Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Червень 2019 року
30 червня – День молоді / Муніципальне життя
27.06.2019

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення, а маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. 

Докладніше...
28 червня – День Конституції України / Муніципальне життя
27.06.2019

Шановні земляки! 28 червня виповнюється двадцять третій рік відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію. Вона гарантувала кожному громадянину загальновизнані права та свободи, закріпивши ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. І обов’язок кожного українця поважати її та беззаперечно дотримуватись конституційних норм.

Докладніше...
Засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
27.06.2019

27 червня 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, основні завдання якої забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. 

Докладніше...
Розширена колегія управління освіти і науки міської ради / Муніципальне життя
27.06.2019

27 червня 2019 року в конференц-залі Будинку рад під головуванням начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук та за участю заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась розширена колегія управління освіти і науки міської ради.

Докладніше...
Чому в лікарні не потрібно стояти в чергах / Муніципальне життя
27.06.2019

Інформаційні технології роблять медицину доступнішою. З метою оптимізацїї роботи та для скорочення часу очікування в чергах медичних закладів Новограда-Волинськогопрацює «Електронна реєстратура». Медперсонал закладу пройшов відповідне навчання, робочі місця працівників забезпечені комп'ютерним обладнанням із швидкісним доступом до Інтернету. 

Докладніше...
ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ! / Муніципальне життя
27.06.2019

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Попередні списки виборців та іменні запрошення будуть передані дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць 8-9 липня. Отже, з 10 липня ви зможете в приміщенні виборчої дільниці ознайомитись зі списком, а до 10 липня включно отримати іменне запрошення на вибори. 

Докладніше...
Літературно-музичний журнал «Лети ж, рідне слово, лети в рідний край» з нагоди 170-річчя з дня народження Ольги Петрівни Драгоманової-Косач (Олени Пчілки) в центральній дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки / Гуманітарна сфера
27.06.2019

2019 рік у місті Новограді-Волинському – рік  Олени Пчілки (розпорядження міського голови Віктора Весельського №6 (о) від 11.01.2019р.).

Докладніше...
Захід присвячений 170-річчю від дня народження Олени Пчілки / Гуманітарна сфера
27.06.2019

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки 26 червня 2019 року відбувся захід присвячений 170-річчю від дня народження матері Лесі Українки - Олени Пчілки. Не дивно, що видатну Лесю Українку виховала така жінка, як Ольга Косач, а саме це справжнє ім’я Олени Пчілки. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 27 червня 2019 року

Докладніше...
Позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
26.06.2019

26 червня 2019 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 26 червня 2019 року

Докладніше...
Розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради / Муніципальне життя
25.06.2019

25 червня 2019 року відбулось розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради під головуванням начальника управління – головного архітектора міста Новоград-Волинський Дмитра Гудзя та за участі в.о. міського голови Сергія Колотова і секретаря міської ради Василя Остапчука.

Докладніше...
Новоград-Волинський: апаратна нарада / Муніципальне життя
25.06.2019

24 червня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів в.о. міського голови Сергій Колотов. Насамперед були опрацьовані нагальні питання та підведені підсумки минулого тижня. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли з приводу першочергових завдань у своїх галузях.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
24.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 25 червня 2019 року

Докладніше...
Запрошуємо долучитися до акції «День без поліетилену» / Муніципальне життя
24.06.2019

З метою привернення увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами, а також популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику, в Україні 3 липня проведуть акцію «День без поліетилену». Про це повідомили в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Докладніше...
Президент України звільнив голову Житомирської ОДА / Муніципальне життя
24.06.2019

24 червня 2019 року Указом Президента України №425/2019 звільнено з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України (https://www.president.gov.ua/documents/4252019-27645).

Докладніше...
Викладач Школи мистецтв взяла участь у засіданні робочої групи з розроблення концепції інклюзивної мистецької освіти початкового рівня / Муніципальне життя
24.06.2019

20 червня 2019 року в Києві відбулося перше засідання робочої групи з розроблення концепції інклюзивної мистецької освіти початкового рівня. Концепція, яка розробляється на виконання Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, має стати документом, що визначить ключові принципи, цінності та вектор розвитку інклюзивного навчання в мистецьких школах. 

Докладніше...
Молодь-квест 2019 / Муніципальне життя
24.06.2019

Молодіжна рада у Новограді-Волинському є. І вона діє. До дня молоді, який припадає на останню неділю червня, молодіжна рада Новограда-Волинського ініціювала проведення для активної молоді розважально-пізнавальної гри "Молодь-квест 2019".

Докладніше...
23 червня – День державної служби / Муніципальне життя
24.06.2019

Шановні державні службовці! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Головне, чого чекають від вас громадяни, - ефективного менеджменту, виважених рішень, поліпшення життя кожної родини. 

Докладніше...
Покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні / Муніципальне життя
24.06.2019

22 червня 2019 року керівництво міста, посадовці, ветерани та мешканці Новограда-Волинського поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям у Сквері Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні / Муніципальне життя
24.06.2019

Дорогі земляки! 22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв Другої світової війни, яка увійшла у життя мільйонів українців сповнена важких спогадів і болю. Кожна українська родина зазнала втрат. Адже війна забрала мільйони синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихав нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни.

Докладніше...
Свято фарб у Новограді-Волинському! / Муніципальне життя
24.06.2019

До Дня молоді, 21 червня 2019 року, у Новограді-Волинському відбулося Свято фарб. Захід, організований управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, проходив на території фортеці міста.

Докладніше...
День молоді разом з управління у справах сім‘ї, молоді,фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради! / Муніципальне життя
24.06.2019

21 червня 2019 року управлінням у справах сім‘ї, молоді,фізичної культури та спорту міської ради та міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в готельно-розважальному комплексі «Тополя» було проведено турнір з боулінгу, більярду та конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти.

Докладніше...
Обірвалось життя одного з ініціаторів створення ФК «Звягель», голови правління клубу Віктора Бондарчука / Муніципальне життя
24.06.2019

21 червня, на 56 році, обірвалось життя одного з ініціаторів створення ФК «Звягель», голови правління клубу – Бондарчука Віктора Антоновича. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щодо ситуації з локалізації загоряння сміття на полігоні ТПВ / Муніципальне життя
24.06.2019

20 червня 2019 року до міста Новограда-Волинського прибули фахівці Управління ДСНС України у Житомирській області та обласної екологічної інспекції, які зустрілися з керівництвом міської ради і представниками місцевої пожежної частини, спільно розглянули виконання рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 17.06.2019р. про вжиття термінових заходів щодо організації робіт з ліквідації загоряння сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка, а також визначали пріоритетні завдання подальших дій.

 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.06.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 24 червня по 30 червня 2019 року

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища / Муніципальне життя
21.06.2019

Вдень 22 червня у Житомирській області очікуються грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/сек, у західних та північних районах значні дощі (І рівень небезпечності). 22-23 червня в південних районах та місцями в північній половині області 5 (надзвичайно високий клас). 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 червня 2019 року

Докладніше...
Фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх – в літніх таборах» / Спорт
20.06.2019

20 червня 2019 року в ЗОШ №3 відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх – в літніх таборах» з залученням учнів 1-5 класів, організатором змагань виступив міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Державні службовці відзначили професійне свято / Муніципальне життя
20.06.2019

Напередодні професійного свята, 20 червня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби. Державних службовців району привітав в.о. міського голови Сергій Колотов, який вручив першому заступнику голови районної державної адміністрації Наталії Даниленко привітальний лист та висловив слова подяки всім, хто з повною віддачею працює на користь рідного краю.

Докладніше...
Асоціація міст України провела 18-20 червня 2019 року в Одесі XV Український муніципальний форум / Муніципальне життя
20.06.2019

XV Форум продовжує багаторічну традицію АМУ збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування. 

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища / Муніципальне життя
20.06.2019

21 червня на більшій частині території області 5 (надзвичайно високий) клас пожежної небезпеки. Прогноз погоди на 21 червня. Мінлива хмарність. Вночі без істотних опадів. Вдень невеликий короткочасний дощ, місцями по області гроза. Вітер південно-східний, 5-10 м/сек. Температура повітря по області вночі 15-20°, вдень 27-32°.

Докладніше...
На засіданні спортивного комітету міста Новограда-Волинського обговорили питання організації роботи / Муніципальне життя
20.06.2019

Громадську організацію «Спортивний комітет міста Новограда-Волинського» сторено влітку 2014 року. Внаслідок установчих зборів керівником організації тоді було обрано голову Федерації важкої атлетики Валерія Постіженка, який визначив основною метою комітету: сприяння розвитку видів спорту, що входять до програми Олімпійських, Паралімпійських ігор та не олімпійських видів спорту, визнаних в Україні, підтримка діяльності громадських організацій, що сприяють розвитку даних видів спорту, координація їх діяльності. Наразі  головою спортивного комітету є депутат міської ради Сергій Мельник.

Докладніше...
Продовжуються роботи по локалізації загоряння сміття на полігоні ТПВ / Муніципальне життя
20.06.2019

Впродовж 18 та 19 червня протипожежні роботи на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка продовжуються. На місці виникнення локального загоряння сміття працюють працівники та спецтехніка Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, КП «Шляхрембуд» міської ради, КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомунерго». 

Докладніше...
Робоча група опрацювала питання щодо форм голосування за проекти бюджету участі в Новоград-Волинській міській ОТГ / Муніципальне життя
20.06.2019

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному громадянину брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення життя громади.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
19.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 червня 2019 року

Докладніше...
Чемпіон молодіжного чемпіонату світу з футболу в 2019 році Олексій Кащук зустрівся із земляками / Спорт
19.06.2019

На міському стадіоні «Авангард» новоград-волинські фанати футболу 19 червня 2019 року зустрілися з чемпіоном молодіжного чемпіонату світу з футболу в 2019 році, членом збірної України з футболу U-20, гравцю футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк) Олексієм Кащуком. Зустріч з фанами організували заступник міського голови Оксана Гвозденко, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (начальник Ярослав Циба) та міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Лідія Тімофєєва).

Докладніше...
Директор територіального центру Ольга Гудзь вручила підопічним сертифікати по закінченню комп’ютерних курсів / Муніципальне життя
19.06.2019

Всі сфери життя в нашому світі давно регулюються комп’ютерними технологіями, ці знання вже стали просто необхідними для людей всіх вікових груп і спеціальностей. 

Докладніше...
Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
19.06.2019

18 червня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяла заступник міського голови Оксана Гвозденко та члени комісії. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
18.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 19 червня 2019 року

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища 19 червня. Очікується 5 (надзвичайно високий) клас пожежної небезпеки / Муніципальне життя
18.06.2019

Прогноз погоди на 19 червня: Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер східний, 3-8 м/сек. Температура повітря по області вночі 13-18°, вдень 26-31°.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності житлово-комунальної галузі за минулий тиждень / Муніципальне життя
18.06.2019

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи: - вивезено 80 м³ сміття (місця загального користування); 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
18.06.2019

18 червня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, під час яких окреслено завдання на поточний тиждень. Однією із головних тем обговорення стала ситуація, яка склалася на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка. Нагадаємо, що 16 червня близько 09:00 год. ранку тут було виявлено загоряння сміття. У зв’язку з цим відбулось відбулося виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Наразі здійснюються роботи з гасіння пожежі, задля цього задіяно можливості всіх служб міста.

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики / Спорт
18.06.2019

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради  14 червня 2019 року взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з важкої атлетики серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. Змагання відбулися в місті Першотравенськ, на які прибуло вісім команд.

Докладніше...
101 ЗАСТЕРІГАЄ! ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ / Муніципальне життя
18.06.2019

Перед тим, як зайти у воду переконайтеся: Що під водою немає зайвих предметів; Що місце для купання віддалене від маршруту руху плавзасобів та холодних джерел підземних вод.

Докладніше...
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в пришкільних таборах / Муніципальне життя
18.06.2019

Протягом червня 2019 року Новоград-Волинський міськрайонний відділ У ДСНС України  у Житомирській області провів спільно з представниками Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності», проведено профілактичні бесіди з дітьми 1-5 класів в пришкільних таборах шкіл міста. На базі МЦСССДМ проведено бесіди з дітками пришкільних таборів ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня», ЗОШ № 5, а також на базі шкіл в пришкільних таборах ЗОШ № 8, ЗОШ № 7, ЗОШ № 6 та в Благодійному Таборі РО РМ «Карітас-Олександірвка».

Докладніше...
Проводяться роботи по локалізації локального загоряння сміття на полігоні ТПВ / Муніципальне життя
18.06.2019

У неділю, 16 червня близько 09:00 год. ранку було виявлено загоряння сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка, який знаходиться з 01.01.2019 року на балансі КП «Шляхрембуд» міської ради.

Докладніше...
Фонди міських бібліотек поповняться галузевою літературою по психології та медицині, довідковими виданнями / Гуманітарна сфера
18.06.2019

Нові надходження до бібліотеки – це завжди приємно й радісно, це завжди свято для широкого читацького загалу. Щиро дякуємо міському голові Віктор Весельський, заступникам міського голови, депутатам міської ради та всім, хто допоміг поповнити фонди міських книгозбірень. За кошти з місцевого бюджету для бібліотек міської централізованої бібліотечної системи було придбано 540 примірників книг!

Докладніше...
Спортивні змагання «Супер Тато» присвячені до Дня Батька / Спорт
18.06.2019

14 червня 2019 року на міському стадіоні «Авангард» відбулися спортивні змагання «Супер Тато» присвячені до Дня Батька. На учасників чекав турнір з тенісу настільного та естафети для дітей. Організатором змагань виступив міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури спорту Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
На особистому прийомі громадян / Муніципальне життя
18.06.2019

14 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щоп’ятничний особистий прийом громадян у каб. 1 міської ради. Основні питання, з якими цього дня зверталися до очільника міста новоград-волинці, стосувалися проблем житлово-комунальної галузі та сприяння у дороговартісному оперативному лікуванні.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.06.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 17 червня по 23 червня 2019 року

Докладніше...
16 червня – День Святої Трійці / Муніципальне життя
14.06.2019

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Святої Трійці. У це світле свято ми прагнемо до духовного оновлення, взаєморозуміння, відкриваємо свої серця для віри, надії та любові, бо пам’ятаємо просту істину: люди, якими б різними не були, здатні зрозуміти одне одного, якщо їх надихає Святий Дух.

Докладніше...
16 червня - День батька / Муніципальне життя
14.06.2019

Щорічно у третю неділю червня згідно з Указом Президента України (№274/2019 від 18 травня 2019 року) в Україні відзначається День батька. Це свято – чудова нагода приділити увагу найріднішій людині та сказати батькові теплі слова.

Докладніше...
16 червня – День медичного працівника / Муніципальне життя
14.06.2019

Медик, безумовно, є однією з найавторитетніших, найпотрібніших і найскладніших професій. В усьому світі медичних працівників шанують за те, що вони обрали для себе шлях гуманізму і самовідданого служіння ближнім. Щиро вдячний вам за милосердя, доброту й щедрість душі, за почесну варту збереження життя і здоров'я українців.

Докладніше...
14 червня – Всесвітній день донора крові / Муніципальне життя
14.06.2019

14 червня у всьому світі відзначається Всесвітній день донора крові, який був започаткований за ініціативи Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародної федерації організацій донорів та Міжнародного товариства з переливання крові під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Докладніше...
Профілактична акція «БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ» / Гуманітарна сфера
14.06.2019

До акції долучилися Новоград-Волинський міськрайонний відділ ДСНС, Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Докладніше...
Волонтерська група безкоштовно простерилізувала 113 безпритульних собак / Муніципальне життя
14.06.2019

Впродовж двох тижнів волонтерська група у складі лікаря з ветеринарної медицини Олександра Сенчука та ловця безпритульних собак Яни Мороз (ТОВ «4 лапи» Україна) за запрошенням  комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» (директор Сергій Моісєєв) та громадської організації «Зоозахист Звягель» (голова Сергій Калінський) безкоштовно стерилізувала у Новограді-Волинському безпритульних собак.

Докладніше...
Житомирщина працює над цілями сталого розвитку за програмою ООН / Муніципальне життя
14.06.2019

У місті Житомирі 13 червня 2019 року відбувся семінар «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку», в якому взяли участь секретар міської ради Василь Остапчук та головний спеціаліст відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Ірина Потопальська.

Докладніше...
Медичні працівники Новоград-Волинщини відзначили своє професійне свято / Гуманітарна сфера
14.06.2019

Традиційно, кожну третю неділю червня, Україна відзначає День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Докладніше...
Здоров'я – найвища цінність / Муніципальне життя
14.06.2019

Напередодні Дня медичного працівника, 13 червня 2019 року, міський голова Віктор Весельський за участі т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Галини Барашовець, заступника начальника фінансового управління міської ради Валентини Іваненко і начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксани Талько здійснив об’їзд закладів охорони здоров’я.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 червня 2019 року.

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища / Муніципальне життя
13.06.2019

14-16 червня у Житомирській області очікується 5 (надзвичайно високий) клас пожежної небезпеки.

Докладніше...
Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії / Муніципальне життя
13.06.2019

13 червня – зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, яке завершує програму основної сесії тестування у 2019 році. Пункт тестування для випускників Новограда-Волинського розташовано у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі. Підвезення випускників ЗЗСО, які виявили бажання складати ЗНО з хімії, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Докладніше...
Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
13.06.2019

13 червня 2019 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.06.2019

13 червня 2019 року під головуванням заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук та за участі начальника Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області Святослава Максимчука відбулось засідання контрольної комісії виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків до міського бюджету. Одним з основних завдань контрольної комісії є здійснення контролю за сплатою місцевих податків та зборів до міського бюджету.

Докладніше...
Створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі / Муніципальне життя
13.06.2019

З метою подолання форм домашнього насильства, захисту прав членів сім’ї, створення умов для нормального розвитку й виховання дітей у сім’ї, здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, 12 червня 2019 року виконавчий комітет міської ради погодив створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. А також затвердив її склад та Положення.

Докладніше...
Про підсумки діяльності комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради за 2018 рік та затвердження їх фінансових планів на 2019 рік / Муніципальне життя
13.06.2019

12 червня 2019 року, під час 74-го засідання виконавчого комітету міської ради, розглядаючи питання «Про підсумки діяльності комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради за 2018 рік та затвердження їх фінансових планів на 2019 рік», а саме: КП міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ (начальник Алла Левицька) та КП „Шляхрембуд“ міської ради (директор Андрій Рассадін), міський голова Віктор Весельський озвучив намір щодо розірвання контрактів з керівниками підприємств у разі не усунення недоліків у їх роботі до 26 червня.

Докладніше...
Про підсумки діяльності комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради за 2018 рік та затвердження їх фінансових планів на 2019 рік / Муніципальне життя
13.06.2019

12 червня 2019 року, під час 74-го засідання виконавчого комітету міської ради, розглядаючи питання «Про підсумки діяльності комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради за 2018 рік та затвердження їх фінансових планів на 2019 рік», а саме: КП міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ (начальник Алла Левицька) та КП „Шляхрембуд“ міської ради (директор Андрій Рассадін), міський голова Віктор Весельський озвучив намір щодо розірвання контрактів з керівниками підприємств у разі не усунення недоліків у їх роботі до 26 червня.

Докладніше...
Про окремі питання передвиборної агітації на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року / Муніципальне життя
13.06.2019

У ході 74-го засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, яке відбулося 12 червня 2019 року, було розглянуто проект рішення «Про окремі питання передвиборної агітації на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року» та погоджено визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу на території Новоград-Волинської міської ОТГ.

Докладніше...
Учениця Ліцею №1 отримала сертифікат на суму 5 тис. грн. за перемогу у конкурсу відеоробіт на тему «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді» / Муніципальне життя
13.06.2019

12 червня 2019 року, під час 74-го засідання виконавчого комітету міської ради було здійснено приємну місію нагородження. Як зазначила заступник міського голови Оксана Гвозденко, 1 квітня було оголошено конкурс відеоробіт на тему «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді».

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
13.06.2019

12 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів 74 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

Докладніше...
Пільги «Почесним громадянам міста Новограда-Волинського» / Муніципальне життя
13.06.2019

Згідно Положення про звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» затвердженого рішення міської ради від 23.11.2012 №328 почесному громадянину надаються пільги за рахунок коштів міського бюджету: 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 червня 2019 року

Докладніше...
Профілактика теплових та сонячних ударів / Муніципальне життя
12.06.2019

Триває аномальна спека, і такі «люті градуси» провокують теплові та сонячні удари. Особливо відчувають діти, люди похилого віку та особи з хронічними захворюваннями.

Докладніше...
«Безпечна кров для всіх» / Муніципальне життя
12.06.2019

Служба крові є однією з основних складових ефективної діяльності системи охорони здоров'я України. Забезпечення достатніх запасів безпечної донорської крові вимагає створення координованої на національному рівні служби переливання крові, що діє на основі добровільного і безоплатного донорства.

Докладніше...
Відбулось громадське обговорення щодо внесення змін до Стратегічного плану розвитку Новоград-Волинської міської ОТГ / Муніципальне життя
12.06.2019

12 червня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулось громадське обговорення щодо внесення змін до Стратегічного плану розвитку Новоград-Волинської міської ОТГ за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, голови постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергія Хапчука, депутатів міської ради Олени Пономаренко, Світлани Крапівницької, Олександра Палецького, Олександра Махновецького, Олега Ващенка, Романа Седлецького, громадських активістів та представників ЗМІ. 

Докладніше...
Здійснюється моніторинг якості надання соціальними робітниками територіального центру / Гуманітарна сфера
12.06.2019

Керівництвом та фахівцями територіального центру згідно Державного стандарту догляду вдома здійснюється моніторинг якості надання соціальними робітниками установи послуги «догляд вдома». В цьому році проводиться внутрішнє оцінювання за затвердженими показниками.

Докладніше...
У дошкільних закладах освіти міста проходить підготовка до нового навчального року / Муніципальне життя
12.06.2019

11 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський разом із начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук та заступником начальника фінансового управління міської ради Валентиною Іваненко, у рамках підготовки закладів дошкільної освіти до нового навчального року, ознайомився з організацією харчування дітей та проведенням ремонтних робіт у ДНЗ №1 «Джерельце», №2 «Калинка», №4 «Сонечко», №8, №13 та Центрі розвитку дитини «Дельфін». 

Докладніше...
Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії / Муніципальне життя
12.06.2019

11 червня на базі Ліцею № 4 та ЗОШ № 6 відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Зареєструвалося 446 осіб, з’явилося на ЗНО 433 учасники (97,1%). 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 12 червня 2019 року.

Докладніше...
Пішов у вічність Почесний громадянин міста Новограда-Волинського Нечаєв Іван Федорович / Муніципальне життя
11.06.2019

9 червня 2019 року на 97-му році життя пішов у вічність Почесний громадянин міста Новограда-Волинського, визволитель міста від нацистських загарбників, полковник у відставці Нечаєв Іван Федорович. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузі освіти за минулий тиждень / Муніципальне життя
11.06.2019

03 червня у 9 класах ЗЗСО міста розпочалася державна підсумкова атестація (ДПА), яка проводиться з трьох предметів: українська мова, математика і предмет за вибором (за рішенням педагогічної ради закладу освіти, ухваленим з урахуванням побажань учнів, та затвердженим наказом керівника закладу освіти).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 червня 2019 року.

Докладніше...
Невідомими особами пошкоджено 17 плафонів ліхтарів освітлення в міському парку культури і відпочинку та викрадено 646 квітів з клумб міста / Муніципальне життя
10.06.2019

Директор комунального підприємства Новоград-Волинскої міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» Сергій Моісєєв повідомив, що в ніч з 6 на 7 червня 2019 року в міському парку культури і відпочинку невідомими особами було пошкоджено 17 плафонів ліхтарів освітлення. Вказані плафони ліхтарів відновленню не підлягають. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
10.06.2019

10 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, галузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму, фізичної культури та спорту та ін.

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища / Муніципальне життя
10.06.2019

11-12 червня на території області утримається 4 (високий) клас пожежної небезпеки. 13 червня в центральних районах очікується 5 (надзвичайно високий), на решті території - 4 (високий) клас пожежної небезпеки.

Докладніше...
10 червня – День працівників легкої промисловості / Муніципальне життя
10.06.2019

Шановні працівники легкої промисловості! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Легка промисловість є однією із пріоритетних галузей виробництва, що забезпечує населення товарами широкого вжитку. Завдяки вашому професіоналізму, майстерності та наполегливій праці поступово розширюється споживчий ринок, підвищується якість і збільшується асортимент продукції. 

Докладніше...
Підопічні територіального центру мають можливість отримати нові знання і практичний досвід роботи на комп'ютері / Муніципальне життя
10.06.2019

Вже декілька років «Університет ІІІ віку» є невід'ємною частиною територіального центру Новоград-Волинської міської ради. Особливим попитом, в наш вік комп'ютерних технологій, користується факультет «Інформаційних технологій», де слухачі-підопічні мають можливість отримати нові знання і практичний досвід роботи на комп'ютері.

Докладніше...
«Козацький гарт» у місті Новограді-Волинському / Спорт
10.06.2019

07 червня 2019 року у місті Новограді-Волинському на міському стадіоні «Авангард» за сприяння управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради відбулися обласні фінальні змагання Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт». 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів виїзний прийом громадян / Муніципальне життя
10.06.2019

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів Новоград-Волинської міської ОТГ, 7 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів виїзний особистий прийом громадян у Ліцеї №11 (мікрорайон «Болгарбуд»). Цього дня новоград-волинці піднімали як особисті, так і колективні питання. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.06.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 10 червня по 16 червня 2019 року.

Докладніше...
Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища / Муніципальне життя
07.06.2019

8 червня у західних районах Житомирської області очікується 5 (надзвичайно високий) клас пожежної небезпеки, 9-10 червня у західних районах області - 5 (надзвичайно високий), на решті території – 4 (високий) клас пожежної небезпеки.

Докладніше...
Засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
07.06.2019

7 червня 2019 року під головуванням начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань.

Докладніше...
Засідання комісії з питань топоніміки та культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
07.06.2019

7 червня 2019 року під головуванням заступника голови комісії з питань топоніміки та культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради Лариси Заєць (начальник відділу культури і туризму міської ради) відбулося чергове засідання комісії. Згідно з положенням про топонімічну комісію серед інших функцій є погодження вигляду пам’ятників, що розміщуються на території Новоград-Волинської міської ОТГ. Таким чином, члени комісії зібралася задля розгляду питання щодо оновлення пам’ятнику на території села Майстрів Майстрівського старостинського округу, що входить до складу Новоград-Волинської міської ОТГ.

Докладніше...
В міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
07.06.2019

7 червня 2019 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради. 

Докладніше...
На засіданні 32-ї сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
07.06.2019

6 червня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії міської ради сьомого скликання. Із 34-х міських обранців на початок засідання прибули та зареєструвалися 27. Відтак, першочергово було внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік. Зокрема, ряд змін стосувалися розподілу коштів, виділених на потреби депутатських округів. 

Докладніше...
В Новограді-Волинському триває профілактична акція «БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ» / Гуманітарна сфера
07.06.2019

Літо – найбажаніша та найулюбленіша пора для дітей, адже в них розпочинаються канікули, з’являється багато вільного часу, який дітвора прагне провести весело. Відтак, з 01.06.2019 р. в місті триває профілактична акція «Безпечні канікули», організатором якої є Новоград-Волинський міський центр соціальни служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Докладніше...
Представників місцевих ЗМІ привітали з професійним святом / Муніципальне життя
06.06.2019

6 червня професійне свято відзначають працівники засобів масової інформації. Саме цього дня в 1992 році Спілку журналістів України прийняли в Міжнародну федерацію журналістів, що згодом підкріплено Указом Президента України від 25.05.1994 № 251/94. 

Докладніше...
Оглянули стан будівлі міського Молодіжного центру / Муніципальне життя
06.06.2019

05 червня 2019 року депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоровя, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та заступник начальника цього ж управління Анастасія Нєпша оглянули будівлю міського Молодіжного центру.

Докладніше...
Капітальний та поточний ремонт вулиць міста / Муніципальне життя
06.06.2019

5 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука оглянув хід виконання робіт з капітального та поточного ремонту вулиць міста. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 06 червня 2019 року

Докладніше...
6 червня – День журналіста / Муніципальне життя
05.06.2019

Шановні представники засобів масової інформації! Щиро вітаю вас із професійним святом! День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Докладніше...
Вихованців Будинку дитини привітали зі святом / Муніципальне життя
05.06.2019

З початком теплої пори року у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Особливо жаданим це свято є для тих дітей, які з тих чи інших причин не відчувають тепло материнської любові та щирі обійми міцних батьківських рук.

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом / Муніципальне життя
05.06.2019

05 червня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за конкурсом.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
05.06.2019

05 червня 2019 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

Докладніше...
Бюджет участі у Новоград-Волинській міській ОТГ в дії! / Муніципальне життя
05.06.2019

4 червня 2019 року відбулось чергове засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, який передбачає процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, направлений на залучення жителів, які постійно проживають у межах Новоград-Волинської міської ОТГ, до прийняття рішень щодо розподілу визначеної міською радою частини міського бюджету.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 червня 2019 року

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-квітень 2019 року / Муніципальне життя
04.06.2019

На 1 квітня 2019р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 55953 особи. Загальне скорочення по місту за січень-березень 2019р. становить 155 осіб. За аналогічний період минулого року загальне скорочення становить 80 осіб.

Докладніше...
Відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації / Муніципальне життя
04.06.2019

04 червня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації «Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час до Генерального плану міста Новограда-Волинського Житомирської області». 

Докладніше...
Посадовці Новоград-Волинської міської ради ознайомились з програмою електронного документообігу «Система контролю виконавчої дисципліни» / Муніципальне життя
04.06.2019

04 червня 2019 року у великій залі Будинку рад за участі міського голови Віктора Весельського відбулося ознайомлення з програмою електронного документообігу «Система контролю виконавчої дисципліни» (СКВД), яку презентували її розробник Алла Погонець та секретар Нетішинської міської ради Олена Хоменко.

Докладніше...
Розпочалася профорієнтаційна акція «Знавець професій» / Гуманітарна сфера
04.06.2019

Фахівці Новоград-Волинського міського центру зайнятості розпочали профорієнтаційну акцію «Знавець професій» із вихованцями пришкільних таборів.

Докладніше...
Вибір професії – важливе рішення юності / Гуманітарна сфера
04.06.2019

03 червня 2019 року в рамках навчальної практики до Новоград-Волинського міського центру зайнятості завітали учні 10 класу  Ліцею №1.

Докладніше...
Відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Лелеченьки» / Гуманітарна сфера
04.06.2019

1 червня у День захисту дітей в смт Ємільчине відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Лелеченьки». Засновник та організатор фестивалю Герой України, народна артистка України Ніна Матвієнко, управління культури облдержадміністрації, житомирський обласний центр народної творчості. 

Докладніше...
Свято розваг у Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / Гуманітарна сфера
04.06.2019

У день захисту дітей у місті проводилися різноманітні розважальні заходи та благодійні акції, концерти, змагання, конкурси, подарунки  і виступи аніматорів. На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організоване свято для діток з сімей загиблих учасників АТО, прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу. Розважали діток мультяшні герої Лола та поні Рейнбоу Деш. На початку свята відбулося знайомство між аніматорами та дітьми. Флешмоби, веселі старти, квест, танці подарували дітям позитивний настрій та посмішки на обличчях.

Докладніше...
Відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного 32-ї сесії міської ради / Муніципальне життя
04.06.2019

3-го червня 2019 року у конференц-залі міської ради міський голова Віктор Весельський провів засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять другої сесії міської ради сьомого скликання. На засідання, яке проходило за участю секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та керівників виконавчих органів міської ради, прибуло 11 осіб із 16, які входять до складу погоджувальної ради.

Докладніше...
Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
04.06.2019

У понеділок, 3 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було розглянуто актуальні питання життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
03.06.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 04 червня 2019 року

Докладніше...
Полікристалічні сонячні панелі і бойлер для дитячого будинку сімейного типу / Муніципальне життя
03.06.2019

У результаті співпраці Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади  з громадською організацією «Екоклуб», м. Рівне у дитячому будинку сімейного типу на базі родини Щавлінських, що мешкають на вулиці Переяславська, 25  встановлено полікристалічні сонячні панелі і бойлер. Постачальником сонячних модулів та бойлера стало ТОВ «Екотех Україна», панелі  встановили на даху, а бойлер облаштували на другому поверсі будівлі.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський взяв участь у відкритті ортопедичного салону «OrtoSvit» / Муніципальне життя
03.06.2019

31 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський взяв участь у відкритті ортопедичного салону «OrtoSvit», який знаходиться за адресою: вул. Соборності, 10. У вітальному слові очільник міста зазначив: «Відкриття цього салону вирішує дві проблеми у місті – соціальну і медичну. Ви наближаєте первинну допомогу до жителів міста, але сподіваюсь, що вашими послугами скористаються і жителі районів, а також буде налагоджена співпраця із соціальними службами міста». 

Докладніше...
Вулична акція «Відповідальне батьківство-щасливе дитинство» / Гуманітарна сфера
03.06.2019

Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства. 

Докладніше...
Розпочалася літня кампанія оздоровлення дітей / Гуманітарна сфера
03.06.2019

01 червня 2019 року 24 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки Новограда-Волинської ОТГ відправлено на оздоровлення до дитячого лікувально – оздоровчого комплексу «Сокіл» (санаторного типу) Галицького району, Івано – Франківської області на оздоровчу зміну з 01.06.2019 по 21.06.2019 року за кошти міського бюджету.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся «Святковий дитячий велопробіг» / Гуманітарна сфера
03.06.2019

1 червня 2019 року на вул. Героїв АТО ("Стометрівка") відбувся «Святковий дитячий велопробіг», присвячений Міжнародному дню захисту дітей, за участю наймолодших жителів міста Новограда-Волинського. Організатор заходу: міський Центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрили літній оздоровчий сезон 2019 року / Гуманітарна сфера
03.06.2019

Символічно, що з настанням літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, адже у цей час розпочинаються довгоочікувані канікули, які асоціюються з безтурботною порою дитинства. Саме в цей день вже традиційно у місті Новограді-Волинському розпочинає роботу оздоровча кампанія. В закладах освіти розпочинають працювати літні дитячі оздоровчі табори.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день захисту дітей / Гуманітарна сфера
03.06.2019

1-го червня в Україні щорічно відзначають Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди у міському парку культури та відпочинку на дітей та дорослих чекало безліч розваг, веселощів, атракціонів та подарунків. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa