міської ради, затверджено план роботи міської ради на ІІ півріччя 2014 року

Докладніше...
Часи змінилися, а ворог все той же / Муніципальне життя
17.07.2014

Філософ Гегель зауважував, що історичні події мають звичку повторюватись. Сьогоднішня драма в Донбасі підтверджує правоту великого мислителя. Москва на Україну нападає не вперше, не вдруге і, навіть, не втретє. Свої розбійницькі набіги вона почала ще з часів Богдана Хмельницького. Але особливо зухвалими вони стали в останнє століття.

Докладніше...
Організацію активного дозвілля та всебічного виховання молоді обговорювали на фаховій майстерні в Житомирі / Муніципальне життя
17.07.2014

В Житомирі відбулась фахова майстерня на тему «Організація активного дозвілля та всебічного виховання молоді. Підліткові клуби». Захід ініційовано Житомирським регіональним відділенням Асоціації міст України. У ньому взяли участь заступники міських голів, секретарі міських рад, начальники управлінь та відділів міських рад міст Житомирщини. Місто Новоград-Волинський представляла заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Алла Виговська.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося виїзне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
16.07.2014

15 липня 2014 року відбулося виїзне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на базі комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».   

Докладніше...
Запрошуємо до участі в обласному літературному конкурсі “Кращий патріотичний вірш” / Муніципальне життя
16.07.2014

З липня по вересень 2014 року проводиться обласний літературний конкурс “Кращий патріотичний вірш”. Учасниками конкурсу можуть бути автори-початківці віком від 11 до 17 років. Умови конкурсу: присутність у текстах національних символів України; жанр написання необмежений; мова написання – українська.

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорено протипожежний стан міських ринків / Муніципальне життя
16.07.2014

15 липня 2014 року відбулася нарада з керівниками 4-х ринків міста щодо протипожежного стану. Заступник голови міської комісії, начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Олександр Мельник довів до відома присутніх зміст прийнятого рішення «Про протипожежний стан ринків області». Начальник відділу підприємницької діяльності Олена Данилюк акцентувала увагу присутніх на необхідність виконання пунктів протоколу засідання обласної комісії ТЕБ та НС від 27.06.14, а саме – виконання раніше прийнятих документів.

Докладніше...
Затверджено формат заходів в рамках щорічного Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ / Муніципальне життя
15.07.2014

Міським головою Володимиром Загривим затверджено розпорядження міського голови від 14.07.14 № 157 „Про формат заходів в рамках щорічного Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела““. Зважаючи на вкрай напружену суспільно-політичну ситуацію в країні, російську агресію та ведення бойових дій на Сході України, загибель українських громадян і воїнів-земляків та враховуючи численні побажання громадськості вирішено відмінити проведення всіх розважальних заходів, запланованих в рамках щорічного Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ 25-27 липня 2014 року, які носять святково-урочистий характер.

Докладніше...
Інформація для переселенців з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції / Муніципальне життя
15.07.2014

Громадяни, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України, можуть отримати актуальну інформацію на ресурсі: http://migrants.minregion.gov.ua та за телефоном урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309, яка працює у цілодобовому режимі.

Докладніше...
10-й батальйон територіальної оборони Житомирщини відбув на Схід України / Муніципальне життя
15.07.2014

14 липня 2014 року 10-й батальйон територіальної оборони Житомирщини, який дислокується в місті Новограді-Волинському, відправився на Схід України. Проводжати захисників приїхали голова ОДА Сидір Кізін, обласний військовий комісар Житомирського обласного військового комісаріату, полковник Микола Залесський, заступник міського голови Дмитро Ружицький, перший заступник голови РДА Руслан Кирилюк голова районної ради ФранцВесельський і керівник Новоград-Волинського ДЛМГ Степан Нусбаум.

Докладніше...
Герої не вмирають: у Новограді-Волинському в останню путь провели Дмитра Герасимчука, який загинув на Сході країни в зоні АТО / Муніципальне життя
11.07.2014

Більше тисячі  жителів м.Новоград-Волинський 10 липня  зібралися у Будинку офіцерів аби попрощатися з земляком, військовослужбовцем - ординатором госпітального відділення медичної роти 30 окремої гвардійської механізованої бригади 8 армійського корпусу Герасимчуком Дмитром Миколайовичем, який загинув 8 липня, під час мінометного обстрілу блок-посту в 10 км від Луганська поблизу селища Металіст.

Докладніше...
Допомагати нашим військовим – це обов’язок / Муніципальне життя
11.07.2014
На Херсонщину, до військовослужбовців механізованої бригади з 8 армійського корпусу, які виконують поставлені бойові завдання завітав народний депутат України, Голова Комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони Володимир Литвин. Приїхав щоб поспілкуватися з військовими, почути їх нагальні проблеми та надати відповідну допомогу.
Докладніше...
Економіка міста за І півріччя 2014 року / Муніципальне життя
11.07.2014
За попередніми даними, промисловими підприємствами міста за 6 місяців  2014 року вироблено продукції на суму майже 190,0 млн.грн, що на 10,4% більше минулорічного показника.  Реалізовано промислової продукції  майже на 300 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація збільшилася на 13,0%. Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудування –58,5%  та хімічної промисловості – 14,8% до загального обсягу. На підприємства легкої промисловості припадає 9,8%,  харчової - 6,9%, деревообробної – 4,4%.
Докладніше...
Кримінально-виконавча інспекція спільно з сектором кримінальної міліції у справах дітей в розпал літніх канікул провела повчальну екскурсію для підоблікових дітей / Муніципальне життя
11.07.2014

8 липня 2014 року з метою попередження вчинення дітьми повторних злочинів та наглядного показу можливого фіналу за неправомірні дії проведено екскурсію до ізолятора тимчасового тримання Новоград-Волинського відділу міліції.

Докладніше...
Делегація новоград-волинців перебувала у м. Рогачов Республіки Білорусь / Гуманітарна сфера
09.07.2014

Наприкінці минулого тижня (3-4 липня) офіційна делегація від Новограда-Волинського, у складі заступника міського голови Сергія Колотова, депутата міської ради Романа Седлецького та приватного підприємця, члена виконавчого комітету міської ради Ігоря Юшманова, побувала на урочисто-святкових заходах у м. Рогачов Республіки Білорусь, з нагоди Дня міста-побратима, Дня Незалежності та 70-річчя визволення Білорусі від німецько-фашистських загарбників. Також на святкування були запрошені делегації з Литви (м. Молетай) та Росії (м. Тосно, м. Котельники).

Докладніше...
Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
09.07.2014

9 липня під головуванням міського голови відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто та прийнято 16 рішень. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблого військовослужбовця – капітана медичної служби 30 окремої механізованої бригади Герасимчука Дмитра Миколайовича, який загинув під час виконання військових обов’язків у зоні АТО.

Докладніше...
Інформація щодо досліджень питної води в громадських криницях, джерелах та бюветах міста / Муніципальне життя
08.07.2014

За повідомленням Новоград-Волинського міжрайвідділу лабораторних досліджень в червні місяця проведені дослідження питної води по моніторингу в 10 громадських криницях та в 8 джерелах і бюветах міста.

Докладніше...
Відбулась зустріч творчої інтелігенції Новограда-Волинського приурочена до дня народження Олени Пчілки / Гуманітарна сфера
07.07.2014

Зустріч відбулася в музеї родини Косачів, ведуча заходу, Валентина Ксендзук – куратор об’єднання творчої інтелігенції міста, розповіла про життєвий шлях Ольги Петрівни, її громадську позицію, як патріота України,   про роки перебування родини Косачів у старовинному Звягелі – Новограді-Волинському

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
07.07.2014

Міський голова Володимир Загривий провів співбесіду з начальником  управління освіти і науки міської ради та завідувачем ІМЦ, під час якої було розглянуто цілий комплекс питань, які стосувалися організації відпочинку, оздоровлення, дотримання правил безпеки  під час літніх канікул

Докладніше...
«Молодіжна Музична Студія» / Гуманітарна сфера
07.07.2014

Задля забезпечення творчого та особистісного розвитку талановитої молоді Житомирщини, Молодіжним Активом Розвитку за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, було розроблено загальнообласний проект «Молодіжна Музична Студія»

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася зустріч з офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України / Гуманітарна сфера
07.07.2014

7 липня в актовій залі 30 окремої механізованої бригади відбулася зустріч з випускниками вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України, які згідно розподілу прибули для подальшого проходження військової служби до Новоград-Волинського військового гарнізону

Докладніше...
Літні канікули – пора активних занять юних техніків / Муніципальне життя
04.07.2014

2 – 3 липня 2014 року в м. Житомирі пройшов 49 обласний конкурс – змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту. В ньому взяли участь та стали переможцями вихованці Новоград – Волинського центру науково – технічної творчості учнівської молоді. На конкурс було представлено три моделі ракет – копій, які діти виготовили власноруч під керівництвом керівників гуртків ЦНТТУМ Віктора Татаринцева та Олександра Замули.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася міжвідомча нарада / Муніципальне життя
04.07.2014

На базі Новоград – Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася міжвідомча нарада за участю керівників Борис Н.П., Місюри Л.А., Омельчука О.В. та спеціалістів міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей міської ради та дільничних інспекторів Новоград-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області з  питань взаємодії установ у роботі з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Докладніше...
Перевезення пільгових категорій населення у Новограді-Волинському під питанням / Муніципальне життя
04.07.2014

Досить складна ситуація в місті складається з пільговим перевезенням на маршрутах загального користування у зв’язку з заборгованістю та недостатньою кількістю субвенційних коштів з державного бюджету. 

Докладніше...
Віддаємо чотириногих дворняг безкоштовно і виключно в добрі руки! / Муніципальне життя
04.07.2014

Притулок – далеко не краще місце для собак. Держава практично не фінансує подібні заклади. Частенько корм собакам і кішкам купують люди, що мають велике і добре серце, нездатні залишити чотириногого  друга в біді, таких людей називають волонтерами. Вони працюють в притулках на добровільній основі і прагнуть зробити все можливе, щоб життя їх підопічних стало хоч трохи кращим. Щастя для волонтера дізнатися, що комусь потрібна собака, адже це означає, що який-небудь кошлатий барбос, якого пошарпало жорстоке життя і, можливо, зрадили люди, вигнавши на вулицю, знайде люблячого господаря і виконає своє собаче призначення – служитиме і складатиме компанію людині.

Докладніше...
Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» відбудеться без заходів розважального характеру / Муніципальне життя
04.07.2014

Традиційно, щороку в останні вихідні дні липня, у місті Новограді-Волинському проводиться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Цього року святкування проходитимуть 25-27 липня.

Докладніше...
ЦНТТУМ – технічна творчість дітей Новограда-Волинського / Муніципальне життя
04.07.2014

З метою підтримки, розвитку духовного, інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді, підведення підсумків науково-технічної діяльності вихованців Новоград – Волинського ЦНТТУМ в червні місяці проведено ряд масових заходів для дітей.

Докладніше...
Запрошуємо креативну молодь Житомирської області взяти участь у проекті "Найкращі молоді новатори-дослідники" / Муніципальне життя
02.07.2014

Перший Житомирський обласний конкурс "Кращі молоді новатори" набирає важливішого значення, адже його партнером і співорганізатором став Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Докладніше...
Підписано Угоду про партнерську співпрацю між містами Белхатув та Новоградом-Волинським / Муніципальне життя
02.07.2014

Минулими вихідними міський голова Володимир Загривий, депутат міської ради Сергій Усенко, радники міського голови Василь Янчук та Людмила Вольська, разом із 12 офіційними делегаціями з країн Європи перебували на урочисто-святкових заходах приурочених  святкуванню Дня міста Белхатова у Республіці Польща.

Докладніше...
ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ з 1 липня піднімає ціни на свою продукцію / Муніципальне життя
02.07.2014

У зв’язку з підвищенням витрат на виробництво хлібобулочних виробів, ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ повідомляє про введення нових цін на хліба масових сортів.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся мітинг з нагоди Дня Конституції / Муніципальне життя
01.07.2014

28 червня з нагоди відзначення державного свята України – 18-ї річниці Дня Конституції, біля пам’ятника Тарасу Шевченку за участю жителів міста, міської та районної влади відбувся урочистий мітинг.

Докладніше...
Молодь Новограда-Волинського відзначила - День молоді (фотозвіт) / Муніципальне життя
01.07.2014

Новоград-Волинський – місто молодих патріотів. Тому 29 червня 2014 року, своє свято молодь відзначала, а не святкувала, бо коли в державі проливається кров, гине молодь, необхідно  об’єднатися заради миру, добра та позитивних змін. Вперше у місті відбувся парад молодих патріотів, який супроводжували учасники байкерського руху нашого міста, що називають себе «Вільними байкерами Новограда». Молоді та юні новоград-волинці вбрані у вишиванки, гордо і впевнено крокували центральними вулицями міста. Продовженням параду став флеш-моб «Ми прагнемо змін» під час якого, як символ миру у небо злетіли голуби, безліч жовто-блакитних кульок та сердець пам’яті.

Докладніше...
Президент України зупиняє дію режиму припинення вогню на Донбасі / Муніципальне життя
01.07.2014
Президент України Петро Порошенко за підсумками засідання Ради Національної Безпеки і Оборони України прийняв рішення зупинити дію режиму одностороннього припинення вогню на Донбасі. Таким чином режим припинення вогню, проголошений Президентом 20 червня та подовжений до 22.00 години 30 червня, вважається таким, дія якого завершилася.
Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa